WISSEL BEVELENDEN Bijna helft bedrijven schroeft kwaliteit op Amusement en informatie op 8 juni voor Goese jeugd op Beestenmarkt Leerling-bakkers gehuldigd Verbetering eik-weer- voorzieningen gewenst Nieuwe bedrijven in verzamelgebouw PZC/ streek WESTHOEK IS NOG NIET VOL OP INDUSTRIETERREIN ST-MAARTENSDIJK Latijnse hoogmis van Mozart in Bergen op Zoom Knelpunten IN KADER JONGERENJAAR GROOT CENTRUM AF TE RADEN Handtekeningenacti tegen kerncentrales in 's-Gravenpolder 18 Schietingen Commissie ruimtelijke ordening Behoefte CBTB Bevelenden bezoekt Frankrijk Tennistoernooi Beraad bonden en sozen ouderen op Noord-Beveland VARA houdt in Goes kennismakingsdag DONDERDAG 4 APRIL 1985 Westerschouwen breidt de recreatiecapaciteit uit HAAMSTEDE - In de gemeente Westerschouwen zal tot 1995 ruimte worden gemaakt voor maximaal 2150 recreatie-eenheden in de vorm van verhuurbungalows, zomerhuisjes en vaste en toeristische standplaatsen. Daarnaast kunnen er nog 550 slaapplaatsen in kamphuizen en jeugdherbergen bij komen. Dat alles zal een oppervlakte van 53 hectare vergen. Bij het opvoeren van de recreatieve capaciteit van de gemeente Westerschouwen wordt vooral uitgegaan van het uitbreiden van de bestaande recreatiebedrijven. Momenteel zijn er in Westerschouwen in totaal 38.592 eenheden en 852 slaapplaatsen. Overigens hebben de ondernemers de afgelopen jaren ver schillende plannen ingediend om hun bedrijven uit te kunnen breiden. De door de in Westerschouwen aanwezi ge exploitanten van kampeer- en bun galowterreinen gewenste uitbrei dingsplannen beslaan ongeveer 64 hectare. Die plannen stapelden zich op in afwachting van de beleidsnota verblijfsrecreatief ontwikkelingspro gramma (VOP). Het college van bur gemeester en wethouders heeft die VOP aan de commissie ruimtelijke ordening gepresenteerd. Het college van burgemeester en wet houders heeft de VOP op laten stellen door het adviesbureau voor ruimtelijk beleid, ontwikkeling en inrichting (RBOI) te Middelburg. Het moet ge zien worden als het vervolg op de structuurschets voor de gemeente Westerschouwen. De VOP is de stap tussen de structuurschets en nieuwe bestemmingsplannen. Om de ver schillende onderdelen van het plan uit te kunnen voeren worden project groepen in het leven geroepen. Deze hebben tot taak: het voorbereiden van verbeteringsplannen en het op stellen van een globale inrichtings- schets voor een deelgebied van het plan. Het VOP kent in totaal 5 deelge bieden. Da zijn: Rampweg-Helleweg- Laóne, Hoogenboomlaan, Zoomge- uied, Boeijesweg-Kloosterweg en Ho- geweg. Een onderdeel van het VOP is een inventarisatie van de recreatie in Westerschouwen. Daaruit blijkt on der meer dat het aandeel van de seizoenstandplaatsen in Wester schouwen zeer hoog is, zowel in ver- BERGEN OP ZOOM - In de kerk van de Heilige Maagd te Bergen op Zoom verzorgt Hortus Musicus Religiosus (HMR) op eerste Paasdag vanaf II uur de Latijnse hoogmis 'Krönungs- messe' van Wolfgang Amadeus Mo zart. De uitvoering staat onder lei ding van dirigent H Smout. Mozart componeerde de mis in 1779 ter gelegenheid van een herdenkings feest rondom het in 1751 gekroonde genadebeeld in de bedevaartskerk Maria Plain. Het stuk is geschreven voor solisten, koor en orkest. Het eigen instrumentale ensemble van HMR is voor deze gelegenheid uitge breid met strijkers, hout- en koperbla zers en pauken. Solistische medewerking verlenen dê sopraan M. van der Laak, de alt C. Asselbergs, de tenor A. Vermeulen en de bas P. Verduit. Tijdens de dienst zijn verder Mozarts Laudate Domi- num, diens Ave Verum en het Hallelu jah uit de Messiah van Handel te horen. De schola cantorum zingt uit het Gregoriaans de propriumgezan- gen. YERSEKE De handboogvereni ging 'Diana' uit Yerseke hield ter gelegenheid van de kampioenschap pen een schieting op de liggende wip. Er waren 59 schutters. De uitslag: eerste hoofdvogel P. de Jonge Vooruitgang Kwadendamme; tweede hoofdvogel F. Koens Spes Nostra Ovezan- de, deze school ook de eerste zijvogel, tweede zijvogel G. Haasdonk Willem Teil Ovezande, derde zij vogel G. Voet Soranus Heinkenszand, vierde zij vogel J. Harinck Diana Yerseke, eerste kal W. Remijnse Edele Handboog Oudelande, tweede kal J. Vermeule Zeelandia Ovezande, derde kal P. de Jonge Vooruitgang, vierde kal P. de Jonge Willem Teil. De extra hoofdvogel was voor W. Remijnse Edele Handboog. De vliegende vogelprijzen waren voor M. Ver donk Doel naar Hoger Wolphaartsdijk en W. de Jonge ADLM Kwadendamme. In café 'Centrum' te Oudelande hield de handboogvereniging 'Juliana' een schieting op de liggende wippen. Er waren 60 deelnemers. Uitslag eerste wip: eerste hoofdvogel mejuf frouw G. v. Koeveringen Ons Genoegen Oudelande, tweede hoofdvogel C. Rent meester Cz Willem Teil Ovezande, eerste zijvogel J. Harinck Diana Yerseke, tweede zjjvogel C. Rentmeester Cz Willem Teil, derde zij vogel P. Maat Zorgvlied Ellewouts- dijk, vierde zijvogel J. Goetheer Juliana Oudelande, eerste kal J. v. Steenbergen Willem Teil, tweede kal P. Kroonen Victo ria Kwadendamme, derde kal C. Rentmees ter Cz Willem Teil, vierde kal H. Moison VIOS 's-Heerenhoek. Meeste kleine vogels (9) H. de Jonge Soranus Heinkenszand, tweede wip, eerste hoofdvogbel R. de Mees ter St.-Andries Wemeldinge, tweede hoofd vogel J. de Rijke Edele Handboog Oudelan de, eerste zij vogel W. Remijnse Edele Hand boog tweede zijvogel R. de Meester St.- Andries, derde zijvogel Ch. Korstanje doel naar Hoger, vierde zij vogel A. v. Koeverin gen Edele Handboog, eerste kal J. v. Steen bergen Willem Teil, tweede kal J. de Rijke, Edele Handboog, derde kal R. de Meester St.-Andries. vierde kal W. de Jonge ADLM Kwadendamme. Meeste kleine vogels (6) C. Baas Juliana. Burgerlijke stand GOES Geboren: Wilrieke R. dv J. A. Noor- land en P. T. Wisse; Leentje P. dv J. den Hooglander en G. S. van Lange- velde; Davy, zv F. S. Hoogesteger en C. A. van Gessel; Marloes, dv C. G. M. Bastiaansen en W. C. Snoep; Victor, zv J. E. Quinten en C. J. Walhout; Sabine, dv G. W. Vogel en C. J. P. Bruel; Janna M. dv V. F. J. Munster en J. F. M. Rouwet; Arie C. zv M. Krie- kaard en Y. G. J. Lindenbergh; Shan non C. dv H. R. F. Bout en R. M. Grot; Robbert J. C. zv J. G. Gast en J. H. M. de Jonge; Elisabeth, dv J. Hazelhorst en G. Loman; Anna M. dv A. P. Schrijver en A. M. Woutersen. Getrouwd: M. de Meyer en T. M. T. Tramper; S. van 't Hof en A. S. de Dreu; Ch. van Schaik en E. M. Drie- dijk. Overleden: G. de Blauwe, 82 jr. ev M. Mallekoote; Chr. Sonke, 83 jr. wv J. Jansen; J. C. Westerweele, 64 jr.; C. de Kok, 72 jr.; J. I. Zuidweg, 50 jr. ev W. Jobse; J. Nieuwenhuijse, 68 jr. ev M. A. Vroegop; P. P. Stouthamer, 81 jr. ev J. A. Smallegange; M. P. Burger, 78 jr. ev A. Rotgans; M. Rentmeester, 78 jr. ev M. A. de Jong; C. van Oosten, 82 jr. wv J. A. Snoep; P. J. van Parijs, 88 jr. wv M. Vermeeren; J. Ventevogel, 77 jr.; A. Jacobs, 84 jr.; M. van den Berge, 62 jr. ev K. de Jongh; C. F. M. Schipper, 78 jr. ev P. J. W. van den Dries; J. E. Wisse, 82 jr. ev A. van der Vliet; J. F. Peeters, 97 jr. wv J. Bal; A. de Meij, 91 jr. wv F. de Koning. HAAMSTEDE - De recreatieondernemers in de gemeente Westerschou wen staan te trappelen om verbeteringen en uitbreidingen bij hun bedrijven te realiseren. In totaal 40 procent van alle 61 Westerschouwse bedrijven hebben ontwikkelingsplannen. Verschillende van die plannen zijn al geruime tijd geleden bij de ge meente ingediend, maar goedkeu ring wachtte onder meer op het gereedkomen van gemeentelijke beleidsplannen. De ondernemers denken voor hun uitbreidingsplan nen in totaal 59 hectare nodig te hebben (exclusief de uitbreiding van het bungalowcomplex Burgh- stede). Vrijwel al deze gronden zijn eigendom of staan ter beschikking van de bedrijven. Ze worden mo menteel vooral gebruikt als over loopterreinen. Deze gegevens zijn afkomstig van een enquête onder de ondernemers. Uit die enquête blijkt dat drie zaken bij de bedrijven voorp staan. Dat zijn kwaliteitsverbetering door realiseren van voorzieningen en door renovatie/herinrichten van de accommodatie en het bedrijf), rendementsverbetering (door uit breidingvan het aantal standplaat sen) en inspelen op de veranderen de vraag (realiseren van nieuwe accommodaties gericht op speciale doelgroepen). Uit het onderzoek kwam ook naar voren dat verschil lende ondernemers snel willen be ginnen omdat ze al zo lang op goedkeuring van hun plannen wachten. In totaal 5 bedrijven hebben te kennen gegeven een eventuele ver plaatsing van hun onderneming serieus te overwegen. In 4 van de 5 gevallen gaat het om bedrijven die absoluut geen mogelijkheden tot uitbreiding hebben. Vooral voor de Rampweg/Helleweg en eventueel voor de Schelphoek en het Zoom- gebied staat belangstelling als het gaat om alternatieve vestigings plaatsen. gelijking met geheel Nederland, als in vergelijking met de Nederlandse kust. Verder is het aandeel aan toe ristische standplaatsen in Wester schouwen vrij gering. Dat geldt ook voor het aandeel van het aantal verhuurbungalows en ver- huurzomerhuisjes en voor het aandeel van de groepsaccommodaties in deze gemeente. Daarnaast ligt de gemid delde logiescapaciteit in Wester schouwen duidelijk ver boven het gemiddelde van de Nederlandse kust en geheel Nederland. Ook is nagegaan wat de knelpunten in het verblijfsrecreatieve aanbod zijn. Daarbij is gekeken naar drie invalshoeken, die yan de recreanten, die van de bedrijven en de invalshoek van de gemeente. De recreanten mis sen vooral sportvoorzieningen in de open lucht, overdekte sportvoorzie ningen en sanitaire voorzieningen. Een geringer aantal recreanten mist een overdekt zwembad, een open lucht zwembad en een voorziening voor kleine kinderen. De rereatieon- dernemers missen vooral parkeer ruimte. speelruimte en ruimte voor het vergroten van de standplaatsen. Andere knelpunten die de onderne mers signaleren zijn: sociale knelpun ten (overlast van andere recreanten), geluidhinder, sanitaire problemen en milieuhinder. Een wat minder belangrijke plaats nemen rioleringsproblemen, land schappelijke inpassing en beplanting op de terreinen in bij de knelpunten. De gemeente heeft ongeveer dezelfde knelpunten als de ondernemers aan gegeven. Daarbij valt op dat de grootste knelpunten zich bij de grote ondernemingen voordoen en de klei ne ondernemingen (bijna) geen pro blemen hebben. Aan de hand van een studie van de verschillende deelgebieden is een voorrangslijstje opgesteld dat als handvat dient voor het beleid. In de nota wordt er voor gekozen het deel gebied Rampweg het eerst aan te pakken. Het deelgebied Hoogen boomlaan komt samen met het ge bied Kloosterweg op de tweede plaats en de deelgebieden Zoomgebied en Hogeweg komen op de laatste plaats. Deze indeling is nog afhankelijk van de planologische mogelijkheden. Een beeld van de drukte op een zomerse dag in het dorpje Renesse. GOES - De stichting jeugd- en jongerenwerk Goes (SJJG) haakt samen met de in de Ganzestad operende buurtsozen tijdens de Goese Binnenstadsfeesten op 8 juni in op het Jongerenjaar 1985. Met een programma dat speciaal op jongeren is gericht, staat de Beestenmarkt gedurende acht uren bol van amusement en informatie over alles wat met deze groep te maken heeft. Dus een kraam van Scouting Zeeland naast de tent waarin Goese disc-jockeys het dansende publiek op primeurs uit de disco-muziek vergasten. De leidraad voor het organisatieco- hun activiteiten aan het publiek mité is te trachten om de algemene thema's die tijdens het Jongeren- jaar aan de orde komen, op een voor ieder toegankelijke manier te presenteren. „Dus geen zware dis cussies over jeugdwerkloosheid of jonge buitenlanders, waar slechts een enkele verdwaalde jongere op af komt", vertelt K. Kuyper van de SJJG. Toch zijn ruim 50 verschil lende jeugdorganisaties, variërend van FNV-jongeren tot het christe lijk jeugdwerk, uitgenodigd om kenbaar te maken. De kramen staan allemaal op en rond de Beestenmarkt opgesteld. In het midden van het plein worden drie podia geplaatst waarvan er twee zijn overdekt. Op het eerste podium geeft elk uur een regionale popgroep een deel van haar repor- toire ten beste. Non-stop discomu- ziek is te horen op het platform in de tweede tent. De disc-jockeys van verschillende Goese jeugdsozen presenteren daar de hele dag een swingend muziek- en danspro- gramma. Het middenpodium tus sen de beide grotere podia wordt gebruikt voor demonstraties van onder meer break-dance, sport en de nieuwtjes op modegebied. De dag wordt afgesloten met een optreden van de Nederlandse mu ziekgroep 'Original Talketifs'. De groep bestaat uit jonge muzikan ten in de leeftijd van 17 tot 19 jaar. Ze eindigden in de finale om 'De grote prijs van Nederland' op de vijfde plaats. De activiteiten begin nen om 10 uur en zijn rond 18 uur ten einde. Kees Kuyper: „Het is jammer dat we van de gemeente zo vroeg moeten stoppen. Maar gezien de problemen met het opruimen en het toeganklijk maken van de stad, zeer begrijpelijk". De winnaars van de regionale banketbakkerswedstrijden. GOES - De directeur van de scholengemeenschap voor lager beroepson derwijs Groot Stelle in Goes, H. van der Vinne, reikte woensdag in een druk bezocht schoolrestaurant van Groot Stelle, een aantal trofeën uit aan leerlingen van de afdeling brood/banket- en banketbakken. Negen aankomende bakkers ver overden tijdens onlangs gehouden regionale Jeugd Bakkersvakwed strijden in Goes een eervolle derde plaats. De student brood-banket A. van Nieuwenhuize werd regionaal kampioen in zijn klasse. Hij verte genwoordigt het komend najaar de provincie Zeeland tijdens de lande lijke kampioenschappen in Wage- ningen. Ook de banketbakker in spé J. Vermeulen gaat naar Wageningen. Hij had voldoende punten verza meld om tot 'kampioen van de school' te worden uitgeroepen. Di recteur Van der Vinne zag in de goede prestatie van zijn studenten wederom het bewijs geleverd dat het leerlingstelsel in deze branche onontbeerlijk is als 'vakmanschap en meesterschap' door school en bedrijf wordt voorgestaan. „Het is dan ook een toe te juichen ontwik keling dat het aantal plaatsen bij het leeringstelsel in de toekomst, verdubbelt", vertelde Van der Vin ne. De voorzitter van de commissie die de leerlingen tijdens hun stagepe rioden begeleidt, A. Remijn, sprak namens het bedrijfsleven waarde ring uit voor de behaalde resulta ten. „Het geeft echter de niet gerin ge verplichting om de bekers in de toekomst waar te blijven maken", betoogde hij. De studenten die eindigden op de derde plaats zijn: I. C. M. Heeren, L. Looy, A. J. Machielse, R. Maas, G. Noordhoek, B. Lodder, L. Molhoek, J. Burger en M. Duinhouwer. HAAMSTEDE - De gemeente Westerschouwen en de ondernemers in die gemeente moeten zich in de eerste plaats richten op het verbeteren en uitbouwen van bestaande eik-weer voorzieningen. Het opzetten van een grootschalig vrije tijds eik-weer centrum buiten de recreatiebedrijven is af te raden, omdat de exploitatie daarvan problemen op zal leveren. verblijfsrecreatief ontwikkelingspro gramma (VOP) dat het adviesbureau RBOI uit Middelburg voor de ge meente Westerschouwen heeft ge maakt. In dat VOP staat dat het realiseren van nieuwe voorzieningen het meest perspectief heeft, indien zowel de gemeente als de recreatie ondernemers exploitatie-garanties stellen. Meer heil is te verwachten van uitvoe ring van het fietspadenplan, verdere benutting en uitbouw van cultuur historische bezienswaardigheden, or ganisatie van excursies en het realise ren van terreinen voor evenementen. Dat staat in een bijlage van het HPIXIfP\IS7AVn no oommiccio J HEINKENSZAND De commissie ruimtelijke ordening en milieu in de gemeente Borsele bespreekt woens dag 10 april een aanzienlijke reeks plannen, die moeten zorgen voor ver betering of uitbreiding van de woon omgeving in de verschillende Borsel- se kernen. Zo willen burgemeester en wethouders het beschermd dorpsge zicht, in navolging van de aanwijzing van het dorp Borssele, gestalte ge ven. Aan de orde komen ook de ontwerp- bestemmingsplannen Buitenleven en Weltevreden A in 's-Gravenpolder en Watervliet I in Heinkenszand. In een structuurschets van het dorp Oude lande worden mogelijkheden overwo gen waar een bestemmingsplan moet worden geprojecteerd. De commissie bespreekt ook een brief van de Nederlandse vereniging van Huurders waarin gevraagd wordt an tenneverboden op te heffen in ver band met de hoge woonlasten die aansluiting op centrale voorzieningen veroorzaken. Met de invoering van de kabel zijn, zo stelt de huurdersvereni ging, burgers gedwongen dubbel voor de ontvangst te betalen, een bedrag in de huur en het kabelabonnement, terwijl een antenne goedkoper is. Het college geeft te kennen dat ook zonder opheffing van het antenneverbod een mouw moet zijn te passen aan de bezwaren van de vereniging. De ver gadering wordt gehouden in het ge meentehuis te Heinkenszand en be gint om 14.30 uur. GOES - De kring Noord- en Zuid- Beveland van de christelijke boeren en tuindersbond (CBTB) reist dinsdag 18 juni voor 4 dagen af naar Frankrijk. De kring verblijft in het gebied Nor- mandië en bezoekt daar onder meer een akkerbouw- en veeteeltbedrijf, een Calvadosstokerij en de kathe draal van Amiens. Vrijdag 21 juni hoopt het gezelschap in Goes terug te keren. Bij de recreanten bestaat de grootste behoeft aan een (overdekt) zwembad en aan overdekte sport-en spelfacili- teiten. Die zouden opgezet moeten worden op een zodanige manier dat de plaatselijke bevolking er ook ge bruik van maken en de ruimten ook voor meerdere doeleinden te gebrui ken zijn. THOLEN Tennisvereniging Eege- dima uit Tholen houdt tweede paas dag, maandag, een openingstoernooi voor senioren, gemengd en met vaste partner. De poules worden naar sterk te ingedeeld zodat het voor iedereen beginners en gevorderden, aantrekke lijk is om mee te doen. De wedstrijden beginnen om 13.45 uur. GEERSDIJK - Tijdens een vergade ring van de leden van het bonden- sozenberaad Noord-Beveland in het Drentehuis in Geersdijk werd kennis gemaakt met de nieuwe functionaris van de Stichting Welzijn voor Oude ren, mevrouw I. Heijkoop-Tazelaar. Zij volgt mevrouw J. Blaas op, die met ingang van 1 februari weegens verandering van werkkring is ver trokken. Tijdens de vergadering werd ook dui delijk dat de problemen rond de toe gankelijkheid van het De Casem- broothuis in Kamperland voor rol stoelgebruikers na een onderhoud met het gemeentebestuur van Wissen- kerke tot tevredenheid zijn opgeslost. Verder bleek onder meer dat de me ningsverschillen tussen de beide so zen in Kats over het gebruik van de lokaliteiten nog niet uit de wereld zijn. Tenslotte was men het erover eens dat uitbreiding van het ledental het enige bruikbare 'wapen' is tegen de 'aanslagen' door de overheid op de inkomenspositie van de ouderen. Mede om die reden moeten die voor zieningen zo dicht mogelijk in buurt van bevolkings/recreanten-con centraties neergezet worden. In de VOP worden ook enkele mogelij ke lokaties voor elk-weer-voorzienin gen genoemd. Zo kan in de buurt var sporthal Krayestein en de voorzien uitbreiding van Burghstede gedach worden aan een overdekt zwembad Ook in de buurt van het nieuw tl vestigen bungalowpark aan de Weste renbanweg (Breur en stichting Renes se) kunnen enkele elk-weer voorzie ningen komen. In het Zoomgebied er rond de Kloosterweg-Boeijesweg kar gedacht worden aan het verder uit bouwen van de bestaande voorzienin gen. 's-GRAVENPOLDER - Het comité "s Gravenpolder tegen een tweede kern centrale' houdt een handtekenin genactie onder de bewoners van da Borselse dorp. Huis aan huis is eei brief aan de voorzitter van de tweedi kamer verspreid waarin verontrus ting wordt uitgesproken over dl voorgenomen plannen van de rege ring over de eventuele bouw van eei tweede en derde kernenergiecentrali op het grondgebied van Borsele. Inwoners van 's-Gravenpolder kun nen door het invullen van hun naam adres en handtekening instemmini met de inhoud van de brief betuigen De ondertekende brieven moetei voor de paasdagen bij een van leden van het comité zijn. Contactpei soon is G. de Fouw. Een afschrift va: het schrijven is gestuurd aan de I merfracties, de vaste kamercommis sie voor economische zaken, gedept teerde staten van Zeeland en hei gemeentebestuur van Borsele. gens het comité wordt te vaak di indruk gewekt dat de bevolking vai Borsele en in ruimer verband di Zeeuwse bevolking ingenomen is me de komst van een tweede of zelfi derde kerncentrale. „Gebruik vat kernenergie roept veel vragen op. It veel gevallen worden op die vragen tegenstrijdige antwoorden gegeven SINT-MAARTENSDIJK - In het be drijfsverzamelgebouw op het indus trieterrein te Sint-Maartensdijk heeft zich een nieuw bedrijf geves tigd. Het gaat om het mechanisatie- centrum Tholen bv in oprichting. Aandeelhouders van deze bv zijn A. Slager uit Sint-Maartensdijk die als directeur met de algemene leiding belast zal worden, M. Quaak uit Al phen aan de Rijn, importeur van landbouwmachines en mechanisatie- centrum west-Brabant bv. Dit laatste bedrijf behartigt de verkoop en servi ce van bekende merken landbouw machines. In het bedrijfsverzamelgebouw zal het mechanisatiecentrum Tholen een ma gazijn en een servicewerkplaats in gebruik nemen. Vanuit dat punt zal de regio bediend worden. Het is ver der de bedoeling dat geïmporteerde machines naar Sint-Maartensdijk ko men en gebruiksklaar worden ge maakt om daarna naar België uitge voerd of in Nederland afgezet te wor den. De directie heeft inmiddels een optie gevraagd op nog eens 500 vier kante meter ruimte in een nieuw te bouwen bedrijfsverzamelgebouw op hetzelfde industrieterrein. Het mecha nisatiecentrum zit nu in een ruimte die is vrijgekomen na de opheffing van het im-en exportbedrijf voor bloe men van Stoutjesdijk. Een andere mutatie in het gebouw is de intrek van machineverhuurbedrijf Boel. Deze is in de plaats gekomen van de glasboer Van de Noort. Boel zat al in het verzamelgebouw maar wilde zijn bedrijf uitbreiden, omdat hij nieuwe activiteiten ging ontwikke len. Die nieuwe activiteiten richten zich op het installeren en plaatsen van rolluiken, zonneschermen, be- drijfsdeuren en bedrijfsbeveiligingen. Zolang deskundigen op dit elkaar tegenspreken zegt het comitt "s-Gravenpolder tegen een tweedt kerncentrale' 'nee' tegen deze plat' nen van de regering en vindt te' comité uitbreiding van de kernener gie-activiteiten ongewenst", laat he: comité weten. GOES - De omroepvereniging VAR» komt zaterdag 20 april naar de Prins van Oranje in Goes om zowel lede' als niet-leden eens nader kennis t' laten maken met het VARA-bedrijf De districtsmanifestatie begint o® 14.00 uur met een open huis. Daar is onder meer een tv-stand zien waar bezoekers onder leiding val een VARA-coryfee aan een 'screen1 test' kunnen meedoen. Verder is 0 een disc-jockey-wedstrijd, een radio- stand en een kraam van de organisa tie waarin wordt getoond welke lokale activiteiten de omroep onderneemt Avonds begint om 20.00 de uitvoert) 'Hadjememaar' in een voorstel® van Nooy's Volkstheater. Hieraai werken onder anderen mee, Wim W ma, Hanny Vree en IJf Blokker. i

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 26