medisch personeel (m/v) gediplomeerde doktersassistente administratief personeel (m/v) administratieve medewerksters S. M. OVERTOOM CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN Hartoperatie Wooneenheden Vloek Vloek Vloek Bom \jan der hoek 8c lenqton bv Schrijver-Versluys b.v. 14 Familieberichten Begrafenis- en crematieverzorging Overtoom-Groen Rochussenstraat 3, Vlissingen tel. 01184-13417, b.g.g. 12772 MUZIEKVER. APOLLO een tamboer maitre Inl.: C. Hoogstrate, tel. 01107-1822. Sollicitaties: P. Geldof, Beatrixstraat 34, 4491 GE Wissenkerke. OPHALEN HUISVUIL SINT PHILIPSLAND Ons kantoor zal op Goede Vrijdag 5 april om 16.00 uur gesloten zijn Uitzendbureau vrijdag 5 april a.s. gesloten WOLPHAARTSDIJK Prijs 117.500,-k.k. moderne wandklokken FABERY DE JONGE RIJKSWATERSTAAT DIRECTIE ZEELAND Bekendmaking voor het weg verkeer stremming veer- verbinding Vlissingen-Breskens. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 4 APRIL lg8 God nam nog voor de geboorte tot Zich ons dochtertje dat we YVILHELMINA MAARTJE hadden willen noemen. Nico en Janneke Huijssoon- de Meij Marijn Middelburg, 3 april 1985 Algemene kennisgeving Psalm 39 10 lonb.i Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat voor ons geheel onverwachts de HEERE van ons heeft weggenomen ons innig geliefd dochtertje, zusje, kleindochtertje en achterkleindochtertje MARJOLEIN slechts 3 maanden oud. Meliskerke: D. C. Zandijk E. Zandijk-Joosse Piet, Leindert Waarde: P. Zandijk L. Zandijk-Boot Meliskerke: L. Joosse S. Joosse-Janse en verdere familie 4365 AS Meliskerke, 2 april 1985 Beukelmanstraat 3 De begrafenis zal D.V. plaatshebben zaterdag 6 april a.s. te Meliskerke om 11.00 uur. Vertrek van de kerk der Ger. Gemeente om 10.45 uur. Heden behaagde het de Heere na een moedige en geduldige strijd tot Zich te nemen mijn innig geliefde man en onze zeer zorgzame vader en opa MARIUS JOHANNES VAANE echtgenoot van T. Vaane-van der Weele op de leeftijd van 65 jaar en 4 dagen. Zierikzee: T. Vaane-van der Weele Kerkwerve: C. Stouten-Vaane J. C. Stouten Gert-Jan, Marjolein, Ronnie Oosterland: M. D. Vaane W. J. Vaane-van der Cingel Thea, Mark 4301 SH Zierikzee, 2 april 1985 Laan van Sint Hilaire 11 Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden D.V. zaterdag 6 april a.s. om 11.00 uur op de algemene begraaf plaats te Zierikzee, voorafgegaan door een rouw dienst in de Chr. Geref. Kerk, Zevengetijstraat 11, die geleid zal worden door ds. B. de Graaf en aanvangt om 10.00 uur. Diegene die deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt beleefd verzocht om op voornoemd tijdstip aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal van bovengenoemde kerk. Algemene kennisgeving Geheel onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma DINA JACOBA JOOSSE-WOUTERS op de leeftijd van 70 jaar. W. Joosse Gerrit en Henny Lein en Edith Wim en Gré Saar en Leo Ben en Diny Ella en Frans Piet en Leny en kleinkinderen 4388 RE Oost-Souburg, 2 april 1985 Geulstraat 3 Aan huis geen bezoek De overledene is opgebaard in het rouwcentrum 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag van 19.00-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 5 april a.s. om 10.30 uur op de algemene begraaf plaats te Oost-Souburg. Vertrek van het rouwcentrum om 10.10 uur. Gelegenheid de familie te condoleren na de teraardebestelling in de aula op de begraaf plaats. Heden overleed onverwachts onze lieve zuster, schoonzuster en tante DIENA JACOBA WOUTERS echtgenote van W. Joosse L. Wouters L. de Kam en kinderen Wed. J. Bakker-Wouters en kinderen Bedroefd namen wij kennis van het bericht dat onze enige, zeer geliefde tante DIEN ons zo onverwachts verlaten heeft. Familie De Kam Weesp Souburg, 2 april 1985 Enige en algemene kennisgeving Op 22 maart 1985 is geheel onverwacht van ons heengegaan onze moeder en oma A. KONING-GROENENDAAL weduwe van ir. C. Koning op de leeftijd van 74 jaar. Jaap Ivonne en Peter Regina Walter Mönica Correspondentieadres: P. Koning, Dommeloord 50, 5283 LM Boxtel Naar de wens van moeder heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Bedroefd omdat zij uit onze familiekring is weggenomen, geven wij u kennis van het overlij den van onze lieve zus, schoonzus en tante GEERTRUIDA HELENA VAN DOORN op de leeftijd van 72 jaar. Middelburg: Geldermalsep: Geldermalsen: Hoogeveen: Krabbendijke: Middelburg: G. J. van Doorn- Nieuwenhuyzen G. J. van Doorn J. J. van Doorn-Kopmels C. M. van Doorn P. J. van Doorn A. van Doorn-Lobbezoo W. M. van Doorn M. van Doorn-van den Berg Chr. Louisse Neven en nichten Middelburg. 2 april 1985 Bejaardentehuis 'Eben-Haëzer', Briandlaan 2 Correspondentieadres: W. M. van Doorn, 4413 DB Krabbendijke, Kruisbessestraat 57 De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben zaterdag 6 april a.s. te Krabbendijke om 11.30 uur. Gelegenheid de familie te condoleren zaterdag morgen voor de dienst in het bejaardentehuis om 9.15 uur, en na de begrafenis in de zaal van de kerk der Ger. Gemeente te Krabbendijke, J. W. Frisostraat 1. Vertrek van voornoemd bejaardentehuis om 10.30 uur. Geen bloemen Wij hebben vrijdag 29 maart 1985 afscheid genomen van onze lieve zorgzame papa en opa JAN AARNOUTSE geboren 4 maart 1908. Francijn Dora Marian Hanna en Margreet Frans Halsstraat 5 4462 AE Goes Ingevolge de wens van papa heeft de crematie plechtigheid heden, 3 april, in bijzijn van ons plaatsgehad in het crematorium te Middelburg. Vervuld van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is na een liefdevolle verzorging in het Jacob Roggeveen, Dauwendae- le, van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder MARIA BUIJS sinds 1918 weduwe van Marinus de Ridder in de ouderdom van ruim 91 jaar. Arnemuiden: J. P. de Ridder C. R. de Ridder-Manni Middelburg: M. de Meulmeester-de Ridder Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 3 april 1985 Jacob Roggeveen, Dauwendaele Correspondentieadres: J. P. de Ridder, Zuidwal 11, 4341 CG Arnemuiden Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van 'Te Mortiere'. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag, 5 april a.s., van 16.30 tot 17.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag, 6 april 1985, om 12 uur op de algemene begraaf plaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaande vindt voor de familie een rouwdienst plaats in het verenigingsgebouw Rehoboth van de Nederlands Hervormde Kerk, die aanvangt om 11.15 uur en geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. A. Schaap. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het verenigingsgebouw Rehoboth. Dankbaar voor wat zij voor ons is geweest en heeft betekend, delen wij u met droefheid in ons hart mede, dat nog onverwacht na een liefdevol le verzorging in het 'Gasthuis' van ons is heenge gaan onze lieve moeder, groot-, overgroot- en betovergrootmoeder WILLEMINA VAN ZWEDEN weduwe van Gerard de Jonge in de ouderdom van 98 jaar. 's-Heer- Arendskerke: M. A. Philipse-de Jonge Wilhelminadorp: J. G. de Jonge N. van de Weele Kattendijke: G. J. de Jonge M. J. de Jonge-Meulenberg Kapelle: J. J. van de Schraaf- de Jonge C. P. van de Schraaf Klein-, achter- en achterachterkleinkinderen Goes, 3 april 1985 'Gasthuis', Kievitlaan 64 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het 'Gasthuis', aldaar dagelijks gelegenheid tot bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 6 april a.s. om 09.15 uur in de aula van het 'Gasthuis', waarna aansluitend om 10.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kattendijke. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 9.15 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in het 'Gasthuis'. Wissenkerke zoekt op korte termijn In verband met de a.s. paasdagen zal het huisvuil en het grof huisvuil op andere dagen worden opgehaald. De route van maandag 8 april in de gemeenten Domburg, Mariekerke, Valkenisse en Westka- pelle worden gereden op dinsdag 9 april 1985. De route van dinsdag 9 april in de gemeenten Arnemuiden en Veere wordt gereden op woensdag 10 april 1985. In de overige routes treden geen wijzigingen op. De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor reacties op in de PZC verschenen berich ten, artikelen of commenta ren. Niet voor open brieven, gedichten en dergelijke. Ano nieme inzendingen of stuk ken zonder duidelijke opgave van adres en woonplaats wor den niet in behandeling geno men. Bijdragen mogen niet langer zijn dan 350 woorden. De redactie behoudt zich het recht voor inzendingen te be korten. Over geweigerde brie ven kan niet worden gecor respondeerd. Graag geef ik een reaktie op het "r"2" stukje in de PZC van 9 maart 1985 wat de heer Meijer uit Souburg heeft geschreven. Waar hij het over heeft is „discriminatie tussen rijk en midden moot cq. lagere stand". Ik kan direct zeggen dat hij grote onzin uitkraamt. Ik zelf ben 36 jaar en ben op donder dagochtend 21 februari 's morgens om half zes door mijn huisarts per ambu lance direkt naar het Gasthuis in Middelburg gestuurd, vanwege ernsti ge pijn op mijn borst. (Hij was er overigens bijzonder snel). Toen ik arriveerde in het ziekenhuis stond een complete staf inclusief de cardioloog al op mij te wachten en begonnen aan mij te sleutelen. Ik werd bijzonder goed opgevangen en bewaakt met infuus en noemt u maar op. Op 22 februari kreeg ik weer pijn op de borst en er werd direkt een cardioloog ge waarschuwd. Waar hij vandaan moest komen weet ik niet, maar hij was er bijzonder snel bij en gaf direkt het TAiprPflIipfHp team opdracht een hartcatheterisatie 1-71 Cl KIIllClllC voor te bereiden. Nog geen tien minu- ten later lag ik al beneden en waren de ^e, afgelopen vorstperiodes ben ik werkzaamheden, door een zeer goed verschillende keren opgebeld of men team, ook menselijk en opbeurend, kwam bij mij aan huis om te vragen of begonnen. Uit dit onderzoek bleek, men,,.?? ie f. doen voor het dat de kransslagader dicht geslibt noodlijdende dier. Er waren ook men- was en direkt werden het academisch sen J tee bereid waren de vogels te ziekenhuis in Utrecht en een ambu- voeren. Ook waren er mensen die zich lance gebeld en om twaalf uur was ik aanmeldden voor vervoer, indien dit op weg naar Utrecht. Daar hebben zij n^ht zfjn- had maar te direct de foto's en film bekeken en bellen en dan stonden ze bij mij met men heeft direct de slagader door een een voor ®,ur; stelde dit op druk op de slagader te zetten, openge- zeer boge prijs, dat er nog zulke maakt of beter gezegd opengedrukt. rnensen waren. Ik wil hen dan ook hartelijk bedanken voor hun mede werking. Waar kunt u nog meer liefde vinden dan bij een dier? Dit heb ik al jaren ondervonden. Het is prachtig werk om noodlijdende dieren te hel pen. Alhoewel, de meeste mensen hebben hun plicht gedaan door vogels thuis te voeren. Ik werd ook dagelijks gebeld over vogels die er slecht aan toe waren. Ze werden dan bij mij gebracht, maar in de meeste gevallen was het al te laat. Er zijn duizenden vogels het slachtoffer geworden van deze strenge vorstwinter. Maar ik ben er van overtuigd, dat wij onze plicht hebben gedaan en veel medewerking hebben gehad, ook van de politie. Was dit niet gelukt, dan was er direkt geopereerd en zou er een zogenaamde omleiding zijn gemaakt. Ik ben dan ook mijn huisarts, de drie Zeeuwse cardiologen en alle mensen die met mij bezig zijn geweest erg dankbaar. Ik heb geen geld en ben maar gewoon ziekenfondspatiënt. Voor mij is dit een duidelijk voorbeeld, dat het alle maal onzin is, wat deze 'goede' man uit Souburg schrijft en hij zou eens eerst bij zichzelf te rade moeten gaan of juist hij niets verzwegen heeft of zaken te vlug wilde, want met medicij nen kan men een hoop bereiken en zelfs een operatie overbodig maken. Eindelijk is het dan zover! Aan de Vlasmarkt te Goes in de oude dr. Messchool worden weer oude lokalen omgebouwd in 'riante' wooneenheden voor alleenstaanden of tweepersoons huishoudens. Ook ouderen zijn van harte welkom! De schrik slaat ons om het lijf, als we dit lezen. Zelf zijn wij zulke bewoners van zo'n geweldig mooie rehabilitatiewoning aan de 's Heer-Hendrikkinderenstraat. Op een paar vierkante meters worden drie wooneenheden geprojecteerd. Met al le ellende van dien. Wij hebben dan de eer een benedenwoning te bewonen. Het woord 'wonen' is hier niet op z'n plaats. Je kunt het beter een onder dak noemen. Er is geen enkele priva cy. De geluidshinder en overlast van deze 'hokken' is zo erg, dat hier niet te leven valt. Wanneer er boven gelopen wordt, dreun je beneden weg. Als er boven gesproken wordt, is het bijna woordelijk te verstaan. Wij zijn in het bezit van een hangolielamp, een gla zen bol in een bronzen frame. Mijn man heeft op het frame stukjes schuimplastic gelegd, want wordt er boven gelopen, rammelt de bol in het frame. Kunt u zich voorstellen wat voor geluidseffect dat geeft. Wanneer de jongelui aan de voorkant bezoek hebben (boven onze slaapkamer) en we het geluk hebben, dat ze in de nacht verdwijnen, blijven we maar opzitten, omdat het onmogelijk voor ons is te slapen. Wij zouden nog héél lang door kunnen gaan. Eén ding vragen we ons af, waar zijn we in vredesnaam mee bezig! We hebben eerst de 'flatneurose' gehad, maar wij hebben de 'monumentenpandneuro- se' en zijn dan ook genoodzaakt te verhuizen. Maar kunnen we de kosten claimen? Fam. H. A. M. van Hoffen 's Heer-Hendrikkinderenstraat 37 Goes Waarom staan er tegenwoordig dikwijls vloeken in de PZC? Ook in vrijdagkrant van 22 maart. Is dato het lezersbestand op te vijzelen? Ma begrijpen jullie dan niet dat dit jui een omgekeerde uitwerking zal he ben? Zit er bij jullie op kantoor geen snugger mannetje die dit begrijpt? B. A. K. Verkerl P. C. Quantstraat 56 Go In de PZC van vrijdag 22 maart we in een artikel over mode een gro vloek afgedrukt. Een vloek, niet m kleine letters geschreven (dan zouh ook al erg geweest zijn), maar opzett lijk voluit met grote letters afgedru! Begrijpt de schrijver van dit artik niet, dat hij door zo'n uitspraak allo eerst God op een verschrikkelijl manier beledigt, en er veel mensf nodeloos mee kwetst? Weten schrijver en de heer Go vers, over» dit artikel ging eigenlijk wel wat gebeden hebben? (Want het is in fei een gebed): „God verdoem mij". God dat vloeken onmiddellijk verhoren waren ze er nu niet me geweest. Ik zou de schrijver, en redactie van de PZC die medeverar woordelijk is, willen vragen zulke ve vloeken achterwege te laten. „We wijs met woorden, vloek niet!" P. Riemet Oranjeplein 14 Zoutelam En heel erg belangrijk: Vraag waarom men iets doet of niet doet en men krijgt hier gegarandeerd antwoord op van de specialisten. C. A. M. M. vd Elshout Troelstraweg 356 Vlissingen Nogmaals hartelijk dank aan allen die hun medewerking hebben verleend. U kunt mij altijd bellen. H. J. Dorreman Varremarkt 4 Zierikzee Hulp-inspecteur Ned. Ver. tot Bescherming van Dieren, afd. Noord- en Midden-Zeeland Verdeelbesluit fonds dorpsvernieuwing Sint-Phi- lipsland. Bekendmaking op grond van artikel 41 Wet op Stads- en Dorpsvernieuwing, juncto artikel 1.2 van de subsidieverordening van de gemeente Sint-Philipsland. In 1985 zal in het kader van de dorpsvernieuwing van de particuliere woningverbetering in de gemeente Sint-Philipsland een bedrag beschik baar worden gesteld groot 47.500,-. Voor de overige sectoren zijn thans nog geen bedragen gereserveerd. De raad nam dit besluit in de vergadering van 27 maart 1985. Sint-Philipsland, 4 april 1985. i^len boer middelburg ^gtve's 19 Markt 51 I Tel. 01180-27651 ASB/Medi-Call vraagt met spoed met ervaring in apotheek. Tevens administratieve vaardigheid vereist. Werkomgeving Terneuzen. Voor onze administratieve afdeling vragen wij op MEAO niveau. Talenkennis vereist. Heeft u interesse neem dan snel contact op met onderstaande vestiging Noordstaat 81 Terneuzen 01150 - 18 6 00 iedereen leest de krant altijd en overal Door het oude hart van Vlissingen ging een zucht van verlichting. De bevolking was een dorpsbom armer en een ervaring rijker. Ondanks alle geruststellende praat voor en tijdens de evacuatie kun je je afvragen: maar toch, stel je voor dat... Laten we dicht bij huis blijven. In mei 1983 is voor het 'grondgebied' van Vlissingen een ge meentelijk rampenplan vastgesteld. Vlissingen bestaat echter voor drie kwart uit water (de gemeentegrenzen reiken tot aan Zeeuwsch-Vlaanderen). Is de kust veilig? Niet als je bedenkt dat er voor alle scheepslading richting Belgische havens nog steeds geen meldingsplicht bestaat. Wie kent de explosieve kracht van een chemica- liëntanker die ter hoogte van Vlissin gen in moeilijkheden verkeert? Bo vendien zijn gemeentegrenzen op het water rekbaar. Een schip dat gevaar oplevert voor scheepvaart en kustge bieden kan immers binnen korte tijd afdrijven en de autoriteiten elders tot maatregelen dwingen. Het onschade lijk maken van de vliegtuigbom was per saldo een oefening om, vanuit het daartoe ingerichte beleidscentrum, verbindingen te testen. Denk maar aan plaatselijke en regionale brand weer, rijks-, gemeente- en spoorweg politie, waterstaat, rode kruis en an dere instanties. Coördineren moet je leren, dat is een hard gegeven. Het is daarom een rechtstreeks Vlissings be lang dat die gemeenten, die aan Vlis singen grenzen en nog steeds geen rampenplan hebben opgesteld, via de sedert 1 maart 1985 van kracht zijnde Rampenwet de verplichting krijgen opgelegd hun verantwoordelijkheid voor de veiligheid in de regio op zich te nemen. V. Nachbahr Groenewoud 41 Vlissingen Vrijdag 22 maart. Half zeven in morgen. Uit de brievenbus steekt a altijd de krant. Maar de morgenstoi heeft deze keer geen goud in de mon Uitdagend roept de vrijdag-PZC n toe: „Dan denk ik -- je bent tochi beste". Een uitspraak van mode-oi werper Frank Govers. Een uitspra: die ik hier niet volledig weergeef, wa op de puntjes prijkte die morgen vette bastaardvloek, over een breed van twee kolommen. Een paar opmi kingen hierbij: Uit navraag bleekd de redactie er begrip voor heeft, d Christenen tegen deze woorden 1 zwaren hebben. Dat is fijn, dat I grip... Verder had de redactie uitg zocht, dat de jongste Van Dale t betreffende 'woord' niet meer ond de vloeken rangschikt. Dat betekei dat onze samenleving in doorsnee ni meer van deze woorden opkijkt. Zo de trend. Vloeken in de mode. En di ook in de PZC met een weloverwoge vette kop. Hiermee kiest de krant he duidelijk een norm: Wat 'de samen! ving' accepteert, aanvaarden wij oo Wat 'de mensen' willen, daaraan k men we tegemoet. En met die ken verwerpt de PZC de hoogste, moois en meest blijvende norm: Wat God Zijn woord aanreikt en in Zijn wetvs ons vraagt. Die keus is trouwens ni van vandaag of gisteren. Ze bleek langer uit bijvoorbeeld de hang na sensatie, de onevenredige aandacl voor christelijke partijen in bepaali gemeenten en het taalgebruik steeds grover werd. Wat moet ik i christen met een krant die God ve werpt, Zijn normen naast zich nee legt en ook maar weinig rekenii wenst te houden met de gevoelens d leven onder haar christelijke abo nees? Maandag 1 april. Half zeven de morgen. Uit de brievenbus steel geen krant meer. A. Dingeman Prins Bernhardstraah Middelbm Noot hoofdredactie: (Met briefschrijvers zijn wij van oordeel dat vloeken niet in de krant thuishoren. De hoofd redactie betreurt het dan ook dat het gewraakte woord in forse letters de voorpagina van de vrijdagkrant ontsierde. Dat had niet mogen gebeuren. Le zers die de vloek als grof en kwetsend hebben ervaren, bie den wij onze verontschuldigin gen aan.) FecJeratieDeiasungconsuient <3 Registeraccountant Wij delen u hierbij mede dat ons kantoor te Middelburg zal zijn. Dinsdag 9 april a.s. zijn wij u weer gaarne van dienst. Lange Noordstraat 37, 4331 CB Middelburg. Telefoon: 01180- 36453. Papeweg 29. Luxe ruime tussenwoning met voor- en achtertuin en schuur met vrije achterom en garage. Ind.: ruime hal, ruime kamer, luxe open keuken, toilet; 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, overloop; 2e verd.: 1 slaapkamer, bergruimten, overloop. Dit pand is voorzien van dubbele begla zing en c.v. en verkeert in zeer goede staat van onderhoud. Inlichtingen: 's-Heer Hendrikskinderendijk 78, 4461 EC Goes, tel. 01100-14352. Inruil eigen woning mogelijk! HOFLEVERANCIER voor huis en kantoor JUWELIERS SINDS 1834 Lange Kerkstraat 30 - Goes De hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat maakt vanwege de minister van verkeer en water staat bekend, dat tijdens het invaren en bevestigen van bruggedeelten voor de nieuwe aanleginrichtin- gen te Vlissingen en Breskens, nabij deze aanlegin- richtingen geen onderhouden van de veerdienst mogelijk is, dat afhankelijk van de voortgang der werk zaamheden de veerdienst kan zijn ge stremd, vrijdagochtend 5 april 1985 voor 06.00 uur, zaterdagochtend 6 april 1985 voor 06.30 uur, dat indien de werkzaamheden niet als voornoemd doorgang kunnen vinden deze worden verschoven en stremmingen van de veerdienst kunnen optreden, vrijdag 5 april 1985 van 14.00 uur tot 18.00 uur, zaterdag 6 april 1985 van 14.30 uur tot 19.00 uur, dinsdagochtend 9 april 1985 voor 08.30 uur, dinsdag 9 april 1985 van 16.45 uur tot 21.00 uur. Bij stremmingen van de veerdienst na 06.30 uur zal worden voorzien in het vervoer van voetgangers en (brom-) fietsers. Het overige verkeer wordt verwezen naar het veer Kruiningen-Perkpolder. Afhankelijk van de voortgang van de werken worden de stremmings perioden zoveel korter of verlengd als nodig zal blijken. Ook na voornoemde volledige stremmings- peioden blijft de tijdelijk geldende stremming van de veerdienst voor voertuigen met totaalgewicht van meer dan 3,5 ton van kracht. Middelburg, 2 april 1985. De hoofdingenieur-directeur, L.-HID, (ing. J. A. J. C. Everaers).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 14