Haast geen excuus om te hard te rijden SCHIETINGEN Nieuwe plannen voor stichting landbouwmuseum De Bevelanden HOU JE VAN VIDEO? GROOSMAN MEDEDELING i ACTIVITEITEN: gesloten KANTONGERECHT TERNEUZEN Alex Vernaeve won Oude Vaart-loop in Terneuzen MATERIAAL AL JARENLANG OPGESLAGEN is afwezig AFWEZIG Vrouw op heterdaad betrapt bij stelen kranten in Axel JEANS CASUALS ADVERTEREN DOET VERKOPEN stichting noordstraat promenade terneuzen Zaterdag 6 april a.s. wor den er paaslelies uitge deeld aan het winkelend publiek. VOOR DE KINDEREN: 12 Geologische kring Zeeuwsch-Vlaanderen houdt bijeenkomsten Collecte W. L. Fraanje P. A. van Mieghem TANDARTS AFWEZIG H. F. M. van der Pas arts gemeente OPHOKPERIODE DUIVEN Tentoonstelling in 'Ter Schorre' Middenstandsbëurs in Aardenburg Kaartingen Topbiljarten Kom kijken naar onze video-show! En win tegelijk een computer (Sony hit-bit) Op vrijdag 5 april 1985 (Goede Vrijdag) is ons kantoor De koopavond van vrijdag 5 april wordt i.v.m. Goede Vrijdag verzet naar donderdag 4 april PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 3 APRIL 1985 TERNEUZEN „Als bedrijfsleider moet je soms wel eens te hard rijden. Ik doe dat ook niet voor m'n lol", verweerde H. van de H. uit Biervliet zich dinsdag voor kantonrechter mr B. Meulenbroek in Terneuzen. Op 11 januari vorig jaar werd Van de H. aangehouden op rijksweg 61 waar hij met een snelheid van honderdvijfen twintig kilometer per uur reed. Vijf enveertig kilometer harder dan de toegestane maximum snelheid. Offi cier van justitie mr J. Boogers deed het verhaal van de verdachte af met de opmerking: „Er zijn zoveel men sen in Nederland die haast hebben", en eiste zes gulden per te hard gere den kilometer. Totaal 270 gulden boete. De kantonrechter vonniste conform de eis. Mevrouw G. van de V. uit Sas van Gent had al het mogelijke gedaan om de auto die ze op 5 december 1984 langs een gele streep aan de Walstraat in Terneuzen had geparkeerd in ver band met het uitladen van boterlet ters, te verplaatsen. Dat lukte haar niet omdat de handrem 'bleef steken'. Na een aantal pogingen gaf ze de moed op en ging weg. De politie die enige tijd later arriveerde had meer succes. De auto werd weggesleept en mevrouw kreeg een rekening van de sleepkosten representeerd. Die had ze betaald, liet ze de kantonrechter gis teren weten. De officier verklaarde de verdachte schuldig zonder toepassing van straf. De kantonrechter was het daarmee eens. Een dagvaarding'vol met fouten leid de tot vrijspraak voor T. R. uit Ter neuzen. De zaak die eerder werd aan gehouden kwam dinsdag opnieuw voor. R. had zijn vrouw gestuurd om het woord te doen. Zij vond het 'bela chelijk' dat de verbalisant zich in het merk en de kleur van de auto had vergist. Bovendien had hij de bekeu ring voor de overtreding op de Roose- HOEK Voor de Kring Zeeuwsch- Vlaanderen van de Stichting Geolo gische Activiteiten houdt de heer Bosdijk donderdag een lezing over 'de mineralen van het Zwarte Woud' in gehoorzaal boven de brandweer kazerne aan de Molendijk in Hoek. Donderdag 9 mei is er een contact avond. R. Lie zal dan de geologie van Zuidwest-Engeland uit de doeken doen. Donderdag 6 juni vertoont de Kring Zeeuwsch-Vlaanderen een film over het Land van Saefthinge en de Oosterschelde. De mineralengroep van de geologische kring gaat binnen kort op excursie naar Hameien in Duitsland. Bestemming van het pink steruitstapje van de paleontologen wordt waarschijnlijk Zuid-Luxem burg of Zuid-Limburg. De bijeenkom sten in Hoek beginnen telkens om 20.00 uur. veltlaan in Terneuzen gebaseerd op een maximale snelheid van 50 km per uur, terwijl men daar 70 km mag rijden. Met de geconstateerde snel heid, 103 km, was mevrouw het niet eens. „Het was een auto van tien jaar oud, daar haalden we nauwelijks hon derd mee". Justitieel onderzoek bracht aan het licht dat van de dagvaarding inder daad niet veel klopte, ondanks de verklaring van de verbalisant dat hij niet kleurenblind was. Er zat voor de kantonrechter niets anders op dan vrijspraak. TERNEUZEN Alex Vernaeve blijft het uitstekend doen in de trimlopen in Zeeuwsch-Vlaanderen. De trim mer uit Westdorpe boekte dit seizoen al een groot aantal overwinningen en voegde maandagavond weer een zege aan zijn erelijst toe. Op de langste afstand van de Oude Vaartloop in Terneuzen was Vernaeve opnieuw superieur. Met een tijd van 36 minu ten en vijf seconden bleef hij Jo David (die tweede werd) ruim voor. Alex Vernaeve gaf al direct na het startschot het tempo aan voor het ruim honderd trimmers tellende deel nemersveld. Hij trok in zijn kielzog Ronnie Babij mee naar een eerste plaats op de 3400 meter (11.05 minu ten) en bouwde naarmate de wed strijd vorderde zijn voorsprong uit. Bij de middenafstand (6800 meter) eiste de familie Jasperse uit Axel een hoofdrol voor zich op. Na de eerste plaats van Bas Jasperse in de presta tieloop City-Pier-City liep Hans-Jan Jasperse maandag in Terneuzen op de middenafstand naar de eerste plaats. De derde plaats ging ook al naar de trimmende familie: Hans Jasperse eindigde net achter Erik van Lare uit Heinkenszand. De uitslagen: 340 meter (heren): 1 Ronnie Babij (Terneuzen); 2 Theo Hanne (Terneu zen); 3 Arie van Buren (Terneuzen); 4 Bas Jasperse (Axel); 5 Freddie Dieleman (Ter neuzen). Dames: 1 Marijke Schat (Terneu zen); 2 Afke van Wijkhuizen (Terneuzen); 3 Hannie Geene (Terneuzen). 6800 meter (he ren): 1 Hans-Jan Jasperse (Axel); 2 Erik van Lare (Heinkenszand); 3 Hans Jasperse (Axel); 4 Mark Buijze (Vogelwaarde); 5 Conny Bouwman (Breskens). Dames: 1 Ka rin Karmelk (Terneuzen); 2 Rianne Verbers (Terneuzen); 3 Koos Schrier (Terneuzen); 4 Yvonne de Grave (Terneuzen). 10.200 meter (heren): 1 Alex Vernaeve (Westdorpe); 2 Jo David (Koewacht); 3 Mario Willems (Ter neuzen); 4 Peter Snelders (Sas van Gent); 5 Johnny de Martelaere (IJzendijke). Eerste dame: Trees Roegiest (Westdorpe). SCHOONDIJKE De Simavi-collec- te heeft in Schoondijke 366,55 opge bracht. Het geld zal worden gebruikt voor directe medische steun in de derde wereld. De oude landbouwwerktuigen in de schuur in de Wilhelminapolder. GOES - De voormalige stichting Bevelands landbouwmuseum en recreatie centrum 'De Mooije Staak' maakt zich ernstig zorgen over oude landbouw werktuigen die zijn ondergebracht in een schuur in de Wilhelminapolder. De stichting heeft het materiaal destijds verzameld om het eens ten toon te stellen in een speciaal museum. Na zeven jaar liggen onder meer de zaaimachine, een afromer en een windmolen nog steeds te wachten op hun definitieve bestemming. De ex-stichting heeft daarom actie ondernomen om het historisch land- bouwmateriaal van de vergetelheid te redden. „De boeren hebben het im mers niet geschonken om het in een schuur in de Wilhelminapolder te la ten verrotten", aldus J. Boonman, ex-bestuurslid van De Mooije Staak. De verzameling spullen was aanvan kelijk opgeslagen in de schuur van de boerderij De Mooije Staak in Nisse. De eigenaar verhuisde echter naar de Flevopolder en de boerderij kwam leeg te staan. Het omliggende land kwam onder beheer van een verkave lingscommissie die, gelukkig voor de stichting, van mening was dat de boerderij goed kon dienen als land bouwmuseum. „Maar op het moment dat we het perceel daadwerkelijk kon den overnemen bleek dat we er ruim 65.000 gulden voor moesten betalen", vertelt Boonman. De stichting, die in haar prille bestaan totaal niet over inkomsten beschikte, moest zodoen de de plannen laten varen. Door be middeling van wijlen notaris M. E. J. van Dissel werden de materialen in 1978 tijdelijk ondergebracht in een schuur van maatschap De Wilhelmi napolder. Daar staan ze na zeven jaar nog steeds. In brieven aan het algemeen bestuur van de gemeenschappelijke regeling Dankbetuiging Voor de zeer vele blijken van belangstelling en medele ven die wij mochten ondervinden bij het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en onze fijne opa JACOBUS ADRIAAN CORRÉ betuigen wij onze hartelijke dank. Uw medeleven was ons tot grote steun. Uit aller naam: M. J. Corré-Verplanke. Sas van Gent, april 1985. Ravelijn 19. huisarts van 6 t/m 12 april Dokter C. Verboom neemt waar. 5 t/m 12 april Waarneming 4 en 5/4 en 17 t/m 21/4 dr. Chr. Kalkman, Biervliet. Spreekuren: IJzen dijke 13-14 uur. Hoofdplaat normale spreek uren. 9 t/m 16/4 dr. R. Vervaart te IJzendijke, 01176-1366. Plaats uw familie berichten in de PZC Burgemeester en wethouders van Terneuzen maken ingevolge het bepaalde in de inspraakver ordening 'stads- en dorpsvernieuwing' van die gemeente bekend, dat met ingang van 4 april tot en met 16 april 1985, op het stadhuis, afdeling algemene zaken (planogie), kamer 504, voor een ieder ter inzage ligt de concept-beleidsnota 'stads- en dorpsvernieuwing' van de gemeente Terneuzen. In deze nota zijn o.a. opgenomen: - de subsidieverordening met de aanwijzing van de stimuleringsgebieden (dit zijn de binnen stad van de kern Terneuzen en het gebied 'Oud Vlissingen' te Hoek); - aanwijzing van het gebied, waar het voorkeurs recht gemeenten geldt (dit is de binnenstad van de kern Terneuzen); - het volumebesluit voor 1985. Een ieder kan gedurende de bovenvermelde termijn zijn mening daaromtrent schriftelijk ken baar maken bij ons college. Terneuzen, 3 april 1985. Burgemeester en wethouders voornoemd, C. Ockeloen, burgemeester. A. J. van Pagee, secretaris. zeehaven industrie recreatie Voorbereidingsbesluiten Vylainlaan, Sportlaan, Plattendijk en Moerschansstraat. De waarnemend burgemeester van Hulst maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 21 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat met ingang van 4 april 1985 ter gemeentesecreta rie afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage liggen, de besluiten van de gemeenteraad van 28 maart 1985, waarbij deze heeft besloten te verklaren dat wijzigingen worden voorbereid: a) van het bestemmingsplan Heikant, voor de bouw van een bungalow tussen de woningen Vylainlaan 30 en 34; b) van het bestemmingsplan Dullaertpolder, voor de bouw van een frituur naast het parkeerterrein nabij Den Dullaert aan de Sportlaan; c) van het bestemmingsplan Buitengebied voor de verbouw en uitbreiding van de woning Plattendijk 17; d) van het bestemmingsplan Moerschans, voor de bouw van een semi-bungalow naast de in aanbouw zijnde woning Moerschansstraat 27. Hulst, 3 april 1985. De waarnemend burgemeester, voornoemd, G. A. van de Voorde Met inachtneming van het bepaalde in artikel 88 van de algemene politieverordening voor de gemeente Terneuzen hebben wij bepaald, dat eigenaren, houders of verzorgers van postduiven verplicht zijn er zorg voor te dragen, dat hun duiven niet uitvliegen gedurende het tijdvak van maandag 1 april 1985 tot en met zaterdag 18 mei 1985. Dit verbod geldt niet na 18.00 uur tot 9.00 uur met dien verstande, dat de postduiven wel mogen deelnemen aan wedstrijdvluchten. Tevens geldt het verbod niet voor jonge duiven. Terneuzen, 1 april 1985. Burgemeester en wethouders van Terneuzen C. Ockeloen, burgemeester A. J. van Pagee, secretaris zeehaven industrie recreatie museum Zuid- en Noord-Beveland en de gemeente Borsele heeft Boonman verschillende plannen ontvouwd om de werktuigen in een passende behui zing te stallen. Zo lijkt het de ex- stichting - ongeveer zeven jaar gele den officieel opgeheven - een goede zaak wanneer de spullen kunnen wor den ondergebracht in het museum te Goes. Tijdens een vergadering van het bestuur van de gemeenschappelij ke regeling onlangs in Goes bleek dat bij de leden de bezorgdheid voor de toestand van de oude materialen ze ker aanwezig was. Het onderbrengen van de werktuigen in het Goese Mu seum achtten zij wegens ruimtege brek echter onmogelijk. Een ander initiatief van de stichting is de verzamelde attributen onder te brengen in een te bouwen landbouw museum aan de spoorlijn van de stoomtram Goes-Borsele. De Borsel- se wethouder drs. P. Vollaard had wel oren naar het plan van de stich ting. Op het eindpunt Oudelande kan het museum eventueel worden geves tigd. Daar zou dan, volgens Vollaard, bijvoorbeeld in combinatie met een natuur-educatiecentrum, een aardige toeristische attractie kunnen ont staan. Het gemeentebestuur van Bor sele heeft de voormalige stichting medewerking toegezegd om de histo rische voorwerpen een definitieve AXEL De rijkspolitiegroep Axel heeft dinsdagmorgen in alle vroegte mevrouw C. M. B. uit die plaats op heterdaad betrapt bij het stelen van kranten in de Passage te Axel. Al geruime tijd werden er beurtelings kranten ontvreemd bij boekhandel De Passage, De Printerij en sigaren magazijn Lippens, welke daar in alle vroegte waren neergelegd door de expediteur. Door te posten kon de rijkspolitie de zaak vrij eenvoudig oplossen. Tegen mevrouw B. is pro- ces-verbaal opgemaakt. plaats te helpen bezorgen in Oude lande. De heer Boonman is verheugd over deze bereidheid van het gemeentebe stuur. „Het betekent voor mij dat de waarde van het materiaal wordt on derkend en dat bovendien de wil aanwezig is om aan de toestand iets te doen", betoogt hij. De stichting De Mooije Staak wordt overigens niet meer tot leven gewekt. Het ex-be stuurslid zou best op bescheiden wijze zijn medewerking aan het project wil len verlenen. „Maar voor vergaderin gen en het afstropen van Bevelandse boerderijen op zoek naar oud mate riaal, voel ik met toch wel te oud geworden", vertelt Boonman. „Dat moeten de jongeren maar gaan doen". TERNEUZEN De Terneuzense amateur-kunstenares Tini Cevat ex poseert deze maand pentekeningen, olieverfschilderijen en maskers van klein in het bejaardenhuis Ter Schor re in Terneuzen. Zij zal haar werk in gedeeltes tentoonstellen. Tot vrijdag 12 april zijn er in de hal van het bejaardentehuis met ecoline ingekleurde pentekeningen te zien van bloemen en andere onderwerpen uit de natuur. Tevens kunnen er klei maskers worden bezichtigd. Van vrij dag 12 april tot vrijdag 26 april toont mevrouw Cevat haar olieverfschilde rijen. De kunstenares werd in Amster dam geboren en woont sinds 1977 in Terneuzen. Het is de eerste keer dat ze haar werk exposeert. AARDENBURG In Aardenburg wordt vrijdag 19, zaterdag 20 en zondag 21 april een middenstands- beurs gehouden op de Markt. In een tent zullen de standhouders weer met vele nieuwtjes naar buiten treden. De trekpleister van deze middenstands- beurs moet op zaterdagavond de feestavond worden, waaraan Benny Neijman en Bonnie St. Clair hun medewerking zullen verlenen. In een extra tent naast de beurstent zullen zij samen met het dansorkest The Sonny Boys een feestavond ver zorgen. De aanvang van deze avond is 20.00 uur. De middenstandsbeurs wordt vrijdagavond om 19.00 ge opend. Op zaterdag en zondag kan de beurs vanaf 14.00 uur bezocht worden. KOEWACHT In café De Oude Molen in Koewacht werd een bejaar- denschieting gehouden waaraan 35 schutters meededen. Uitslag: hoge vogel E. Baert Koewacht: eerste zijvogel A. de Koninck Koewacht; tweede zijvogel J. Suij Koewacht; grootste aantal kleine vogels (14) E. Baert Koe wacht. HULST In café W. Blommaert in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 34 schutters meededen. Uitslag: hoge vogel J. Vermeerschen Sint- Jansteen; eerste zij vogel A. Hageman Hulst; tweede zijvogel J. de Waal Koe wacht; grootste aantal kleine vogels (6) J. Cockheyt Absdale. OSSENISSE In zaal Hof ter Nesse in Ossenisse werd een schieting ge houden waaraan 26 schutters deelna men. Uitslag: eerste hoge vogel H. van Rijt Kloosterzande; tweede hoge vogel me vrouw Van Meelen Kloosterzande; eerste zijvogel F. de Meijer Ossenisse; tweede zij vogel en derde zij vogel A. verhoeven Kloosterzande; grootste aantal kleine vo gels (6) A. de Waal Kloosterzande. KOEWACHT Schutterssociëteit Thuis Weg in Koewacht hield een schieting in café G. van Rumste in Koewacht waaraan 32 schutters deel namen. Uitslag: hoge vogel en eerste zijvogel R. de Smet Koewacht; tweede zij vogel O. Saman Koewacht; grootste aantal kleine vogels (5) L. de Guchteneire Koewacht. KAPELLEBRUG - Schutterssocië teit Stuyvenberg in Kapellebrug hield een schieting in café Fabie waaraan 80 schutters deelnamen op twee lig gende wippen. Uitslag: eerste hoge vogel P. Verteute De Klinge; tweede hoge vogel L. de Kuit Kemseke; eerste zijvogel C. Hijnuiks De Klinge; tweede zij vogel M. de Kuit Kemse ke; derde zijvogel en vierde zijvogel L. Verten te De Klinge; grootste aantal kleine vogels (6) L. Cammaert Kapellebrug. LAMSWAARDE In café Sport in Lamswaarde werd een schieting ge houden waaraan 22 schutters deelna men. Uitslag: eerste hoge vogel R. Verschoten Kloosterzande; eerste zijvogel R. Wilking Hulst; grootste aantal kleine vogels (4) mevrouw Pauwels Kloosterzande. HULST Schutterssociëteit OZO uit Hulst hield een schieting in de kanti ne van de OZO-velden waaraan 22 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel A. Leeraert Graauw; eerste zijvogel F. van Swaal Hulst; tweede zijvogel J. van Kerkhoven SinLJansteen; grootste aantal kleine vogels (5) A. de Bliek Hulst en J. Schelfhout Zandberg. OSSENISSE In zaal Hof ter Nesse in Ossenisse werd een schieting ge houden waaraan 14 schutters deelna men. Uitslag: eerste hoge vogel E. de Maat Ossenisse; tweede hoge vogel J. van Meelen Kloosterzande; eerste zijvogel, tweede en derde zij vogel A. Verhoeven Kloosterzande; grootste aantal kleine vogels (6) mevrouw Van Meelen Kloosterzande. KOEWACHT Schutterssociëteit Willem Teil in Koewacht hield een schieting in café R. van der Steene waaraan 40 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel O. Saman Koewacht; eerste zijvogel F. Martens Koewacht; twee de zijvogel R. Smet Koewacht; grootste aantal kleine vogels (4) R. van der Steende Koewacht. NIEUW-NAMEN In café De Trou badour in Nieuw-Namen werd een bejaardenschieting gehouden waar aan 28 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel, eerste en tweede zijvo gel J. van Kerkhoven Sint-Jansteen; groot ste aantal kleine vogels (6) G. Deijaert Sint-Gillles-Waes. KOEWACHT In café G. van Rum ste werd een bejaardenschieting ge houden waaraan 38 Schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel P. Stevens Sint-Jan steen; eerste zijvogel G. Deijaert Sint- Gilles-Waes; tweede zijvogel A. van de Branden Sint-Jansteen; grootste aantal kleine vogels (4) R. van Gremberghe Koe wacht. HEIKANT In zaal Het Helleken in Heikant werd een bejaardenschieting gehouden waaraan 45 schutters deel namen. Uitslag: hoge vogel R. Wilking Hulst; eerste zijvogel F. Reunis Sint-Jansteen; tweede zijvogel J. de Visser Kemzeke-Tromp; grootste aantal kleine vogels (4) P. van Waesberghe Sint-Jansteen. AARDENBURG SchutterssociJ teit Sint-Sebastiaan heeft het seizoerL 1984-1985 besloten met de punten- el kleppenschieting op de liggende w:pl pen. Opnieuw mocht Theo Lampae-l zich de kampioen noemen, waarmei hij zijn kampioenstitel prolongeerde! Aan de twaalfde puntenschieting na-I men 30 schutters deel. Uitslag: hoge vogel T. Lamperapert; eerstel zij vogel W. Veldkamp; tweede zij vogel nie| afgeschoten; grootste aantal kleine vogej (6) W. Veldkamp. Eindstand: 1 T. Lampa^l 75 punten; 2 F. van Ecke 64; 3 G. de Vries! 61; 4 W. Veldkamp 54; 5 H. Geernaert ijl punten. Uitslag twaalfde klepschieting W. Scheele 3 kleppen; 2 T. Lampaert en HÏ van Iwaarden; G. de Vriend, R. Pielaet, e| Minnaert, H. de Munk, R. de WispelaireeJ J. van Iwaarden ieder 2 kleppen. EindJ stand: 1 Th. Lampaert 44 kleppen;2 \vL Scheele 25; 3 R. Rijckaert 20; 4 I. Cattoo| 19: 5H. van Iwaarden 17 kleppen. ZUIDDORPE In café De Herberel hield schutterssociëteit Willem Teil een schieting waaraan 33 schutter! deelnamen. Uitslag: Hoge vogel M. de Wilde Moerbeke; eerstel zijvogel N. van Hoecke Zuiddorpe; tweedel zij vogel E. Janssen Moerbeke; grootste aar.1 tal kleine vogels (6) P. Samijn Zuiddorpe HULST In café W. Blommaert wer-J een schieting gehouden waaraan 3(1 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel R. Sterkx ZelzateJ eerste zijvogel en tweede zijvogel J. Kerkhoven Sint-Jansteen; grootste aantai| kleine vogels (8) P. Crombeen Hulst. KLOOSTERZANDE In café MolenJ hof werd een bejaardenschieting houden waaraan 27 schutters deelnaj men. Uitslag: hoge vogel P. Vonk Boschkapelle I tweede zijvogel J. Krabbe Kloosterzande! grootste aantal kleine vogels (4) P. de Waaj| Kloosterzande. HOOFDPLAAT In hoofdplaat! hield de plaatselijke r.-k.-bej aarden-I bond een prijskaarting in samenwer-l king met de Schoondijkse bejaarden! Aan de kaarting, die plaats vond in| het Hoofdplaatse dorpshuis, namenl 60 leden deel waarbij men naar keuze[ kon bieden of jokeren. De eerste prijsl bij het bieden ging naar P. van derl Walle, terwijl de tweede prijs naail Aug. de Poorter ging. Bij het jokeren) was de eerstre prijs voor mevrouw Janse-de Roo en de tweede plaats voor mevrouw Joris. ZANDSTRAAT In café De Straetel werd een kaarting gehouden waaraan| 83 kaarters deelnamen. Uitslag: 1 H. de Ridder Axel; 2 R. Wartrensl Zandstraat; 3 P. v. d. acker Westdorpe; 4J.I de Maaiere Sluiskil; 5 J. de Beule Sluiskil l Eindstand seizoen 1984-'85: 1 R. Warrensl Zandstraat 88 punten; 2 P. van de Acker| Westdorpe 70; 3 G. Droesbeke Westdorpe| 56; 4 C. Barbé Philippine 48; 5 J. de Beule| Sluiskil 46 punten. SINT-JANSTEEN In café Sportl werd een kaarting gehouden waaraan| 42 kaarters deelnamen. Uitslag: 1 P. Valent Heikant; 2 E. de Winkel Nieuw-Namen; 3 P. Haulez Hulst; 4 E. del Beule Sint-Jansteen; 5 F. Piessens Clinge: p. Verstraeten Terneuzen. SINT-JANSTEEN In café Sportl werd een prijskamp gehouden waar-| aan 19 deelnemers deelnamen. Uitslag: 1 J. van Boven Zandberg; 2 P,| Praet Nieuw-Namen; 3 Fr. Thijs Sint-Jan-f steen. HULST In café Keizer werd del uitgestelde topbiljart wedstrijd Ma-[ rionette - Tovak gespeeld. Marionette| won met 11,9. HEIKANT In café Th. de Block| hield topbiljartclub De Ruige Toepers| een onderlinge prijskamp. Uitslag: 1 R. de Wilde, 2 W. v. Acker, 3 tt| Baert, 4 B. de Jonge, 5 D. de Wilde. HULST In café Lij baert vond prijsuitreiking plaats van het neder-l laagtoernooi gehouden, ter gelegen-| heid van het 25-jarig bestaan van Lustige Toepers. mevrouw Lijbaertl reikte de prijzen uit en kwam tot de| volgende uitslag: 1 Marionette Hulst; 2 De Ruige Toepers I Heikant, 3 Zondagsvermaak Sint-jansteen 4 Trosvrienden Clinge; 5 KOT Hulst. Het geheel werd opgeluisterd door c blaaskapel 'De Kallesaien'. NOORDSTRAAT 45 Terneuzen 01150-17382 (Video-show tijdens openingsuren: elke dag van 9.00-12.00 en van 13.00-18.00 uur). Algemeen Ziekenfonds voor West-Brabant en Zeeuwsch-Vlaanderen Onderltnye uuarbory mg iul Terneuzen, 4531 HA, Oostkant 2, telefoon 01150 - 94055 Ja ZATERDAG 6 APRIL IN DE NOORDSTRAAT 10.45-11.15-11.45 uur poppenkastvoorstelling ter hoogte van modestoffenzaak 'Driessen' 14.00 uur goochelshow bij boekhandel 'Ververs'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 28