WISSEL BEVEL ANDEN Nieuwe plannen voor stichting landbouwmuseum De Bevelanden Bijna hele raad Borsele bezorgd over diensten van de Grontmij Enige mogelijkheid voor camping Colijnsplaat in inlaag het Kuupje van Fraassen M PZC/ streek BEZWAAR WERKGROEP ONGEGROND VERKLAARD GEMEENTE WISSENKERKE VEMtOC MATERIAAL AL JARENLANG OPGESLAGEN Haags hof: negen maanden niet rijden voor schuld ongeluk met met zwaargewonden AANLEG DRUKRIOLERING DUURDER Paasontbijt in Hoedekenskerke BENW VANKORTGENE: Precedenten Dierenbescherming Noord-en Midden Zeeland vergadert HUISHOUDBEURS Muziekcentrum Goes Muziekcentrum Goes 14 HEINKENSZAND De Bevelandse werkgroep homofilie, aangesloten bij het COC, krijgt van de gemeente Borsele geen subsidie. Aldus besloot de raad met 11 tegen 6 stemmen dinsdag tijdens de raadsvergadering in het gemeentehuis in Heinkenszand. De meerderheid van de gemeenteraad schaarde zich achter een voorstel van de commissie beroeps- en bezwaarschriften om een bezwaar van de werkgroep ongegrond te verklaren. Burgemeester G. C. G. van den Heuvel nam de gelegenheid te baat om, voordat hij het voorstel aan de raad ter discussie gaf, de raad in herinnering te brengen dat het college van burgemeester en wethouders in beginsel voor het verstrekken van subsidie heeft gestemd. Hij maakte daarmee duidelijk dat gepraat werd over een voorstel van een raadscommissie. Kapelse ouderenbond houdt toneelmiddag Sponsorloop voor kerk in Biezelinge Ruilbeurs 's-Heer Hendrikskinderen Trimgroep voor heren in Hoedekenskerke Nota Derde Expo in Heinkenszand V oorj aars ver gadering van KMTP in Goes HINDERWET Grote Yamaha-paasshow bij Populaire muziekliefhebbers opgelet Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. WOENSDAG 3 APRIL 1985 Werkgroep homofilie krijgi geen subsidie van Borsele De oude landbouwwerktuigen in de schuur in de Wilhelminapolder. GOES - De voormalige stichting Bevelands landbouwmuseum en recreatie centrum 'De Mooije Staak' maakt zich ernstig zorgen over oude landbouw werktuigen die zijn ondergebracht in een schuur in de Wilhelminapolder. De stichting heeft het materiaal destijds verzameld om het eens ten toon te stellen in een speciaal museum. Na zeven jaar liggen onder meer de zaaimachine, een afromer en een windmolen nog steeds te wachten op hun definitieve bestemming. De ex-stichting heeft daarom actie ondernomen om het historisch land- bouwmateriaal van de vergetelheid te redden. „De boeren hebben het im mers niet geschonken om het in een schuur in de Wilhelminapolder te la ten verrotten", aldus J. Boonman, ex-bestuurslid van De Mooije Staak. De verzameling spullen was aanvan kelijk opgeslagen in de schuur van de boerderij De Mooije Staak in Nisse. De eigenaar verhuisde echter naar de Flevopolder en de boerderij kwam leeg te staan. Het omliggende land kwam onder beheer van een verkave lingscommissie die, gelukkig voor de stichting, van mening was dat de boerderij goed kon dienen als land bouwmuseum. „Maar op het moment dat we het perceel daadwerkelijk kon den overnemen bleek dat we er ruim 65.000 gulden voor moesten betalen", vertelt Boonman. De stichting, die in haar prille bestaan totaal niet over inkomsten beschikte, moest zodoen de de plannen laten varen. Door be middeling van wijlen notaris M. E. J. van Dissel werden de materialen in 1978 tijdelijk ondergebracht in een schuur van maatschap De Wilhelmi napolder. Daar staan ze na zeven j aai nog steeds. In brieven aan het algemeen bestuur van de gemeenschappelijke regeling museum Zuid- en Noord-Beveland en de gemeente Borsele heeft Boonman verschillende plannen ontvouwd om de werktuigen in een passende behui zing te stallen. Zo lijkt het de ex- stichting - ongeveer zeven jaar gele den officieel opgeheven - een goede zaak wanneer de spullen kunnen wor den ondergebracht in het museum te Goes. Tijdens een vergadering van het bestuur van de gemeenschappelij ke regeling onlangs in Goes bleek dat bij de leden de bezorgdheid voor de toestand van de oude materialen ze ker aanwezig was. Het onderbrengen van de werktuigen in het Goese Mu seum achtten zij wegens ruimtege brek echter onmogelijk. Een ander initiatief van de stichting is de verzamelde attributen onder te brengen in een te bouwen landbouw museum aan de spoorlijn van de stoomtram Goes-Borsele. De Borsel- se wethouder drs. P. Vollaard had wel oren naar het plan van de stich ting. Op het eindpunt Oudelande kan het museum eventueel worden geves tigd. Daar zou dan, volgens Vollaard, bijvoorbeeld in combinatie met een natuur-educatiecentrum, een aardige toeristische attractie kunnen ont staan. Het gemeentebestuur van Bor sele heeft de voormalige stichting medewerking toegezegd om de histo rische voorwerpen een definitieve KAPELLE - In het Kapelse. diensten centrum 'De Vroone' wordt zaterdag 13 april vanaf 14.30 uur het blijspel 'Prettig Weekend' opgevoerd. De or ganisatie van het gebeuren is in han den van de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen, afdeling Kapelle- Biezelinge. Ook niet-ouderen zijn wel kom. DEN HAAG Het Haagse gerechts hof heeft dinsdag de 27-jarige A. H. B., ex-inwoner van Goes, nu zonder vaste woon- of verblijfplaats, veroor deeld tot een geldboete van 2500 gulden en negen maanden ontzegging van de rijbevoegdheid. De procureur-generaal eiste duizend gulden boete plus zes maanden on voorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid, conform het vonnis van de Middelburgse rechtbank. Verdachte was tegen dit vonnis in hoger beroep gegaan. De man was op 4 juni 1982 in Zierikzee met een perso nenauto op de provinciale weg 7 tegen een tegemoetkomende auto opgere den. De inzittenden van de tegemoet komende auto liepen hierdoor zwaar lichamelijk letsel op. plaats te helpen bezorgen in Oude lande. De heer Boonman is verheugd over deze bereidheid van het gemeentebe stuur. „Het betekent voor mij dat de waarde van het materiaal wordt on derkend en dat bovendien de wil aanwezig is om aan de toestand iets te doen", betoogt hij. De stichting De Mooije Staak wordt overigens nie meer tot leven gewekt. Het ex-be- stuurslid zou best op bescheiden wijze zijn medewerking aan het project wil len verlenen. „Maar voor vergaderin gen en het afstropen van Bevelandse boerderijen op zoek naar oud mate riaal, voel ik met. toch wel te oud geworden", vertelt Boonman. „Dat moeten de jongeren maar gaan doen". Al bij de behandeling van de subsidie- voorstellen in het jaarprogramma specifiek welzijn, lichtte de CDA-frac- tie de aanvraag van de werkgroep homosexualiteit eruit. B. en w. had den de subsidie, ook door een positief advies van de welzijnscommissie, toe gewezen. Het CDA was het daarmee niet eens. De acceptatie van homose- xueel gedrag moest niet met gemeen schapsgeld worden betaald, zo von den de christen-democraten. De werk groep homosexualiteit tekende tegen dat besluit bezwaar aan en kwam uitleggen dat het niet om het bevorde ren van homosexueel gedrag maar om de acceptatie daarvan ging. PPR-raadslid F. L. Mol drukte zich dinsdag in scherpe bewoordingen uit over het oordeel van de raadscommis sie, die in meerderheid adviseerde het bezwaarschrift ongegrond te verkla ren. „Ik bespeur hier een angst voor minderheidsgroepen, een angst waar uit al vaker discriminatie is voortge komen. Ik herinner u eraan dat ook in de tweede wereldoorlog homosexue- 1 n werden vervolgd. Deze werkgroep is bezig met voorlichting en emanci patie, zoals dat ook voor vrouwen wordt gesubsidieerd". Mol vond dat van een precedentwerking, waarvan HEINKENSZAND - Een groot deel van de Borselse gemeenteraad, alle fracties behalve die van het CDA, gaven dinsdagavond tijdens de raadsvergadering te kennen zich wat ongemakkelijk te voelen bij de dien sten die de Grontmij de gemeente geleverd heeft inzake de aanleg van een drukrioleringstelsel, met name de eerste drie fasen van die aanleg. De kosten van die eerste drie fasen, waarvoor de gemeente bij snel hande len 100 procent dekking van het rijk kon verwachten, kwamen aanzienlijk hoger uit dan de Grontmij inderhaast had becijferd. De raad werd dinsdag gevraagd de meerkosten, waarmee de gemeentelijkde dienst openbare werken overigens al rekening had gehouden, beschikbaar te stellen. De meeste raadsleden vonden dat de ontwikkelingsmaatschappij in princi pe moest opdraaien voor de gemaakte fouten. Wethouder P. L. Peeters was het niet met die raadsleden eens. Hij vond dat de Grontmij, met het inleveren van in totaal 155.000 gulden, die niet zullen worden gerekend, de gemeente een heel eind tegemoet was gekomen. Bovendien was al eerder met een hoger bedrag rekening gehouden. „We BIEZELINGE - Om een renovatie van de consistorie van de Nederlandse hervormde kerk in Biezelinge gedeel telijk te kunnen bekostigen, wordt zaterdag 20 april in de Zuidbeveland- se kern een sponsorloop gehouden. De deelnemers die ieder een eigen spon sor hebben, lopen 30 of 60 minuten. De 30-minutenlopers beginnen om 13.30 uur met hun rondjes van 400 meter rond de Biezelingse speelweide. Hun langer lopende collega's starten om 14.30 uur. De Kapelse muziekver eniging 'Jonge Kracht' speelt voor aanvang van de wedstrijd en geduren de de pauze. HOEDEKENSKERKE Zondag, eerste paasdag, is er een paasontbijt in het verenigingsgebouw De Griend, te Hoedekenskerke. Het Het ontbijt is georganiseerd door de zondag school en de Nederlandse hervormde kerkeraad en begint om 9.00 uur. Voorafgaand aan het ontbijt, om 8.30 uur kan de jeugd meedoen aan een wedstrijd paaseieren zoeken, mits het weer het toelaat. Om 10.00 uur wordt de paasdienst gehouden in de Neder landse hervormde kerk in Hoedekens kerke. 'S-HEER HENDRIKSKINDEREN Verzamelaars van postzegels, mun ten, ansichtkaarten en allerlei andere dingen kunnen vrijdag vanaf 9.15 uur weer in café-restaurant Ruimzicht te 's-Heer Hendrikskinderen terecht voor een ruilbeurs. Iedere eerste vrij dag van de maand wordt daar een dergelijk evenement gehouden. HOEDEKENSKERKE Sinds enke le weken heeft de Sportvereniging Hoedekenskerke haar activiteiten uit gebreid. Er is nu ook een trimgroep voor mannen, elke dinsdagavond van 20.00- 21.00 uur in het verenigingsge bouw De Griend, te Hoedekenskerke. hebben nu een gigantisch werk uitge voerd en het heeft ons in verhouding weinig geld gekost omdat we haast hebben gemaakt. Haastwerk gebeurt bijna nooit zonder fouten en dat is ook nu weer gebleken". De CDA-fractie schaarde zich achter dit betoog van de wethouder. De rest van de raad ging ook wel akkoord met het voorstel maar niet nadat men had verklaard zich met de rug tegen de muur te voelen staan. Dat gold in mindere mate voor de vierde fase van het plan, die op korte termijn moet worden uitgevoerd. De raad stond op het standpunt dat het werk nu zeker moet worden afge maakt, ook omdat een deel van de tegemoetkomingen van de Grontmij gevormd worden door kwijtschelding van plankosten en honorarium in de vierde fase. verlener aanbieden. Beide vreesden toch wel dat samengaan van de instel lingen die voorwaarden in gevaar kon den brengen. Wethouder P. J. Vol laard verwachtte van een inniger sa menwerking tussen beide instellingen geen identiteitsproblemen. „In de zorgsector zijn andere diciplines voor gegaan, de ziekenhuizen, het kruis werk en ook in het maatschappelijk werk zijn in het verleden instellingen samengegaan. Op het terrein van de uitvoering ligt niets een samenwer king in de weg. De opdracht van een rapportage zet ook de besturen aan het werk om samenwerking te onder zoeken". De nota werd vastgesteld zoals die op tafel lag. De gemeenteraad stelde voorts de nota Taken en formatiebeleid alge meen maatschappelijk werk vast. In die nota krijgen de twee in Borsele werkzame instellingen voor maat schappelijk werk de opdracht met een rapportage te komen over hoe en waar de instellingen kunnen samen werken. Door de meerderheid van de Bevelandse gemeenten, ook Borsele, is in het verleden aangedrongen op samenwerking tussen de instellin gen, PMD en Sociaal Centrum, die zich op dezelfde terreinen bewegen. De raadsleden W. Remijn (cda) en G. Moerdijk (sgp) vroegen in dat verband om waarborgen voor het behoud van de identiteit binnen de instellingen. Moerdijk vond dat iedere levensbe schouwelijke richting moest zijn ver tegenwoordigd en Remijn wilde de klant een zo passend mogelijke hulp- HEINKENSZAND - De middenstand van Heinkenszand houdt voor de derde maal een Expo in het vereni gingsgebouw 'De Stenge'. Burge meester drs G. C. G. van den Heuvel van Borsele verricht donderdag 11 april om 14.00 uur de opening. De winkeliers geven tijdens deze Ex po tal van demonstraties, zoals het omgaan met computers en het maken van gebak. Er zullen ook verschillen de artiesten optreden. Donderdag avond staan de Zusjes Wou terse op het programma en zaterdagmiddag treden de Amazing Stroopwafels op. Vrijdagavond wordt een modeshow gehouden. De Expo heeft tot doel Heinkenszand duidelijker te profile ren als koopcentrum van de Zak van Zuid-Beveland. Belangstellenden kunnen donderdag 11 april van 15.00 tot 21.30 uur in 'De Stenge' terecht, vrijdag van 14.00 tot 21.30 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. COLIJNSPLAAT - Een camping bij Colijnsplaat kan alleen in de inlaag het Kuupje aangelegd worden. Het dorp is verder omsloten door kwalitatief te waardevolle landbouwgrond en een klein industrieterrein. Het Kortgeense college van burgemeester en wethouders schrijft dit in een brief aan het dagelijks bestuur van de stuurgroep Oosterschelde. De laatste instantie heeft zich tegen een camping in het Kuupje gekeerd vanwege de natuurweten schappelijke waarde van het binnendijks terrein. Burgemeester E. J. Hoogendijk-van Duijn van Kortgene vertelt dat de stuurgroep Oosterschelde de Noord- bevelandse gemeente heeft verweten gelegenheids-planologie te bedrijven. Zij zegt dat daarvan geen sprake is. „Planologisch gezien is het Kuupje het enige geschikte terrein", stelt de eerste burger. „Bovendien kun je een ondernemer, als het daar niet door mocht gaan, toch niet een paar jaar laten wachten op een stuk grond". Mevrouw Hoogendijk-van Duijn geeft nog andere redenen waarom het Kuupje zo gek nog niet is voor een kampeerterrein: het ligt vlakbij de kern en het verkeer kan er gemakke lijk naartoe geleid worden. Een cam ping acht zij voor de levensvatbaar heid van de kern Colijnsplaat van groot belang. De gemeente Kortgene komt dus op voor de recreatieve ontwikkeling van het Oosterscheldedorp. Voorlopig probeert zij echter de vingers nog niet te branden. Het hele procedurele cir cus rondom de aanleg van de camping is tot nu toe niet verder gekomen dan het stadium 'aftasten van standpun ten'. De brief van het Kortgeense in het voorstel gewag werd gemaakt, geen sprake kon zijn. „Die precenden- ten zijn er al, we subsidiëren al regio nale groeperingen die met erriancipa- tie bezig zijn". Raadslid M. de Bart (pvda) deed daar nog een schepje bovenop door op te GOES - Onder leiding van voorzitter J. van de Velde hield de afdeling Goes van de Koninklijke Maatschappij Tuinbouw en Plantkunde een druk bezochte voorjaarsbijeenkomst. De geraniums voor de wedstrijd van 26 april werden uitgereikt en de deelne mers voor de bloemschikcursus, die maandag 22 april begint, konden zich opgeven. Na de pauze vertoonde de heer J. D. Jansen uit 's-Gravenpolder een diaserie over de flora van de Zeeuwse binnendijken en over orchi deeën. merken dat onlangs nog een subsidie werd verstrekt aan een traditionele vrouwengroep, die provinciaal werkt. „Uit de emancipatiepot en ik heb niets gehoord over precendentwer- king". De voorzitter van de bezwaarschrif tencommissie, CDA-raadslid G. de Lange, verklaarde zijn angst voor pre- cendenten nader. „Stel dat er straks een vereniging van sadisten of pedo fielen komt, dan moeten we die ook geld gaan geven". Raadslid Mol ver klaarde geen enkel begrip te hebben voor de argumenten van De Lange. „Het zijn geen argumenten, het zijn de bevestigingen van vooroordelen. De manier waarop hier wordt omgegaan met een sociaal-psychologisch ver schijnsel is gebaseerd op zeer primi tieve sociaal-psychologische aandrif ten. Wij vinden het vreemd en grieze lig", betoogde Mol. Raadslid P. Dekker (vvd), die in commissie een sleutelfunctie beklee de, stemde niet met zijn fractie me Hij bleef uitgaan van het voorstel) een procedurele zaak. Volgens he waren door het college geen proced rele fouten gemaakt en hij schaaii zich derhalve ook achter de inhoud lijke kant van het voorstel. De fractie van de SGP benadrukte de laatste instantie niets tegen 1 sexuelen te hebben maar wel tegi homosexualiteit. Wethouder P. Peeters, die aanvankelijk met college voor de subsidietoewijzii had gestemd, ging nu met zijn CD. fractie mee. GOES - De afdeling Noord- en Mii den-Zeeland van de Nederlandse Ve eniging tot Bescherming van Diers houdt dinsdag 23 april de algemei ledenvergadering in de Prins vi Oranje aan de Nieuwstraat in Got Voor de pauze wordt een aantal huii houdelijke punten besproken, was onder verschillende jaarverslage Ook is er een bestuursverkiezing. Ve: volgens vertelt de heer Kwast iel over zijn werk als rayoninspecteiT Daarbij laat hij dia's zien. De vergacl ring begint 's avonds om acht uur.l college van b en w aan het dagelijks bestuur van de stuurgroep Ooster schelde past daar ook in. Burgemees ter Hoogendijk-van Duijn weet nog niet of overgegaan zal worden tot de volgende fase: een voorstel aan de gemeenteraad om de agrarische be stemming van het Kuupje te wijzigen in een recreatieve. Indien de raad hierover positief zou beslissen, moe ten gedeputeerde staten daar nog goedkeuring aan verlenen. De provin cie staat in dit geval achter de afwij zende houding van de stuurgroep Oosterschelde. J. L. Verburg uit Colijnsplaat, de man die de camping wil opzetten, houdt voet bij stuk. Hij is van mening dat een kampeervoorziening bij zijn woonplaats niet zal misstaan, ook niet in het Kuupje. „Het hangt er misschien van af of het terrein 100 meter meer of minder naar het westen komt te liggen", geeft hij aan. „Het oostelijk deel van het binnendijks terrein is al aangetast door het par keerterrein voor de jachthaven. Het natuurwetenschappelijk meest waar devolle en meest westelijk gelegen stukje wil ik zonder meer zo laten". Burgemeester en wethouders van Wissenkerke maken ingevolge het bepaalde in de wet algeme ne bepalingen milieuhygiëne bekend dat zij bij beschikking van 26 maart 1985 een vergunning ingevolge de hinderwet hebben verleend aan: 1 de heer F. Keizer voor het oprichten en in werking hebben van een timmerwerkplaats annex materiaalopslag op het perceel plaatse lijk bekend Molenpad 3 te Kamperland; 2. het Waterschap Noord- en Zuid-Beveland voor het oprichten en in werking hebben van een rioolwatergemaal op het perceel plaatselijk bekend Nieuwstraat 65b te Kamperland; 3. het Waterschap Noord- en Zuid-Beveland voor het oprichten en in werking hebben van een rioolwatergemaal op een perceel aan de Rui- terplaatweg te Kamperland tegenover de Meerkoetlaan; 4. het Waterschap Noord-en Zuid-Beveland voor het oprichten en in werking hebben van een rioolwatergemaal op een perceel gelegen aan de Oostweg te Geersdijk; 5. het Waterschap Noord- en Zuid-Beveland voor het oprichten en in werking hebben van een rioolwatergemaal op een perceel gelegen aan de Julianastraat, na bij nr. 39 te Wissenkerke. De strekking van deze beschikkingen is aan aanvragers een hinderwetvergunning te verlenen onder een aantal voorschriften. De beschikkingen liggen op de afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie te Wissenkerke ter inzage en wel van 3 april tot en met 2 mei 1985 op werkdagen van 8.30-12.00 uur, alsmede na afspraak (tel. 01107-1655, tst. 23) op de dinsdagen 9, 16, 23 en 30 april 1985 van 18.00-21.00 uur. Beroep tegen deze beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvragers; b. degenen die tegen de aanvraag om vergun ning tijdig bezwaren hebben ingediend; c. de betrokken adviseurs; d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot H. M. de Koningin en worden ingediend binnen een maand na dagtekening van deze kennisgeving bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA, 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovenge noemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Wissenkerke, 3 april 1985. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, P. Wisse de secretaris H. van Strien Amsterdam, 13, 16, 18, 20 april Informatief, gezellig en gemakkelijke reis per luxeI touringcar. Voor de prijs hoeft u het niet te laten: 30,- incl. entree, koffie met gebak de reis. Vertrek vanaf: Domburg, Oostkapelle, Serooskerke, I Westkapelle, Zoutelande, Biggekerke, Koudekerke, Vlissingen, Souburg, Middelburg, Heinkenszand, Goes, Biezelinge, Kruiningen, Krabbendijke, Rilland. Thuiskomst tussen 19 en 20 uur. Zaterdag 6 en 13 april: Dagtocht Parijs met eenl prachtige rondrit langs de bezienswaardigheden enI gelegenheid om te winkelen, fl. 45,- p.p. Tweede Paasdag, 8 april, Paasverrassingsreis,! fl. 72,50 p.p., incl. koffie/gebak/paaslunch/paasdiner f entree. Woensdag 10 april. Bezoek tuin en paleis het Loo.l Veluwetocht, incl. entree, koffie met gebak en Gel derse koffietafel, fl. 47,50 p.p. Keukenhof prachtige rit door de bloembollenvel- den, woensdag 24 april en 1 mei, fl. 32,50 p.p. incl. entree en koffie met gebak. Koninklijke tuinen en serres van het paleis van del Koning van België, te Laken bezoek aan binnen-I stad en winkelcentrum van Brussel, donderdag 2 en woensdag 8 mei, fl. 35,- p.p. incl. entree, koffie en gebak. De tours worden uitgevoerd in samenwerking met| AMZ reizen (m.u.v. de huishoudbeurs). Inlichtingen, boekingen: Vlissingen, Paul Krugerstraat 21, tel. 01184-177101 Middelburg, Londensekaai 19, tel. 01180-27758 Goes, Voorstad 18, tel. 01100-20220 Bergen op Zoom, Antwerpsestraat 5, tel. 0 1 640-1 37943 Verhuur luxe wagens zonder chauffeur. Aantrekkelij-1 ke prijzen, speciale weekendtarieven. Inl. Van Fraas l sen, tel. 01184-17710. Touringcarreizen Holland International, De Jong-lntra, Arke, OAD.I Snelle Vliet, Riant, Hotelplan, Marysol, Vrij-Uit, we| boeken ze allemaal! Holland International Reisburo Van Fraassen Vlissingen (01184-17710), Middelburg (01180-27758), Goes (01100-20220), Terneuzen (01150-12251), Bergen op Zoom (01640-37943). Korte Kerkstraat 17 - 4461 JE Goes Tel. 01100-30912 Op donderdag 4 en zaterdag 6 april organiseren wij een grandioze orgel/keyboardshow. Wij tonen u de nieuwste modellen orgels en key boards. De primeur zal ongetwijfeld het M.C.-orgel zijn: een instrument dat de mogelijkheden heeft van een keyboard, maar ook van een synthesizer en dat d.m.v. midi te gebruiken is samen met andere klavierinstrumenten of met een computer. Dit alles zal bespeeld en uitgelegd worden door Peter Baartman. Graag tot ziens op onze showdagen. Korte Kerkstraat 17, 4461 JE Goes. Tel. 01100-30912. En de makelaar weet van wanten en kranten. XL

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 20