Claudia van Raalte weer sterkste in titelstrijd KAMPTOFN Twee goals van Jan Damen in kampioensduel Hulst Geen verrassingen in zaalvoetbal Oostburg PZC/ sport Damestennis Hoek WEINIG SPANNING IN HAL VE EINDSTRIJD Triathlon van Aloy Operatie '71 sluit competitie af met een nederlaag Regioklasser wint zaalvoetbalbeker van Sas van Gent Savok naar titel in recreatief volleybal BADMINTONCLUB HIELD CLUBKAMPIOENSCHAP Overgangsklas ZAAL VOETBAL-COMPETITIE Zeeuws-Vlaamse tennissers ten onder tegen Belgen Eerste klas Tweede klas HULST - De heren-bekerfinale in de Hulsterse bedrijfsvolleybalcompetitie kent ook zijn tweede deelnemer. Twee weken terug al plaatste VV Hulst 1 zich ten koste van Old Tuffy's Saloon voor de eindstrijd, déze week drong ook Wemolin door: Wemolin versloeg tweede klasser Brandax met 3-0. DINSDAG 2 APRIL 1985 Finalisten voor beker in Bevobo Hulst bekend Van enige spanning was in die tweede halve finale overigens geen enkele sprake. Wemolin domineerde vanaf de eerste balwisselingen en was zowel offensief als defensief de meerdere van Brandax. 15-8 werd het in de eerste set en nadat Brandax in de tweede set TERNEUZEN De triathlonvereni- ging Aloy houdt zaterdag 13 april in samenwerking met de MTS/MEAO in Terneuzen een familie-triathlon in estafettevorm voor teams. De teams moeten bestaan uit tenminste drie leden en hoogstens vijf leden. Elk onderdeel mag naar believen door de deelnemers om toerbeurt worden afgelegd in estafettevorm. De afstan den zijn: 950 meter zwemmen, 45 kilometer fietsen en 10 kilometer lo pen. De inschrijving staat open tot zaterdag 6 april. HOEK Poule A 1-leider Amersbeek won vrijdagavond de inhaalpartij tegen hekkesluiter Smolders in de Andordamestenniscompetitie. Hier door kwam Amersbeek toch nog op een 2-2 uitslag, want vorige week had het eerste team de eerste partij verlo ren. Terneuzen 1 won in poule B 1 met 4-0 van Romijn. Vooral de eerste partij was erg spannend. Nanny van der Sloot en Ella Krols kregen met veel moeite het Romijnduo De Smit/Du7 Croix op de knieën: 11-10. Els Visser en Yvonne Bakker hadden minder moeite om hun partij te winnen. Te gen de dames Van de Hiele en Brak man werd het een 13-7 uitslag. Woensdag worden de laatste poule wedstrijden gespeeld, waarna er don derdag van 9.00 tot 15.00 uur een finaledag gehouden wordt. In twee poules, waarin respectievelijk de eer ste twee ploegen uit poule A 1 en A 2 en de eerste twee ploegen uit de twee B-poules ondergebracht zijn, wordt er een halve competitie gespeeld. OOSTBURG Het herenteam van handbalvereniging Operatie '71 uit Oostburg heeft de competitie afgeslo ten met een 16-18 thuisnederlaag te gen EMM 4. Ondanks deze nederlaag kwamen de als vijfde geëndigde Oostburgenaren goed voor de dag tegen EMM, dat als derde de competitie afgesloten heeft. Nadat de bezoekers met 1-3 de ope ningsfase voor hun rekening genomen hadden, herstelde Operatie zich knap en speelde zich naar een 6-3 voor sprong. Ook Operatie kende hierna een terugval en voor rust wisten de Middelburgers nog terug te komen tot 11-10. Na rust ging de score tot 15-15 gelijk op. In de slotfase kwam Operatie aanvallend iets te kort, waarvan EMM profiteerde en met 16-18 de zege greep. SAS VAN GENT Fabricom heeft dank zij een 4-2 overwin ning op de Sasse eerste klasser de Rijnvaart de Sasse zaalvoet balbeker in de wacht gesleept. In deze finalewedstrijd was van enig krachtsverschil geen spra ke, maar het verschil zat hem in het verzilveren van de kansen. Dat was bij de regioklasser dui delijk beter en zij werden dan ook verdiend winnaar van dit toernooi. Dat dit bekergebeuren in toer- nooivorm werd afgewerkt, is de zaalvoetbalcommissie rayon Sas van Gent zeker niet in dank afgenomen door de deelnemen de teams. De competitie is al zes weken afgelopen en men snapt er niets van waarom nu in ijltem po de beker moest worden afge werkt. Dit punt zal dan zeker aan de orde komen op de volgen de maand te houden jaarverga dering. Fabricom kwam in deze finale door eerder op de avond in de halve finale het team van Molen kreek te verslaan. Ook hier toon de Fabricom zich duidelijk beter in het benutten van de kansen. Na de rust, die met een 2-1 stand in het voordeel van de regio ploeg was aangebroken, eiste Molenkreek een duidelijke veld- meerderheid voor zich op, maar het was wel Fabricom die zijn voorsprong uitbouwde naar 4-1. Daarna pas kon Molenkreek te- genscoren, 4-2. Een stand die geen verandering meer onder ging. Rijnvaart had in zijn halve finale wedstrijd meer succes te gen regio klasser de Rijcke. Deze tegenstander werd totaal onder de voet gelopen, hetgeen ook in de score tot uiting kwam, 7-1. met 15-11 nog even had tegengestrib beld won Wemolin de laatste set zelfs met 15-0. De finale wordt deze week gespeeld. Behalve voor de beker werd uiteraard ook voor de normale competitie ge speeld, zij het vooral op een lager niveau. In de eerste klas heren werd slechts één wedstrijd afgewerkt. En in de eerste klas dames bleef het aantal duels beperkt tot twee. In de eerste klas heren stonden tegen over elkaar Old Tuffy's Saloon en W Heijndrickx 1. Old Tuffy's moest dat treffen in feite met de maximale winst afsluiten om de achterstand op koplo per W Hulst 1 niet al te groot te laten worden. Helaas voor de nummer drie van de ranglijst bleek VV Heijndrickx niet bereid alle medewérking te verle nen: W Heijndrickx won de eerste set met 15-12 en confronteerde de oppo nent daarmee meteen al met een verliespunt. Old Tuffy's Saloon won daarna wel de tweede en derde set: 15- 6 en 15-4. In de eerste klas dames had CVC Tiptop vooral belang bij het duel met Lybeert Verstraeten, omdat het als enige VV Hulst 1 nog kan bedreigen. Maar ook voor CVC was er een belang rijk verliespunt, omdat Lybeert de tweede set in zijn voordeel besliste met 15-3. De eerste en derde set waren wèl voor CVC: 15-8 en 15-9. VV Heijndrickx 1-Neckermann was een regelrecht degradatieduel, dat uiteindelijk voor Neckermann goed afliep. De hekkesluiter won met 2-1, waarmee het Morres 1 voorbijstreefde en VV Heijndrickx achterhaalde. De setstanden: 15-8, 8-15 en 7-15. Uitslagen: eerste klas heren: W Heijn- drickx-Old Tuffy's Saloon 1-2: tweede klas heren: Ambulo-Smash 2000 0-3: Brandax- Morres 1-2: derde klas heren: Rijk B.V.-VV Heijndrickx 2 3-0; Ortho Mok-Kaps. Wil- ffied 2-1: Athanatos-Luctor Banden 2-1; Kaps. Wilfried-V.V. Heijndrickx 2 1-2; Or tho Mok-R. van Wezenmael 3-0; eerste klas dames: CVC Tiptop-Lyb. Verstraeten 2-1; V.V. Heijndrickx-Neckermann 1-2; tweede klas dames: W Heijndrickx-Truck Care 3-0; Rijk B.V.-V.V. Hulst 2 0-3; Hubo Voor- waarts-Hako Daf 1-2; derde klas dames: Athanatos-V.V. Hulst 3 0-3; Morres 3-CVC Fassaert 0-3; E. Compiet-Ortho Mok 3-0. Beker: halve finale heren: Wemolin-Brand- ax 3-0; (15-8, 15-11 en 15-0). Claudia van Raalten in aktie bij de clubkampioenschappen. SAS VAN GENT In de eerste klas dames van de recreatieve volleybal competitie in Sas van Gent is Savok kampioen geworden. De leiders ver sloegen vorige week De Vliet 2 met 3-0 en werden daardoor onbereikbaar voor de achtervolgers. Savok verzekerde zich in feite in de eerste set al van het kampioenschap door de ruime winst met 15-4. De ploeg was daarmee al onbereikbaar en maakte ook in de resterende sets geen fout. Met 15-7 en 15-1 kwam Savok op 3-0. In de eerste klas bij de gemengde teams kwam Sluvoc niet opdagen tegen Ons Genoegen, dat daardoor reglementair met 3-0 won. De overige wedstrijden leverden op vallend ruime uitslagen op. Slechts het duel tussen CPC en VV Kielman in de tweede klas dames ging lange tijd gelijk op. VV Kielman drukte echter steeds door en verzekerde zich van de 3-0 zege. De setstanden waren 15-12, 15-12 en 9-4. De uitslagen: dames eerste klas: Savok - De Vliet 2 3-0 (15-4, 15-7, 15-1); CPC - VV Kielman 0-3 (12-15, 12-15, 4-9); heren eerste klas: NSM - Jeroen 0-3 (7-15, 6-15, 6-15); gemengd eerste klas: Ons Genoegen - Slu voc 3-0 (Sluvoc n.o.g.); dames tweede klas: Renique - Buurt Super 2 1-2 (8-15, 9-15, 17-15); heren tweede klas: KPJ Westdorpe - Carioca 0-3 (6-15, 9-15, 8-15); gemengd twee de klas: Plakkers - CSM 3-0 (15-7. 15-3, 15-2); Spuit Elf - Rabobank 1-2 (5-15, 2-15, 15-2). TERNEUZEN Het jaarlijkse club kampioenschap van de badminton vereniging Terneuzen, dat afgelopen weekeinde werd gehouden is in vele klassen een spannende aangelegen heid geworden. Niet dat er in de hoofdklasse sprake was van verras singen, want bij de dames-enkel wist Claudia van Raalten haar titel voor de derde keer te prolongeren en bij de heren deed Robert Peters dat in de heren-enkel voor de tweede keer. Maar de BC Terneuzen lijkt duidelijk in opkomst. De 127 deelnemers moesten 290 partij en in totaal afwerken over zeven cate gorieën onderverdeeld in een hoofdtoernooi (klasse drie en vier van de landelijke competitie), het senio- rentoernooi (eerste en tweede klasse district), het jeugd en het recreanten- toernooi. In het hoofdtoernooi dames-enkel wa ren het de teamgenotes Claudia van Raalten en Gerda Riemens die een voorspelde finalepartij speelden, waarbij Claudia van Raalten als favo riete van start ging. In de eerste set wist Gerda Riemens die om studiere denen in Tilburg traint, het tempo nog aardig bij te benen, maar in de tweede set moest ze buigen voor de ervaring en de techniek van haar opponente (8-11, 5-11), waardoor Clau dia van Raalten de titel in de wacht wist te slepen. De heren-enkel in de hoofdklasse had als grote afwezige Maurits Tichelman (studie); ogenschijnlijk de enige speler die Robert Peters van de titel had kunnen afhouden. Tichelman kreeg in Angelo Bolleman echter een waardig vervanger. Het zag er in de eerste set dan ook allerminst naar uit dat Peters de titel cadeau zou krijgen. Angelo Bolleman ging met agressief spel van start en wist een hoopgevende voor sprong op te bouwen. De meer erva ren Robert Peters hield het hoofd koel; hij sloot de set winnend af (15-10) om daarna ook de tweede set voor zich op te eisen (15-2). De overgangsklasse werd gedomi neerd door de jeugd, hoewel enkele oudgedienden als Jan Peters, Ko de Feijter, Els König en Michael Bakker door wisten te dringen tot de finales. Het kampioensteam van Weemaes. HULST Weemaes ontving zaterdagavond in Den Dullaert in Hulst de eerste prijs van de bedrijfstennis- competitie. Het team eindigde met ruime voorsprong op het onttroonde Champs Disques, dat dit seizoen tweede is geworden, en Schellekens, dat verrassend op de derde plaats beslag wist te leggen. Weemaes en Champs Disques stonden op de laatste speeldag tegenover elkaar. Martine Rottier bracht de kampioen op een 2-0 voorsprong door een 5-2 achter stand op Monique Baecke om te buigen in een 7-5 overwinning. Jean Loup Deltour wist zijn partij ook te winnen. Met 8-6 klopte hij Mark Leenknegt. Champs Disques kwam in de gemengd dubbelpartij weer terug in de wedstrijd. Monique Baecke en Mark Leenknegt wonnen met 11-5 van Martine en Auk Rottier. Door een ruime overwinning in de herendub- belpartij bewees Weemaes dat het dit jaar terecht kampioen geworden is. Uitslagen A-poule: Goossen-Schellekens 0-8; Ch. Disques- Weemaes 2-6: Dow Huygens 3-5; V. d. Walle-Bral 0-8, Gini-Jeunesse 1-7, De Vilder-Ch. Disques 2 3-5. Eindstand poule A: 1. Weemaes 73 punten; 2. Champs Disques 1 57, 3. Schellekens 56, 4. Dow 55, 5. Bral 54, 6. Jeunesse 45, 7. Van der Walle 43, 8. Gini 37, 9. Ch. Disques 2 36,10. De Vilder 35, 11. Huygens 25, 12. Goossen. Zo zag Jan Peters, gesteund door dochter Marion, kans de titel gemend dubbel voor zich op te eisen, terwijl hij met Ko de Feijter ook nog de tweede plaats bij het heren-dubbel meepikte. De dames enkel in die klasse gaf de ervaren Els König te zien tegenover de aanmerkelijk jongere Madeion de Feijter, die met moeite de partij wist te winnen. Ook Michael Bakker moest de over winning aan de jeugd laten. Nieuwko mer Marcel van de Capello won de finalepartij, zij het met vinnige tegen stand. De uitslagen van het hoofdtoernooi (derde en vierde klas landelijk): winnaars heren-enkel Robert Peters (clubkam pioen); dames enkel Claudia van Raalten (clubkampioen); heren-dubbel Robert Peters-Ike van Grieken; dames-dubbel Claudia van Raalten-Gerda Riemens; ge- mengd-dubbel Claudia van Raalten-Ike van Grieken. Winnaars overgangsklasse 1st en 2de klas district: heren-enkel Marcel Capello; dames-enkel Madeion de Feijter, heren- dubbel Frank Kentin-Marcel Capello; dames-dubbel Marion Peters-Sandra Kest; gemengd dubbel Marion Peters-Jan Pe ters. HULST In de tweede klas van de zaalvoetbalcompetitie in Hulst is de kampioen bekend. The Movies zette zaterdagavond de kroon op een uit stekend seizoen en werd dank zij een ruime 5-1 zege op GTI onbereikbaar voor de concurrentie. Daarmee gaat The Movies opnieuw terug naar de eerste klas, nadat de ploeg vorig seizoen nog te licht was bevonden. „Toen echter verloren we veel wedstrijden door spelersgebrek en dat heeft ons opgebroken", vertel de laatste man Henk de Weers. De aanvulling van de selectie pakte dit seizoen goed uit. Na een aarzelende competitiestart speelde The Movies zich nog in de eerste helft van de competitie naar de top en in de twee de competitiehelft werd die leidende positie niet meer uit handen gegeven. Zaterdag, tegen GTI, bediende The Movies zich van de succesvolle tac tiek. GTI viel furieus aan en combi neerde vlot, maar werd uiteindelijk toch een gemakkelijke prooi voor de kampioensploeg. Via doelpunten van Patrick en Peter MacTaggert, Jan Damen (2x) en Henk de Weers won The Movies na een tegentreffer van Peter de Bakker met 5-1. Neckermann wees Klaus Napoleon 2 terug met 4-1 en Walhout/De Visser HOEK In de Adorhal in de Braak man heeft een uit 24 leden bestaand Belgisch tennisteam een ontmoeting tegen een Zeeuws-Vlaams team met 44-28 gewonnen. De tennissers waren onderverdeeld in drie heren- en één damescategorie. Er werden alleen dubbelpartijen gespeeld. In de sterkste poule, poule 1, waren twee Zeeuws-Vlaamse koppels niet opgewassen tegen het duo De Naeyer- Van Hove. Peter van Veldhoven en Koert van den Acker verloren met 12-9 en Peter van der Sloot en Harrie Gortmans met 10-7. Alleen Patrick Marteijn en Han Petit waren opge wassen tegen de sterke Belgen. Zij wonnen met 15-5, al konden zij niet verhinderen dat na afloop van de wedstrijden de Belgen voor de tweede achtereenvolgende keer met de wis seltrofee naar huis konden gaan. liep na een 1-0 achterstand tegen Shing Garden uiteindelijk nog naar een ruime 8-1 zege. Van Putte/Raats zag Meerpaal op gelijke hoogte ko men op de ranglijst door een 2-1 nederlaag tegen Meerpaal en PZS verzekerde zich van de derde plaats dank zij een 4-3 overwinning op 't Witte Huis. In de eerste klas maakte Vervaet een goede beurt. De ploeg is nog volop in de race om de tweede plaats (die recht geeft op een plaats in de tweede regioklas) en won via doelpunten van Fred van Cauteren (4x), Rudy Voet (3x) en Bruno Everaert en Frank Vervaet (elk een keer) met 9-0 van Cappendijke. BLZ/Bilderdijk speel de de laatste competitiewedstrijd en verloor met 6-0 van De Snor. De uitslagen bij de dames: Disco Love-Van Jole/Anthonis 2-2; Ko Jan- sen-Stadsherberg 4-3; Bosland Mode- Napoleon Klaus 1-7; Reprodruk- AZWZ 7-2, Neckermann-De Vliegere 3-7. De stand in de eerste klas: Klaus Napoleon 16-27; Vervaet 17-22: Goossens 16-21. De Smickel 2 16-19, Cappendijke 16-17, De Snor 17-17, Biesbroeck 16-13, Spitters Sport 16-12, Disco Lovers 15-10. BLZ 18-0. Twee de klas: The Movies 17-42, Neckermann 17-36, WalhouUDe Visser 17-29, PZS 17-25, GTI 17-19, Witte Huis 17-19. Shing Garden 16-14, Meerpaal 16-9, Van Putte Raats 17-9. Klaus Napoleon 2 17-8. Dames: De Vliegere 17-36. Reprodruk 17-34. Napoleon Klaus 17-32. AZWZ 17-22, Stadsherberg 17-19, Neckermann 16-18. Ko Jansen 17-14. Van Jole'Anthonis 17-11, Disco Lovers 17-10. Bosland Mode 16-6. HOEK Door het niet in actie komen van AZVV mag het dames voetbalelftal van Hoek voorlopig plaats nemen op de eerste plaats. Zaterdag won het elftal van trainer Piet Dieleman met 12-0 van Steen. Het op de derde plaats staande Bier vliet leed zijn derde nederlaag van dit seizoen in Spui, waar met 1-0 verloren werd. Uitslagen: Hoek - Steen 12-0; Spui - Biervliet 1-0. Stand: Hoek 12 9 2 1 20 76- 9 AZW 11 9 1 1 19 46- 6 Ria 10 6 2 2 14 28- 8 Biervliet 11 6 2 3 14 33-10 Spui 9 5 3 1 13 14- 2 Terneuzen 10 3 3 4 9 15-22 Philippine 12 3 1 8 7 12-32 Breskens 12 2 3 7 7 11-38 Steen 13 3 0 10 6 7-54 HW 12 1 1 10 3 5-67 HOEK - STEEN Een met grote cijfers winnend Hoek kon na afloop van de wedstrijd tegen Steen toch als grote verliezer de kleedkamer opzoeken. Net voor rust verloor het elftal Thea Hame link, die na een ongelukkige draaibeweging met afgescheurde kniebanden met de am bulance naar het ziekenhuis vervoerd moest worden. De behendige rechterspits zal er in het verdere verloop van het seizoen dan ook niet meer bij zijn en dat betekent voor Hoek. dat nog een serieuze kans heeft om haar titel te prolongeren, een gevoelige aderlating. Tegen Steen had het elftal niet veel moeite. Vrijwel de gehele wedstrijd speelde zich af voor het doel van Steen en het resultaat was dan ook een 12-0 uitslag. De doelpunten werden gemaakt door: Franka van de Bulk, Thea Hamelink, Willy Haak (6), Lineke van Puijvelde (2), Sandra Steijaart en Erica Trippert. SPUI BIERVLIET Biervliet kende een zeer sterke opening, maar verzuimde daarin te scoren,'zoals dit seizoen al vaker een probleem geweest is. Door het uitblijven van doelpunten wist Spui zich te herstellen en nam via Gisel Aarts net na rust uit een rechtstreekse vrije trap een 1-0 voorsprong. De thuisploeg, die in de tweede helft het beste spel vertoonde, wist in de laatste periode ook geen raad met de kansen en omdat de tegenstander ook niet meer tot scoren kwam bleef de stand 1-0. - Nog geen beslissing in de eerste klas zaalvoetbal Axel AXEL - In de eerste klas van de Axelse zaalvoetbalcompetitie wist Ratjetoe het belangrijke treffen te gen mede-titelkandidaat Groovy Bar in zijn voordeel te beslissen, 3-2. Door dit resultaat wordt de kans steeds groter dat men de dubbel - de beker nam men reeds in bezit - op zijn naam gaat schrijven. Zeker nu koplo per Het Wagenwiel toch wel wat uit vorm blijkt te zijn, dit gezien de grote moeite de ploeg had met hekkesluiter Dax pallets, 1-0. Het vier punten duel tussen nummer twee, Groovy Bar, en de nummer drie, Ratjetoe, werd een bijzonder aantrek kelijk duel. In de tiende minuut wist Groovy dankzij Piet Lefeber de lei ding te nemen, maar nog juist voor het rustsignaal kon Ratjetoe door een treffer van Ronald Marcus op gelijke hoogte komen, 1-1. Na rust een toch wel beter Ratjetoe dat fel op jacht ging naar een voorsprong, maar het was Groovy die, via een counter, door Kees de Koeyer 2-1 wist aan te teke nen. het pleit voor de veerkracht van Ratjetoe dat men toch weer wist terug te komen en dankzij nogmaals Mar cus en in de slotminuut door een treffer van Frank Deij alsnog de volle winst wist binnen te halen, 3-2. Koploper Het Wagenwiel moest tot twee minuten voor het einde wachten alvorens Henk Borgt de enige, en winnende, treffer achter de doelman van rodelantaarndrager Dax Pallets kon plaatsen, 1-0. Primus/Pluym ruk te op naar de vierde plaats van de ranglijst dankzij een 3-1 overwinning op Kota Radja. Mark Witte bezorgde Kota Radja een 1-0 voorsprong, maar Henk de Kort, Piet Verpoorte en Arnold Maas zorgden voor de Primus/ Pluym-treffers en de verdiende winst. Deto Jeans had weinig moeite met het Wapen van Axel/Kesbeke II, 9-1. Moy Fai I was te sterk voor de eigen reserves en won dan ook, 3-0. Opel Kerckhaert speelde zich dankzij een 1-0 overwinning op Le Feber voorlo pig uit de degradatiezorgen. Een snel le treffer van Twan de Rijcked bleek voldoende voor twee kostbare pun ten. Supermarkt Den Hamer rukte verder op naar de top van de ranglijst dankzij een 5-3 overwinning op Groos- man Smulders. Leider Corretje had het bijzonder moeilijk tegen Electra de Maayer en kwam dan ook niet verder dan 3-3. Iets waar Corretje zich het meest tevreden mee mocht tonen. In de subtop eindigde het treffen tussen De Eeuwige Lente en Bliek en de Vos ook al gelijk, 2-2. Van Alten Vast Goed kon tegen Haak Keukens weer twee punten aan het totaal toevoegen. Wilton gaf HCG geen schijn van kans, 5-2 en blijft hierdoor kanshebber voor een van de promotieplaatsen. Uitslagen le klas: Moy Fa I-Moy Fa II 3-0; Opel Kerckhaert-Le Feber 1-0; Primus' Pluym-Kota Radja 3-1; Ratjetoe-Groovy Bar 3-2; Supermarkt den Hamer-Groos- man Smulders 5-3; Wapen van Axel Kesbe- ke II-Deto Jeans 1-9; Het Wagenwiel-Dax Pallets 1-0. De stand: Wagenwiel 22-36; Ratjetoe 22-34; Groovy Bar 21-33; Deto Jeans 21-28; Primus/Pluym 22-28; Groos- man Smulders 21-26; Moy Fa I 21-23; Kota Radja 21-21; Supermarkt den Hamer 21-20; AZW 21-14; Le Feber 20-13; Opel Kerck haert 22-13; Wapen van Axel/Kesbeke II 22-12; Moy Fa II 22-12; Dax Pallets 21-9. Uitslagen 2e klas: Wilton-HCG 5-2; Van Alten Vast Goed-Haak Keukens 1-0; Bliek en de Vos-Eeuwige Lente 2-2; Corretje- Electra de Maayer 3-3. De stand: Corretje 17-31; De Reizende man 17-27; Electra de Maayer 18-25; Wilton 18-24; haak Keukens 18-23; La Bourse 18-22; Foto Dieleman Schepper 17-20; Bliek en de Vos 18-20; Eeuwige lente 17-19; Van Alten Vast Goed 17-13; Broomchemie 18-12; Markt Boys/Dolf Schoot 17-11: HCG 18-9; De Meyer 18-6; Elocoat 17-1. OOSTBURG In de eerste klas van het Oostburgse zaalvoetbal won Casino de strijd om de vijfde plaats van bakkerij Zagers. In een onderling duel werd dit team met 2-1 verslagen. Hoekert won vrij eenvoudig met 4-0 van 't Wapen van Sluis en staat nu derde op een punt van Bron. In de tweede klas kon Wieb's tap deze week niet opnieuw voor stunt werk zorgen. Integendeel, na de verrassende winst van vorige week op het ongeslagen Cok verloor het team met dubbele cijfers van hek kesluiter Holierook. Later op de week kreeg het een nieuwe neder laag te verwerken: 5-7 verlies tegen Victory. Naast Victory wonnen ook de andere twee naaste achtervol gers van leider Cok, Sikkels ver sloeg Oude Raedthuys 2 en Bonte won met 5-2 van Cebeco. Uitslagen: Cebeco - Bonte 2-5; Wieb's tap Holierook 3-10; Oude Raedthuys 2 - Sikkels 0-2; Victory - Wieb's tap 7-5; Casino - Zagers 2-1: Sluis - Hoekert 0-4. Stand eerste klas: Paepe 14-24; Bron 14-20; Hoekert 14-19; Vooruit 13-17; Casi no 14-16; Zagers 14-15; Honda 13-11; Sluis 13-10; De Zwaan 13-6; Du Commer ce 14-6; Breskens '82 14-6. Tweede klas: Cok 13-24; Bonte 14-24; Victory 13-18; Sikkels 14-18; Cebeco 13-14; De Ploeg 15-12; Jopie 14-11; Wieb's tap 11; Oude Raedthuys 2 13-10: Buitenlust 12-5; Ho lierook 13-5. Programma woensdag: Ho lierook - De Ploeg; Cok - Buitenlust; Zagers - De Zwaan; Bonte - Oude Raed thuys 2; Jopie - Cebeco. RECREATIEF In de A-poule van de recreatieve competitie stelden de twee koplo pers opnieuw teleur. Alheo verloor volkomen onverwacht van het veel lager geklasseerde slagerij Mijn- ders. Oud Sluis kreeg daardoor een nieuwe kans om op gelijke hoogte te komen, maar ook ditmaal lukte het niet. Het team verloor haar wedstrijd tegen De Corner ook. zodat de marge met Alheo twee punten bleef. De Veteranen wonnen wel en zijn nu op gelijke hoogte met Oud Sluis gekomen, zodat er nog een zeer spannend competitieslot verwacht mag worden met drie belangrijke titelkandidaten. Uitslagen: De Block - Rode Leeuw 1-0; Musson - Gemeente 4-7; Mijnders Alheo 5-4; Veteranen - Leliaert 5-0; Oud Sluis - De Corner 4-6; Riemens - OLS 5-0; Rabo 2 - PZEM 5-1. Stand A-poule: Alheo 15-23; Oud Sluis 15-21; Veteranen 15-21; Aers 15-19; Corner 15-17; Leliaert 15-16; OBV 15-15; Gemeente 15-14; Mijnders 14-12; FC '83 15-12; Adm. Pers. 15-6; Musson 15-4. B-poule: Cocq 16-28; Tele- post 15-22: GL Shop 16-21; Chez Rene 16-19; Van Looy 15-16; Kombuis 16-16; Rabo 2 16-16; Rabo 1 17-15; De Block 16-14; Riemens 16-12; OLS 16-11; Rode Leeuw 16-10; PZEM 16-6. Programma dinsdag: Gemeente - Adm. Pers.; Tele- post - De Block; Van Looy - Rabo 1; Chez Rene - Kombuis; Cocq - Rabo 2; Rode Leeuw - GL Shop. Vrijdag: OLS - Rabo 1; PZEM - Telepost.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 25