Duo IJsebaart-Haselager sterk in autorallysport Bevobo-kampioenschap voor Hulsterse ploeg Jan Dooms: we speelden met een bal van 25 kilo ACTIVITEITEN WINDSURFCLUB DE VERKLIKKER PZC/sport TOCH WEER KANSEN VOOR AXEL EN HVV Opmars Tweede klas Derde klas SPANNING IS VOOR ONS ONTSPANNING9 LAATSTE KANS HOEK TEGEN ROZENBURG Derde klas Hondendemonstratie op sportpark Hulst AZVV VRIJDAG 22 MAART 1985 Spanning is terug door inzinking V ogelwaarde TERNEUZEN - In de vierde klas van het zondagvoetbal leek Vogelwaarde tot voor kort onweerstaanbaar op weg naar de titel. Met slechts vier verliespunten in dertien wedstrijden had de Bossche formatie een voorsprong opgebouwd, die niet alleen voor Axel maar ook (en vooral) voor IJzendijke en HVV'24 onoverbrugbaar leek. Maar in amper twee weken tijd verspeelde Vogelwaarde drie punten: eerst werd moeizaam met 0-0 gelijkgespeeld tegen Philippine en vervolgens werd zelfs met 1-0 verloren van het op de laatste plaats staande Biervliet. De terugval van Vogelwaarde - hoe onverwachts ook - heeft in elke geval de spanning bovenaan de ranglijst volledig teruggebracht. Natuurlijk gaat Vogelwaarde met een totaal van drieentwintig punten nog altijd aan de leiding, maar de marge met Axel is niet meer dan twee punten, terwijl HVV'24 en IJzendijke (dat ook nog steeds niet is uitgeschakeld) volgen op drie punten. Met HVV-Vogelwaar- de (aanstaande zondag) en Vogel waarde-Axel (binnenkort) nog op het programma lijkt er dus nog veel mo gelijk. Naar oorzaken voor de mindere prestaties van Vogelwaarde heeft trai ner Rinus Zegers uiteraard gezocht. Maak ook voor hem blijft het voorals nog gissen. „Zeker is dat het niet meer drait", zei Zegers begin deze week bijvoorbeeld. „Maar waar ligt dat aan? Ik zou 't niet weten. In elk geval niet aande inzet, want die is goed genoeg". Misschien - zo opperde Ri nus Zegers ook - „hebben we nu niet meer het geluk dat we in het begin van de competitie hadden. Toen had den we vaak aan één doelpunt al genoeg, nü scoren we niet eens meer". Hoewel de druk op de spelers met het naderen van de beslissende fase onte genzeggelijk groter wordt, blijft Rinus Zegers vooralsnog echter optimis tisch over het verdere competitiever loop. „Als we één keer winnen, zijn we misschien weer op de terugweg", be dacht hij zich. En: „Niet-verliezen zondag betekent toch dat we vier punten op HVV voorblijven". Natuurlijk beseft Vogelwaarde dat het duel met HVV zondag van emi nent belang is, omdat HW uit de laatste acht wedstrijden veertien pun ten vergaarde en zich zodoende nog opgeworpen heeft tot een titelkandi daat. Zegers: „Kwalittief schat ik HVV ook hoger in dan Vogelwaarde. Maar ik denk dat wij meer karakter hebben. De kansen liggen daarom zowat flfty-fifty". Mocht Vogelwaarde niettemin onver hoopt verliezen, dan voorziet de Zaamslagse trainer „een hele andere competitie". Axel kan dan immers op gelijke hoogte komen. HVV nadert in dat geval tot op twee punten en ook IJzendijke kan bij winst op Jong Ambon (uit) het verschil tot twee simpele puntjes terugbrengen. Ze gers: „Verliezen we dan ligt alles weer open, omdat je zelfs tegen de start- ploegen niet meer zeker kunt zijn van winst. Biervliet wint nu van ons, maar ook Ria en Jon Ambon halen nog punten". Tegen HVV kan Vogelwaarde in elk geval aantreden in een vrij sterke opstelling. Weliswaar is Emery de Schepper nog geschorst, maar de blessure die Freddy van der Veeken tegen Biervliet opliep leek begin deze week mag te vallen. De overige spe lers zijn alle fit. Opvallender nog dan de (tijdelijk?) terugval van Vogelwaarde is in de vierde klas van het zondagvoetbal de opmars van HVV. Met niet meer dan vijf punten uit de eerste zeven wed strijden leek de formatie van George Pauwels al een vroeg stadium uitge schakeld voor een rol van betekenis, maar na de 3-0 nederlaag in de heen wedstrijd tegen Vogelwaarde werkte de ploeg zich uit een diep dal om hoog. Veertien winstpunten in acht wedstrijden waren er het gevolg van. „Het is nóg jammer dat we in het begin van de competitie zoveel pun ten hebben verspeeld", mijmerde Pauwels deze week", en dat we voor al een paar keer zo ongelukkig heb ben verloren, anders hadden we er véél beter voorgestaan". Het sierde Pauwels overigens dat hij zijn ploeg na het matige begin vrij wel intact liet. „Iets veranderen vond ik niet nodig", legde hij uit, „want ik heb altijd gezegd: dit HVV heeft een ploeg om bovenin te spelen". Overigens tipt George Pauwels Axel als een belangrijke kandidaat voor de eerste plaats, als zijn team zondag Vogelwaarde weet te verslaan. „Ieder een kijkt nu wel naar ons als de naaste belager van Vogelwaarde, maar ver geet Axel niet. Die worden misschien wel de lachende derde". HVV is zon dag compleet op Frank Lammens na. Lammens kampt nog steeds met een knieblessure. Naast HVV - Vogelwaarde worden zondag in de vierde klas nog gespeeld: Jong Ambon-IJzendijke, Hontenisse- Hoofdplaat, Ria-Axel, Koewacht-Phi- lippine en Biervliet-Noormanne. In de tweede klas van het zondagvoet bal lijkt Breskens andermaal bezig aan een magere periode. Na de winter stop was er immers nog geen enkele maal winst: eerst werd thuis met 3-2 van Dosko verloren, daarna eindigde NOAD-uit in een gelijkspel en zondag werd met 1-0 van Zierikzee verloren. „We draaien zowat vierkant", beweer de Rob Gruben begin deze week", er zijn er een paar uit vorm en niet zo'n klein beetje ook". Gruben vond het ook typerend, dat Breskens „de laat ste weken weggespeeld was door Ter- neuzense Boys en Axel". Gruben: „Zelfs tegen zulke ploegen kunnen we al niet meer uit de voeten". HULST De politiehondenvereni ging 'De Saeftinghe geeft zondag op het gemeentelijk sportpark aan de Zandstraat in Hulst een demonstratie met honden. De demonstratie begint om 13.30 uur. Zondag speelt Breskens thuis tegen Middelburg de return van de wed strijd, die eerder dit seizoen met 2-0 verloren ging. Dé zwakste wedstrijd overigens van de competitie, vindt de doelman nog: „We hebben dus nog wat recht te zetten". Breskens - dat gokt op drie punten uit de eerstvol gende twee wedstrijden om definitief in veiligheid te geraken - mist tegen Middelburg waarschijnlijk nog Jan de Lobel, die met een armblessure suk kelt. De rest is inzetbaar. Sluiskil gaat zondag op bezoek bij Taxandria. De ploeg van Han van der Hooft leek de laatste weken weer op de goede weg na hetT-1 gelijke spel uit tegen Zierikzee en de 2-0 overwin ning op Middelburg, toen iedereen dus weer beschikbaar was. Tegen Ta xandria mist Van der Hooft niettemin Herman Savenije (gescheurde enkel band) en mogelijkerwijs Alex Dehul- sters (derde boeking). Fons de Brou wer was enkele dagen terug nog een vraagtekent(tje). Zij knie speelde wat op. In de derde klas van het zondagvoet bal was er zondag voor alle Zeeuws- Vlaamse ploegen puntenwinst. Clin- ge en Steen kwamen een 0-0 gelijk spel overeen en Terneuzen boekte de vierde opeenvolgende zege uit tegen Rossendaal. Datzelfde Roosendaal is zondag trouwens opnieuw de tegen stander van Terneuzen. deze keer op eigen veld. Maurice de Windt ver keerde begin deze week nog in het onzekere over het meespelen van Paul van Bmbost en Jan Huisman, die allebeid een schorsing wacht van wege een derde boeking. Steen - dat uit aantreedt tegen het onderaan- staande JEKA - mist in elk geval nog Adrie de Bot, de rechtervleugelver dediger. Maar voor de rest is Steen compleet. Fons Sturm: zondag wordt het een vierpuntenwedstrijd. We mó gen niet verliezen". Clinge krijgt bezoek van De Schut ters, ook al een degradatiekandidaat. Rob Haak: „Als we zondag niet verlie zen dan blijft dat verschil van vijf punten en zijn wij zowat veilig. Hoe wel? Ik geloof niet dat Clinge naar onderen moet kijken. We zijn goed genoeg voor de middenmoot". Bij Clinge maakt zondag Danny van Puij- velde mogelijk zijn rentree na een maandelange afwezigheid. Alle selec tiespelers zijn verder fit. TERNEUZEN - „De spanning is de mooiste vorm van ontspanning voor ons". Een uitspraak van Monnie IJsebaart en Hans Haselager als de vraag aan de orde komt wat de autorallysport zo aantrekkelijk maakt. Elf jaar geleden reden Monnie IJsebaart (37) uit Terneuzen en Hans Haselager (40) uit Hulst hun eerste kaartleesrit samen. Naast deze tak van rittensport rijden ze inmiddels weer al bijna drie jaar mee in diverse Belgische rally's. Een tweede plaats in hun klasse en 22-ste in het algemeen klassement in de Rally der Noorderkempen afgelopen zondag toont aan dat ze ook hier hun mannetje staan. Haselager: „In deze wedstrijd wilden we vanwege onze nieuwe auto het wat rustiger aan doen dan normaal, maar de weg en het weer waren goed, zodat dat rustiger maar 200 meter duurde. Dan ga je toch weer voluit, dat hou je gewoon niet tegen". De hoge snelhe den en het vaak slechte wegdek stel len als eis dat een rally-auto op alle gebied in orde moet zijn. Vooral aan de veiligheid worden hoge eisen ge steld. IJsebaart: „De rallysport is een vol strekt veilige sport. Zowel voor het publiek - zolang het op de voorge schreven plaatsen gaat staan - als voor de deelnemers. De veiligheid voor piloot en navigator staan num mer één, dan pas de snelheii van de auto. Toch ben je enkel met een goede auto nog nergens, want het is zeker zo belangrijk dat je tijdens de rally een goed service-team achter je hebt staan. Je zit een stuk rustiger als je weet dat zij na een proef weer klaar staan voor reparaties of een bandwis sel. Ook de supporters zijn een gewel dige stimulans om het zo goed moge lijk te doen. Het doetje altijd goed om tijdens de, soms verre rally's te zien dat die je weer aan staan te moedi gen". Hoewel ze tijdens iedere rally zo hoog mogelijk willen eindigen in hun klasse, hebben IJsèbaart en Hasela ger geen aspiraties voor het kam pioenschap van Oost-Vlaanderen. Pi loot Monnie IJsebaart: „Dan moeten we teveel rally's gaan rijden en dat is door ons werk en ook financieel niet te doen. Het moet tenslotte een hobby blijven". Navigator Hans Hagelager vult aan: „Dat is ook de reden waar om we niet in Nederland rijden, want hier worden de meeste rally's in Amsterdam, 't Gooi, de Achterhoek, enz. verreden. Daarbij komt nog dat de eisen in Nederland zo extreem zijn dat voor licenties en bepaalde onder delen een stuk dieper in de buidel getast moet worden. Het is wel een droom van ons om ooit nog eens in een Nederlandse rally te rijden, maar dat gebied zal eerst wat 'toegankelij ker' moeten worden". Volgens IJsebaart en Haselager is de rallysport in zijn geheel trouwens veel toegankelijker bij onze zuiderburen. De media besteden er veel meer aan dacht aan zodat de liefhebber ook veel meer naar het gebeuren getrok ken wordt. Haselager: „In Nederland is het nog zo dat een blad in Brabant een volle pagina schrijft over een bar slechte wedstrijd van NAC die wordt bezocht door slechts 4.000 toeschou wers, terwijl net buiten Breda zeker 10.000 enthousiaste toeschouwers naar de BAC-rally kijken, waarover alleen wordt geschreven dat er vier bekeuringen zijn uitgedeeld wegens snelheidsovertredingen". Hoewel het tijdens kaartleesritten een stuk minder hard gaat dan tijdens rally's beoefenen Haselager en IJse baart deze tak van de rittensport even graag. Dat in tegenstelling tot oriën- tatieritten. IJsebaart: „Vroeger reden wel oriëntatieritten, maar die zijn min of meer kapot gemaakt doordat er door de vele reglementswijzigingen op den duur geen eenheid meer in het reglement was. Nu is men dat weer aan het vereenvoudigen, maar het rijden en uitzetten van kaartleesritten zal toch altijd meer blijven aanspre ken bij ons". Op dit gebied behoort de equipe IJsebaart-Haselager dan ook tot de top in Zeeuwsch-Vlaanderen. Zo zetten ze dit jaar voor de negende keer de 'Nacht van Zaamslag' uit, die van 11 tot 12 mei wordt verreden. Via het kaartlezen zijn ze uiteindelijk ook in de rallysport gekomen. Hase lager: „Bij sommige ritten moest je scherp op tijd rijden en die snelheid trok ons toch wel. Samen met nog vijf ZEVAC-equipes hebben we ons daarom bij Duindistel, een autoren stal in Gent, aangesloten zodat we in België aan rally's mee konden doen". IJsebaart tenslotte: „We hebben er nog geen moment spijt van gehad, want de spanning van een rally is een machtige vorm van ontspanning". Het volleybalteam van Neckermann uit Hulst, dat het kampioenschap veroverde. TERNEUZEN Het werd al een tijdje verwacht en deze week was het zover: het Hulsterse Necker mann, voor het eerste seizoen in de Terneuzense bedrijfsvolleybalcom- petitie, pakte meteen de algemene Bevobo-titel. Uit de wedstrijden tegen Dow en Zeldenrustcollege moest de ploeg nog één punt zien te halen. Het werden er tenslotte vijf (3-0 op Dow, 2-1 tegen Zeldenrust college). Het kampioenschap was een feit. Een resultaat om mee thuis te ko men. Niet direct verwacht ook om dat in het Terneuzense Bevobo een aantal erg sterke ploegen verza meld is en het niveau hoger inge schat mag worden dan in de Hul sterse organisatie. Vorig seizoen werd dat al duidelijk toen tussen beide 'bonden' een intergemeente lijke bekercompetitie gespeeld werd. Van de Hulsterse deelnemers kon toen alleen Neckermann zich laten gelden en kwam de rest te kort. „Die beker is indirect ook de aanleiding geweest van ons verzoek om in de Terneuzense competitie mee te mogen draaien", wist aan voerder Bram Millenaar na afloop van die bekroonde titeljacht. Mille naar: „In Hulst kregen we slechts van een paar ploegen tegenstand van betekenis, hier (in Terneuzen) zaten verschillende sterke ploegen. Daardoor was iedereen gemoti veerd en bleven we zelfs in alle dubbelprogramma's altijd tot het uiterste gaan". Die motivatie en de kwaliteit die Neckermann altijd in de zaal bracht, leverden in de laat ste wedstrijdenserie (de Hulster- ploeg werkte telkens twee wedstrij den af) die hoofdprijs op. Een schit terend debuut. Uitslagen: Eerste klas: Neckermann-Dow 3-0; Nec- kermann-Zeldenrustcollege 2-1; V&V- Dees 0-3; MTS'MEAO-Promenade 0-3. Tweede klas: Juliana-Roelofs II 1-3; Kind Tc-Gemeente 3-0; PZEM-Roelofs FL 2-2; De Meyer-.Wiekslag 0-3. Derde klas: PSV III-V&V II 3-0; Gemeente II-Dethon 1-2 (eerste zege); MTS MEAO II-Bram 3-1; Belasting-Dow II 1-2. Vierde klas: De Stem-Promenade III 0-3; Ge meente III-Elopak 3-0; Philips-Douane II 1-2; Dees III-Havenschap 2-1. Dopr het resultaat van Philips-Douane II is Rabo kampioen. TERNEUZEN - In de tweede klas van het zaterdagvoetbal was de 3-0 nederlaag die Hoek uit tegen Yerseke leed vorige week uiteraard de meest opvallende gebeurtenis. Wéken achtereen was de ploeg ongeslagen gebleven en met het vorderen van de competitie kwam de eerste plaats steeds meer binnen bereik. Maar te gen Yerseke kwam Hoek zichzelf te gen: de nederlaag reduceerde de kan sen op de titel in niet onbelangrijke mate omdat Roda Boys andermaal niet verloor en Rozenburg terug aan pikte door een 3-2 zege op Altena. In het begin van het duel met Yerseke - zo deed Jan Doorns begin deze week geloven - had het er even de schijn van dat Hoek het duel naar zijn hand kon zetten. Maar als snel bleek dat een illusie, omdat - zei Doorns - „er geen fatsoenlijke voorzet kwam en Guido van Boom en Piet de Koeijer vooraan alleen tegen zichzelf liepen te voetballen". Binnen acht minuten werd daarna het lot bezegeld: in de tiende minuut scoorde André Nieu- wenhuize na een lange solo 1-0 en acht minuten later mocht Johnny Vette een door Hoek sterk betwiste straf schop omzetten in een doelpunt. Doorns: „Het leek daarna wel of we 'Zeesurfen op Schelde vereist begeleiding' met een bal van 25 kilo voetbalden. Géén enkele pass of voorzet kwam goed aan en als we al eens de achter lijn haalden, dan ging de bal achter". Dooms had gehoopt, dat Yerseke net als in de thuiswedstrijd - na de rust zou terugvallen. Maar dat bleek ten onrechte: Yerseke beheerste ook nadien de wedstrijd, omdat „bij ons een paar pionnen volledig uit vorm bleken". Jan Doorns: „Ongelooflijk toch, zo slecht we speelden. Ik geloof niet dat we één kans hebben gekre gen". De Terneuzense trainer staat dan ook voor de taak zijn elftal op te pennen voor de wedstrijd van morgen, thuis tegen Rozenburg, waarin Hoek wel licht zijn laatste kampioenskansen verdedigt. „Om mee te blijven doen moeten we toch winnen", weet Jan Dooms, "want Roda Boys is collectief zo sterk, dat. ze ook punten blijven halen als ze slecht spelen". Aan Rozenburg heeft Hoek niettemin geen bijster goeie herinneringen: driemaal al stonden Rozenburg en Hoek tegenover elkaar en driemaal ook verloor Hoek. Jan Dooms: „Maar als we een kans hebben om van Rozenburg te winnen, dan hebben we die nü. Na de winterstop valt die ploeg immers altijd ver terug". Hoek heeft morgen iedereen beschik baar, tenzij Wilco Braafhart deze week al hoort dat hij geschorst is voor zijn derde boeking tegen Yerseke. BRESKENS Het surfen, dat van oudsher een sport was, die alleen werd bedreven in landen als Hawaï, Tahiti en Australië, waar de hoge branding het mogelijk maakt met een plank op de golven te 'rijden', heeft met de invoering van het zeil op de plank, ook Europa veroverd. Zo'n vijftien jaar geleden waren de eerste plankzeilers op de Zeeuws-Vlaamse wateren te zien. Nu zijn de windsurfers een niet meer weg te denken beeld in het watersportgebeuren. In de zomer zijn de binnenwateren van de Braakman, de Vogel en de Terneuzense Otheense Kreek over spoeld door de ranke planken met de kleurrijke zeilen. Nederland is dan ook in korte tijd een surfnatie van betekenis geworden, met als toonaan gevende man, de veelvoudig wereld kampioen Stefan van de Berg uit Hoorn, die vorig jaar ook nog het olympisch kampioenschap in de wacht wist te slepen. Een tamelijk nieuw verschijnsel langs de Zeeuws-Vlaamse kust het zee- en brandingsurfen. Met de windsurf- school en verhuurbedrijf Matour uit Breskens is vorig jaar een eerste aan zet gegeven tot het zeesurfen onder deskundige begeleiding. Het echtpaar Anita en Leendert Maas, de eigenaars van Matour, van huis uit zeezeilers, weten uitstekend waar ze mee bezig zijn. Leendert Maas meent: „Die deskundige begeleiding bij het zeesurfen op de Schelde is onontbeerlijk. Mensen die de Schelde kennen zullen dat moeten onder schrijven. De vele paalhoofden en geulen zorgen bij afgaand water voor verraderlijke stromingen, die de leek makkelijk kunnen verrassen. Tijdens de lessen is er dan ook altijd een boot op het water die de surfer die in de problemen raakt kan bijstaan". De belangstelling voor de surflessen was zo groot, dat Anita Maas in de zomer van 1984 bij de cursisten en huurders is gaan polsen hoe de be langstelling zou zijn voor het oprich- Anita Maas en Edwin de Baere in een toepasselijk decor. ten van een vereniging. Er werd een vergadering belegd, waar vijftig van de honderd cursisten op af kwamen, zodat het oprichten van zo'n club een logisch gevolg leek. Anita Maas was dan ook duidelijk een beetje overrompeld door de grote belangstelling: „Die opkomst viel me enorm mee. Eén van de redenen, dat we een club wilden was, dat we een wat beter gecoördineerd wedstrijd programma in elkaar wilden draai en. Vorig jaar hebben we twee wed strijden georganiseerd waaronder de 'Matourcup', waar de belangstelling zeer groot voor was. Erg leuk natuur lijk, maar het bracht voor ons ook heel veel werk met zich mee. Om zulke zaken degelijk op te zetten, moet je een strakke organisatie heb ben, die alles goed voorbereid. Daar ontbreekt ons de tijd voor". De ver eniging die op 11 november 1984 een feit werd, krijgt alle medewerking van de gemeente Oostburg, die zich gaat verdiepen in het samengaan van de surfers en de vele zwemmers, die nog steeds wat door elkaar heen rommelen. „Aan de Noordzeestranden zijn er speciale ruimten afgebakend tussen diverse paalhoofden, om de zwem mers en de surfers gescheiden te hou den", weet Leendert Maas. „Dat is gewoon bittere noodzaak, omdat je als surfer bij hoge golven de zwemmer niet, of te laat ziet. En veiligheid is een voornaam aspect waar niet genoeg de nadruk op kan worden gelegd. Daar om schaffen we dit jaar een tweede reddingsboot aan, zodat onze school in samenwerking met de vereniging zo veel mogelijk die veiligheid voor de surfer kan waarborgen". Twee van de bestuursleden, Francois Vroon en Willem van Belois, beiden zeer ervaren zeesurfers, volgen dit jaar een cursus voor het officiële ANWB- diploma, terwijl Chris Cornelisse zich bezig gaat houden met het brandings urfen en het begeleiden van mensen die die spectaculaire sport willen gaan beoefenen. Volgens het echtpaar Maas is Corne lisse een surfer die op eenzame hoogte staat in Zeeland. „Het is jammer, dat die jongen weinig gelegenheid heeft zich met de top te meten", vindt Leendert Maas. „Hopelijk kan hij dit voorjaar in Vrouwenpolder meedoen aan de tweede reeks van de Holland poule, zodat hij zich in de kijker van de importeurs die dat gebeuren spon soren en regelen, kan varen, zodat hij aan het grote werk kan beginnen. Voor onze vereniging is hij een ware stimulans". De vereniging die zijn tenten opgesla gen heeft op het strand bij de 'Verklik ker' tussen Groede en Nieuwvliet, kan de leden dit jaar een uitgebreid wed- strijdprogramma presenteren waar onder de 'Matourcup', die in het har tje van de vakantie wordt gevaren, zodat de verwachting gerechtvaar digd is, dat er evenals vorig jaar ook weer grote belangstelling zal bestaan uit het buitenland. Wedstrijdprogramma Surf en Funclun 'De Verklikker' voor 1985: 4 en 5 mei: openingswedstrijd (manches, Le Mansstart); 16 mei: diploma A surffen; 15-16 juni: Wielingen bokaal (eenheidswedstrijd op allround'funboard, manches La Mans starts); 14 juli: Matourcup (manches, Le Mansstarts); 18 augustus: demonstratiesur- fen te Breskens (in verband met visserij feesten); 24-25 augustus: diploma A en B surfen; 7 spetember: toertocht 'De Vkerklikker'-'t Zwin visaversa; 12-13 okto ber: sluitingswedstrijd (manches. La Mans starts). Voor AZVV was er zaterdag alwee het vijfde gelijkspel op rij. Na del tegen Rozenburg, de 1-1 tegen Ever stein, de 2-2 tegen Good Luck en d( 2-2 tegen Altena, kwam AZVV zater dag uit op een 0-0 tegen - wéér - Everstein. Vijf punten uit vijf wedstrij den, een redelijk gemiddelde, wan het niet dat AZVV nog altijd in degra datiezorgen verkeert en de concurren tie ook puntenwinst boekt. Morgen speelt AZVV uit tegen Hen kelum, met dertien punten uit veel tien wedstrijden en middenmotel Ben Pauwels kan in elk geval wee beschikken over Wim van Langevel de, die vorige week grieperig was. Ei mogelijk maakt ook Wim Verpoort zijn rentree: Verpoorte zat zaterda tegen Everstein weer op de ban) evenals trouwens een week eerde tegen Altena. Overigens ziet het i naar uit, dat AZVV binnenkort al scheid moet nemen van Jaap Klein die tot beheerder van een jeugdhei berg in Domburg is benoemd. Ove twee weken reist Klein definitief al tènzij Ben Pauwels een regeling me de aanvaller weet te treffen voort' verdere duur van het seizoen. In de derde klas speelt koplopt Zaamslag morgen de belangrijke wee strijd tegen Dinteloord, de huidig nummer twee op een (theoretische achterstand van één punt. Terneuzeï se Boys gaat op bezoek bij Serooskt ke, derde op de ranglijst, met no slechts een waterkansje op de tite Tussen de Walcherse ploeg en Ternei zense Boys bedraagt het verschil ove rigens maar één punt. Het programma: tweede kis: Hoek-Rozenburg en Heukelun AZVV. Derde klas: Zaamslag-Din" looord en Serooskerke-Terneuzens Boys.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 32