Terneuzen dankzij winterstop weer op de goede weg Het lijkt er steeds meer op dat we meedoen in titelstrijd DAIHATSU FORSE KRITIEK VAN TRAINER HAN GRIJZENHOUT: JAN DE POORTER GELOOFT IN KAMPIOENSCHAP Rollentweedaagse in Terneuzen Tweede klas TRAINER GERRIT EMANS VAN ZAAMSLAG: Tweede klas Vierde klas TOERNOOI WALSOORDEN BEGINT VANDAAG Winnen PZC/streek GARAiGi DU PONT TERNEUZEN BV. VRIJDAG 8 MAART 1985 CVC werd onder leiding van Gerrit Naessens hecht team CLINGE - Vorig seizoen maakte CVC zich rond deze tijd van het jaar op voor de strijd tegen de degradatie. De Clingse volleybalclub klom toen net op tijd onder leiding van de halverwege het seizoen gekomen trainer Gerrit Naessens uit een diep dal omhoog en slaagde erin om het eersteklasserschap veilig te stellen. Het leek dan ook ietwat voorbarig toen CVC we! heel erg optimistisch aan de vooravond van de huidige competitie vooruitblikte. Maar de critici zijn voorlopig de mond gesnoerd. CVC draait aan de top mee en heeft zelfs beste vooruitzichten op de titel. Een gedaanteverandering in Clinge dus, waar de plaatselijke volleybal club zich opmaakt voor het nog lange competitieslot. Met nog acht wedstrij den voor de boeg en twee verliespun- ten meer dan leider Savok is CVC allesbehalve kansloos in de race om de titel. Daarmee komt de voorspel ling van Jan de Poorter uit. De aan voerder keek bij de aanvang van de competitie optimistisch vooruit en dacht toen al aan een hoofdrol voor CVC. Toen CVC dan ook in de eerste competitiewedstrijd onderuit ging werd daar hier en daar smalend om gelachen. „Maar we waren erg laat met de voorbereiding begonnen," her innert Jan de Poorter zich nog. „Uit gerekend wij moesten het in de eerste wedstrijd opnemen tegen Athanatos, dat net uit de promotieklas was gede gradeerd en dat voor elke ploeg een sterke tegenstander is gebleken. We verloren er met 3-0, maar dat was toch wel geflatteerd. Het was een schitte rende wedstrijd, waarin we voor het zelfde geld met een punt naar huis waren gegaan. Bovendien is het geen schande om bij Athanatos te verlie zen. Savok is er immers afgelopen zaterdag ook nog onderuit gegaan." Na die nederlaag in de openingswed strijd bleef CVC echter opvallend goed meedraaien. Slechts twee keer liepen de Oost-Zeeuws-Vlamingen nog tegen een nederlaag aan: thuis tegen Attack en uit bij Ardito. Het zouden aan het eind van de competi tie wel eens hele dure verliespunten kunnen blijken. „We hebben inder daad tegen verkeerde ploegen de pun ten laten liggen, weet de 31-jarige aanvaller inmiddels. Attack vecht nu tegen degradatie en Ardito hadden we al twee keer verslagen. Ongetwijfeld heeft dat te maken gehad met een zekere vorm van onderschatting. Maar ook met onvolwassenheid. Bij Ardito was de trainer er niet bij en dat kunnen wij blijkbaar niet hebben. Advertentie OFFICIËLE DEALER verkoper: Bertrand Vael Industrieweg 37, Terneuzen 4538 AG, tel. 01150-13451. TERNEUZEN Toon Branden burg, die altijd actieve 'tour baas' van trimciub Neutraal uit Terneuzen, weet het niet zeker: „Mogelijk is het alleen maar een kortstondige opleving, maar misschien zijn de rollenwed- strijden toch blijvertjes". Hoe dan ook, na het succes van de rollendriedaagse van TC Neu traal enkele weken geleden, krijgt Terneuzen weer een der gelijk evenement. Op 8 en 9 maart (vrijdag en zaterdag) val len achttien ploegen en hun sup porters binnen bij café Wilhel- mina in de Terneuzense Dijk- straat waar wedstrijdleider Toon Brandenburg 'de piste' in middels opgesteld heeft. Een tweedaagse waarin deze keer opmerkelijk veel dames de baan in komen. Drie damesploe- gen (De Neut, kaartclub Neu traal en DJ Ronald de Bakker) en twee gemengde teams (bil jartclub Wilhelmina en City Bar) zitten in het rennersveld. Roon Brandenburg heeft name lijk voor zijn wedstrijden die 'op de klok' worden gereden de eer ste dag gekozen voor 250 en 500 meter sprint. En eenmaal de ploegen 'warm gedraaid' krijgen die op de slotdag 500 en 1.000 meter voor de wielen. Met de start op beide wedstrijddagen telkens om 19.30 uur en de finale zaterdagavond omstreeks 23.00 uur ziet het deelnemersveld in café Wilhelmina er als volgt uit: Ploeg De Neut (Lucie van Oudenho- ve-Miranda Schipper); ploeg Café Neutraal IRonald van Oudenhove- Alexander Schipper); ploeg Kaart- club Neutraal Christina de Rijki- Loes Sweiphenni; ploeg TC Neutraal Harry de Bree-Henk Dees); ploeg Bierwinkeltje I iGuust Harms-Pa trick de Rooyi; ploeg Bierwinkeltje II (Ronald de Bakker-Ronald Bleyen- bergh); ploeg Biljartclub Wilhelmina (Otto Sweiphenning-Carolien Stou- thamer); ploeg Café Wilhelmina Jan Verhelst-Ko van Es); ploeg Café 't Diekje Pierre Overdulve-Joop van Leeuwenploeg Slagerij Van Dam me Kurt en Ruben van Overmeeren ploeg Jan de Footer Jan de Pooter- Mark Dieleman); ploeg DJ Ronald de Bakker (Rosemarie Olkers-Mirian Wegman); ploeg De Boevere (Erik en Patrick de Boevere): ploeg City Bar (Nancy Bragesse-Ad Riemensploeg Van de Sneppen (Peter van de Snep- pen-John Buysseploeg Bar de Uien- tuin (Henk Faas-Robby Hofgen); ploeg Café De Gentsevaart (Perry Pijpelink-Dennis Mahoney); ploeg Café De Rijnvaart (Piet de Graaf- Freddy de Rijke). Het succes van CVC is dan ook vooral te danken aan de komst van een trainer. „Voorheen werd er maar wat aangerommeld op de training," ver zekert de routinier. „Ik heb zelfs nog een hele tijd de verzorging van de training op mij genomen, maar de opdrachten werden niet goed uitge voerd. We zijn toen via Mark Lam- bregts in contact gekomen met Ger rit Naessens. Hij voelde er op den duur weer wel voor om een team in de Nevobo te begeleiden. Dat is ons goed van pas gekomen. Naessens kwam halverwege vorig seizoen en inspireerde ons. We hebben ons toen gehandhaafd, maar toen al voelde ik dat het dit seizoen goed moest gaan." TERNEUZEN In de derde klas van het zondagvoetbal is de laatste competitieweken vooral de wederopstanding van Terneuzen opvallend. Maandenlang bleef de formatie van Maurice de Windt zonder overwinning, maar plotseling had de ploeg tweemaal achtereen succes: eerst, vier weken terug, tegen Steen (2-1), daarna zondag tegen Gastel (3-1). De ommekeer ten goede is wellicht te wèl de pech zondag Danny van Puij- De individuele klasse die aanwezig was kwam er eindelijk uit en trainer Naessens slaagde er in om van CVC een hecht team te maken. Hij praat op de spelers in als het slecht gaat en staat boven zijn team. „En zo iemand hebben wij nodig," heeft Jan de Poor ter ervaren. „Hij heeft overwicht en zijn wil is wet. Vroeger werd er veel te vaak gekankerd als het slecht ging. Nu is iedereen bereid met opgeheven hoofd verder te knokken." Het is die bereidheid die de CVC- aanvoerder sterkt in zijn optimisti sche kijk op het competitieslot. „Ie dereen is ervan overtuigd dat we dit seizoen een kans hebben om kam pioen te worden. We krijgen Savok nog thuis en moeten op de laatste speeldag naar een lastige ploeg: De Polder. Maar we proberen geen steken meer te laten vallen. Als onze spelverdelers Danny Heuten en Erik Burm hun huidige vorm kunnen handhaven, dan zie ik ons echt hoog eindigen. Dank zij hun inbreng benutten we onze lengte en die van de tegenstander veel beter. Daarom ook komt het er aanvallend allemaal veel beter uit. Maar pas op," waarschuwt hij tot slot: „elke wed strijd moet eerst gespeeld worden. Een kat in het nauw is een lastige tegenstander. Kijk maar naar Dyna- mo'70 2, onze tegenstander morgen (zaterdag). Die ploeg pakt de laatste tijd veel punten. Daarom zullen we steeds op scherp moeten staan." danken aan zo zei Frank Bogaert eerder deze week „het feit dat we een goede winterstop achter de rug hebben en iedere week tweemaal heb ben kunnen trainen". „Maar ook", gaf Bogaert toe, „hebben we nu het geluk dat we in de eerste tien wedstrijden niet hadden. Toen kregen we veel kansen en scoorden we niet de paar mogelijkheden die we nü krijgen benutten we wèl". Wat zondag zonder meer bleek: Terneuzen kreeg tegen Gastel welgeteld vier doelkansen, die drie treffers (van Bou- dewijn Corijn, Jan Huisman en Kevin Jones) opleverden. Het blijft voorlopig niettemin afwach ten, meldde Frank Bogaert ook. „We moeten niet zeggen: we draaien weer lekker, want dat is bepaald niet zo. De competitie is bovendien nog vrij lang". Dit weekeinde bijvoorbeeld staat Terneuzen alweer voor een moeilijke opgave: uit tegen Goes, dat zondag verraste met een 1-0 zege in en tegen Clinge. En volgende week moet Terneuzen op bezoek bij Roosendaal, de huidige nummer drie. Hoopvol is in elk geval, dat Terneuzen zondag over een complete selectiegroep kan be schikken. Zelfs Jan Kolijn, die deze competitie nauwelijks nog speelde, is weer inzetbaar. Grotere problemen kent Steen, dat zondag tegen De Schutters-uit Adrie de Bot, Frank de Rechter en Carlo Nachtegael moest missen (alle drie wegens een knieblessure) en Werner Blankaert half-fit het veld moest in sturen. Misschien daarom reikte Steen in het voor degradatie zo be langrijke duel niet verder dan een 2-2 gelijkspel, na een vroege 2-0 achter stand. De puntendeling hield voor Steen wèl het tweede winstpunt van dit seizoen op vreemde bodem in. Zondag speelt de formatie van Walter van Duysse thuis tegen het op de tweede plaats staande Cluzona, dat vooralsnog de belangrijkste belager van koploper Baronie is. Desondanks is er hoop op puntenwinst, „want", zo zei Adrie de Bot, „we hebben tenslotte al enkele seizoenen achtereen niet meer op eigen veld verloren. Het is overigens de verwachting dat zondag nog geen beroep kan worden gedaan op het trio dat ook tegen De Schutters ontbrak. Teleurstellend was zondag het verlies dat Clinge thuis tegen Goes leed (0-1). Clinge speelde in verdedigend opzicht weliswaar niet onverdienstelijk, maar was aanvallend niet bijster goed op dreef. Aanvaller Fred van Cauteren: „Ik denk dat we hooguit drie of vier kansen hebben gecreëerd en dan nog niet eens zulke grote". De nederlaag deed Clinge enkele plaatsen op de ranglijst zakken, zodat zei Van Cauteren „we zondag tegen Jeka- uit toch twee punten nodig hebben". De Oost-Zeeuws-Vlamingen hebben velde, Luc Mangnus (die zondag zijn heroptreden maakte maar al na vijf tien minuten ongelukkig op de schou der viel) en Johan Ras te moeten missen en mogelijk ook Nelis de Vis ser, die met een liesblessure kampt. Bovendien is ook Rob Haak afwezig: de interimtrainer verblijft deze week in het buitenland en moet de training èn coaching overlaten aan Freddy Ras. In de tweede klas van het zondag voetbal was er zondag een verdien stelijk 1-1 gelijkspel van Sluiskil tegen Zierikzee-uit, maar verloor Breskens evenals trouwens vorig seizoen met 3-2 op eigen veld van Dosko. „Breskens miste de agressivi teit van Dosko", constateerde Jan de Lobel die overigens zelf niet mee speelde zondag nog, „dat heeft waarschijnlijk de punten gekost". De brigade van Piet de Winde kan zich zondag uit tegen NO AD herstel len van het min of meer onverwachte verlies „als" voorzag Jan de Lobel, „we in staat zijn onze inzet te verho gen". Jan de Lobel zeifis vermoedelijk weer speelklaar, maar mogelijk ont breekt Willem van de Broecke, die met een enkelblessure kampt. Sluiskil speelt zondat thuis tegen Middelburg, op bescheiden afstand de enige 'concurrent' van koploper Vlis- singen. Eerder dit seizoen won Sluis kil in Middelburg met 1-0, het enige verlies dat de hoofdstedelijke ploeg op eigen veld te incasseren kreeg. De Zeeuws-Vlaamse ploeg is compleet voor de return, zij het dat niet zeker is of Ronald Breepoel kan spelen: de voorstopper wordt al wekenlang ge kweld door een ontsteking in de on derbuik. Jan de Poorter Doelman Wim Verpoorte is nog een vraagteken bij AZW. TERNEUZEN Zó kort na de winterstop kon Zaamslag z»ch in feite geen beter heroptreden wensen. Zélf won de koploper in de derde klas van het zaterdagvoetbal vrij gemakkelijk met 2-0 van het onderaan- staande Tholense Boys, maar minstens even belangrijk waren de nederlagen die de concurrenten leden: Dinteloord verloor met 1-0 in en van Veere, Serooskerke bleef op eigen veld met lege handen achter na het duel met Kloetinge (1-2) en Terneuzense Boys werd definitief uitgescha keld voor de bovenste plaats omdat het uit tegen Zwaluwe klop kreeg met 1-0. Bij gevolg leidt Zaamslag nu met een voorsprong van zes punten op Dinteloord, Veere en Serooskerke en acht punten op Terneuzense Boys, zij het dat Zaamslag in alle gevallen één of twee wedstrijden meer heeft gespeeld. „Het begint er steeds meer op te lijken, dat we voor het kampioenschap mee gaan doen", zei trainer Gerrit Emans eerder deze week dan ook. „We hebben lang van week tot week geleefd, maar met deze voorsprong kan het moeilijk anders of we spelen tot de laatste dag om de eerste plaats mee". Van doorslaggevende betekenis acht Emans echter de twee uitwed strijden die Zaamslag te wachten staan, zaterdag naar Kogelvangers en volgende week naar WHS". Als we na deze wedstrijden nog een redelijke voorsprong hebben, begin ik er écht in te geloven". Waarbij de Westdorpse trainer ove rigens refereerde aan het feit, dat Zaamslag thuis nog aan moet tre den tegen zowel Dinteloord als Vee re en het verdere verloop dus nog in eigen hand heeft. Maar voorzichtig als altijd (of is het: reëel) weet Emans ook 'dat er nog acht wed strijden te spelen zijn en er dus nog van alles kan gebeuren". Voorlopig blikt Zaamslag dan ook niet verder dan de wedstrijd van morgen uit tegen Kogelvangers, dat eerder dit seizoen met 3-0 verslagen werd. „We gokken op minimaal een punt", zei Emans daarom. Zaamslag kan voor het duel in het Brabantse Willem stad in elk geval putten uit een complete selectiegroep: de kern van 13 man is blessure vrijBlessure vrij is daarentegen niet Terneuzense Boys, dat zaterdag zonder Roy Scheele en Ko Simons en met een half-fitte Jacky Scheele met 1-0 van Zwaluwe verloor. Tegelijkertijd was voor de Terneuzenaren de competi tie gespeeld, zo besefte naderhand ook aanvoerder Rol Wilting („Dat is een duidelijke zaak"). Wilting: „In wezen hadden we niet moeten ver liezen, omdat we in alle linies beter waren. Zónder dat we ons overigens veel kansen schiepen". Terneuzense Boys vervolgt morgen de competi tie thuis tegen Wemeldinge, dat momenteel als tiende geklasseerd staat met 9 winstpunten uit 13 wedstrijden. De formatie van Arie Dekker mist hoe dan ook Roy Scheele, wiens liesblessure nog 3 a 4 weken zal aanlopen. In de tweede klas van het zaterdag voetbal was er zaterdag andermaal een overwinning voor Hoek, dat door een sterke serie ingezet thuis tegen Good Luck opge klommen is naar de tweede plaats op drie punten van koploper Roda Boys. Morgen is SSC'55 in Sprang- Capelle de volgende tegenstander voor Hoek. „Een fysiek sterke rafrd eni mlngs deps en rfle dipkr el scfiaf kl< dé'iri ploeg", vindt Jan Dooms, die overi gens zaterdag gehoopt had op pun tenverlies van Roda Boys. „Die 4-( tegen Heukelum verraste me eer., lijk gezegd", zei hij, „ik had gi Kj-OC dacht dat er misschien een gelijk spelletje zou inzitten". Tegen SSC kan Jan Doorns wellicht weer beschikken over Jack Caluwé. die vorige week tegen Bruse Boys nog ontbrak vanwege een winter sportvakantie. „Ik denk Jack tegen SSC nodig te hebben, omdat hij ook sterk in de lucht en hard is". De uitwedstrijd tegen SSC is trou wens de eerste van een serie van vier wedstrijden, die voor Hoek het verdere competitieverloop zullen bepalen: na SSC-uit volgen Yerse ke-uit, Rozenburg-thuis en Good Luck-uit. Drie uitwedstrijden dus Dooms: „Uit die vier duels moeten we minstens zes punten halen om mee te blijven doen". AZW dat zaterdag tegen Good Luck ternauwernood aan een neder laag ontsnapte (in de laatste tien minuten werd een 2-0 achterstand weggewerkt) speelt morgen thuis tegen Altena, de huidige nummer vier van de ranglijst. Zaterdag ont braken door ziekte nog Jan Tilgen- kamp, Dick Schuitvlot en Alex Lyp- pens, maar dit trio is morgen onge twijfeld weer van de partij. Een vraagteken vormt alleen nog het meespelen van Wim Verpoorte, wiens armblessure minder snel ge neest dan gehoopt werd. Ben Pau wels: „Wat dat betreft is het voor ons alleen maar gunstig een man als Jan Roose achter de hand te heb ben". Altena is volgens Ben Pauwels - overigens 'een wisselvallige ploeg, waar je geen staat op kunt trek ken". Pauwels: „Als we niet verlie zen ben ik al tevreden". Id In de vierde klas van het zondagvoet bal gaat koploper Vogelwaarde zon dagmiddag op bezoek bij Philippine, dat ongetwijfeld op revanche uit is voor de ruime 3-0 nederlaag tegen Biervliet. Vogelwaarde kan in elk geval weer over alle selectiespelers beschikken op de geschorste Eme ry de Schepper na. Axel dat blijft hopen op een mis stap van Vogelwaarde speelt thuis tegen Noormannen. En het de laatste competitieweken sterk terugkomen de HVV'24 gaat op bezoek bij Hoofd plaat. IJzendijke-Koewacht is een duel dat alleen voor de subtop van belang is. Onderaan de ranglijst is de spanning volledig teruggekeerd na de zege van Biervliet op Philippine. In elk geval heeft Biervliet weer aanslui ting gevonden bij Ria en Jong Am- bon. Zondag speelt Biervliet uit tegen Hontenisse. En Ria gaat uitgerekend op bezoek bij Jong Ambon. Gent speelt te nonchalant en is niet geconcentreerd ZAAMSLAG - Een trainer, die na afloop van een wedstrijd woedend is en toch lachend snel uit de kleedka mer komt. Dat lijkt een onvoorstel bare scene in het hedendaagse top voetbal. Toch presteerde AA Gent trainer Han Grijzenhout het na de ontmoeting tegen Waterschei, waar in de Oostvlamingen eerst een 0-2 voorsprong uit handen gaven en uit eindelijk ook nog eens in de laatste minuten een gelijk spel toe moesten staan. „Laat de spelers het maar eens onder mekaar uitzoeken, waar het precies aan heeft gelegen. In de laat ste twee wedstrijden hebben we vijf doelpunten tegen gekregen, dat is veel te veel. Dat moet een oorzaak hebben en laat ze maar eens lekker tegen elkaar kibbelen", verduidelijk te Grijzenhout zijn houding tegen over de Belgische sportpers. Grijzenhout had zelf niet zoveel pro blemen gehad om te ontdekken waar het de laatste wedstrijden aan man keert bij AA Gent. De Nederlandse trainer was de mening toegedaan dat de schuld voornamelijk op de verdedi ging dient te worden geschoven, on danks dat de Gentse defensie bepaald niet als de zwakste uit de Belgische eerste klasse bekend staat. „Een te kort aan echte concentratie tijdens de wedstrijd", dacht Grijzenhout gezien te hebben gedurende de laatste ont moetingen van zijn ploeg. „Bovendien spelen ze veel te nonchalant en wordt er te open gespeeld. Het is tegenwoor dig erg moeilijk om tot scoren te Frans Huntink favoriet voor driebandentitel WALSOORDEN Vandaag, vrijdag, begint in Walsoorden een van de meest interessante biljartfinales van het seizoen 1984-1985. In clublokaal De Scheldegalm komt de Zeeuws- Vlaamse subtop bijeen voor een biljartzesdaag- se met de districtstitel en afvaardiging naar de gewestelijke eindstrijd in Bergen op Zoom (van 12 tot en met 14 april) als inzet. En zonder de zeven andere finalisten ook maar enigszins tekort te willen doen is het duidelijk dat in dit districtskampioenschap Frans Hun- tink van de biljartvereniging Ed Horemans uit Axel als de favoriet van start gaat. In de voorwedstrijden realiseerde Huntink een moyenne van 0.744 en dat ligt ruim vijftienhon derdste boven dat van Jo van Hauten van Den Ouden Arend die zich met 0.591 als tweede geklasseerd heeft. In insiders weten dat een dergelijk verschil in het driebandspel een grote kloof betekent. Alweer jaren geleden van 'de overkant' naar Zeeuwsch-Vlaanderen afgezakt werkte de Hore mans-speler zich in een aantal spelsoorten naar de regionale subtop. Tot hij de sport een paar jaar geleden om verschillende redenen minder intensief ging beoefenen en daarna zelfs hele maal stil kwam te liggen. Sinds het lopende seizoen is Huntink echter weer in beeld, en dan vooral in het driebandspel. „Ik voelde me daartoe aangetrokken. Het zoeken naar oplos singen van bepaalde stootbeelden werkte erg stimulerend Via een plaats in het Horemans- team driebanden kon ik een hele competitie afwerken en daardoor de vorm ook vasthou den", verklaart Huntink de keuze voor deze spelsoort. Nu was Frans Huntink ook voor hij stopte altijd erg serieus bezig met zijn sport. Hij had altijd de intentie er alles uit te halen en trainde keihard. De resultaten bleven niet uit, binnen enkele seizoenen klom Frans Huntink naar een plaats bij de beste tien in een aantal spelsoor ten. Na de herstart heeft Huntink dat fanatieke blijkbaar toch vast weten te houden. Met elf kandidaten voor deze eindstrijd gestart wist hij ver voor de rest te finishen. „Ik wilde erg graag promoveren, wist dat de basis goed was en kwam via een sterke laatste partij over die promotiegrens naar de hoofdklas. Dat geeft uiteraard ook vertrouwen voor het toernooi in Walsoorden". Gelet op de 'totalen' van de concurrentie moet die winst niet al teveel problemen opleveren, al verwacht de favoriet dat dat best eens tegen zou kunnen vallen. Vooral Jo d'Hooghe en Jo van Hauten ziet Huntink als een paar 'zware' tegen standers. De GBC-crack vanwege zijn uitste kende wedstrijdmentaliteit en de jarenlange ervaring in deze spelsoort. Van Hauten kan een moeilijk te nemen hindernis worden op basis van zijn technische kwaliteiten. Normaal ge sproken denkt Frans Huntink echter toch een goede kans op de titel te hebben: „Nu ik al gepromoveerd ben, is het eerste doel bereikt en kan ik verder ontspannen in dit toernooi stap pen. Al is een kampioenschap en een geweste lijk vervolg natuurlijk nooit weg", besluit hij. Vanaf zeven uur vanavond zullen Jo van Hauten (Den Ouden Arend), Jo d'Hooghe (GBC), Joop van Leeuwen (BW), Ro Baart (WBC), Louis van der Hooft (GBC), Jan Baart (GBC) en Benny Rammeloo (SBC) er waarschijnlijk alles aan doen om Huntink op z'n gezicht te laten gaan. Frans Huntink. komen; om een paar doelpunten'J maken tijdens een wedstrijd moet j al erg hard gewerkt worden en als| dan een paar treffers worden maakt, mag een verdediging niet 1 een dergelijke fout vervallen", bekri| seerde Grijzenhout de AA Gent-c fensie. En een geconcentreerd spelei de verdediging heeft Gent overir.cf gen (zondag) ongetwijfeld nodig, wa| neer Anderlecht te gast zal zijn int Ottenstadion te Gentbrugge. De wedstrijd tussen AA Gent Anderlecht is ongetwijfeld dè tof wedstrijd van het komende weekeil de in de Belgische voetbalcompet| tie. De leiders wonnen afgelopen! terdag wèl van Standard en door h gelijke spel van Waregem is de vool sprong van de Brusselaars inmiddel opgelopen tot zes punten. Warego mag op bezoek bij Sint-Niklaas. d| verraste tegen Seraing met een riai te 5-2 overwinning. Lokeren spee'| een uitwedstrijd tegen Seraing Beveren, ook al uit, heeft Antw als tegenstander. Club Brugge vangt Beerschot en Cercle trekt naij Lier om daar Lierse te ontmoeten, De stand: Anderlecht Waregem Club Luik Club Brugge AA Gent Beveren Antwerp Lokeren St. Luik Cercle Brugge Seraing KV Mechelen Kortrijk Waterschei Beerschot Lierse Sint Niklaas Racing Jet Het programma voor komend wet) end ziet er als volgt uit: Zaterdag (aanvang 20.00 uur): S4 raing-Lokeren; Lierse-Cercle Bru0 Waterschei-KV Mechelen. Zondag (aanvang 15.00 uur): A' Gent-Anderlecht; Sint-Niklaas-WW' gem; Club Brugge-Beerschot; Ko' rijk-Standard Luik; Antwerp-BW' ren; Racing Jet-Club Luik. 21 16 5 0 3 7 68-1J 21 14 3 4 31 48-1 21 11 7 3 29 40-1 21 10 7 4 27 35-1 21 10 6 5 26 45-1 21 10 5 6 25 37-1 21 6 9 6 21 22-3 21 8 4 9 20 34-3 21 6 7 8 19 27-3 21 6 7 8 19 23-1 21 6 6 9 18 21-! 21 5 8 8 18 254 21 6 5 10 17 264 21 4 8 9 16 16-1 21 5 5 11 15 274 21 5 5 11 15 17'! 21 4 7 10 15 25-3 21 3 4 14 10 22-5

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 30