Weinig wijzigingen in opzet godsdienstles nieuwe school Geen samenwerking met andere partijen voor PvdA-Hulst/Hontenisse 's-Heerenhoek presenteert eigen minirettenkorps Werkbestuur Centrale Stichting Hoek vertrekt ZLM-school in Axel wil duidelijkheid over fusie Wksêi Zmuws> mi NA FUSIE KWL EN ST. ELOY IN OOSTBURG Plannen project 'Sport overdag' in Terneuzen ZLM-kring Axel wijst prijsvoorstellen van de EG af Slagen Postzegelvereniging Hulst kampt met financiële problemen Tieleman vierde TIJDENS KINDERCARNAVAL JEUGDHOEVE 'TE WEINIG UREN BEROEPSKRACHTEN' Familie berichten 'GEEN MANIER VAN DOEN' Afwezig: t Jeugdcross in Kleuterschool in Hoek bestaat 15 jaar Zeehengelvereniging houdt vergadering Collecte Hondentraining in Aardenburg Carnavalsmiddag voor ouderen Sint-Jansteen H. G. van Haelst WOENSDAG 13 FEBRUARI 1985 'jW: -i ri OOSTBURG Het aantal verplichte godsdienstlessen in de lagere klassen van de nieuwe middelbare school, die door de fusie van de rijksscholenge meenschap Koningin Wilhelmina en de katholieke tegenhanger Sint Eloy in Oostburg waarschijnlijk nog dit jaar zal ontstaan, ligt in grote lijnen vast. De voortgangscommissie, die de fusie begeleidt, zal niet of nauwelijks afwijken van het al eerder bekend gemaakte ontwerp voor godsdienstlessen, opge splitst naar gezindte. Dit ondanks scherpe kritiek van de vereniging voor openbaar onderwijs (VOO) en de plaatselijke en gewestelijke afdelingen van de PvdA. Onderwijsinspecteur J. Crousen zal vandaag (woensdag) de bestuursleden van de nieuwe middelbare school op de hoogte brengen van de stand van zaken. De officiële oprichtingsverga dering van het bestuur laat overigens nog steeds op zich wachten. Zoals gemeld ontstonden er in de loop van december meningsverschillen over het godsdienstonderwijs op de fusie- school. De voortgangscommissie, waarin vertegenwoordigers van de beide scholen zitting hebben, bleek tot verrassing van vele betrokkenen TERNEUZEN - De belangstelling voor 'sport overdag' neemt toe. Steeds meer mensen krijgen, al dan niet gedwongen, overdag meer vrije tijd. Bij invulling van die vrije tijd kiezen steeds meer mensen voor een of andere vorm van sportbeoefening. In verband daarmee zal de sector sport- en recreatiezaken van de ge meente Terneuzen, in samenwerking met de Zeeuwse Sportraad, een pro ject 'Sport overdag' ontwikkelen. Het ligt in de bedoeling om sportactivitei ten te organiseren in het sportpark 'Oude Vaart', waar gebruik gemaakt kan worden van zowel binnen- als buitenaccommodaties. Door deze twee mogelijkheden wordt bereikt dat een zeer groot en geva rieerd pakket van activiteiten aan de deelnemers kan worden geboden. Ge probeerd wordt het project 'Sport overdag' in de tweede helft van april van start te laten gaan. De mogelijk heid om de zwembaden bij dit project te betrekken wordt nog nader beke ken. Nadere gegevens over dit project (tijdstippen, manier van aanmelden, kosten enz.) zullen nog nader bekend gemaakt worden. AXEL Het EG-landbouwbeleid leidt tot grote problemen onder de landbouwers in Europa. De gedane prijsvoorstellen voor Nederlandse boeren bijvoorbeeld gaan uit van een prijsverhoging voor de produkten, terwijl een prijsverlaging op zijn plaats zou zijn. Dat stelde C. de Bont, hoofd van de sociale afdeling van het landbouwschap dinsdagmiddag tij dens een vergadering van de ZLM- kring Axel in De Halle in Axel. De Bont noemde het EG-landbouwbe- leid 'onder de maat'. De heer De Bont ging verder nog in op de uitbreiding van de Europese Ge meenschap met Spanje en Portugal. Ook de toetreding van deze landen zou naar zijn mening problemen ver oorzaken. Met name de Nederlandse landbouwers kost dit geld, betoogde het hoofd. Voorzitter M. Boogerd van de kring stond tijdens zijn openings toespraak eveneens stil bij de prijs voorstellen van de Europese Commis sie. ,,Ik voel memet de gehele Neder landse landbouw zwaar beledigd door deze prijsvoorstellen", zei hij. „Ze zijn catastrofaal voor onze produktieom- standigheden en de agrarische inko mens zullen hierdoor sterk benadeeld worden". Ook sprak voorzitter Boogerd zijn verontrusting uit over de toenemen de ontbossing. „Onze bossen gaan eraan", was zijn hartekreet. „Leeg gehakt, opgestookt of verwerkt ma ken zij op deze aarde plaats voor verdrogend land of, meer zuidwaarts, woestijn". Tijdens de bijeenkomst in Axel wer den herkozen voorzitter Boogerd, het ledenraadslid mevrouw A. de Mul. Voorgedragen en gekozen werden het hoofdbestuurslid K. Dieleman, het ledenraadslid A. Mol en lid van het kringbestuur M. Dieleman. een compromis te hebben gevonden: in de eerste twee klassen zal de gods dienstles opgesplitst worden naar ge zindte (rooms-katholiek, protestants- christelijk, humanistisch en alge meen) met de mogelijkheid voor de ouders om ontheffing aan te vragen. De VOO bleek daar principiële bezwa ren tegen te hebben. De vereniging is voorstander van minstens één ge meenschappelijk uur voor levensbe schouwelijke vragen en godsdiensten. De PvdA sloot zich daarbij aan. Pro testbrieven naar onder andere minis ter Deetman van onderwijs hebben vooralsnog geen resultaat opgeleverd. De VOO heeft de voortgangscommis sie in een recent schrijven nogmaals uitdrukkelijk om een meer algemene aanpak gevraagd. Zoals het er nu naar uitziet, zal er aan het ontwerp van de voortgangscom missie weinig meer worden veran derd. Inspecteur Crousen zei dinsdag avond dat er momenteel een speciale werkgroep bezig is met het zoge naamd 'leerplanmatig' invullen van de godsdienstlessen. Begin maart wordt het definitieve resultaat ver wacht. Crousen voorspelt: „Het is natuurlijk te vroeg om te zeggen dat het ontwerp van de voortgangscom missie in stand zal blijven, maar dat het resultaat in die lijn zal liggen mag wel worden verwacht". Ook burgemeester C. Spijkerboer van Oostburg liet zich in dezelfde trand uit: ..Het tot dusver bereikte resultaat zal niet echt meer ter discussie wor den gesteld". Met de voorlichtingsbijeenkomst van vanavond komt de voortgangscom missie tegemoet aan de roep om een grotere openheid. Burgemeester Spij kerboer: „Het is de bedoeling dat er consequenter wordt geïnformeerd. Van verschillende kanten kregen we te horen: het lijkt wel of de voort gangscommissie in het geheim verga dert. Dat is natuurlijk niet het geval". Onderwijsinspecteur Crousen bena drukt dat het slagen van de fusie voor alles gaat. In augustus moet de eerste gemeenschappelijke brugklas van start gaan.„Nee, ik kan nu al zeggen dat er niet precies aan de wensen van VOO tegemoet zal wor den gekomen. Wel zullen er een aan tal gemeenschappelijke elementen in het uiteindelijke resultaat terug te vinden zijn". HULST De PvdA-afdeling Hulst/ Hontenisse gaat bij de komende ge meenteraadsverkiezingen geen sa menwerkingsverband aan met ande re politieke partijen in de regio. Wel denkt het bestuur van de PvdA-afde- ling aan het opstellen van een soort gezamenlijk werkprogramma. Hierin zouden dan afspraken moeten ko men, die kunnen dienen als leidraad voor de oppositie-partijen. Volgens de nota van het afdelingsbe stuur is 'de bundeling van progressie ve krachten prachtig, maar er zijn schaduwzijden'. Zo meent het bestuur te kunnen stellen dat de samenwer kingsverbanden van progressieve par tijen elders in het land dikwijls slecht functioneren. In het politieke strijd perk zijn er volgens de schrijvers van de nota te veel gebieden waar de partijen - PvdA enerzijds en de kleine linkse partijen PSP, PPR en CPN anderzijds - te veel van mening ver schillen. Verder meldt de nota dat de progressieve partijen, die zich rechts van de PvdA bevinden, er wel in slagen een soort verlicht gemeentebe lang te vormen. De andere linkse partijen blijken - zo schrijft het PvdA- afdelingsbestuur - een deel van hun bestaansrecht te ontlenen aan het zich consequent afzetten tegen de socialisten. Voorts stellen de bestuursleden dat in HULST - De postzegelvereniging 'Het Land van Hulst' zal zich in de komen de weken buigen over de financiële problemen binnen de vereniging. Om de eindjes aan elkaar te kunnen kno pen moet de contributie omhoog of moet worden uitgeweken naar een ander onderkomen voor de maande lijkse bijeenkomsten. Dat kregen de leden te horen tijdens de algemene jaarvergadering in het gemeenschapscentrum 'Den Dullaert' in Hulst. Verschillende factoren sa men hebben tot die krappe kaspositie geleid. Op de eerste plaats de jaarlijk se huurverhoging voor de zaal in Den Dullaert, daarnaast een dalend leden aantal (eind '83 waren er dat nog 388) met als gevolg minder inkomsten en tot slot tegenvallende resultaten van de rondzenddienst. De inkomsten daaruit verminderden met 2800 gul den terwijl daarnaast nog een investe ring bij de nieuwtjesdienst werd ge daan van ruim "8000 gulden. Tijdens de vergadering kon samen met de leden over te nemen stappen nog geen besluit genomen worden. een mogelijk samenwerkingsverband de PvdA wel zorgt voor het aantal kiezers, maar vrijwel altijd een veer moet laten bij de onderhandeling voor de bezetting van de verkregen zetels in de raad. Volgens de nota van het afdelingsbe- p. stuur koestert de PvdA niet het voor- UTOÜ-lDTUg nemen bij de volgende gemeente raadsverkiezingen in Hontenisse te komen met een eigen lijst. De belang stelling voor zo'n lijst zou, volgens peilingen, minimaal zijn. Ook in deze gemeente acht het afdelingsbestuur een samenwerking met andere linkse partijen niet erg reëel. VLISSINGEN Amateurwielrenner Bennie Tieleman uit Kloosterzande heeft in een veldrit in het Belgische Varsenaere een uitstekende vierde plaats behaald. De overwinning in deze cyclocross was voor de sterke Belg Mare Vandevivere. Ook kwam Tieleman nog aan het vertrek in een sterk bezette cross in Wingene en daar finishte hij als ne gende. In deze wedstrijd was er nog een zeventiende plaats voor Patrick van Passel uit Sluiskil. De Nederland se prof Adrie van der Poel schreef deze veldrit op zijn naam. HOEK - De openbare kleuterschool 'De Klimop' in Hoek viert vrijdag het 15-jarig bestaan. In het kader van de feestelijkheden wordt de school ver sierd en de juffen zullen een toneel stukje opvoeren. De kinderen blijven tussen de middag op school om pan nekoeken met ijs toe te eten. De kleuterschool, die 13 februari 1970 werd geopend, zal met ingang van het nieuwe schooljaar samen met de openbare lagere school 'De Wegwijzer' een basisschool vormen. Voorlopig De 's-Heerenhoekse miniretten blijft iedere school echter nog in het eigen gebouw. DRAAIBRUG Ricardo de Smit uit IJzendijke heeft de jeugd-cyclo cross in Draaibrug gewonnen. De wedstrij den worden georganiseerd door 'De Wielertoerist' uit Sluis. De tussen stand na de rollenkoers en de cross is: len 2 Marco Corthais en Ricardo de Smit, 3 Leonie van Laere. 'S-HEERENHOEK Het carnaval in 's-Heerenhoek (Paerehat) heeft dit jaar een primeur. Voor het eerst doet'het plaatselijke minirettenpeloton zaterdag aan het feest mee tijdens het kindercarnaval in de Jeugd- hoeve. Zondag volgt een kort optreden vóór dit gebouw. Het sinds november vorig jaar draaiende showgirlkorps bestaat uit elf meisjes van 6 en 7 jaar. ,,'t Is hardstikke lief om ze bezig te zien", vertelt hoofdleidster Corrie de Jonge, "en daarom letten de mensen bij hen nog niet zo op eventuele fouten". Zeeland telt niet veel miniretten. Corrie de Jonge kan zich alleen pelotons in Middelburg, Vlissingen en Zeeuwsch-Vlaanderen voor de geest halen. Het idee om een minirettenkorps in 's-Heerenhoek op te richten is voortgekomen uit de kinderen zelf en hun ouders. „De kleintjes zagen de ouderen bezig in onze andere pelotons", legt zij uit. „Ze wilden ook eens graag de benen strekken op de klanken van muziek. Samen met hulpleidsters Floor van Dijk en Patricia van der Dries heb ik daarop ingespeeld". De kinderen leren spelenderwijs bewegen op muziek Met de bekende stokjes hebben ze nog niet geoefend Tot nu toe is het bij pasjes gebleven op een country plaat van de Havenzangers. Stil kunnen ze, volgens leidster De Jonge, nog niet staan. Maar ook hier zal oefening wel kunst baren. In 's-Heerenhoek kunnen de miniretten zonder enige moeite doorstromen. Het iets meer dan 1700 inwoners tellende Zuidbevelandse dorp heeft nog een B-peloton showgirls (10-17 jarigen) en een A-peloton (9-12 jarigen). In totaal telt de vereniging 45 actieve leden. KLOOSTERZANDE - De zeehengel vereniging 'De Vogel' uit Kloosterzan de houdt vrijdag 22 februari een voor jaarsvergadering in zaal Van Leuven in Kloosterzande. Aan de orde komen onder meer clubwedstrijden, de koppel wedstrfl en de te houden internationale zei hengelwedstrijd. De vergadering b| gint om 20.00 uur. HOEK Het werkbestuur van de Centrale Stichting voor Sociaal Cul tureel Werk in Hoek is dinsdagavond opgestapt uit protest tegen plannen van het hoofdbestuur om buurthuis De Hoekse Rakkers slechts voor 15 uur per week te laten begeleiden door een beroepskracht. Volgens voorzitter R. Mulder is er minstens 30 tot 32 uur 'beroepstijd' nodig om behoorlijk te kunnen werken. Het buurthuis in Hoek is één van de best draaiende van de Centrale Stichting. Er zijn 50 tot 60 vrijwilligers actief. Het SKW in Terneuzen vorige week in het nieuws door fikse tekorten en een frauderende administrateur be zint zich al enkele maanden op een andere werkverdeling voor de be roepskrachten. Kees van der Helm, jarenlang 'vaste man' van De Hoekse Rakkers, gaat in de toekomst het project voor mensen zonder werk be geleiden. Als het aan het hoofdbestuur ligt, richt de aandacht van de beroeps krachten zich voor 30 procent op het jeugd- en jongerenwerk, voor 30 pro cent op het ondersteunen van bewo nersactiviteiten en voor 20 procent op baanlozenprojecten. De resterende tijd kan worden gebruikt voor peuter en volwassenenwerk. De nieuwe taakverdeling werd dins dag in Hoek toegelicht door coördina tor Joost Snelders. Voor het werkbe stuur was dat de spreekwoordelijke druppel die de emmer deed overlo pen: de zeven leden boden en bloc hun ontslag aan. Voorzitter Mulder is 8 jaar bij het club- en buurthuiswerk betrokken en dat geldt ook voor een aantal anderen. De werkbestuursleden zullen zich eind deze week in een open brief aan de bevolking van Hoek verantwoor den voor hun stap. Intussen beraden de vrijwilligers zich op het draaiend houden van het buurthuis, dat zo onderstreept de ex-voorzitter niet onder de gebeurtenissen te lijden mag hebben. „Je kunt nu eenmaal geen briefje op de deur plakken met: vandaag gesloten". De nieuwe werk verdeling, zoals het hoofdbestuur zich die voorstelt, zoals het hoofdbe stuur zich die voorstelt, moet op 1 april ingaan. Voorzitter F. Schoot van de Centrale Stichting is 'verbaasd' over het op stappen van het werkbestuur. Naar zijn mening kan Hoek op grond van specifieke aanspraken op bepaalde vormen van sociaal-cultureel werk méér beroepstijd claimen dan 15 uur per week. De problemen bij de Centra le Stichting komen vanavond (woens dag) ter sprake in een besloten verga dering van de raadscommissie wel zijnszaken van Terneuzen. Het hoofd bestuur wil anderhalve formatie plaats inleveren en proberen het hoofdgebouw, het zogenaamde 'cen traal orgaan', van de hand te doen om een tekort van enkele tonnen weg te werken. AXEL De beheerscommissie van de school voor huishoudelijk en nijverheidsonderwijs Het Molenkwartier van de Zuidelijke Landbouw Maatschappij (ZLM) in Axel wil op korte termijn duidelijkheid van de christelijke MAVO en de christelijke LTS in Axel over een mogelijke fusie. Het samengaan van de drie Axelse scholen wordt al drie jaar door de schoolbesturen besproken. Tot dusver hebben de MAVO en de LTS de boot afgehouden omdat ze het verlies van de protestants-christelijke identiteit vreesden. „Ik vind dat geen manier van doen", stelt voorzitter Co de Kraker van de beheerscommissie van de ZLM- school. „Wij hebben onze uiterste best gedaan. Nu moet maar eens duidelijk worden waar de onwil ligt...". Voorzitter De Kraker maakte het standpunt van de commissie dinsdag middag openbaar tijdens een leden vergadering van de kring Axel van de ZLM in De Halle in Axel. „Er is steeds gezegd, we brengen het niet naar buiten", vertelde De Kraker over de onderhandelingen tussen de scholen. „De deur stond steeds op een kier, maar bleek niet open of dicht te gaan. Nu is het voor ons genoeg geweest, die deur moet open of dicht...". De identiteit van de protestants- christelijke scholen vormde vanaf het begin het struikelblok tijdens de be sprekingen over de fusie. De MAVO en LTS-besturen wensten beiden een christelijke scholengemeenschap. De ZLM-school heeft daarentegen altijd vastgehouden aan 'ruimte voor an ders denkenden'. Omdat tijdens de afgelopen maanden nauwelijks bewe ging was te bespeuren in de zaak, ondernam algemeen secretaris mr J. Oggel van de ZLM, op persoonlijk initiatief, een poging de fusie dichter bij te brengen. Hij deed de beide christelijke scholen het voorstel een fusie aan te gaan en één protestants- christelijke scholengemeenschap te vormen. Wel, luidde het voorstel, moest er ruimte blijven voor anders denkenden, ook in het bestuur. Ook dat laatste idee is door de MAVO en de LTS verworpen. Voorzitter De Kraker verwijt de beide scholen ondemocratisch handelen door anders denkenden te weren. „De andere partijen tonen geen maat schappelijk begrip", aldus de voorzit ter. „En gezien de situatie in Axel zouden ze toch een beetje water bij de wijn moeten doen". De Kraker doelt daarmee op de nieuwe richtlijnen van het ministerie van onderwijs en we tenschappen. Die kunnen, wanneer de scholen niet fuseren, weieens leiden tot opheffing van de drie onderwijsin stellingen wegens een te gering leer lingenaantal, voorspelt hii. Dat zou betekenen dat Axel het zon der voortgezet onderwijs zou moeten doen in de toekomst en dat alleen het basisonderwijs blijft voortbestaan. „Het is daarom teleurstellend dat de andere partners niet mee willen werken", meent De Kraker. „Ze moe ten goed beseffen dat het binnen enkele jaren met het voortgezet on derwijs gedaan kan zijn". SINT-JANSTEEN - De collecte ten bate van de Medische Missie Actie (Memisa) bracht in Sint-Jansteen een bedrag van 727,95 gulden en 751 Belgische franken op. In de kern Heikant was de opbrengst voor die collecte 300,- gulden. AARDENBURG De hondenclub Aardenburg start zaterdag 9 maart met gehoorzaamheidslessen voor honden en hun bazen. Voorlopig wor den de trainingen gehouden op het terrein van camping de Elderschans in Aardenburg. Aanvang 14.00 uur. SINT-JANSTEEN De afdeling Sint-Jansteen van de rooms-katholie- ke bond van ouderen houdt dinsdag 19 februari haar jaarlijkse carnavals middag in het gemeenschapscentrum 'De Warande' in Sint-Jansteen. Voor de muzikale omlijsting zorgt de boe- renkapel 'De Steense Ratten'. Tijdens het carnavalsgebeuren wor den onderscheidingen uitgereikt aan de leukste en best verklede ouderen en aan verdienstelijke personen. Tij dens het bal leggen ook Prins Ron I van de Woeste Hoogte, zijn hofdames en de leden van de raad van elf een bezoek af. De carnavalsmiddag begint om 13.30 uur. huisarts 15 t/m 22 februari WAARNEMING: J. Neeteson huisarts, Jac. Hobeinstraat 8, Philippine, tel. 01159-769. M. Jongsma huisarts, Julianastraat 2, Hoek, tel. 01154-1356. Spreekuur te Sluiskil: 11.30- 12.30 uur. Tot onze diepe droefheid werd na een moedig gedragen lijden van onze zijde weggenomen mijn geliefde man en onze zorgzame vader, behuwd- vader en lieve opa MARINUS IZAAK VAN DEN BROEKE echtgenoot van Elizabeth Janneke Haak op de leeftijd van 79 jaar. E. J. van den Broeke-Haak E. J. de Putter-van den Broeke C. P. de Putter Jan Elly 12 februari 1985. Churchilllaan 1188, Terneuzen. Corr.adres: Swammerdamstraat 3, 4532 KT Terneuzen. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 15 februari a.s. om 14.30 uur op de begraafplaats Sint Jan Schorre te Sas van Gent, na vooraf gaande samenkomst in de Ned. Hervormde kerk te Sas van Gent, aanvangende om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden, een man, vader en opa waar je kon op bouwen, met een woord waarop je kon vertrou wen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles jouw eigen gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Op 12 februari 1985 hebben wij afscheid moeten nemen op de gezegende leeftijd van bijna 87 jaar van mijn geliefde man, vader, grootvader, over grootvader, broer, schoonbroer, oom en neef JOSEPHUS AUGUSTINUS VAN KERKHOVEN echtgenoot van Maria Augusta van Hoeij Hulst: Maria van Kerkhoven-van Hoeij Hulst: Robert Vlissingen: Wim en Lilian Sjoerd Middelburg: Marijke en Jan Harderwijk: Elly en Wout Rob 4561 SJ Hulst, 12 februari 1985 Zeildijk 6. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 15 februari a.s. om 14.00 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve te Hulst, waarna de begrafenis op het R.-K. kerkhof aldaar. Donderdagavond om 19.00 uur gebedsdienst in de Blaauwe Hoeve te Hulst. Samenkomst voor de uitvaartdienst om 13.45 uur in de kapel. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de Blaauwe Hoeve te Hulst, gelegenheid tot afscheid nemen donderdag van 19.30 tot 20.00 uur. Na de uitvaartmis is er gelegenheid tot condole ren achter in de kapel. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvan gen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met grote droefheid in het hart, maar tevens met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons is geweest en altijd zal blijven, delen wij u mede, dat na een langdurige ziekte is overleden, voor zien van de H. Sakramenten der zieken, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoe der, oma, schoonzuster en tante IRMA LOUISA DE SMIT echtgenote van Theophilus Alexander Boogaard op de leeftijd van 65 jaar. Schoondijke: Th. Boogaard Philippine: P. Boogaard Patric Oostburg: M. van Lare-Boogaard A. van Lare Johan Sluis: J. Boogaard A. Boogaard-de Witte Lynsey Schoondijke: S. de Wever-Boogaard B. de Wever Mare, Miranda Schoondijke: M. van de Broeke-Boogaard J. van de Broeke Schoondijke: I. van der Weel-Boogaard J. van der Weel Gerben, Bianca Axel: E. Dekker-Boogaard H. Dekker Evelien IJzendijke: Th. Boogaard M. Boogaard-Rosseel Brendy Familie De Smit Familie Boogaard. 4507 AE Schoondijke, 11 februari 1985. Kon. Wilhelminastraat 3. De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op vrijdag 15 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Petrus-Apostel te Schoondijke. Eucharistieviering donderdag om 19.00 uur in de parochiekerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. In plaats van kaarten. Bedroefd om zijn onverwacht heengaan, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee, dat van onze zijde is weggenomen mijn lieve vader en onze zorgzame opa JOSEPH TIELEMAN in de ouderdom van 89 jaar. Axel: E. van den Berg-Tieleman Schiedam: Gerda en Eugène Kaliar- van den Berg Carmen Roy Sharmila Roosendaal: Marietje en Rob Neijenhof- van den Berg Robert Carin Terneuzen: Jo en Marina van den Berg-Rouw Al win Axel: Armand en Diana van den Berg- van Schilt Axel: André van den Berg. Axel, 11 februari 1985. Bejaardencentrum 'De Vurssche'. Correspondentieadres: mevrouw E. van den Berg-Tieleman, Troelstralaan 33, 4571 VB Axel. De crematie zal plaatsvinden op donderdag 14 februari a.s. om 11.00 uur in hét crematorium te Middelburg. Zij die de plechtigheid voorafgaande aan de crematie wensen bij te wonen worden verzocht om 11.00 uur aanwezig te zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 24