Wfesef lêê'fws-Vlêsndenn V errassende nederlaag Leenknegt en Baecke Regioklasser uit Hulst haalt belangrijke zege Diamanten bruiloft W-Zeeuwsch- Vlaanderen al in carnavalssfeer Volleybalteam VV Hulst ongeslagen aan de kop Bromfietsverzekering, Had vóór 1 maart het nieuwe plaatje bij de Rabobank.Ü krijgt hetdirekt mee. Rabobank Q Zware schade en gewonde bij ongeluk BEDRIJFSTENNIS-COMPETITIE Hoek BEDRIJFSCOMPETITIE Terneuzen TWEE INHAAL WEDSTRIJDEN Dames Gewonden bij een ongeluk in Eede Portefeuille uit sporthal gestolen m PZC/streek 6 Jongerencentrum Hulst draait film van Bertolucci SAS '70 heeft het zomerprogramma vastgesteld Ijsbaan in Axel gaat vandaag open Plattelandsvrouwen in Axel bijeen Koffieconcert in Terneuzen Commissie financiën Axel vergadert Aquariumclub Terneuzen houdt bijeenkomst Familieberichten Ux.8 [6 2 5 Voor al uw verzekeringen. MAANDAG 11 FEBRUARI 1985 HULST De verrassingen in de bedrijfstenniscompetitie Den Dul- iaert waren ongetwijfeld de nederla gen van Chantal Baecke en Mark Leenknegt. Beide tennissers, die uit komen voor titelverdediger Champs Disques 1, leden voor het eerst in drie jaar een nederlaag in het bedrijfsten- nisgebeuren. Chantal Baecke was met 9-3 kansloos tegen Monique Begijn van team Schellekens en Mark Leenknegt, die in die drie jaar al een gelijk had gespeeld tegen William Asselman, werd met 9-3 door Bennie de Boy geklopt. Na deze twee nederlagen bleek ook dat het gemengd dubbel en herenkop pel van Champs Disques van slag was. Chantal Baecke en Gerard Jonk man verloren met 11-5 van Monique Begijn en Ronald Renique, terwijl het koppel Leenknegt Van de Voorde met 12-5 de winst aan De Boy/Renique moest laten. Kredietbank bleek als lijstaanvoerder van poule B 2 te sterk voor het op de tweede plaats staande Neckermann 1. Nadat Gaby Bauwens de eerste partij met 4-8 verloren had van Jannie Huis man eindigden de volgende drie par tijen in grote cijfers voor de leiders. HULST Het Open Jongerencen trum (OJC) 'Kontrast' in Hulst ver toont vanavond (maandag) het eerste deel van Bertalucci's meesterwerk Novecento. Dit speelfilmepos wordt door het OJC gepresenteerd in sa menwerking met het Vormingswerk Jong Volwassenen in Hulst. De voor stelling in het activiteitencentrum 't Houtenkwartier' begint om 20.30 uur. Vrijdag 15 februari wordt op dezelfde plaats en tijd het tweede deel van de film vertoond. Bernordo Bertolucci's film gaat over de sociaal-maatschappelijke invloe den en stromingen die de laatste eeuw in Italië aan het licht zijn gekomen. Het verhaal ontspint zich als een soort familie-roman in de 19de eeuwse traditie. De centrale hoofdpersonages zijn twee jongens die op dezelfde dag geboren worden, maar in twee totaal contrasterende milieus. De ene jon gen, gespeeld door Robert de Niro, is de kleinzoon van een rijke landeige naar en de andere -Gerard Depardieu- stamt uit een arme pachtersfamilie. Van het begin af aan leven zij in een soort liefde-haat relatie. Het hoofd thema is het afsterven van de heersen de, bezittende klasse. Uitslagen A-poule: Schellekens Champs Disques 8-0. Vd Walle Dow 4-4, Weemaes Goossen 8-0. Poule B2: Kredietbank Neckermann 1 6-2, EESI Vd Walle 0-8, Le Bouquet Schelde Lin 2 4-4 Poule D: Neckermann 3 WIK 8-0, Van Tienen Terra Nova 4-4, Proverko Huvial 2-6, Huvial NSM 8-0. Fassaert AZV 5-3, WIK Rabo Hulst 5-3. In de hoofdpoule van de Adorcompe- titie behaalde Ador 1 een verrassende en belangrijke overwinning tegen De Rijke. Han Petiet en Peter Kouwijzer versloegen in de eerste partij de ster ke Coen Dobbeleir en Ronnie van Remortel, die met een 11-9 nederlaag genoegen moesten nemen. Peter Kouwijzer, die tweemaal in ac tie kwam, had het met Han Matthijs- sen in de partij tegen Eddie Dobbeleir en Cor de Roos heel wat gemakkelij ker. De 15-5 zege resulteerde dan ook in een einduitslag van 4-0. Overige uitslagen: Ador 2-Herrebout 0-4; Phil- ten-Gent 2 4-0; Van Strien-De Zon 4-0. door met 9-5 te winnen van Peter Kouwijzer en Willy de Bruyn. In de eerste gemengd dubbelpartij kon De Bruyn nog iets terug doen. Na een spannende partij wonnen Eijke en Kouwijzer met 8-7 van Vervaet en Van den Acker. De overwinning werd in de slotpartij veilig gesteld, omdat Ingrid Visser en Henk Jansen met 10-6 te sterk bleken tegen Lidy en Willy de Bruyn. Sporting Breskens deed in de E-categorie goede zaken. Zelf won het met 6-2 van Roffel, terwijl naaste concurrenten Jarino en Verlinde met 4-4 gegen elkaar gelijkspeelden. Uitslagen: D-categorie, De Bruyn-HKC 2-6: Van der Meyden-NSM 2-6. E-categorie: Sporting Breskens-Stoffels 6-2; Verlinde- Jarino 4-4. AXEL - Het IJsbaancomité van Axel, dat resorteert onder het 'Streekcen- trum Axel', heeft vannacht de beslis sing genomen, de schaatsbaan op de 'Axelse Vlakte' open te stellen voor het publiek. Coördinator Jaap Schieman uit Axel, weet te vertellen dat de ijslaag dik genoeg is, maar het enige praktische probleem waar de commissie mee te maken heeft, is het sneeuwvrij maken van de baan. De baan wordt zoals gebruikelijk voorzien van verlichting en muziek, terwijl nostalgische zaken als 'koek en zopie' ook weer verkrijg baar zullen zijn. AXEL De afdeling Axel van de plattelandsvrouwen houdt 13 februari een bijeenkomst in het cultureel cen trum De Halle. Aanvang 20.00 uur. Op het programma staat een discussie over het onderwerp Macht en On macht. Gespreksleidster is mevrouw J. de Koning. HKC heeft zich in de Jarinohal in Terneuzen door een 6-2 overwinning op De Bruyn in een riante positie gemanoeuvreerd wat betreft de totel van de D-categorie. Met nog één wed strijd te spelen heeft het team in de laatste partij tegen Assenede aan een gelijkspel genoeg. Marijke Vervaet en Ingrid Visser openden de topper tegen De Bruyn uitstekend met een 12-2 zege op Loes Eijke en Lidy de Bruyn. Hans van den Acker en Henk Jansen voegden twee punten an dit totaal toe TERNEUZEN In de Zeeuws-Vlaamse regioklas zaalvoetbal werden vorige week nog twee inhaalwedstrijden gespeeld die voor de bezetting van de bovenste plaatsen niet onbelangrijk waren. Pierrot, de verrassende lijstaan voerder, trof de nummer twee (De Ster) en De Smickel speelde tegen De Kreeft. Omdat Pierrot en De Ster een 2-2 gelijkspel overeenkwamen en De Smickel De Kreeft met 5-2 versloeg is De Smickel voorlopig weer eerste. Pierrot-De Ster 2-2. Pierrot en De Ster bleken gelijkwaar dig en gaven elkaar niets toe. Lange tijd leek daarom de eerste helft met een 1-1 stand te worden afgesloten, want nadat de na een vervelende blessure weer speelklare Bennie van SAS VAN GENT Middenstands- vereniging SAS'70 in Sas van Gent heeft voor het komend voorjaar en zomerseizoen een uitgebreid activi teitenprogramma samengesteld. In het weekeinde van 4 en 5 mei wordt het traditionele lenteweekeinde ge houden, dat in het teken staat van dieren, bloemen en kinderen. Er wordt dan een vogelmarkt gehouden, een mini-kinderboerderij neergezet en de kinderen kunnen pony-rijden. Van 30 mei tot en met 2 juni is er de Sasserie. Deze jaarlijkse braderie wordt gevuld met een 'klottermarkt', een markt met allerhande goedkope artikelen, een boerenkapellenfestival en een ringrijderij. Bovendien wordt gedacht aan een waterspektakel op de promenade, waarbij de winnaar afgevaardigd wordt naar de Neder landse kampioenschappen in Bid dinghuizen. Tijdens de folkloreweek wordt er gedanst op de avondmarkt die opgesteld staat op de Westkade en op de promenade. SAS'70 is eveneens begonnen met de voorbereidingen van de Expo die eind september wordt gehouden. Hierover wordt op woensdag 13 maart verga derd. TER HOLE Bij een eenzijdig onge luk op de Hulsterweg nabij Ter Hole is de Rotterdammer J. van der V., die bij G. H. eveneens uit Rotterdam, in de auto zat vrijdagmiddag gewond geraakt. De auto van G. H. en de auto en een schuur, beide eigendom van B. S. uit Terhole zijn zwaar beschadigd. Het ongeluk gebeurde doordat H. de macht over het stuur verloor, slipte en tegen een langs de weg staande schuur tot stilstand kwam. De auto van S. stond in deze schuur gepar keerd. Van der V. liep door rondvlie gende glasscherven verwondingen aan zijn hoofd op, maar kon na dok tersbehandeling zijn reis vervolgen. de Branden voor u-i haa gezorga, bracht Theo Eijsackers de stand weer in evenwicht. Op slag van rust echter schoot Hans Picavet De Ster naar een 2-1 voorsprong. Tien minuten bleef die vervolgens na dc hervatting ge handhaafd: toen scoorde Bert Eme- leer 2-2. De spanning was daarna te snijden. De Smickel-De Kreeft 5-2. De Smickel leek al vroeg in de wed strijd op rozen te zitten, want al na amper vijf minuten spelen leidde de Hulsterse formatie met 2-0 door tref fers van Lucas van de Voorde en Angelo Verbraeken. Het was daarna echter De Kreeft dat het betere van het spel had en De Smickel zodoende in verlegenheid bracht. De paal redde De Smickel echter tot driemaal toe. De wedstrijd leek na de rust beslist toen Walter Mortier voor 0-3 zorgde, maar door doelpunten van Arnold Seghers en Carlos van der Veeken kwam De Kreeft toch weer dichterbij. De gelijkmaker zat er desondanks niet in: Jan van Nierop en Angelo Verbraeken schoten De Smickel zelfs nog naar 4-2 en 5-2. Door deze resultaten is de stand nu: De Smickel 22-32; Pierrot 21-31; De Ster 22-31; Fabricom 22-28; Verpoorte 22-28; Oude Raedhuis 22-26; Wapen van Axel 21-25; De Post 20-20; De Kreeft 19-18; NMB/Vermeire 22-17; De Pooter 22-15; De Tol 20-13; De Rijke 18-10; Corn Boys 22-2. Het programma voor maandag 11 februari a.s. Wapen van Axel-Verpoorte (Axel, 22.15 uur); Pierrot-De Kreeft (Hulst, 20.30 uur); De Smickel-De Poorter (Hulst, 21.15 uur); De Post-De Ster Terneuzen20.00 uur); NMBIVermeire-Fabricom Oostburg20.00 uur); De Rijke-De Tol Sas van Gent, 20.45 uur); Com Bys en Oude Raedhuis zijn vrij. Het echtpaar Verbist-De Saegher dat zaterdag haar zestigjarig huwelijk vierde. NIEUW-NAMEN Voor het echtpaar Verbist-De Saegher uit Nieuw-Namen was het zaterdag een onvergetelijke dag. De echtelieden vierden namelijk het feit dat ze zestig jaar geleden in het huwelijk traden. Beiden genieten nog een goede gezondheid en wonen zelfstandig in een bejaardenwoning aan het Cantecleerplein in Nieuw-Namen. De heer Th. Verbist is 82 jaar en zag het levenslicht 13 januari 1903 in de Emmapolder in Nieuw-Namen. Zijn echtgenote is geboren in Stekene op 24 november 1903. Theophiel Verbist komt uit een kroostrijk boerengezin met 21 kinderen en zijn echtgenote uit een gezin met 16 kinderen. Het echt paar heeft zelf vier kinderen, twaalf kleinkinderen en twaalf achterklein kinderen. Vanaf zijn elfde tot zijn trouwen hielp hij zijn vader op de boerderij en hoedde de kudde schapen op de schorren in het Verdronken Land van Saeftinghe. Na zijn huwelijk was hij twee jaar jachtopzichter in de Emma polder en in de schorren. Hierna werd hij benoemd als dijkwachter bij het waterschap Het Hulster Ambacht waar hij toezicht hield en het onder- houdwerkzaamheden deed in de Pros- perpolder. Deze functie oefende hij ruim dertig jaar uit tot zijn pensione ring. Daarna ging hij niet van zijn oude dag genieten, maar werd in 1965 door het ministerie van landbouw en visserij benoemd tot muskusrat-bestrijder in de schorren. Van 's morgens vroeg tot 's avonds laat trok hij met fuiken en klemmen door de schorren op zoek naar de muskusrat. Dat dit resultaat had bleek wel uit het feit dat hij, volgens zijn zeggen, in twee dagen tijd wel zo'n 32 ratten ving. Deze functie - teVens hobby - deed hij tot 1980. Voorts speelt Theophiel iedere week een spelletje biljart in gemeenschaps huis De Kauter en heeft hij een zwak voor Belgische trekpaarden. Zijn echtgenote Madeleine heeft zich altijd beziggehouden met de kinderen en het huishouden. Zaterdagmiddag werd er een eucha ristieviering gehouden in de kapel van Onze Lieve Vrouw van Gaverland, een bekend bedevaartsoord in Melsele. 's Avonds kwamen vele kennissen het diamanten echtpaar feliciteren en kregen ze talrijke attenties in de feest zaal in Vrasene. De fanfare De Schel- dezonen uit Nieuw-Namen speelde een serenade voor het diamanten paar. Het echtpaar ontving voorts gelukwensen van het gemeentebe stuur van Hulst en gelukstelegram men van de koningin en de waarne mend commissaris van de koningin in Zeeland. KLOOSTERZANDE Als voorloper voor het grote carnavalsfeest, dat het komende weekeinde in alle hevig heid losbarst, stonden zaterdag en zondag al verschillende carnavalsac tiviteiten op het programma. De carnavalsstichting 'De Klooria- nen' uit Kloosterzande hield zaterdag de traditionele carnavalsmiddag voor ouderen en bejaarden. Ondanks de sneeuw en gladde wegen, was de grote zaal van hotel Van Leuven tot de laatste plaats bezet. Naast de plaatse lijke boerenkapel 'Alte Kameraden', met carnavalsmuziek, trad Rafaël van Assche uit Hengstdijk als jeugdig" imitator van André van Duin voor het voetlicht. Het geheel werd afgewisseld met twee optredens van de Belgische bandparodist Ludo. Verder werd er een film vertoond over het carnaval van 'De Kloorianen' van vorig jaar. Als extra attractie bracht Peter Goos sen van de toneelvereniging 'De Scheldegalm' uit Kloosterzande enke le liedjes ten gehore uit het succesvol le toneelstuk 'De Gouwen Bruiloft' van Jo Eggermont. Tijdens de carna valsmiddag ontbraken ook Prins Wannes I en zijn gevolg niet. Tussen de bedrijven door werden enkele ver dienstelijke ouderen onderscheiden door Prins Wannes I. Verder brachten Prins Wannes I en zijn leden van de Raad van Elf een bezoek aan een carnavalsavond van de jongerensoos in zaal 'Het Molen hof in Groenendijk te Kloosterzande. Voor passende carnavalsklanken zorgde daar de boerenkapel 'Wind kracht Negen'. Ook de carnavalsvier ders in Graauw kregen een voorpoef- je. Met voorop de boerenkapel 'De Stoefers' werd een onderdeel 'wagen tje kijken' afgewerkt. Prins Djerk en zijn gevolg maakten daarna hun op wachting tijdens het jaarlijkse carna valsbal voor ouderen en bejaarden uit Graauw in het plaatselijk gemeen schapscentrum. Buiten een dansje en een walsje kwamen de ongeveer drie honderd ouderen ook massaal op de vloer bij een polonaise. De plaatselij ke boerenkapel zorgde daarbij voor de muzikale omlijsting. Ook de carnavalsstichting AHC de Vossen uit Hulst hield zijn eerste activiteiten, zoals het traditionele 'Waogentje Kaike'. Naast Prins Regi nald en zijn gevolg maakte ook een groep belangstellenden en carnaval- vierders de tocht mee. HULST In de eerste klas heren van de Hulster bedrijfsvolleybalcompetitie bleef VV Hulst 1 ook in de vierde wedstrijd van de tweede periode ongeslagen. W Hulst 1 trof Wemolin, de nummer twee van de ranglijst, en won met 2-1. Door die zege leidt de nummer drie van de eerste periode nu met tien punten uit vier wedstrijden vóór Old Tuffy's Saloon dat Neckermann met 3-0 versloeg en Wemolin, die beiden tot nu toe zeven punten totali seerden. Op de vierde plaats pas op een achterstand van zes punten volgt Neckermann, de eerste periode kampioen die vooralsnog niet kan imponeren. VV Hulst 1 deed dat wél in de eerste set van het duel met Wemolin: met 15-4 leek Hulst dan ook de basis te leggen voor een gemakkelijke 3-0 ze ge. Léék, want in de tweede set was de lijstaanvoerder plotseling veel minder op dreef. Niet alleen stokte de aanval, maar ook faalde de verdediging. Via 15-5 kon Wemolin de stand dan ook gemakkelijk weer in evenwicht bren gen. De overwinning ging niettemin toch naar W Hulst, omdat het zich in de derde set herstelde en met 15-11 aan de goede kant van de score bleef. Intussen had Old Tuffy's veel minder TERNEUZEN Zondag, 24 maart, geeft John White's Big Band een koffieconcert in het Zuidlandtheater in Terneuzen. Het concert begint om 11.30 uur. Kaarten zijn vanaf nu bij het theater verkrijgbaar. problemen met Neckermann, dat al leen in de openingsset naar een rede lijk niveau reikte. Maar toen Old Tuffy's die eerste set met 15-12 in zijn voordeel besliste, haakte Necker mann af en kon Old Tuffy's Saloon met 15-6 en 15-5 de maximale winst binnenhalen. In de eerste klas dames is VV Hulst 1 de nieuwe leider. Vorige week nog was de eerste plaats voor Foto van Damme, maar door een verliespunt tegen Neckermann moest dit team VV Hulst 1 dat met 3-0 van VV Heijndrickx 1 won voor laten gaan. De dames van VV Hulst 1 maakten tegen VV Heijndrickx 1 overigens een voortreffelijke indruk. Telkens was er ruim verschil: 15-9, 15-4 en 15-5. Foto van Damme daarentegen stuitte op zich knap verwerend Neckermann, dat niettemin laatste is. Weliswaar won Van Damme de eerste en derde set met 15-8 en 15-11, maar de tweede was met 15-10 voor Neckermann. In de eerste klas dames won Lybeert Verstraeten nog met 3-0 van CVC Tiptop. De uitslagen: eerste klas heren: Wemolin- V.V. Hulst 1 1-2; Neckermann-Old Tuffy's Saloon 0-3; tweede klas heren: Solmar SV Aby-Brandax 1-2; CVC Fassaert-Smash 2000 0-3: derde klas heren: Athanatos-Rijk B.V. 1-2; Luctor Banden-Ortho Mok 1-2; kaps. Wolfried-V.V. Heijndrickx 2-1; eers klas dames: Neckermann-Foto van Damnit 1-2; V.V. Hulst 1-V.V. Heijndrickx 1 3-0; Lyb. Verstraeten-CVC Tiptop 3-0; tweede klas dames: Hako Daf-Proprijs Stop 1-2; Truck Caré-V.V. Hulst 2 1-2; derde klas dames: E Compiet-Van de Klundert 1-2; Morres 3- V.V. Hulst 3 0-3; Ortho Mok-Athanatos 0-3 De standen: eerste klas heren: 1 V.V. Huls; 1 4-10; 2 Old Tuffy's Saloon 4-7; 3 wemolin 4-7; 4 Neckermann 4-4; 5 V.V. Heijndrickx! 4-2; eerste klas dames: 1 V.V.Hulst 1 3-f Foto van Damme 4-8; 3 Lyb. Verstraeten 3-6; 4 CVC Tiptop 4-5; 5 Morres 2 2-4; j Morres 1 3-2; 7 V.V. Heijndrickx 1 3-2; 8 Neckermann 2-1; tweede klas heren: 1 CVC Fassaert 6-11; 2 Erandax 4-9; 3 Smash 2008 4-8; 4 Morres 4-5; 5 Ambulo 3-3: 6 ABN-bank 5-3; tweede klas dames: 1 Hako Daf 3-7; 1 Solmar SV Aloy 2-6; 3 Proprijs Stop 3-4; Hubo Voorwaarts 2-3; 5 V.V. Hulst 2 1-2; Truck Care 3-2; 7 V.V. Heijndrickx 2 1-0; 8 Rijk B.V. 1-0; derde klas heren: 1 Lucto: Banden 4-10; 2 Rijk B.V. 5-10; 3 Ortho Mok 4-9: 4 Athanatos 3-6; 5 Kaps. Wilfried 5-3;f R. van Wesemael 3-2; 7 V.V. Heijndricks 4-2; derde klas dames: 1 CVC Fassaert 3-9;2 Van de Klundert 4-9; 3 E. Compiet 3-7; 4 VI Hulst 3 4-7; 5 Athanatos 4-4; 6 Morres 3 2-0; 7 Ortho Mok 4-0. AXEL De Axelse commissie finan ciën vergadert woensdag vanaf 20.00 uur in het gemeentehuis. Op de agen da: een krediet voor een hek rond i openbare basisschool prinses Marijke, de aanleg van een ontsluitingsweg aan de Nieuwendijk en een onderzoek naar de onderhoudstoestand van een aantal rioleringen. EEDE Bij een ongeluk op de Eede- weg tussen Aardenburg en Eede zijn vrijdagavond rond tien uur de auto mobilist M. H. (23) uit Eede en zijn 20-jarige passagier H. de F. uit Malde- gem gewond geraakt. De auto is onherstelbaar beschadigd. Het ongeluk gebeurde doordat H. verblind werd door een tegenligger die met groot licht reed. Hij raakte door het gladde wegdek in een slip en kwam aan de linker zijde van de weg tegen een boom tot stilstand. De tegenligger reed na het ongeluk door. H. is overgebracht naar het Sint- Antoniusziekenhuis in Oostburg met een gebroken neus, F. moest naar het ziekenhuis met gebroken ribben. OOSTBURG In de sporthal 'De Veerhoek' in Oostburg is zaterdag uit de kleedkamer een portefeuille gesto len met daarin 35 gulden en 150 Belgische frank. De portefeuille is eigendom van W. V. uit Schoondijke. TERNEUZEN Aquariumvereni ging 'Albino Zwaarddrager' uit Ter neuzen houdt donderdag 14 februari tijdens haar maandelijkse ledenbij eenkomst in restaurant 't Vijverhof een thema-avond over het onderwerp 'zoet of zout'. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Inleider is aquarium houder en voorzitter van de vereni ging, W. van Maule. Hij illustreert zijn verhaal, waarin het zee-aqua rium centraal staat, met dia's. Zaterdag 2 maart brengt de aqua riumvereniging een bezoek aan de tentoonstelling 'Aquarium-terrarium' in Diergaarde Blijdorp. Donderdag 16 mei is er een tentoonstelling van de vereniging in Terneuzen. Bedroefd, maar dankbaar dat hij voor verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en schoonzoon LEVINUS MARINUS SCHEELE echtgenoot van Catharina Cornelia de Jonge op de leeftijd van '78 jaar. Sluiskil: C. C. Scheele-de Jonge Oost-Souburg: J. C. Klomp-Scheele J. Klomp Mutschelbach: C. M. Kaijser-Scheele en kleinkinderen Terneuzen: P. de Jonge J. de Jonge-de Bruijne Sluiskil, 10 februari 1985. Spoorweg 3, 4541 CX Sluiskil. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 13 februari a.s. om 13.45 uur op de Algemene Begraafplaats te Sluiskil. Vooraf wordt een samenkomst gehouden in 'de Ark', Louisastraat die aanvangt om 13.00 uur. Zij die de samenkomst en de begrafenis wensen bij te wonen worden verzocht om 13.00 uur aanwezig te willen zijn. Gelegenheid tot condoleren in 'de Ark' na de begrafenis. Veilig in Jezus' armen Veilig aan Jezus' hart Heden behaagde de Heer, nog onverwacht uit ons midden weg te nemen mijn zorgzame vrouw, moeder en oma HELENA CORNELIA MARIA JANSEN echtgenote van Christiaan Riemens op de leeftijd van 79 jaar. Schoondijke: St.-Kruis: IJzendijke: Groede: IJzendijke: Schoondijke: Ch. Riemens C. J. Guérand-Riemens A. Guérand Adri J. H. Verplanke-Riemens M. W. Verplanke Mare en Hans J. Verkruysse-Riemens A. J. Verkruysse Heieen, Tamara, Bram J. H. Riemens R. M. Riemens-de Hullu H. Riemens M. R. Riemens-de Hullu Herman 4507 BV Schoondijke, 9 februari 1985. R. van Rijnstraat 8. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 13 februari om 15.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Schoondijke. Zij die de dienst en de begrafenis wensen bij te wonen worden verzocht om 14.00 uur aanwezig te zijn in het Ned. Hervormd Jeugdgebouw. Gelegenheid tot condoleren in voornoemd ge bouw. Geen bezoek aan huis. Ma, je hebt je strijd gestreden Je hebt het moedig gedaan Niemand zal ooit weten Watje hebt doorstaan Op 9 februari 1985 hebben wij afscheid moeten nemen op de leeftijd van ruim 82 jaar van onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma JUSTINA JOANNA MARIA DANCKAERT weduwe van Isidorus Maes Terneuzen: Maastricht: Unterentfelden (Ch.): Roosendaal: Weert: Hulst: Middelburg: Rijsbergen: Willy en Tilly Maes-van Ravels Frans en Mien Maes-van Schagen en kinderen Ria en Frans van Waes-Maes en kinderen Paul en Maria Maes-Bertram en kinderen Ben en Joke Maes-Peeters en kinderen Theo en Annie Maes-van de Voorde en kinderen Jack en Riet Maes-van de Bulck en kinderen Tom en Adje Maes-Martens de Familie Maes de Familie Danckaert Hulst, 9 februari 1985. Correspondentieadres: Th. Maes, Tabakstraat 11, 4561 HW Hulst. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 13 februari a.s. om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de begrafenis op het R.-K. kerkhof aldaar. Dinsdagavond 12 februari om 19.00 uur gebeds dienst in de kapel van de Blaauwe Hoeve te Hulst. Samenkomst voor de uitvaartdienst om 10.45 uur in de Basiliek. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de Blaauwe Hoeve te Hulst, gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag van 19.30 tot 20.00 uur. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condo leren achter in de Basiliek. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvan gen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. .8™ HÉ WM 'mm-.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 22