ME COMPUTER F 20.6? gekwalificeerde elektrisch lassers uwawerk Gildcweg 20 Vli//ing«i Tel: 0II64-I9420 autn adria gnaa 10 winkel- en magazijn stellingen OClNlUflT SEHVoen CD 3 si li Jnstituut voor automatiserings-opleidingen Motorgeronk wordt st ille kracht "1- - „--S* ->NvC Tf, 1 ÏÊËÈÊMmÊMÊÊMêÊMm* Stel, uw voorkeur voor een nieuwe auto gaat uit naar de geliefde sedanlijn. Dan wacht u bij Ford de nieuwe Orion. Een auto die zelfs uw stoutste verwachtingen overtreft. Start z'n fluisterstille 1.3 of 1.6 liter CVH motor maar eens. Een lichte druk op het gaspedaal is voldoende om 'm tot voortvarend weggedrag te manen. Dat geldt óók voor de dieselversie. Elke klinkerweg die u berijdt, ziet u plotseling Zo veranderen zelfs de langste afstanden in uw ogen - en die van uw riant gezeten medereizigers - in korte plezierritjes. Wilt u veel bagage meenemen? Eén blik in de royale kofferruimte en zelfs een hut koffer verandert in uw ogen in een handtasje. Naast genoemde zaken krijgt u óók een andere kijk op gemak. Zoals de handige, in twee delen neer- klapbare achterbank. Een andere kijk op luxe. Zoals de afwerking van het interieur met wagenbreed tapijt. Wat begon als een proefrit blijkt eerder ontdekkingsreis te zijn. Uw Ford Dealer informeert u vervolgens zaken als 6 jaar garantie tegen roest van binnenuil En over het minimale onderhoud: slechts éénr| per 20.000 kilometer. .Als u dat eenmaal weet, dan ziet u vanzelf de keus niet moeilijk meer is. voor een rimpelloze asfaltbaan aan, dank zij onaf- En een andere kijk op kompleetheid. Waarbij hankelijke wielophanging en superieur veerkomfort. inbegrepen een uitgebreid dashboard en vele extra's. DOORDACHT DYNAMISCH. Westhavendijk 150 Goes Tel 01100-20440 AUTOMOBIELBEDRIJF VAN DE REE FA. VAN PUTTEN EN ZN. B.V. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 11 FEBRUARI 1j met spoed gevraagd: In bezit van geldige certificaten. Indien u niet in het bezit bent van geldige certificaten is het onnodig te reageren. Het werk is voor langere duur. Heeft u belangstelling, neem dan z.s.m. contact met ons op. Tel. 01196-13400 of 01180-29658. De burgemeester van Terneuzen brengt ter alge mene kennis, dat op woensdag 13 februari 1985 te 19.30 uur in het stadhuis van Terneuzen een openbare vergadering zal worden gehouden van de commissie voor jeugdzaken, welzijnszaken, milieu, recreatie en toerisme. Op donderdag 14 februari 1985 te 19.30 uur zullen vergaderingen worden gehouden van de volgen de raadscommissies: - openbare werken, volkshuisvesting, ruimte lijke ordening en verkeer; - gemeente-financiën, sociale zaken en volks gezondheid; - onderwijs, sport, cultuur en personeelsza ken. De agenda's en voor zover van toepassing de daarop betrekking hebbende concept-raadsvoor stellen zijn voor de aanvang en tijdens de vergaderingen voor een ieder ter plaatse verkrijg baar. Terneuzen, 11 februari 1985. De burgemeester voornoemd, C. Ockeloen zeehaven industrie recreatie alles voor uw winkel bedrijfsinrichting Intra Kapelle Biezeiingsestraat 73 Kapelie Postbus 69 4420 AC Kapeile Telefoon 01102 3378 is een elektro reparatiebedrijf speciaal voor het repareren van uw wasautomaat. koelkast, droger etc. Ongeacht welk merk of waar gekocht. Ook plaatsen wij antennes. Ruim 90 van alle repara ties wordt binnen een tijdsbestek van 1-5 werkdagen voor een redelijke prijs verholpen. Tel. 01105-1690, Werrilaan 31, 's-Heerenhoek. Werken met een computer is het werk van de toekomst. Jos Linders is een onafhankelijk instituut, gespecialiseerd in computer opleidingen. Bij alle lessen zijn computers aanwezig. Binnenkort starten in Middelburg en 28 andere steden in Nederland de avondopleidingen van Instituut Jos Linders voor: 1 Praktijkdiploma Voortgezet Computerboekhouden Een opleiding voor iedereen die het handmatig boekhouden beheerst. In ca. 5 maanden wordt u omgeschoold van handmatig boekhouder tot computerboekhouder. U voert zelf een volledige boekhouding op een computer 2 Praktijkdiploma Programmeren in BASIC Een opleiding van ca 5 maanden voor iedereen die wil begrijpen hoe een computer werkt en wil leren programmeren. Geen speciale vooroplei ding vereist. öT o- cs 2 er C D 3 Praktijkdiploma COBOL- programmeur (Ambi-opleiding) Een 2-jarige opleiding tot beroepsprogrammeur. Vereiste opleiding; diploma Mulo/Mavo-4 of toe latingsbewijs 4e klas Havo 4 Basiskennis Computerkunde en Informatieleer Uitgebreide basisopleiding van ca. 6 maanden voor iedereen die mee wil praten over computers en automatisering 5 Basiskennis Tekstverwerking Een computeropleiding van 1 maand voor een Rijkserkend diploma voor iedereen die sekreta- riaatswerk doet of met een tekstverwerkings computer wil leren omgaan. 6 Inleiding Computerboekhouden Een opleiding van ca 5 maanden voor onderne mers (of hun echtgenoten) uit het Midden- en Kleinbedrijf die zelf met een computer een ge deelte van hun boekhouding willen doen en voor jongeren die computerboekhouden willen leren 7 Diverse dagopleidingen te Soesterberg Spoedkursussen in Boekhouden Balanslezen. Administratieve Organisatie en Automatisering Nieuwe lesmethode: semi-mondeling onderwijs, d.w z om de andere week een mondelinge lesen in detussen- liggende week een (zelf-kontrolerende) schriftelijke les. Voordelen o a lagere kursuskosten en betere op name van de lesstof. U leest er alles over in de studiegids. Bel voor alle vrijblijvende informatie: 03463~3222 of stuur de coupon aan: Jos Linders, Antwoordnr. 3101, 3760 WD Soesterberg. (gesloten envelop zonder postzegel) Naam Adres Woonplaats Postcode M/V ro 1 Tel. Verzoek inf. over de opleiding nr(s): IndeïbrdOrio zie je alles anders Adviesprijs inclusief BTW af importeur. Afk veringskosten f 435,-. Prijswijzigingen voorbehouden. Vraag uw Ford Dealer naar de gunstige Garantie Extra: 2 jaar extra garantie op voordelige voorwaar! Hij kan u ook deskundig informeren over een vlotte financiering via Ford Credit en over de voordelen van Ford Feasing. Official Ford-dealer Vlercuriusstraat 11, Breskens, tel 01 172-1729 Axelsestraat 65 Tel. 01150-13857, Terneuzen Hemelstraat 20, St.-Jansteen Tel. 01140 3041.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 10