DAIHATSU Skibond was volkomen verrast door grote belangstelling langlaufen Sint Niklaas versterkt door komst van Roger van Gooi Zeeuws-Vlaamse clubs zijn op zoek naar bevoegde trainers if, Wielrenners actief in j J Brabantse wedstrijden PZC/sport ONDERHANDELINGEN IN VOLLE GANG VOORZITTER ZEEUWSE SKIBOND JOOP KLOK: in trimloop Gestage groei EX-INTERN A TIONAL WEER A CTIEF ALS SPELER Trainer ERNEUZEN Het moet een lichte teleurstelling geweest zijn voor de leermeesters die hem laatste jaren hebben begeleid. De Terneuzense tennisser Tim van Dijk is dikwijls 'geschilderd als een grote belofte, maar het ziet er naar uit dat hij zijn top heeft bereikt. De -jarige speler van Animo is namelijk niet meer van plan om nog grote opofferingen te doen oor de sport die hij vanaf zijn derde jaar beoefent. Tim van Dijk liet zich in de afgelopen aanden maar zelden op de baan zien in verband met zijn studie. Daarna wil hij zich in de rste plaats handhaven op het niveau van de B-spelers. Meer zit er voor de jonge erneuzenaar wellicht niet meer in. OFFICIËLE DEALER GARAGE DU PONT TERNEUZEN BU Trainer voetbalclub 'Graauw' gaat weg 'jÉsii? 1IJDAG 25 JANUARI 1985 noet je van jezelf hebben ie keuze heeft hij na een lange ibouw van zijn carrière zelf ge- aakt. Voorlopig krijgen de examens GRAAUW Vorige week nog werd koortsachtig overleg ge pleegd om de trimloop Graauw- Beveren uit te stellen. De orga nisatoren wilden de veiligheid van de deelnemers waarborgen en hadden in fiete al een andere datum. De plotseling ingevallen dooi is niettemin als een ge schenk uit de hemel aanvaard. Met de Belgische topatleet Alex Haegelsteens als trekpleister gaat dan ook zondag in Graauw de derde editie van start. Alex Vandenberg had er per soonlijk voor gepleit om de trim loop in elk geval door te laten gaan. De trainer van Haegel steens was er veel aan gelegen om zijn pupil kilometers te laten maken. Alles staat daarbij voor de Belgische belofte in het teken van zijn marathondebuut, dat waarschijnlijk in Rotterdam zal plaatsvinden. Haegelsteens komt zondag naar Graauw om er een nuttige trai ning van te maken. Desondanks verwacht zijn trainer dat de an dere atleten alles uit de kast zullen moeten halen om de 28- jarige Vlaming bij te benen. „Want Ales Haegelsteens is pure wereldklasse", stelt Vandenberg vast. „Ondanks alle tegenwer king die we van de Belgische Atletiekbond ondervinden zijn we er in geslaagd om zijn tijden steeds scherper te stellen. Indien hij gemotiveerd is dan kan hij die dertig kilometer lopen bin nen 1 uur en 28 minuten. Maar Haegelsteens is nog wel eens onberekenbaar". Een misrekening schakelde hem onlangs tijdens de halve mara thon van Egmond aan Zee uit voor de eerste plaats. Daar voel de hij zich niet thuis op de sneeuw en hij liep aanvankelijk een achterstand op van bijna 1500 meter op de latere winnaar Peter Rusman. Eenmaal op het strand haalde de Belg veel van zijn achterstand op: hij legde uiteindelijk beslag op de tweede plaats op minder dan vijftig me ter. Om goed te presteren zou het zondag flink moeten regenen", voorspeelt zijn trainer. „Dan is Alex in zijn element. In Brussel liep hij in de stromende regen de twintig kilometer in 57 minuten en 15 seconden. En toen had hij nog tijdverlies omdat hij zijn kaartje dat hij in de computer moest stoppen, niet snel kon vinden". Ook zondag wordt in de aan komstplaats Beveren aan de fi nish gebruik gemaakt van de computer. De organiserende ver enigingen AV Volharding en SV Aloy hopen daarmee snel een juiste klassering op te kunnen maken voor alle deelnemers. Tot nu toe zijn dat er 315. Maar de inschrijving staat open tot even voor de start in Graauw. Naast Haegelsteens lijken ook de Belgen Dick van Herten (winnaar van de marathon in Brussel in 1984) en Luc Wage- mans (winnaar van de eerste Graauw-Beveren) kanshebber voor de eindzege. Zowel Van Herten als Wagemans hebben een beste persoonlijke tijd op de marathon staan van 2 uur en 12 minuten. De atleten worden zondag in bussen naar de startplaats ge bracht. Langs het parkoers staan EHBO'ers uit Graauw en aan de aankomstlijn is een team van het Rode Kruis uit Beveren aanwezig om de atleten op te vangen. In tegenstelling tot vo rig jaar, toen de route de deelne mers voor een gedeelte over een opgespoten terrein nabij de Ant werpse haven voerde, wordt nu uitsluitend over de verharde weg gelopen. Graauw-Beveren start zondag om 13.00 uur in de Dorpsstraat in Graauw. De aankomst is aan de sporthal in Beveren. Advertentie verkoper: Bertrand Vael Industrieweg 37, Terneuzen 4538 AG, tel. 01150-13451. VWO voorrang, hoewel hij het racket niet helemaal heeft opgeborgen. „Ik speel één of twee uurtjes in de week", vertelt hij. „Voor de rest heb ik me voorgenomen om het tennis een paar maanden te vergeten". De zesvoudige Zeeuwse kampioen re kent er niettemin op dat hij zich in de toekomst nog wel kan meten met de toppers in de provincie. Met Hans Felius bijvoorbeeld, die hij zo zeer bewondert om zijn tactische kennis. „Ik heb in technisch opzicht veel van Jan Willem Visser geleerd", maakt hij duidelijk. „Daarna kreeg ik les van Hans Felius en vanaf die tijd heb ik veel meer inzicht gekregen". Je hebt les gehad vanaf je vierdejaar: is dat niet uitzonderlijk vroeg om te beginnen? Tim van Dijk: „Ja, maar dat kwam door m'n vader. Ik ben geboren op de Caribische eilanden. Daar speelde m'n vader tennis en ik kreeg m'n eerst lessen van hem. Toen ik dertien was heb ik hem pas voor het eerst versla gen". Maar er zijn ook andere sporten ge weest ivaarin je het ver had kunnen brengen. Tim van Dijk: „Jaren geleden ben ik twee keer Zeeuws kampioen badmin ton geweest. En verder heb ik wat aan tafeltennis gedaan en aan surfen. Honkbal en tennis vind ik overigens de mooiste sporten om te doen. Vol gens mij zijn dat de intelligentste sporten. Je moet er veel inzicht voor hebben". Het schijnt dat jij als tennisser wel veel aanleg hebt, maar de echte ambi tie ontbreekt dus. „Ik wil er geen beroep van maken: dat stond al heel vroeg vast. Zo veel geel ik er nu ook weer niet om. De jongens die wel doorgaan met tennis zie ik sociaal zo achteruit gaan. Daar is tennis kennelijk het enige voor. Ik ga vanaf volgend jaar in Rotterdam eco nometrie studeren en dat komt veruit op de eerste plaats". Het is ook nooit in je opgekomen om naar een tennisschool uit te kijken. „Ik heb het nooit zien zitten, omdat het zo eng is. De spelers van die scholen zie je soms als leeuwen op de baan staan. Maar dat is gemaakt, hoor. Een killers-mentaliteit moet je van jezelf hebben. Mij zullen ze die in elk geval nooit aan kunnen leren". Maar hoe veel training had je er voor over om dit niveau te halen. Tim van Dijk: „Toen ik tussen de elf GRAAUW Trainer Ko Leenhouts van de voetbalclub 'Graauw', gaat die vereniging aan het einde van dit seizoen verlaten. De trainer uit Zaamslag heeft dan vier seizoenen de selectie van 'Graauw' onder zijn hoede gehad. Zijn opstap pen houdt mede verband met drukke werkzaamheden. Het is nog niet be kend wie de opvolger van Ko Leen houts wordt. y :-<■ r I f Tim van Dijk traint op de binnenbaan in Terneuzen: „Ik speel hooguit één of twee uurtjes in de week". en de veertien was heb ik de meeste uren gemaakt. Tien tot twaalf uur in de week. En in de zomermaanden vaak een uurtje of zeven lessen. Ze moeten namelijk ook weer niet zeg gen dat ik niet fanatiek ben. Ik wil altijd winnen: die mentaliteit heb ik wel. Ik hou alleen niet van al dat stress-gedoe". Was er de laatste jaren niettemin nog vooruitgang ten opzichte van de lan delijke toppers. „Ik sta negende op de ranglijst tot en met zestien jaar. Want eigenlijk heb ik van de zomer best wel sterk gespeeld. Ik heb meegedaan aan een paar inter nationale toernooien en daar ging het zeer redelijk". Maar het nationale kampioenschap was een tegenvaller. „Ja, ik lag er in de eerste ronde al uit. Dat kan gebeuren in zo'n sterk veld". Hoeveel spelers zijn er nou in Zeeland sterker dan jij: of is dat niet in te schatten. „Voor Hans Felius ben ik natuurlijk te licht. Ik heb er vorige zomer af en, toe tegen gespeeld en dan haal je hooguit een paar sets. Daarna komen Dick Waasdorp en Serge Carpentier, denk ik, en dan ik ongeveer". Dat is tekenend voor het niveau hier. Dat jij als zestienjarige zo dicht tegen de top zit. „Er zijn inderdaad maar weinig top pers in Zeeland. Het schijnt wel dat er een talentvolle jeugd op komst is. Dat wil zeggen: in de leeftijd tot twaalf en veertien jaar. Daar zitten wel een paar sterke bij, hebben ze me verteld. Ik heb het zelf nog niet gezien, omdat ik er te weinig tijd voor heb om dat te volgen". Hoe was eigenlijk het afgelopen sei zoen met het eerste team van Animo. „We hebben jammer genoeg de pro motie gemist. Er speelde nog een hele sterke ploeg bij ons in de klas en daar kwamen we iets tekort bij. Maar over het algemeen hebben we goed ge speeld. Ik heb er zelf één verloren en Koen Dobbeleir twee of drie". Volgens de kenners heb jij een tame lijk zwakke backhand. Dat wordt on getwijfeld ook uitgebuit door tegen standers die dat snel hebben gezien. „Ik speel nogal aanvallend en ik wil graag zo snel mogelijk naar het net. Je moet aan twee kanten goed zijn om dat uit te kunnen spelen, maar ik heb inderdaad geen al te sterke backhand. De spelers die mij kennen beginnen daar meestal gelijk op te rammen". Even terugkomend op de trainingen bij Hans Felius. Hoe bouwt hij dat op bij een speler zoals jij. Tim van Dijk: „Hij begint met een warming-up en gaat dan over op tactische training. Hij heeft me ge leerd om een soort schaak-tennis te spelen. Daarnaast moet je gewoon veel wedstrijden spelen om beter te worden en voor jezelf op conditie trainen. Die opdracht krijg je mee. Ik heb een tijd gehad dat ik veel loop training deed en vooral veel interval. Daar is het vorig jaar ook maar weinig van gekomen". Hoe sterk speeltje vader dit jaar nog. „Hij is bij de beste acht veteranen van Nederland. Daar ben ik wel een beetje trots op". Duurt het nou lang voordat jij weer op peil bent na dat rustige seizoen. „Over een maand of vier ben ik er weer helemaal bij. Ik heb me voorge nomen om veel toernooien te gaan spelen in België. Het is niet alleen gezellig, maar er zijn ook aardige prijzen". Dat is ook wel nodig denk ik: af en toe een paar honderd gulden weghalen op een toernooi. Het moet toch vrij duur zijn om iedere dag te trainen. „Voor mij heeft het in al die jaren niet zo veel gekost. Ik had een spon sor via de bond toen ik de fase trainingen deed. Vorig jaar had ik eigenlijk naar de vierde fase gemoe ten, maar dat heb ik niet gehaald. Dat kan alleen als je echt doorgaat naar de top. Daarom heb ik nu zelf voor een sponsor moeten zorgen". Joop Klok, voorzitter van de kring Zeeland van de Nederlandse skibond. TERNEUZEN Sneeuw en ijs hebben in de afgelopen weken ook in Zeeuwsch-Vlaanderen de wintersportliefhebbers massaal op de been gebracht. Waren de schaatsers al van oudsher een vertrouwd beeld in het Zeeuws-Vlaamse landschap, dit jaar diende zich een ander veel beoefend fenomeen aan: het langlaufen. Mensen die bekend waren met deze sport door vakanties in de Ardennen en het Sauerland, haalden de latten tevoorschijn om door de polders en in de bossen hun sport te beoefenen. De Nederlandse skibond, die ook een afdeling in Zeeland heeft, was éven volledig van de kaart. De voorzitter van die kring, Joop Klok uit Philippine, beaamt het volmon dig: „We werden ten eerste verrast door het dikke pak sneeuw, maar ten tweede door het grote aantal mensen dat naar de langlauflatten pakte. Overigens is dat tweede punt voor ons een aangename verrassing. Want naast het Alpine-skiën zetten we ons óók in voor het langlaufen. Een sport die helaas, tot nu toe, zo'n beetje het vijfde wiel aan de wagen was. De ontwikkeling zoals die zich de afgelopen weken hier in de regio voordeed, sterkt ons in onze acties ten behoeve van het langlaufen". Dat het skiën al lang uit de elitaire hoek verdreven is, blijkt uit het feit dat vorige week de 100.000ste aan melding op het bondsbureau bin nenkwam. In Zeeuws-Vlaanderen zijn er nu zo'n 1800 leden, maar het ligt in de lijn der verwachting, dat dit jaar de 2.000 gehaald zal worden. Voordeel van het bondslidmaat schap is, dat er een verzekering is ingebouwd zodat die voor een wintersportvakantie niet apart moet worden afgesloten. De gestage groei van het ledental doet voorzitter Klok duidelijk goed. „We doen erg veel voor de leden. En als je dan ziet dat de dingen die we op touw zetten met enthousiasme worden ontvangen, is dat voor ons als bestuur een extra stimulans om door te gaan". Voor het eerste weekeinde van fe bruari staat er een langlaufweekein- de op het programma naar het plaatsje Willingen in het Sauerland. De ene bus die voor deze trip was gearrangeerd bleek zelfs niet toerei kend. „Natuurlijk heeft de grote sneewval bijgedragen dat de men sen zo enthousiast zijn voor dit uitstapje", weet Klok. „Maar ik weet zeker dat een groot aantal van de deelnemers verslingerd zullen raken aan het langlaufen". De bond geeft in Zeeuwsch-Vlaan deren op drie plaatsen skigymnas- tiek. In Terneuzen wordt dat ge daan door leraar lichamelijke op voeding Dick Kuijpens, terwijl in Hulst en Schoondijke de gymnas tiek door Frank Audenaarde, ook leraar lichamelijke opvoeding en tevens gediplomeerd skileraar, voor z'n rekening wordt genomen. Kruijpens is ook de drijvende kracht achter de organisatie van een tiendaagse wintersportvakan tie voor middelbare scholieren, tij dens de crocusvakantie, naar het Oostenrijkse Saalbach-Hin- terglenn. De schooljeugd zal gedu rende zeven dagen les krijgen van een Oostenrijkse skileraar. Dick Kuijpens zorgt ook voor de trai ningsbegeleiding van de bond op de kunstpiste van het Belgische 's- Gravenwezel, waar in een typisch Oostenrijkse sfeer door alle catego rieën getraind kan worden. Joop Klok: „Je kunt moeilijk een heel jaar stilzitten en je dan ongeoefend in het ski-gebeuren storten. Zoiets is onverantwoord". De skibond houdt ieder jaar in september de zogenaamde 'Winter Aktief beurs. Op die beurs kunnen tweedehands uitrustingen worden gekocht of geruild en er wordt voor lichting gegeven over alles wat be trekking heeft op wintersport. ZAAMSLAG - Begin december werd de laatste ronde van de belgische voetbalcompetitie afgewerkt. Het is geleden van het seizoen 1978/1979 dat er zo'n lange winterstop was. Zes weken werd er inmiddels niet ge speeld, enerzijds door een paar inter landwedstrijden, die de Belgische nationale ploeg diende af te werken en anderzijds door de weersomstan digheden. Verwacht mag worden dat komend weekeinde de achttiende wedstrijddag van de competitie zal worden gespeeld. Overigens heeft in deze stille periode met name Sint- Niklaas niet stil gezeten. Oud-inter national Roger van Gooi is door de debutant in de eerste klasse aange trokken. Voor aanvang van het seizoen dacht trainer Leon Nolet van Sint-Niklaas door een paar aankopen „een ploeg te hebben, die in staat moet worden geacht uit de buurt van de degrada tiezone te blijven". En na een paar weken in de competitie leek Nolet gelijk te krijgen. Sint-Niklaas kende immers een veelbelovende start, maar na enkele wedstrijden keerde het tij en 'kelderde' de Wase ploeg binnen enkele weken naar een ongunstige positie op de ranglijst. Momenteel staat Sint-Niklaas op de zestiende plaats met elf punten. Dat zijn er maar twee meer dan het als laatste geklasseerde Racing Jet, terwijl Wa terschei op de zeventiende plaats eveneens elf punten heeft verzameld. Sint-Niklaas staat derhalve nog een uiterst moeilijke tweede competitie helft te wachten. Nolet riep al eind november uit „dat het hoog tijd zou worden, dat er versterking zou ko men. Anders zie ik de toekomst som ber in". De leiding van de club trok daarbij over de grens, maar had nog geen succes, omdat een speler als Bob Latchford, die vorig jaar NAC de weg naar de eredivisie wees, te duur was. Uiteindelijk werd wel een overeen komst gesloten met Roger van Gooi, ex-Belgisch international. TERNEUZEN - In dit stadium van de voetbalcompetitie zijn de onder handelingen tussen de clubs en de trainers voor volgend seizoen weer in volle gang. In Zeeuwsch-Vlaan deren lijkt in tegenstelling tot an dere jaren de situatie door de trai nersuittocht voor enkele clubs kri tiek. Door omstandigheden hebben verschillende trainers aangekon digd dit jaar te stoppen of voor een andere vorm van training te kiezen. Het gevolg is, dat deze clubs zonder trainer komen te zitten en in hun keuze voor een nieuwe trainer wor den beperkt. In vergelijking met andere distric ten, waar de situatie andersom is en een echte concurrentiestrijd onder de trainers heerst, is de spoeling dun in Zeeusch-Vlaanderen. Dat wordt ook bevestigd door Piet Lindenberg; docent van de trainersopleidingen in Zeeland. Hij ziet vooral een tekort aan 'bekwame' trainers, door het wegblijven van de Zeeuwsvlamin gen op de cursussen. De vewel ge hoorde klacht, dat de cursusplaat sen voor de Zeeuwsvlamingen moei lijk bereikbaar zijn, vindt Linden- berg niet helemaal terecht. Kruinin- gen-Rilland-Bath en zeker Breskens zijn gunstig gelegen. In Breskens viel de opkomst tegen: vijf Zeeuws vlamingen maar, daartegenover elf cursisten uit Walcheren. Dit jaar laten de cursisten uit Zeeuwsch- Vlaanderen het helemaal afweten. In Kruiningen (oefenmeester 3) is er niet één en in Rilland-B ath op de cursus oefenmeester 2 is Cor van de Velde uit Breskens het enige pro- Piet Lindenberg bleem in Zeeuwsch-Vlaanderen. Aan de andere kant zijn de clubs eerder geneigd een oud-voetballer als trai ner aan te stellen dan een „vreemde ling", die met de vereiste diploma's van de cursus komt. Volgens Piet Lindenberg geeft een bekend voet baller (naar Zeeuwse begrippen) in derdaad meer vertrouwen bij een club. Daartegenover valt de op komst van actieve spelers en oud voetballers tegen. Danny Blind is de laatste die bij mij op cursus is geweest", aldus Piet Lindenberg. „Volgens mij moeten nieuwkomers die pas van de cursus komen eerst bij de jeugd of een tweede selectie ervaring opdoen", beweert de Vlis- singse docent. Verder betreurt Lin denberg de werkwijze van sommige clubs. Regelmatig informeren ze bij mij of er geschikte trainers vrij zijn, terwijl ze hun eigen trainer niet van de situatie op de hoogte hebben gesteld. De medewerking van mijn kant kunnen de clubs dan wel verge ten. „Aan de hand van die feiten, ziet Piet Lindenberg nog geen oplossing van het trainersprobleem in Zeeuwsch-Vlaanderen, zolang het aanbod op hetzelfde peil blijft. AZW zal bijvoorbeeld moeilijk een trainer met de vereiste papieren kunnen vinden, want die mensen zijn op één hand te tellen. Piet Lindenberg schetst de situatie in Zeeuwsch-Vlaanderen dus als somber en het ziet er naar uit dat hij dit jaar het gelijk aan zijn kant krijgt. De clubs zijn grotendeels aangewezen op het aanbod uit Zeeuwsch-Vlaanderen zelf, omdat de trainers boven de Westerschelde te hoge (reis)-kosten met zich mee brengen. Hoe het ook zij: de trai nerswisselingen hebben veel clubs voor problemen gesteld. Behalve AZW hebben nog meer clubs geen trainer voor het volgend seizoen. Tweedeklasser Breskens ziet bijvoorbeeld Piet de Winde door werkomstandigheden vertrekken, terwijl in de derde klas Walter van Duysse (Steen) en Gerrit Emans (Zaamslag) hun club gaan verlaten. In de vierde klas moet Hoofdplaat op zoek naar een vervanger voor Rinie Dey en IJzendijke en Philippi ne zijn ook nog zonder trainer voor het komende seizoen. Hontenisse is evenwel verzekerd van de diensten van Wilfried Bogaert gedurende twee jaar. Bij Biervliet en Ria valt binnenkort ook een beslissing te verwachten. In de derde klas zijn Clinge, Terneuzen en Terneuzense Boys nog niet rond met hun trainers. Roger van Gooi, die in België onder meer uitkwam voor Club Brugge en verder zowat heel Europa doorkruis te, was dit seizoen niet meer actief op het hoogste niveau. Hij trainde nog wel bij een derdeklasser ('s-Graven- wezel), maar verder speelde hij al leen enkele wedstrijdjes met een ge legenheidsteam. „Ik verwacht niet dat dat problemen op zal leveren. Ik heb mijn conditie goed op peil gehou den en bovendien heb ik op dat lagere niveau al mijn voetbalzintui gen opnieuw moeten ontwikkelen. Natuurlijk zal ik, en dat voorname lijk in de persoonlijke duels, in het begin de nodige scherpte missen. Maar door dat lagere niveau ben ik wel agressief gebleven. Zowat alle tegenstanders wilden natuurlijk Van Gooi uitschakelen en dat ging dik wijls met een grote verbetenheid", verzekert hij. „Men mag er natuurlijk niet van uit gaan dat Sint-Niklaas door de komst van Van Gooi plotseling een wereld- ploeg is geworden. Dat niet: ik hoop alleen dat de overige spelers mij zul len accepteren. Ik zelf zal er in ieder geval alles aan proberen te doen om Sint-Niklaas in de eerste klasse te houden", aldus de inmiddels 34-jarige Van Gooi. Als de competitie dit weekeinde her vat wordt in België, staat Sint- Niklaas meteen voor een belangrijke krachtmeting. Op eigen veld wordt concurrent Waterschei ontvangen: een uitgelezen mogelijkheid om de weg naar herstel na de winterstop in te zetten. Verder staat voor het Waas land een andere uiterst interessante confrontatie op het programma. Lo keren treedt in het Daknamstadion op als gastheer van Beveren. Club Brugge-AA Gent mag eveneens een opvallend treffen worden genoemd. Het programma ziet er als volgt uit: zater dag aanvang 20.00 uur): Anderlecht-Cer- cle Brugge; KV Mechelen-Lierse; Beer schot-K ortrijk; Standard Luik-Racing Jet. Zondag iaanvang 15.00 uur): Club Brugge- AA Gent; Sint-Niklaas-Waterschei; Loke- ren-BeverenWaregem-Antwerp; Club Luik-Seraing. SLUISKIL - Met de amateurs zijn ook de overige categorieën van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaan deren inmiddels met de voorberei dingen op het nieuwe seizoen begon nen. De junioren trainen wekelijks op zaterdagmorgen onder leiding van Johnny Verbeke en Hans Moens. De nieuwelingen op zondagmorgen met de begeleiders Wim Verplanke en Mark Groosman. Deze twee categorieën gaan om de Belgische '1 juni-maatregel' te ontlo pen gezamenlijk deelnemen aan enke le wedstrijden in het district Brabant. „We hebben al contact gehad met enkele organisaties in Brabant en die blijken wel mee te willen werken," aldus Henk Remeijnsen, voorzitter van de sportcommissie van de wv Zeeuwsch-Vlaanderen. Intussen is er door deze commissie ook ingeschreven op een groot aantal 'klassiekers' voor deze categorieën Als de KNWU toestemming verleent, wordt er aan de volgende wedstrijden deelgenomen: Nieuwelingen: 9 maart Dorpenom loop; 6 april Omloop van Groede; 27 april Omloop van Borssele; 16 mei Omloop van Groot Ravenstein; 25 mei Omloop van de Maasvallei; 1 juni Omloop van Vogelwaarde; 7 juli Om loop van Noord-Limburg; 14 septem ber Omloop van Het Zuiden; 21 sep tember clubkampioenschappen in Dronten. Junioren: 9 maart Dorpenomloop; 20 april Hel van 't Mergelland; 21 april Omloop van Wouw; 27 april Omloop van de Veluwe; 25 mei Omloop van de Maasvallei; 31 mei t/m 2 juni Drie daagse van Groot Axel; 29 juni Om loop van de Krimpenerwaard; 14 sep tember Omloop van het Zuiden; 21 september clubkampioenschappen in Dronten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 31