WONINGBOUW ONDERWERP VAN GESPREK IN RAAD NIEUWBOUWGEDEELTE INMIDDELS KLAAR PZC/ streek BELEID VAN GEMEENTE DOORKRUIST In Sint-Philipsland 1 r - 4 Inwonertal Jvortgene van het bestemmingsplan, waarin de nam toe met 8 Bevolkingsgroei in Borsele was 166 GEMEENTE SINT-PHILIPSLAND GEMEENTE SINT-PHILIPSLAND 14 NIEUWERKERK De verbouwing van het Duivelandse gemeentehuis in Nieuwerkerk heeft de laatste fase bereikt. Terwijl in de laatste maanden van het vorige jaar het 320 vierkante meter nieuwbouwgedeelte klaar kwam, ontruimden de gemeente-ambtenaren hun vureau, om het oude pand te laten renoveren. Handboogschieting Filmvoorstelling Kapelse jeugdsoos Drempelvrij Voetbalvereniging in Artsen: Chirurgendienst: Tandartsdiensten: Apotheek: Ziekenauto's: Dierenartsen: Wijkverpleging: Nieuwjaars bijeenkomst D'66 in Kapelle GOES Volgens de Kroon kan op een deel van het bedrijfsterrein Marconistraat te Goes zonder belemmeringen detailhandel worden bedreven. Met deze uitspraak zijn eerdere besluiten van het Goese gemeentebestuur en gedeputeerde staten van Zeeland, waarin detailverkoop verboden werd, vernietigd. Door de stellingname van de Kroon kunnen vier aan de Marconistraat gevestigde winkels daar blijven en zonodig zonder planologische bezwaren aanpassen en/of verbouwen. Het gaat om vestigingen van Torro, Kien, Micro- Electro en Rio Bello. Bevolking Goes met 176 teruggelopen Aantrekkelijker Klaverjassen Wemeldinge VRIJDAG 11 JANUARI 1985 Verbouwing gemeentehuis in Nieuwerkerk in laatste fase Volgens A. Flikweert, technisch amb tenaar van de gemeente Duiveland en architect van de verbouwing, zat het personeel te springen om een uitbrei ding. Ook bood de raadzaal tijdens huwelijksplechtigheden te weinig ruimte aan het publiek. „Als de werk zaamheden in april zijn afgerond be horen deze knelpunten voorgoed tot de verleden tijd. Het gemeentehuis is zelfs iets groter dan momenteel nodig is, zodat we in de toekomst eventuele extra taken ook aankunnen, zonder weer tot uitbreiding over te moeten gaan", aldus Flikweert. Tevens wijst hij op de gevolgen, die deeltijdarbeid met zich mee kan brengen. Hoewel het gemeentebestuur hier nog niet aan toe is, houdt het er alvast reke ning mee dat part-timebanen extra ruimte vergen. De afdeling financiën, burgerzaken. bevolking en personeelszaken blijven in het gerenoveerde pand. Ook de burgemeester en gemeentesecretaris behouden hun eigen kamer. De raad zaal staat na de verbouwing in open verbinding met de voormalige com missiekamer, zodat hierdoor meer ruimte gecreëerd wordt voor bijvoor beeld huwelijken. De nieuwe aan bouw biedt plaats aan de afdelingen algemene zaken, ruimtelijke ordening en gemeentewerken. Tevens richt het Oosterlandse aannemersbedrijf L. W. Boogert, belast met de bouw, hier een keuken en spreekkamer in. Een kluis van 90 vierkante meter gaat dienst doen als archief voor de gemeenten Duiveland. Middenschouwen en OUDELANDE - De handboogvereni ging 'Juliana' hield bij J. de Rijke in café 'Centrum' een schieting op de liggende wippen. Er waren 30 deelne mers. Uitslag eerste wip: eerste hoofdvogel R. de Meester, St.-Andries, Wemeldinge; tweede r, n i_ hoofdvogel Joh. Rentmeester, Willem Teil, txCipCllC hOllClt U(l2,ClClt" Brouwershaven en het Waterschap Schouwen-Duiveland. Doordat het ar chief 234.000 gulden kost en moet KAPELLE De jeugdsoos 'De Kel der' in Kapelle houdt vanavond (vrij dag) een filmavond. Deze keer staat een tekenfilmfestival op het program ma. Zo zijn onder meer Tom en Jerry, Asterix en Obelix en andere striphel den te zien. Zaterdag wordt ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van de stichting Open Jeugdwerk in Kapelle, waarvan de jeugdsoos een onderdeel vormt, eveneens een film vertoond. Eerst is het gewoon soos, waarna om 22.30 uur een discofilm begint. Deze gaat over de belevenissen van een 18-jarig meis je. De tekenfilm van vrijdagavond begint om 20.00 uur. worden opgebracht door de vier deel nemers blijft het totale verbouwings bedrag voor de gemeente Duiveland zelfs onder één miljoen gulden. Bij de werkzaamheden is rekening gehouden met minder valide bezoe kers van het gemeentehuis. Zo zullen de in- en uitgangen niet alleen drem pelvrij gemaakt worden, er wordt ook een lift geïnstalleerd. Flikweert: „Hierdoor wordt het voor mensen, die moeilijk ter been zijn makkelijk om naar de raadzaal te gaan". De bouw die in mei vorig jaar begon, wordt naar alle waarschijnlijkheid in april afgerond. Dit is enkele maanden later dan was voorzien. Een precieze reden weet Flikweert hiervoor niet te geven. Hoe de openingsceremonie er gaat uitzien is nog niet bekend, wel wordt het complex voor de bevolking een dag ter bezichtiging opengesteld. De verbouwing van het gemeentehuis van Duiveland in Nieuwerkerk is inmiddels in de laatste fase aangeland. 12-13 januari Centraal Alarmnummer 01100-14444 Goes: v.a. vrijdag 19.00 uur tot zondag 23.00 uur: F. van Peer, Oostsingel 132, tel. 15306. Spreekuur voor spoedge vallen 10.00-10.30 en 17.00-17.30 uur. Heinkenszand, 's-Heer-Arendskerke, Nieuwdorp, Wolphaartsdijk: de prak tijk van J. J. Harten, G. A. C. Aarnout- se en A. P. v. d. Vlugt wordt waargeno men door D. P. van Driel, Vermetstr. 23, 's-H. Arendskerke, tel. 01106-1202. Boodschappen zo mogelijk tussen 9.00-10.00 uur. Heinkenszand e.o.: v.a. vr. 17.30 uur tot ma. 8.30 uur: praktijk C. T. Mier- mans en J. A. Fortrie. J. A. Fortrie, Clara's Pad 31, Heinkenszand, tel. 01106-3074. Hansweert, Kruiningen, Yerseke: v.a. vr. 19.00 uur tot zo. 22.00 uur: J. de Beij, Hansweert, tel. 01130-1344. Spreekuur voor spoedgev. 11.00-11.15 uur en 17.00-17.15 uur. Boodschappen zo mogelijk voor 10.00 uur. Krabbendijke, Waarde en Rilland- Bath: v.a. vr. 19.00 uur tot zo. 22.00 uur: A. Constandse, Krabbendijke, tel. 01134-1444. Spreekuur voor spoed gevallen 11.00-11.15 uur en 17.00-17.15 uur. Boodschappen zo mogelijk voor 10.00 uur. Driewegen, Borssele, Hoedekensker- ke, 's-Gravenpolder, Ovezande, 's- Heerenhoek: de praktijk van J. Geld of, E. Th. Klapwijk, J. M. A. Kole, A. Korstanje en S. E. J. Wös'tmann wordt waargenomen door H. H. M. Zwartelé, Werrilaan 43, 's-Heerenhoek, tel. 01105-1280. Kloetinge, Kapelle, Wemeldinge: v.a. zat. 8.00 uur wordt de praktijk van H. J. Entink, M. B. Riemeijer en D. Vreeswijk waargenomen door J. K. J. Eckhardt, Wemeldinge, tel. 01192- 1438. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00-11.15 uur en 17.00-17.15 uur. Noord-Beveland: de praktijk van B. J. H. Hasken wordt waargenomen door J. A. van Cirkel, Wissenkerke, tel. 01107-1318. Spreekuur voor spoedge vallen 11.00-11.30 uur. De praktijk van J. A. Kersseboom wordt waargenomen door W. J. Klein Wassink, Colijnsplaat, tel. 01199-304. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 11.30 uur. Dr. H. Bruins Slot, tel. 01100-28386. Spreekuren zat.- en zondagmorgen 10.00-11.00 uur: R. W. de Bruin, Van Hallstr. 2, Goes, tel. 01100-31301. De Goese Apotheek, Klokstr. 19, tel. 01100-27104. Geopend voor spoedge vallen za. 8.30-17.30 uur en zo. 10.00- 11.30 uur en 16.00-18.00 uur. Centr. Post Ambulance Vervoer, tel. 01100-14444. Goes, Ovezande, Kruiningen: J. L. M. Huige, Rav. de Groene Jager 2a, Goes, tel. 01100-28866. Visites zo mogelijk aanvragen voor 9.00 uur. Goes, Heinkenszand, Noord-Beve land: de praktijk van dr. M. P. C. Karelse wordt waargenomen door H. van Dijk, Simonswei 2, Heinkenszand, tel. 01106-1290 b.g.g. 01100-20656. Visi tes zo mogelijk aanvragen voor 9.00 uur. Yerseke en omg.: (kleine huisdieren): mevr. L. Huiskes-Cornelisse, Molen laan 24, Yerseke, tel. 01131-2756. Goes, Wilhelminadorp, Kloetinge, Kattendijke: Voor de bereikbaarheid van de weekend- en avonddienst krijgt u informatie via het antwoord apparaat op tel.no. 01100-12456. Borssele, Nieuwdorp, Lewedorp, 's- Heerenhoek, Heinkenszand, Nisse, Ellewoutsdijk, Driewegen, Baarland, Oudelande, Kwadendamme, Hoede- kenskerke, Ovezande, 's-Heer Arendskerke, 's-Heer Hendrikskinde ren, 's-Gravenpolder en 's-Heer Abts- kerke: zr. M. Boudens, tel. 01194-426. Zuid-Beveland-Oost: zr. De Bruyn, Voorhoute 9, Kruiningen, tel. 01130- 1744. Noord-Beveland en Wolphaartsdijk: Voor de bereikbaarheid van de week end- en avonddienst krijgt u informa tie via het antwoordapparaat op tel- .no. 01108-1378. Ovezande; eerste zijvogel J. de Bruin. St. Andries; tweede zijvogel P. de Jonge, Wil lem Teil; derde zijvogel J. de Rijke, Edele Handboog, Oudelande; vierde zijvogel R. de Meester. St.-Andries; eerste kal J. v. Steenbergen; tweede kal A. Rentmeester Cz., beiden Willem Teil; derde kal N. Schou- wenaar; vierde kal C. J. Baas, beiden Juliana. Oudelande; meeste kleine vogels (zes) J. Goetheer. Juliana. Uitslag tweede wip: eerste hoofdvogel J. de Koeyer. Diana, Yerseke; tweede hoofdvogel P. de Jonge; eerste zij vogel Joh. Rentmeester, beiden Willem Teil; tweede zijvogel B. Meijer, St.-Andries; derde zijvogel Jos Rentmees ter, Willem Teil; vierde zijvogel P. Plat- schorre, Zorgvliet, Ellewoutsdijk; eerste kal P. Maat. Zorgvlied; tweede kal R. Beuke- ma, St.-Andries; derde kal J. Goetheer; vierde kal P. Koek, beiden Juliana: meeste kleine vogels C. Schouwenaar Juliuana (zes). De vliegende vogelprijzen waren voor J. de Koeyer, Diana en C. Jeremiasse. Zorgvliet. KAPELLE De voetbalvereniging Kapelle houdt zaterdag 2 februari van 13.30 tot 17.30 uur en van 18.30 tot 22.30 uur een bazaar in dienstencen trum 'De Vroone' in Kapelle. Een rad van avontuur is onder meer aanwezig en iedere honderdste bezoeker krijgt een slagroomtaart. Kroon staat detailhandel Marconistraat in Goes toe KAPELLE D'66 Zeeland houdt vanavond (vrijdag) een nieuwjaarsbij eenkomst in De Vroone in Kapelle. Deze bijeenkomst moet volgens de democraten een politiek actief 1985 inluiden. Belangstellenden kunnen vanaf 20.00 uur terecht. De uitspraak van de afdeling voor geschillen van bestuur van de Raad van State (namens de Kroon) is bij het gemeentebestuur van Goes rauw op het dak gevallen. Het betekent een volledige doorkruising van het al ja renlang gevoerde beleid om de bin nenstad van Goes als winkelgebied zo sterk mogelijk in stand te houden, mede in het belang van consumenten. Detailverkoop in gebieden buiten het centrum, zoals aan de Marconistraat, past geheel niet in dat beleid. „Onbe grijpelijk", noemt wethouder L. de Leeuw (ruimtelijke ontwikkeling) dan ook de beslissing van de Kroon. Hij voegt eraan toe dat de gemeente zich noodgedwongen bij de uitspraak zal moeten neerleggen. Om grootschalige winkelvestigingen buiten het centrum te voorkomen besloot het gemeentebestuur van Goes in het begin van de jaren tachtig voor bedrijfsterreinen maatregelen te nemen om detailhandel onmogelijk te maken. Zo werd ook voor het gebied Marconistraat een bestemmingsplan gemaakt, met de aanduiding bedrij ven. Net voor de aanname van dat plan, gingen er in het gebied nog vier grotere winkels open. Door de eige naar van de betreffende panden werd bezwaar gemaakt tegen de belemme ringen van het nieuwe bestemmings plan. Legro b.v. en Adria Onroerend Goes b.v. gingen tevergeefs in beroep bij de gemeenteraad van Goes en gedeputeerde staten van Zeeland. Als laatste mogelijkheid werd, in 1982, beroep aangetekend bij de Kroon. Die heeft na het gebruikelijke lange wik ken en wegen, het beroep grotendeels gegrond verklaard. Formeel is goed keuring onthouden aan dat gedeelte Y a I Y7" J- ui-uiig, uuiuuuucii aan unt gcuetnu? vier winkelvestigingen liggen. Anders De organist G. de Kok uit Goes. GOES Menig kerk in Nederland - en zelfs ver daarbuiten - vulde hij met zijn orgelspel: Goesenaar G. de Kok is reeds 55 jaar kerkorganist. Onlangs vierde hij zijn jubileum tijdens een dienst in de hervormde kerk van Kapelle, waar De Kok sinds 1950 de toetsen van het kerkorgel bespeelt. „Het prettigst van die verjaarsbijeenkomst was dat vrijwel iedereen me vroeg of ik nog een poosje bleef," aldus de organist. Gelukkig voor de Kapellenaren is De Kok nog geenszins van plan te stoppen met het begeleiden van de kerkzang. Met zijn ruim 67 jaren voelt de organist zich dermate goed dat zelfs een zestig jarig jubileum niet is uitgesloten. „En inwoners die beweren dat mijn orgelspel het zangniveau van de gemeente Ka pelle aanzienlijk heeft verhoogd, kan je na dertig jaar natuurlijk niet zomaar verlaten," vertelt De Kok. De jubilaris begon op zijn zevende met orgellessen. Na vijf jaar stapte hij naar een andere leraar over, die naar de mening van De Kok, een formidabel inzicht in zijn speelkwa- liteiten had. „Na mijn eerste les overhandigde de leraar mij een briefje wat ik aan mijn vader moest geven. Ruim 18 jaar later, ik werd dertig, kreeg in de inhoud van het bericht te lezen. Verbazing alom toen daarop de voorspelling was te lezen dat 'uw zoon het ver zou brengen in het orgelspel', betoogt de jubilerende organist. De Kok kreeg in 1948 een uitnodi ging om een kerkdienst te begelei den in de Holy Trinity Cathedral in Londen. Twaalf jaar later was de organist weer in Engeland, ditmaal begeleid de hij een feestdienst, ter gelegen heid van het 450-jarig bestaan van de Dutch Friorschurch, de Neder landse hervormde kerk in Enge land. De Kok kreeg ook een invita tie om in Canada te spelen: „Maar ik heb een enorme hekel aan vliegen, dus dat heb ik nooit ge daan." De heer De Kok heeft met zijn ervaring als kerkorganist verschil lende veranderingen binnen de kerk meegemaakt. Zo zijn naar zijn mening de kerkbezoekers een stuk minder stijf geworden. „Als ik vroeger tijdens een psalm verkeerd inzetten, gedroegen de kerkgangers zich net zo ontstemd als het lied," vertelt de organist. „Tegenwoordig kan in de eerste plaats meer dan alleen een psalm worden gespeeld en is een verkeerde inzet niet meer zo rampzalig." Eén ding blijft voor de heer De Kok als een paal boven water staan. Het orgel is het enige instrument dat de bespeler kan laten 'zingen'. En dat lukt volgens hem des te beter als de bespeler emotioneel is betrokken bij het spelen lied. „De combinatie van uitstekend koor en een wellicht nog beter dirigent, is nog geen waar borg voor een gevoelig en veelzeg gend produkt." KORTGENE - Het inwonertal van de gemeente Kortgene nam in 1984 toe met 8 personen. Op 31 december 1983 bedroeg het aantal ingezetenen 3585 (1764 mannen en 1821 vrouwen). Dit aantal vermeerderde door geboorte met 32 20 jongens en 12 meisjes) en door vestiging met 172 (86 mannen en 86 vrouwen). Het verminderde door overlijden met 34 (20 mannen en 14 vrouwen) en door vertrek met 162 78 mannen en 84 vrouwen). OP 31 de cember 1984 bedroeg het aantal inwo ners dus 3593 (1772 mannen enl821 vrouwen). Er werden 24 huwelijken voltrokken en 6 echtscheidingen inge schreven. GOES Het inwonertal van de ge meente Goes nam in 1984 toe met 176. Op 31 december 1983 bedroeg het aantal ingezetenen 31.155 (15.019 mannen en 16.136 vrouwen). Dit aan tal vermeerderde door geboorte met 338 (163 mannen en 175 vrouwen) en door vestiging met 1.499 (735 mannen en 764 vrouwen). Het verminderde door overlijden met 323 (160 mannen en 163 vrouwen) en door vertrek met 1.338 (651 mannen en 687 vrouwen). Op 31 december 1984 bedroeg het inwonertal dus 31.331 (15.106 mannen en 16.225 vrouwen). Er werden 175 huwelijken voltrokken en 64 echt scheidingen ingeschreven. gezegd: de winkels mogen er blijven sn planologische bezwaren tegen aan passingen/verbouwingen zijn er niet meer. De eigenaar van de panden, A. de Groene, is uiteraard blij met de voor hem gunstig uitgevallen uitspraak van de Kroon. Hij verwacht dat op korte termijn allerlei activiteiten ontwikkeld worden om de winkels nog aantrekkelijker te maken voor het publiek. De Groene: „Het is nu een vrij gebied en er mag dus van a'les gebeuren. De huurders van de panden hebben op deze uitspraak lang gewacht. Ze weten nu tenminste waar ze aan toe zijn". 3e afdeling voor de geschillen van oestuur van de Raad van State heeft )ij het toekennen van het bezwaar- ichrift onder meer overwogen dat in net voor Goes uitgevoerde zogeheten distributieplanologisch onderzoek re kening is gehouden met de aanwezig heid van winkelvestigingen aan de Marconistraat, die al een zeker beslag op het consumentenbestand leggen. Dat gegeven geeft, aldus de Raad van State, de winkels bestaansrecht. Ook meent de Raad van State dat de winkels noch verkeersproblemen, noch parkeermogelijkheden veroorza ken. Aangetekend wordt verder dat er in Goes op korte termijn geen andere geschikte locaties voor de winkelves tigingen aanwezig zijn. Wethouder De Leeuw zegt dat ge meentebestuur, gedeputeerde staten en de adviseurs van de Raad van State eensgezind waren: aan de Mar conistraat geen detailhandel. „Over- valstechniek blijkt nu een conse quent beleid te kunnen doorkruisen", constateert hij, doelend op het feil dat de winkels op het laatste nipper tje in het gebied verrezen. Hoewel planologische belemmeringen zijn weggevallen, gaat de wethouder er wel vanuit dat nieuwe plannen van de winkels heel kritisch getoetst zul len worden aan andere wetten regels (zoals hinderwet, brandpre ventie, en dergelijke). „Ik denk dat het ook onze zaak is de somtijds chaotische toestand op hel gebied van verkeersbeweging bij de winkels te reguleren", aldus Leeuw. Hij geeft aan dat in vergelijk bare gevallen, zoals het warenhuis Agrimarkt in Goes-zuid, de Kroon tot nu toe wel op dezelfde lijn zat van gemeente en provincie, waardoor uit breidingen van detailhandel konden worden voorkomen. De wethouder ervan overtuigd dat het besluit nade lige gevolgen zal hebben voor binnenstad van Goes. „Ik denk hiermee het overheidsbeleid in de meest ruime zin ontkracht wordt. Ei kunnen zich nu allerlei andere onge wenste ontwikkelingen gaan voor doen. In elk geval noopt het besluit van de Kroon de gemeente ertoe op de kortst mogelijke termijn alle witte vlekken ook in de dorpen weg te werken, door ervoor te zorgen dat voor het hele grondgebied bestem mingsplannen komen", betoogt we: houder De Leeuw. BORSELE - Het inwonertal van de gemeente Borsele nam in 1984 toe met 166. Op 31 december 1983 bedroeg het aantal ingezetenen 19.454 (9911 man nen en 9543 vrouwen). Dit aantal vermeerderde door geboorte met (146 mannen en 153 vrouwen) en door vestiging met 797 (413 mannen en 3 vrouwen). Het verminderde door over lijden met 151 (91 mannen en vrouwen) en door vertrek met 779 (3 mannen en 382 vrouwen). Op 31 c cember 1984 bedroeg het inwonertal dus 19.620 (9982 mannen en 9638 vrou wen). Er werden 107 huwelijken vol trokken en 18 echtscheidingen inge schreven. WEMELDINGE Mevrouw I. val Huut uit Wemeldinge heeft de tweede periode van de competitie 1984-85 van de Wemeldingse klaverjasvereni- ging 'Klavertje 4' gewonnen. De heren B. van den Berg en C. Klop behaalden respectievelijk de tweede en derde plaats. SINT-PHILIPSLAND Het college .van burgemeester en wethouders van de gemeente Sint-Philipsland wil dat de gemeènteraad akkoord gaat met de bouw van premie-koopwoningen in het bestemmingsplan De Luijster- II. Het gaat om twee premie-B-wo- ningen en drie premie-A-woningen. Aanvankelijk mocht de gemeente Sint-Philipsland in dat bestem mingsplan van het ministerie van volkshuisvesting maar twee premie woningen bouwen. Maar omdat er bij de gemeente bouwaanvragen binnen zijn gekomen voor meer premie-wo ningen wil het college van b. en w. dat aantal veranderen. Dat zou wel inhouden dat er niet acht woning wetwoningen in 1985 neergezet mo gen worden, doch slechts vijf. De gemeenteraad van Sint-Philips land beslist woensdag, 16 januari, of hij het eens is met deze zienswijze van het college van b. en w. Dat gebeurt in een vergadering die om 19.30 uur begint. Zoals in de gemeente Sint- Philipsland wel vaker gebeurt, is het college verdeeld over deze woning bouwzaak. Wethouder L. Walpot is namelijk van mening dat er in 1985 niet tot de bouw van woningwetwo ningen moet worden overgegaan. In de raadsvergadering komt verder een voorstel van het college aan de orde om aan de Zijpestraat in Sin* land drainage aan te leggen. Deze materie is al eerder in de gemeente raad besproken, waarbij de vraag werd gesteld waar de drainage het best zou kunnen liggen. Ondertussen is ook duidelijk gewor den dat de omwonenden niet akkoord gaan met de aanleg van drainage door hun tuinen. Mede daarom heeft het college van burgemeester en wethou ders besloten de aanleg van de draina ge midden in de straat voor te stellen. Een ander punt dat in de raadsverga dering aan de orde komt is de inrich ting van het gemeentelijk industrie terrein. Het gaat onder meer om het plaatsen van een hekwerk. BEKENDMAKING De burgemeester van Sint-Philipsland maakt ingevolge het bepaalde in artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat het college van gedeputeerde staten bij besluit van 30 oktober 1984, nummer 722/155, 4e afd. rov., gedeeltelijk heeft goedgekeurd het door de raad dezer gemeente bij zijn besluit van 18 januari 1984 vastgestelde bestemmingsplan 'De Luijster II'. Voormeld besluit van gedeputeerde staten en het gedeeltelijk goedgekeurde bestemmingsplan lig gen met ingang van 12 januari 1985 gedurende één maand voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie, Kerkring 1, te Sint-Philips land. Aangezien niemand zich tijdig met bezwaren tot gedeputeerde staten heeft gewend kan geduren de voormelde termijn van terinzageligging bij de Kroon beroep ingesteld worden door de gemeen teraad. de inspecteur van de ruimtelijke orde ning en een ieder die bezwaren heeft tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring door gedeputeerde staten. Volledigheidshalve deelt hij mee dat de gemeen teraad geen zwaarwegende redenen aanwezig acht om tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring in beroep te gaan. De beroepsgerechtigden die deze wel aanwezig achten dienen hun beroepschrift te richten aan H.M. de Koningin en in te dienen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Sint-Philipsland, 11 januari 1985. De burgemeester voornoemd T. A. Vogel iedereen leest de krant altijd en overal BEKENDMAKING De burgemeester van Sint-Philipsland maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend dat onherroepelijk is geworden het besluit van gede puteerde staten van Zeeland van 26 juni 1984 waarbij gedeeltelijk is goedgekeurd het door de raad dezer gemeente bij besluit van 21 september 1983 vastgestelde bestemmingsplan 'Steintjes- kreek 1983'. Het bestemmingsplan ligt voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis van Sint-Philips land, Sint-Philipsland, 11 januari 1985. De burgemeester voornoemd, T. A. Vogel 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 20