Golfclub De Woeste Kop zoekt nieuwe behuizing Voltreffers sterkste in zaalvoetbaltoernooi VÈ jé Terneuzense équipe rijdt temidden van profs BEKERRONDE AFGESLOTEN IN HET HULSTER ZAALVOETBAL PZC/sP°rtkrant TOEKOMSTPLANNEN VOOR JONGE VERENIGING Zaalvoetbal in Oostburg RALLEY RIJDERS JACKY EN TOON DE KEIJZER DIE SNELHEID GEEFT JE EEN KICK /IAAN DAG 31 DECEMBER 1984 [ULST In de zaalvoetbalcompetitie in Hulst werden in de laatste week an dit kalenderjaar een aantal bekerwedstrijden afgewerkt. Daarmee is de weede ronde van de bekercompetitie achter de rug. n Hulst worden dit jaar voor het eerst poulewedstnjden gespeeld, waarna de loulewinnaars overgaan naar de kwartfinales. Daar pas loten de regioklassers nee, die dus de eerste twee ronden zijn vrijgesteld. ïrote verrassingen bracht het bekerprogramma niet. Slechts de 3-1 overwin- ling van tweedeklasser GTI op eerstgeklasser Vervaet en het 3-3 gelijkspel ran Klaus Napoleon tegen Biesbroeck waren opmerkelijk. De leiders in de erste klas gaven daarbij een 3-0 voorsprong uit handen. Door doelpunten van nassenrood. Antheums en Van de Veeke leek Klaus Napoleon op rozen te zitten, maar twee treffers van De La Ruelle en een doelpunt van Van de Klooster brachten Biesbroeck alsnog langszij. Spitters Sport haalde fors uit tegen het in de tweede klas toch hoog geklasseerde Walhout'De Visser: 12-4. Jo Sturm (5x> en Peter Tuin i3x) waren het meest produktief voor Spitters Sport. Met doelpunten van Bauwens en Kint (elk twee) werd de Spitters-produktie vastgelegd. The Movies verloor met 3-2 van De Meerpaal. Goossens versloeg Disco Love met 5-2. De Snor liet zich niet verrassen door Neckermann (2-0) en Cappendijk wees 't Witte Huis met 5-1 terug. Bij de dames behaalde Paul de Vliegere een regelmatige 3-0 zege op Van Jole Anthonis en had AZWZ geen moeite met Disco Love: 3-1. HOEK De in januari opgerichte Zeeuws-Vlaamse golfvereniging 'De Woeste Kop' blijkt een aansprekend succes te zijn. Op de enkele weken geleden gehouden ledenvergadering kon al melding worden gemaakt van 110 leden en het eind lijkt nog lang niet in zicht. Dat brengt overigens voor de jonge vereniging ook problemen met zich mee. Het golfterrein waar de vereniging nu gebruik van maakt, is nog steeds een noodoplossing. Het terrein is met z'n lengte van ca. 250 meter veel te kort en daarnaast ook nog te smal. Wat in de beginfase van de vereniging als oefenterrein uitstekend voldeed, is nu, naarmate de leden een betere vaardigheid in de sport krijgen, te klein geworden. De 'lange' klap blijkt niet mogelijk. De eigenaar van het recreatiegebied een teken, dat de provincie geen moei- den. Er is nog een terrein van zo'n 25 bekostigd moet worden v.r.ni De Braakman, waar het golfterrein te had met ons voorstel. De Axelse hectare, waar men visvijvers in wil Als deerkomt,.zalL de vereni- gelegen is, heek het bestuur van de Vlakte zou voor ons een uitstekende aanleggen. Volgens Hans Hoekman ging ook een professional aantrekken vereniging een extra stuk terrein toe- oplossing zijn. Staatsbosbeheer gaat zou dat uitstekend te combineren Dat is in een golkeremgmg de man. gezegd, dat een belangrijk stuk groter die vlakte toch aanplanten. Als ze zijn: „Die vissers beginnen in het die verantwoordelijk is voor'het reil- is, en midden in de bossen ligt. zich nu eens bereid toonden om een Voorzitter Hans Hoekman is dan ook beetje naar onze gedachte in te rich- verguld met de medewerking die de wisselen over een clubhuis en de drainage van het terrein. Er zal ech ter nog veel gerekend moeten wor den". Brasseur onderschrijft dat „Je kunt een golfterrein alleen exploitabel ma ken met medewerking van derden. Het is voor geen enkele beginnende golfclub realiseerbaar, om een golf baan aan te planten en speelrijp te maken, als dat uit eigen middelen vereniging van de directie van De Braakman krijgt „De situatie is nog verre van ideaal, maar het is al heel wat. Op ons trainingsveld heeft men gezorgd voor de nodige aanplanting, terwijl hezelfde wordt gedaan op het zich nu eens bereid loonden om een algemeen 's morgens vroeg, en zijn zen en zeilen van de club. Voorzitter in te rich- rond de middag weer vertrokken, Hans Hoekman ziet m het realiseren ten. "dan zouden wij in een ruk uit de terwijl wij wat later starten. Daar van die toekomstplannen de belang- brand zijn, terwijl ht gebied naast de zou best een regeling voor te treffen rijkste taak van het bestuur: „We zijn golfactiviteiten. ook nog de functie zijn. Waar we uiteindelijk zullen be- een open vereniging, en de leden van wandelpark kan hebben" landen, dat zal afhankelijk zijn van betalen relatief gezien een erg lage van wanaeiparx xan neooen voorwaarden die worden gesteld, contributie We zullen in de toekomst T r, n i dn dn Als ik hardop droom, dan zouden we wel eens een verhoging van die contri- JLUUl S larie tl een bepaald gebied moeten kunnen butie moeten invoeren, maar terrein Dp liemnff van het Een andere mogelijkheid heeft het pachten, en met de eigenaar rond de len het in het redelijke houden, om terrein, ue ugging van net het nnpn VaralrfAr te hnnrthnven" nieuwe veld is uitstekend. Zo tussen de bossen, doet het al een beetje denken aan een 'echte' golflink. Zo'n golflink blijft niettemin het streven van de vereniging; en als het kan zo snel mogelijk". De woorden van Hans Hoekman krij gen gestalte door het feit. dat er al meer twee verschillende partijen on derhandelingen worden gevoerd over de eventuele aanleg van een golfbaan van negen 'holes'. Een mogelijkheid is de Axelse vlakte. De onderhandelin gen met Staatsbosbeheer, die op re gionaal niveau zijn gestart, zij via de provincie op landelijk niveau beland. Vice voorzitter Jean Brasseur ziet dat een goed teken: „Dat het nu op landelijk niveau wordt bekeken, is Recreatiegebied De Braakman te bie- tafel gaan zitten om van gedachten te het open karakter te handhaven Oudejaarsbolling BRESKENS - De 'Aijoanbolclub' te Breskens hield een oudejaarsbolling. waaraan 27 krulbollers deelnamen. De uitslag 1 A. de Zutter'A. de Hullu' W. Vergouwe, 2 J. Frelier/P. de Ko- ning/J. Verduin, 3 E. van Zeele/H. van de Weegen/J de Nooyer. OOSTBURG Het recreatieve zaal voetbal in Oostburg kende een be perkt programma. In de B-poule stonden er slechts twee wedstrijden gepland. Daarbij kwam nog dat de eerste wedstrijd tussen OLS Bres kens en De Rode Leeuw niet eens gespeeld werd, omdat de Bressiaan- ders onvoldoende spelers mee had den genomen. De Rode Leeuw won daardoor regle mentair met 5-0 en steeg zodoende vijf plaatsen op de ranglijst. Koploper Cock had de grootste moei te om van hekkesluiter De Block te winnen. De lijstaanvoerder kende de gehele wedstrijd een voorsprong van maximaal twee doelpunten. De Block bleef echter vastklampen, maar door te individualistisch aanvallend spel werden enkele riante mogelijkheden op de gelijkmaker om zeep geholpen. Stand B-poule: Cock 11-18; Telepost 10-15; GL Shop 10-14; Van Looy 9-11; Rode Leeuw 10-10; Rabo 1 10-10; Kombuis 9-9; Chez René 9-9, Rabo 2 10-8; Riemens 9-7; OLS Breskens 10-6; PZEM 9-5; De Block 10-4. Programma vrijdag: Adm. Personeel- FC '83; Van Looy'Groosman-Chez Re né. Maandag: OBV-Alheo. Hans Hoekman (links) en Jean Brasseur: streven naar een terrein met ruime afmetingen. TERNEUZEN Met tien punten uit vijf wedstrijden is Voltreffers zondagmiddag winnaar geworden van het eigen zaalvoetbaltoernooi, dat werd gehouden in de Terneuzense sporthal 't Zwaantje. Voltreffers bleef daar mee Goalgetters voor, dat de voorgaande twee keren gewonnen had en dat vooraf de kans had om de 'Jaap Bakker-wisseltrofee' defenitief in zijn bezit te krijgen. Voltreffers startte het toernooi meteen al met een belang rijke zege: in de eerste wedstrijd waarin het team van de organiserende vereniging aantrad versloeg het Goalget ters met 1-0. Daarna won Voltreffers ook van OAZ (4-0), van Krato (3-1), van De Post (5-0) en van Gemeente (5-3), zodat op de eindoverwinning niets af te dingen viel. Overigens werd Goalgetters tweede door vier overwinnin gen op rij na de nederlaag tegen de latere winnaar Kravo, dat sterk startte maar deernis minder overtuigend werd uiteindelijk derde. De Post-Gemeente 2-1. Kravo-OAZ 2-1. Voltreffers-Goalgetters 1-0. De Post-Kravo 1-5. Goalget- ters-Gemeente 5-1, OAZ-Voltreffers 0-4. Goalgetters-De Post 3-1, Voltreffers-Kravo 3-2, Gemeente-OAZ 1-3, De Post-Voltreffers 0-5, Kravo-Gemeente 1-0. OAZ-Goalget- ters 1-6, Gemeente-Voltreffers 3-5. De Post-OAZ 6-2 en Goalgetters-Kravo 3-1. De eindstand 1 Voltreffers 5-10 18-41, 2 Goalgetters 5-8 (17-4), 3 Kravo 5-6 (9-8), 4 De Post 5-4 (10-20), 5 OAZ 5-2 (7-19), 6 Gemeente 5-0 (6-16). •vVv l Jacky de Keijzer: de steun van anderen ivas geweldig. TERNEUZEN - De snelheid waarmee Jacky de Keijzer zijn ralley-auto naar buiten brengt staat in schril contrast met de vaart waarmee de equipe De Keijzer doorgaans de klassementsproeven pleegt af te leggen. De Terneuzense monteur werkt echter hard aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen en is druk aan het sleutelen. Op ons verzoek is hij niettemin bereid het scheurijzer naar buiten te brengen om daar een paar opnamen te maken: met heuse lichaamskracht wordt de Fiat 131 1600 TC dan ook naar buiten geduwd. Nog een kleine twee maanden heeft roqtineerde teams die al jaren r de Terneuzense équipe om de auto in topconditie te brengen. Het wordt voor hen het derde jaar dat ze onder auspiciën van de Belgische Bond bij de Belgische autosport club 'Duindistel-Sunoco' meedoen aan autoralley's. „Eind 1982- was het", herinnert Jacky de Keijzer zich. „Mijn vader en ik deden al weer een aantal jaren mee aan de kaartleesritten van de ZEVAC. Via voorzitter Johan Comelis (hij had vroeger zelf aan de railey's in België meegedaan) kwamen we in aanra king met de autoralley's We werden met een aantal andere équipes uit genodigd om eens te komen kij ken". Met de équipe De Keijzer waagden nog vier Zeeuws-Vlaamse équipes de overstap naar het snelle re werk: IJsebaertHazelager, Rie- mens/ Deker, Van HooijeLootens en Ivens-'Broekhoven. „Tot nu toe heb ben we daar nog geen moment spijt vn gehad", verzekert navigator Toon de Keijzer. „We zijn lid geble ven vn de ZEVAC en rijden daar ook nog steeds mee, maar de auto ralley's in Belgié blijven trekken: het is enorm spectaculair. De kaart leesritten zijn op een gemiddelde snelheid geschreven De railey's worden zuiver op topsnelheid afge werkt" den. Maar de steun van anderen was geweldigzegt Jacky de Keij zer We kregen aanwijzingen en tips. Dat tekent een beetje de sfeer die er in België heerst. Eenmaal aan het vertrekpunt moes ten we het echter zelf doen. Dan is er al heel wat aan vooraf gegaan. Als het even kan proberen we van tevoren de proeven te rijden Je kunt - als de organisatie het toe staat - voor de ralley de route ophalen. Die gaan we dan verken nen. We maken dan aantekeningen. Maar het is wel eens misleidend. De wegen waarover gereden wordt zijn tijdens de ralley afgesloten voor het overige wegverkeer Tijdens de ver- Kick „Die snelheid geeft je een kick", verzekert hij. „Per wedstrijd moe ten we vier of vijf klassements proeven afleggen. We starten in de klasse 'min 25', omdat Jacky nog maar 21 jaar is. En dan rijden wc voor een algemeen klassement en voor de beste klassering in de klas se van 1300 lot 1600 cc, een sport- klasse'. Temidden van echte profs en fa- brieksteams start de Terneuzense équipe met negentig paardekrach- ten „Het plezier staat echter voor op", zegt de navigator. „Anders is het met te betalen „Het was na tuurlijk wel even wennen toen we begonnen. We kwamen tussen ge- kenning veertien dagen eerder na tuurlijk met en dan moeten we ons houden aan de maximum snelheid Dan lijken bepaalde bochten geen al te groot gevaar in te houden. Maar tijdens de ralley gaat het allemaal zo veel sneller. Door de enorme snelheid is een bocht die wij eerder als 'flauw' hadden aangeduid plotseling akelig haaks. En dan krijg je problemen". Reeds in de eerste ralley twee jaar geleden stuitte de Terneuzense équipe op een dergelijk probleem. Tijdens de derde klassementsproef ging het fout. „We begonnen te slingeren en raakten van de weg. Zonder kleerscheuren kwamen we er vanaf De wagen werd later keu rig uit de sloot getakeld. Toen viel de schade nog mee. Maar vorig jaar ging het echt goed fout. In Korte- mark mochten we alleen net van tevoren het traject verkennen De bocht draaide verder door dan we dachten Mede door het slechte weer en de slik op de weg raakten we toen van de weg: total loss was het gevolg" Kaalgeplukt „Bovendien was die wagen niet aangepast. Nu slaan we er met het materiaal veel beter voor. Deze wagen is helemaal kaalgeplukt. We hebben een rolbar. goede gordels, aangepaste vering en besturing en we rijden op zachte banden. Met de verplichte brandblusser en helm een degelijke en veilige auto. Hij wordt voor elke ralley gekeurd. In feite komt het erop neer dat er technisch niets aan de wagen man keert. We sleutelen zelf tot de wa gen in topconditie is. Eenmaal in de wedstrijd is het werk voor onze serviceploeg. Zonder die jongens is het niet te doen. Die mannen rijden in feite een ralley op zich. Als wij starten voor een proef,moeten ze zich naar het volgende vertrekpunt haasten. Zou er iets aan de auto mankeren, dan moeten ze direct bijspringen. Dat is hard werken". Die opoffering leek het afgelopen seizoen weinig zoden aan de dijk te zetten Het Terneuzense team werd door pech achtervolgd en van een hoge klassering weerhouden. Want die zat er ongetwijfeld in Maar in de eerste ralley al ging het in de voor laatste proef fout. „Op een heel slecht terrein kregen we een enorme steen dwars door de carterbescher ming". weten ze nog. .Daardoor vielen we*uit en verspeelden we een hoge klassering. In de tweede ralley werden we derde en in de daarop volgende kregen we honderd meter voor de finish een klapband Dat was op een moment dat we de tweede tijd hadden. Het voorwiel blokkeerde en de wagen was op slag onbestuurbaar. Wp schoten een sloot in waarin maar één paal stond: dat was dus de onze We kregen de auto er niet meer uit. anders hadden we nog kunnen finis hen". Het nieuwe seizoen moet voor de Terneuzense garagisten meer geluk brengen. Met meer vermogen (de wagen wordt uitgerust met 150 paardekrachten), een korte versnel lingsbak en een sper-differentieel kan het succes dan niet uitblijven. AARDENBURG - Het handbooggilde iSint-Sebastiaan in Aardenburg hield de zesde puntenschieting, waaraan 22 schutters deelnamen. De uitslag luid de: hoogvogel Th. Lampaert, zij vogels H. Ginneberghe en R. Pielaat, kallen H. Geernaert en J. Heijboer. Meeste kleine vogels: H. de Rijcke en R,, Rijckaert (5). De stand voor het kam pioenschap is thans: 1. Th. Lampaert, 2. H. Geernaert. 3 R. Pielaat, 4. H. van Iwaarden, 5. F. van Ecke en J.de Muijnk. Ook werd de zesde klepschieting ge houden en die werd met 4 kleppen gewonnen door Th. Lampaert. 2. A. Worst 3 kleppen, 3. W. Scheele, R Pielaat, J P. van de Voorde, F van Ecke. J. de Muijnk, P. van Vooren en R. Rijckaert, ieder 2 kleppen. De .stand om het kampioenschap is nu 1. Th, Lampaert met 24 kleppen, 2. J. Cattoor met 12 kleppen. 3. W. Scheele met 10 kleppen, 4. H. van Iwaarden. R. Pielaat, J. P. van de Voorde, ieder met 8 kleppen. AARDENBURG Het handbooggil de Sint-Sebastiaan uit Aardenburg hield een hanenschieting, waaraan 55 schutters deelnamen. De schieting werd gehouden in de nieuwe kantine aan de Klaasendreef. Ie hoge vogel R. BemhaerdtMeerendre, 2e hoge vogel R. Bernhaerdt Meerendre, le zyvogel J. P. v d Voorde Aardenburg. 2e kal R Bernhaerdt Meerendre. le kal L Wijns Maldegem; 2e kal R Bernhaerdt Meerendre: prijsvogels J. v Iwaarden Aar denburg: A Worst Aardenburg. H Menue Aardenburg, hanen: 1 G. de Vriend Aarden burg. 2 Th. Lampaert Aardenburg 3 P Blondee! Aardenburg. 4 Am Boerman IJ- zendljke; 5 Arn Boerman IJzendijke. 6 H v Iwaarden Aardenburg, 7 W Ginneberge .Maldegem, 8 H Baecke Oostburg: 9 J de Muijnk Aardenburg, 10 W Deeoninck Mal degem SINT-JANSTEEN - In zaal 'Den Ou den Arend' in Sint-Jansteen werd een kruisboogschieting gehouden waar aan 23 schutters deelnamen. De uit slag. eerste hoge vogel F Doorns, tweede hoge vogel' E. Savooy uit Sint-Jansteen; eerste zijvogel: R. van Bruggen: tweede zijvogel: A. Merckx; derde zij vogel. J. Peersman; vierde zijvogel; E Merckx uit Sint-Jansteen Grootste aantal vogels, vier stuks: mevrouw Van Bruggen. E. en A Merckx en F. Doorns. Zondag word! er tussen 10.00 en 11.30 uur weer een blokschieting gehouden Zaterdag 29 december staat er een gewone schie ting op het programma Die begint om 15.00 uur. Beide schietingen wor den ook in 'Den Ouden Arend' gehou den. SINT-JANSTEEN - De Steense Toe pers ontvingen De Ruige Toepers uit Heikant in café Sport en verloren met 9-11 In Clinge werd in café De Snelle Druf een spannende strijd geleverd tussen de Grensvrienden en KOT uit Hulst, De Grensvrienden wonnen met 11-9. In café De Kroon in Sint-Jan- steen kreeg zondags vermaak een zware nederlaag te slikken die met 14-6 zegevierden. In Koewacht speel den vriendschappelijk De Truckers tegen De Oude Molen in café De Oude Molen. De Truckers wonnen met 12-8. KLOOSTERZANDE In Cafe De Kastanje werd een schieting gehou den waaraan 35 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel P. van Meelen Graauw Eerste zijvogel E Luijkx Hulst. Tweede zij vogel J. de Waal. Koewacht Extra vogel. J. de Kort Ossenisse Grootste aantal klei ne vogels (7) F v Kruijssen. Klooster/ande LAMSWAARDE In café Tomuij werd een schieting gehouden waaraan 23 schutters deelnamen. Uitslag: hogevogel P. Bogaert Wijehen Eerste zijvogel. T Bogaert Wiujcherv Twee de zijvogel P. Bogaert Wijchen Grootste aantal kleine vogels (8) T de Groot. Lams- waarde en T. Bogaert Wijchen. KOEWACHT Schutterssocièteit De Blaauwe Hoek hield een schieting in café de Oude Molen, waaraan 32 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel F Visser, Koewacht (Bi Eerste en tweede zijvogel J. de Waal Koe wacht. Grootste aantal kleine vogels (5) J. de Waal. Koewacht. SINT-JANSTEEN In cafe De Oude Arend werd een kruisboogschieting gehouden waaraan 23 schutters deel namen. Uitslag: eerste hogevogel F Daans Tweede hoge vogel- E. LavooU Eerste zijvogel. R. van Bruggen. Tweede zijvogel E. Merkx Derde zi.ivogel J. Peersman Vierde zijvogel E Merkx Grootste aantal kleine vogels (4- Mw van Bruggen, F. Daans. A Merkx enE Merkx BOSCHKAPELLE In café J van Schaick werd een schieting gehouden waaraan 16 schutters deelnamen Uitslag: hogevogel M van Schaick Bosch- kapellc. eerste zij vogel .1 Mei Boschkapelle Tweede zijvogel S. Visser Vogelwaarde Grootste aantal kleine vogels (5) C v Leuven Vogelwaarde KLOOSTERZANDE In café De Kastanje werd een schieting gehou den waaraan 26 schutters deelnamen. Uitslag: Hogevogel en eerste zijvogel C Luijkx Hulst, tweede zijvogel H van Rvt Klooster- zande Extra vogel H. Heyens Heikant Grootste aantal kleine vogels 161 T van Kruyssen Kloosterzande. ZUIDDORPE Schutterssocièteit Willem Teil hield haar ledenschieting in café De. Herberg waaraan 35 schut ters deelnamen. Uitslag hogevogel M van Hoecke Zuiddor- pe, eerste zij vogel O. de Jaeger Westdorpe Tweede zijvogel P. de Boeijer Zuiddorpe Grootste aantal kleine vogels (41R Simons, Zuiddorpe en mevrouw M. Bil Terneuzen. KOEWACHT Schuttersociéteit De Blauwe Hoek hield een schieting in café de Oude Molen waaraan 35 schut ters deelnamen. Uitslag, hoge vogel F. Saije Moerbeke Eerste en tweede zijvogel C. v Gassen Hulst, grootste aantal kieine vogels A v. Hooije Koewacht ZUIDDORPE In café De Herberg werd een bejaardenschieting gehou den waaraana 30 schutters deelna men. Uitslag hogevogel A de Meij Zuiddorpe. eerste zijvogel J van Damme Moerbeke. tweede zij vogel E Janssen Moerbeke Grootste aantal kleine vogels (5i J Suij Koewacht en T. de Caluwe Koewacht SINT-JANSTEEN Schutterssociè teit Groot Hulst hield in café De Kroon een bejaardenschieting waar aan 37 schutters deelnamen. Uitslag, hogevogel J. Vonk Kapellebrug. eerste zijvogel A. Leenknegt Heikant Tweede zijvogel J van de Velde Hulst Grootste aantal kleine vogels i5) C. Rottier Sint Jansteen. KLOOSTERZANDE In café de Kastanje werd een schieting voor be jaarden gehouden waaraan 40 schut ters deelnamen. Uitslag hogevogel J. de Block Sint-Jan steen. eerste zijvogel L de Groene Sint Jansteen Tweede zijvogel J. Verstraeten Sint-Jansiecn Grootste aantal kleine vo gels (5) P. Dierikx Walsoorden. ZUIDDORPE Schutterssocièteit Willem Teil hield een schieting in café De Herberg waaraan 30 schutters deelnamen. Uitslag, hoge vogel J van Damme Moerbe ke. eerste zijvogel A de Hondt Zuiddorpe. Tweede zij vogel J van Damme Moerbeke Grootste aantal kleine vogels (5) W. de Frieten Westdorpe H Hamers Westdorpe en P Samijn Zuiddorpe LAMSW AARDE In cafe Tormij m Lamswaarde werd een bejaarden schieting gehouden, waaraan 35 schutters deelnamen Uitslag: hoge vogel A. de Backer. Boschka pelle. eerste zijvogel F de Rijk. Klooster zande. tweede zijvogel R. Wiiklng. Hulst, grootste aanta) kleine vogels (5 ij Cuypers. Hulst. NIEUW-NAMEN In café Het Sleep- bootie ln Nieuw-Namen werd een be- jaardenkoningsschieung gehouden waaraan 29 schutters deelnamen. Uitslag, hoge vogel Koningin Juliette van Gassen. Prosperpolder, Prins R de Rijk. Rulst, Erfprins O van Heezc, Kieldrecht KAPELLEBRUG Schutterssociè teit Stuijvenberg in Kapellebrug hield een schieting op twee liggende wip pen in café Fabie, waaraan 103 schut ters deelnamen. Uitslag, eerste hoge vogel R van Bunder. Hellestraat, tweede hoge vogel J Rotuer. Ossenisse. eerste zajvogel P Neve. Ossems- >e. tweede zy vogel T Asselman. Groenen dijk. derde zijvogel G Colman, Sint-Pau- wels. Vierde zijvogel F. Colman, Slnt-Pau- wels, grootste aantal kleine vogels (6i Fable de Klnt. Kapellebrug. AARDEN BURG Schutterssociè teit Sint-Sebastiaan in Aardenburg hield voor haar leden de zesde pun tenschieting. Uitslag, hoge vogel T Lampaert, eerste en tweede zijvogel H. Grimeberghe en R Pie- laet. grootste aantal kleine vogels (5i. H. de Rijcke en R Rijckaert Stand kampioen schap. I. T. Lampaert 42. 2. H. Gcemaerdt 313. R. Pielaat 30. 4 H. van Iwaarden 24,5. F van Eeke en J. de Mutjnck 23 punten. HULST - In café W Blommaert in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 40 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel J de Waal. Koewacht, eerste zij vogel R Wilking Hulst, tweede zijvogel F Saije Moerbeke. grootste aantal kleme vogels (6) R. Verschuren. Hulst

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 25