Korst-koppel beheerst Zevac Eric Vereecken wil volgend wielerseizoen echt vlammen c DAMESVOLLEYBAL IN GENT Interessant deelnemersveld voor korfbaltoernooi Luctor Ben Thomaes: bij Biervliet stond ik onder grotere druk AZVV hoopt op herstel tegen sterk Rozenburg ORIENTA TIE EN KAARTLEESRITTEN Sterk bezet toernooi zaalvoetbal in Axel TWEEDE KERSTDAG IN TERNEUZENSE SPORTHAL Prestatielopen in Hoofdplaat en Axel VOORBEREIDEN MET CROSSEN EN YOGA D DONDERDAG 20 DECEMBER 1984 PZC/streek TERNEUZEN Donderdag 27 december begint in Gent een sterk bezet internationaal damesvollcybaltoernooi, waaraan acht teams deelnemen. Daarbij zijn de nationa le teams van Polen. Spanje. België, Zweden en Joegosla- Deze nationale selecties moeten het gedurende vier dagen opnemen tegen Istanbul, de kampioen van Turkije, Zagreb (de Joegoslavische kampioem en een versterkt Herenthals. dat in Belgie in de hoogste nationale divisie speelt. Er worden op een dag vier wedstrijden gespeeld. De aanvangstijden zijn 14 00. 16 00, 18 00 en 20 00 uur Na de poule-wedstrijden volgen zondag de plaatsingswedstrij den De aanvangstijden zijn dan 12 00.14.00.16.00 en 18.00 uur. Alle wedstrijden worden gespeeld in sporthal Bour- goyen aan de Drie Pikkelstraat in Mariakerke-Gent AXEL Afgelopen zaterdag vond in Temeuzen de jaarlijkse prijsuitreiking plaats van de Zeeuws-Vlaamse Automobielclub ZEVAC. Voorzitter Monnie IJsebaert drukte het treffend uit door te stellen dat er een rode draad door de uitslagen van het clubkampioenschap liep, namelijk de namen Harry Korst senior en Harry Korst junior. Vader Korst werd bij de bestuurders eens een 'verre rit' en dan merkje pas aldus Harry Korst sr. die tot slot de A-klasse in de oriëntatie nummer hoe geïsoleerd we hier zitten In Bra- drie, bij het kaartlezen legde hij be- bant kan je alle kanten op zodat je erg slag op de vierde plaats, waardoor hij veel ritten kunt rijden. Dat is erg zich algemeen clubkampioen bij de belangrijk, want van elke rit leer je. bestuurders A-klasse kon noemen Daarom staan de Brabanders over het Eenzelfde succes was weggelegd voor algemeen op een hoger niveau dan hoop uitspreekt dat de door hem en zijn zoon uitgezette Febru-rit op 3 februari in Zandstraat een groot deel nemersveld zal hebben. Harry Korst senior en Harry Korst junior jnet de Zevac-trofeeen. 1 Korst, Hij werd algemeen club kampioen bij de navigators A-klasse door een tweede plaatsin de oriëntatie en een derde plaats bij het kaartlezen. Harry Korst sr over het resultaat: „Je mag het eigenlijk wel niet zeggen, maar ik denk wel dat het een verdiend en terecht resultaat is. We hebben beiden maar één punt meer als de nummer twee, maar het is wel zo dat we een rit minder hebben gereden Zoon Harry vult aan: „Het resultaat,is zeker te danken aan het feit dat we beide systemen onéntatie en kaart lezen vrij goed onder de knie heb ben. De meesten hebben één sterk en één zwak nnderdeel. terwijl wij beiden weliswaar niet bovenaan staan, maar toch in de top kunnen meedraaien. Dat is eigenlijk wel jammer, want het is natuurlijk mooi om als eerste te eindigen. Als je dan maar van een paar équipes concurrentie hebt denk je wel eens dat het misschien meer voldoening geeft om bijvoorbeeld een derde plaats te behalen in een veld van dertig équipes". Hoewel het équipe Korst in Zeeuwsch-Vlaanderen aan de top zit, zal er voorlopig nog geen aanval op het kampioenschap van RAC-Zuid ondernomen worden. Harry jr stu deert namelijk nog aan de HTS in Eindhoven, zodat er niet altijd tijd vrij is voor eén rit. „En meedingen naar het kampioen schap van RAC-Zuid kost zeker een berg tijd. De meeste ritten worden een eind in Brabant gereden en dat is vanuit Zeeuwsch-Vlaanderen niet te doen", volgens vader Korst. „Toch rijden we zo driemaal per jaar wel AXEL De zaalvoetbalvereni ging De Pooter houdt zaterdag in de Axelse sporthal 't Spor- tuus' het vijfde De Pooter Zaal voetbaltoernooi. De aftrap wordt om 11.00 uur gegeven, de winnaar van dit lustrumtoer- nooi komt uit de finale van twee keer twintig minuten, die om 17.00 uur begint. Traditiegètrouw is dit zaalvoet baltoernooi sterk bezet, Aan dat streven om een fraai veld aan de start te brengen is ook in dit vijfde jaar alles gedaan. En de toemooicommissie is daar ook nu weer aardig in geslaagd. „Met het team van het Hulsterse De Ster in je toernooi ben je altijd al verzekerd van klasse", beseft sa mensteller Willy van Gromberg- he. De Ster is dan ook de absolu te favoriet voor de eindzege, te meer daar het de wisseltrofee al twee jaar op rij in de kast mocht zetten, nu zeker een gooit zal doen om die trofee definitief in bezit te krijgen Spektakel Maar aan een 'makkie' hoeft de Hulsterse ploeg niet te denken, daarvoor is de tegenstand van de overige ploegen te sterk. De Ster zal in het toernooi onder meer tegenstand ondervinden van 't Oude Raedthuys uit Bier vliet, een hoog geklasseerde ploeg uit de Zeeuws-Vlaamse re gioklas. En ook de selectie van ZVA '81 uit Axel zal ongetwijfeld in de slag zitten om de ereprij zen. Daarnaast komen Groovy (de huidige koploper in de Axel- se competitie i en Fabricom de zaal in met de sterkst mogelijke opstellingen, en dat garandeert dan spektakel De Pooter zelf en het Temeuzense De Post komen dit keer waarschijnlijk met voor een hoge klassering in aanmer king nu beide ploegen met bles sureproblemen kampen. Wie wel voor de verrassing kan zorgen is tenslotte de zaalvoet balploeg van Sikkens Breda, een Brabants team dat in de eigen competitie uitstekend mee draait, onder meer kan beschik ken over de technisch begaafde Oud-Gastelspeler Cees Haver- mans. Al met al dus weer een achttal ploegen dat zaalvoetbal van pri ma niveau garandeert, in een toernooi dat door KNVB-arbi- ters L. Bombelijn. G. Leenknegt en W. van Gremberghe geleid wordt. wij" Harry jr: „Om goede resultaten te behalen is het inderdaad erg belang rijk zoveel mogelijk ritten te rijden, en dat proberen we dan ook. Een bijko mende zaak is dan nog dat je op den duur weet wat je ongeveer van een bepaalde uitzetter kunt verwachten. Ook is het absoluut nodig dat je de reglementen door en door kent, dat is de basis die gewoon niet mag ontbre ken" Toch ben je met die kennis en erva ring nog nergens als je geen goed team vormt. Hoewel er bij het équipe- Korst twee generaties naast elkaar zitten (vader is 58 en zoon is 21 jaar), is het duidelijk dat de samenwerking tussen de twee goed is. Harry Korst sr hierover: „Ruzie hebben we nooit, maar de discussie kan toch wel eens hoog oplopen Bij oriëntatieritten kan je namelijk heel veel dingen op heel veel manieren interpreteren. Als de meningen in zo'n geval uiteenlopen, vallen er nogal eens wat woorden, maar aan het eind van het liedje is het toch meestal zo dat m'n zoon. hij is tenslotte navigator, beslist. Bij een kaartleesrit komt dat veel minder voor omdat de reglementen niet zo gecompliceerd zijn en een route zo doende makkelijker te kiezen is". „Toch", vertelt Harry Korst jr. „loopt het daar ook wel eens mis. Zo bemoei de m'n vader zich tijdens een teamrit nabij de Wouwse Tol wat teveel met het navigatiegebeuren. waardoor we in een sloot terechtkwamen De scha de viel gelukkig nogal mee en zelf kwamen we er ook heelhuids vanaf. Dat is ook het enige ongelukje wat we gehad hebben sinds we in 1978 begon nen zijn met de rittensport". Sinds die eerste rit zes jaar geleden hebben vader en zoon Korst zich bekwaamd in vrijwel alle rittensys- temen, zodat ze regelmatig door het ZEVAC- en Vossenrijders-bestuur be naderd worden voor het uitzetten of controleren van een rit. Toch zouden ze, als ze een keus moesten maken, altijd terugvallen op kaartleesritten. „De reglementen hiervoor zijn het kortst en het minst ingewikkeld. Bo vendien kan je tijdens deze ritten nog eens goed doorrijden als dat nodig is". TERNEUZEN De Temeuzense korfbalvereniging Luctor houdt tweede kerstdag (woensdag 26 december) in sporthal 't Zwaantje het traditionele kersttoernooi. Het vijftiende inmiddels in een onafgebroken reeks waarin de Temeuzense vereniging er telkens in slaagde om een interessante en sterke bezetting aan de start tc krijgen. „En bij het derde lustrum is dat zeker voor een Zeeuwse representatie die weer het geval", zegt Adri Tholens, kwalitatief erg hoog schoort, bij dat die met Addie Schuurhuis en Tonny vijftal distnctsploegen is ook Rapid Drabbe de toemooicommissie vormt. Gent ingedeeld. Kwestie van er tijdig bij zijn. is Tho- Door de toegenomen korfbalcontac- lens wel zeker. En in zijn jacht' om ten met Belgisch-Vlaamse selecties is een aantal klinkende namen op het inmiddels wel bekend dat Rapid iove- programma te krijgen is de toernooi- rigens de laatste jaren vrijwel altijd te commissie ten volle geslaagd. De sa- gast in dit, Luctortoernooi) met de menstelling van de hoofdpoules Zeeuwse top mee kan. Daar komt nog maakt dat duidelijk: Swift, Animo, bij dat Belgische toemooigangers Thoba, ONDO en SEOLTO zijn goed praktisch altijd hun sterkste selecties op de been brengen waar Zeeuwse ploegen nog wel eens met een ver sterkt 'tweede garnituur' verschijnen. Daar lijkt overigens nu weinig sprake van. Om een aantrekkelijke korfbal dag te garanderen en qua sterkte gelijkwaardige poules samen te kun nen stellen, zegt Tholens van de Zeeuwse topteams de toezegging te hebben dat die hun sterkst mogelijke ploegen naar Temeuzen afvaardigen. Indeling TERNEUZEN In de laatste week van het jaar staan voor de trimmers nog twee prestatielopen op de kalender. Op tweede kerstdag houdt de plaatselijke voetbalvereniging in Hoofd plaat in samenwerking met de atletiekvereniging Scheldesport uit Temeuzen een trimloop waarbij de deelnemers'kunnen kiezen uit twee afstanden: vijf kilometer of acht kilometer De start is om 14.00 uur bij het sportveld De inschrijving staat open vanaf 13.00 uur in de kantine van vv Hoofdplaat, Zaterdag 29 december houdt de scheidsrechtersvereniging Zeeuwsch- Vlaanderen in samenwerking met de commissie Sportieve Recreatie en Scheldesport de jaarlijkse trimloop in het Axelse bos. Er kan 3200 meter (start: 14.00 uur), 6400 meter (start: 14.30 uur) of 9600 meter (start: 15.15 uur) worden gelopen. De inschrijving staat open vanaf 13.00 uur in de kantine van de vv Axel. Met die toezegging achter de hand is de toemooicommissie tot de volgende poule-indeling gekomen: Poule Al: Swift Middelburg, Rapid Gent, ONDO Sint-Laurens. Poule A2: Animo Souburg, Tioba 's-Heere Hen drikskinderen, SEOLTO Vlissingen. Poule C: Animo 2, Blauw Wit Kloetin- ge, Luctor Temeuzen. Tjoba 2. Poule D: Floriant Merelbeke (B). Luctor 2, Rapid 2 en Zaamslag. Het toernooi begint om 09.00 uur met de wedstrijd Zamslag-Luctor 2, gaat daarna zonder pauze naar de finale die voor de hoofdgroep om 15.00 uur begint. In de C- en D-poule komt de eindklassering en de toernooiwinst via de resultaten in de poule wedstrij den. Winnaar van de hoofdgroep in 1983 werd Tjoba dat door die zege de wisseltrofee definitief in zijn bezit kreeg. De gemeente Temeuzen heeft inmiddels een nieuwe wisselbeker be schikbaar gesteld. Bij alle aanwezige kwaliteit krijgt het vijftiende kersttoernooi van KV Luctor ook een arbitrage op niveau. Johan Meessen, Rinus de Doelder, Jaap van Spronsen, Bram van de Have en Daan Hamelink leiden de wedstrijden. SINT-JANSTEEN Ook voor ama teurwielrenner Eric Vereecken uit Sint-Jansteen is de aanloop naar het komende wielerseizoen inmiddels al weer van start gegaan. De Zeeuwse crosscompetitie, zoals die gedurende de maand december wordt georgani seerd heeft ook Vereecken met beide handen aangegrepen om de basiscon ditie op te doen. Daarna de weg en.... yoga-oefeningen moeten ervoor zor gen, dat Vereecken meteen met de seizoensouverture kan vlammen. „Dit seizoen wil ik er vroeg staan. Met name in het begin elke week een Belgische klassieker rijden. Ik wil bewijzen, dat ik bij de amateurs best een woordje mee kan spreken", zegt een strijdvaardige Eric Vereecken. Het afgelopen seizoen debuteerde Eric Vereecken bij de amateurs. De eerste wedstrijden kwam hij nog uit bij de junioren In deze categorie werd de Steense coureur zelfs nog clubkam pioen van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen om kort daar op de overstap naar de amateurs te maken. Het 'klassieke' seizoen stelde voor hem nog met veel voor: een drieëntwintigste plaats in de Omloop van de Braakman en een vijfentwin tigste in de Belgische Omloop van de Mijnstreek waren uiteraard geen aan sprekende uitslagen, maar wel een bewijs, dat Vereecken een redelijke 'binnenkomer' had in deze categorie. De binnenkomer werd echter niet gevolgd door de successen, waarvan velen dromen in de criteriums. Onbe suisd de aanval kiezen en vooral ook 'domme fouten' bezorgden hem voor alsnog geen 'echt' secces. „Ik ben me er volledig van bewust, dat ik hei afgelopen seizoen erg veel fouten heb gemaakt Als ik wat slimmer had gereden, denk ik dat ik zeker een paar zeges had behaald. In Temse bijvoor beeld was ik er erg dichtbij toen ik alleen op de aankomst afging, Maar in de laatste honderden meters zat ik steeds achterom te kijken en werd ik toch nog ingelopen", merkt Vereec ken op. Verder had de jonge amateur van de wv Zeeuwsch-Vlaanderen nog teveel respect voor die renners, die al lange re tijd deel uit maken van het ama teurpeloton. „Eén van mijn grote fouten is ook geweest, dat ik teveel naar de grote namen heb gekeken. Ik had angst voor hen. Waarom eigen lijk, vraag ik mij nu af. Daarom wil ik mij het komende seizoen gaan bewijzen; en dat moet dan al vroeg in het seizoen gaan gebeuren", denkt en hoopt Vereecken. Om dat te bereiken heeft de Zeeuws- Vlaming na het einde van het vorige seizoen ook slechts een korte rust (die penode duurde maar een maand) ge nomen. waarna hij met verschillende oefeningen op zijn eigen wijze de voorbereiding is begonnen Vereecken nam deel aan verschillende trimlopen en voorts doet hij daarbij ettelijke oefeningen, waarvan yoga ongetwij feld de opvallendste is. Maar ook het Zeeuwse cross-seizoen paste in die voorbereiding ..Sinds ik actief aan wielrennen doe. heb ik nog ieder win terseizoen verschillende crossen mee gedaan. Voornamelijk om daarin kracht op te doen. Ik merk dat ik daar met name vorig jaar voordeel van heb gehad", vindt Eric Vereecken. Specialist Eric Vereecken als veldrijder om zich poor te berijden op een goed loegscizoen Tot nu toe heeft hij aan alle drie Zeeuwse veldritten deelgenomen. Af gelopen zaterdag in Koewacht zag het er zelfs lange tijd naar uit, dat Vereec ken op een verdienstelijke vierde plaats zou gaan eindigen, maar uitein delijk moest hl toch nog zijn meerdere erkennen in specialist Patrick Tol- hoek. die hem in een spurt versloeg. Ook de nog resterende ritten (morgen zaterdag in Wemeldinge en vol gende week in Kruiningen) zal Vereec ken opnieuw tot de deelnemers beho ren. „Misschien dat ik ook nog een paar wedstrijden in Belgie zal rijden, maar dan moeten de parkoersen niet te zwaar zijn. Want daar heb ik de pest aan. Ik vind crossen leuk als voorbe reiding op het komende seizoen. Van daar, dat ik het initiatief ook zo toejuich om deze competitie te hou den. Ik heb er bovendien ook geen speciale fiets voor aangeschaft; wel heb ik mijn wegfiets enigszins omge bouwd en zo doe ik aan de crossen mee", stelt Eric Vereecken. die in één seizoen bi) de amateurs dus veel ge leerd hoopt te hebben. De eerste wedstrijden van het vol gende seizoen.dat overigens over tien weken (zaterdag 2 maart met de traditionele Omloop Het Volk) al weer van start gaat. zullen het moe ten bewijzen. DOELMAN TERUG BIJ IIOOFDPLAA T HOOFDPLAAT Aan het eind van het vorig seizoen vroeg Bet Thomaes vrij verrassend overschrijving aan van Biervliet naar Hoofd plaat. De doelman nam afscheid van een vereniging waar hij verzekerd was van een plaats in het eerste en ging terug naar zijn oude club, die al over twee doelverdedigers beschikte die moeiteloos in de vierde klas mee konden draaien. In de opening van het seizoen kwam hij er nog niet aan te pas, maar toen hij eenmaal zijn kans kreeg, werd deze met beide handen aangegrepen en nu lijkt Thomaes vaste keus van trainer Rini Deij geworden te zijn. Zeven seizoenen geleden (1977tot Mark en Theo twee goede keepers, 1978) stond Ben Thomaes onder de dus moesten we maar uitvechten lat bij Hoofdplaat, dat toen voor wie eerste keus zou worden Mari het eerst in de derde klas meedraai- stond m het begin van de compeu de. Hij herinnert zich nog dat het tie in het eerste. Theo in het tweed; toenmalige elftal prima meedraai- en ik in het vierde. Aanvankelijk de: „Na een uitstekende seizoen- had ik daar totaal geen moeite start, waarin we een hele tijd onge- mee, maar eenmaal geconfronteerd slagen bleven, werden we uiteinde- met het veel lagere niveau, werdik lijk vierde, wat een schitterende bang dat ik meegetrokken zou wor prestatie voor onze ploeg was". Ben. die een goed seizoen achter de rug had. kreeg samen met zijn huidige collega-keepers Theo de Met Rini Deij heb ik toen afgespit Waele en Mark Pielaet, het tweede ken dat ik voortaan reserve bij het seizoen te maken met Joop van de eerste en het tweede zou staan. Dat Broecke, die vaste keus werd voor heeft twee maanden geduurd. Te- trainer George de Backer. „Wij gen Koewacht kreeg ik mijn kans, drieèn waren nog geen twintig jaar We wonnen met 2-0 en de week oud. terwijl Joop de dertig al was daarop met 3-0 van Ria. Daarna gepasseerd Hij beschikte dus over moesten we voor de beker tegen meer ervaring", geeft Ben nu laco niek toe. „Aan het eind van het seizoen kreeg ik de kans om naar Biervliet te gaan als opvolger van Johan Toch kwam de week daarop al de 227) Vriji den". Vertrouwen Steen. Van de beslissende straf schoppen stopte ik er twee, waar door Steen gewipt werd. Dat sterk te natuurlijk het vertrouwen" Bonte en Han Moerman. Daar heb ik nooit spijt van gehad. Een prima ommekeer. Een op de tweeds plaats staand Hoofdplaat verloor tijd was het in een geweldige ver- drie keer op rij en werd daardoor eniging. Eenmaal behaalden we de kansloos voor een mogelijk kam- derde plaats met een toen zeer pioenschap. Dit laatste realiseert sterk elftal". de ploeg zich ook. Ben. „Rini Deijis nu al bezig met het volgend sei zoen. Hij wil graag met Hoofdplaat naar een hoger niveau en hamert er Moeilijk Toch verkoos hij na vijf seizoenen daarom voortdurend op dat er goi Biervliet om weer terug naar voetbal uitkomt. De derde klas Hoofdplaat te gaan: „Dat is een ook weer eens wat anders. Nu k moeilijke beslissing geweest, maar men we ieder jaar dezelfde gezic uiteindelijk heb ik de knoop door- ten tegen. Qua voetbal kunnen we gehakt Vanwege mijn werk was ik trouwens best goed voor de dag altijd in Biervliet 's Avonds terug komen. Vriendschappelijk wonnen naar Hoofdplaat om te eten en dan wij bijvoorbeeld met 4-3 van Hoek weer terug naar Biervliet voor de en 4-1 van AZVV. Als de selectie en training. Dat werd steeds moeilij- de trainer bijeen kunnen blijvea ker voor me. Toen mijn vaste hebben we straks een goede kans" maatje Romain Deveneijns. die in Over zijn niveau zegt hij dat dit bij Breskens woonde en waarmee ik Biervliet beter was. „Constant altijd naar de training reed. vanwe- stond ik onder druk. Hier kwam ik ge zijn werk een jaar naar Zweden in een nieuw elftal, waarin ik tot nu moest, stond ik er alleen voor en toe een wedstrijd of acht heb ge- dat maakte de beslissing iets ge- keept, maar het oude niveau kom; makkelijker. Hoofdplaat had in best wel terug", stelt Ben Thomaes. BEN PA UWELS: GEEN EXCUUS TERNEUZEN Een week later dan gepland treedt tweedeklasser AZW zaterdagmiddag aan tegen Rozenburg, de huidige nummer twee op de ranglijst. De wedstrijd had eigenlijk vorige week al gespeeld moeten zijn, maar omdat Nico Bouwman één dag tevoren met hel Zeeuwse elftal de Belgische selectie partij moest geven, vroeg èn krees AZW één week uitstel. Hoe dan ook is het duel met het zo voortvarend gestarte Rozenburg voor de Axelse formatie van groot belang. Nog altijd immers is AZW niet uit het dal. waarin het beland de toen een aantal basisspelers geblesseerd raakte. Het resultaat daarvan mag bekend veronder steld worden na tien wedstrijden is AZW teruggezakt naar een voor laatste plaats, weliswaar nog vóór Bruse Boys, maar achter erkende degradatiekandidaten als Yerseke, Good Luck en SSC'55. Die laatste ploeg bekeek trainer Ben Pauwels overigens vorige week thuis tegen Altena. SSC boekte daarin een belangrijk winstpunt via een 0-0 gelijkspel, maar kon desondanks geen indruk op Pau wels maken. „Ik ben er ook na zaterdag nog van overguigd, dat wij beter voetbal spelen dan onze concurrenten", zei hij, „als ik die overtuiging ook nog eens op de spelers kan overbrengen, moet het op een gegeven moment vanzelf beter gaan". Excuses voor een zwakke prestatie heeft AZW intussen niet meer, meent Ben Pauwels ook. „We zijn nu eenmaal praktisch weer com pleet. Het moet tegen Rozenburg maar eens gebeuren". Het komt Ben Pauwels in zoverre goed uit dat Rozenburg zaterdag AZVV's tegenstander is, „omdat het toch de te kloppen ploeg is". „Ik ga er dan ook van uit dat iedereen voor Ben Pauwels inzetbaar zijn. Daarbij komt nog Mare de Kunder zal moet missen, De Kunder is op wintersportvakan tie. Overigens staat Kogelvangers mo menteel met twaalf punten uit elf wedstrijden op een vierde plaats geklasseerd. Het programma voor zondag ver een nagenoeg complete selectie. Alleen Johnny Spaans ontbreekt nog, de rest is fit Temeuzense Boys Minder voorspoedig gaat het ove rigens momenteel ook Temeuzen se Boys af. Drie weken terug nog was de ploeg meld voor de Zeeuws-Vlaamse van Arie Dekker Zaamslags be- clubs één wedstrijd. Een duel bo- langrijkste concurrent in de strijd vendien van een klein kwartiertje om de eerste plaats, maar drie Vogelwaarde-HW'24. Die wed- nederlagen op nj (WHS, Veere en— strijd werd op 21 oktober na 75 zaterdag nog Dinteloord). deden minuten spelen gestaakt dooi de Terneuzenaren kelderen naar scheidsrechter Lambrechts uit Et een plaats in de middenmoot. Wel- ten-Leur omdat hij zich bedreigd iswaar heeft Temeuzense Boys nog voelde door HW. HVV tekende twee wedstrijden in te halen (Ko- vervolgens bij de KNVB beroep gelvangers uit is zaterdag de aan. maar kreeg geen gelijk. De eerste), maar toch: zes verliespun- voetbalbond achtte de Hulster club ten in drie wedstrijden poets je niet schuldig aan het staken zomaar weg. wedstrijd. De resterende vijftien Temeuzense Boys heeft daarbij minuten zullen dan ook niet meer nog de pech uitgerekend in deze uitgespeeld worden. Als officiële belangrijke fase met enkele blessu- uitslag komt in de boeken 3-0 voor res te kampen Jackie Dingenouts Vogelwaarde te staan Trainer sukkelt nu al weken met een pijnlij- George Pauwels kreeg bovendien ke enkel en Roy Scheele heeft een berisping voorhet betreden van problemen met zijn lies Beide spe- het veld. Het programma luidt: Iers ontbraken vorige week dan ook zaterdag AZW-Rozenburg en Ko en zullen ook zaterdag wellicht niet gelvangers-Temeuzense Boys.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 34