PERSONEEL BBf direktie-sekretaresse ffi Voorlichtingsdag coördinator gezinshuizen m/v jsl bedrijfsmaatschappelijk werker (m/v) Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) SPRANGERS INGENIEUR (HTS) SPRANGERS Terneuzen B.V. C. OOSTROM'S CONSERVENFABRIEKEN B.V. elektricien onderhouds- storingsmonteur HERCULES PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 'ZATERDAG 1 DECEMBER 19 ;o Christelijke Sociale Akademle 14 december 1984 om 10.15 uur Wil je na je middelbare school (havo, vwo of mbo) of na een aantal jaren werken een dagopleiding volgen op het terrein van het: WELZIJNSWERK kom dan nader kennismaken met de IJssel- poort in Kampen' Na een basisjaar kun je een keuze maken uit 3 studierichtingen: kultureel werk maatschappelijk werk personeelswerk Agogisch Kerkelijk Werker een differentiatie binnen de studierichting kultureel werk gericht op het werkveld van de kerken en aanverwante organisaties. Een studie die opleidt voor het diploma hbo - kw met aantekening agogisch kerkelijk werk. Edukatief Werk een differentiatie binnen de studierichting kultureel werk gericht op vormings- en edukatiefwerk. Bij deze differentiatie heeft de basisedukatie een belangrijke plaats. Het studieprogramma komt in samenwerkig met de PABO in Zwolle tot stand. De studie leidt op voor het diploma hbo - kw met aantekening edukatief werk. Bestuurlijk Welzijnswerker een differentiatie binnen de studierichtin gen kultureel werk en maatschappelijk werk, gericht op het welzijnswerk. Een studie die opleidt voor het diploma hbo-kw of hbo- mw met aantekening bestuurlijk welzijns werk. C.S.A. DE IJSSELPOORT Engelenbergplantsoen 5, •266 AB Kampen Telefoont 05202 - 25262. voor 14 uur per week. De gezinshuizen vormen een samenwerkingsproject van de Vereeniging Kinderzoj-g te Middelburg en de Stichting voor Jeugd en Gezin te Middelburg. Er zijn momenteel vier gezinshuizen, welke begeleid worden door maatschappelijk werkers, afkomstig uit beide instellingen. Sollicitanten dienen bereid en in staat te zijn deze functie wellicht te combineren met de vacante functie van coördinator voogdij (4 uur per week). Functie-omschrijving - het coördineren van het werkersoverleg, dat ge vormd wordt door de begeleidende maatschappe lijk werkers en een psycholoog; - het coördineren van de plaatsingen van de jonge ren in de gezinshuizen; - het coördineren van de landelijke ontwikkelingen met betrekking tot de gezinshuizen; - het stimuleren van bezinning op de doelstelling en de methodiek; - mede richting geven aan een plaatsbepaling van de gezinshuizen t.o.v. andere residentiële voorzie ningen en de pleegzorg; - het begeleiden van een gezinshuis zal in de nabije toekomst tot een van de taken kunnen behoren. Functie-eisen: - ervaring met gezinsgericht werken; - organisatorische kwaliteiten; - in het bezit zijn van een diploma hbo-maatschap- pelijk werk. Salarisindicatie Het salaris ligt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen de f 2.678,85 en 3.548,30 bruto per maand bij een volledige baan. De cao Welzijn is van toepassing, Opname in het PGGM-pensioenfonds. Inlichtingen over deze functie en het project worden u gaarne verstrekt door mevrouw W. Janse-Alewijn- se, hoofd justitievoorzieningen. Tel.: 01180-35510. Er is een informatiestencil beschikbaar. Schriftelijke sollicitaties met ver melding van opleiding, ervaring en referenties gelieve u tot uiterlijk 14 december a.s. te richten aan de zeeland directie van de Vereeniging Kinder- gg zorg, Nieuwstraat 47, 4331 JK Mid delburg. De Vereeniging Kinderzorg heeft een christelijke signatuur. Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland Het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland te Kloetinge bij Goes is een algemeen psychia trisch ziekenhuis, waarin ruimte is om te werken volgens eigentijdse inzichten in de psychiatrische hulpverlening. Het ziekenhuis beschikt over200 klinische behandelplaatsen, een polikliniek. 24 plaatsen voor dagbehandeling en 16 plaatsen in het hostel te Middelburg, Het aantal klinische behandelplaatsen zal in de nabije toekomst worden uitgebreid tot 260, terwijl de oprichting van een tweede hostel in Zeeland wordt voorbereid. In het ziekenhuis zijn ongeveer 220 personeelsleden werkzaam. In verband met het aanvaarden van een funktie elders door de huidige funktionaris zoeken wij op korte termijn een HOOFD SEKRETARIAAT/ARCHIEF MA/ vak.nr.: 8.814.84.35 Deze funktionaris ressorteert recht streeks onder de hoofd ekonomische en administratieve dienst en geeft leiding aan en werkt mee binnen het centraal se- kretariaat van het ziekenhuis. Binnen het centraal sekretariaat worden o.a. de volgende taken verricht: - het verrichten van typewerkzaamhe den van algemene- en medische aard; - het verwerken van inkomende- en uit gaande post; - het beheren van een centraal archief. - notuler'en en verslag leggen van verga deringen; - reproduktiewerkzaamheden. Funktie-eisen: - een opleiding op MBO-niveau. waarin sekretariële en archiefbeneersonder- werpen zijn opgenomen; - goede leidinggevende en organisato rische eigenschappen; - leeftijd vanaf 25 jaar; - ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt, afhankelijk van op leiding en ervaring, minimum 2.384,30 en maximum 2.940,33 bruto per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie worden verstrekt door de heer J. van de Boven- kamp, hoofd ekonomische- en admini stratieve dienst, tel. 01100-30000. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van het vakaturenummer linksboven op de enveloppe, kunt U binnen 10 dagen richten aan het hoofd van de dienst per soneelszaken van het Psychiatrisch Zie kenhuis Zeeland, Postbus 253, 4460 AR Goes. "De Schelde" in Vlissingen heeft ongeveer 3000 personeelsleden in dienst. Het bedrijf bouwt en repareert zee schepen, produceert grote stoomketel installaties, bouwt scheepsdiesel- motoren, tandwieloverbrengingen, alumi- BV Koninklijke Maatschappij "de Schelde" Scheepswerf en machinefabriek Vlissingen nium konstrukties en apparaten voor de nucleare, chemische en petrochemische industrie. Momenteel bestaat binnen het be drijf een vakature voor de funktie van De aan te stellen funktionaris. welke res sorteert onder het Hoofd Personeels zaken, zal zich bezig houden met advise ring en hulpverlening bij individuele en groepsgerichte problematieken in de werkrelatie, preventief gerichte aktivitei- ten, beleidsbeïnvloedende bijdragen en verwijzing. In deze funktie, die met een grote mate van zelfstandigheid wordt uitgevoerd, dient nauw samengewerkt te worden met de lijn- en personeelsfunktionarissen en de bedrijfsartsen. Wij zoeken kandidaten met een voltooide opleiding HBO-MW en ervaring op het terrein van het bedrijfsmaatschappelijk werk. Het bezit van een rijbewijs BE is vereist Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeels zaken, B.V. Kon. Mij. "de Schelde". Postbus 16, 4380 AA Vlissingen. In ons protestants-christelijk ziekenhuis te Dirksland ontstaat binnenkort de vakature van voor 40 uur per week (m/v) Naast ondersteuning van de direktie, zullen eveneens werkzaamheden verricht gaan worden voor het bestuur Tot de werkzaamheden behoren onder meer: voorbereiden, organiseren en notuleren van bestuursvergaderingen en andere bijeenkomsten. verzorgen van follow-up van genomen besluiten. zelfstandig uitvoeren van korrespondentie en behandelen van de post t b v. bestuur en direktie, beheren van het direktie-archief, bewaken van de periodieke direktie-informatiestroom, bijhouden van de agenda en regelen van.afspraken. Voor een goede vervulling van deze vakature zijn vereist: een VWO- of eventueel HAVO-opleiding. gevolgd door een gerichte opleiding tot direktie-sekretaresse, goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, goede type- en stenovaardigheden, goede kontaktuele eigenschappen en omgangsvormen, leeftijd vanaf 25 jaar. Gezien het nivo van de funktie is enige praktische ervaring beslist noodzakelijk. Binnen het sekretariaat wordt nauw samengewerkt met een (part-time) kollega sekretaresse. Gelet op de grondslag van ons ziekenhuis is een protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. Tegenover dit eisenpakket staat een goede honorering met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, vastgelegd in de CAO-Ziekenhuiswezen. Voor meer inlichtingen omtrent de inhoud van deze funktie kunt u kontakt opnemen met de heer O. van de Ridder, ekonomisch-direkteur, telefoon (01877) 1555. Eigenhandig geschreven sollicitaties - vergezeld van een recente pasfoto - kunnen tot 17 december a.s. worden gericht aan de afdeling Personeelszaken, Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland. Terneuzen B.V. Het bouwbedrijf Sprangers Terneuzen B.V., een zelfstandige werkmaatschappij behorend tot de SPRANGERS Samenwer kende Bedrijven, houdt zich in hoofdzaak bezig met de voorbereiding en uitvoering van utiliteitswerken in de regio. Ter uitbreiding van onze organisatie te Terneuzen zoeken wij: - opleiding: bouwkunde - leeftijd: tot 25 jaar - ervaring: enige ervaring in het bere kenen van constructies en belangstelling voor auto matisering strekt tot aanbe veling - taken: voorbereiding en uitvoe ring van bouwwerken, zo wel technisch als commer cieel. Na een inwerkperiode zal betrokkene, bij gebleken geschiktheid, worden aange steld als projectleider. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van personalia, oplei ding en ervaring, binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, te zenden t.a.v. de directie van: Mr., F. J. Haarmanweg 50 4538 AS Terneuzen, Nederland Telefoon 01150-17970. IIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiifiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiim Middenweg 1, 4421 JG Kapelle Voor uitbreiding van onze technische dienst kunnen wij plaatsen: diploma v.e.v. sterkstroom noodzakelijk, eventueel met diploma installateur. Ruime ervaring beslist vereist. Leeftijd: 30-40 jaar. Niveau: mts. Ruime ervaring beslist vereist in het oplossen en voorko men van storingen aan produktiemachines. Leeftijd: 30-40 jaar. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan bovenstaand adres onder vermelding 'Personeelszaken t.a.v. de heer Joh. J. Oostrom'. De Nederlandse vestiging van Hercules Incorporated USA is een chemische industrie waarvan het hoofdkantoor is gevestigd in Rijswijk (ZH) en de produkliebedrijven en laboratoria in Zwijndrecht en Middelburg. Voor de Technische Onderhoudsdienst van ons produktiebedrijf te Middelburg zoeken wij twee monteur/bankwerkers (m/v) Hun laak zal voornamelijk bestaan uit onderhouds- en reparaiiewerkzaamheden aan me chanische apparatuur en pijpleidingsystemen. Functie-eisen: diploma LTS/Bemelel (SOM); bij voorkeur enige ervaring in de onderhoudsdienst van een produktiebedrijf; leeftijdsindicatie: ca. 25 jaar. Sollicitaties: Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de heer A.W.A. Kolen, afdeling personeelszaken van Hercules BV, Hercu- lesweg 35, 4338 PL Middelburg, telefoon (01180) 2 75 51 De Stichting "Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland" beheert in de provincie 11 instellingen in diverse sektoren van de gezondheidszorg. Het instituut voor geestelijk gehandicapten VIJVERVREUGD aan de Koudekerkseweg 145 te Middelburg behoort eveneens tot de S.V.R.Z. Hier wonen en leven 360 bewoners in de leeftijd van 2 tot 80 jaar. Zij verblijven in de twaalf paviljoenen van de moederinrichting of in dependances/fasehuizen. De groeps grootte is verschillend. De begeleiding wordt verzorgd door groeps leiding, paviljoensleiding en staf. Het totale personeelsbestand bedraagt zo'n 450 medewerkers. Voor de Verzorgingsdienst zoeken wij kontakt met enthousiaste jonge mensen (zowel jongens als meisjes) die in dienst willen treden en in de gelegenheid zijn per april/oktober 1985 de opleiding te gaan volgen tot leerling Z-verpleegkundige Tijdens de opleiding, die 3 jaar duurt, bestaat de taak uit het leren begeleiden van bewoners en het verrichten van een aantal ondersteunende taken met betrekking tot de direkte zorg. Eisen voor benoeming minimaal 17 jaar en 7 maanden en maximaal 20 jaar oud zijn in de maand dat de opleiding start; een vooropleiding op HAVO/MAVO/MHNO/MSPO/MBO of een gelijkwaardig niveau; gemotiveerd zijn om met geestelijk gehandicapten om te gaan; bereidheid te werken in wisselende, onregelmatige diensten; wonen in de direkte omgeving van het instituut. Gezien de samenstelling van de huidige personeelsbezetting zullen met name ook mannelijke sollicitanten een kans maken. Nadere informatie over de funktie/opleiding is verkrijgbaar bij Joop Flamman, adjunkt-direkteur verzorgingsdienst "Vijvervreugd", tel (01180) 2 57 51, en Cees de Vries, personeelskonsulent, tel. (01180) 1 45 68 of 2 57 51 Gezien de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. Het medisch kleuterdagverblijf Vlissingen is gevestigd in vier eengezinswo ningen. Vanuit het medisch kleuterdagverblijf wordt een vorm van hulp geboden die erop gericht is het kind bij wie een stoornis in de ontwikkeling optreedt of dreigt op te treden en het gezin in haar totaliteit, te benaderen. Functie-omschrijving - het samen met een collega begeleiden van een groep van maximaal 6 kinderen in de leeftijd van IV2 t/m 6 jaar; - het samenwerken met de ouders; - samenwerken met kinderarts, hoofdleider, orthopedagoge, maat schappelijk werkster en groepsleidsters. Vereist - een minimumleeftijd van 23 jaar; - bij voorkeur ervaring met soortgelijk werk; - kleuterakte, M.B.O.-I.W. of gelijkwaardig. Salarisindicatie Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen 2.128,- en 2.864,- bruto per maand met een uitloop naar 3.253.- bij H.B.O.-niveau. Arbeidsvoorwaarden De C.A.O. Medische Kleuterdagverblijven is op de arbeidsovereen komst van toepassing. Opname in het P.G.G.M.-Pensioenfonds. Inlichtingen over deze functie worden u gaarne verstrekt door het hoofd van het medisch kleuterdagverblijf, Theo van den Hoven. Tel.: 01184-63724. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van oplei ding, ervaring en referenties, gelieve u binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directie van de Vereeniging Kinderzorg, Nieuw straat 47, 4331 JK Middelburg. In de linkerboven hoek: gr.l. MKD V. De Vereeniging Kinderzorg heeft een christelijke signatuur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 6