Hulst heeft nog financiële ruimte 'Gratis' bruggetje kost Sas van Gent 15 mille Ruzie in werkgroep vrij dansen welzijn voor ouderen Terneuzen Wissel Zeeuws-v/aanaerefl PZC/streek Nieuw materieel voor gemeentewerken Hulst JEAN PAUL DE BRUIN Kwijtschelding belasting minima in Hulst mogelijk DINSDAG 20 NOVEMBER 1984 14 IN BEGROTING VOOR 1985 HULST De gemeente Hulst heelt voor 1985 de nodige financiële ruimte. Uit voortvloeien uit het rapport 'bejaar- gewonde fietser de toelichting bij de begroting voor 1985 van de gemeente blijkt dat er den veiliger op de weg naar het ElisabethzieKennuis in biuis- ongeveer 523.000 gulden extra te besteden is. dankzij meevallende uitgaven Voor de jaren 1986 tot'en met 1988 en een verhoogde uitkering uit het gemeentefonds. Voor de volgende jaren staan onder meer vermeld stedebouw- sc.iadigd. verwachten burgemeester en wethouders echter een aanmerkelijk minder kundige werken, de riolering in Nieuw rooskleuriger situatie. Dat is voornamelijk te wijten aan de gemeentefonds- Namen, het rioolplan Hulst, het on- uitkering, de opbrengst van de onroerend-goedbelastingen en hogere kapi- derhoud van gebouwen, het opknap- taalslastcn. pen van wegen en straten en andere rioleringen. Het gemeentelijk grond- Hoewel er volgend jaar enige ruimte ratie van de molen op de stadswallen, bedrijf zal naar verwachting per 31 is. acht het college het onmogelijk de ook komt er een aanpassing van de december 1985 een waarde hebben openbare voorzieningen volledig te subsidies izoals bekend is de gemeen- van 12.475 863 gulden, tegenover onderhouden en op peil te houden, te onlangs - op bepaalde punten - 11.377.442 gulden aan het eind van dit althans op langere termijn. Daarom is afgestapt van de nullijn bij de subsi- jaar. Aan kapitaal is nodig 1.098 422 Katprdae. 94 november in Sas f drie meert zijn Fietser gewond bij VOOR AANBRENGEN VOORZIENINGEN aanrijding Hoek HOEK Maandagochtend is bij een aanrijding op de kruising rijksweg 61-Grote Weg 1 onder Hoek de fietser F. S. uit Philippine gewond geraakt aan hel hoofd. S stak de kruising - normaal voorzien van verkeerslichten, die door een de fect uitgeschakeld waren - over. waar hij werd gegrepen door een auto, bestuurd door A. M. uit Vlissingen. De kil Fiets en auto werden zwaar be schadigd Sinterklaas komt naar Sas van Gent met vijftien pieten SAS VAN GENT - Sint-Nicolaas komt aiuiaiio 1111L5C1& ttiiiujn, waaiuiu ia aigtöLapt van uc liuwiju l/ij xjc ouuor Jciai. .nüii r.a Ldcu ia uuui^ - oj K voor de komende jaren een prioritei- dièring van het welzijn» en is er geld gulden in verband met het bouwrijp ^ap ,8„ ~o "dVh^.- eJr tenlijst samengesteld met zaken, die nodig voor bodemsanering en voor maken van gronden en de nadelige en a 0 in ieder geval moeten gebeuren. De maatregelen en voorzieningen die exploitatiesaldi 523.000 gulden worden voor het groot- Ste deel besteed aan eenmalige uitga- 1. namelijk 276.500 gulden Het ove rige wordt volgens de plannen van b f/rif) RQTFT VA N R FN IV' w uitgegeven aan structurele za- Y VUKd 1 EL VZiiV CiV W ken. stoomboot af aan de Oostkade. waar hij met zijn vijftien zwarte Pieten wordt verwelkomd door C. van Wa terschoot. de voorzitter van de Sint- Nicolaasstichting. Gezeten in een open buggy gaat de goedheilig man via de Noordwestslraat, Noordstraat en Grote Markt naar het gemeente huis. Het laatste stuk over de Oost- straatpromenade gaat de sint te voet zodat de kinderen hem de hand kun nen drukken. SAS VAN GENT - Als de gemeente raad van Sas van Gent het houten ophaalbruggetje over de westelijke kanaalarm van de stichting 'Kom over de brug' als schenking aan vaardt. komen er 15.000 gulden aan kosten voor rekening van de gemeen te. Hoewel het bruggetje kanl en klaar wordt aangeboden, inclusief verfbeurten en montage, moet er aan Sinterklaas-kaarting in Zandstraat ZANDSTRAAT Zaterdagmiddag wordt in 'De Straete' in Zandstraat een grote Sinterklaas-kaarting gehou den. Er is voor 500 gulden aan prijzen te verdienen. De kaarting start om half drie. Overigens telt de uitslag ook mee voor de 'trofee'-kaarting De vol gende kaarting en ook de laatste voor de competitie vindt plaats op zondag 23 december. In het gemeentehuis wordt Sint-Nico- laas ontvangen door burgemeester Verreweg het grootste bedrag is be doeld voor de vervanging van voertui gen, machines en gereedschappen voor de afdeling gemeentewerken. B en w willen hier 200.000 gulden voor uittrekken. Het onderhoud van ge bouwen eist volgend jaar 50.000 gul- HULST De afdeling gemeentewer- aam uucnue subsidie te verstrekken den op. terwijl de riolering van de ken van de gemeente Hulst krijgt er in verband met extra kosten, waar de drs w R v.^Dusarduijn van Sas vu.. buitengebieden 40 000 gulden gaat voor 148.500 gulden machines, ge- peuterspeelzaal mee kampt Ook de Qent dje van de sint zijn jaarlijkse kosten. Het opknappen van de Kool- rcedschappen en voertuigen bij. Dat stichting jeugd- en jongerenwerk kan cadeau krugt aangeboden op het bal straat in Hulst is geraamd op in totaal is het plan van burgemeester en op een eenmalige extra subsidie reke- kon van het stadhuis. De sint zal de 475.000 gulden. De gemeente heeft een wethouders. Het is de bedoeling met nen van 4000 gulden. Het geld is nodig kinderen op rijm toespreken vanaf het bedrag van 38.000 gulden uitgetrok- name oude en versleten zaken te voor apparaatskosten. balkon. ken voor het komende jaar. vervangen, zoals een zout- en zand- Het college wil eveneens de Katholie- voorafgaand aan de intocht van de Op de prioriteitenlijst staan ook ste- strooier, een auto voor de plantsoe- ke Bond van Ouderen en Gepensio- Sjnt krijgen de kinderen van de kleu- debouwkundige werken vermeld. 9000 nendienst en een landbouwtrekker, neerden. afdeling Terhole. een subsi- ter. en lagere scholen een poppen- gulden structureel en 22.000 gulden De Hulster gemeenteraad zal zich die verstrekken; vijf gulden per in de kastvoorstelling in 'De Speije Pop als een éénmalige uitgave. Verder is donderdag 29 november over dit gemeente Hulst wonend lid pentheater Parabel speelt 'Sterke m *Tnrrn txt-i geld bestemd voor de uitbreiding van voorstel buigen. Tijdens de raadsvergadering wordt War,ja' vanaf 13.00 uur. Na afloop van I W I If I l|f l\ll 1 I I If de openbare verlichting in Paal, de tevens gepraat over het vernieuwen de voorstelling gaan de kinderen on- XTXXk_7 X JLj JL/U X XVv/iTXv/ X XXj verlichting van het voetbalveld in De raad praat verder over de aanschaf van de telefooncentrale in het stad- der muzjkaie begeleiding naar de Graauw, het onderhoud van tennisba- van meubilair en materialen voor de huis. De huidige installatie is verou- oostkade waar de sint wordt opge- nen in Hulst en Sint-Jansteen, restau- school voor zeer moeilijk lerende kin- derd en heeft, naar de mening van b wacht Harmonie 'De Verenigde deren 'De Regenboog' in Hulst. Daar- en w. een ontoereikende capaciteit, vrienden' speelt ter afwachting ver- rvsf*»n van rip nieuwe centrale- KVO Kloosterzande houdt bijeenkomst KLOOSTERZANDE - De KVO afde- ling Kloosterzande houdt vandaag, dinsdag, een bijeenkomst in zaal Van Leuven te Kloosterzande Tijdens de bijeenkomst verzorgt de Nederlandse Brandwondenstichting een lezing met film. De bijeenkomst begint om 19,30 de oevers van het kanaal Gent-Tcr- neuzen toch nog een aantal voorzie ningen worden getroffen, zoals het aanbrengen van slagbomen, het ver leggen van het trottoir, het verplaat sen van paaltjes en hel creëren van een paadje. Samen met de notaris- kosten en de precariorechten be draagt dat, volqens gemeentesecreta ris W. Zwartele, bij elkaar zo'n 15.000 gulden. Daarbij komen het onder houd en de jaarlijkse precariorech ten eveneens ten laste van de ge meente. Vanavond idinsdag) bespreekt de fi nanciële commissie van de gemeente Sas van Gent de schenking van het houten ophaalbruggetje in een open bare vergadering Dat had al een flink aantal maanden eerder moeten ge beuren volgens de bestuursleden van de stichting 'Kom over de brug'. Maar een aantal problemen heeft de schen king opgehouden Zo moest er eerst een bestemmingsplan gewijzigd wor den. waarna twee eigenaren van jachten die liggen afgemeerd in de westelijke kanaalarm een bezwaar schrift hadden ingediend. In een ge sprek met beide eigenaren zijn de bezwaarschriften nu overigens terug getrokken. Bestuurslid F. Puylaert van de stich ting 'Kom over de brug' toonde zich maandag hoogst verbaasd over het flinke bedrag dat de gemeente zou moeten bijpassen. ,,Ik zou niet weten waar dat geld allemaal inzit", zo ver klaarde hij ,,De firma De Ruysscfc uit Biervliet legt het pad van debr. naar het trottoir voor niks aantr,j paaltjes zetten wij er zelf neer Bot; dien zijn we van plan zelf wat veiiy ingswerken aan te brengen" teur C de Ruijsscher uit Biervfe-j het gelijknamige wegenbouwbcc kon die toezegging van Puyi* maandagavond bevestigen. Inmiddels is het benodigde bedrj van 50.000 gulden voor de bouw de brug binnen. Het resterende brekende deel van 3000 gulden tafel gekomen door het verstieü van een renteloos voorschot doo:> plaatselijke bank. ,.De bovenbi van de brug is al volledig klaar er.: onderbouw kan binnen zes wül afgeleverd zijn", aldus woordvoer Puylaert. Hij ziet de datum van maart 1985 als uiterste datum voo:j ingebruikname van de brug. Den gadering in de burgerzaal van b gemeentehuis aan de Westkade 1 gint om 19.00 uur. Activiteiten voor naast komt de aanpassing aan de Kosten van de nieuwe centrale schillende SinLNieolaasliedies en be- orde van net schoolgebouw van de 146.570 gulden. Tenslotte vergadert elcidt de s]nt ziJn tocht door het Sint-Bemardusschool in Clinge aan de Hulster raad over een bijdrage van Centrum van Sas van Cent Na atloop ouderen >int-,| ansteen de normen van de wet op het basison de gemeente aan de Hulster wonmg van de intocht vertrekt de sint naar SINT-JANSTEEN - De afdeling denvijs. B en w ajn voorts van plan de bouwvereniging voor buitengewoon bejaardenhuis'De Redoute', waar het Sint-Jansncn van de rooms-katholie- Peuterspeelzaal De Robbedoes een onderhoud aan 78 woningen in Hulst. 5interkiaasfee5t voor de bejaarden ke bond van ouderen organiseert in wordt gevierd. samenwerking met het gecoördi- aahnnrlén in hêf genippncphangpan- ONDERWERP BESTUURSVERGADERING gehouden in het gemeenschapscen trum 'De Warande'. Alleen voor het zwemmen wordt uitgeweken naar het overdekte zwembad 'De Drie hoek' in Hulst. Daar kunnen de be jaarden elke dinsdagmiddag van 14.55 tot 15.40 uur een baantje trek ken. De andere activiteiten zijn: elke woensdagmorgen gymnastiek van 9.30 tot 10.30 uur: volksdansen elke %voensdagmorgen van 10.30 tot 11.30 uur; handboogschieten, elke vierde woensdag van de maand van 13.30 tot 17.00 uur; zang, elke donderdagmid dag van 14.00 tot 15.00 uur; kaarten, iedere dinsdag- en donderdagmiddag van 13.30 tot 17.00 uur; prijskaarten, elke eerste woensdag van de maand van 13.30 tot 17.00 uur. biljarten, iedere dinsdag- en donderdagmiddag van 13.30 tot 17.00 uur en handwerken iedere donderdagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur. WESTERLAND Jean Paul de Bruin uit Hulst, Zcelands grootste biljarttalent, is er niet in geslaagd in de spelsoorl libre door te dringen tot de ereklas. Vorig seizoen miste De Bruin de promotie naar de nationale ereklas maar net, zondag, tijdens de titelstrijd in Westerland haalde de Hulsterse belofte de opmars naar de ereklas weer niet. Achter kampioen Dick Jaspers uit St.-Willebrord. die titel en promotie pakte, moest De Bruin zich tevreden stellen met een tweede plaats: zonder promotie Slecht gestart in dit natio nale titeltoernooi realiseerde De Bruin na drie ronden een moyenne (49) dat het ergste deed vrezen. Zater dag had de Hulstenaar echter een superdag die hem via gewonnen par tijen in respectievelijk 3,1 en 2 beur ten over de promotiegrens (90.00) heen tilde. In de patste ronde mocht De Bruin tegen Jack van Peer vier beurten gebruiken om de jacht op promotie tot een goed einde te bren gen. De Bruin won die partij, had voor de 350 caramboles echter zes beurten nodig. Twee teveel: een erg teleurge stelde De Bruin mag het volgend seizoen weer proberen. De eindstand in Westerland: 1 en kampioen Dick Jaspers St-Wlllebrord 11-92 00-350 ipromoliei, 2 Jean Paul de Bruin Hulst 10-82 18-350. 3 Ad Klein Kaatsheuvel 10- 74 03-350:4 Hans Klok Gelselaar 9-33 07-311 5 Jack van Peer St -Willebrord 7-49 67-337. 6 Wim van de Berg Amsterdam 5-57 20-340. 7 Gernt Boer Deventer 4-29.81-321; 8 Piet Gerrits Hoensbroek 0-19 11-163 Succes majoretten De Vossen uit Hé op concours Rucpli HULST Het Hulster majorette^ leton 'De Vossen' heeft voor ecnoj merkelijk succes gezorgd tijdensen concours voor drumbands cn mij. rettcnpeletons van de West-Brabai se en Zeeuwse muziekbond ii Brabantse Rucphen. In de derde divisie sectie A scoori de Hulster meisjes een totaal;; 154,5 punt wat ruim voldoende si voor het kampioenschap en de du aan verbonden promotie naai i tweede divisie. Op de zes onderde) scoorden de pupillen van instruct*, mejuffrouw J. van Hooije eeng< delde van ruim 8.5 punt. Ook dei voor het kampioenschap was haar ingestudeerd. Voorzitster s vrouw Van Hooije van 'De Voss mocht na afloop de gele kampi« wimpel in ontvangst nemen. In: derde divisie sectie A behaalde 1 tamboerkorps van de muaekverd ging 'Excelsior' uit Terhole me: S punten een eerste prijs. De dnrnite van showband 'Kloortje' uit K' zande behaalde in de derde dra sectie A een tweede prijs. Hun ope den werd door de jury gehonoitc met 282 punten. Bijeenkomst EHBO in Sint-Jansteen SINT-JANSTEEN De EHBO-afde- ling Sint-Jansteen en de plaatselijke NKV-vrouwenafdeling hielden een voorlichtingsbijeenkomst voor leden in het gemeenschapscentrum 'De Wa rande' in Sint-Jansteen. Tijdens de bijeenkomst, waarvoor veel belangstelling bestond, gaf de Nederlandse Hartstichting voorlich ting. Voor de pauze hield de heer Brugman vand e Hartstichting een inleiding over de werkzaamheden en het doel van de stichting. Die werd gevolgd door de film 'Een uur is te lang'. Na de pauze volgde een uiteen zetting door een arts over dat onder werp en de vertoning van de film 'Uw gewicht in de weegschaal'. Sint Nicolaas bezoekt Hoofdplaat HOOFDPLAAT Sinterklaas komt zondag 25 november aan in Hoofd plaat- Hij wordt om 13 30 uur inge haald door het muziekkorps 'Oefe ning Baart Kunst'. Om 14 30 begint in het dorpshuis een play-backwed- strijd. georganiseerd door de plaatse lijke jeugd De Sint zal tevens de ziekenhuizen bezoeken in Oostburg en Terneuzen. Woensdag 5 december brengt Sint Nicolaas met enkele van zijn Pieten een bezoek aan de kleuter en de lagere achool. TERNEUZEN - Er zijn problemen in de Terneuzense bejaardendanswe- reld. Bejaarden die elke maandag avond in Dienstencentrum 'De Veste' in Terneuzen hun quickstepje doen, lijken het slachtoffer te worden van hoogoplopende ruzies tussen leden en ex-leden van de werkgroep 'vrij dansen'. Na veel gekrakeel installeerde het Kernbestuur Terneuzen van de Stich ting Welzijn voor Ouderen op 23 okto ber een nieuwe werkgroep met een proeftijd van een half jaar. Daarmee zijn de gemoederen echter niet gesust Van die werkgroep, bestaande uit drie mensen, maakt J. Pattist deel uit. De proble-men binnen de werkgroep ont stonden eerder dit jaar tussen Pattist en de ex-voorzitter van de werkgroep C. Hoek. De heren kregen ruzie, om dat Pattist door omstandigheden geen spoedvergadering kon bijwonen. Volgens Hoek stapte Pattist naar aan leiding daarvan op uit de werkgroep. Toen Pattist toch de vergaderingen van de werkgroep bleef bijwonen, be sloten Hoek en twee andere werk groepleden op hun beurt op te stap pen. Op 24 september ging het nieuwe bejaardendansseizoen van start. Dat kon echter niet zonder volledige werk groep. Op eigen initiatief stelde R. Teeler. lid van het kernbestuur, die avond een nieuwe werkgroep samen Om in de werkgroep zitting te nemen waren op dat moment de heer Hoek en twee ex-leden, met wie hij voor heen opstapte, geïnteresseerd. Teeler werd vervolgens door het kernbestuur teruggefloten met de mededeling dat hij niet zonder meer een nieuwe werk groep kon installeren. Pattist bleek namelijk nog steeds lid van de oude werkgroep De hele zaak bereikte een hoogtepunt toen voorzitter J. Dubois van het kernbestuur op 8 oktober een brief aan alle dansliefhebbers voorlas en daarmee het zwijgen oplegde aan de door Teeler geïnstalleerde nieuwe werkgroep Ex-voorzitter Hoek daar over: „Het was een schaamteloze ver toning We mochten niks meer zeg gen, er was geen discussie mogelijk". Èr moest opnieuw een bestuur geko zen worden, waarin in elk geval Pat tist zitting zou hebben. Hoek nam de zaak hoog op en meldde daarop schriftelijk aan het bestuur dat 'de democratische gang van zaken' ver zoek was. Bij het schrijven ging een handtekeningenlijst van 58 mensen die er precies zo over dachten. Onreglementair Nadat Hoek xich ook schriftelijk tot het dagelijks bestuur van de Stich ting Welzijn voor Ouderen in Terneu zen had gewend, volgde antwoord van het kernbestuur met de opmer king dat het kiezen van een nieuwe werkgroep door Teeler 'onreglemen tair' was en dat verkiezing van leden voor aanvulling van de werkgroep alleen door leden van de bestaande werkgroep kan worden verricht. Over de handtekeningen werd niet gerept. „Wij denken dat het kernbe stuur in de veronderstelling is dat wij de mensen hebben laten tekenen voor een busreisje", zegt Hoek ver ontwaardigd. Voorzitter Dubois wenste maandag geen commentaar te geven. De zaak komt vandaag (dinsdag) in een verga dering van het bestuur aan de orde. Teeler in een reactie „Er zijn fouten over en weer gemaakt. De brief van Dubois kwam bij de mensen hard aan, maar ik denk dat het kernbestuur niet van zijn standpunt zal afwijken en de huidige werkgroep niet naar huis zal sturen, ook al is een meerderheid van de dansliefhebbers het niet met de gang van zaken eens. Ik vind dat de zaak in goed overleg moet worden opgelost". Pattist maakte maandagavond dui delijk nooit uit de werkgroep te zijn gestapt. „Ik vind het ontzettend jam mer dat meneer Hoek de vuile was buiten hangt. Het is zeer min dat hij de zaak 'en public' wil uitvechten Het gaat om een interne kwestie die intern moet worden uitgevochten". HULST Mensen met inkomen uit de gemeente Hulst kun nen waarschijnlijk kwijtschelding aanvragen van sommige gemeentelij ke belastingen voor het volgend jaar. Burgemeester en wethouders hebben dit plan kenbaar gemaakt in een toelichting op de begroting 1985 van Hulst. Ondanks de krappe financiële positie, meldt het college, is het de bedoeling het gemeentelijk beleid ten aanzien van de minima verder te ontwikkelen. B en w maakten eerder dit jaar al bekend, in een gemeente lijke nota, de minima op bepaalde punten te willen helpen. Het college benadrukt dat de belas tingen wel als gewoonlijk worden ge vraagd van de inwoners Alleen de mensen die kunnen aantonen dat ze de belastingen door 'buitengewone bezwaren' niet kunnen betalen, krij gen vrijstelling. Voor bijvoorbeeld de reinigingsrechten ivoor het ophalen van huisvuil) verleent de gemeente. wanneer het voorstel wordt aanvaard, kwijtschelding. De betrokkene moet dan wel een zogenaamde kwijtschel dingsbeschikking van de onroerend- goedbelasting overleggen aan de di rectie der rijksbelastingen. Wanneer dat niet lukt, omdat de persoon in kwestie wel onroerend-goedbelasting moest betalen, zal de gemeente de aanvraag voor kwijtschelding van de reinigingsrechten zelf toetsen Hondenbelasting dient in ieder geval iedereen die zo'n viervoeter heeft te betalen, meent het dagelijks bestuur Dat is namelijk een belastingheffing, die te vermijden is. stelt het college ..Indien men niet in staat is om te betalen, kan men deze belasting ont gaan Hondenbelasting behoort dan ook niet tot de noodzakelijke kosten van bestaan", aldus het college. De onroerend-goedbelasting blijft het volgend jaar gelijk. Ook de precario rechten en de overige gemeentelijke belastingen blijven nagenoeg hetzelf de ij: Op vrijdag 23 november a.s. hopen onze ouders c jij en grootouders J. TIELEMAN ,M. TJELEMAN-PLASSCHAERT hun 40-jang huwelijksfeest te vieren. 5 Ieder die hen wil feliciteren is van harte welkom op de receptie van 19.30 tot 21.00 uur in hotel Van ij j Leuven te Kloosterzande Hun dankbare kinderen en kleinkinderen - 4588 KA Walsoorden. j: Walsoordensestraat 17 Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van onze geliefde broer, zwager en oom GERRIT MAARTEN FIERET op de leeftijd van 75 jaar. Zaamslag. C de Vnend-Fieret Terneuzen: C. Fieret-Herrebout Terneuzen: M. Fieret J M Fieret-Tanghe Axel: J Fieret Hove (Belgie): H. Gruijthuizen-Fieret J Gruijthuizen Terneuzen: A. Fieret S Fieret-Meertens Terneuzen: P. C Fieret Neven en nichten Terneuzen, 17 november 1984. t Bedroefd delen wij u mede dat op 44-jarige leeftijd geheel onverwacht van ons is heenge gaan onze lieve en zorgzame vrouw en moeder PALMIJRA WILLEMS echtgenote van Johan de Fever Sas van Gent J M. de Fever Ane de Fever Fam Willems Fam. De Fever Sas van Gent. 19 november 1984, Vredestraat 16 De crematie zal plaatshebben op donderdag 22 november a.s. om 11 00 uur in het crematorium te Middelburg. Sexueel geweld Vandaag (20 november) wordt in hotel Terminus aan de F. den Hollanderlaan 37 in Goes een bijeenkomst gehouden over sexueel geweld. De bijeenkomst begint om 14.00 uur. De middag wordl georganiseerd door de Werkgroep Emancipalie, in samenwerking met de Stichting Vrouwenemancipatie Zeeland. Het doel van de middag is om sexueel geweld tegen vrouwen bespreekbaar te maken en uit de taboesfeer te halen. Tijdens de middag is ook informatiemateriaal (zoals boeken en folders) aanwezig. Er is kinderopvang. Staatsloterij^^M 2e trekking 740c Staatsloterij. 2e trekking 19 novcn" Prijzen van 50.000 zijn gevallen op alle nummers: 20.000 zijn gevallen op alle nummers: 5.000 zijn gevallen op alle nummers: 2.000 zijn gevallen op alle nummers: 1.000 zijn gevallen op alle nummers: 1.000 zijn gevallen op alle nummers: 1.000 zijn gevallen op alle nummers: 1.000 zijn gevallen op alle nummers: 1 000 zijn gevallen op alle nummers en prijzen van 500 zijn gevallen op alle nummers: 100 zijn gevallen op alle nummers: 100 zijn gevallen op alle nummers 50 zijn gevallen op alle nummers 50 zuil gevallen op alle nummers 50 zijn gevallen op alle nummers: 20 zijn gevallen op alle nummers: Zetfouten voorbehouden De meeste kans in de Staatsloterij. TERNEUZEN SAS VAN GEN' Noordsiraai 103-105 iel 01150-13284 Stationsstraai 17. tel 01158-221-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 26