'Op deze voet kan EMM niet verder' 'Ik zat na afloop met de tranen in m 'n ogen Mark de Kunder afwerker bij Terneuzense Boys PZC/ sport ZUIDAFRIKAANSE VOETBALLER GEVAL APART Nederlandse schaakteams STOPPER DINSDAG 20 NOVEMBER 1984 17 JOHANNESBURG (GPD) - De blanke Zuidafrikaanse voetballer. Peter Auf der Heyde, is vorige week voor de twaalfde keer in de afgelopen twee maanden door de politie opgebracht, omdat hij zonder een speciale toestemming voetbalde in de zwarte woonwijk Joza, Grahamstown. Auf der Heyde. die studeert aan de Rhodes universiteit, moet nu op 10 december voor de rechtbank komen, ondanks de aankondiging van minister Gerrit Viljoen (samenwerking en ontwikkeling), vorige week, dat „blanken, die willen deelnemen aan sportwedstrijden in zwarte gebieden, niet langer meer een speciale toestemming nodig hebben" „De politie wist helemaal niet wat ze met mijn geval aanmoesten verklaarde Auf der Heyde. „Er werd me meegedeeld, dat er een aanklacht tegen me zou worden ingediend En dn gebeurde notabene precies twee uur na de aankondiging van minister Viljoen" 1 Inmiddels heeft het Zuidafrikaanse Olympische Comité, de SAOC. Auf der Heyde juridische bijstand aangeboden. Maar Auf der Heyde heeft deze steun afgewezen. „DE SAOC doet alsof dit een gegsoleerd incident is, maar dat is het niet. Er zijn veel meer gevallen, als dat van mij" Over het geval-Auf der Heyde zei de voorzitter van de Zuidafrikaanse sportfederatie, de SACOS. Frank van der Horst. Het Zuidafrikaanse Olympisch Comnntee moet deze kwestie maar eens onder de aandacht brengen van de Zuidafrikaanse sportambassadeur in Londen, Eddie Barlow. De hele zogenaamde multiraciale sportpolitiek is een farce" De SACOS verwerpt elke vorm van rassendiscriminatie in de sport. TOPSCHUTTER EDDY SCHUITEMA: •VLISSINGEN/MIDDELBURG - Het rommelt in de gelederen van de EMM-herenploeg. De Middelburgse handbalformatie, die dit seizoen debuteert in de eerste divisie, acteert tot nog toe ver onder de maat en dat geeft de nodige fricties. Spelers en trainer maken elkaar de nodige verwijten en dat voert de spanning met de week op. Het afgelopen weekeinde werd het punt van 'hoogspanning' bereikt. Oefenmeester Cees de Ridder haalde na opnieuw een tegenvallende prestatie van zijn team (15-13-nederlaag) tegen PSV) ongemeen fel uit naar sommige spelers. Vooral Ron van Belzen en Eddy Schuitema werden met een lading kritiek overstelpt. Een dag na de wedstrijd stelt Eddy Schuitema dan ook: „Er zal wat moeten gebeuren, want op deze voet kan EMM niet verder". De 26-jarige Vlissinger, al vier jaar niet. Twee weken geleden liepen Fred manifesteert zich al op de training, spelend bij EMM. heeft zich de kritiek van der Weel en Rob de Groot te „We zijn de laatste tijd vaak drie keer van zijn trainer aangetrokken. Cees kletsen tegen de scheidsrechters. Als in de week bezig, maar ik mis het de Ridder stelde onder meer dat Eddy trainer moetje dan aanvoelen dat plezier. Dat vind ik jammer, want ik Schuitema met Ron van Belzen nog zoiets op den duur misgaat en die vind dat je voor 21 gulden contributie geen deuk in een pakje zachte boter spelers naar de kant halen. Maar De in de maand best lol mag hebben, gooiden tegen PSV. „Ik kan best wel Ridder liet ze erin staan met als Maar de trainingen zijn niet zo tegen kritiek, maar ik was met de gevolg dat beiden er voor enkele boeiend. De Ridder dramt teveel door eiüge die slecht speelde. Op een enke- minuten werden uitgestuurd. De Rid- over allerlpi 'systemen', terwijl je in iing na (Edwin Davidse) ging het bij der heeft als nadeel dat hij geen meter handbal juist creatief moet zijn", iedereen beroerd. Ik vind dat de trai- op niveau heeft gespeeld en daardoor meent Schuitema. die zelf overigens ner naar zondebokken zoekt en dat ontgaan hem bepaalde dingen. Ja, en dit seizoen nog met eenmaal het ni- doet afbreuk aan de ploeg. Dat werkt eigenlijk mag je dat als trainer met veau van vorig seizoen benaderde, averechts. Ik krijg steeds vaker het overkomen". Vorig jaar. scoorde ik per wedstrijd idee. dat Cees de Ridder denkt dat wy Door de slechte prestaties van EMM - gemiddeld tien doelpunten. Dat is nu expres slecht lopen te handballen, na acht competitieduels staan de veelminder. Maar als ik er vijf scoor in »Maar daar ga je toch zeker niet twee a Middelburgers met zes punten onder- een wedstrijd, ben ik al meteen uit dne uur voor in de bus zitten", zegt de in - verdwijnt ook het spelplezier. Dat vorm Het wordt een beetje overtrok- i6-jarige handballer. ■Z weetdruppeltjes .„Het gaat niet zoals vorig jaar, maar ook de trainer is daar schuldig aan. Neem nu afgelopen zondag. Toen we haar PSV gingen, liepen bij Ron van Belzen de zweetdruppeltjes van het voorhoofd. Hij voelde zich niet fit. inaar Cees de Ridder stelde hem toch gewoon op. Dan zeg ik. dal hij er beter aan had gedaan om een fitte reserve te laten spelen", meent Eddy Schuitema. De spelopbouwer en 'goalgetter' van EMM vindt ook dat zijn oefenmeester te weinig ingrijpt vanaf de bank. „Cees de Ridder heeft zijn positieve kanten, maar bepaalde dingen ziet hij ken. Misschien is het spel wel een beetje teveel op mij afgestemd". Gesprek Om uit de impasse te geraken zal een goed gesprek tussen spelers en trai ner nodig zijn. „Op deze voet kan het niet verder gaan", meent Schuitema. „Er zijn dit seizoen al meerdere ge sprekken geweest, maar die hebben kennelijk geen effect gehad. Ik vind dat nu alles maar eens goed uitge praat moet worden". De 26-jarige Vlissinger is er overigens van overtuigd dat EMM zich kan handhaven in de eerste divisie. „We kunnen mee op dit niveau. We hoeven echt niet bang te zijn voor degrada tie". vindt Schuitema. die werkzaam is in het pension van zijn toekomstige schoonouders. „Met het pension gaat het op dit moment beter dan bij de club", grapt hij tot slot. Eddie Vonk pakte in de eerste helft van Sluiskil-Breskens geen bal. maar groeide na rust uit tot absolute uitblinker. (THESSALONIKI (ANP) - Anatoli karpov krijgt eventueel de mogelijk heid om deel te nemen aan de 26e Schaakolympiade, die maandag in ■Thessaloniki is begonnen. Als de we reldkampioen zijn tweekamp voor het einde van de Olympiade heeft afgerond, is hij welkom in Grieken land verder te schaken. Dit is maandag besloten tijdens een vergadering van de aanvoerders van de teams met de wedstrijdorganisato ren onder leiding van de FIDE-voor- atter Campomanes.Over een eventu eel optreden van uitdager Kasparov in Thessaloniki werd niet gesproken. De Nederlanders wonnen vrij gemak kelijk van Bangla Desh. Jan Timman had een extra vrije dag genomen, waardoor Genna Sosonko aan het eerste bord speelde. John van der Wiel. Hans Ree en Paul van der Stenen completeerden ploeg, die sim pel met 4-0 won. De Nederlandse dames versloegen in de eerste ronde Belgie. Carla Bruinen berg (winst), Cathy van der Mije (remi se) en de debuterende Heieen de Greef zorgden voor de zege. De resultaten van de loplanden in Thessa loniki zijn: Sovjetunie - Maleisie 3-0 (wordt waarschijnlijk 4-0). Verenigde Arabische .Emiraten - Hongarije 0-3 (0-4), Joegoslavië - -Kieuw-Zeeland 3 12 - 1/2, Sri Lanka - Tsjechoslowakije 1 - 2 (X 12-2 1/2); Kederland - Bangla Desh 4-0 Paraquay - 'Verenigde Staten 0-3 (0-4Engeland - Thai land 3 0 (4-0>, Hongkong - Bondsrepubliek Duitsland 0-3 (0-4) Gantwarg leider BAKOE (ANP) - Wereldkampioen Anatoli Gantwarg leidt na drie ron den het internationale invitatie tlam- loernooi in Bakoe. Gantwarg heeft ,tol nu toe overigens een zwakker Programma afgewerkt dan zijn con currenten. Maandag versloeg Gant warg zijn landgenoot Dzjavarov. Hans Vermin en Jannes van der Wal delen de tweede plaats met drie Russen. .'De uitslagen van de maandag gespeelde Partijen zijn Skllarov iSovi-TsjegolJev (Sovi 1-1. Sysel .'TsjrKeisels (Sovi 1-1. Gantwarg (Sov»- Doavarov (Sov) 2-0: Alias iSovi-Koezinsky 'Poli 2-0: Van der Wal (Nedl-Abdoelajav (Sov» 2-0: Abidin iMam-Vermin iNed) l-l. 'Mltsjanski (Sov)-Baljakin (Sov) 1-1, De stand ronden Is ;i-Gantwarg 3-5 punten: 2. Van der Wal 3-4; .Vermin 3-4, Baljakin 3-4; Keisels 3-4. Mits- janski 3-4. 7 Abdoelaiev 3-3. Sysel 3-3; 'Jkjegoljev 3-3, 10. Alias 3-2. 11 Dzjavarov HSküarov 2-1. 13. Abidin 3-1; Koezinsky Feyenoord map niet naar India Van onze sportredactiei ROTTERDAM (GPD) - Feyenoord heeft geen toestemming van de KNVB gekregen om tussen kerst en nieuwjaar op uitnodiging twee wed strijden in India te spelen. De Rotter dammers blijven verplicht in die Periode deel te nemen aan het door de voetbalbond georganiseerde zaal- voetbaltoernooi voor profclubs. SLUISKILSE DOELMAN EDDIE VONK: Eddu Schuitema: ..Ik was niet de enige, die slecht speelde" TERNEUZEN - Het welgemeende advies kwam van Han van der Hooft: het begin van deze voetbalcompetitie. Het was bestemd voor één van zijn keepers, van wie hij vond dat hij talenten had. De Sluiskilse oefenmeester wist ai op voorhand dat alleen Patrick Wauters de aangewezen man was voor een plaats in het eerste elftal. Hij ging er ook van uit dat Ludwig Cortvrient eventueel als invaller op kon draven. Maar verder had hij ook nog de beschikking over een derde keeper Eddie Vonk. Een doelman met een zekere klasse weliswaar, hoewel nog niet rijp voor het grote werk. Daarom realiseerde Han van der Hooft zich dat het beter zou zijn voor Eddie Vonk om voorlopig een andere club te kiezen. Hij heeft het advies niet onmiddellijk Ver na afloop wist hij nog maar opgevolgd De negentienjarige Ter- nauwelijks wat hem was overkomen, neuzenaar bleef trouw aan de club „Ik kwam de kleedkamer in en ik waar hij sinds zijn zesde jaar actief kreeg de tranen in m'n ogen", vertelt was. En afgelopen zondag mocht hij hij. „Toen pas begon ik een beetje na zich daar voor het eerst in zijn loop- te denken hoe het allemaal was ge- baan waarmaken voor een omvang- gaan. Daar had ik in de wedstrijd zelf rijk publiek. Eddie Vonk hoorde vrij- geen tijd voor gehad en dat was maar dagavond dat hij onder de lat moest goed ook. Dan was het waarschijnlijk in de derby tussen Sluiskil en Bres- misgegaan met ze. Zo'n soort keeper kens. Twee dagen later redde hij zijn ben ik namelijk. Het is veel beter dat club voor een grote afgang ik niet denk en gewoon keep zoals ik De Terneuzense doelman - die stu- het kan. Het gebeurt me hijvoorbeeld deert aan de sociale academie in wel eens dat ik een bal uit moet Breda - beleefde die wedstrijd als in schieten. Dan denk ik van tevoren: een droom. „Ik durfde al niet meer te die bal moet daar en daar naar toe, kijken toen ik nog maar op het veld maar dan vergeet ik om het op te kwam", vertelde hij later „Ik zag rapen", overal mensen staan rond ht veld die allemaal op die wedstrijd af kwamen. Het gebrek aan ervaring op een hoger Het eerste dat ik dacht was; dominee, niveau was Eddie Vonk zondag aan te hoe zal dat aflopen..." zien. Hij had bij zijn zwakke start het Het werd in vele opzichten de wed- geluk een beetje aan zijn kant ..We strijd van Eddie Vonk. Daar was stonden al met 1-0 achter toen Willem iedereen het later wel over eens. Hij van de Broecke ineens een grote kans was niet alleen de opvallendste speler kreeg. Ik had de bal losgelaten en hij vóór de rust, omdat hij toen de onze- kon van de zijkant van het doel kere laatste man was in een toch al zomaar ineens inschieten. Als hij dat niet zo sterke verdediging Maar hij had gedaan dan hadden we misschien schitterde vooral in de tweede helft: wel met 6-0 verloren, maar hij miste met een paar feilloze reddingen op de die kans Daar heb ik hem na de meest hachelijke momenten MOSKOU (ANP/RTR/AFP) - Anatoli Karpov en Garry Kasparov zijn bezig aan een gebed zonder eind. Beide grootmeesters kwamen maandag in Moskou hun zestiende achtereenvol gende remise overeen. Titelhouder Karpov - die leidt met 4-0 - is nog twee zeges van prolongatie van zijn wereldtitel verwijderd, maar zo ver was hij op 6 oktober ook al. De Sovjet-schakers verdubbelden" het record van puntendelingen in suc cessie. dat in 1927 op acht was gesteld. Die match ging destijds tussen de Rus Aljechin en de Cubaan Capablanca. Er ging een zucht van opluchting door het publiek toen Karpov op de 22e zet het remise-aanbod van de uitdager aanvaardde. Karpov. die maandag met wit speelde, had overigens gerui me tijd nodig voordat hij besloot zijn rivaal de hand te drukken De Mosko- viet had nog minder dan een half uur voor negentien zetten. Zetten verloop. Wit Karpov Zwart: Kasparov 1. Pgl-13 d7-d5 2 d2-d4 Pg8-ft> 3 c2-c4 e7-e6 4. Pbl-c3 L18-C7 5 Lcl-g5 h7-h6 6. Lgö-h4 0-0 7. e2-e3 b7-b6 8. Tal-Cl Lc8-b7 9 Lfl-e2 Pb8-d7 10. c4xd5 e6xd5 11. 0-0 c7-c5 12 d4xc5 b6xc5 13 Tcl-c2 Ta8-c8 14 Tc2-d2 Dd8-b6 15 Ddl-b3 TJB-d8 16 Tfl-dl Db6xb3 17 a2xa3 Pd7-b6 18 Pf3-e5 Kg8-f8 19 h2-h3 a7-a6 20 Le2-13 Lb7-a8 21. Pe5-g4 Pf6-g8 22 Remise wedstrijd nog voor bedankt." Het was de jonge doelman ook niet kwalijk te nemen dat hij zich liet meeslepen in de sfeer op het veld Sluiskil had zelfs nog nooit voor zo veel toeschouwers gespeeld in een thuiswedstrijd en te midden van die duizend kijkers moest Eddie Vonk zijn debuut maken. „Ik speel anders altijd in het derde elftal. Dan staat er haast niemand langs de lijn en dan valt het ook niet op als ik eens een keer een foutje maak dat hij moest spelen. „Ik zat al twee dagen in de zenuwen," bekende hij. „De spanning viel eigenlijk pas weg toen we met 1-0 achter kwamen. Breskens was namelijk veel en vee! sterker en er had niemand iets gezegd als we dik hadden verloren. Maar toen het 1-1 werd kwamen die zenu wen natuurlijk terug, ook al was dat in de tweede helft niet meer te mer ken." Na de gelijkmaker was Eddie Vonk ogenschijnlijk zelfs de rust zelve Hij stopte met een razendsnelle reflex een schot van net buiten het strafschop gebied, sloeg een inzet van Snouwaert nog ternauwernood tegen de paal en kwam tot twee keer toe in een man- tegen-man-situatie als winnaar uit de strijd Hij was kortom de meest bejubelde man van de wedstrijd: na afloop in de kleedkamer. „Ik begon later opeens overal pijn te voelen. Ik kreeg kramp in m'n benen en in m'n voeten. Ik voelde later ook een bobbel op m'n scheenbeen en op m'n kin. Ze hadden me zeker geraakt bij het inkomen Ik had er overigens helemaal niets van gevoeld Zó geconcentreerd stond ik daar in de goaL Het is nog niet bekend of Patrick Wauters zondag aanstaande zijn plaats onder de lat weer in zal nemen. Als dat zo mocht zijn dan heeft Eddie Vonk daar geen enkele moeite mee „Hij is gewoon een veel betere keeper dan ik.geeft hij toe. „Ik ben allang blij dat ik een keer mee heb mogen doen zoiets is voor een jonge keeper onvergetelijk." Druk opvoeren Ajax verloor met 1-0 van de Bohemians in Praag, waar na door middel van strafschop pen werd beslist dat Ajax niet verder mocht cuppen. PSV ver loor met 1-0 in Manchester van United. - ook uitgeschakeld. En Nederland verloor in Wenen met 1-0 van Oostenrijk Nog niet uitgeschakeld voor de wereld kampioenschappen in Mexico, maar het scheelt niet veel. Geen wonder dus dat Studio Sport de trainers van Ajax en PSV. Aad de Mos en Jan Reker. naar de sportstudio haalde om uit te leggen wat er aan het Nederlandse voetbal, de Neder landse voetballers en de Neder landse voetbaltrainers man keert. Rinus Michels was blijk baar over het hoofd gezien o] wilde met komen, trouwens, ik miste ook de trainers van Bohe mians Praag. Manchester Uni ted en Oostenrijk, want als er inderdaad zoveel aan het Neder landse voetbal mankeert, dan moet er toch ook wat aan het Oostenrijkse. Tsjechische en Britse voetbal mankeren, anders hadden ze in hun thuiswedstrij den wel met meer dan die scha mele 1-0 gewonnen, bovendien nog dank zij een eigen doelpunt Oostenrijki en een tnj mazzeli- ge penalty Manchester United i. Maar goed. laten we de hand in eigen en niet ook in andermans boezem steken, en eens kijken nico scheepmaker wat Aad de Mos en Jan Reker te melden hadden. Aad de Mos unlde de betaalde jeugdcompeti- lie terug, die indertijd door de clubs werd afgeschaft omdat het teveel geld kostte. Alsof met 1-0 verliezen in de Europa Cup geen geld kost! Maar ja, er'zijn na tuurlijk meer clubs die aan zo'n betaalde jeugdcompetitie moe ten deelnemen dan er clubs zijn die kans maken in het Europa- Cupvoetbal mee te spelen! De ajaxclubs zouden daarom een financiële tegemoetkoming moe ten geven aan de excelsiorclubs, om die betaalde jeugdcompetitie weer op poten te kunnen zetten En Jan Reker weet de teloor gang van hel Nederlandse voet bal aan het gebrek aan competi tie in de Nederlandse competitie. De spelers spelen te weinig on der druk Dat geldt in ieder geval niet voor clubs als PEC Zwolle, NAC en Excelsior, die spelen elke wedstrijd onder druken tegen Ajax en Feye noord zelfs onder grote druk. Misschien moeten we de Neder- lands-elflalspelers dan ook uit de elftallen halen die onderaan bungelen. En wat hel gebrek aan competi tie betreft: dat is vrij makkelijk te verhelpen. Hoe komt het dat ilaat ik een voorbeeld nement een club als Feyenoord gemak kelijk over een club als Excelsior heen walst? Dat komt omdat Feyenoord spelers als Steur bij Volendam ivegkoopt en op de reservebank zet. Rep bij PEC Zwolle weghaalt en af en toe laat meespelen. Formannoy bij Spar ta icegkoopt en op de reserve bank laat zitten, terwijl die spe lers in Volendam of PEC Zwolle of Sparta tot de besten behoor den ivaardoor die clubs nu meer tegenstand hadden kunnen bie den als ze hun vedetten niet waren kwijtgeraakt. Als Jan Re ker klaagt over gebrek aan com petitie in de competitie, dan ligt het voor de hand dat hij, mede namens het PSV-bestuur en de directie van Philips. Ton Lokhoff per kerende post terugstuurt naar NAC. Piet Wildschut naar FC Twente. Michel Valke naar Sparta en Willy van de Kerkhof naar FC Twente. Als Ajax nu hetzelfde doet. dan moetje eens opletten hoe spannend de com petitie nog kan worden, en hoe zeer de topclubs onder de gewen ste broodnodige druk komen te spelen! Zaalvoetbalteam tegen selectie Zierikzee Spanning Zondagmiddag had hij zich om kwart over ecu moeten melden bij de trainer. Hij wist dat Patrick Wauters geblesseerd was en dat er een kans VLISSINGEN - Het Zeeuws zaalvoet balteam, dat woensdag voor het eerst dit seizoen in actie komt tegen een Zierikzeese selectie, telt twee nieuwe gezichten. Coach Max Kcmpecs kan beschikken over de debutanten Dout Wannee (SC Torna) en Martin Quist (Mevo). Do wedstrijd in Zierikzee begint om 20.30 uur. Naast Wannee en Quist maken de volgende spelers deel uit van de selec tie: Taco van den Velde (Hooizolder): John Tahapary (Hooizolder), John Bish (Hooizolder). Jan Felius (Hooi zolder» Peter Pica vet iDe Ster) en Hans Picavet iDe Steri Julius Sohi- lait (Hooizolder) volgt een trainerscur sus en is om die reden niet altijd inzetbaar. Vrijdag 14 december speelt het Zeeuws team in Brabant tegen de Brabantse selectieploeg VLISSINGEN - In zijn optimisme heeft trainer Arie Dekker het al twee jaar lang voorspeld: Terneuzense Boys is een kanshebber voor de titel in de derde klas van het zaterdag voetbal. De Zeeuws-Vlamingen lij ken dat in deze competitie waar te maken. Met Mark de Kunder als de onbetwiste topscorer rukten de Ter- neuzenaren afgelopen zaterdag op naar de tweede plaats achter Zaam- slag. Vrijwel in iedere wedstrijd toonde Mark de Kunder zich tot nu toe de afwerker bij uitstek in het team De nogal traag ogende spitsspeler is in een grote vorm en velde met twee goals dit weekeinde ook het vooraf gevreesde Veere. Het bracht de jonge aanvaller aan de top van de schutters- klassering in de derde klas. Frans Schaap is met acht treffers uit negen wedstrijden - hij scoorde alleen tegen NOAD thuis met - eerste in de rangschikking van de twpede klas (zondag) Hij deelt die plaats met Ed Gagliardi van NOAD, maar ook Eric Aarden klom met zes goals naar de bovenste plaatsen. De Zeeuwse ranglijst (zaterdag en zondag) ziet er als volgt uit: 1 Ronald Hoekman (Krabbendijke) 14. 2 Bou- dewijn van Craenenbroeck (Clinge) 10. 3 Frans Schaap (Vlissingen), Ro nald Bun iVogelwaarde). Mark de Kunder (Terneuzense Boys) en Fonny Verstrapi.en (Axel) met 8 doelpunten. 7 Peter Verburg (Oostkapellei en Jan Blok (Wolfaartsdijk) 7 doelpunten, 9 Jan de Zwarte (Zaamslag). Piet de Koeijer (Hoek) en Eric Aarden (Vlis singen) met 6 doelpunten. De standen in de klassen waarin dit weekeinde werd gespeeld: Zondag tweede klas 1 Frans Schaap (Vlissingen) en Ed Gagliar di iNOADi 8: 3 Eric Aarden (Vlissingen) 6 Zaterdag tweede klas 1 Bert Verschoor (Altenai 10; 2 Rinus de Nooyer (Rozenburgi 9, 3 Peter van Rooten <Heuke!um)8. 4 Jande JongiEverstein)7: 5 Zondag derde klas Piet de Koeijer (Hoeki 6 Zaterdag derde klas l Mark de Kunder (Tem Boys) 8. 2 Jan de Zwarte (Zaamslag) 6; 3 Gijs Lokhorst (Zaamslaei Harrie Koster en Piet Goed- bloed iVeerei en Rini van Vlimmeren (Ko gelvangers) met 5. 1 Boudewijn van Craenenbroeck (Clinge) en Verio Emerenciana (Baronie) 10. 3 Tomiie Vriens (Divo >9.4 Rob Swaans i Roosendaal) 5 Sterrenteam Doordat er dit weekeinde maar twee HET STERRENTEAM: Eddie Vonk I Sluiskil» Marco van Oeveren t Zierikzee i Bert Pentury Jos van Belzen i Vlissingen) (Amemuiden) e Ruud Cornells i Vlissingen i Rudy Snouwaert Robby de Muijnck Jaap Meerman Theo Hanny iBreskensi Breskens) t Vlissingen) AZVV) Eric Aarden t Vlissingen) Frans Schaap Vlissingen) zaterdag tweede klassers in actie kwamen, bestaat het sterrenteam voornamelijk uit zondagvoetballcrs. Zij werkten wel een volledig pro gramma af. Opvallend is dat Vlissin gen met maar liefst vijf spelers is vertegenwoordigd in liet sterren team. De vleugel verdedigers waren niet zo op dreef. Van de veertien, die in actie kwamen scoorde niemand een acht. Wc hebben dan ook een keus moeten maken uit 'backs', die een zeven kregen toebedeeld. Uiteindelijk wer den Marco van (leveren van Zierik zee cn Jos van Belzen van Arnemui- den gekozen. De waarderingen waren als volgt Arne- muiden: Johnny Jasperse 7. Kees de Rid der 6. Adrie van Belzen 6'. Rinus van Belzen 7. Wim Davidse 6. Paulus Poortvliet 7. Henk de Nood 7. Jos van Belzen 7, Lieven van Belzen 7, Dennis Lintvclt 7. Leo de Nooljer 6 en Jacco Oosterling 7". AZVV: Wim Verpoortc 7. Dick Schuitvlot 6. Nico Bouwman 7. Frank van Drouge!cn 5. Jan Tllgenkamp 7. Theo H&nny 8. Piet Rultenburg 7. Alex Lyppens 5 Wim van Langevelde 6. Jaap Klein 7 en Gerard Maas 7 Breskens: Rob Gruben 7. Robbie Faes 6. Tonnie van Vooren 7. Bennie Pielaet 7. Ronnie de Ruijsscher 7. Jan de Lobel 6. Robbie de Muijnck 8, Rudy Snouwaert 8. Camiel van Rattingen 7, Willem van de Broecke 7 en Johan van Leeuwe 6 Sluiskil; Eddie Vonk 8. Karei Wullems 7. Johnny Schelfhout 6, Ronald Breepoel 7. Peter van Kouteren 6, Eddy van der Hooft 7. Herman Savemje 6. Peter Andriessen 5. Ludwig Jurriens 6. Paul van der Hooft 6 en Paul van Kouteren 7. Vlissingen: Hans de Roover 7 Ron van Dam 7. Bert Pentury 8, Ruud Cornells 8. Taco van den Velde 7, Gerry Eikenhout 7. Jaap Meerman 8 Huib Meerman 7, Rob Baljeu 7. Eric Aarden 8 en Frans Schaap 8. Middelburg Johan Dijkhuizen 7. Leon Kujjs 7. Kees van der Sluis 7. Gijs Baan 7. Hans de Nooijer 7. Paul Schipper 6, Arthur Pouwelse 6. Wim Dekker 6 Jimmy Pentury 7. Johnny Llvramento 7 en Hans Mewiss 6 Zierikzee: Ronald Lievense 8, Han van de Sande 6. Wim van der Maas 7. Patrick de Broeken 6. Marco van Oeveren 7. Martin Quist 6. Wim Overweel 7. Kees Verkaar: 7. Theo Wittenberg 6, Jan Leen Boot 7 en Rini Stoujesdijk 6

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 17