J SCHIETINGEN VANDAALTJES wfssei awuws-"""' PZC/streek Familieberichten Plaats uw familie berichten in de PZC PI WOENSDAG 17 OKTOBER Pa, je hebt je strijd gestreden Je hebt het als een moedig man gedaan. Niemand zal ooit weten, wat je hebt doorstaan. Dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft bete kend. geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan in het Academisch Ziekenhuis te Gent op de leeftijd van 42 jaar mijn geliefde man. vader, zoon, schoonzoon, broer, schoonbroer, oom en neef THEO ALICE VERMEULEN echtgenoot van Catharina Maria Wieland Clinge: Ria Vermeulen-Wieland Jolande Marjo St.-Jansteen: A. Vermeulen M. R. Vermeulen-Danckaert Axel: J. Wieland J. P. Wleland-Deij De familie Vermeulen De familie Wieland 4567 AB Clinge. 15 oktober 1984 Gravenstraat 53 A De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag, 19 oktober a.s.. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, waarna de begrafenis op het R.-K. kerkhof aldaar. Gebedsdienst donderdag, 18 oktober a.s., om 19.00 uur in bovengenoemde kerk. Samenkomst aan de kerk'om 10.15 uur voor de uitvaartdienst. Geen bezoek aan huis. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in café De Troubadour. Gravenstraat 172, Clinge. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Academisch Ziekenhuis te Gent. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvan gen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. A.s. vrijdag, 19 oktober, is het sloop- en takelbedrijf Th. M. Vermeulen Gravenstraat 53 a te Clinge wegens een sterfgeval de gehele dag gesloten. Na een slopende ziekte is van ons heengegaan onze zwager en oom THEO VERMEULEN echtgenoot van onze zus Ria Wieland op de leeftijd van 42 jaar. Axel: Jo en Fre Verschelling New-Germany Zuid-Afrika: Leen en Georgie Wieland Ouderkerk a/d Amstel: Jan en Adrie Wieland Axel: Cobi Wieland Leiden: Nel en Mathieu v. Litsenburg Vlissingen: Jeanette en Jetze Sorgedrager Axel: Cees en Ina Wieland Neven en nichten 15 Oktober 1984 Heden is overleden onze lieve buurvrouw MARIA JANNEKE HOUG-DE VOLDERE op de leeftijd van 59 jaar. We zullen je missen. Familie Cambier en kinderen Oktober 1984. Prins Mauritsstraat 7. Retranchement. Met dankbaarheid voor wat hij met liefde voor ons gedaan heeft en geweest is, delen wij u met droefheid mede. dat na een langdurig geduldig gedragen lijden, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader JAN ROUW echtgenoot van Jozina Cornelia van Dixhoorn op de leeftijd van 85 jaar. Temeuzen J. C. Rouw-van Dixhoorn C J. van Langevelde-Rouw C. P. van Langevelde Els en Danny Ilona Jozien Marinus-Jan. Annet Ina 4532 BP Temeuzen, 15 oktober 1984 Bejaardencentrum 'Bachten Dieke' Koninginnelaan 2 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag, iy oktober a.s.. om 14.00 uur op de Zuiderbegraaf plaats te Temeuzen. Samenkomst voor familie en genodigden om 13.30 uur in de aula van 'Bachten Dieke'. Gelegenheid tot condoleren in 'Bachten Dieke' na de begrafenis. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. WELZIJNSPLANNING Burgemeester en wethouders van Hulst delen mede, dat zij op maandag 22 oktober 1984 in Den Dullaert een openbare gespreksavond zullen houden omtrent het ter visie liggende vooront werp welzijnsprogramma 1985; aanvang van de bijeenkomst te 19.30 uur. Tijdens deze openbare gespreksavond kan een ieder opmerkingen naar voren brengen met betrekking tot dit voorontwerp. Hulst, 17 oktober 1984. Burgemeester en wethouders van Hulst. P. MolthofT, de burgemeester. J. F. van Denderen, de secretaris. Heden behaagde het de Heere. na een kortston dige ziekte, zacht en kalm uit ons midden weg te nemen onze lieve broer, zwager en oom, de heer BOUDEWUN MEEUWSEN in de gezegende ouderdom van 89 jaar. Schiebroek. J. Sluiter-Meeuwsen Schiedam: C. de Vries-Meeuwsen L. de Vries Rotterdam C. Meeuwsen Rotterdam: P. Meeuwsen Rotterdam-Noord: F. A. Meeuwsen-de Ridder Temeuzen: A. Nouwens-Meeuwsen H. J. Nouwens Rotterdam: W. Meeuwsen S. Meeuwsen-Schouten Schiedam: F. Meeuwsen S. Meeuwsen-van de Burg Neven en nichten De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag, 20 oktober a.s., om 13.45 uur op de Zuiderbegraaf plaats te Temeuzen. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4. welke aanvangt om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk na de begrafenis. De overledene ligt opgebaard in de aula van het Juliana Ziekenhuis; bezoek aldaar donderdag en vrijdag van 19.30 tot 20.00 uur. Geen bloemen. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Afwezig 18 en 19 oktober H. G. VAN HAELST huisarts Waarneming: dr. Jongsma, tel. 01154-1356. Dr. Neete- son, tel. 01159-769. Spreek uur te Sluiskil van 11.30 tot 12.30 uur. TANDARTS I. J. Buize Nieuwstraat 55, Oostburg Praktijk vrijdag 19 oktober gesloten. ~7 li^U UUl^li BEKENDMAKING HINDERWET Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 31 van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygië ne, ter openbare kennis, dat door hen op 5 oktober 1984 vergunningen ingevolge de Hinder wet zijn verleend aan: a. Landbouw en Ontwikkeling Temeuzen B.V.. Kanaalweg 114 te Sluiskil, voor het uitbreiden van een inrichting ten behoeve van het men gen, doseren en verpakken van meststoffen, alsmede het veranderen van de in deze inrich ting gebezigde werkwijzen, gelegen op het perceel plaatselijk bekend Visartstraat/Mid- denstraat, Sluiskil; b. de heer K. Güthe, Laureijnestraat 53 te Philip pine, voor het uitbreiden van een service station met een ondergrondse bewaarplaats voor LPG op het perceel plaatselijk bekend Serlippensstraat 45. Temeuzen. De beschikkingen en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf heden ter inzage ter ge meentesecretarie, afdeling algemene zaken, en wel tot 17 november 1984, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en voorts elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen die de stukken wensen in te zien op donderdag avond worden verzocht daarvan vooraf medede ling te doen (tel. 01150-17980, toestel 123). De aandacht wordt er op gevestigd, dat terzake van de onderhavige beschikkingen tot 17 novem ber 1984 beroep open staat bij de Kroon voor: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28 eerste lid onder c, van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belangheb benden, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om overeenkomstig de onder c. vermelde artikelen bezwaren in te brengen. Een eventueel beroepschrift dient gericht te worden aan Hare Majesteit de Koningin en moet worden gezonden aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1. 2513 AA 's-Gravenhage. Voorts wordt er nog op gewezen dat: 1. de beschikkingen van kracht worden na af loop van de beroepstermijn, tenzij tijdig be roep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikkingen dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening; 2. een verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening gericht moet worden aan de voor zitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State; 3. de beschikkingen niet van kracht worden voordat op het verzoek als bedoeld onder 2 is beslist. Temeuzen. 17 oktober 1984. Burgemeester en wethouders van Temeuzen. drs. A. Doorduyn. loco-burgemeester. A. J. van Pageè, secretaris Voor ons kantoor zoeken wij een administratief medewerker/ster voor alle voorkomende kantoorwerk zaamheden waarbij enige ervaring tot aanbeveling strekt. Kennis van de Franse taal vereist. Indien u inlichtingen wenst kunt u zich wenden tot dhr. W. Sinke, tele foonnummer 01155-2340. Houthandel M. den Doelder B.V. Langeweg 3, Postbus 20, 4570 AA Axel. TERNEUZEN 'Oom agent' had het dinsdagochtend behoorlijk druk op het schoolplein van lagere school 'De Meerpaal' in wijk Zeldenrust in Terneuzen. Aan de lopende band incasseerde hij boetes van kinderen die deelnamen aan het anti-vandalismespel van de werkgroep-vandalisme van de gemeente Terneuzen. Dinsdag werd het spel, waarvoor grote jeugdige belangstelling was, voor het eerst gespeeld. De dienst openbare werken van de gemeente had als blikvanger een 'gemolde' telefooncel neergezet. De werkgroep-vandalisme heeft het spel. dat grotendeels in het teken van telefooncellen staat, ontwikkelt in samenwerking met de afdeling telecommunicatie van de PTT. Het heeft iets weg van monopoly en ganzenbord. Op het postkantoor kunnen de kinderen geld opnemen. 'Mispeuteren' ze iets dan worden ze meteen naar het 'politiebureau' ge stuurd. waar wordt beslist of men schuldig of onschuldig is. De 'agent' (een vrijwilliger) spreekt de kinde ren vermanend toe en legt boetes op van twintig, veertig en zestig gul den. bovendien moeten de 'vanda len' na het vernielen van een staats- of ander eigendom drie plaatsen terug. Elk groepje kinderen dat meedoet aan het spel krijgt twee honderd gulden in contanten van de bank van 'Neppenstein'. Wie erg veel vandalistische streken uithaalt is snel door dat bedrag heen. Maar niet getreurd het postkantoor geeft een eenmalige uitkering van hon derd gulden aan degenen die blut zijn. Om het af te leren. Projectleider R. J. Dekker was dins dag erg tevreden over het aantal deelnemers aan het spel „We heb ben het spel zo realistisch mogelijk opgezet, zodat de kinderen duide lijk de consequenties van vandalis me ervaren," aldus Dekker, die de inzet prees van veel vrijwilligers die bij het spel zijn betrokken. Vandaag, woensdag, wordt het anti- vandalismespel gespeeld op het schoolplein van 'De Zuidland- school' in de wijk Zuidpolder. Vrij dag. 19 oktober, kunnen kinderen uit de Terneuzense binnenstad 'vandalistische streken' uithalen op het schoolplein van 'De Samenwer kingsschool'. De werkgroep-vanda lisme is van plan maandelijks een actie te houden ter bestrijding van het vandalisme. Begin volgend jaar wordt een aantal bussen van streek- vervoersmaatschappij ZWN be plakt met anti-vandalismewerk- stukken van de Terneuzense schooljeugd. uk «K f.'t 5ji ert QMK bekijkt invulling Axels Szydlowskiplein AXEL Het Centraal Instituut Vi het Midden- en Kleinbedrijf (Cl.MK is bereid te onderzoeken of het Szij lowskiplein in Axel tot winkelgebitj kan worden ontwikkeld. In de 1 portage zullen dan gelijk suggestie kunnen worden gedaan hoe het p|t er stedebouwkundig moet gaan ui' zien. ER' B. en w. van Axel spraken diruda» t middag met vertgegenwoordigers\.i; het CIMK over de toekomstige inv" ling van het Szydlowskiplein, nu r.'f (kif een uitgebreid parkeerterrein. Die» vulling is zeer actueel, nu het lever», middelenconcem Schuitema er lui zogenaamde C-1000-supermarkt h itHi vestigen. Daarvoor is dan echter een bestemmingsplanwijziging nod:? ïer In de laatste raadsvergadering kwj ;Tei men er nogal wat bezwaren en vragm over de Schuitema-vestiging. Voord en w. was dat aanleiding te ga^ overleggen met het CIMK Op kortt termijn gaat het college ook praten met de directie van Schuitema de (rand)voorwaarden van een vesti ging in Axel. Schuitema immers heeft alleen belangstelling voor het Sz, lowskiplein. Wethouder P. T. A. M. R. Apers.,. gistermiddag na afloop van het over óver leg met het CIMK, dat b. en w. nog :!ltie geen opdracht voor een onderzeer hebben gegeven, „Het instituut bereid een rapportage samen te stel- *Mt len, waarin bouwstenen worden aan gedragen voor een toelichting op hei voorbereidende plan van de stede- bouwkundige." Koffieochtend bij wereldwinkelgroep in Middelburg MIDDELBURGDe Wereldwinkel- groep op de Dam in Middelburr, houdt donderdag 18 oktober een kol- fieochtend. Mirjam Korse, momeii teel met verlof in Zeeland, spreek dan over Zambia. Zij wil een actie voeren om kleingereedschap bijek kaar te krijgen. De koffieochtend begint im 9.45 urn Soos gehandicapten in Vlissingen VLISSINGEN De gehandicapte; soos in Vlissingen bestaat 12 jaar Iedere dinsdagavond wordt de sa» gehouden in de grote zaal van geboui id 'Bachten Komme'. Belangstellende! zijn welkom. De programma's varië ren van bingo tot lezingen. plhe Bet )e Ha' wn Jaarlijkse fokveedag in Nieuwvliet NIEUWVLIET De fokvereniging van het warmbloedpaard Nederland (WPN) afdeling Zeeuwsch-Vlaande- ren houdt zaterdag 3 november de jaarlijkse fokveedag. Dit gebeurt in manege Riemens te Nieuwvliet. Ter gelegenheid van het vijftienjarig bestaan van de fokvereni ging zijn er speciale prijzen beschik baar gesteld. De keuring en show duurt van tien uur 's morgens tot ongeveer vijf uur 's middags. Gemeentepolitie Middelburg houdt volleybaltoernooi MIDDELBURG De Middelburgse Politie Sport- en Ontspanningsver eniging (MPSO) houdt vrijdag 19 ok tober het jaarlijkse volleybaltoer nooi in sporthal 'De Voorborch' in Middelburg. Twaalf herenteams en zes damesformalies doen mee. De heren spelen in drie poules; de dames spelen een halve competitie. Inzet van dit traditionele volleybalge- beuren is een wisselbeker, die vorig jaar bij de heren door de Koninklijke Marechaussee is gewonnen. De wissel trofee voor de dames werd vorig jaar door Marathon in de wacht gesleept. De wedstrijden beginnen 's morgens al om half negen en de eindronden beginnen om half vier 's middags. Aan het eind van het toernooi worden in de kantine van de sporthal de prijzen uitgereikt door de heer K. de Vos. commissaris van politie in Middel burg. De poules bij de heren zijn. poule A: Koninklijke Marechaussee. Mara thon. VPS, Provincie; poule B: Young Boys, MPSO. Luctor. Douane; poule C; Gemeente Middelburg. Gemeente politie Ridderkerk, Huis van Bewa ring. Brandweer. Bij de dames spelen Marathon. MPSO. LW. VPS. Luctor en Dynamo'70. De toernooileiding is in handen van Jaap Tolhoek en Rian van de Made houdt het wedstrijdver loop bij. Gemeente-zondag in Vlissingen VLISSINGEN - De hervormd-gerefor- meerde wijkgemeentc Open Hof houdt zondag in de sporthal van de Zeevaartschool in Vlissingen een ge meente-zondag. Deze begint om 9.30 uur met een ere-dienst. Na afloop van de dienst kunnen de aanwezigen ken nis maken met de diverse kerkelijke activiteiten van de gemeente, aan de hand van een opdrachtentocht. Het thema deze dag is 'We zetten een boom op'. Voor deze gemeente-zondag zijn on dermeer uitgenodigd de leerlingen van de Louise de Colignyschool en hun ouders. Na de broodmaaltijd die volgt op de opdrachtentocht is de sluiting met een korte overdenking en samenzang. Dc gemeente-zondag ein digt omstreeks 13.15 uur. Beide wijk- predikanten zijn aanwezig. Het Vlis- sings Jongerenkoor zorgt voor de mu zikale omlijsting. Alleenstaanden in Middelburg bijeen MIDDELBURG - Coffeeshop 'De Klei ne Houttuinen' aan de Korte Noord- straat in Middelburg is woensdag 17 oktober, zoals elke woensdag, plaats van handeling voor een ontmoetings avond voor alleenstaanden. Gezelligheid, onspanning en een goed gesprek staan hierbij centraal. De ontmoetingsavond kent variabele be gintijden. Gevonden voorwerpen OOSTBURG In de maand septem ber werden de volgende voorwerpen als gevonden aangegeven bij de rijks politie in West Zeeuwseh-Vlaande- ren. Oostburg: een zwarte schoudertas; een rood lederen schoudertas: auto sleutels merk Datsun. een trommel stok. een rood fietsslot: twee snelbin ders (spinnen): een brume polstas; een huissleutel; een zilverkleurig gevloch ten armband; een hond. vermoedelijk een bouvier met staart, een meerkleu- rige trui, merk Zenobie; een zilveren armband, Nadia 31-12-33; een rieten fietsmand; een sleutelbos met hanger 'Garage Dekker'; een bril in beige/gele .koker; een herdershond; een rood/ bruine poes met bruine halsband; een doos met sportschoenen/slippers; een sleutel, merk Samsonite Fe 414: een groene plastic tas met groen regen pak, maat S; een autosleutel Opel, nr. 105; een sleutel aan hanger 'Queen'; portemonnee met inhoud en koffie bonnen; een bruine portemonnee met inhoud; dameshorloge 'Cresta' met leren bandje; een pop; een bos sleutels zonder hanger; Multi pech dameshor loge met metalen band, digitaal; een zilverkleurig horloge 'Kurfurst'; een zwart lederen aktentas; een bruine ribfluwele jas. IJzendijke: een grijs/wit/bruine da mestrui; een bruine opvouwbare da mesparaplu. Turnvereniging VTV houdt kinderinstuif VLISSINGEN De Vlissingse Turn Vereniging VTV houdt vandaag, (woensdag) een instuif voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar in de Vrijho- vensportzaal aan het Baskenburg- plein. De instuif is van 14.00 tot 16.00 uur. Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor reacties op in de PZC verschenen berichten, artikelen of commentaren. Niet voor open brieven, gedichten en dergelijke Anonieme inzendingen of stukken zonder dui delijke opgave van adres en woonplaats wor den niet in behandeling genomen. Bijdrager, mogen niet langer zijn dan 350 woorden. De redactie behoudt zich het recht voor inzendin gen te bekorten. Over geweigerde brieven kan niet worden gecorrespondeerd. Geschotplichtig Opgelet! Waarschuwing aan de ge- schotplichtigen in het gebied van het Waterschap 'Het Vrije van Sluis' van 65 jaar en ouder, die geen bedrijf meer uitoefenen, maar in het bezit zijn van een stuk grond, welde of anderszins, waaruit geen inkomen meer verkre gen wordt, maar welke grond nog wel belast wordt en voor de volle honderd procent door een aanslag Geschot van voornoemd Waterschap. Het reglement der Zeeuwse Waterschap pen, artikel 142, lid 2, schrijft voor dat van zodanige grond geen of een min der geschot geheven zal worden. Het Vrije van Sluis belast dus. in tegen spraak met haar eigen reglement. Hun argument: het zorgen door ge- schotplichtige voor het hebben van opbrengst. Waar haalt dit Waterschap het recht vandaan om bejaarden van 70 jaar en ouder aan het werk te zetten, ten gunste van hun belasting heffing? U hebt. genadige heren van het Vrije slechts uw reglement na te leven en geen geschot te heffen van gronden die niets opbrengen. Of ver wijlt u anno 1984 nog met uw gedach ten in de vroege Middeleeuwen, zo'n duizend jaar en meer geleden, toen de lijfei lijfeigenschap nog welig tierde. WEMELDINGF - IV handboogver eniging 'St. Andries' hield in hotel Smits een schieting op de liggende wippen. Uitslag eerste wip. eerste hoofdvogel, M. Krtekaard. Diana Yerseke. tweede hoofd vogel, R. de Meester, St. Andries. Wemel- dlnge, eerste zijvogel, J. A. Rijk, A.D L M„ Kwadendamme; tweede zijvogel, J. Ha- rinck, Diana; derde zijvogel, R. de Meester. St. Andries; vierde zijvogel, mevr. B. Schip per, St Andries; eerste kal, J Harinck, Diana: tweede kal. R de Meester, St. Andries, derde kal. N. Schouwenaar. Julia na, Oudelande; vierde kal. R. Beukema. St. Andries Meeste kleine vogels, mevr. M. Steenbakker, Victoria, Kwadendamme. ze ven stuks. De vliegende vogelprijzen waren voor. C D. Raas. Vooruitgang. Kwaden damme, en J. Goetheer, Juliana. Oudelan de. Uitslag tweede wip- eerste hoofdvogel, M.. Kriekaard, Diana, tweede hoofdvogel, J. Schipper, St. Andries, eerste zij vogel, J. Harinck, Diana; tweede zij vogel, R. Beuke ma, St. Andries, derde zij vogel, M. Krie kaard; vierde zijvogel, J. Harinck, beiden Diana, Yerseke; eerste kal. J. v. Koeverin gen, Juliana, tweede kal, J. Harinck, Diana; derde kal, J. v. Koeveringen, Juliana; vier de kal, B Meijer, St Andries. Meester kleine vogels. P v.d Veer, St. Andries, Wemeldinge. acht stuks OVEZANDE - De handboogvereni ging Willem Teil' hield een schieting op de liggende wippen in 'Bar R2' in Ovezande. Er waren 38 schutters van negen verenigingen aanwezig. Uitslag eerste wip hoofdvogel, Jos Rent meester. eerste zijvogei. J. v. Steenbergen, tweede zijvogel, tweede zijvogel, P. Boon man: allen Willem Teil Ovezande, eerste bovenkal. Jos. Goense Eensgezindheid 's- Heerenhoek tweede bovenka! P de Jonge Willem Teil; eerste onderkal. N. Schouwe naar. Juliana Oudelande. tweede onderkal. F v. Steenbergen. Willem Teel; de laatste drie werden bij loting toegekend: eerste klep, P. Boonman, tweede klep, P. de Jonge; derde klep, C. Rentmeester Cz allen Willem Teil, De vliegende vogelprijzen wa ren voor M Koens Spes Nostra Ovezande en J de Rijke. Edele Handboog Oudelande. Uitslag tweede wip: eerste hoofdvogel. P. de Jonge: tweede hoofdvogel, C Rentmeester Cz; derde hoofdvogel, P de Jonge: eerste zijvogel, J. v. Steenbergen, tweede zijvogel. W. G Haasdonk: derde zijvogel, P de Jonge; vierde zijvogel, L. Rentmeester; eer ste en tweede kal, L. Huybrechts. alle negen genoemde schutters zijn leden van Willem Teil; derde kal, H. v.d. Dries, Eensgezind heid; vierde kal, Jac. Vermuè, Jacoba van Beieren, Goes. Meeste kleine vogels, B. Looy, Victoria Kwadendamme, zes stuks. AARDENBURG Het Handbooggil de St. Sebeastiaan in Aardenburg hield een blok- en prijsschieting. De uitslagen waren: Blokschieting, 34 schutters (leden). Win naartrofee 1-1 C. R„ 's Landswelvaren Mi- chel Mmnaert. Prijsschieting voor de Gilde-, leden. Pnjsgeweer Jaap van Iwaarden,' koning 1984, Jaen Cattoor, prins 1984. J. van Iwaarden, P. Blondeel, J Heijboer, J. van Iwaarden, J. Cattoor, H. de Rijcke. Kallen: F Lampacrl, W Scheele, L. van Haneghem, P Blondeel, meeste kleine vo gels J. Jansen jr Prijsvogels H Geernaert, R. de Wispelaere. J Heijboer, W de Rijcke, G. de Vnend, P Hubregsen, G. Blondeel, A. Worst, P. van Vooren, M. Minnaert, L van Haneghem Extra prijsvogels J van Iwaarden, T. Puij- enbroek, P Hubregsen, J Jansen sr. H, van Iwaarden. F Lampaert. M Minnaert, G Blondeel, H de Rijcke. D van Hermon. W Scheele, J. Jansen jr. A. Worst. Ondergetekende is uw lijfeigene nie en u bent mijn heer niet. Mocht u noe meer van dergelijke illustere ideeenic het achterhoofd hebben, laat ze mi] dan weten. P. M. van Wijch Molenweg 2i Zuidzanit Hulde politie Er wordt zo vaak in de negatieve over de politie gesproken, dat ik hc'. niet meer dan billijk vind om hen da ook via deze weg te bedanken vooral hun hulp en verzorging, die zij mj hebben gegeven tijdens en na i( brand, die ik maandagmorgen in mijn woning heb gehad. Een dankbare li woonster van Temeuzen, N. J Keuto P. v. Anrooylaan 7! Temeuzn Snoep fabriek Als werknemer van de firma Verdun te Breskens, de 'Snoepfabriek', zou'3 gaarne eens willen reageren op a_f stukken die de laatste maanden rnu* krant stonden. In de eerste plaats achter alle acties die gevoerd werder. door de heer Lodlers van de voedir.p- bond FNV. Er staan nog geen procent van alle werknemers achtK. Ook zijn er velen op tegen dat er s negatief over dit bedrijf gepubliceerd wordt. Er was een hoop narigheid over roostervrije uren. maar de vooratte van de bondsraad, werkzaam in on bedrijf, laat 2 roostervrije dagen verlo pen. Noemen ze dat dan een beleic van de Bond? Nu is het de tempel.- tuur. dan weer teveel heme. Wa' willen ze eigenlijk, een fabriek die voi staat met machines? Dat is immers niet geruisloos. Ik begrijp niet dat er in ons bedrijf dan nog werknemer? zijn die het al langer dan 10 25 jat' uithouden! Maar deze personen hoor. men niet klagen. Wij zijn wel in her bezit van toiletten en roestvrij staler, wasbakken. Het is de heer Lodiers natuurlijk niet bekend dat er werkne mers zijn die deze wasbakken gebrui ken als rioolput, waardoor die bakker, steeds smerig zijn en verstopt zitten Ondanks herhaalde waarschuwingen Zo kan ik wel doorgaan, maar wilt meer informatie over dit bedrijf ben I's te allen tijde beschikbaar om meer inlichtingen te verstrekken. Iets voor de voedingsbond FNV'? P. v.d. Hooi1 Maaidijk 't Uitnodiging Ondergetekende las het artikel over 'Nijpels schrijft Tsjernenko' in krant van 10 september jl Nijpf» heeft dus de Moskouse dissidente Irina Grivnina uitgenodigd naar Ne derland te komen. Betaalt u dit zen heer Nijpels, of betaalt u dat uit. door de belastingdienst, met schendig van de mensenrechten, in beslaggen0" men spaargelden van bejaarde men- sen? P. M. van W* Molenweg Zuidzcm Ou.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 30