Nieuw onderkomen scouting op Noord-Beveland vordert Nieuwe fabriekshal Verburg in Colijnsplaat krijgt gestalte Tegenvallend aantal spelers Bevelands basketbaltoernooi Mist de spelbreker bij herfsttoernooi WISSEL BEVELANDEN WISSEL SCHOUWEN Hoedekenskerke herdenkt dagen rond bevrijding vloerbedekking T&zzttrT400 n°' Hotel Terminus WOENSDAG 17 OKTOBER BOEREN HIELPEN EEN HANDJE KAMPERLAND De bouw van het nieuwe groepsonderkomen voor de scouting Noord-Beveland oftewel Zandkreekgroep aan de Havenweg in Kamperland vordert gestaag. De fun dering is vrijwel klaar door de hel pende handen die Noordbevclandse boeren vorige week hebben geboden. Onder het motto 'we kunnen beter hier wat doen, dan thuis te mokken over het slechte weer' verrichtten zij het nodige grondwerk. Nu de regen buien achter de horizon zijn verdwe nen staan de scouting-vrijwilligers er weer alleen voor. Toch hoopt me vrouw M. J. Hoendersloot, secreta resse in het groepsbestuur dat het gebouwtje over drie maanden klaar is. De Zandkreekgroep heeft in totaal 13 620 gulden subsidie van de ge meenten Wissenkerke en Kortgene gehad voor de nieuwe huisvesting. Aanvankelijk lag het subsidieverzoek veel hoger, maar door medewerking Goese commissies vergaderen over raadsagenda GOES In het stadhuis van Goes vergaderen tussen maandag 22 okto ber en vrijdag 26 oktober verschillen de raadscommissies. Ze doen dat vooruitlopend op de vergadering van de gemeenteraad die donderdag 15 november wordt gehouden. De eerste commissie die bijeen komt is die van algemene zaken. De leden van deze club zullen het hebben over het vaststellen van een marktverorde- ning en de wijziging van de algemene politieverordening die daarmee ver band houdt. Een dag later vergadert de commissie voor welzijnszaken die zich, optredend als hoor- en advies commissie voor bezwaar- en beroeps schriften, buigt over een beroeps schrift van de stichting jeugd- en jongerenwerk Goes in verband met de subsidiëring. Diezelfde avond is er ook een vergadering van de commis sie welzijnszaken die op de agenda het jaarprogramma specifiek welzijn heeft staan en de subsidiering van de SJJG. Woensdag 24 oktober vergadert de commissie voor ruimtelijke ordening, volkshuisvesting, milieu en verkeer, eerst als hoor- en adviescommissie voor bezwaar- en beroepsschriften over een bezwaarschrift en een half uur later als adviescommissie over voorzieningen voor olietanks die niet meer gebruikt worden en over het vaststellen van een bestemmingsplan 'Motelterrein". Een dag later is het de beurt aan de commissie voor onder wijs. sport en recreatie die over een aantal onderwijszaken vergadert. De laatste commissie die bijeenkomt is die van financiën, economische zaken, personeelszaken en sociale dienst. De ze commissie praat over de financiële consequenties van voorstellen die al in de andere commissies besproken zijn, over de gemeenterekeningen van 1980 en 1981. De vergaderingen begin nen alle om 19.30 uur behalve die van de commissie voor welzijnszaken (20.00 uur), die commissie ruimtelijke ordening die als hoor- en adviescom missie optreedt (19.00 uur). Aggregaat uit loods bij Goes gestolen GÓES Uit een gereedschapsloods bij de in aanbouw zijnde schutsluis aan het Goese Sas is. vermoedelijk in de nacht van maandag op dinsdag, een aggregaat gestolen. De toegangs deur van de loods werd geforceerd. De waarde van het ontvreemde apparaat wordt geraamd op ongeveer vijftien honderd gulden. van het project 'Mensen zonder Baan' kon het worden verlaagd. Tot nu toe hebben zich echter nog geen haanlo zen bij. het project aangemeld voor één of ander kaïwei aan het clubge bouw. Hoendersloot verwacht nog wel enkele reacties op onderdelen van het werk als schilderen en electriciteit. De vijftig a zestig leden van de scou ting Noord-Beveland zijn nu in twee groepen onderverdeeld die ook ieder hun eigen onderkomen hebben De oudste groep komt bijeen in een schuur van Delta Marina in Kortgene en de andere, jongere groep in de oude kazerne in hetzelfde Noordbevelandse dorp. Erg te spreken is Hoendersloot niet over dat laatste gebouw. ,,Het is afschuwelijk", oordeelt zij, „want in de winter is het er binnen net zo koud als buiten". De houten keet die in Kamperland moet komen, is inmiddels van een onbewaakte opslagruimte in Wissen kerke naar het bouwterrein gebracht. De onderdelen wachten daar nu op nieuwe helpende handen 'Zanglust' Rilland in de prijzen op parkietenshow RILLAND De vogelvereniging Zanglust uit Rilland hield een leden vergadering. Onder voorzitterschap van L. de Winter is besloten dat alle lagere en kleuterscholen uit Rilland I mee kunnen doen aan een kleurwed- strijd ter gelegenheid van het twintig jarig bestaan van Zanglust. De prijs uitreiking geschiedt zaterdag 3 no- I vember tijdens de onderlinge vogel tentoonstelling in het dorpshuis te Rilland. Leden van Zanglust zijn ook in de I prijzen gevallen op de parkietenshow i in Prinsenbeek. Van de B-kwekers I agaporniden behaalden de zusjes I Schout met vijf agaporniden met 443 punten een bronzen medaille. A-kwe- ker D. J. Jeremiasse vergaarde de zilveren medaille met zijn agaporm- De nieuwe fabriekshal van de firma Verburg Holland BV bij Colijnsplaat in aanbouw. den. De show werd georganiseerd door de parkietenspeciaalclub van de Nederlandse bond van vogelliefheb bers uit de regio Midden- en West- Brabant. HOEDEKENSKERKE Vrijdag 26 oktober is het 40 jaar geleden, dat een begin werd ge maakt met de bevrij ding van Zuid-Beve land en tevens van Hoe dekenskerke. Het zou echter nog drie lange dagen duren, voordat de gevechten eindelijk staakten. De gebeurtenissen van toen, waarbij Hoede kenskerke precies in de vuurlinie lag, zullen wor den herdacht met een herdenkingsdienst en een tentoonstelling over de Tweede Wereldoor log. De herdenkingsdienst wordt vrijdag 26 oktober gehouden in de her vormde kerk. Sprekers zijn de burgemeester van Borsele drs G. C. G. van den Heuvel en de heer M Allewijn. Verder wordt medewerking ver leend door het muziek korps Con Amore. De bijeenkomst begint om 19.15 uur. Direct na de dienst is er een kransleg- ging bij het monument achter de kerk. De tentoonstelling wordt vrijdag geopend om 20.30 uur in het dorpshuis 'De Griend' De inwoners worden verzocht die dag vanaf vier uur tot zonsonder gang de vlag halfstok te hangen en op de bevrij dingsdag. maandag 29 oktober, eveens te vlag gen. Schrijfochtend en -avond Amnesty in Heinkenszand HEINKENSZAND Amnesty Inter national houdt morgen, woensdag, een schrijfochtend bij Els Scheele aan de Reigerstraat 1 in Heinkenszand. De bijeenkomst begint om 9.30 uur. Dan kunnen brieven worden geschre ven ten behoeve van politieke gevan genen. 's Avonds kan er worden ge schreven in het ontmoetingscentrum 'De Stenge' aanvang 20.00 uur. Luchtpostpapier en voorbeeldbrieven zijn voorhanden. Men kan dan tevens meedoen aan een kaartenactie tegen het martelen. EERSTE AFDELING VERHUIST BEGIN NO VEMBER COLIJNSPLAAT Ten oosten van Colijnsplaat verrijst de nieuwe fabriek van de firma 'Verburg Holland BV' uit Colijnsplaat, een enorme, in lichtbruin uitgevoerde hal. Alle onderdelen van het bedrijf, in totaal acht, kunnen in de 180 meter lange en 10 meter brede loods ondergebracht worden. De afdeling die zich bezighoudt met de fabricage van polyester met glasverstcrkte onderdelen, verhuist begin november als eerste naar het nieuwe onderkomen. Het voormalige bejaardentehuis 'Rustoord' in de kern van Colijnsplaat, waarin de afdeling nu nog gevestigd is, komt hierdoor vrij. De regionale woningbouwvereniging gemeente. Hierbij werd een duidelijke 'Samenwerking Goes' begint daar me- koppeling gelegd tussen de dorpsver- dio november met de bouw van zes nieuwing en de verkassing van 'Ver- wooneenheden in het kader van het burg Holland BV'. Voor de bouw van dorpsvernieuwingsplan van de ge- de nieuwe hal kreeg het bedrijf gea bouwvergunning, maar wel een voor beschikking. Volgens burgemeester E. J. Hoogea- dijk-van Duijn van Kortgene tegen- woordig een niet ongewone wijze van handelen. „Er zijn zoveel instanties bij deze zaak betrokken", zegt zij „dat de verlening van de nodige vergunningen, zoals met betrekking tot de arbeidsomstandigheden en de hinderwet, beter na de bouw bekeken kan worden". ORGANISATIE: 'CONCURRENTIE' VAN SPORTWEEK KAPELLE Voor de zevende maal hield de Zeeuwse Academie voor Chemie en Gezondheidszorg (ZACG) samen met de Kapelse basketbalver eniging 'De Smokkelhoek' een bas ketbaltoernooi. Aan het sportevene ment in sportcentrum 'Groenewoud' in Kapelle namen 46 teams deel van tien verschillende scholen op Noord en Zuid-Beveland. Hoewel er zo'n driehonderd scholieren streden om de eerste plaats, was dit aantal, volgens J. Bos, één van de organisatoren, aanzienlijk minder dan voorgaande jaren. „De tegenval lende opkomst is voornamelijk te wij ten aan de Goese sportweek. De leer lingen moeten nu in hun herfstvakan tie een keuze maken tussen verschil lende activiteiten. Dit 'concurrerende' sportspektakel heeft natuurlijk in vloed op de belangstelling voor ons toernooi", aldus Bos. Toch waren de tribunes nog goed gevuld en zaten er langs de lijn vele enthousiaste supporters, die de wed strijden in dne leeftijdscategorieën, namelijk 13-14 jarigen, 15-16 jarigen en 17 jaar en ouder, aandachtig volg den. Dc groepen waren vervolgens gesplitst in jongens en meisjes, zodat er in totaal zes bekers konden worden uitgereikt. De overige deelnemers ontvingen een vaantje ter herinne ring. Aan de wedstrijden deden de leerlin gen mee van de Goese scholen 'Christelijk Lyceum', 'Groot Stelle'. 'De Vliedberg'. 'Sint Willibrord'. 'Bur gemeester Van Dusseldorp' MAVO, ZACG en het 'Goese Lyceum', de 'Groene School' uit Kapelle. de MA VO uit Kruiningen en de MAVO uit Kortgene. Categorie 13 en 14 jaar. jongens 1 Christe lijk Lyceum, 2 Groene School, meisjes 1 Christelijk Lyceum, 2 Goese Lyceum Cate gorie 15 en 16 jaar. jongens: 1 Dusseldorp- school 2. 2 Groot Stelle, meisjes. 1 Goese Lyceum 1. 2 Ter Welle. Categorie 17 jaar en meente Kortgene. Het vertrek van de gehele onderneming Verburg uit de bebouwde kom is een belangrijk on derdeel van dit plan. Directeur A Verburg vertelt dat alle bedrijfsonderdelen in maart 1985 het dorp Colijnsplaat zullen hebben verla ten De keuze voor een lang onderko men dat verdeeld wordt in werk plaatsjes. verklaart hij uit bedrijfsma tige overwegingen. „We kunnen op die manier vakmensen beter over de ver schillende afdelingen verspreiden", legt Verburg uit. „waardoor er effi- Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor reacties op in de PZC verschenen berichten, artikelen of commentaren. Niet voor open brieven, gedichten en dergelijke. Anonieme inzendingen of stukken zonder dui delijke opgave van adres en woonplaats wor den niet in behandeling genomen. Bijdragen mogen niet langer zijn dan 350 woorden. De redactie behoudt zich het recht voor inzendin gen te bekorten. Over geweigerde brieven kan niet worden gecorrespondeerd. VLUG VLOT VEILIG Autorijschool Poortvliet LID V.R.G.O. U weet het toch? Eerst voor uw theorie geslaagd, dan pas de praktijk aangevraagd. Dus nu theorieles met computer v.a. 17 jaar en 8 maanden. 47, 's-Gravenpolder, tel. GEMEENTE KAPELLE (Z) De burgemeester van Kapelle maakt ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 28 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat bij besluit van gedeputeerde staten van Zeeland van 18 september 1984. no 1795 141. afdeling 4, r.o.v. gedeeltelijk is goedgekeurd het door de raad dezer gemeente in zijn vergadering van 22 no vember 1983 vastgestelde bestemmingsplan kom Kapelle. Aan enkele delen van de plankaarten en enkele delen van de voorschriften is goedkeuring onthouden Genoemd besluit van gedeputeerde staten ligt met het bestemmingsplan met ingang van 18 oktober 1984 gedurende een maand voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie, afde ling algemene zaken. De gemeenteraad, de inspecteur van de ruimtelij ke ordening en zij. die zich tijdig met bezwaren tot zowel de gemeenteraad als gedeputeerde staten hebben gewend, kunnen gedurende bo vengenoemde termijn bij de kroon beroep instel len. Gelijke bevoegdheid komt toe aan degenen die zich tijdig op grond van artikel 27. tweede lid van de wet op de ruimtelijke ordening tot gedeputeerde staten hebben gewend en aan een ieder die "bezwaren heeft tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring door gedeputeerde staten. Het beroepschrift dient te worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en dient zo mogelijk in tweevoud te worden ingediend bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Binnenhof 1 te 's-Gravenhage. Kapelle, 17 oktober 1984. De burgemeester voornoemd, G. Huitsing. Een beeld van de wedstrijd van het Goese Lyceum tegen een team van de Burgemeester van Dusseldorp-mavo in de categorie 15- en 16-jarigen. ouder, jongens' l ZACG 1,2 Sint Willibrord, cler)ter omgesprongen kan worden meisjes l Christelijk Lyceum 1. 2 Christe- niet kennis en arbeidskracht". De lijk Lyceum 2. De sportiviteitsprijs is uitge- geringe diepte van de hal maakt het reiki aan het tweede team van het Goese mogelijk gemakkelijk uit te breiden. Lyceum in de categorie meisjes 13 en 14 „We zijn daardoor in staat zonder veel problemen tien of twintig meter aan een bepaald onderdeel toe te voegen", aldus de directeur. Een windmolen met. een vermogen van 60 kilowatt van eigen makelij en een lichtreclame van de firmanaam komen ook op het fabrieksterrein. Een showroom zal on derdeel uit gaan maken van het com plex. Ambachtelijk De gebroeders Verburg zijn in 1949 begonnen met een ambachtelijk be drijf dat zij uitgebouwd hebben tot een technisch bureau en een machi nefabriek. De werkzaamheden breid den zich in de loop der jaren steeds verder uit. Zo onderhoudt de onder neming de Zeelandbrug, maakt koel installaties voor vissersschepen en fabriceert zij vissorteermachines. Orii plaats te kunnen bieden aan de zestig werknemers, van wie twintig zijn ingeleend, kochten de Colijns- plaatse firmanten schuren en scholen in het Noordbevelandse dorp aan. Vanaf 1967 ijvert de directie al voor een industrieterrein. Twee jaar gele den kwam het bedrijf pas goed in aanraking met de problemen die kun nen ontstaan wanneer het gevestigd is in een woongebied. De firma kreeg geen hinderwetvergunning voor de fabricage van polyester die reeds in gang was gezet. 'Te gevaarlijk', luidde de verklaring van het Kortgeense gemeentebestuur. Het zoeken naar een andere vesti gingsplaats met genoeg ruimte voor uitbreiding kwam in een stroomver snelling. Op 6 juni 1983 keurde de gemeenteraad van Kortgene in een speciale vergadering een verplaat- singsbesluit goed. De overheid stelde hiervoor 2,7 miljoen gulden beschik baar: 1 miljoen van de provincie, 1.3 miljoen van het rijk en 4 ton van de Oneerlijk Patrijzen BEKENDMAKING Met ingang van donderdag 18 okto ber a.s. wordt de dierenartsenprak tijk Kruiningen en omstreken over geplaatst van Zandweg 20A naar Hogenakkerweg 8, Kruiningen Ons telefoonnummer 01130-1233 blijft gehandhaafd. Spreekuur van maandag t/m zaterdag, 's morgens tussen 8.00 en 9.00 uur, 's avonds op afspraak. Visites gaarne opgeven voor 9.30 uur. van woensdag 17 tot en met zaterdag 20 oktober dagelijks van 14.00 tot 22.00 uur aan de Zoekweg in Tholen. Veertig stands volop variatie. Bezoek deze gezellige consumentenbeurs! Volle rollen 2% korting Wegens annulering order groot project minder dan de halve prijs (tapijt Is niet versneden) merktapijt: IJzersterk nylon tapiit in (wee mn ^s™^n;,roo„rkiare,Mmrus:™«^^ f 290 *Pfo™öEn°ER: Prach,l9B b0UCIB berberlap,,1 Norm 7ino~ Paslellml, 400 cm breed Norm. 109.- per str. mtr. Nu ƒ39 0 EDBUProjekTA: Voor 2eer g.bnjlk. ruo Ïódrmh' a,!f ,doe""ni"5b «'eur be,ge J„ie breed. Norm 129,- per sir. mtr Nu f 65,Oi prinses object velours, Schitterend merk velours tapijt op jute rug, zwaar gebruik 400 cm breed Norm. 259.-per s„ mtr N„ gj Q( «"Tol B,EBBER; W°"en >b» cwaar Nomr ,U9' 400 b"M intertest: Zuiver scheerwollen tapijt zware NofmT?79Wa^eVP 'U,e fU9' 400 Cm breed orm 279.- per str. mtr. Nu desso. Zuiver geweven scheerwol; dubbele mte 105,00 150,00 (Levering franco huis) Stoffering mogelijk INLICHTINGEN EN STALEN: Donderdag 18 oktober van 15.00-21.00 uur F. der, Hollanderlaan 37, (bij NS-at.tionl Goes 198,00 Inl. 043-50341 UW KOPJE KOFFIE STAAT KLAAR trading maastricht J Met verbazing (nou ja met verbazing) las ik dat de salarissen van de minis ters verhoogd zijn. Dat komt door de vakantie-uitkering! In 1984 was het salaris van een minister 166.608 gul den bruto en m 1985 171.000 gulden! Men spreekt dan van: dat is gelijke beloning als voor ambtenaren, ik denk hoge ambtenaren! Inplaats dat deze salarissen wat gekort worden, worden ze verhoogd en de uitkerings gerechtigden moeten dat zeker dan betalen, want dezen krijgen geen ver hoging maar verlaging! Over eerlijk delen gesproken, wanneer de minima en de WAO-ers drastisch gekort wor den evenals andere uitkeringsgerech tigden. Je vraagt je af, hoe durven ze! De liberale en christelijke politiek ten voeten uit! J. Hoogstrate Binnenhof 39 Klpetinge 5 mei-viering 5 Mei 1985 valt deze keer op zondag. Nu is er een discussie ontstaan over op welke dag 5 mei gevierd wordt, op zondag of op maandag 6 mei. Ik denk datje beter op 5 mei tot bezinning kan komen over het toenemend geweld, het racisme, het fascisme enz. Ik denk dat 'vieren' een foute term is. Ruim zes miljoen doden worden er op 4 mei herdacht, wat valt er dan nog te vieren, toch niets meer. Met z'n allen waakzaam blijven omdat vrijheid een zeer kostbaar bezit is. En principes zijn te waarderen, maar schaduwpnn- cipes. daar heb ik een hekel aan. Hier op St Philipsland zijn er ook princi piële bezwaren om 5 mei op zondag te herdenken. Ik hoef 5 mei niet met lol en andere attracties te vieren, ik denk op 5 mei en eigenlijk het hele jaar aan die mensen die nog steeds bevrijd moeten worden. Vincent Suurlant Prins Hendrikstraat 13 St Philipsland PATRIJZEN - 6-10-1984 In de PZC van woensdag 3 oktobö 1984 vertellen de jagers en natuur vrienden W. van Doom en M. Puir. weer een van de oeroude sprookjes over de rol van het roofdier (c.q. de vos) in de natuur. Het toenemende aantal vossen zou. indien het niet 'ie toom gehouden' zou worden, binnen 'de kortste keren' de patrijs in ons land uitroeien, aldus deze beide he ren. Wellicht is het nuttig even op te merken, dat een roofdier in de eerste plaats de zwakke en zieke exemplaren van een soort als prooi uitzoekt. Roof dieren vormen op deze wijze een ge- zondheidspolitie, die ervoor zorgt, dat alleen de sterke en gezonde exempla ren zich zullen voortplanten. Daar naast is het zo. dat roofdieren lui van aard zijn. Zij zullen zich bij de prooi keuze beperken tot de meest alge meen voorkomende dieren. Nu, de stand van de patrijs in ons land vliegt, bijna letterlijk, achteruit, en de vos zal zich echt niet overmatig inspan nen om ook de laatste patrijs te pakken te krijgen. Uit onderzoek blijkt, dat de afname van het aantal patrijzen samenhangt met ontwikke lingen in de moderne landbouw: ge bruik van bestrijdingsmiddelen, me chanisatie, schaalvergroting, de u> tensieve bewerking van de grond (Randstad en broedvogels, 1979). Mo gelijk spelen ook klimatologische om standig faktoren een rol. Ook de jacht op de patrijs speelt in grote delen van het land een rol bij de achteruitgang van de soort. Gelukkig leggen zich hier en daar jagers een vrijwilligjacht- verbod op. maar zolang dat niet lan delijk gebeurt, hebben deze goedbe doelde initiatieven alechts lokaal wat effect. Het moge in elk geval duidelijk zijn. dat boer en jager eerst eens de hand in eigen boezem moeten steken alvorens met de vinger beschuldigend in de richting van de vos ten andere roofdieren i te wijzen. Karei LeeflirA Ted Sluyter Smidsiueg 10 Noordwellc GOES De mist is gisteren de grote spelbreker geweest op het TSI- Herfsttennistoernooi, dat deze week in Sportcentrum Schelde Internatio nal te Goes zijn beslag krijgt. Door de onregelmatige veerdiensten over de Westerschelde zorgden de Zeeuws- Vlaamse deelnemers in de catego rieën tot en met 11 jaar en tot en met 15 jaar namelijk ongewild voor ver traging, een achterstand die nu via toepassing van het 'pro-set'-systeem in de dubbels zal moeten worden ingelopen. In de singles in genoemde leef tijdsklassen, waar vandaag met de halve finales begonnen wordt, ge volgd door de beslissende tweekam pen na het middaguur, is de Zeeuwse inbreng volgens verwachting behoor lijk uitgedund. Toch heeft het district nog minstens één troef in de strijd, en wel in de persoon van Emerence van Wingen, die bij de meisjes niet ouder dan 11 jaar ranglijstaanvoerster is. De Kapelse. die na een bye in de ope ningsronde Francis Broumels (Rot terdam) klopte. 6-0, 6-1. schaarde zich vervolgens onder de laatste vier, dank zij een overwinning op de als achtste getipte Saskia Slagboom (Utrecht), 6-2, 6-2. Isabelle Leenhouwers (Sluis) trad in haar voetsporen. Na successen tegen Tineke Kramer (Rotterdam), 6-1, 6-2, en Ellen Rijpstra (Amster dam), 6-2, 6-2, stond haar gisteravond nog een krachtmeting met nummer twee op het schema. Petra Kamstra (Rotterdam) te wachten. Erica Ouwe hand (Souburg) en Stefanie Rottier (Smash) proefden éénmaal het zoet der overwinning alvorens af te haken. Bij de jongens hielden vooral Guido Tolhoek (Axel) en Tim van Velthoven (Philten) de Zeeuwse eer hoog. Van Velthoven klopte Pascal Savelkoul (Limburg). 6-3, 6-4. en ging daarna onderuit, Tolhoek maakte een over stapje na een walk-over tegen Caspar Vrensen (Noord-Brabant), bedwong Rober-Jan van Aalderen (Amster dam!. 6-0.6-3, en moest nog de rackets kruisen met Maarten van Weltsem (Limburg) waarbij een plaatsje in de halve eindstrijd de inzet vormt Martine van Maarleveld (TSIi reikte bij de jarige meisjes tot de laatste zestien Miriam Pannebaum (Noord-Brab- vant) dolf het onderspit tegen ce Axelse, 6-4. 6-3. maar Erna Broers (Noord-Holland-Noord) vormde ver volgens een te groot struikelblok voor de Zeeuwse kampioene. 6-2, 6-4 Maai ke Verstraeten (Hulster Ambachti kon hier haar eerste optreden al niet met succes bekronen. Resteren de jongens van vergelijkba re sterkte. Marcel van Sabben (TSj) kwam in de beginset van zijn partij tegen Raymond Langeveld (Noord- Brabant) goed uit de verf, maar was in dc voortzetting van het duel kans loos, 7-5, 6-1. Dimitri Ksryser (TSI). Marcel Wolfert (DOS) en Jos Ver- schuure (Yerseke) werden in dit ge zelschap eveneens gewogen en te licht bevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 24