Zeeuws-Vlaamse wielerclub )ijna zonder jeugdrenners Ik zie liever een Hollandse dan een Italiaanse wedstrijd Clubs vol vertrouwen in handbalvoorzitter Pover Jong Oranje wint van Hongaren EEN GROTE SHOW Opnieuw winst ioor Gantwarg Hongaren niet puur defensief WILLEM KI FIT OPNIEUW IN ORANJE (OENSDAG 17 OKTOBER PZC/sport 17 \ANTAL LEDEN NAAR WILDE BOND IN BRABANT ERNEUZEN De wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen maakt zich al een paar jaar dit iaa' voor het eerst een Jeued ,1e zorgen over de schrikbarende terugloop van het aantal jeugdleden. Het gebrek aan vêrvohTna.1n'at zljn™óe edstrijden voor de jonge rennertjes is daar één oorzaak van, maar ook de concurrentie van lopig al drie van de tien wedstrijden [fietscrossen is langzamerhand niet meer te verwaarlozen. De Zeeuws-Vlaamse club heeft die ?efian.d,iri het arKe,°pe>» seizoen ja a--. nog telde bij de jongste categorieën, [it nog wel eens gefloreerd met een kleine veertig jeugdrenners. Daar waren er in het De Zeeuws-Vlaamse wielerclub heeft jelopen jaar nog twaalf van over en ook in deze groep is weer een breuk gekomen. dat al lan8er ingezien en is ook vast van plan om aan promotie te gaan Siager deze week nog naar uit dat wedstrijden van volgend jaar. Maar in Daarbij komt onbetwijfeld ook dat doen Dat was 111 hel verleden niet laiwsch-Vlaanderen met negen een bijeenkomst met het bestuur heb- de Zeeuwse wielerclubs niet meer alU)d even gemakkelijk verzekert gdrenners over zou blijven voor de ben inmiddels vijf van de negen ou- geïnteresseerd zijn in de wedstrijden Ton van Oosten ..De jeugdafdeling ders van deze jeugdleden hun vertrek voor de jeugd. Het is bijvoorbeeld al was min of meer een club binnen de \JT\Jf Uprpn llif aangekondigd Van die vijf gaat er bekend dat Koewacht en Zuiddorpe club geworden Ze hadden een eigen .yilYrllCl CII Uil waarschijnlijk één in België rijden en volgend jaar wellicht af zullen zien bestuur en de binding met ons is met 1 „f _"J de rest heeft zich aangesloten bij een van de organisatie. Zaamslag hield altijd optimaal geweest. Dat gaat van- leKCrSinjQ na 'wilde bond" in de buurt van Breda af dit jaar veranderen We hebben \TZ~^. hooguit nog een stuk of vftf rennertjes „We hadden die breuk al langer aan V 1PF ^^111113111^ over en die worden weer gewoon een afdeling van de club Dus voortaan jjj (J0 tOtO zonder eigen bestuur: dat zijn tenmin- Nijs uit Axel overigens maandag avond al opgestapt. Hij was één van de initiatiefnemers voor een overgang naar de wilde bond in Brabant met zijn twee fietsende kinderen Het voordeel van die bond is dat er ieder wanvertoning zien komen", moet voorzitter Ton v ELEEN Het eerste herenteam Oosten van de wielerclub bekennen. ihet Middelburgse EMM is in de „Het was de laatste jaren heel hard |.UiU ste de plannen", tetdc ronde van de strijd om de teruggelopen met het aantal leden. .NP. T Van het bestuur bij de jeugd is Ben «ionale handbalbeker uitgescha- Het gevolg was natuurlijk dat er DEN HAAG (ANP) - Toto 41 kent deze MHe 1)1t Avpl m,oriaonc mctan^ocl. ,ld Een ware wanvertoning van de steeds minder wedstrijden kwamen, week vier winnaars die ieder een tfuwse handballers leverde een 17- De meeste rennertjes gingen vaak bruto bedrag ontvangen van '-nederlaag op in de wedstrijd tegen naar Brabant of naar Limburg om te J J-612.30. Bij de lotto was er geen irtuna Geleen. rijden en die afstanden waren een deelnemer die alle cijfers goed had. «ral aanvallend was het zeer slecht bezwaar voor de ouder. Ik kan me dat Lotto 41 Eerste prijs geen winnaar. Twee- r. EMM gisteravond in Geleen liet wel een beetje voorstellen". de prijs 4 winnaars die elk m De Middelburgers leverden nau- Maandagavond had Ton van Oosten totaal een paar honderd renners aan Cjkseen goed schot af. Eddy Schui- daarover nog een gesprek met de dte Sr/S.'») StoS: start oa en Ron van Belzen misten sa- betrokken ouders. De wielerverem- vijfde prijs 68 986 winnaars die elk 5.00 De met bij de KNWU aangesloten a drie strafworpen en hoekspeler ging zag het naderende vertrek als ontvangen bond in Brabant was als alternatief al lircSallet werden terecht vier doel- een somber beeld voor de toekomst. Toto 41 eerste prijs. 4 winnaars die elk eens vaker ter sprake gekomen. Het nten wegens cirkel ontzegd. De maar een oplossing voor de proble- bruto 9.612.30 ontvangen, tweede pnjs was voor Ben Nl;s bijvoorbeeld aan ploeg toonde zich agressiever en men was er met te vinden. „Het is een U5 winnaars die elk J"222,80 ontvangen trekkelljk v00r wat de afstanden be- plukte over een duidelijk betere jaimnerlijke ontwikkeling voor onze f"*51.30 treft De wedstrMen zljn allemaal ■topvatting. Bij de rust leidde For- olub stelde Van Oosten toen bleek tussen Breda en Bergen op Zoom Dus ia (2e divisie) verdiend met 9-6. dat het vertrek definitief was. „Het m4b< o «Iinneore Hi» oib- roaaon rint. is vanuit. nnze streek ernpri ».e betekent namelijk ook dat er voor de ma (2e divisie) verdiend met 9-6. lfdoelpuntenmakers: Eddy Schui te- (4), Ron van Belzen (3), Edwin komende jaren nóg minder renners 78.40 "ontvangen, vierde prijs iividse en Renny Minnaert (beiden door zullen komen vanuit de jeugd, naars die elk 5,70 ontvangen Marc Sallet (1). tweede prijs: 2 winnaars die elk ƒ298,20 dat is vanuit onze streek goed te ontvangen; derde prijs: 38 winnaars die elk doen". HKAR (ANP) - Na de tiende ronde ia de strijd om het wereldkam- wnsehap dammen in Dakar staat Sovjetrus Anatoli Gantwarg nog ifds op de eerste plaats, uitslagen van de tiende ronde zijn: neerman iVst) - Der (Sen) 1-1; Jansen fedi Gantwarg (Sov) 0-2, Kaplan (Vst) - rnrd (Fra) 2-0; Clerc (Ned) - Baljakin voetbaljeugd van Hon- ovi2-0; Memel Meless (Ivo) - Dubois (Fra) .Sar,je vooral onvolwas- Van der Wal (Ned) - Kornjevskl (Sov) 'scnhcid en onkunde ge- N'Diaye (Ivo) - Kane (Sen) 2-0 demonstreerd. Deson- Slolma (Ned) - Wigman (Sovi 1-1. Autar danks was de overwin- BREDA (ANP) - Jong heid van de medespe- Oranje heeft tegen de Iers, slecht. Vooral de spelverdeler van Feye- noord had wel de manie ren van een leider in het veld, maar niet de kwali teit. Het Hongaarse Maar er is verder ook de mogelijkheid in die bond om met sponsornamen te rijden. Volgens Ton van Oosten levert dat 'een trainingspakje en een trui op" en ook dat heeft meegespeeld in de beslissing van de ouders. Ben Nijs: „Natuurlijk is dat ook interessant voor ons. maar dat is zeker niet de belangrijkste reden geweest. Het feit dat er volgend jaar misschien maar vijf wedstrijden meer zijn in Zeeland: daar hebben we ons de meeste zorgen over gemaakt. Ik zie het heel somber in voor de in het geheel niet op. De komende jaren. De jongens die nu bij logische vervangers wa- de amateurs rijden, die komen bijna ren Corbijn en Bosman, allemaal uit de jeugd. Ik vraag me af Diallo(Sen) 1-1; stokkeliNed)-Wirnl njng de beloning voor strafschopgebied fcvi 0-2. Stand na tien ronden: l. Gant- het weinige goede in de ogenschijnlijk besmet thousiasme bij het Bre- nuntjan- 9 rïlprp 14- 3 TTnrnlpvclM J Bakker, vorige week in hoe dat verder moet als de oefenwedstrijd tegen bijna geen jeugd mee Frankrijk (4-2) al goed voor drie treffers, dwong tenminste iets van en- n Zeeland Een aanval van Borgerhout op de korf van het Goese team GOES Nadat de korfbalvereni- beleven. Borgerhout liet de show nu acties en in hoog tempo pakte Bor gingen Tjoba en (het Belgische) Borgerhout elkaar vorig jaar in het jubileumtoernooi van de KV Zaam- naar 18-7 gaan. meende toen terecht gerhout snel het initiatief, stootte aan zijn sportieve plichten voldaan vol fantasie en beweging door naar te hebben. een 10-3 voorsprong en liet zijn slag ontmoetten, is het tussen bei- Een wervelende korfbalshow Zeker Zeeuwse tegenstander daarna ko- de clubs tot een geregelde sportuit- wisseling gekomen. In het kader van de opening van het nieuwe Goese Sportcentrum leidden die contacten gisteravond tot een korf de eerste helft van deze interste- men. delijke ontmoeting Op gang ge bracht door Leon Verschuure van Goes deed dat bij vlagen zeker Blauw Wit (het Goese team selee- verdienstelijk, besefte natuurlijk teerde uit de vier plaatselijke ook dat dit gelegenheidsteam te bal'interland' tussen een Goese se- clubs), overgenomen door de Bel- weinig eenheid kon worden om vol- lectie en de Belgische zaalkam pioen die een uitnodiging om een gen. Die hadden international Mare waardig tegenstand te kunnen bie- van Leuven dan wel thuisgelaten, den Persoonlijke nummers van demonstralie te verzorgen graag met Mare Nicolai. Kann Seis en Wim Harinck werden door de ruim geaccepteerd had. En dan zit je als organisatie goed. Want als Borgerhout echt wil - en Belgische ploegen willen meestal erg graag - dan valt er wat te Linda Verdonk als uitblinkers had zevenhonderd toeschouwers beju- de Belgische kampioen voldoende beid. na de 10-6 bij de rust liep kwaliteit om het inventieve en voor- Borgerhout in het begin van de al speels uitgevoerde korfbal te de- tweede helft vlot verder weg naar monstreren. Sterk in de individuele 18-7. «516 punten: 2. Clerc 14; 3. Kornjevskl eers e kw al ficatiewed- iDiallo, Koeperman. N'Diaye en Wlrni ef r.s.lf l?1 strijd om het Europees en stelselmatig geme den. op b - ll/les winnaar 3 Memel Meless en Wigman 11. ^Biljakin en Scholma 10; 12.Jansen en Kampioenschap, 'i- fler Wal 9; 14.Autar, Der. Kaplan en slechts een doelpuntlo- fciiel 8. ze uitslag verdiende, maar niet kreeg: 1-0. Kees Rijvers, de oefen- meester van het aanwe- Tony Miles is met nog één zjge A-elftal, is een ee- -cde te spelen zeker van de onge in ittlde eerste prijs van het interna- af. j «ale schaaktoernooi in Tilburg. ïêcTiè. want de toekom m it iuitslagen zijn: negende ronde: Timman stige generatie heeft jktó Hi - Smislov (Sov) 1/2-1/2 tiende ronde: weinig te bieden en veel ïiiojevic (Joel - Beljavski (Sov) 0-1; Smis- t DilSov) - Van der Wiel (Ned) 0-1. Stand na lesbe! mronden: 1. Miles (Gbr) 7 1/2 punten. 2. ei"aj va" Jan f130' ameli ujnvski Hfibner fWdl>. Ribli (Hon) en met alleen Mario Been Ichere «kmakov (Sov) 6; 6. LJuboJevic 5 1/2; uit de ploeg van vorig Brouwer en Van den jC0|jl ïnman 5. 8. Andersson (Zwel en Portisch jaar, mocht aanvallen Zierikzee wint van Oostkapelle Het GAARDINGEN (ANP) Hongaarse voetbalelftal, van avond de eerste tegenstander Oranje in het kwalificatie toernooi om het wereldkam pioenschap, bestaat uit dezelfde spelers, die onlangs in de twee de helft tegen Oostenrijk een achterstand met goed en agres sief voetbal omzetten in een overwinning van 3-1. Dat betekent, dat Csuhay uit de basisopstelling van vorige maand in Boedapest is verdron gen door Sallai. De Hongaren, tan wie Hannich in eigen land is achtergebleven met een langdu rige blessure, hebben een trai ningskamp van vijf dagen en een oefenwedstrijdje achter de rug. De Kuip krijgt, volgens de oondstrainer Mezey, geen puur defensief Hongaars elftal te zien. «Dat zou tegen deze tegenstan der een onjuist strijdplan zijn", aldus de man, die sinds één jaar de verantwoordelijkheid heeft over de grootste voetbaltalenten van zijn land. Vooral de persoon lijke kwaliteiten van Gullit, Van der Gijp, Wijnstekers en Rij kaard waren hem opgevallen. Jiaast het teamverband zijn dat de sterke punten van Neder land". aldus Mezey. die in het verdere verloop van het kwalifi catietoernooi een beroep hoopt '■e doen op een oudgediende als Toroczik, ooit de Johan Crutjff van Hongarije genoemd. De opstelling van het Hongaarse team is: Andrusch; Salai, Roth, Varga, Kardos; Garaba. Kiprich, Myilasi, Nagy; Detari en Esterha- Koeman frwin Koeman zal bij de vijf «ïsselspelers blijven voor het Nederlands elftal, datwoensdag- sv'ond in Rotterdam tegen Hon garije speelt. Maandag, tijdens fe training in het Stadion Feye- "oord bleek de Groninger last te debben van een dijbeenblessure. Dinsdag echter werd. na overleg ®et de medische staf en Koe- taan, door Rijvers besloten Koe- ptan toch gewoon op de bank te aouden en geen beroep te doen Edo Ophof als wisselspeler. MACHTSPOSITIE NELISSE TE GROOT VLISSINGEN Jack van der Endt afgetreden voorzitter Jack van der stroefheid" binnen het afdelingsbe- uit Kapelle en Anton van der Poel uit Endt. stuur, maar dat die kwalificaties voor Terneuzen zullen vrijwel zeker terug- Begin van deze maand ontstond er beide partijen gold: de een (Van der keren als voorzitter en penningmees- een breuk in het afdelingsbestuur, Endt) hield er star en strak aan vast ter in het bestuur van de afdeling toen voorzitter Van der Endt en pen- om een nieuw beleid snel in te voeren Zeeland van het Nederlands Handbal ningmeester Van der Poel plotseling (Van Leuven „Wat hij gister schreef. Verbond. Die conclusie kon gister- opstapten. Tijdens de vergadering wilde hij ook gister al ingevoerd zien geen schim van de tegen Belgie. Bij rust spel. RBC was wel de technisch betere avond getrokken worden na een ver- van gisteravond werd pijnlijk duide- en de ander (Nelissei wilde op dezelfde werd daarmee geen goede competitiestar- leidden de Zuiderburen ploeg, maar de betere kansen waren gadering van de Zeeuwse handbal- lijk waarom dit tweetal zijn functies voet doorgaan, omdat er toch wel dienst bewezen. Godee. ter, blonk in negatieve reeds met 0-2. voor de thuisploeg Na acht minuten verenigingen in het clubhuis van had neergelegd. Jack van der Endt en gehandbald werd. als laatste middenvel- zin uit met doelloze In de eerste wedstrijd spelen namen de gasten de leiding Olympus in Vlissingen. Met algeme- Anton van der Poel konden onmoge- Na een pauze kwam NHV-bestuurder der. en Been verzorgden draaibewegingen en wil- van de openingsdag door een doelpunt van Hamud Enke- ne stemmen en zelfs met groot en- lijk nog verder werken met secretaris Loek Kielhorn met een voorstel. Ten de opbouw, ook al door de trappen, de reserve- won Italië met 2-0 van le minuten later kopte Adrie Capelle thousiasme sprak deze vergadering Henk Nelisse uit Goes. eerste moest de vergadering vertrou- de geringe bewegelijk- speler van PSV viel zelfs Schotland. op fraaie wijze de gelijkmaker in. het „volste vertrouwen" uit in de Zo merkte EMM-voorzitter Jelle van wen uitspreken in voorzitter Jack lukkig man met veel lem II uitgeleende jonge spelers in zijn se- zovele keren een droomkans tot nacht merrie. tegen de fysiek sterke tegenstander, maar dase publiek, toch al niet verwend met NAC De kansen van Jong als favoriete club, af. In OOSTKAPELLE Zaterdag eerste Oranje, verkregen on- het povere gebeuren van klasscr Oostkapelle heeft dinsdag in danks alles, waren toe- dinsdagavond was dat een oefenwedstrijd verassend verlo- valligheden. In alle ge- voldoende voor de over- ren van Zierikzee. De Schouwse vallen was daarbij Ed- winning. Met nog zeven ploeg versloeg Oostkapelle op eigen win Bakker betrokken, minuten te gaan. schoot veld met 2-1. De door Ajax aan Wil- de opvallendste speler De formatie van trainer Jan Meul- van de wedstrijd van af- meester ging in het oefenduel tegen valler raakte twee keer stand raak met een stui- Zierikzee niet voluit. Zierikzee kwam het houtwerk en schop- terbal. in de eerste helft op voorsprong door T1T7J7A ipjicrrl een doelpunt van Peter van Vossen C!L-jL r\-JCItgu Ad Poortvliet zorgde voor de gelijk- Het Nederlands jeugd- maker, maar een kwartier voor het Feitelijk was Bakker de elftal is het vierlanden- einde scoorde Rini Stoutjesdijk de enige spits van Oranje, toernooi voor UEFA- eindstand op 1-2. earns (16-18 jaar) in Vosmeer-RBC 2 1-1 Boogaard waren dat op Arnhem begonnen met Vosmeer oefende tegen RBC 2 en papier ook. Maar Brou- een nederlaag van 1-3 behaalde een verdienstelijk l-l-gelijk- Machtspositie ROTTERDAM (GPD) - René van der met zo belangrijk. Hij weet dat Kiett Gijp en Willem Kieft kijken om de zelfde redenen verlangend uit kwaliteiten heeft die hij kan gebrui ken als er aangevallen moet worden. de interland van vanavond tegen De bondscoach reisde na het zien Hongarije. Het is voor hen een her- Hongarije-Oostenrijk door naar Pisa nieuwde kennismaking met hun en haalde uit dat eenmalige bezoek voetballende collega's, een gelegen- voldoende om de blonde centrum heid om zich te presenteren aan het spits te kiezen in de basis. Voor vaderlandse voetbalvolk, een kans Willem Kieft een verrassing „Ik ben om zich in de belangstelling te spelen tegen Denemarken in het Nederlands bij kandidaat-werkgevers, maar elftal teruggekomen omdat Marco vooral het aanvallende concept dat van Basten nog onvoldoende hersteld Kees Rijvers opgedragen heeft was van zijn ziekte. Nu hij weer beter spreekt de buitenlandse inbreng in is had ik niet op een verkiezing gere- Oranje aan. kend. Blij ben ik er wel mee. Het eerste seizoen in Italië is vreselijk René van der Gijp leeft in Lokeren als moeilijk geweest. Ik kwam als Euro- aanvaller op een eiland en voor Wil- pees topscorer, dan maak je drie goals lem Kieft in Pisa ligt het niet anders, in één seizoen. Ik ben keihard aange- Tweeéndertig goals maakte de Am- pakt. iedereen viel over me heen en sterdammer in zijn laatste seizoen bij niet alleen over mij. ook het bestuur Ajax, het leverde hem de Gouden dat mij aangetrokken had. Nu ik in Schoen op als Europees topscorer en het Nederlands elftal gekozen ben een lucratieve overeenkomst met het zeggen ze: kijk. wij hebben het nog Italiaanse Pisa. Bij die ploeg scoorde niet zo slecht gezien hij in een heel seizoen slechts drie Willem Kieft is door de kritiek gehard keer en nu hij met zijn Italiaanse en is door de verdedigende speelwijze werkgever naar de een na hoogste beter gaan voetballen. Bij Ajax was afdeling gedegradeerd is gaat het hij niet meer dan een balletjes-af- doelpunten maken hem nauwelijks wachter met een neus voor de goede beter af. Twee doelpunten in vijf wed- positie „Zou je in Italië net zo spelen strijden, daarmee sta je op de Neder- dan krijg je geen bal. Je wordt ge- landse schutterslijsten in de achter- dwongen mee te voetballen, daardoor hoede. „Maar voor Italiaanse begrip pen is het een aardig gemiddelde" zegt Willem Kieft ben ik sterker geworden aan de bal, hoewel ik nog lang niet kan wat Marco van Basten kan' Hij begon vol verwachting aan zijn „Ik kan me niet voorstellen", zegt de tweede seizoen aan de voet van de nog pas 21-jarige en voor de achtste scheve toren en dacht een niveau maal in hel elitekorps opgeroepen lager regelmatiger het net te kunnen Kieft, „dat het verdedigende voetbal vinden. Een tegenvaller. „In deze in Italië zoveel toeschouwers trekt, klasse wordt nog verdedigender ge- We hebben bij Pisa nu nog gemiddeld speeld dan in de hoogste divisie, je 15.000 mensen op de tribune, die komt tegen ploegen met weimg tech- leggen toch zestig gulden neer en bij niek, stug voetballend en hard. Ja. het Roma betaal je voor een kaartje wel is fijn om weer eens een echte wed strijd te spelen" honderd gulden. En als je het eerlijk vraagt zie ik liever een Hol- Dijk op: ..De secretaris stuurde brie- van der Endt en ten tweede zou er een ven niet door naar de voorzitter". En commissie moeten worden gevormd Ad Tax van Walcheren voegde er aan bestaande uit Jack van der Endt en toe: „Het gebeurde ook. dat aan ons vertegenwoordigers van enkele ver- gevraagd werd om, als we wilden enigingen met het doel een nieuw reageren op een brief, ons recht- bestuur te vormen, streeks te richten tot de voorzitter". Betekent vertrouwen uitspreken in Matty Hill van EMM stelde: „De se- Jack van der Endt wantrouwen ten cretaris nam te veel beslissingen zon- opzichte van Henk Nelisse?. zo wilden der de voorzitter of de penningmees- verschillende woordvoerder nog we- ter er in te kennen. De voorzitter ten Loek Kielhorn ontkende dal ..We kwam het vaak pas te weten als die moeten alleen streven naar een be- beslissingen niet meer teruggedraaid stuur dat zakelijk en in de persoonlij konden worden". ke sfeer met elkaar kan samenwerken Wie zich daarin niet kan vinden komt met in het afdelingsbestuur De reali teit lijkt nu. dat er een afdehngsbe- Toch wilde de vergadering duidelijk stuur gevormd zal worden zander met alle schuld in de schoenen van Henk Nelisse want samenwerking secretaris Henk Nelisse schuiven Ka- tussen enerzijds Van der Endt en Van rel van Leuven, die als voorzitter van der poel en anderzijds Nelisse lijkt de straf- en protestcommissie de ver- njet g0ed meer mogelijk, gadering leidde, zei: „We hebben zelf goed gevonden, dat er een concentra tie van activiteiten op één adres te rechtkwam. Als er geen kandidaten In de commissie, die een nieuw be waren voor een functie, was er een die stuur moet vormen, namen met Jack alles wel oppakte. We hebben bijvoor- van der Endt zitting de heren Eiben beeld geen competitieleider, maar de (Operatie). Legemaate (Deltasport), zaalhandbalcompetitie draait. Zo Van Dijk (EMM), Valckx (HVSVl en kwamen er veel zware functies op één Van Haneghem (Olympus), man terecht" Overigens werd deze vergadering Maar uit de discussies werd ook door geen enkel bestuurslid van de duidelijk, dat Henk Nelisse op die afdeling Zeeland (ook niet door de manier een machtspositie binnen de afgetreden voorzitter en penning- afdeling Zeeland opbouwde. Voorzit- meestert bijgewoond. Nu de vergade- ter Jack van der Endt. die er naar ring het „volste vertrouwen" in Jack streefde een herverdeling van func- van der Endt uitsprak, nam men ties tot stand te brengen, stuitte echter als vanzelfsprekend aan dat steeds op een muur. Ad Tax stelde deze afgetreden voorzitter zeker bijvoorbeeld: „Natuurlijk zijn we weer in actie zal komen voor deze met z'n allen fout geweest om zoveel commissie en tenslotte weer als voor takenpakketten bij één man onder te zitter van de afdeling Zeeland, brengen. Maar als daar eens een Volgende week maandag al zal de opmerking over werd gemaakt, riep commissie in het Zuiderbaken te Mid- Henk Nelisse: als je het er niet mee delburg bijeenkomen met vertegen- eens bent, klap ik m'n koffer dicht en woordigers van de verenigingen De stap op. Het eind van het liedje was streefdatum voor het samenstellen Commissie dan altijd dat hij toch bleef zitten". n een nieuw bestuur is 9 november Starheid Tweede overwinning voor amateurelftal Bij Kees Rijvers is de vorm van de dag landse dan een Italiaanse wedstrijd". Wim Kieft begroet de Feyenoorder Ruud Gullit. Loek Kielhorn. lid van het hoofdbe stuur van het Nederlands Handbal Verbond, die speciaal voor deze verga dering naar Vlissingen was gekomen, merkte in dit verband op: ..Vaak komt het voor dat veel taken op de schou- SINGAPORE (ANP) - Het Nederland- ders van éen man terechtkomen Op se amateurelftal heeft dinsdag in de lange termijn en ik praat, niet in Singapore ook de tweede wedstrijd het bijzonder over Henk Nelisse voor het Merlion-tocrnooi gewonnen, neemt zo n man dan een machtsposi- Indonesië w erd in een rommelig duel tie in. die moeilijk weer is af te nemen met 3-0 verslagen. Het is een stukje van henzelf gewor- Oranje startte tegen het Indonesische den" elftal uiterst voorzichtig Geholpen Vergadervoorzitter Karei van Leuven door de regen en het koele weer. had merkte nog op, dat er inderdaad spra- Nederland het echter geen moment ke was van „een starheid en een moeilijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 19