|Vlevrouw Mieras met Menang "kampioene bij hondendressuur Mijnenjager trok veel belangstelling in Sas Arsenaal belangrijk voor Vlissingse verenigingen agenda In Midden-Zeeland accent woningbouw op Bevelanden PZC/streek EEL BELANGSTELLING VOOR WEDSTRIJDEN IEWACHT - Zaterdag is in Koe- Kht het eerste nationaal kam- gnschap Obedience gehouden, een tciale hondenafrichting op basis gehoorzaamheid. Het geheel onder auspiciën van 'The itch Obedience Society i.o.' (DOS), vereniging gemodelleerd naar de ritse Kennel-Club. Zeventig lief- ibbers van deze trainingssoort, af- mstig uit alle streken van Neder- id, waren met hun hond(en) naar LM. Hondentrainingsschool in *«acht gekomen om aan dit eerste apioenschap deel te nemen, (doorgaan van dit kampioenschap zoals gemeld lange tijd onzeker reest. Een rechterlijke uitspraak est eraan te pas komen om te ;tten dat de Raad van beheer op nologisch gebied in Nederland het anpioenschap zou boycotten door uitvaardigen van disciplinaire atregelen tegen de eventuele deel- ners. :b Swarts, de voorzitter van DOS, inde zich zaterdag dan ook erg daan „We moeten nu nog streven naar de erkenning van Obedience als wedstrijdsport. We horen in feite thuis op de sportpagina's van de krant, zoals de paardesport. We zijn blij dat de rechter de monopoliepositie van de Raad van beheer heeft doorbroken.'' Als ere gast in Koewacht was aanwe zig de oud-voorzitter van de Britse Kennel-Club Charlie Wyant, Wyant geldt als een gezaghebbend figuur in trainerskringen. Hij benadrukt vooral het spelend met de hond omgaan. Hij is van mening dat in vergelijking met enkele jaren geleden het niveau van de Nederlandse Obedience-sport met sprongen omhoog is gegaan De Ne derlandse vereniging telt ongeveer honderd leden waarvan er 40 uit Zeeuwsch-Vlaanderen afkomstig zijn. De deelnemers kwamen zaterdag uit in vier categorieën: Pré-Beginners. Beginners, Novice en de A-klasse. De combinaties van hond en begeleider werden beoordeeld op de volgende onderdelen: aangelijnd volgen, los volgen, komen op bevel, het apporte ren. zit blijf-oefening, af'blijf-oefening en voor de hoogste klas nog een sorteerproef. Sandy Wadhams. een in Engeland vooraanstaande honden- trainster, was speciaal naar Koe- Afdeling Noord- en Midden-Zeeland Dienstenbond FNV MIDDELBURG - Er is een afdeling Midden- en Noord-Zeeland opgericht van de dienstenbond FNV. De nieuwe afdeling omvat Walcheren, de Beve- landen en Schouwen-Duiveland. Het bestuur is als volgt samengesteld. Voorzitter is D. Lamper, secretaris P. van Golde in Middelburg, penning meester H. Dubbelaar en leden K. de Meij en C. Maalcke. wacht gekomen om als keurmeester te fungeren- Voor dit eerste kam pioenschap bestond veel publieke be langstelling. De uitslagen Pré-beginners: 1 mevrouw C Fermont uit Temeuzen met de border collie Patoet, 2 J v d Broeke uit Oostkapelle met de Duitse herder Juul. 3 P. Plasman uit Hulst met de Schotse herder Sheila. Begin ners: 1 mevrouw A Smoor uit Breskens met de bouvier Hypra: 2 mevrouw T. v. d. Hooft uil Breskens met de kruising Kasha 3 J v d Broeke uit Oostkapelle met de Duitse herder Juul Novice: 1 mevrouw R van Campen uit Goes met de border Collie Jock. 2 mevrouw L Kasteleyn uit 's-Heer Arendskerke met de groenendaeler Alpha. 3 mevrouw E Kooyman uit Terneuzen met de border collie Itam. A-klasse: 1 nevens nationaal kampioen i mevrouw L Mieras uit Koewacht met de border collie Menang. 2 mevrouw R. van Campen uit Goes met de border collie Jock; 3 mevrouw L Mieras uit Koewacht met de border collie Alahkan De keer K. Wingelaar onthulde zijn standbeeld van Michiel de Ruyter aan het begin van het jaarlijkse tuinjeest van de speeltuinvereniging De Oude Stad. VLISSINGEN - De heer K. Wingelaar onthulde zater- de speeltuin werd gehouden. Ondanks deze handicap was het de hele dag flink druk en hadden de mensen die de dranken en hapjes verkochten handenvol werk Ook de artikelen op de rommelmarkt vonden gretig aftrek In de middaguren speelde de 'buurtband' Sing Sing Movement. Deze formatie zegt niets te veel wanneer zij zich aanprijst met 'het neerzetten van een robuust geluid'. Tot ver buiten het speeltuinterrein kon de buurt meegenieten van de ruige klanken van het viertal, dat een mengeling van stijlen vertegenwoor digt. De dag werd afgesloten met een bingo-avond waaraan muzikale medewerking werd verleend door de Rico's dag een door hem vervaardigd beeld van Michiel de Ruyter op het terrein van de speeltuinvereniging De Oude Stad in Vlissingen. Hij schonk het beeld aan de speeltuin omdat hij wilde dat het een goede plaats in deze stad zou krijgen. Het speeltuinbestuur ging dankbaar op zijn aanbod in. De sinds vijf jaar in Vlissingen wonende heer Wingelaar is amateur beeld houwer en schilder. Hij probeert op het ogenblik het werk van zijn hand een goede bestemming te geven. De korte plechtigheid gebeurde aan het begin van het jaarlijkse tuinfeest van De Oude Stad, dat echter vanwege de weersomstandigheden in de gebouwen van BE VRIJDINGSFEESTEN IDDELBURG- Molenwater. 9.30- M uur: Miniatuur Walcheren; LMVOORSTELLINGEN SGEN OP ZOOM- Roxy I. 20 uur schorpioen, 12 jr.; ay II, 20.30 uur: The dresser (Film- .em'Actueel I, 20 uur: Yentl, a.l.; jem'Actueel II, 20 uur: Police Aca- „1.; nem'Actueel III, 20 uur: Silkwood DES- Grand, 20 uur: Carman, a.l., HST- De Koning van Engeland, 20 r De liquidator. 16 jr.; 20 uur: De Soipioen, 12 jr.; 20 uur: Indiana ces, a.l.; 20 uur: Police Academy. DDELBURG- Filmtheater Mecca- uur: Oblomow; 1STBURG- Ledel, 20 uur: Jacht op iraler slippertjes, 16 jr.; SRNEUZEN- Luxor, 20 uur: Police ademy, a.l.; 20 uur: Indiana Jones, Jaarvergadering VERTREKOVERSCHOT VLISSINGEN Kinderzorg in MIDDELBURG - Bij de woningbouw in Midden-Zeeland zal de komende tijd het accent worden gelegd op de bouw op de Bevelanden boven Walcheren. Daarbij gaat het om woningen, bestemd voor mensen, die zich van elders in Midden-Zeeland willen vestigen. De planologische dienst voor Zeeland komt met een voorstel in die richting bij de doorlichting van de ontwikkelingen rond de bevolkingsgroei. Reden voor die accentverschuiving is. westen van Zeeuwsch-Vlaanderen ko- dat er de laatste tijd in Midden- men de ontwikkelingen ongeveer Zeeland meer mensen vertrekken dan overeen met het uitgestippelde be er komen wonen. Dat vertrekover- leid. De verwachting is, dat die regio schot noemt men „aanzienlijk en on- nale vertrekoverschotten worden ge- gewenst". Het doet zich - zegt de PPD - vooral in Vlissingen voor. Een rol compen seerd en ten goede komen aan Temeuzen, Hulst en Aardenburg Middelburg later MIDDELBURG - De jaarvergadering van de Vereeniging Kinderzorg in Middelburg is vrijdagmiddag niet doorgegaan. Reden voor het uitstel len van de vergadering is een gemaak te procedureen vormfout met betrek king tot de benoeming van een nieuw bestuurslid. „We willen en kunnen niet voorbij gaan aan de in de wet vastgestelde regels voor het advies recht voor de ondernemingsraad inza ke de benoemingen van bestuursle den. Daarom hebben we tot dit uitstel besloten", zo laat bestuursvoorzitter A. J Kaland in een schrijven weten. De jaarvergadering zal nu over enkele weken worden gehouden speelt daarbij waarschijnlijk dat wo- In de voortgangsrapportage rond de nmgbouw in uitbreidingen van Vlis- nota bewoningspatroon zijn de gege- SclieldebllUrV singen vrijwel geheel ontbreekt. Het vens voor verschillende gemeenten heeft wel tot gevolg, dat de in het aangepast aan de feitelijke ontwikke- JSSIN'GEN- Alhambra I. 20 uur: ice Academy, a.l.: iambra II. 20 uur: Yentl. a.l.; ^TOONSTELLINGEN IEL- Galerie Slijkdreef 11 a. 10-18 'Moderne kunst en 1984'; ll'INISSE- Hal Gemeentehuis, 9-12 14-17 uur: 'Alles over de scheep- lart'; OMBURG- Zeeuws Biologisch Mu cin, 10-17 uur: 'De natuur in Zee- :d HLLE— Landbouwmuseum, 10-12 13-17 uur: Oude landbouwwerktui- HST- Streekmuseum. 14-17 uur: abdijen in het land van Hulst'; DDELBURG- Zeeuws Museum. 10- cur: werken van Ronald Mullie; OST-SOUBURG- Bibliotheek. 130-17.30 uur: werken van Jan Ver- ioore; 1STKAPELLE- Fossielenmuseum Jlenweg 36, 10-12 uur geopend; 1RNEUZEN- Hal Stadhuis, 8.30-12 13-16.30 uur: foto's van Jo Marinis- (t/m 28/9): Schorre. 9-21 uur: werken van Mld Huyser (t/m 910); ÏERE- Markt 12, 8-18 uur: penteke- Kn van Johan Kosten; TO Kerk. 10-17 uur: 'Roosevelt- lositie'. ISSINGEN- Nieuwstraat 26-28, 10- iur: 'De geschiedenis van 500 jaar «Iswezen, bebakening en beton- I- lelijk Museum, 10-17 uur: 'Het 'eden van de boulevards' vondsten l'egent Hart' en expositie over 't Rammekens'; - 9'Jelenzoo Iguana. 14-17 30 uur: ex- riie levende reptielen, amfibieën asekten, fcNDIJKE- Museum. 10-12 en UO-17 uur' 'Over en rond het trek- beleid veronderstelde groei voor met name Middelburg en Vlissingen niet wordt gehaald. Omdat op Beveland De PPD komt met de mogelijkheid en met name in Goes wel behoefte is een jaarlijkse knelpuntenpot van on- aan woningen voor nieuwkomers, wil geveer 50 woningen aan te houden, de PPD het accent voor dat deel van Die kunnen benut worden voor bij- de woningbouw in dit gebied leggen, voorbeeld gemeenten waar de behoef- Men kondigt aan, dat er een nadere te aan nieuwbouw gering is en waar notitie komt over de verhouding in derhalve geen woningen voor worden bevolkingsgroei en woningbouw tus- Walcheren en Beveland verstrekt. Daarbij wordt uitgegaan van tenminste 5 woningen voor de Voor Oost Zeeuwsch-Vlaanderen sig- gemeente, wier claim op de knelpun- naleert men eveneens een aanzienlijk tenpot wordt gehonoreerd. Op 3 okto- vertekoverschot, groter dan in het ber praat de planologische commissie verleden werd aangenomen. In het over de zaak in Vlissingen houdt vergadering VLISSINGEN Het wijkcomitê 'Scheldebuurt' houdt donderdag een vergadering in 'Baehten Komme' in Vlissingen. De agenda vermeldt onder meer het opstellen van een lijst van afwijkingen in het bestemmingsplan Schelde buurt, de ontwikkelingen in de Clij- verstraat, de ontwikkelingen in het bestemmingsplan Baskensburg en het opstellen van een beleidsplan en de begroting '85 De vergadering be gint om 20 00 uur. SAS VAN GENT Meer dan duizend mensen hebben zaterdag en zondag van de gelegenheid gebruik gemaakt om in Sas van Gent een bezoek te brengen aan de mijnenjager Hr.Ms. 'Scheveningen'. De mijnenjager lag afgemeerd in de Oude Sluis aan de Prinsenkade ter gelegenheid van de bevrijdingsfeesten, die dit weekeinde zijn gehouden. De 'Scheveningen' met een bemanning van 45 koppen was zaterdag vroeg al aangekomen en werd verwelkomd door het majorettenpeloton De Arno's. 's Avonds speelden de bemanningsle- uitgestrooid, kon het publiek op het den een basketbalwedstrijd tegen BC Keizer Karelplein de voertuigen be- Sas en een volleybalwedstrijd tegen zichtigen. Onder de Belgische verza- Savok. In beide ontmoetingen waren meiaars bevond zich de zoon van een de Sassenaars aanmerkelijk sterker Poolse soldaat, die Sas van Gent op De bemanning van de Scheveningen 19 september 1944 heeft helpen bevrij- nam zondag sportief revanche door de den voetbalwedstrijd tegen een vertegen- In De Vlaanderenhal vond 's avonds woordigend elftal van Sas van Gent een bevrijdingsfeest plaats. Ruim met 5-1 te winnen. vierhonderd aanwezigen zagen optre- Hoogtepunt op zaterdag was het be- dens van verschillende koren en har- zoek van 27 oude legervoertuigen van monieën. De bemanning van de 'Sche de Belgische verzamelaarsvereniging veningen' kreeg een fonduemaaltiid Military Historial Vehicle Collectors, en een bowlingwedstrijd aangeboden Na een rondrit door Philippine en Sas van het Sasse gemeentebestuur. Zo- van Gent waarbij snoepgoed werrl NCVB Domburg kwam bijeen DOMBURG De afdeling Domburg van de NCVB kwam bijeen in het Schuttershof onder leiding van me vrouw D Labruyère-Bastiaanse. Me vrouw L. J de Rooy-Janse uit Wemel- dinge hield een lezing over Unicef, toegelicht met dia's. De volgende bij eenkomst wordt woensdag 17 oktober gehouden in het Schuttershof. De heer J. Kwekkeboom uit Middelburg houdt dan een lezing over boeren kaas. Aanvang 19.30 uur. wel zaterdag als zondag hebben vele honderden Sassenaars een kijkje ge nomen op de tentoonstelling Sas van Gent 1940-1944 van mobilisatie tot bevrijding' Daar gaven de Heemkun dige Kring en de verzamelaar van oorlogsattnbuten Ron Koopman een overzicht van foto's, affiches en aan kondigingen van Sas van Gent tijdens de oorlogsjaren. Als laatste onderdeel van de herden king van de bevrijding die veertig jaar geleden plaatsvond is er van 4 tot en met 14 oktober een tentoonstel ling in De Vlaanderenhal. Deze ten toonstelling, ingericht door de pro vincie Zeeland, geeft een overzicht van de oorlogsactiviteiten in Zeeuwsch-Vlaanderen. De tentoon stelling is elke dag geopend van 9.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.00 uur. Kledingbeurs Middelburg Verdragen MIDDELBURG De Unie van Vrij willigers iUWi houdt dinsdag 25 sep tember een inzameling van kinder- en herenkleding Het gebouw aan de Herengracht 52 te Middelburg is voor dat doel geopend van 14.00 tot 17.30 uur. De verkoop van de kleding is woensdag 26 september van 9 30 tot 15 00 uur. Voor het inleveren van dameskleding kan men terecht maan dag 1 oktober, van 14 00 tot 17 30 uur De verkoop van de dameskleding is dinsdag 2 oktober, van 9 30 tot 15 00 WETHOUDER BIJ JUBILERENDE CLUB: HULPCENTRA Mrd- en Midden-Zeeland Goes, tel .1(0-14444 (ook voor milieuklachteni. «uwseh-Vlaanderen Alarmnummer w12200 (brandweer en ambulancei ^fonische hulpdienst Zeeland, tel. /«0-15551. dag en nacht bereikbaar ^hulpdienst Zeeland voor mensen in •4 tel. 01180-36251. van 10.00-24 00 uur - fiends van 20.00-24.00 uur. ^hting 'Blijf van m'n lijr Zeeland, tel. -31-14645. dag en nacht bereikbaar ««rlandse Hartstichting, tel 070-614614. •kreïken op kantoordagen van 9-17 uur. VLISSINGEN - Wethouder D. J. P. Bruinooge (sport, recreatie, en welzijnsbe leid) hoopt dat het gemeentebestuur van Vlissingen in de raadsvergadering deze week de beslissing neemt om het Arsenaal te laten verbouwen tot multi-functionele ruimte, waarvan dan een groot aantal verenigingen gebruik kan maken. Hij uitte die wens tijdens de receptie van wandelsport vereniging 'De Vrolijke Tippelaars', die zaterdag in de Lammcrenburcht het zilveren jubileum vierde. De Vlissingse wethouder zei namens club. die onder meer bekendheid ge- het gemeentebestuur dit jubileum be- niet door de organisatie van de avond- langrijk te vinden, omdat de bevol- vierdaagse, de voorjaars-, strand- en king van Vlissingen gestalte moet St. Nicolaastochten en de lange af geven aan het streven van het ge meentebestuur om door een zoge naamd 'voorwaarden scheppend be leid' het verenigingsleven te stimule ren. „De 400 verenigingen, die in ons welzijnsplan zijn opgenomen, maken van Vlissingen een leefbare gemeente. We hebben dat soort verenigingsle ven. zoals uw club. hier nodig", aldus de heer Bruinooge. De drukke receptie werd onder ande ren ook bezocht door de heer J. J. Harthoorn. voorzitter van de Konink lijke Nederlandse Bond voor Licha melijke Opvoeding, de KNBLO. kring West-Brabant en Zeeland. De heer Harthoorn herinnerde er aan dat 'De Vrolijke Tippelaars' een vereniging is die ouder is dan de kring zelf, die volgend jaar het zilveren jubileum viert DVT is bovendien de enige vereniging uit de begiryaren. die nog steeds lid is van de kring. In het kort schetste de heer Harthoorn de vele activiteiten van de Vlissingse wandel- Bruinooge standslopen naar Bergen op Zoom en Hansweert. „De Vrolijke Tippelaars zijn in de zomerperiode voor vakantiegangers en eigen bevolking een steunpilaar, omdat zij gelegenheid bieden tot wa re recreatie", aldus de KNBLO-voor- zitter die aan zijn gelukwensen toe voegde er niet aan te twijfelen dat deze wandelvereniging tot in lengte van dagen zal voortbestaan. Bij alle reacties rond de jubileumvie ring was er ook een van de heer F. K. van de Bulck uit Vlissingen. Hij gaf het bestuur het antwoord op de vraag, wanneer er in Vlissingen al eens een wandelclub met dezelfde naam heeft bestaan. De heer van de Bulck was lid van die vereniging die vlak vóór 1940 werd opgeheven. Als bewijs daarvan stuurde hij een lidmaatschapskaart uit 1938 en foto's uit die tijd. Voorzit ter M J. Buijs van de jubilerende vereniging dankte aan het eind van de receptie de vele belangstellenden, on der wie een groot aantal afgevaardig den van zusterverenigingen. De jubileumviering werd 's avonds voortgezet met een feestavond voor leden en de vaste helpers van de club Verkoopmiddag van Welfare Vlissingen VLISSINGEN De Welfare-afdeling van het Rode Kruis in Vlissingen houdt dinsdagmiddag 2 oktober haar jaarlijkse verkoopmiddag in het be jaardencentrum 'Ter Reede' aan de Koudekerkseweg. Men kan er hand werken kopen van gehandicapten, be jaarden en chronisch zieken. De op brengst is bestemd voor het Rode Kruis en de verkoop begint om 13.30 uur in de koffiekamer van 'Ter Reede' Herman Bode (Slot van pagina 5) zei het zaterdag zo ..Het jeugdwerk plan verdient misschien geen schoon heidsprijs Maar ik krijg liever op m'n lazer omdat ik iets gedaan heb. dan dat we helemaal niets doen En vice- voorzitter Bode van de FNV gaf het ruiterlijk toe: Jeugdwerkplannetjes zullen de jeugdwerkloosheid niet op lossen. Het voorkomen van de af braak van bestaande werkgelegen heid, het scheppen van nieuwe ar beidsplaatsen en het verdelen van arbeid; dat is het beleid van de FNV. laat daar geen enkel misverstand over bestaan. Maar de jongeren hebben nü speciale aandacht nodig om te voor komen dat ze straks maatschappelijk uitgekotst worden. Er daarom zullen er tijdelijke voorzieningen getroffen moeten worden. Vieze smaak Het merendeel van de jongeren liet zich daar niet echt door overtuigen. Een van de werkende jongeren had zaterdag het laatste woord: „Ik heb aan deze hele discussie een vieze smaak in mijn mond overgehouden". Maar die kon aan de bar worden weggespoeld met een gratis verstrekt kopje soep. Want het was zaterdag tenslotte ook een klein beetje feest ter gelegenheid van de officiële inge bruikname van de nieuwe behuizing van de FNV-jongerenbeweging Mid den- en Noord-Zeeland. De vakbondsbestuurders werden naar huis gestuurd met een bos bloe men ên het dringende advies om jongeren voortaan serieuzer te betrek ken bij de totstandkoming van plan nen. die het terugdringen van de jeugdwerkloosheid beogen. Maar dat balletje kon door de bestuurders vrij gemakkelijk teruggekaatst worden dan zullen de jongeren eerst zelf eens wat actiever binnen de vakbeweging moeten worden (Slot van pagina 5) voor Zeeuwsch-Vlaanderen. hield een inleiding over de ontwikkeling van 'haven en industrie' in de Kanaalzone Hij stond vooral stil bij de historische groei, maar somde ook nog wat recen te cijfers op: dankzij het kanaal en de havens neemt Zeeuwsch-Vlaanderen met 34 procent van de Nederlandse bevolking twee procent van de indus triële omzet, acht procent van de Nederlandse akkerbouwprodukt.ie en vier procent van de Nederlandse ex port voor z'n rekening. Horstra toon de zich optimistisch over de verdere economische ontwikkeling van Zeeuwsch-Vlaanderen Visserij Drs D. J. Langstraat, secretaris het bedrijfschap voor de visserij, sprak in Terneuzen over de ontwik keling van de Zeeuwse visserij. Hij keek ook over de grenzen. „De visse rijsector is vol initiatieven. Dat blijkt onder meer uit experimentele projecten in de Amerikaanse wate ren, een project voor opkopen en vriezen van vis (makreel) van Schot se en Ierse vissers, het ontwikkelen van een visserij op horsmakreel en het openen van nieuwe markten als West-Afrika en Japan. Ook voor de kottervisscrij. de Zeeuwse inbegre pen, zou het weieens nodig kunnen zijn te zoeken naar nieuwe mogelijk heden. De bewezen veerkracht van de sector geeft wat dat betreft hoop voor de toekomst, alhoewel er geen garantie is dat de vloot in haar huidige omvang kan blijven be staan". Langstraat signaleerde, tenslotte de verplaatsing van de visserij met grote diepvriestrawlers onder Schevemngs registratienummer naar de Sloehaven in Vlissingen. Dat in verband met de diepgang van de schepen ..Mocht deze ontwikkeling zich voortzetten dan is aan de visserij vanuit Zeeland het element toegevoegd van bedrijfs voering op volledige industriële basis met lopende banden aan boord, feite lijk fabriekjes op zee" Tijdens het symposium ging de docu mentaire over de haven van Temeu zen. gemaakt door Rob van Hoek en filmer Jaap Wolterbeek in opdracht van de Maritieme Vereniging Temeu zen, in première. Verder was er een muzikaal intermezzo, verzorgd door pianist Arie Karreman en violist Ar thur Neele. In de benedenhal van het theater was er een tentoonstelling, ingericht door de acht Zeeuws-Vlaam se gemeenten. Diane van den Bergh deed met Gyp mee aan de wedstrijden Obedience 24 SEPTEMBER 1984 Gs eens met ruilverkavelen op Walcheren MIDDELBURG - liet dagelijks be stuur van de provincie stemt cii iee in, dat het landinrichtingsproject op Walcheren als ruilverkaveling wordt uitgevoerd. Daarmee sluit men aan op adviezen, die daarover zijn gege ven cn houdt men ook de lijn aan in liet streekplan Midden-Zeeland. Wel laat men de mogelijkheid van een heroverweging open Als studies van de landinrichtingscommissie uitwij zen, dat een herinrichting van Wal cheren toch de voorkeur verdient, zal men zich daarover opnieuw uitspre ken In dit verband wijst het college van gs de Centrale Cultuurtechnische Com missie in Utrecht op de voorbereidin gen om in Zeeland tot een streekplan te komen. Gs gaan er van uit. dat ook bij een ruilverkaveling de andere be langen op Walcheren als recreatie en natuur- en landschapsbehoud vol doende aandacht krijgen en tot hun recht komen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 7