Mevrouw Mieras met Menang lampioene bij hondendressuur Mijnenjager trok veel belangstelling in Sas Arsenaal belangrijk voor Vlissingse verenigingen WiSSEL BEVELANUtn w$$el SCHOUWEN PZC/streek 'EEL BELANGSTELLING VOOR WEDSTRIJDEN In Midden-Zeeland accent woningbouw op Bevelanden Verdragen 'ine. et Gs eens met ruilverkavelen op Walcheren MIDDELBURG. - Het dagelijks be stuur van de provincie stemt ermee in. dal hel landinrichtingsproject op Walcheren als ruilverkaveling wordt uitgevoerd. Daarmee sluit men aan op adviezen, die daarover zijn gege ven en houdt men ook de lijn aan in hel streekplan Midden-Zeeland. Wel laat men de mogelijkheid van een heroverweging open Als studies van de landinrichtingscommissie uitwij zen. dat een herinrichting van Wal cheren toch de voorkeur verdient, zal men zich daarover opnieuw uitspre ken. In dit verband wijst het college van gs de Centrale Cultuurtechnische Com missie in Utrecht op de voorbereidin gen om in Zeeland tot één streekplan te komen Gs gaan er van uit, dat ook bij een ruilverkaveling de andere be langen op Walcheren als recreatie en natuur- en landschapsbehoud vol doende aandacht krijgen en tot hun recht komen. Diane van den Bergh deed met Gyp mee aan de wedstrijden Obedience teWACHT - Zaterdag is in Koe- naar de erkenning van Obedience als volgen, komen op bevel, het apporte- wacht gekomen om als keurmeester «•lil het eerste nationaal kam- wedstrijdsport. We horen in feite thuis renK zit/blij f-oefening. af blijf-oefening te fungeren Voor dit eerste kam- Koschap Obedience gehouden, een op de sportpagina's van de krant, en voor de hoogste klas nog een pioenschap bestond veel publieke be- iciale hondenafrichting op basis zoals de paardesport. We zijn blij dat sorteerproef. Sandy Wadhams, een in langstelling gehoorzaamheid. Het geheel de rechter de monopoliepositie van de Engeland vooraanstaande honden- De uitslagen. Pre-begir Afdeling Noord- en Midden-Zeeland Dienstenbond FNV md onder auspiciën van 'The Raad van beheer heeft doorbrokentralnster. was speciaal «eb Obedience Society i.o.' (DOS), Als ere gast in Koewacht was aanwe- ivereniging gemodelleerd naar de zig de oud-voorzitter van de Britse nlse Kennel-Club. Zeventig lief- Kennel-Club Charlie Wyant. Wyant ibers van deze trainingssoort, af- geldt, als een gezaghebbend figuur in imstig uit alle streken van Neder- trainerskringen Hij benadrukt vooral id, waren met hun hond(en) naar het spelend met de hond omgaan. Hij L.M. Hondentrainingsschool in is van mening dat in vergelijking met «wacht gekomen om aan dit eerste enkele Jaren geleden het niveau van Bpioenschap deel te nemen. do Nederlandse Obedience-sport met. «doorgaan van dit kampioenschap sprongen omhoog is gegaan De Nc- .MIDDELBURG - Er is een afdeling zoals gemeld lange tijd onzeker derlandsc vereniging telt ongeveer Midden- rn Noord-Zeeland opgericht peest. Een rechterlijke uitspraak honderd leden waarvan er 40 uit vande dienstenbond FNV, De nieuwe "P n" PT ,p om .jtst eraan te pas komen om te »i-uwsch-Vlaanderen afkomstig zijn afdeling omvat Walcheren, de Beve- letten dat de Raad van beheer op De deelnemers kwamen zaterdag uit landen en Schouwen-Duiveland. nologisch gebied in Nederland het in vier categorieën. Pre-Beginners. Het bestuur is als volgt samengesteld, mpioenschap zou boycotten door Beginners, Novice en de A-klasse De Vooratter is D Lampei, secretaris P t uitvaardigen van disciplinaire combinaties .an hond en begeleider van Golde in Middelburg, pennmg- Btregelen tegen de eventuele deel- werden beoordeeld op de volgende meester H. Dubbelaar en leden K de onderdelen aangelijnd volgen, los Meij en C Maalcke Fermont, uit Terneuzen met de border collie Patoel, 2,1. v d. Broeke uit Oostkapelle met de Duitse herder Juul; 3 P Plasman uit Hulst, met de Schotse herder Sheila Begin ners: 1 mevrouw A Smoor uit Breskens met de bouvier Hypra, 2 mevrouw T. v. d Hooft uil Breskens met. de kruising Kasha, 3 J v d Broeke uit Oostkapelle met de Duitse herder Juul. Novice: 1 mevrouw R. van Campen uit Goes met de border Collie Jock 2 mevrouw L Kasteleyn uit 's-Heer Arendskerke met de groenendaeler Alpha; Terneuzen met tie bolder collie It-am A-klasse: 1 (tevens nationaal kampioen) mevrouw L Mieras uit Koewacht met de bordercollie Menang, 2 mevrouw R van Campen uit Goes met de border collie Jock. 3 mevrouw L Mieras uit Koewacht met de border collie Alahkan De heer K. Wingelaar onthulde zijn standbeeld van Michiel de Ruyter aan het begin van het jaarlijkse tuin/eest van de speeltuinvereniging De Oude Stad VLISSINGEN - De heer K. Wingelaar onthulde zater dag een door hem vervaardigd beeld van Michiel de Ruyter op het terrein van de speeltuinvereniging De Oude Stad in Vlissingen. Hij schonk het beeld aan de speeltuin omdat hij wilde dat het een goede plaats in deze stad zou krijgen. Het speeltuinbestuur ging dankbaar op zijn aanbod in.' De sinds vijf jaar in Vlissingen wonende heer Wingelaar is amateur beeld houwer en schilder. Hij probeert op het ogenblik het werk van zijn hand een goede bestemming te geven. De korte plechtigheid gebeurde aan het begin van het jaarlijkse tuinfeest van De Oude Stad, dat echter vanwege de weersomstandigheden in de gebouwen van de speeltuin werd gehouden Ondanks deze handicap was het de hele dag flink druk en hadden de mensen die de dranken en hapjes verkochten handenvol werk. Ook de artikelen op de rommelmarkt vonden gretig aftrek In de middaguren speelde de 'buurtband' Sing Sing Movement. Deze formatie zegt niets te veel wanneer zij zich aanprijst met 'het neerzetten van een robuust geluid'. Tot ver buiten het speeltuinterrein kon de buurt meegenieten van de ruige klanken van het viertal, dat een mengeling van stijlen vertegenwoor digt. De dag werd afgesloten met een bingo-avond waaraan muzikale medewerking werd verleend door de Rico's. BE VRIJDINGSFEESTEN Swarts. de voorzitter van DOS. ode zich zaterdag dan ook erg ..We moeten nu nog streven DDELBURG- Molenwater. 9.30- 00 uur' Miniatuur Walcheren [^VOORSTELLINGEN KG EN OP ZOOM- Roxy I, 20 uur: schorpioen, 12 jr., ixy II, 20.30 uur: The dresser (Film- i): am'Actueel I, 20 uur: Yentl, a.l tem'Actueel II, 20 uur: Police Aca- my, a.l.; icm'Actueel III, 20 uur: Silkwood )ES- Grand, 20 uur: Carman, a 1 ,'LST- De Koning van Engeland, 20 rDe liquidator. 16 jr.. 20 uur De aorpioen, 12 jr20 uur: Indiana ces, al 20 uur: Police Academy, iDDELBURG- Filmtheater Mecca- 20.30 uur. Oblomow; KTBURG- Ledei. 20 uur: Jacht op Ier slippertjes. 16 jr [NEUZEN- Luxor. 20 uur Police Jdemy. a.l 20 uur; Indiana Jones, isSINGEN- Alhambra I. 20 uur Èce Academy, al: lambra II. 20 uur: Yentl. a.l.. ^TOONSTELLINGEN IEL- Galerie Slijkdreef 11 a. 10-18 'Moderne kunst en 1984' ll'INISSE- Hal Gemeentehuis. 9-12 .4-17 uur: 'Alles over de scheep- MIBURG- Zeeuws Biologisch Mu on, 10-17 uur 'De natuur in Zee- ilLLE— Landbouwmuseum. 10-12 •17 uur Oude landbouwwerktui- LLST- Streekmuseum. 14-17 uur abdijen in het land van Hulst' IDDELBURG- Zeeuws Museum, 10- uur: werken van Ronald Mullie JST-SOUBURG- Bibliotheek, 10-17.30 uur: werken van Jan Vër- loore, deOSTKAPELLE- Fossielenmuseum Üenweg 36, 10-12 uur geopend, ERNEUZEN- Hal Stadhuis, 8.30-12 16 30 uur: foto's van Jo Mannis- oit'm 28/9); J Schorre, 9-21 uur: werken van •raid Huyser (tm 9/10); EERE-Markt 12. 8-18. uur penteke- !gen van Johan Kosten, wc Kerk, 10-17 uur: 'Roosevelt- positie [ISSINGEN- Nieuwstraat 26-28. 10- 'De geschiedenis van 500 jaar idswezen, bebakenmg en belon- •öelljk Museum, 10-17 uur 'Het teden van de boulevards' vondsten *?ent Hart' en expositie over t it Rammekens' Welenzoo Iguana. 14-17.30 uur ex- levende reptielen, amfibieën rokten BNDIJKE- Museum. 10-12 en #17 uur: 'Over en rond het trek- fcd' HULPCENTRA •KJ- rn Midden-Zeeland Gors. tel #•14444 (ook voor müieuklachlen i wwsch-Vlaanderen Alarmnumraei :00 (brandweer en ambulance Monische hulpdienst Zeeland, tel KO-15551. dag en nacht bereikbaar hulpdienst Zeeland voor mensen in «ttcl. 01180-36251. van 10 00-24 00 uui •tends van 20.00-24.00 uur fchtinir 'Blijf van m'n lijf Zeeland, U i 184-14645. dag en nacht bereikbaar terlandse Hartstichting, tel. 070-614614 •bereiken op kantoordagen van 917 uur. VERTREKOVERSCHOT VLISSINGEN MIDDELBURG - Bij de woningbouw in Midden-Zeeland zal de komende tijd het accent worden gelegd op de bouw op de Bevelanden boven Walcheren. Daarbij gaat het om woningen, bestemd voor mensen, die zich van elders in Midden-Zeeland willen vestigen. De planologische dienst voor Zeeland komt met een voorstel in die richting bij de doorlichting van de ontwikkelingen rond de bevolkingsgroei. Reden voor die accentverschuiving is, westen van Zeeuwsch-Vlaanderen ko- dat er de laatste tijd in Midden- men de ontwikkelingen ongeveer Zeeland meer mensen vertrekken dan overeen met het uitgestippelde be er komen wonen. Dat vertrekover- leid. De verwachting is. dat die regio schot noemt men „aanzienlijk en on- nale vertrekoverschotten worden ge- gewenst" Het doet zich - zegt de PPD compen seerd en ten goede komen - vooral in Vlissingen voor. Een rol aan Terneuzen, Hulst en Aardenburg. speelt daarbij waarschijnlijk dat wo- In de voortgangsrapportage rond de ningbouw in uitbreidingen van Vlis- nota bewoningspatroon zijn de gege- singen vrijwel geheel ontbreekt Het vens voor verschillende gemeenten heeft wel tot gevolg, dat de in het aangepast aan de feitelijke ontwikke- beleid veronderstelde groei voor met lingen. name Middelburg en Vlissingen met wordt gehaald. Omdat op Beveland De PPD komt met de -mogelijkheid en met name in Goes wel behoefte is een jaarlijkse knelpuntenpot van on- aan woningen voor nieuwkomers, wil geveer 50 woningen aan te houden de PPD het accent voor dat deel van Die kunnen benut worden voor bij- de woningbouw in dit gebied leggen voorbeeld gemeenten waar de behoef- Men kondigt aan. dat er een nadere te aan nieuwbouw gering is en waar notitie komt over de verhouding in derhalve geen woningen voor worden verstrekt Daarbij wordt uitgegaan van tenminste 5 woningen voor de gemeente, wier claim op de knelpun- Voor Oost Zeeuwsch-Vlaanderen sig naleert men eveneens een aanzienlijk tenpot wordt gehonoreerd Op 3 okto- vertekoverschot, groter dan m het ber praat de planologische commissie verleden werd aangenomen. In het over de zaak. Jaarvergadering Kinderzorg in Middelburg later MIDDELBURG - De jaarvergadering van de Vereeniging Kinderzorg in Middelburg is vrijdagmiddag niet doorgegaan. Reden voor het uitstel len van de vergadering is een gemaak te procedureen vormfout met betrek king tot de benoeming van een nieuw bestuurslid ..We willen en kunnen met voorbij gaan aan de in de wet vastgestelde regels voor het advies recht voor de ondernemingsraad inza ke de benoemingen van bestuursle den Daarom hebben we tot dit uitstel besloten zo laat bestuursvoorzitter A J. Kaland in een schrijven weten. De jaarvergadering zal nu over enkele weken worden gehouden Plattelandsvrouwen Noord we lie bijeen NOORDWELLE De afdeling Noordwelle van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt woensdag de eerste bijeenkomst van het nieuwe seizoen in het dorpshuis van Renesse De bijeenkomst begint om acht uur 's avonds. Maison Marita uit Zierikzee toont die avond haar wintercollectie De kapsels en de ma- ke-up worden door de leden van de afdeling Noordwelle verzorgd. Collecte SINT-ANNALAND De collecte ten bate van het Koning Wilhelminafonds heeft in Smt-Annaland 4367.65 opge bracht SAS VAN GENT Meer dan duizend mensen hebben zaterdag en zondag van de gelegenheid gebruik gemaakt om in Sas van Gent een bezoek te brengen aan de mijnenjager Hr.Ms. 'Scheveningen'. De mijnenjager lag afgemeerd in de Oude Sluis aan de Prinsenkade ter gelegenheid van de bevrijdingsfeesten, die dit weekeinde zijn gehouden. De 'Scheveningen' met een bemanning van 45 koppen was zaterdag vroeg al aangekomen en werd verwelkomd door het majorcttenpeloton De Arno's. 's Avonds speelden de bemanningsle- 19 september 1944 heeft helpen bevrij den een basketbalwedstrijd tegen BC den. Sas en een volleybalwedstrijd tegen In De Vlaanderenhal vond 's avonds Savok. In beide ontmoetingen waren een bevrijdingsfeest plaats. Ruim de Sassenaars aanmerkelijk sterker, vierhonderd aanwezigen zagen optre- De bemanning van de Scheveningen dens van verschillende koren en har- nam zondag sportief revanche door de monieên. De bemanning van de 'Sche- voetbalwedstrijd tegen een vertegen- vemngen' kreeg een fonduemaaltijd woordigend elftal van Sas van Gent en een bowllngwedstrijd aangeboden met 5-1 te winnen. van het Sasse gemeentebestuur. Zo- Hoogtepunt op zaterdag was het be- van 27 oude legervoertuigen van j»..,. elgische verzamelaarsvereniging "US Vaillllt Goes naar de Belgische verzamelaarsvereniging Military Historial Vehicle Collectors. Na een rondrit door Philippine en Sas van Gent. waarbij snoepgoed werd GOES Vanuit Goes gaat zaterdag uitgestrooid, kon het publiek op het 13 oktober een bus naar de EO- Keizer Karelplein de voertuigen be- jongerendag in het jaarbeurscentrum zichtigen. Onder de Belgische verza- in Utrecht De bus vertrekt om kwart meiaars bevond zich de zoon van een over zeven 's morgens vanaf het ge- Poolse soldaat, die Sas van Gent op bouw van de Vrije Evangelische Ge meente aan de Beatnxstraat. Men is omstreeks zeven uur 's avonds terug. Bejaardensoos Renesse SX,™" de EO,ongerenda6 ls RENESSE De bejaardensociëteit Uytrn EerEAionct van Renesse houdt morgen, dinsdag. Z* "e'Kaiensl de eerste bijeenkomst van het nieuwe SINT-ANNALAND In het kerkge- seizoen in het dorpshuis. De bijeen- bou^ van de gereformeerde gemeente komst, die om 14.00 uur begint, is in Sint-Annaland wordt donderdag toegankelijk voor een ieder, die ouder een exH"a kerkdienst gehouden. In is dan zestig laar deze dienst, die om 19.30 uur begint, gaat ds W Hage uit Kruimngen voor. WETHOUDER BIJ JUBILERENDE CLUB: VLISSINGEN - Wethouder D. J, 1*. Bruinooge (sjiort, recreatie, en welzijnsbe leid) hoopt dat het gemeentebestuur van Vlissingen in de raadsvergadering deze week de beslissing neemt om het Arsenaal te laten verbouwen lot multi-functionele ruimte, waarvan dan een groot aantal verenigingen gebruik kan maken. Hij uitte die wens tijdens de receptie van wandelsport- vereniging 'De Vrolijke Tippelaars', die zaterdag in de Lammerenburcht het zilveren jubileum vierde. standslopen naar Bergen op Zoom en Hansweert. „De Vrolijke Tippelaars zijn in de zomerperiode voor vakantiegangers en eigen bevolking een steunpilaar, omdat zij gelegenheid bieden tot wa re recreatie", aldus de KNBLO-voor- zitter die aan zijn gelukwensen toe- ocgdc er niet aan te twijfelen dat De Vlissingse wethouder zei namens club, die onder meer bekendheid ge hot gemeentebestuur dit jubileum be- niet door de organisatie van de avond- lan n k te inden, omdat de bevol- vierdaagse de voorjaars-. strand- en deze wandelvereniging tot in lengte kin van Vlissingen gestalte moet Sl Nicolaastochten en de lange af- van dagen zal voortbestaan, geven aan het streven van het ge meentebestuur om door een zoge naamd voorwaarden scheppend be leid' het verenigingsleven te stimule ren De 400 verenigingen, die in ons welzijnsplan zijn opgenomen, maken van Vlissingen een leefbare gemeente. We hebben dat soort verenigingsle ven. zoals uw club, hier nodig aldus de heer Brulnooge De drukke receptie werd onder ande ren ook bezocht door de heer J J Harthoom. voorzitter van de Konink lijk'' Nederlandse Bond voor Licha melijke Opvoeding, de KNBLO. kring West-Brabant en Zeeland De heer Harthoorn herinnerde er aan dat 'De Vrolijke Tippelaars' een vereniging is die ouder :s dan de kring zelf, die volgend jaar het zilveren jubileum viert, DVT is bovendien de enige vereniging uit de beginjaren, die nog steeds lid is van de kring. In het kort •- schetste de heer Harthoorn de vele activiteiten van de Vlissingse wandel- Brulnooge Bij alle reacties rond de jubileumvie ring was er ook een van de heer F. K. van de Bulck uit Vlissingen. Hij gaf het bestuur het antwoord op de vraag, wanneer er in Vlissingen al eens een wandelclub met dezelfde naam heeft bestaan. De hper van de Bulck was lid van die vereniging die vlak vóór 1940 werd opgeheven. Als bewijs daarvan stuurde hij een lidmaatschapskaart uit 1938 en foto's uit die tijd. Voorzit ter M. J. Buijs van de jubilerende vereniging dankte aan het eind van de receptie de vele belangstellenden, on der wie een groot aantal afgevaardig den van zusterverenigingen. De jubileumviering werd 's avonds voortgezet met een feestavond voor leden en de vaste helpers van de club. Herman Bode (Slot van pagina 1) zei het zaterdag zo ..Het jeugdwerk plan verdient misschien geen schoon heidsprijs Maar ik knjg liever op m'n lazer omdat ik iets gedaan heb. dan dat we helemaal niets doen En vice- voorzitter Bode van de FNV gaf het ruiterlijk toe Jeugdwerkplannetjes zullen de jeugdwerkloosheid niet op lossen Het voorkomen van de af braak van bestaande werkgelegen heid, het scheppen van nieuwe ar beidsplaatsen en het verdelen van arbeid; dèt is het beleid van de FNV, laat daar geen enkel misverstand over bestaan. Maar de jongeren hebben nü speciale aandacht nodig om te voor komen dat ze straks maatschappelijk uitgekotst worden. Er daarom zullen er tijdelijke voorzieningen getroffen moeten worden wel zaterdag als zondag hebben vele honderden Sassenaars een kijkje ge nomen op de tentoonstelling 'Sas van Gent 1940-1944 van mobilisatie tot bevrijding'. Daar gaven de Heemkun dige Knng en de verzamelaar van oorlogsattributen Ron Koopman een overzicht van foto's, affiches en aan kondigingen van Sas van Gent tijdens de oorlogsjaren. Als laatste onderdeel van de herden king van de bevrijding die veertig jaar geleden plaatsvond is er van 4 tot en met 14 oktober een tentoonstel ling in De Vlaanderenhal. Deze ten toonstelling, ingericht door de pro vincie Zeeland, geeft een overzicht van de oorlogsactiviteiten in Zeeuwsch-Vlaanderen. De tentoon stelling is elke dag geopend van 9.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.00 uur. (Slot van pagina 1) voor Zeeuwsch-Vlaanderen. hield een inleiding over de ontwikkeling van 'haven en industrie' in de Kanaalzone Hij stond vooral stil bij de historische groei, maar somde ook nog wat recen te cijfers op: dankzij het kanaal en de havens neemt Zeeuwsch-Vlaanderen met 38 procent van de Nederlandse bevolking twee procent van de indus triële omzet, acht procent van de Nederlandse akkerbouwproduktie en vier procent van de Nederlandse ex port voor z'n rekening Horstra toon de zich optimistisch over de verdere economische ontwikkeling van Zeeuwsch-Vlaanderen. Visserij Verkoopmiddag van Welfare Vlissingen VLISSINGEN - De Welfare-afdeling van het Rode Kruis in Vlissingen houdt dinsdagmiddag 2 oktober haar jaarlykse verkoopmiddag in het be jaardencentrum 'Ter Reede' aan de Koudekerkseweg. Men kan er hand werken kopen van gehandicapten, be jaarden en chronisch zieken De op brengst is bestemd voor het Rode Kruis en de verkoop begint om 13.30 uur in de koffiekamer van 'Ter Reede'. Vieze smaak Het merendeel van de jongeren liet zich daar niet echt door overtuigen. Een van de werkende jongeren had zaterdag het laatste woord: „Ik heb aan deze hele discussie een vieze smaak in mijn mond overgehouden". Maar die kon aan de bar worden weggespoeld met een gratis verstrekt kopje soep. Want het was zaterdag tenslotte ook een klein beetje feest ter gelegenheid van de officiële inge bruikname van de nieuwe behuizing van de FW-jongerenbeweging Mid den- en Noord-Zeeland. De vakbondsbestuurders werden naar huis gestuurd met een bos bloe men én het dringende advies om jongeren voortaan serieuzer te betrek ken bij de totstandkoming van plan nen, die het terugdringen van de jeugdwerkloosheid beogen. Maar dat balletje kon door de bestuurders vrij gemakkelijk teruggekaatst worden: dan zullen de jongeren eerst zelf eens wat actiever binnen de vakbeweging moeten worden Drs D. J. Langstraat, secretaris van het bedrijfschap voor de visserij, sprak in Terneuzen over de ontwik keling van de Zeeuwse visserij. Hij keek ook over de grenzen. „De visse rijsector is vol initiatieven. Dat blijkt onder meer uit experimentele projecten in de Amerikaanse wate ren, een project voor opkopen en vriezen van vis (makreel) van Schot se en Ierse vissers, het ontwikkelen van een visserij op horsmakreel en het openen van nieuwe markten als West-Afrika en Japan. Ook voor de kottervisserij, de Zeeuwse inbegre pen, zou het weieens nodig kunnen zijn te zoeken naar nieuwe mogelijk heden. De bewezen veerkracht van de sector geeft wat dat betreft hoop voor de toekomst, alhoewel er geen garantie is dat de vloot in haar huidige omvang kan blijven be staan". Langstraat signaleerde tenslotte de verplaatsing van de visserij met grote diepvriestrawlers onder Schevemngs registratienummer naar de Sloehaven in Vlissingen. Dat in verband met de diepgang van de schepen. „Mocht deze ontwikkeling zich voortzetten dan is aan de visserij vanuit Zeeland het element toegevoegd van bedrijfs voering op volledige industriële basis met lopende banden aan boord; feite lijk fabriekjes op zee' Tijdens het symposium ging de docu mentaire over de haven van Terneu zen. gemaakt door Rob van Hoek en Filmer Jaap Wolterbeek in opdracht van de Maritieme Vereniging Terneu zen. in première Verder was er een muzikaal intermezzo, verzorgd door pianist Arie Karreman en violist Ar thur Neele In de benedenhal van het theater was er een tentoonstelling, ingericht door de acht Zeeuws-Vlaam se gemeenten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 19