Leger des Heils opende ruimte voor mensen in crisissituaties e e HONDERD WISSEL BEVELANDEN Wt$$EL SCHOUWEN nas j bijverdiensten aangeboden MAANDAG 24 SEPTEMBER i<d OPVANGMOGELIJKHEID IN VLISSINGEN VLISSINGEN - De Leger des Heilskorpsen op Walcheren hebben zaterdag middag in het gebouw van het Vlissingse korps aan de Stavermanstraat een ruimte geopend, die het mogelijk maakt mensen in crisissituaties op te vangen. Het gaat daarbij om een opvang voor enkele nachten. Het Leger des Heils is er 24 uur per dag voor bereikbaar, maar de ruimte kan worden benul tussen 21 en 9 uur. Burgemeester drs. Th. J. Westerhout van Vlissingen onthulde zaterdagmiddag aan liet korpsgebouw het bord, waarop de opvang voor mensen in crisissituaties wordt aangegeven. Het opvangcentrum bevat enkele pen - worden uitgevoerd Vlissingen slaapkamers, keuken, douche en een heeft de accommodatie geleverd, Mid- woonkamer en is gesitueerd op de delburg maakte de investering moge verdieping, waar tot voor kort de lijk, zo liet de coordinator van het officiersverblijven waren. Het geheel project, kapitein W J. Omlo korpsoffi- zal worden begeleid door een commis- cier van Vlissingen. zaterdagmiddag sie met inbreng uit de heilskorpsen weten tijdens de bijeenkomst, waarin van Middelburg en Vlissingen, en des- werd stilgestaan bij ,dit nieuwe teken kundigen. De hulpverlening zal met er te willen zijn voor de ander", vrijwilligers - ook in samenwerking Al enkele jaren bleek er op Walcheren met verschillende kerkgenootschap- duidelijk behoefte aan een dergelijke noodopvang; alleen al vorig jaar be reikten het Leger des Heils vijftig aanvragen voor hulpverlening. Daar bij werd duidelijk, dat niet altijd de hulp kon worden gegeven waar om SINT-ANNALAND— In Sint-Anna- werd gevraagd: het gemis aan een land wordt donderdag 27 september opnggelegenheid deed zich voelen, een oud-papier actie gehouden. Er aldus kapitein Omlo. De gasten zullen wordt vanaf 18 30 uur papier opge- s nachts zo nodig ter zijde worden haald. waarvan de baten ten goede gestaan door een of twee vrijwilligers zullen komen aan de zending van de Alleen mensen, die voor alles medi- gereformeerde gemeenten Oud-papier actie in Sint-Annaland CNV hield een volleybaltoernooi in Zierikzee Welfare Goes houdt tentoonstellingen WOLPHAARTSDIJK De welfare afdeling van het Rode Kruis te Goes houdt woensdag 26 september een tentoonstelling in Nieuw Zorgvliedt te ZIERIKZEE - De «ub-districlsraacl Wolphaartsdjlk. Dit m tegenstelling Schouwen-Duiveland van hel CNV M bench» in de PZC. hield ter gelegenheid van het 75-jarig wwn» st°nd dal tentoonstelling bestaan van de vakhond een volley- dinsdag 25 september zou worden baltoernooi in de sporthal Onderdak gehouden. Op deze laatste datum is in Zierikzee. Aan dit toernooi namen de tentoonstelling namelijk te zien in tien teams deel. Winnaar werd Zee- s-Heerenhoek. landia. NCVB Rilland-Bath Het team van het Goese ziekenhuis j hiieenknmkt eindigde op de tweede plaats en de OljeeilKOinsi derde plaats was voor de ploeg van de RILLAND-BATH De afdeling Ril- Stichtmg Zilveren Kruis De volley- land-Bath van de NCVB hield de balploeg van de Personeelsvereniging eerste avondbijeenkomst van het Integratie werd vierde. De deelne- nieuwe seizoen De heer F. Inniger uit mende teams waren ondergebracht in Middelburg, genealoog, hield een ïn- twee poules. Aan het toernooi namen leiding over de herkomst van familie- deel WIK. Zeelandia. CNV 1. Zweeds namen. Deze maand staat nog een Rode Kruisziekenhuis. Stichting Zil- bezoek aan het landgoed 'Mattem- veren Kruis. Proefstation voor de burg' in Bergen op Zoom op het Fruitteelt. Personeelsvereniging Inte- programma van de afdeling. De vol- gratie, PJZ. CNV 2 en Ziekenhuis gende bijeenkomst wordt woensdag Goes. Districtsbestuurder L Pher- 17 oktober gehouden, nambucq van het CNV reikte na af loop de prijzen uit. Hij opperde de gedachte dat het toernooi een jaar lijks terugkerend evenement zou kun nen worden. Ten aanzien van het winnende team Zeelandia merkte hij nog op, dat bij dit bedrijf naar verhou ding de minste werknemers bij een vakbond zijn aangesloten. Hij zei te hopen dat de oargamsatiegraad even 'explosief zou stijgen als het aantal gescoorde punten tijdens het toer- Trailer en boot gestolen in Wolphaartsdijk WOLPHAARTSDIJK Bij de jacht haven Bellamy in Wolphaartsdijk zijn tussen 16 en 17 september een boot en een trailer gestolen. Het geheel was eigendom van de Duitser G. W. uit Essen. De boot en de trailer vertegen woordigden een waarde van zestien duizend Duitse mark. De trailer en de boot waren met een staalkabel en een slot beveiligd tegen diefstal. Slechte start in tafelcompetitie voor 'Smash 76' SINT-ANNALAND In de eerste tafeltenniscompetitiewedstrijd red de hei eerste team van 'Smash 76' uit Sint-Annaland het niet. Evenals de vorige keer was Deso 4 voor de Smashers te sterk. Ondanks de afwe zigheid van Johan Snoep werd het een gelijk opgaande strijd, waarbij diverse partijen met een minimaal verschil werden verloren. Dankzij overwinningen van Henk van der Steen en Christian van "t Hof en winst in het dubbelspel werden er drie punten gescoord, zodat het een 7-3 nederlaag werd. Smash '76 kwam in Noordhoek tegen Smash '70 goed voor de dag, Chris Bruijnzeel bleek in een goede vorm en won twee keer Ook David van Driel deed tijdens de wed strijd niet onder voor zijn teamgenoot en won eveneens twee partijen. Om dat ook het dubbel in een overwin ning eindigde, was het niet zo erg dat Leo van Vossen wat laat op gang kwam. Met zijn enige overwinning in de laatste partij stelde hij de 6-4 zege voor zijn team veilig Ook voor de drie jeugdteams waren de eerste slagen raak De junioren hadden geen moeite met hun gemid deld twee jaar jongeren tegenstanders uit Heerlen en wonnen met 8-2. De aspiranten speelden in de fraaie tafel- tenniszaal in Oudenbosch en versloe gen Vice Versa met maar liefst 10-0 Ook de pupillen hadden een leuk begin door de talentvolle tegenstan ders van Hotk in Hoogerheide op 5-5 te houden sche verzorging nodig heooen en men sen. voor wie de accommodatie als gevolg van hun problemen ontoerei kend is. zullen met worden opgeno men. De bedoeling is. dat aan de hand van een bij te houden logboek na een jaar de hulpverlening wordt doorge licht. Tot de mens „Het gaat," zoals de chef-secretaris L. van Kesteren van het landelijke Le ger des Heils tijdens de bijeenkomst zei, „om hulp aan de totale mens, om ziel en lichaam. Iemand, die in het water terecht komt, help je niet door hem de bijbel toe te werpen". De hulp wordt verleend „zonder te kijken naar welke achtergrond ook," Burgemeester Westerhout onder- Twee jubilarissen gehuldigd bij brandweer van Kruiningen KRUININGEN In de brandweerka zerne in Kruiningen werd zaterdag het 25-jarig jubileum van twee leden van de vrijwillige brandweer ge vierd. Het waren de heren It. Kole en J. Blauwkamcr. De commandant van het korps, de heer A. Dek memoreer de enkele punten uit de afgelopen jaren en sprak zijn dank uit voor de vele uren die zij aan de brandweer hebben besteed. Hij overhandigde namens het korps het boek 'Zeeland in vogelvlucht'. Daarna sprak burgemeester H. Boer van Reimerswaal, die de jubilarissen een medaille opspeldde van het Ne derlandse brandweerwezen. De heer Boer zei dat de vele veranderingen binnen het brandweerwezen van de laatste jaren nog niet zullen stoppen. Volgend jaar wordt de BB opgeheven en zullen die taken ook onderdeel worden van de brandweer. Hij zei het bijzonder fijn te vinden dat er in deze tijd nog een vrijwillige brandweer bestaat en dat het een dure aangele genheid is een beroepsbrandweer te betalen. Dit zou voor de gemeente Reimerswaal een financiële last zijn. Na het officiële gedeelte kregen de leden van de brandweer en hun vrou wen een koud buffet aangeboden. streepte in een toespraakje nog eens de noodzaak en het belang van een dergelijke, vrijwillige en onbaatzuch tige manier om mensen te helpen. ..Het draagt ertoe bij dat mensen mogelijkheden krijgen zo een nieuwe start te maken", meende de burge meester. die de crisisopvang zag „als een bijdrage om de samenleving' op Walcheren meer zin. meer inhoud te geven". Aan de bijeenkomst werd medewerking verleend door het mu ziekkorps van het leger en de zangbri gade SINT-MAARTENSDIJK - In het bejaardenhuis Sint Maartenshui in Sint-Maartensdijk viert vandaag mevrouw J. Menheere-Geuzc haar 100-ste verjaardag. Eigenlijk werd ze zondag al 100 jaar, maar in verband met haar levensovertuiging wordt dat pas vandaag (maandag) gevierd. Mevrouw Menheere kwam in 1975 echtgenote op bezoek. Ze worden in het Sint Maartenshof. Daarvoor vergezeld van de vrouw van de woonde ze in Scherpenisse In ver- commissaris van de koningin in band met haar hoge leeftijd doet de Zeeland, mevrouw Boertien. Het is jarige het tegenwoordig rustig aan de eerste keer in het 12%-jarig Ze komt haar kamer nauwelijks uit bestaan van het Sint Maartenshof en moet veel rusten. Ook het voe- dat er een honderdjarige toegezon- ren van een gesprekje gaat haai' gen kan worden. Dit jaar was er al steeds moeilijker af. wel een dergelijke festiviteit in de Vandaag komen burgemeester E. twee andere Thoolse bejaardenhui- Baerends van Tholen en diens zen. Westerschouwen verkocht peren BURGH-HAAMSTEDE I><- gemeente Westerschouwen hield zaterdag haar traditionele openbare perenverkoop in de Burghse Ring te Burgh-Haam- stede. Reeds tientallen jaren worden de peren, die in de Ring aan ruim honderd bomen groeien, publiekelijk op straat verkocht. De veilingmeester. K. Slager, leidde de verkoop, waar van de opbrengst ten goede komt van een algemene pot van de gemeente. Ongeveer vijftig belangstellen den, voornamelijk uit Burgh- Haamstede zelf. deden een bod op de vruchten. Nadat één van de aanwezigen een beginprijs vaststelde, konden geïnteres seerden de prijs per bod met een gulden verhogen. Zo brachten de peren van één boom, (het fruit werd niet per kilo verkocht maar per boom) vijftig gulden op. De eerste koop werd gedaan door de burgemeester van Westerschou wen, mevrouw J. L. Niemants- verdriet-Leenheer. Hiermee ver richtte zij de officiële opening van de perenveiling, na eerst de koopvoorwaarden te hebben voorgelezen. Het reglement houdt onder meer in, dat de kopers zelf hun peren plukken. Hervormde vrouwengroep en NCVB Kamperland hielden bijeenkomst KAMPERLAND De hervormde vrouwengroep en de afdeling Kam perland openden het nieuwe seizoen met een gezamenlijke bijeenkomst. Presidente mevrouw M. P Burger-de Dreu van de NCVB-afdeling hield een meditatie over de Samaritaanse vrouw. De heer M. J. Rouw uit Ouwer- kerk sprak over 'Christendom en Is lam'. Vice-presidente mevrouw E. de Haze-Leendertse vna de NCVB-afde ling trad uit het bestuur. In haar plaats werd gekozen mevrouw N. Noordhoek-van de Kreeke. De streekvergadering wordt woens dag 10 oktober gehouden in het dorps huis in Wïssenkerke. Dan treedt de harpiste Lea de Boer op. De bijeen komst, die eveneens toegankelijk is voor niet-leden, begint om 19.30 uur. B en w Borsele betwijfelen noodzaak van woonwagenkamp HEINKENSZAND Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele twijfelt aan de belangstelling voor standplaatsen op een woonwagencentrum in Borsele. In een voorstel aan de gemeenteraad wordt opgemerkt dat het college van b en w zich afvraagt of er wel een reële behoefte onder woonwagenbe woners is, zich in Borsele te vestigen. De provinciale woonwagennota is niet zodanig onderbouwd, dat'men er van uit kan gaan dat de vier standplaat sen die voor de gemeente Borsele zijn aangewezen, ook werkelijk bezet zul len worden. Toch willen b en w van die gemeente, zoals dat ook door de pro vincie wordt voorgeschreven, verder gaan met het opzetten van een klein centrum. Een plaats heeft het dage lijks bestuur van de gemeente Borsele voor deze vier standplaatsen nog niet bekend gemaakt. Het hoeft ook pas tegen 1 juli 1986 zo ver te zijn. De Borselse gemeenteraad kan zich dins dag 2 oktober over de woonwagenma terie buigen in een openbare raads vergadering die wordt gehouden in het gemeentehuis te Heinkenszand. Deze vergadering begint om 19.00 uur. Op de. voor Borselse begrippen, korte agenda staat ook een voorstel om 54.000.- beschikbaar te stellen voor het opknappen van de molen 'De hoop en verwachting' in het dorpje Borssele. Het kruiwerk van de molen was defect, zodat de kap niet meer kon draaien. En omdat de wind slechts zelden uit de richting waait die nodig is om de wieken in hun huidige stand te laten draaien wil het college iets aan de situatie doen. Doordat de molen evenwel lang heeft stilgestaan is er in de loop van de jaren meer kapot gegaan. Verschillen de onderdelen zijn door vocht aange tast. Het hele werk zal zo'n 75.487,55 kosten, maar de gemeente krijgt van verschillende kanten subsidie Komijnekaas 890 Bakkergoud 189 Roombroodjes 69 Sla 49 Grapefruits 298 GEMEENTE BORSELE De burgemeester van Borsele maakt bekend, dat met ingang van 25 september 1984 voor een ieder ter gemeentesecretane. bureau ruimtelijke orde ning en volkshuisvesting. Stenevate 10 te Hein kenszand, ter inzage ligt het besluit van de raad der gemeente Borsele dd 4 september 1984 tot vaststelling van de le herziening van het bestem mingsplan 'Buitengebied'. De le herziening van het bestemmingsplan 'Bui tengebied' is vastgesteld overeenkomstig het ter visie gelegde ontwerp Zij die zich tijdig met bezwaren tot de gemeente raad hebben gewend kunnen ingaande 25 sep tember 1984 gedurende een maand bezwaren indienen bij gedeputeerde staten van Zeeland, Sint-Pieterstraat 42 te Middelburg. Heinkenszand, 24 september 1984. GEMEENTE BORSELE Ontwerp-bestemmingsplan Baarland, gedeelte 'Kolewiegenhoek I' De burgemeester van Borsele maakt, ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat het ont werp van het bestemmingsplan Baarland, ge deelte 'Kolewiegenhoek I'. met ingang van 25 september 1984 gedurende een maand voor een ieder ter gemeentesecretarie, bureau ruimtelijke ordening en volkshuisvesting. Stenevate 10 te Heinkenszand. ter inzage ligt. Gedurende deze termijn kan een ieder eventuele bezwaren tegen het ontwerp schriftelijk indienen bij de gemeenteraad. Heinkenszand. 24 september 1984. De burgemeester voornoemd, drs. G. C. G. van den Heuvel A.s. woensdagavond Folderbezorgers gevraagd voor heel de gemeente Goes Inl. 15.00-17.00 uur 01100-21418 GEMEENTE WESTERSCHOUWEN vaJP VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Westerschouwen maakt ingevolge artikel 22 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat de raad dezer gemeente in zijn openbare vergadering van 17 september 1984 heeft besloten om te verklaren, dat een bestem mingsplanherziening wordt voorbereid voor het aan de Lageweg gelegen perceel kadastraal be kend gemeente Westerschouwen, sectie E, no. 1175, zulks in verband met de bouw van een windturbine, een en ander zoals aangegeven op de bij het besluit behorende tekening. Dit besluit ligt met de bijbehorende tekening vanaf heden ter gemeentesecretarie te Haamste de voor een ieder ter inzage. Haamstede, 24 september 1984. De burgemeester voornoemd, J. L. Niemantsverdriet-Leenheer. GEMEENTE WESTERSCHOUWEN IsJP VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Westerschouwen maakt ingevolge artikel 22 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat de raad dezer gemeente in zijn openbare vergadering van 17 september 1984 heeft besloten om te verklaren, dat een bestem- mmgsplanherziening wordt voorbereid voor het aan de Haaijmanweg gelegen perceel kadastraal bekend gemeente Westerschouwen. sectie E, no. 539, zulks in verband met de aanpassing van de woning Haaijmanweg 2. een en ander zoals aangegeven op de bij het besluit behorende tekening. Dit besluit ligt met de bijbehorende tekening vanaf heden ter gemeentesecretarie te Haamste de voor een ieder ter inzage. Haamstede, 24 september 1984. De burgemeester voornoemd. J. L. Niemantsverdriet-Leenheer. GEMEENTE WESTERSCHOUWEN Burgemeester en wethouders van Westerschou wen; maken bekend, dat bij hen een bouwplan is ingekomen van de heer F. C. van Herpen voor het bouwen van een windturbine op een perceel gelegen aan de Lageweg, kadastraal bekend gemeente Westerschouwen sectie E, no. 1175. Het bouwplan is in strijd met ter plaatse gelden de bestemmingsplan. Ons college is voornemens om met vrijstelling van het geldende bestem mingsplan en vooruitlopende op het toekomstige bestemmingsplan de benodigde bouwvergun ning te verlenen, zulks met- toepassing van - artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening. Bedoeld plan ligt met ingang van 25 september 1984 gedurende 14 dagen ter inzage ter gemeente secretarie. afdeling IV Gedurende deze termijn kan een ieder bij ons college bezwaar indienen tegen genoemd voorne- Haamstede, 24 september 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester. w.g. J. L. Niemantsverdiet-Leenheer. de secretaris, w g. J. W. de Jonge. Tuuiel&r -Frank 4 npmans. JymgaardstfOcd. 70, Verse kt oitsiyzsofe iedereen leest de krant altijd en overal. is een elektro reparatiebedrijf speciaal voor het repareren van wasautomaat, koelkast, droger etc. Ongeacht welk merk of gekocht. Ook plaatsen wij antennes. Ruim 90 van ties wordt binnen een tijdsbestek van 1-5 werkd voor een redelijke prijs verholpen. Tel. 01105-1690, Werrilaan 31. 's-Heerenhoek. Ontwerp-bestemmingsplan 'Kern Baarland' De burgemeester van Borsele maakt, ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 23 van de Wetop de Ruimtelijke Ordening bekend, dat het ont werp van het bestemmingsplan 'Kern Baarland' met ingang van 25 september 1984 gedurendeeen maand voor een ieder ter gemeentesecretarie, bureau ruimtelijke ordening en volkshuisvesting! Stenevate 10 te Heinkenszand, ter inzage ligt Gedurende deze termijn kan een ieder eventuele bezwaren tegen het ontwerp schriftelijk indienen bij de gemeenteraad. Heinkenszand. 24 september 1984. De burgemeester voornoemd, drs. G. C G. van den Heuvei t TTH7T7 Ontwerp-bestemmingsplan 'Beschermd dorpsgezicht Borssele' De burgemeester van Borsele maakt, ter voldoe-1 ning aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op I de Ruimtelijke Ordening bekend, dat het ont werp van het bestemmingsplan 'Beschermd dorpsgezicht Borssele', met ingang van 25 sep tember 1984 gedurende een maand voor een ieder ter gemeentesecretarie, bureau ruimtelijke orde ning en volkshuisvesting, Stenevate 10 te Hein kenszand, ter inzage ligt. Gedurende deze termijn kan een ieder eventuele bezwaren tegen het ontwerp schriftelijk indienen bij de gemeenteraad. Het ontwerp-bestemmingsplan 'Beschermd dorpsgezicht Borssele' strekt tot bescherming 'van het gebied ten aanzien waarvan het voorne men bestaat om te komen tot een aanwijzing als beschermd dorpsgezicht in de zin van de Monu mentenwet. Heinkenszand, 24 september 1984. De burgemeester voornoemd, drs. G. C. G. van den Heuvel GEMEENTE WESTERSCHOUWEN Burgemeester en wethouders van Westerschou wen; maken bekend, dat bij hen een bouwplan is ingekomen van de heer P. J. Landegent voor het uitbreiden van de woning Haaijmanweg 2 gele gen op het perceel kadastraal bekend gemeente Westerschouwen sectie E. no. 539. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Ons college is voornemens om met vrijstelling van het geldende bestemmingsplan en vooruitlo pende op het toekomstige bestemmingsplan de benodigde bouwvergunning te verlenen, zulks met toepassing van artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening. Bedoeld plan ligt met ingang van 25 september 1984 gedurende 14 dagen ter inzage ter gemeente secretarie, afdeling IV. Gedurende deze termijn kan een ieder bij ons college bezwaar indienen tegen genoemd voorne men. Haamstede, 24 september 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester. w.g. J. L. Niemandsverdriet- Leenheer, de secretaris, w.g. J. W. de Jonge. GEMEENTE KORTGENE HINDERWET: Openbare kennisgeving terinzagelegging be schikking (artikel 31, lid 2, van de wet Algemene bepalingen Milieuhygiëne). Op de secretarie van de gemeente Kortgene ligt vanaf heden tot en met 24 oktober 1984 op werkdagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 to: 15.00 uur. alsmede elke maandag in het dorps huis 'De Pompweie' te Kortgene van 20.00 tot 23.00 uur, ter inzage de beschikking op het verzoek van; - A. P. Verburg, Voorstraat 30 te Colijnsplaat om vergunning voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een frituur- en koffieshop aan de Voorstraat 30 te CoHjns- plaat, kadastraal bekend gemeente Kortgene, sectie H, no. 158. - J, Trimpe, Voorstraat 32 te Colijnsplaat om vergunning voor ht oprichten, in werking brengen en inwerking houden van een schil dersbedrijf annex doe-het-zelf-zaak aan de Voorstraat 32 te Colijnsplaat, kadastraal be kend gemeente Kortgene, sectie H, no. 247. De vergunning is verleend met daaraan verbon den voorschriften ter voorkoming c.q. beper king van gevaar, schade of hinder. Beroep tegen de beschikking kan worden inge steld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend; d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot H M de Koningin en worden ingediend binnen eer maand na dagtekening van deze kennisgevingbt de Raad van State, postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State ei- verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopigs ZEN voorziening Dit verzoek moet binnen de boven genoemde termijn worden gericht aan de voorat ter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, postbus 20019- 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking word' niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Kortgene, 24 september 1984. Burgemeester en wethouders van Kortgene. De burgemeester E. J. Hoogendijk-van Duijn. De secretaris M. Meesen NT iil.I ili 'uui BT EER (hu i «tri

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 18