Sas van Gent viert bevrijdingsfeesten n WOONWAGENCENTRUM IN KOEWACHT IS GEREED Hongaars orkest Guzsaj op festival Sas van Gent Wissêl Zeeuws-Vlaanderen PZC/streek EXPOSITIES EN BEZOEK MIJNENVEGER WE DONDERDAG 20 SEPTEMBER 1984 20 :«E SAS VAN GENT De gemeente Sas van Gent viert van morgen, vrijdag, tot en met zondag het feit dat ze veertig jaar geleden werd bevrijd van de bezetters. Daarvoor worden twee tentoonstellingen ingericht. In de maquettezaal van De Speije is een overzicht te zien van 'Sas van Gent 1940-1944, van Mobilisatie tot Bevrijding'. In het Vlaanderencomplex begint donderdag 4 oktober de nationale tentoonstelling 'Verzet en Vervolging 1933-19NU' en 'Zeeland 1940-1945'. Zaterdag en zondag krijgt Sas van Gent bezoek van de mijneruager 'Scheveningen' van de Koninklijke Marine. Datschip ligt afgemeerd in de Oude Sluis aan de Prinsenkade en is beide dagen vanaf 14.00 uur te bezich tigen voor het publiek Vrijdagavond is er een herdenkingsbijeenkomst in de Nederlands hervormde kerk. ter wijl een avond later een feestavond wordt gehouden m De Vlaanderen. De bevrijdingsfeesten in Sas van Gent worden vrijdag om 19.30 uur officieel geopend door burgemeester drs W R V Dusarduijn van Sas van Gent Dat gebeurt in de hervormde kerk aan de Oostkade, waarna de herdenkingsbij eenkomst begint. Hieraan wordt m medewerking verleend door het rk dames- en herenzangkoor en het kerk koor van de hervormde gemeente Daarna volgt er een voordracht van toneelvereniging Esmoreit uit Philip pine die teksten voordraagt van de Sassenaar Willy de Groff. De Axelse kenner van de oorlog en bevrijding in Zeeuwsch-Vlaanderen G. van den Bossche, spreekt ruim een half uur over de perikelen die zich in Zeeuwsch-Vlaanderen hebben voor gedaan ten tijde van de oorlog, Daar bij richt hij zich speciaal op Sas van Gent en omgeving. Een optreden van muziekvereniging 'Eikels worden Bo men' uit Westdorpe besluit de herden kingsbijeenkomst. 's Morgens hebben de hoogste klassen van de basisscholen in Sas van Gent al kennis kunnen nemen van de ten toonstelling in De Speije. Vanaf 9.00 uur zijn daar foto's, affiches, procla maties en besluiten te zien die zijn verzameld door de Heemkundige Kring en de Sassenaar Ron Koop man Speciaal voor deze tentoonstel ling mocht de Heemkundige Knng een kijkje nemen in het gemeentelijk archief, waarbij unieke documenten tevoorschijn zijn gekomen De ten toonstelling wordt om 16.00 uur offi- Individuele tijdrit MTS.MEAO Terneuzen TERNEUZEN De MTS-MEAO voor Zeeuwsch-Vlaanderen in Terneuzen houdt zondag 23 september een indi viduele tijdrit. De tijdrit op hel par koers Othene-Perkpolder-Othene heeft een lengte van ruim vierender tig kilometer. De deelnemers kunnen inschrijven in vier verschillende categorieën Da mes, scholieren uit Zeeuwsch-Vlaan deren, zogenaamde niet-licentiehou- ders (waartoe de toerders en de gele genheidsfietsers gerekend worden i en licentiehouders worden allen apart ingedeeld. De eerste deelnemer zal om 10.00 van start gaan De rugnummers kunnen worden afgehaald tussen 09.00 en 09 30 uur in de aula van de MTS-MEAO in Terneuzen. Deze individuele tijdrit is het eerste evenement in een serie van zes, die de komende maanden zullen worden ge houden Voorlopig is het volgende programma samengesteld 6 oktober koppeltijdrit over 34 kilometer, 13 oktober loop- en fietswedstrijd; 20 oktober familie-tnathlon; 27 oktober kwart-triathlon; 4 november reim- loop. Voor al deze evenementen dient voor af te worden ingeschreven bij Camiel de Rooij in Terneuzen Viswedstrijd van HSV Aardenburg AARDENBURG De HSV Aarden burg hield de derde viswedstrijd voor het kampioenschap De wedstrijd werd gehouden op de Stierskreek. Er waren 38 deelnemers. De uitslag IJ. D'Hoop, 2. R Hauttekeete. 3. E. de Schamphelaere, allen uit Belgiè De vierde plaats was voor A. de Vos, 9de en 10e werden M. Nobus en R de Vos. allen uit Aardenburg. Bromfietster (16) gewond bij val in Perkpolder PERKPOLDER De 16-jarige B. K. uit Terneuzen is woensdagmiddag gewond geraakt tijdens een val van haar bromfiets op de Zeedijk bij Perkpolder. Het meisje reed vanaf de veerboot richting Terneuzen en moest uitwij ken voor een tegemoetkomende per sonenauto. Daarbij raakte ze in de berm, waar ze de macht over het stuur verloor en viel Vermoedelijk is een onderbeen van de scholiere gebroken Ze is overgebracht naar het zieken huis in Terneuzen. Politie houdt 27 bestuurders aan bij snelheidscontrole OOSTBURGBij snelheidscontro les in Aardenburg en Oostburg zijn 27 bestuurders bekeurd. Er werd dins dag tussen 15.00 uur en 20.30 uur gecontroleerd in Aardenburg aan de Beekmanstraat en in Oostburg aan de Breedestraat. De hoogst gemeten snelheid was 95 km per uur, de maximum snelheid op beide wegen bedraagt 50 km per uur cieel door de burgemeester geopend Tot 21.00 uur blijft het publiek wel kom Zaterdagochtend komt de mijnenve ger 'Scheveningen'. Met ruim 45 be manningsleden die even later op het gemeentehuis worden ontvangen. Van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 20.00 uur kunnen belangstellen den weer een kijkje nemen in De Speije naar de tentoonstelling van de Heemkundige Kring cn Ron Koop- Om 14.30 uur start een rondrit van oude legervoertuigen aan de Post hoorn te Philippine Twintig oude legerwagens, meest van Canadese makelijk. rjjden door de kom van Philippine, via de Zandstraat naar Sas van Gent waar ze opgesteld wor den op het Keizer Karelplein. Daar kan het publiek ze vanaf 15.30 uur bezichtigen. De auto's zijn van de Oud-inedewerkers van De Sterre Cline hielden een reünie CLINE Ongeveer 250 oud-mede werkers van het zwakzinnigeninsti tuut De Sterre hielden zaterdag een reünie. De reünie werd gehouden in het kader van het tienjarig bestaan van De Sterre in Clinge. De oud- medewerkers werden onder meer toegesproken door staflid J. Vaessen en algemeen directeur P. Bottelier. Onder de reüniegangers bevond zich de oud-directrice van Huize De Sterre. dr. Van Engelen. Zij gaf een uitgebrei de uiteenzetting van de verhuizing van De Sterre. nu tien jaar geleden, van Sluiskil naar Clinge. De verhui zing is destijds op film gezet en deze werd nu vertoond De oud-medewer kers brachten na het officiële gedeelte een bezoek aan de verschillende pavil joens van De Sterre. Tevens was er een fototentoonstelling te zien en werd een videofilm vertoond over het leven en werken op De Sterre. De onderlinge contacten werden tijdens de gezamenlijke maaltijd nog extra verstevigd, waarbij oude herinnerin gen werden opgehaald. Belgische verzamelaars Military His- tonal Vehicle Collectors Group Bel gium. In de sporthal te Sas van Gent treden verschillende Sasse sportt-eams in het strijdperk tegen de mariniers. Daar wordt onder meer een volleybalwed strijd gespeeld tegen Savok Na afloop krijgen de mariniers een fonduemaal tijd aangeboden, waarna het hele ge zelschap gaat bowlen In de bovenzaal van De Vlaanderen begint de bevrijdingsviering met me dewerking van de Harmonie De Ver- eenigde Vrienden uit Sas van Gent. het rk Parochieel Gemengd Koor uit Westdorpe. het rk Jongeren Kerkkoor en Harmonie De Toekomst' uit het Belgische Sint-Niklaas. De bevrijdingsfeesten worden zondag besloten met een voetbalwedstnjd tussen de mariniers van de 'Scheve ningen' en een team gevormd uit spelers van Sas van Gent. Van 14.00 uur tot 16 00 uur kan het publiek nog een kijkje nemen op de mijnenveger, die om 19.00 uur uit Sas van Gent vertrekt De tentoonstelling in De Speije blijft zondag geopend van 14 00 tot 18.00 uur. Fietstocht ouderen in Sas van Gent SAS VAN GENT - De katholieke bond van ouderen in Sas van Gent houdt morgen, vrijdag, een fietstocht De route wordt bepaald op het mo ment van vertrek. De start is om 14.00 uur aan de Roselaer. Bij slecht weer worden de ouderen in de Roselaer vermaakt met enkele spelen. Vrijdag 28 september houden de katholieke bejaarden een bingo-dansant. Die be gint eveneens om 14.00 uur. Op de laatstgehouden ledenvergade ring zijn drie nieuwe bestuursleden gekozen. Mevrouw F. Breepoel-van Hecke, J. de Kok en M. ten Hoor traden tot het bestuur toe. Mevrouw M. de Kok-Bal, die aftrad als be stuurslid kreeg uit handen van dis- tricts-adviseur R. Weemaes de zilve ren speld van verdienste uitgereikt. Video-vertoning van werkgroep in Hulst HULST De werkgroep uitkerings gerechtigden Hulst houdt morgen, vrijdag, een videovertoning over het Jordaanoproer van 1934 Dat gebeurt m 't Houtenkwartier in Hulst. Zowel werkenden als niet-werkenden zijn welkom. De organisatie van de video avond is in handen van de werkgroe pen uitkeringsgerechtigden van Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen en het baanlo- zenproject in Hulst Het nieuwe woonwageneentnim in Koewacht. KOEWACHT Het woonwagencentrum aan de Em- mabaan in Koewacht is klaar. De gemeente Axel is daarmee de eerste gemeente die binnen het tijdsbe stek blijft van het provinciaal woonwagenplan 1980- 1984. Naar het zich laat aanzien, zal Axel ook wel de enige gemeente blijven: in Terneuzen, Hontenissc en Aardenburg moeten de nieuwe centra nog worden aangelegd. Op het nieuwe centrum in Koewacht, waarvan de aanleg bij de plaatselijke bevolking op veel tegenstand is gestuit, staan inmiddels de eerste twee woonwagens Ze zijn afkomstig van het centrum in Schoondijke. In de loop van de week komen er nog tien wagens bij van de centra in Sas van Gent en Hulst. Daarmee staat het Axelse kamp vol. De verhuizingsoperatie, waarbij de woonwagens per trailer naar Koewacht worden ver voerd, moet vrijdag om 12.00 uur zijn afgerond. Het centrum wordt, op 6 november officieel geopend. De gedeputeerde mevrouw E. Maris-Koster knipt dan het lintje door. Majoretten- en drumbandconcours De Vossen in Hulst In het kader vijftienjarig bestaan houdt de nu» rettengroep 'De Vossen' uit zondag 23 september een groot rruk retten- en drumbandconcours in|« gemeenschapscentrum 'Den [jjj jt laert' in Hulst. Dat alles gebeurti ot samenwerking en onder auspicü van de Zeeuwse en West-Brabants, ('klMI iiin i" di-en da mdc muziekbond. Voor dit sterk bezette evenement voor de vierde keer op touw is gezeik' hebben 23 majorettenpelotons en» In d gen drumbands ingeschreven Die),* men uit in de ere-, eerste, tweed# zeg derde en jeugddivisie. De meesteaa: l0US N dacht gaat uit naar het majorette» s loton van 'Kloortje' uit Kloostereant Rr dat uitkomt in de eredivisie. Oni s1' leiding van miss-majorette Annêh* Maas zal men het in die klas opnensé ^?r V tegen onder andere de 'Les Fleurs'e 'The Twinkel Stars' In het licht vj -tma de schijnwerpers zal ook de groep va c'a' 'De Vossen' uit Hulst staan Zijspe^ -a een thuiswedstrijd in de derde diva 1,1 In die divisie komt ook een pelotc, van 'Kloortje' in actie. Bij de drumbands is de drumbat van de muziekvereniging Terhoie i -sns- enige Zeeuws-Vlaamse deelnemer E drumband komt uit in de derde düj Voor de deelnemers) stersi m de schillende divisies staan een gr« aantal bekers te wachten. Daarna krijgt het majorettenpeloton met«_ hoogst aantal punten de ereprijs vaa' ÉgeV de gemeente Hulst. De drumband itej ön"' de meeste punten mag na afloop Dj Vossen-trofee mee naar huis nemen Tijdens het concours zal ook voorat ster en instructrice mevrouw Van Hoye van 'De Vossen' voor haarvele! "i1"*1 werkzaamheden voor die majoretten- 1 arl groep gehuldigd en onderscheidenluruit worden. Het copcours begint om 11,j 1Kch uur. De laatste prijsuitreiking is ongeveer 17.00 uur. SAS VAN GENT Voor hel tweede achtereen volgende jaar houdt Sas Promotion een folkfcs- tival in cultureel cen trum de Speije in Sas van Gent. Morgen, vrij dag, treden vier groe pen en zangers op die muziek uit eigen streek brengen. Als grootste trekpleister voor het tweede folkfeslival is het Hongaarse orkest Guzsaj Folk Ensemble uit Keszthely aange trokken. Het muziekgezelschap bespeelt violen, een con trabas. cymbaal en een taragot, Zij brengen mu ziek en liederen uit ver schillende stieken van Hongarije Hun optre den eindigt altijd met het zingen van de be kende Csardas-liederen. Daarnaast treedt de in Zeeuwsch-Vlaanderen bekende volkszanger Piet Brakman op Het orkest van volks dansgroep de Grutr mooie verzorgt de swin gende dansmuziek uit geheel Nederland Au thentieke volksliedjes worden door de Grut- moole In een nieuw jasje gestoken. Het orkest van de volksdansvereni ging heeft inmiddels al optredens achter de rug in Noorwegen, Bulga rije, Wales, Frankrijk en België. Tenslotte is de Vlaamse zanger Curtewaoge te gast op het folkfestival. Die treedt voornamelijk op in de streken rond Gent. Het tweede folklestival begint vrijdagavond om 21.30 uur. Het late aan- vangsuur is in verband met de viering van de bevrijdingsfeesten die dezelfde avond in Sas van Gent plaatsvinden Burgemeester opent nieuw dorpshuis in Hoofdplaat HOOFDPLAAT Het dorpshuis in Hoofdplaat wordt vrijdag '21 septem ber om 19.30 uur geopend. Burge meester C. T. Spijkerboer van Oost burg zal de officiële opening verrich ten. terwijl de Hoofdplaatse muziek vereniging 'Oefening baart kunst' het geheel van een muzikaal tintje zal voorzien. Het Hoofdplaatse dorpshuis, dat is gevestigd in de voormalige rooms- katholieke lagere school die bijna vier jaar heeft leeggestaan Na de officiële opening is tijdens het daaropvolgende weekeinde gelegenheid voor de Hoofdplaatse bevolking om het dorpshuis te bezichtigen Zaterdag en zondag 22 en 23 september wordt er van half twee tot vijf uur open huis gehouden Alle Hoofdplaatse vereni gingen hebben van de dorpsraad een uitnodiging ontvangen om zich tij dens de openingsdagen in het dorps huis te presenteren, Bekend is al dat zondagmiddag de Hoofdplaatse volksdansgroep voor ouderen een optreden zal verzorgen Voor de kinderen wordt beide dagen een rommelmarkt gehjouden. Tijdens het openingsweekeinde zullen diverse Hoofdplaatse kunstenaars medewer king verlenen aan een expositie De heren K. den Doolaard. A. de Koster. Peijlman. A. de Ruijsscher en A. van Hijfte hebben toegezegd hieraan me dewerking te zullen verlenen. 'Jumbo Trio' treedt op in Terneuzen TERNEUZEN In de bovenzaal van café 'Du Commerce' aan de Markt in Terneuzen treedt vrijdag en zaterdag het 'Jumbo Trio' op Dat trio speelt voornamelijk dansmuziek, en zorgde de afgelopen jaren regelmatig voor de muzikale omlijsting tijdens de ker- misbals in 'Du Commerce' De dans avonden beginnen om acht uur. SAS VAN GENT Personeelsvereni ging de Suikerunie uit Sas van Gent hield een schieting waaraan 47 schut ters deelnamen. Uitslag hoge voge! M. Hamer, Westdorpe, eerste zijvogel V de Bruyne, Wachtebeke; tweede zijvogel J. Nolet, Sas van Gent. grootste aantal kleine vogels <5r D. de Vrieze, Westdorpe. 'KOEWACHT schutterssocièteit Willem Teil uit Koewacht hield een schieting in café R. v. d. Steene waar aan 35 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel R. de Smet, Koewacht, eerste zij vogel F Visser. Koewacht, tweede zijvogel. A. van Overloop. Koewacht, groot ste aantal kleine vogels (5)Ritav. d Steen. Koewacht. KAPELLEBRUG Schutterssocie teit Stuijvenberg uit Kapellebrug hield een schieling in café Fabie Uitslag' eerste hoge vogel en tweede hoge vogel en eerste zf)vogel C Hofkens. De Klinge. tweede zijvogel A v Remortel. Kapellebrug, derde en vierde zijvogel J Vetter. Kapellebrug grootste aantal kleine vogels <5): W Duim. Hellestraat KOEWACHT - Schuttcrssocictcit Willem Teil uit Koewacht hield een schieting in café 'R v d Steene' waaraan 32 schutters deelnamen. Uitslag, hoge vogel en eerste zijvogel F de Visser uit Koewacht, tweede zijvogel R de Smet uit Koewacht, grootste aantal kleine vogels (5) L v Kerkhoven uit Heikant. SAS VAN GENT - In zaal Planeta rium' in Sas van Gent werd de maan delijkse karabijnschieling gehouden waaraan 21 schutters deelnamen Uitslag hoge vogel C v Huilt uit Sas van Gent. linker zijvogel E. de Potter uit Moer- beke. rechterzij vogel J de Vries uit Sas v Gent Marcel Delles uit Sas van Gent wist het grootste aantal vogelveer te halen. KOEWACHT Schutterssocieteit De Blauwe Hoek in Koewacht hield een schieting in café De Oude Molen waaraan 39 schutters deelnamen. Uitslag- hoge vogel W. Groencwegen. Koe wacht, eerste zijvogel F de Waal. Koe wacht, tweede zij vogel J. de Smet, Zelzate, grodotste aantal kleine vogels (4). F de Block, Koewacht. HULST Schutterssocièteit OZO uit Hulst hield een schieting op de OZO- velden waaraan 39 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel J v Kerkhoven. Sint- Jansteen. eerste zij vogel en tweede zij vo gel R Herwijn. Hulst grootste aantal kleine vogels (6i A. de Bliek, Hulst AARDENBURG Schutterssocie teit St.-Sebastiaan in Aardenburg hield een blokvogelschieting. Uitslag hoge vogel D van Hermon en F vanEeke. zijvogels A Worst. H Geernaert G Blondeel en D van Hermon. grootste aantal kleine vogels (3) D van Hermon. H Geernaert en N van Daale, pnjsvogels A Worst. J de Rijcke. P van Vooren. H Geernaert en D van Hermon SA VANG ENT In het schippers huis werd een schieting gehouden gehouden waaraan 40 schutters deel namen- Uitslag hoge vogel O de Jaeger. Westdor pe. tweede zijvogel R Lammens. Sas v Gent. grootste aantal kleine vogels i4> M v. Looy. Assenede en D. de Vrieze. Westdor pe. KOEWACHT Schutterssocièteit Thuis Weg uit Koewacht hield een schieting in café G. v. Rumste waar aan 64 schutters deelnamen. Uitslag, hoge vogel F Mariens, Nieuw- dorp. eerste zij vogel O Saman, Koewacht, tweede zijvogel R de Smet, Koewacht, grootste aantal kleine vogels (5) V de Schepper, Moerbeke-Waes KOEWACHT In café De Oude Molen in Koewacht werd een bejaar- denschieting gehouden waaraan 35 schutters deelnamen Uit3lag: hoge vogel A van de Branden. Sint-Jansteen, eerste zijvogel H de Smet. Koewacht; tweede zijvogel: R. van Grem- berge. Koewacht, grootste aantal kleine vogels (4). F. van Gremberge. Koewacht KOEWACHT In café G. v. Rumste in Koewacht werd een bejaarden- schieting gehouden waaraan 25 schut ters deelnamen. Uitslag hoge vogel W Rombout. Koe wacht, eerste zij vogel J de Meij, Antwer pen. tweede zijvogel J. de Waal, Koewacht, grootste aantal kleine vogels <8> E van Kerkhoven. Heikant KOEWACHT Schutterssocièteit De Blauwe Hoek in Koewacht hield een schieting in café De Oude Molen waaraan 46 schutters deelnamen Uitslag hoge volgel J van Damme Koe wacht. eerste en tweede zij vogel J de Waal Koewacht: grootste aantal kleine vogels i4i f van Hoije. Koewacht HULST In café De Kroon in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 32 schutters deelnamen Uitslag hoge vogel en eerste zijvogel F van Swaal Hulst, tbweede zijvogel W Tïeleman. Wachtebeke. grootste aantal kleine vogels «7 H deMaaijer. Prosper pol der. extra vogel J Luykx. Hulst ZUIDDORPE Schutterssocieteit Willem Tell in Zuiddorpe hield een schieting in café De Herberg waaraan 35 schutters deelnamen Uitslag hoge vogel E Versluis. Terneuzen, eerste zijvogel ,J van Damme, Moerbeke, tweede zijvogel. M van Meelen, Klooster- zande. grootste aantal kleine vogels (5): A de Meij, Zuiddorpe, J. Bracké, Zuiddorpe, Van Meelen, Klooskerzandc, Onze ouders JAAP KN CORRY VAN DEN HOL'T-RINN zijn 25 jaar getrouwd. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 22 sep tember a s in 't Kaaike te Zuiddorpe van 19 30 tot 20.30 uur. Goedemorgen vrienden en bekenden Wij zijn gisteren in het huwelijk getreden en hebben dat gevierd met enkele naaste familiele den Heb je zin. om om een bakje koffie te komen dan hoef je je niet in te tomen, maar voor elf uur hoeft u niet aan de bel te zitten want dan ligt het nieuwbakken echtpaar nog te pitten. Roy en Silvie i Blankenstraat 14. Breskens. In de lente van haar leven heeft de Schepper tot Zich geroepen ANNA SOSROSUBROTO leerling van 4 atheneum. Moge de familie de kracht krijgen om dit grote gemis te dragen, Scholengemeenschap 'St.-Eloy' Oostburg. 18 september 1984. Zijn plek is leeg ztjn stem is stil, wij zwijgen Heer het is Uw wil. Bedroefd, doch ook dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat heden van ons is heengegaan onze geliefde zorgzame vader, behuwdvader en lieve opa WILLEM FREDERIK KAIJSER weduwnaar van Catharina Pieternella Zegers op de leeftijd van 67 jaar. Othene: H. de Blaeij-Kaijser P. de Blaeij Terneuzen: M. Scheele-Kaijser J Scheele Koewacht C Kaijser G. Kaïjser-Howell Hulst; W F Kaijser M. Kaijser-Vet Axel A. J. Kaijser M. Kaijser-Lafort Othene: C. H van den Berge-Kaijser W. L. van den Berge Klein- en achter kleinkinderen 19 september 1984 Otheensedreef 8, 4533 PH Terneuzen. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 22 september a.s. om 13.00 uur op de Algemene begraafplaats te Zaamslag. na voorafgaande rouwdienst vanuit gebouw 'De Rank', Zaag- straat. aanvangende om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemd gebouw. Heden overleed nog onverwacht mijn man. onze zwager en oom JANNIS LEENHOUTS echtgenoot van Maria Alida Nieuwenburg op de leeftijd van 73 jaar. Breskens M A. Leenhouts-Nieuwenburg A M. Baden-Nieuwenburg 18 september 1984 Vogelenzang la. 4511 EL Breskens. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 22 september a.s. om 11.00 uur op de Algemene begraafplaats te Breskens Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in ge bouw 'De Uitkomst'. Langeweg 10 te Breskens. welke aanvangt om 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in gebouw 'De Uit komst' na de begrafenis Geen bloemen. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. In plaats van kaarten Met droefheid geef ik u kennis dat na een geduldig gedragen ziekte van mij is weggeno men. mijn lieve man FREDERIK ZEGERS op de leeftijd van 76 jaar. Axel: J. C. Zegers-de Visset Axel, 19 september 1984 Bejaardencentrum 'De Vurssche' Rooseveltlaan 1. kamer 101 4571 HT De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 21 september a.s. om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg. Vooraf wordt een korte dienst gehouden in de kapel van De Vurssche, die aanvangt om 10.00 i l«rki jriCU "est tu to reject. kusse tannei WA limeci Jiet a rakle: De Heer is mijn herder Heden is op zijn 76e verjaardag zacht en kalm van ons heengegaan mijn geliefde man. broer, behuwdbroer, oom en oudoom, de heer JAN VAN DER PEIJL echtgenoot van Anna de Blaeij Allen die hem van nabij gekend hebben zullen wel beseffen hoe zwaar ons dit verlies valt. A. van der Peijl-de Blaeij Familie Van der Peijl Familie De Blaeij 18 september 1984. Azaleastraat 4 4542 BR Hoek. De begrafenis waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 21 september as. om 14 30 uur op de algemene begraafplaats te Hoek na voorafgaande rouwdienst vanuit de Ned Herv. Kerk, Langestraat, aanvangende om 14 00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis m voornoemde kerk. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van Vremdieke. Bezoek heden, donderdagavond, van 19.00 tot 20.00 uur. He'den overleed onze beste vriend oom JAN VAN DER PEIJL Hij zal in onze herinnering blijven voortleven. Jaap, Ri Adinda Hoek, 18 september 1984. Bestuur en medewerkers van de Stichting Wel zijn voor Ouderen. Terneuzen geven u kennis van het overlijden van hun zeer actieve vice voorzitter, de heer J. VAN DER PEIJL Ons medeleven gaat uit naar mevrouw Van dei Peijl. Terneuzen. 19 september 1984. De vele blijken van medeleven en de grote steun die« mochten ontvangen tijdens de ziekte en na te! overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder, mevrouw MARIA DEY hebben ons zeer getroffen Uit aller naam; C. A. Pladdet-Buyze Dr. Leenhoutsstraat 24, 4542 AC Hoek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 38