HERCULES BV Rabobank S een medewerker afvalstoffen (m/v) GROEPSLEID(ST)ERS Hoechst Itï DE VEREENIGING KINDERZORG PERSONEEL medewerkster Office Services secretaresse (m/v) (m/v) baliemedewerkers n VERKOCHT ZATERDAG 18 AUGUSTUS 1984 AGENT voor het rayon Zeeland, West-Brabant en de Zuidhollandse eilanden Onze voorkeur gaat uit naar diegenen, die een ruime verkoopervaring hebben en bereid zijn op provisiebasis te werken De beschikking hebben over een auto. Voor deze funk tie bieden wij een hoge provisie Belangstellenden worden uitgenodigd een beknopte brief met cv te sturen aan: i. cordemeyer. tolhuis 24216537 mg nijmegen Bij vonnis van de arron dissementsrechtbank te Middelburg dd 15 augus tus 1984 is het faillisse ment van Onderhouds- en Constructiebedrijf Deco Vlissingen B V, gevestigd te Vlissingen aan de Edi- sonweg 21. opgeheven we gens gebrek aan baten. De curator: Mr. M. L. Huisman Van der Wijst Sz Huisman Postbus 5037 4380 KA Vlissingen provinciale griffie Jheibureau milieuzaken van de 2e afdeiing waterstaat, verkeer en milieuzaken van de ovinciale griffie van Zeeland kan geplaatst worden iwn 50% deelbetrekking. [functionaris wordt belast met: de voorbereiding plan zuiveringsslib en vergunningverlening; 'dé voorbereiding en uitvoering beleid klein chemisch afval; ;de voorbereiding subsidiebeleid op het terrein van het bureau; [overige werkzaamheden binnen de sfeer van afvalstoffenverwijdering waaronder het 'bevorderen van hergebruik. Wie-eisen r* bezit van het diploma bestuursambtenaar, i^ge jaren vergelijkbare werkervaring. als vaste invalkrachten oproepbaar voor wisselende uren Functie-inhoud: als plaatsvervanger wegens afwezigheid van een vaste pedagogische medewerker, diens taak overnemen: het begeleiden, samen met collega's van een groep jongeren; zo nodig het verrichten van onregelmatige dien sten (bijv. avond-, weekend en slaapdiensten); samenwerken met hoofdleiding en staf Functie-eisen: een minimumleeftijd van 23 jaar; bij voorkeur ervaring in soortgelijk werk; opleiding op het niveau van MBO-IW. Arbeidsvoorwaarden Afhankelijk van het soort tehuis is de cao-welzijn, de cao-ziekenhuiswezen of de cao-medische kleuterdag verblijven van toepassing. Inlichtingen: worden u gaarne verstrekt door de personeelfunctio naris. de heer C. J. de Leur, tel. 01180-35510. Schriftelijke sollicitaties, met ver melding van opleiding, ervaring en referenties gelieve u 10 dagen na eland he' verschijnen van dit blad te richten aan de directie van de Ver- FZ' /-Tn eeniging Kinderzorg, Nieuwstraat s OX 47. 4331 JK Middelburg. 6 _V U De Vereeniging Kinderzorg heeft een christelijke signatuur. MIDDENSTANDS- AVONDSCHOOL MIDDELBURG uitgaande van de stichting voor Chr. Middenstandsonderwijs subsidie van het ministerie van O. en W. OPLEIDING VOOR HET DIPLOMA ALGEMENE HANDELSKENNIS (HET Z.G. MIDDENSTANDS DIPLOMA) Cursusduur 2 jaar, 40 weken per jaar, 2x3 lesuren per week (dinsdag en donderdag). Bij passende vooropleiding plaatsing in 2e leerjaar mogelijk. Schoolgeld 395,- p. j. Dit bedrag is incl. een leerlingenbijdrage. Kosten boeken voor rekening cursist 200,-) Dinsdag 21 augustus om 19.20 uur Voorlichtingsavond, aanmelding, inschrijving. Aula Delta College, Merwedestraat 1, Middelburg. Verdere inlichtingen bij de directeur, G. J. Swiers, Meulpad 12, 4371 MZ Koudekerke, tel. 01185-2683. voor het verrichten van de volgende werkzaam heden: verzorging binnenkomende post; bijhouden van agenda's en maken van afspraken; stenografisch opnemen en uitwerken van brieven, rapporten etc.; notuleren van interne besprekingen; bijhouden van de archieven; overige voorkomende secretariaatswerkzaamheden. Wij vragen voor deze functie een opleiding op tenminste HAVO-mveau, aangevuld met een voltooide secretaresse-opleiding. Daarnaast verwachten wij accuratesse, zelfstandigheid en een collegiale instelling. Ruime ervaring in een soortgelijke functie is beslist noodzakelijk Naast een goed salaris bieden wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder: een 13e maand; 8% vakantietoeslag; minimaal 25 vakantiedagen; gunstige spaarregeling; sociaal voorzieningsfonds; gratis personeelsvervoer. Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J. Wiebing, personeelsfunctionaris, telefoon (01196) 8 21 06. Uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van opleiding en ervaring, kunt u tot 1 september a.s. richten aan de afdeling Personeelszaken van Hoechst Holland N.V.. vestiging Vlissingen, Postbus 65, 4380 AB Vlissingen. waarom worden alle beelden en objekten van de in dekens verpakt? f. cordemeyer, uitgever Gevestigd in Nijmegen, is een dynamisch en snel groeiende uitgever van, optimaal bruik bare. hulpmiddelen voor het onderwijs. Ons beleid trachten wij te realiseren door tij dig in te spelen op veranderende marktom standigheden en door het continu uitdragen van het besef dat de kombinatie van goede produkten. gedragen door 'n team van ent housiaste medewerkers de enige sleutel is naar blijvend kommercieel succes, ook voor de afnemerskring, die wij hoofdzakelijk vin den in het basisonderwijs Vanwege een gestadig groeiende afzet nodi gen wij gegadigden uit te solliciteren naar de funktie van Bij beschikking der arron dissementsrechtbank te Middelburg d.d. 25 juli 1984 is het faillissement, van Jacobus Cornells den Engelsman wonende Sint-Annaland. gemeente Tholen, aan de Guree- straat nr. 19 opgeheven wegens de toestand des boedels. Bergen op Zoom. 16 augustus 1984 Stationsstraat 13 Postbus 301. 4600 AH Mr. E. J. O. Hor- bach. curator. te Middelburg met tehuizen voor kinderen, behandeltehuizen, tehuizen voor moeilijk lerende kinderen, pension tehuizen, medische kleuterdagverblijven en dagcentra voor schoolgaande jeugd, vraagt ten behoeve van verschillende van haar voorzieningen, verspreid in Zeeland, OOSTBURG Scholengemeenschap 'St.-Eloy' met atheneum en scholen voor havo en Gevraagd per 1 oktober 1984 een docent(e) voor: LICHAMELIJKE OEFENING 15 lesuren(vervanging wegens zwanger schapsverlof) Sollicitaties te richten aan en inlichtingen te verkrijgen bij de rector, drs. Th. J. J. Boogaard, Postbus 32, 4500 AA Oostburg. Telefoon: OU70-3651 (school) of 01170- 3277 (thuis). In ons bedrijf ie Middelburg hebben wij plaats voor een die. samen mei collega's, zal worden belast met een aantal taken van uiteenlopende aard, zoals: bedienen telefooncentrale en telex: verzorgen van typewerk met behulp van geavanceerde tekstverwerkingsapparatuur; verwerken van administratieve gegevens via de computer; verrichten van diverse office service werkzaamheden Een leuke, veelzijdige baan voor een enthousiaste medewerkster. Een MEAO-diploma (sea. richting), enige jaren ervaring, goede 'contactuele eigenschappen en gedegen kennis van de Engelse taal achten wij voor een goede functievervulling noodzakelijk. l eeftijdsindicatie: 22 - 30 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer Kolen, afdeling Personeelszaken van Hercules BV, Herculésvveg 35. 433S PI Middelburg. Zowel mannen als vrouwen kunnen reageren. Hercules Bk is een chemische industrie. ÊHei hoofdkantoor van Hercules BV, ur__1 de Nederlandse vestiging van Hercules HERCULES Incorporated. U.S.A. is in Rijswijk (Z-H) gevestigd. ProdukUebedrijven bevinden zich in Zwijndrechl en Middelburg Hoechst Holland N V. is een dochteronderneming van Hoechst A G een internationaal chemisch/ farmaceutisch bedrijf met vestigingen in ca. 120 landen en met ongeveer 180.000 medewerkers. Het hoofdkantoor van Hoechst Holland N.V. staat in Amsterdam. Produktiebedrijven zijn gevestigd in Breda, Vlissingen en Weert In totaal zijn er ca. 2400 personen bij Hoechst in Nederland werkzaam. Rabobank Noord-Beveland verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bank diensten aan bedrijven, particulieren en instellin gen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobankorganisatie met ruim 3000 vestigingen. Wij zoeken (deeltijd/volledig dienstverband) De baliemedewerk- Kandidaten dienen be- der een dertiende (st)ers die wij zoeken reid te zijn verdere vak- maand salaris en inte- hebben als taak onze studies en/of trainingen ressante studiefacilitei- clienten te helpen bij het in commerciële en com- ten. opnemen en storten van municatieve vaardighe- Uw schriftelijke sollicita- geld en bij het betalings- den te volgen tie voorzien van een re- verkeer. Zij adviseren De kandidaten kunnen cente pasfoto wordt hen over spaarvormen geplaatst worden op vóór 3 september 1984 en andere bankdiensten, één van onze kantoren met belangstelling ver- Wij denken voor deze in Kamperland, Wissen- wacht door de directeur funktie aan kandidaten kerke, Kortgene of Co- van de Rabobank vanaf 18 jaar die in het lijnspiaat, dan wel in een Noord-Beveland, bezit zijn van een meao- vervangingsdienst voor, Veerweg 37, of havo-diploma met deze vier kantoren. 4493 AM Kamperland, economie en of handel De Rabobank biedt een in het vakkenpakket, of goede honorering en een gelijkwaardige op- uitstekende secundaire leiding. voorwaarden, waaron- van Hoechst Holland N. V. is een moderne chemische industrie, waar grondstoffen worden gemaakt voor o.a. de wasmiddelenindustrie en de polyesterindustrie. Het bedrijf telt in totaal ongeveer 900 medewerkers. De logistieke dienst speelt binnen deze organisatie een belangrijke rol Afdelingen zoals Haven en Overslag. Intern Transport, Inkoop, Expeditie en Douanezaken en Magazijnen maken deel uit van deze dienst. Ten behoeve van het hoofd Logistiek en de dienst in het algemeen zoeken wij op korte termijn een representatieve Bladenman Dat is een beroep dat iemand als u veel te bieden heeft zelfstandigheid, vaste klanten vanaf het begin en de zekerheid dat een grote uitgeverij u bij al uw werk terzijde staat. Als bladenman krijgt u via een franchise-overeenkomst met Medianet (het abonnementenbedrijf van de V.N U het exklusieve recht om In een voor u afgebakende wijk als bladenman te handelen Dat recht houdt vooral in dat u de alleenver koop van abonnementen op bladen als Libelle, Margriet. Panorama. Nieuwe Revu. Story en Donald Duck heeft' Dat recht houdt ook in dat u m uw wijk als gewaardeerd adviseur op het gebied van bladen en boeken gaat optreden Als u als franchisenemer van die rechten gebruik gaat maken, heeft u een voortreffelijk bestaan binnen handbereik Want Medianet zorgt ervoor dat u vanaf het prille begin al een flink aantal vaste klanten heeft, zodat de basis voor uw zelfstandige bestaan direkt verzekerd is' Als bladenman bent u een gerespekteerd ondernemer: hulpbezorgers zorgen voor de snelle distributie van de bladen naar de abonnees, zodat u uw handen en uw tijd vrij heeft voor de aktieve verkoop en het adviseren van uw klanten Bladenman misschien heeft u er nog nooit aan gedacht om dat te worden Maar zoudt u er nu niet eens aan gaan denken'' Binnenkort worden er informatie- avonden georganiseerd indien u linformatiebon deze wilt bijwonen stuur dan de ingevulde informatiebon op. U ontvangt dan van ons een uitnodiging ^am DE BLADENMAN is de franchise- Straat organisatie van Medianet BV. het abonnementenbedrijf van de I Verenigde Nederlandse J Teleloonnummer Uitgeversbedrijven BV i I (Bon ingevuld m een envelop zonder postzege1 sturen naar De B'adenmar. Antwoordnummer 5098. 3000 VB Rotterdam Postcode plaats kris isalaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 1.687,50 tapsr maand (maximaal schaai 7, norm 01.01.1984i. 'vertegenwoordiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. kei kader van het geven van gelijke kansen aan vrouwen en mannen bij de provincie Hand, worden vrouwen uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. fereinformatie wordt gaarne verstrekt door het hoofd van het bureau milieuzaken de vmr. C. J Meijler, tel. 01180-31355. dienen vóór 27 augustus a.s. in het bezit te zijn van de chef van de afdeling van de provinciale griffie Zeeland, onder vermelding van vacaturenum- DE VESTIGING VLISSINGEN r

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 7