Twijfel over permanente bewoning van verkochte huizen in Kortgene Franse kinderen bezoeken Schouwen Eerste toeristische dag Zierikzee met veel volk m$SEL 8EVELANDEN WISSEL SCHOUWEN GEEN STAPPEN TEGEN KOPER Gereformeerde gemeente Yerseke neemt nieuw kerkorgel in gebruik In 's-Gravenpolder straks geen grond voor bouw van woningwetwoningen Jeugdtennistoernooi op zes banen Oostkapelle WOENSDAG 11 JULI 1984 KORTGENE Woningen in de bebouwde kom van Kortgene die alleen gebruikt mogen worden voor permanente bewoning, zijn verkocht in de recreatiesfeer. PvdA-raadslid J. de Looff heeft dit de gemeente Kortgene gemeld. Het zou gaan om één woning in de Ooststraat en één in de Nieuwstraat. Makelaar I. Boot uit Kortgene die het huis in de Nieuwstraat heeft verkocht, verklaarde dat de koper wel akkoord is gegaan met de bepaling in het koopcontract dat de woning permanent gebruikt moet worden. Boot betwijfelde dit echter omdat het om een Duitse toerist ging. De gemeente Kortgene onderneemt voorlopig geen stappen ten aanzien van de koper. Zij wacht, aldus ambte naar algemene zaken J. van der Velde, eerst de driemaandelijkse lijst van wijzigingen van het kadaster af. Hij zei niet op 'verhalen uit het dorp" in te willen gaan, omdat in het verleden vaak genoeg is gebleken dat die niet klopten. Van der Velde merkte boven dien op dat makelaar Boot en notaris W'ielercomité houdt ronde in Kapelle KAPELLE - Het wielercomité Kapel- le-Biezelinge houdt zaterdag de jaar lijkse ronde door Kapelle. De wed strijd begint om 13.00 uur met de nieuwelingen, die 40 kilometer moe ten afleggen. De veteranen verschij nen om 14.15 uur aan de start. Zij rijden 55 kilometer. De C-trimmers en de A-tnmmers leg gen vanaf 17.30 uur en 19.00 uur respectievelijk 40 en 70 kilometer af. Het parcours looptvia de Van de Biltlaan, Stationssingel, Biezelingse- straat. Cederlaan. Bruéllisstraat. Ale- xanderstraat. Jagtlust en Van de Bilt laan. Start en finish zijn in de Van de Biltlaan. Meer kinderen bij activiteiten van cultureel werk in Middelburg MIDDELBURG - De tweede dag van de zomervakantie-activiteiten in Middelburg heeft meer bezoekers ge trokken dan de eerste. De door de Stichting Sociaal-Kultureel Werk in Middelburg gehouden activiteiten werden dinsdag door een kleine 240 kinderen bezocht, terwijl er maan dag ongeveer 200 Middelburgertjes aan deelnamen. In wijkgebouw 't Trefpunt aan de Nassaulaan speelde zich dinsdag het Surinaamse programma-onderdeel af. De kinderen variërend van 4 tot 12 jaar bakten onder meer maizenakoek- jes en hielden zich bezig met Suri naamse speeltjes, liedjes, dansjes en muziekinstrumenten. Het Molukse gedeelte van het programma verhuis- de dinsdag naar de kleuterschool De Sprmgplan in Nieuw- en Sint-Joos- land. Daar maakten de kinderen Mo lukse kleding na. werden pisangs ge bakken, bongo's vervaardigd en werd het gaba gaba-spel gespeeld Het Mei veld bood dinsdag ruimte voor het Nederlandse deel van de activiteiten. Zoals gemeld rouleert het programma op de drie locaties dagelijks. Zo be steedt 't Trefpunt vandaag (woens dag) aandacht aan het Molukse pro gramma. Het Vietnamese programma gaat vandaag naar Nieuw- en Sint- Joosland en het Surinaamse speelt zich vandaag op het Meiveld af. De zomervakantie-activiteiten zijn toegankelijk voor alle kinderen van 4 tot 6 en van 7 tot 12 jaar. De eerste groep kan tot kwart over twaalf te recht; de oudere kinderen gaan tot kwart voor drie door. Ook morgen cn vrijdag houdt de Stichting SKWM op de genoemde drie plaatsen zomervakantie-activi teiten. Schieting WOLPHAARTSDIJK - De hand boogvereniging 'Doel naar Hoger' uit Wolphaartsddijk hield een schieting op de staande wip. Er waren 54 schut ters. De uitslag is eerste hoofdvogel I. Helm- strijd, tweede hoofdvogel mevrouw Helma Joosse, beiden Juliana Oudelande, eerste zij vogel mevrouw D Verdonk. Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk, tweede zijvogel, P Stouthamer. Zorgvlled, Ellewoutsdijk, der de zij vogel. J A Rijk. A D. L. M. Kwadendamme. vierde zijvogel. J de Bokx. Doel naar Hoger, vijfde zijvogel. J Veer- hoek. Doel naar Hoger, eerste kal. C. Stou thamer Edele Handboog. Oudelande, twee de kal. J Roose. Doel naar Hoger, derde kal. M. C Verdonk, Concordia, 's-Heeren- hoek, vierde kal J. Veerhoek, Doel naar Braderie in Scherpenisse SCHERPENISSE - In het centrum van Scherpenisse wordt zaterdag 14 juli een braderie gehouden. De mid denstand van het dorp zal zich van 14.00 tot 22.00 uur in de winkelstraten van het dorp presenteren. Als neven activiteiten zijn er een optreden van de poppenkast Robhetty uit Steen bergen en een muzikale bijdrage van een draaiorgel. Twee leden Hulster toerclub maakten tocht van 335 km HULST Jo Esseling uit Hulst en Chris Rottier uit De Klinge (Bi, bei den lid van dc Hulster toerclub „De snelle haas", hebben de fietstocht Maastricht-Den Helder over een af stand van 335 kilometer met succes beëindigd. De derde deelnemer uit Hulst. Mark Esseling, viel na 280 kilometer uit met materiaalpech. De toertocht kende 99 deelnemers, die streden om een zilveren fiets van één kilogram. In Den Helder werd nog een tijdnt van 7,5 kilometer verreden, waaraan Jo Esseling wegens een bles sure niet kon deelnemen. Chris Rot tier werd negende met een tijd van 12.30 minuten, 48 seconden achter de C. J. Goedhals nooit zouden meewer ken aan een transactie die tegen de verordening ingaat. Zomerfeesten SINT-MAARTENSDIJK - In Sint- Maartensdijk worden vanaf vandaag, woensdag, tot en met zaterdag 14 juli de jaarlijkse zomerfeesten gehouden. De activiteiten zijn op het marktplein, waar onder meer een oliebollenkraam staat. Optreden van 'De Badgasten in Domburg DOMBURG - Een aantal vaste bezoekers van Domburg die te vens actief zijn in de wereld van de kleinkunst, voeren in de maand juli in het Badpaviljoen in Domburg het toneelstuk 'Héè! Jij ook hier!?!' op. De acteurs noemen zich De Badgasten en ze treden op op 13. 14. 20. 21. 27 en 28 juli. De optredens beginnen 's avonds om negen uur. Het gelegenheidsgezelschap komt naar Domburg op uitnodi ging van de Stichting 150 Jaar Badplaats Domburg. De artistie ke leiding is in handen van Ca- rolien Somerwil <291. die actiefis als docente amateurtoneel. De zes acteurs en actrices worden muzikaal ondersteund door een formatie die zich voor de gele genheid 'De Domburgse Harmo nie' heeft genoemd. De gemeentelijke verordening is in gevoerd in 1977. In principe mag, volgens dit besluit, geen enkel ge bouw voor niet-permanent gebruik verkocht worden zonder gemeentelij ke vergunning. Het beleid van de gemeente Kortgene Gevonden voorwerpen GOES Aan het Goese politiebu reau werden in de maand juni de volgende gevonden voorwerpen afge geven: vismolen. blauwe schoudertas: Lips-sleu- tel; gele knijpportemonnee met inhoud: rol behang; zilverkleurige ring met 3 steentjes, wieldop van auto. kleine bruine portem onnee met rode bloemen als opdruk; zwarte portemonnee met pasfoto's, autsleutels van Mazda: door Lego. autosleutel van Opel, slavenarmband; zwartgrijs spijker jasje, auto- en huissleutel aan ring. bollen wol (grijs en bruim: goudkleurige ring met steentje. 2 banden van racefiets, herders hond, sleutelbos met 4 sleutels, suède jas (muisgrijs), zonnebrillen; zwart lederen sleuteletui met 9 sleutels; bruine portemon nee met inhoud; herenbrll; zilverkleurig horloge; sleutelbos met o.a t sleutels: par kiet. lederen portemonnee met inhoud, fietsslot met sleutel: bruine portemonnee; rode dameshandtas: quartz horloge; bro che. zwarte lederen tas met inhoud, zwarte herenportemonnee: bruine portemonnee fotocamera, klapzwaard van surfplank, ro de toilettas; gouden ring; medaillon (meis jes kopje); trimbroek en handdoek. Zomeravondconcert SINT-MAARTENSDIJK - De ge meentelijke beiaardier in SintMaar- tensdijk geeft morgen, donderdag, een zomeravondconcert in de toren van de Nederlands hervormde kerk in Sint-Maartensdijk. Het concert begint om half acht. In een uur tijd zullen vervolgens acht werken ten gehore worden gebracht. heeft er onder meer toe geleid dat in de Burgemester Snellenstraat in Kortgene nog maar 50 procent van de woningen recreatief gebruikt wordt, terwijl dat in 1977 75 procent was. De makelaar van de woning in de Ooststraat, gaf evenals Boot te ken nen 'zijn' woning van de hand te hebben gedaan aan iemand die haar, volgens het contract, permanent gaat bewonen. Hij zei niet te weten of dat ook werkelijk zal gebeuren. JUMELA GE ZIERIKZEE-ST.HILA IRE ZIERIKZEE In het kader van de jumelage Zierikzee-Saint Hilaire be zoeken zestien Franse kinderen tot en met maandag 23 juli Schouwen-Dui- veland. Burgemeester Th. H. de Meester van Zierikzee verwelkomde dinsdagmiddag de jonge gasten in het stadhuis. Zij maakten vervolgens een rondleiding door het gebouw en het daarnaast gevestigde museum. Om een compleet beeld te krijgen van de Schouwse plaats werd de film 'Zierikzee - stad als een kasteel' ver toond. De jeugdige bewoners van Saint Hilai re zijn maandag aangekomen op de Balie in Zierikzee. Zij werden daar verdeeld over de gastgezinnen. Niet alleen Zierikzee is de tijdelijke woon plaats van de Fransen, maar Ook Kerkwerve, Renesse, Ellemeet, Noordwelle, Dreischor en Seroosker- ke. Hun verzamelplaats de komende veertien dagen is Zierikzee. Vanuit deze stad maken zij in totaal vijf tochten. Vandaag, woensdag, doen de Franse gasten op de fiets een indruk op van Schouwen-Duiveland. Voorts bezoeken zij Den Haag en Rotterdam, Walcheren en 'De Efteling' in Kaats heuvel. Drie dagen (vrijdag 20 juli) voordat de kinderen naar huis gaan, maken zij nog een rondvaart op een mosselkotter over de Oosterschelde. De verbintenis tussen Saint Hilaire en Zierikzee is een uitvloeisel van de watersnoodramp van 1953. De Franse plaats bood het overstroomde deel van Zeeland indertijd hulp. Het En gelse Hatfield is eveneens een zuster stad van Zierikzee. Sinds enige jaren bezoeken kinderen uit de drie plaat sen over en weer de bevriende steden. Biljarttoernooi in Sint-Maartensdijk SINT-MAARTENSDIJK - De biljart club 'Smerdiek' in Sint-Maartensdijk besloot een nederlaagtoernooi met de prijsuitreiking in clubhuis 'Smerdiek' aan de Markt. De eindstand van dit toernooi, waaraan zestien teams deel namen. is: 1. Antree '82 uit Halsteren. 2. De Kroon uit Tholen, 3. Gorishoek uit Scherpenisse. 4. De Handel uit Sint-Annaland, 5. De Pluimpot uit Scherpenisse. Beiaardconcert op Grote Kerk Goes GOES Donderdag 12 juli bespeelt Henk G. van Putten de beiaard van de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes. Het concert begint om 19.00 uur en duurt tot ongeveer acht uur. Op het programma staan werken van Corelli, Van de Gheyn, Bach. Mozart, Boedijn, Nees en drie bewerkingen van Valeriusliederen. Het concert is in de hele stad, waar dan koopavond wordt gehouden, te horen, maar het beste is de muziek te beluisteren op het pleintje achter het restaurant Slot Ostende, waar ook programma's ver krijgbaar zijn. Show van Zeeuwse klederdrachten in Grote Kerk Veere VEERE - In de Grote Kerk van Veere wordt vrijdag 13 juli een show van Zeeuwse klederdrachten gegeven, aanvang 20.00 uur. De presentatie wordt verzorgd door mevrouw M. de Jager-de Pagter uit Domburg. De n druk zal liggen op de kleding en de geschiedenis erVan. Eerst worden de oorspronkelijke historische cöstuums getoond, met uitleg over ontstaan e typische kenmerken. Daarna komen de hedendaagse uitrustingen aan bod. Na afloop van de show begeven de deelnemers zich onder het publiek en kunnen er vragen worden gesteld, terwijl de prachtig bewerkte kleding stukken. sierraden en accesoires van nabij bekeken kunnen worden. Kringwedstrijd van schietvereniging in Scherpenisse SCHERPENISSE - De schietvereni ging 'Prinses Juliana'*uit Scherpenis se hield een kringwedstrijd op de 100-meterbaan bij recreatiegebied 'Gorishoek', met 71 deelnemers. De thuisclub won de wisselbeker met 200 punten voor 'Prinses Beatrix' uit Stavenisse en 'Nederland en Oranje' uit Poortvliet Uitslagen personele baan: Klasse H 1 A Knuist, 147, 2 H. M. de Vos. 147. 3. R v Reyen, 146 Klasse A. 1. M Lindhout. 149; 2 M J. de Groen, 148, 3 D. Bruinzeel. 147 Klasse D: 1. dhr. Wurpel, 145, 2 C. de Visser, 144, 3. R v d Laar, 142 Klasse B. 1. W. Donker. 147; 2. M. Bazen, 146, 3. M. Bolier Fzn.. 144 Klasse C: 1. J Bazen. 140; 2. R. v Oudenaarde. 140. Het nieuwe orgel van de gereformeerde gemeente in Yerseke, dat 52 registers, waarvan 42 sprekende telt. YERSEKE De gereformeerde gemeente in Yerseke neemt donderdag 12 juli tijdens een kerkdienst die om 19.30 uur begint, een gloednieuw orgel in gebruik. Het orgel, een instrument met 52 registers, waarvan 42 sprekend, wordt dan bespeeld door Klaas Jan Mulder, organist van de Bovenkerk in Kampen. Ai in 1979 kreeg orgelbouwer J. L. van Heuvel uit Dordrecht de opdracht van de gereformeerde gemeen te in Yerseke om een mechanisch instrument te bouwen met voldoende capaciteit om de sterk groeien de gemeente in de samenzang te begeleiden. Doordat ook de kerk met 350 stoelen moest worden uitgebreid, raakte de orgelbouw wat op de achtergrond."maar kon in 1983, nadat de nieuwe kerk was opgeleverd, weer worden aangevat. De bijna 800.000 gulden die het instrument kostte, werd door gemeenteleden en oud-gemeenteleden in een speciaal fonds bij elkaar gebracht. Het oude orgel dat toch al hier en daar gerepareerd en opgelapt was. bleek niet meer op een verantwoorde manier te restaureren. Van Heuvel stopte in een fraaie mahoniehouten kast 52 registers verdeeld over drie klavieren en pedaal. Als adviseurs bij de orgelbouw traden op Klaas Jan Mulder en H Kwakernaat. De gereformeerde gemeente in Yerseke telt nu 1900 leden, Die worden allemaal verwacht tijdens de korte dienst voör dé ingebruikname, waarbij ds C. van der Poel voorgaat. Tijdens de dienst zal extra veel worden gezongen. Na de preek speelt Klaas Jan Mulder nog enkele psalmbewerkingen, VREES VAN PPR-FRACTIE BORSELE: De renners uit Hulst werden begeleid door Wlm Kayser in de auto. Onder de Lievemonstertoren brachten kinderen tijdens de eerste toeristische dag in Zierikzee hun oude spulletjes aan de man. ZIERIKZEE Dc eerste toeristische dag leek het dinsdag in Zierikzee zonder het zonnetje en met veel bezoekers te moeten stellen, Rond het middaguur werd het toch nog warm en de toeristen bleven komen, 's Ochtends was het vooral gezellig druk op de Balie in de schaduw van de Lievemonstertoren. Tientallen kinderen brachten er de spullen, die zij en hun ouders niet meer nodig hadden, aan de man. Burgemeester Th. de Meester van Zierikzee opende de eerste in een reeks van zes toeristische dagen in zijn gemeente. Hij benadrukte de grotere spreiding van de activiteiten over de binnenstad, Het Havenplein, waar hij sprak, was geheel gevuld met. terrassen en enkele kermisattracties. De populaire muziek spelende groep 'Bijoux' strooide haar deunen over het plein uit. Het aangrenzende havenkwartier was zoals gewoonlijk aangekleed in vissersstijl Visnetten hingen her en der boven de straten. Bij de Vismarkt speelde een muzi kant gitaar. Met behulp van electronische apparatuur weefde hij allerlei geluiden door zijn gitaarspel. De oude Vismarkt was dé plaats waar dinsdag zeebanket werd verorberd. De rommelmarkt moest om 13 30 uur plaats maken voor fietscrosswedstrijden voor kinderen vanaf zes jaar. Een poppenkast en een clown waren er voor de jongste kinderen op het grasveld bij de Lievemonster toren. De levendigheid op deze plaats heerste 's middags in de gehele Zierikzeese binnenstad. Iedere dinsdag tot en met 14 augustus herhaalt zich dit festijn HEINKENSZAND De PPR-fractie in de Borselsc gemeenteraad is bang dat in de groeikernen en met name in 's-Gravenpolder geen grond meer overblijft voor de bouw van woning wetwoningen. In de onlangs door de raad goedgekeurde notitie volkshuis vesting geeft de gemeente aan hoe de verdeling van nieuw te bouwen wo ningen in de periode 1985-1989 moet zijn. De plattelandskernen krijgen, in te genstelling tot het beleid in voorgaan de jaren, samen vijftig procent van het te bouwen contingent toebedeeld. In een aantal schriftelijke vragen aan b en w van Borsele en een begeleidend schrijven stelt raadslid J. de Koster, zich niet te keren tegen die punten in het beleid die de kleine kernen extra kansen kunnen bieden. De PPR-frac tie vraagt zich echter af of de gemeen- te een halt kan toeroepen aan de verkoop van bestemmingsplangrond aan projectontwikkelaars voor pre miekoop- of vrije sectorwoningen. De fractie wil weten of b en w inderdaad onderhandelen met het Schilderspen sioenfonds in Den Haag over de ver koop van 58 kavels in 's-Gravenpolder voor de bouw van premiekoopwonin gen. De raad heeft de verkoop van grond aan b en w gedelegeerd, wijzigingen in de financieringscategorieen kan het college zonder de raad te raadplegen doorvoeren. De Koster merkt in zijn vragen op dat de raad alleen in de planningslijsten die in september aan de.orde komen. nog kan inspreken op het woning bouwprogramma. De PPR-fraclif vraagt het dagelijks gemeentebe stuur of de bouw van 53 woningwei- woningen in 's-Gravenpolder, zoals de woningstichting Borsele dat rstaat, haalbaar kan worden geachl wanneer de grondverkopen aa den op grote schaal doorgaan. Voorts wil men weten of ook b en wftl regelmatige nieuwbouw van woning wetwoningen in 's-Gravenpolder v>i waarborgen. De Koster vindt dat h? op de twee laatste vragen in de raads vergadering onvoldoende antwoord heeft gehad. School Scherpenisse besloot schooljaar SCHERPENISSE - De Oosterschel- deschool in Scherpenisse besloot het schooljaar met een afscheidsavond voor de leerlingen van de zesde klas in het Holland Huis. De oudste kleuters en de leerlingen van de eerste en tweede klas brachten daar de musical 'Heksen en liegbeesten', de derde en vierde klas .speelden een avontuur van Tijl Uilenspiegel en de vijfde en zesde klas voerden tenslotte het ver haal 'Meester Pennelik' op. Daarna werd er afscheid genomen van dertien leerlingen die naar het voortgezet onderwijs gaan. Zij kregen een getuig schrift en een balpen. Kleiduivenschieten in Sint-Annaland SINT-ANNALAND - De afdeling Tho len en Sint-Philipsland van de Ko ninklijke Nederlandse Jagersvereni- ging hield op de baan tussen Oud- Vossemeer en Sint-Annaland een wedstrijd in het kleiduivenschieten. Aan de wedstrijd namen veertig schutters deel. De uitslagen zijn- A-groep- 1 A van de Slikke. Stavenisse 38. 2 A Elenbaas, Stave nisse 38. 3 L Kloet. Sint-Annaland 37 B-groep 1 J J Reyngoudt. Slnt-Philips- land34.2H Anthonisse Sint-Maartensdijk 34. 3 J Akkermans. Sint-Annaland 34 C-groep 1 M. J. Reyngoudt. Sint-Philips land 32, 2 P Vogelaar, Anna Jaeobapolder 31,3 J Gaakeer. Stavenisse 31. ViJfenzestig- plus. 1 W. Gaakeer, Oud-Vossemeer 36; 2 A. van de Vossen. Sint-Annaland 30. 3 H Poot. Scherpenisse 28. P. van Nimwegen won het gevarieerd jacht- parcours. De jachlcommissieleden M Punt en R Kooyman ratten de prijzen uit OOSTKAPELLE De achtste editie van het Open Sprink-jeugdtennis- toernooi die deze week op het zes banen tellende park van de Oostka- pelse vereniging wordt afgewerkt, is bijna door de voorronde heen. De krachtsverhouding in de meeste van de 30 poules die deze eerste seleetie omvat is inmiddels bepaald, maar ingrijpende wijzigingen in de prog noses heeft een en ander toch niet te weeg gebracht, zodat eventuele ver rassingen pas in het donderdag be ginnende hoofdtoernooi genoteerd kunnen worden. Bij de oudste jongens die dan volgens een afvalschema van 16 zijn ingedeeld betekent dit het spelen van nieuwe partijen voor favoriet Adriaan Arens uit Eindhoven, Coen Willem Buys (Deventer). Peter Heinz Schoolkate (MLTC), Marcel Bakker (Scherpen- zeel) en Gilles v d Gruyter (MLTC). Daarnaast moeten de kansen van gevaarlijke outsiders als Sjaak Bleyenberg (De Schelde), Lennart de Jonge, Walter Montenari (beiden MLTC) en Peter Jan Manten (Krui- ningen) echter beslist niet onderschat, worden. Bij de meisjes t/m 16 is Nicole Liedtke Essen i tot nu toe een klasse apart, hetgeen ook geldt voor Bianca v. d Wouw (Nederweert). Nathalie Heinsen (Souburg) en Marijn Jansen (MLTC) zijn ook nog ongeslagen, maar Debbie Titiheru (MLTC) liep inmiddels tegen een verrassende nederlaag op, die haar overgang naar de laatste acht evenwel met in de weg staat. Coen Willem Buys die nog gerechtigd is in de categorie t m 14 uit te komen is daar uiteraard ook koploper. Al wie van Bree (Geldrop) is wat mindet overtuigend uit de bus gekomen maar Peter Jan Manten en Ike Jozias- se (De Sprink) op hun beurt kender weer geen pardon met hun respectie velijke tegenstanders. Walter Monte nari. Wcsscl Rittmeyer (Noord-Beve land). Adriaan Beden Bekker (Essen'. Michel Gorsse (Kapelle) en Marcus I Bos (Weert) lieten verder ook een goede indruk achter. Ingrid de Vries (De Stoof), Elly CijvatI (DOS) en Elisabeth Buys (Souburg zijn hier bij de meisjes ongenaakbaar I in hun poule, maar dezelfde kwalifica-1 tie is evenzeer van toepassing o? Dorine Brasser (DOS) en Anita Brand (Domburg). Zo goed als zeker maken Jenny Kuys (Souburg) en Heieen Jan sen (MLTC) in hun spoor ook het overstapje naar het hoofdtoernooi In de jongste leeftijdsklasse eindigde Jochen de Klerk min of meer verras send voor Alwin van Bree. Sande.' Jobse (MLTC) en Michel Leydekke; (De Schelde) kruisten de rackets nog niet, maar Mark Flipse (De Sprink) gaf in zijn-poule een duidelijk visite kaartje af Richard Leydekker (De Schelde) en Matthijs Lodder (De Stoof) boekten een overwinning en I Dennis de Jong (MLTC) en Diederit I Diepenhorst (Domburg) tenslotte ver drongen hun concurrenten. Ingrid de Vries kreeg in poule 1 bij de meisjes in totaal slechts twee games tegen, maar Mirella van Rooyen (De Westkaap), Jonica Louws (Ludo ei Emergoi en Irene van Gest (MLTC) gaven hun tegenstandsters ook nau welijks kans om gevaarlijk te worden

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 20