Vijf gulden is zelfs bij óns wel etg goedkoop voor deze kwaliteitsstoffen Het Iters MIRO ANDIJVIE HAM BURGERS Jos den Hollander beste discjockey van de Middelburgse jeugdsozen VROOMS DREESWI ANN Clii 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 18 JUNI MIDDELBURG De 20-jarige Jos den Hollander, discjockey van de jeugdsoos het Hofplein in Middel burg, heeft de discjockeywedstrijd gewonnen die zondagmiddag in jeugdsoos het Trefpunt aan de Na- ssaulaan in Middelburg werd gehou den. De krachtmeting tussen de discjoc- keys uit de Middelburgse jeugdsozen was uitgeschreven door het sociaal Kultureel werk 't Trefpunt. Een vijftal kandidaten probeerde elkaar de loef af te steken in het presteren van de meest populaire discomuziek. Het deelnemersaantal had nog groter kunnen zijn als de twee kandidaten van jeugdsoos De Hayman present waren geweest. Nu lieten ze de organi satoren zonder berichtgeving mooi 'voor paal' zitten. Overigens werd het evenement ook zonder de wegblijvers een succes. De beoordeling van de kandidaten was in handen van de Middelburgse deejee Romeo Altenberg. die op Hil versum III een programma heeft en ook op Radio Noordzee te horen is. Toch nep Altenberg, om tot een eind resultaat te kunnen komen, de hulp in van de Trefpuntmedewerksters Ineke van den Anker en Els de Jonge. Met z'n drieèn kwamen zij tot de conclusie dat Jos den Hollander de beste pres tatie had geleverd. Zijn soosgenoot Marcel Scheur werd met gering ver schil tweede. De 16-jarige discjockey, die nog maar een goed jaar draait, kwam wat ervaring tekort op zijn concurrent die al zes jaar achter de draaitafel staat. Perry Walthuis van 't Trefpunt werd derde en op de vierde plaats eindig den Peter Lenting van 't Trefpunt en de 15-jarige Arie Dingemanse (Dinkyi van de jeugdsoos uit Sint-Laurens gelijk Voor de winnaar was een wisselbekei beschikbaar, want 't Trefpunt wil er een jaarlijks terugkerend gebeuren van maken Ook kreeg de winnaar een definitieve beker mee naar huis Een standaard met het cijfer '2' en '3' waren er voor de respectievelijke tweede en derde plaats Aan het eind van de wedstrijd reikte Romeo Altenberg de prijzen uit en hij gaf daarbij zijn mening over het gebodene dal naar zijn zeggen 'zeer ter zake kundig was gebracht'. „Zo'n hoog peil had ik beslist niet ver wacht", zei hij tot besluit. De bezoe kers lieten het waarschijnlijk door het fraaie zomerweer wat afweten. De deelnemers aan de discjockeywedstrijd Lenting, Jos den Hollander (winnaar) en Arie Dingemangse Commissie welzijn Vlissingen bijeen VLISSINGEN - De commissie welaj van de gemeente Vlissingen vergad# vandaag, maandag, over de nota 'at» kening extra bestuurskosten minde hedenbeleid 1983'. Het ministerie va- binnenlandse zaken heeft voor dï jaar een bedrag toegezegd van ruin 107 000 gulden Het college van b em geeft in de nota een overzicht vano posten waaraan dit bedrag is beste*: De vergadering van de commlsit wordt gehouden in het stadhuis ti begint om 17.00 uur. VVV Middelburg houdt vergadering MIDDELBURG - De plaatselijke Wï van Middelburg houdt maandag it luni i vandaag) een lede/i vergader^ Deze begint om 20.00 uur in hotel Huifkar aan de Markt. Het finance verslag over 1983 zal worden behar- deld, terwijl de leden ook wordt n. Middelburg v. I. n. r. Perry Walthms, Marcel Scheur (tweede}. Peter vraa,d de WrotinB voor 1985 vattt rtiiinpinnnnse stellen. Gevonden voorwerpen VLISSINGEN In de periode van 6 tot 14 juni zijn bij de gemeentepolitie in Vlissingen de volgende voorwerpen aangegeven' bankbiljet; lp., knuffeldier; driewieler; geld kist; rood/wit kinderjack; blauw herenjack, zwarte hanger met 3 sleutels, blauw etui met 3 sleutels, lipssleutel, 2 autosleutels; geel label met sleutel, bruin etui met 6 sleutels Aangegeven dier. in asiel wit met cypers volwassen poes Openingstijden; maandag tot en met vrijdag 09.00-12.00 uur, 14.00-16 00 uur. Bij de gemeentepolitie in Oost-Souburg zijn geen aangiftes binnenge komen Sander van Marion geeft orgelconcert in kerk Middelburg MIDDELBURG - De Haagse musicus Sander van Marion geeft morgen, dinsdag, een concert op het orgel van de Nieuwe Kerk in Middelburg. Het programma vermeldt Pastorale van César Franck; Sonata van A. Solair; Orgelconcert no 5 van Handel; twee sonates van D. Scarlatti; twee eigen improvisaties en tot besluit de Tocca ta en Fuga in d van J. S. Bach. Aanvang 20.00 uur. Organist J. Simons Vlissingen tweede op concours Ermelo VLISSINGEN De 17-jarige J. Si mons uit Vlissingen is op een orgel concours voor amateurs in de Ema- nuelkerk in Ermelo op de tweede plaats geèindigd. Aan het concours deden in totaal 27 organisten uit het hele land mee. In de ochtenduren waren de voorrondes. Uiteindelijk kwam J Simons met nog vier andere deelnemers in de finale. Winnaar werd de 16-jarige M. Ras uit Strijen. De deelnemers bespeelden een Reijlorgel. een copie van een Barokorgel uit Tzum (Friesland). J. Simons vertolkte werken van Bach en Homllius. De jury bestond uit de beroepsorga nisten Nico Vemps uit Meppel, Cees Weggelaar uit Amsterdam en Jan van Oosterbeek uit Ermelo. EXAMEN^ Pedagogische Akademie MIDDELBURG Aan de Christelij ke Pedagogische Academie voor Zee land, opleidingsschool voor christe lijk kleuteronderwijs in Middelburg, slaagden de volgende kandidaten voor de akte van bekwaamheid als hoofdleidster bij het kleuteronder wijs: E M C de Baar te Ovezande. P J H. Baarends te Goes, T. J Blok te 's-Graven- polder. J H van Breda te Bruinisse. M P. Hengst te Zoutelande, A J M. de Jonge te Ovezande, A. C. van Liere te Heinkenszand, K M Verstraten te Middelburg. De volgen de kandidates verkregen tevens het appli- catlecursusdiploma voor de volledige be voegdheid' J. J Herrebout te Goes, P M. de Voogd van der Straten-van 't Hof te Helle- voetsluls, B. J van Houdt te Scherpenisse, C. Joziasse te Middelburg. L. Kodde te Middelburg, A. Quant te Zierikzee, J C. Wlelemaker te Vlissingen. Er namen 21 kandidates aan het examen deel. Vijf kandidates moesten worden afgewezen Een kandidate trok zich voor het examen terug. Aan de christelijke Pedagogische Academie voor Zeeland slaagden voor het examen volledig bevoegd onder wijzerfes) de volgende kandidaten' L. Blankenburgh, C Kasse. P van Katwijk. E van Keulen, R. Koole, H. Kosters, M Wisse te Middelburg, J Dekker te Vlissin gen, K. Pieters, A. M. de Ronde te OosL- Souburg, I. Davidse te Sint-Laurens, A M. Marcusse te Oostkapelle, L Potappel, L de Fetjter, C Kouwijzer te Terneuzen, S. de Ridder te Arnemuiden, E van Rooijen te Westkapelle, L Bakker te Goes, P. Boerjan te Biervliet, R Fenijn te Nieuwvllet, J Heijstek te Colijnsplaat, M van Overdulve te Zaamslag, B de Paauw te Oostburg, E. Raaphorst, te Halsteren, C. Raas te Lewe- dorp, N. van der Sneppen te Zierikzee. E. Snouwaert te Eede. J Stouten te Nieuwer- kerk. L. Zuidhof te Hoedekenskerke. Er namen 31 kandidaten aan het examen deel Eén kandidate trok zich voor het schrifte lijk examen terug. Er werd één kandidate afgewezen. Eén kandidate werd toegelaten tot een herexamen. Aan de christelijke Pedagogische Academie voor Zeeland, opleidings school voor het Christelijk Kleuteron derwijs, slaagden voor de akte kleu terleidster-A de volgende kandidaten: W. Allewijn tc Krabbendijke. H. Berkel. K Tacq, M de Vriend te Terneuzen, I den Boer te Kerkwerve. V van Eek te Niéuw- vliét, M. Goethals te St -Kruis, M Kruse. H. Slimmen, M. Verhoole te Middelburg, I. Reijnlerse te Biggekerke, J. Schcele te Nieuw en Slnt-Joosland. C. Scheele te Re trenchement, E Slabbekoom te Kloetinge, D. Zoeteweij te Tholen. Er namen 15 kandidaten aan het examen deel Eén kandidate moest zich wegens ziekte terugtrekken voor het examen. Er werden geen kandidaten afgewe zen kwaliteiten De keus is enorm: sportieve effen stoffen, be drukt Zwitsers katoen, zomerse crêpe jersey, bontweef mei hoogmodische slubeffekten, stijl volle tailleur stoffen In allerlei kleuren en dessins. Vooral uw mode Of u nu een zonnig jurkje of een bermuda wilt maken, u vindt er bij ons de stof voor. Ook voor pantalons, jacks, rokken, blazers, blouses en overalls. Dubbelbreed Het gros van deze 100.000 meter aan stoffen is dubbelbreed: 150 cm Enkele kwaliteiten zijn 140 cm breed. Hoe opmerkelijker u I adverteert hoe meer u wordt begeerd. En wat kost zo'i advertentie nou ten opzichte van de hypotheekrente, dubbele lasten etcetera?) Meestal minder dan u denkt en u verkoopt sneller, want: En de makelaar/ I Je huis in de krant f brengt mensen i over de vloer. I weet van wanten en kranten. GEHAKT half-om, 1000 gram COOSJE BUSKLNSTRAAT 135 VLISSINGEN kilo 150 gepaneerd 500 gram Geldig t/m woensdag 20 tur Er kan er maar één de goedkoopste zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 10