jssr Rabobank TECHNISCH WERKVOORBEREIDER TECHNISCH TESTVOORBEREIDER eerste medewerk(st)er bankadviseur vertegenwoordiger m/v klarenbeek lts 4333 bp middelburg 'DE VAKSCHOOL' administratieve medewerker(ster) Accountantskantoor De Roo en Fossen, Beatrixlaan 13, Postbus 117, 4460 AC Goes. HTS-er werktuigbouw als toekomstig vestigingsdirecteur TH-ingenieur (m/v) ais hoofd centraal bedrijfsbureau 6 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 21 APRIL 1» ZP Binnen Fokker Woensdrecht is de ELMO (elektronische en elektrische montage) een zelfstandige afdeling. Het Bedrijfburo ELMO is verant woordelijk voor de voorbereiding en begeleiding van de produktie van elektrische en elektronische systemen en apparatuur. Momenteel zijn er twee vakatures binnen het Bedrijfsburo, nl. een technisch werkvoorbereider en een technisch testvoorbereider. Funktie-informatie De taken van deze f unktionarissen zijn 03.: technisch werkvoorbereider: het opstellen van produktie- dokumentatie op grond van tekeningen, voorschriften en specifikaties; het bepalen van de materiaal- behoefte; het opstellen van informatie t.b.v. het vervaardigen van testprogramma's. technisch testvoorbereider het ontwerpen van testprocedures; het initiëren van middelen; het schrijven van testprogram ma's aan de hand van ter beschikking gestelde dokumentatie; advies aan de leiding bij aanschaf van test-equipment. Met behulp van de testprocedures en -programma's zal de werkplaats in staat gesteld worden de eindpro- dukten middels computergestuur de apparatuur te testen op voorge schreven elektrische eigenschap pen en vereiste konfiguratie. Funktievoorwaarden: Voor beide funkties wordt een afgeronde HJS.-Elektro/Elektromka opleiding, alsmede een goede ken nis van de Engelse taal vereist. Enkele jaren ervaring in een verge lijkbare funktie strekt tot aanbeveling. Sollicitatieprocedure: Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met dhr. A. Timmermans, afdeling personeelszaken, telefoon 01646-8212. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan Fokker Woensdrecht, afdeling personeelszaken, postbus 3,4630 AA Hoogerheide met vermelding van vakature- nummer PZC 21.4. Fokker Woensdrecht behoort tot de Fokker onderneming De ca. 850 medewerkers van het bedrijf verzorgen installatie in en reparatie en revisie van militaire en civiele vlieg tuigen en de fabrikage van elektronische- en bedrad i ngssystemen FOKKER B.V. WOENSDRECHT Rath Doodeheefver/Goudsmit-Hoff fabrikant van wandbekleding vraagt voor het rayon Zeeland West Brabant een ervaren die zich, naast de directe verkoop, bezig zal houden met het adviseren/begeleiden van detaillisten en professionele verwerkers. Functie-eisen: - Ruime ervaring als vertegenwoordiger bij een duidelijk marketing gericht bedrijf. - Middelbare opleiding, gevolgd door commerciële cursussen. - Leeftijd tussen 25 en 35 jaar. - Woonachtig (of bereid zich te vestigen) in het betreffende rayon. Wat bieden wij: - De juiste man of vrouw kan rekenen op een goed salaris. -Premieregeling. - Onkostenvergoeding. -Auto van de zaak. - Deelname in het Pensioenfonds, etc. Uw schriftelijke sollicitatie, met gegevens over uw opleiding, ervaring, etc. kunt u sturen naar: Rath Doodeheefver/ Goudsmit-Hoff Verkoop B.V. Postbus 375, 1000 AJ Amsterdam, t.a.v. Hoofd Personeelszaken. Discretie is verzekerd, een snel antwoord eveneens. Wenst u vooraf meer informatie over de functie, belt u dan de heer A. Streur (tel. 020-869911). Flltecar bv houdt zich bezig met de ontwikkeling, produktie en verkoop van produkten die onder meer gebruikt worden in de professionele geluidswereld. Flitecar bv is een jonge, expansieve en internationaal werkende onderneming dat nu versterking zoekt op het commercieel gebied. Voor spoedige indiensttreding wordt dan ook gevraagd: EEN COMMERCIEEL MEDEWERKER Van de aan te stellen medewerker wordt onder meer verwacht: een zelfstandige werkhouding; initiatiefrijk optreden; beschikkend over uitstekende contac tuele eigenschappen; commercieel denkend en marktstrate gieën kunnen ontwikkelen; beschikt over rijbewijs BE en enige talen goed kan spreken; enige kennis heeft op elektronisch ge bied; minstens een middelbare opleiding heeft genoten, b.v. MEAO commercieel/ economisch. Geboden wordt o.m.: een goed salaris en secundaire voor waarden; ruime ontwikkelingsmogelijkheden; zelfstandig werk; een afwiselende boeiende functie in een jong en enthousiast team; goede toekomstperspectieven. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: FLITECAR bv Postbus 321 4380 AH Vlissingen t.a.v. directie. christelijke school voor lager en individueel technisch onderwijs generaal eisenhowerlaan 25 Het bestuur van bovengenoemde school vraagt per 1 augustus 1984 de volgende leerkrachten: Engels, 12 lestijden Muziek, 7 lestijden Installatietechniek, 13 lestijden Biologie, 2 lestijden Creatief tekenen, 6 lestijden Algemene techniek, 4 lestijden Sollicitanten dienen van positief christelijke levens overtuiging te zijn. Alleen bevoegde leerkrachten gelieven te solliciteren. Inlichtingen bij de directeur, telefoon 01180-25282 (school) of 01180-33795 (privé). Sollicitaties dienen vóór 1 mei a.s. te worden gezonden aan bovenvermeld adres. J. P. Coënstraat 5, Postbus 213, 4460 AE Goes, tel. 01100-16353. Gevraagd per 20 augustus a.s.: 1. een docent(e) voor het vak geestelijke stromingen voor 8 lestijden per week. Ten behoeve van de opleiding agogisch werk worden gevraagd; 2. een docent(e) voor de sociaal agogische vakken voor 12 lestijden per week. De vakature omvat vooral: de methodiek van het agogisch werkveld, de agogiek en de psychologie. De voorkeur gaat uit naar iemand, die ervaring heeft binnen het (semi-)residentiële en/of culturele werkveld en bevoegd is voor de genoemde vakken. 3. een docent(e) voor het vak audio-visuele vorming voor 2 lestijden per week. Het diploma NLO-audio strekt tot aanbeveling. 4. een docent(e) recht (privaat-recht) voor 2 lestijden per week. Sollicitaties te richten aan het schoolbestuur: de Stichting voor m.d.g.o., ander m.b.o. en b.b.o. De Bevelanden en Schouwen-Duiveland, p/a het schooladres. Inlichtingen worden (telefonisch) verstrekt na 1 mei 1984 (i.v.m. de Paasvakantie) door de heer G. Tegelaar, direkteur. aannemingsbedrijf postbus 6 4675 ZG st.philipsland Aann. Ligtendag B.V. móet zijn groeiend orderpakket in gedeelten omhooghijsen. Daarom hebben we plaats voor een gediplomeerd kraanmachinist die als er niets te hijsen valt op een ambachtelijke wijze ingezet moet kunnen worden. Sollicitaties te richten aan Aann. Ligten dag B.V., t.a.v. de heer G. Quaak, Nijver- heidsweg 6, 4675 ZG St.-Philipsland. Tele fonische inlichtingen 01666-2657. Rabobank Goes verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een De Rabobank Goes, één van de grote banken in Zeeland, heeft sedert een jaar een nieuw hoofdkantoor betrokken. Voor de baliebediening maakt zij gebruik van de meest geavanceerde hulpmiddelen, zoals aparte balies met terminals. De eerste medewerk(st)er van de bank adviseur zal binnen de bank-adviseurs- groep worden belast met het adviseren en/of verkopen van balieproduktdiensten, teneinde de relatie met de cliënt te verdiepen. De functionaris zal na een ruime interne opleiding en training de bankadviseur ondersteunen in zijn werkzaamheden en zorgdragen voor de dagelijkse voortgang. Bij afwezigheid van de bankadviseur dient de functionaris de bankadviseur te vervangen. De functie biedt de mogelijkheid tot het uitgroeien naar relatiebeheerder/bank- adviseur binnen de Rabobankorganisatie. Voor deze functie denken wij aan kandidaten in de leeftijd van ca. 22 jaar met een opleiding op HAVO/MEAO- niveau, aangevuld met vaktechnische opleidingen, waaronder NIBE Voor een goede uitoefening van deze functie zijn commerciële vaardigheden onontbeerlijk Enige bankervaring is een vereiste. De Rabobank .biedt een goede honorering en uitstekende'secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en uitstekende studiefaciliteiten. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u die krijgen bij de heer J.W.M. Smits, Hoofd Werkgebied Particulieren, telefoon 01100 39208. üw schriftelijke sollicitatie wordt vóór 1 1 mei aanstaande (voorzien van een recente pasfoto), met belangstelling verwacht door de directie van de Rabobank Grote Markt 1, 4461 AH Goes. Voor onze kantoor te Axel zoeken wij contact met een jonge In bezit van HEAO- of MBA-diploma. Praktijkervaring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbeveling, Goede contactuele eigenschappen zijn gewenst. Leeftijd tussen 23 en 30 jaar. Kandidaten woonachtig in Axel of directe omgeving genieten de voorkeur. Ons kantoor heeft een nauwe samenwerking met De Roo Fossen van der Meer, belastingadviseurs; De Roo Fossen Joziasse. registeraccountants. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan: Hollandse Constructie Groep bv (HCG) fabriceert staalconstructies, stoomketels, apparaten, offshore-constructies en pijpleidingen. Daarnaast worden over de gehele wereld montagewerken van komplete fabrieksinstallaties uitgevoerd. Ten behoeve van de vestiging Terneuzen van de sektor Pijpleidingen en Montage zoeken wij een De juiste kandidaat zal worden aangesteld als Hoofd Projectenbureau en in die funktie zeer nauw samenwerken met de huidige vestigingsdirecteur, die hij, bij gebleken geschiktheid, in de toekomst zal kunnen opvolgen. Het Hoofd Projectenbureau zal leiding geven aan het calculatie-, plannings- en inkoopgebeuren ten behoeve van de aktiviteiten op het gebied van apparatenbouw, constructiewerken, pijpleiding systemen, alsmede onderhouds- en nieuwbouw- aktiviteiten voor de (petro)chemische procesindustrie. De nauwe betrokkenheid in het commerciële gebeuren, maakt ervaring in ons vakgebied naast goede contactuele eigenschappen essentieel. Zij, die menen over leidinggevende kwaliteiten en organisatietalent te beschikken en die een positie ambiëren, waarin "toekomstperspectief" zit, worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Hollandse Constructie Groep bv, ter attentie van het Hoofd Sociale Zaken, Postbus 162,2300 AD Leiden. Telefoon 071-76 9311. werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv (HBG) Voor de afdeling Centraal Bedrijfsbureau van de dienst Produktie te Borssele zoeken wij een De vacature is ontstaan wegens de benoeming van het huidige hoofd in een andere functie binnen ons bedrijf. Afdelingsinformatie: Het Centraal Bedrijfsbureau telt 22 medewerk(st)ers en bestaat uit drie onderafdelingen, te weten: t Produktievoorbereiding; deze afdeling stelt de korte- en lange- termijnplanning op vém onze produktie-eenheden; Regionaal Centrum; deze afdeling verzorgt de dagelijkse coördinatie van - de produktie en de uitwisseling van de elektrische energie; - de werkzaamheden in het transportnet; - de energievoorziening naar de grootverbruikers; 0 Gegevensverwerking; deze afdeling verzamelt en verwerkt alle relevante gegevens en cijfermateriaal, waaronder de comptabele gegevens Het Centraal Bedrijfsbureau ressorteert rechtstreeks onder de adjunct-directeur Produktie. Functie-informatie: 0 leiding geven aan het Centraal Bedrijfsbureau; 0 adviseren van de directie over zaken met betrekking tot de landelijke samenwerking in SEP-verband: 0 deelnemen aan relevante landelijke commissies en werkgroepen: 0 vertegenwoordigen van de dienst Produktie binnen de PZEM, o.a op het gebied van de automatisering; 0 onderhouden van diverse contacten met grootverbruikers Functie-eisen: 0 een voltooide TH-opleiding, bij voorkeur de studierichting sterkstroomtechniek; 0 minimaal 5 jaar ervaring in de elektriciteitsvoorziening of een vergelijkbaar werkgebied; 0 ervaring op het gebied van fmancieel-economische vraagstukken en het kunnen nemen van beslissingen dienaangaande, 0 belangstelling voor of ervaring met automatiseringsvraagstukken; 0 aantoonbare leidinggevende kwaliteiten; 0 goede contactuele vaardigheden: 0 goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid Gezien de eisen op het gebied van ervaring en vaardigheden denken wij aan een leeftijd vanaf ca. 30 jaar. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen kunt u desgewenst inwinnen bij het huidige hoofd van de afdeling, ir. T.W. Siemensma, telefoon (01105) 17 20, toestel 391 (tijdens kantooruren). Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan de N.V. PZEM, afdeling P en O, antwoordnummer 205 (dit kan dus ongefrankeerd). 4330 VB Middelburg. n.v. provinciale zeeuwse energie-maatschappij PZEIVI

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 6