Anderhalve ton subsidie nodig jeugdwerk Hulst Mr van Dixhoom keiler keukens BRIDGE Zeldenrust kampioen in bedrijfsvolleybal Expositie 'Maritiemegezichten9 in Stedelijk Museum Vlissingen C C C PASIAER1 Wissel Zemms-VIsanaeren pzc/ streek OM JONGERENWERK NIEUW LEVEN IN TE BLAZEN Zandbak bij Robbedoes in Hulst r r~ Me/ka,méérdan 'n shirt kwaliteitskeukens DONDERDAG 12 APRIL 1984 20 HULST De Stichting Jeugd- en Jongerenwerk in Hulst heeft, met het oog op een toename van activiteiten voor jeugdigen in de gemeente Hulst, voor circa 150.000 gulden subsidie aangevraagd. De indiener van het subsidieverzoek wil de gelden gebruiken om het jeugd- en jongerenwerk in de gemeente weer nieuw leven in te blazen. In voorgaande jaren zijn. zo blijkt uit menten voor tieners en kinderen in de Het Jeugd- en Jongerenwerk hoopt de een onderzoek dat de stichting heeft lagereschoolleeftijd sterk afgenomen subsidie te verkrijgen om met name laten verrichten, het aantal evene- Mensen, die vroeger het clubwerk in het kinderclubwerk, het tienerwerk leven hielden, zyn in de loop der tijd en het jongerenwerk weer van de met hun vrijwillige werkzaamheden grond te krijgen. De aanschaf voor de gestopt. Uit een enquete, verricht materialen zoals kasten, papier, scha- door de voormalige jeugd- en jonge- renwerker A. Huysmans, is gebleken dat de vraag naar activiteiten voor jongeren erg groot is. Expositie rond Oranjevorstinnen in Oostburg OOSTBURG In de bibliotheek van Oostburg, ondergebracht in het mul- ti-functioneel centrum Den Hoekzak, is momenteel de fototentoonstelling "Honderd jaar Oranjevorstinnen' te zien. De expositie, ingericht door de Christelijke Bond van Oranjc verem- feeS^nden voor Oostburg en omge- gingen en de Federatie van Oranje- verenigingen in Nederland, Soosavond voor alleenstaanden in Schoondijke SCHOONDIJKE De soos voor al- enkele honderden foto's uit het leven van de koninginnen Emma, Wilhel- mina en Juliana, kortom: een beeld van het Oranjehuis tussen 1880 en 1980. Ter aanvulling van dit 'stille' De expositie is samengesteld door een werkgroep van deskundigen, onder wie mevrouw E F G. Gevers Dey-> noot-van Blommestein. oud-conser vator van het Oranje-Nassaumuseum. de geschiedkundige dr A. van Hulzen, oud-hoofd van de Leger Film- en Fotodienst J. Moonen en adjunct- gemeente-archivaris van de stad Utrecht A Graafhuis. Het Prins Bern- hardfonds verleende financiële mede werking. Het fotomateriaal is in veel gevallen nog met eerder tentoongesteld. Prin ses Juliana verleende persoonlijk toe stemming voor het gebruik ervan en adjudant I B. D. L. van Dorp. direc teur van het Koninklijk Huisarchief, zegde zijn volle medewerking toe. 'Honderd jaar Oranjevorstinnen' be staat uit negentien panelen, waaron der een stamboom in de vorm van een portrettenoverzicht. Prijzen kegelcompetitie in Hulst uitgereikt HULST Tijdens een feestelijke bijeenkomst in zaal 'Het Centrum' in Hulst heeft competitieleider E. Sturms de prijzen uitgereikt van de onlangs geëindigde Hulster kegel- competitie. Voorzitter L. Taalman van de vereni ging 'Aruba' uit Hulst noemde de eerste competitie geslaagd ..Deze competitie krijgt een vervolg, dat staat vast. Verder hopen we voor de volgende competitie meer teams te kunnen inschrijven", aldus Taalman. Aan de eerste competitie werd door drie teams met elk acht spelers deel genomen. Na een gezamenlijk koudbuffet volg de de prijsuitreiking. Winnaar van de competitie werd de kegelvereniging 'Aruba' uit Hulst. Op de tweede plaats eindigde 'Sing-Sing', en derde werd radio 'Nightingale', beiden uit Hulst. Buiten een wisselbeker voor het win nende team, was er voor alle teams verder ook.de herinneringsbeker. Ver der was er voor de beste spelers van de drie teams' Frank Reyns van 'Aru ba'. Jo Blommaert van 'Sing-Sing' en Herman Peeters van 'Nightingale' ook een attentie Die werden uitgereikt door miss Diana Willems. De bijeen komst werd besloten met een gezellig samenzijn en een bingo. Lamswaarde LAMSWAARDE - De bridgeclub Lamswaarde speelde in het kader van het 'Ruitenboertoemooi' de voorron den in zaal 'De Vier Jaargetijden' in Lamswaarde Er werd gespeeld met elf paren. De uitslag 1 mevrouw Joossen-de heer De Booy, 2. mevrouw Smulders-mevrouw Van Puyvelde. 3 de heer Pouwels-de heer Van Kruyssen. 4 mevrouw Van Waterschoot-de heer De Schrijver, 5. de heer en mevrouw De Kort Terne uzen TERNEUZEN - De bridgeclub 'Luc- tor' uit Temeuzen speelde in het kader van het 'Ruitenboertoemooi' de voorronden in hotel 'De Post' in Temeuzen. Ei werd gespeeld in één ljjn met achttien paren De uitslag. 1 de heer en mevrouw Speel man, 2 mevrouw Bakker-mevrouw Van Poelje. 3 mevrouw De Jong-mevrouw Wll- lemsteyn, 4 de heer en mevrouw Burger en mevrouw Van der Zande-de heer Verschel ling. TERNEUZEN - In het kader van het "Ruitenboertoemooi' speelde de brid geclub 'Emergo' uit Temeuzen de voorronden in hotel-restaurant 'De Müliano' in Temeuzen. Er werd ge speeld in twee lijnen met negentien paren. De uitslag. 1 de heer Kramer-de heer IJsebaert. 2 mevrouw IJsebaert-de heer Romsom. 3. de heer en mevrouw Nijsten, 4 mevrouw Hofman-de heer Burm In de B-lijn werd gespeeld met tien paren De uitslag: 1. mevrouw Vlsser-de heer Sandrl- ni. 2. mevrouw Verloop-mevrouw Vreug- denhil. 3 de heer Kock-de heer Van de Casteel, 4 de heer en mevrouw Den Haan. 5. de heer en mevrouw IJsebaert. Hulst HULST - De bridgeclub Hulst speelde in het kader van het 'Ruitenboertoer- nooi' de voorronden in het gemeen schapscentrum 'Den Dullaert' in Hulst. Er werd gespeeld in twee lijnen. De uitslagen in de A-lijn 1 de heer Bod- daert-de heer Wendcls. 2 de heer Herman de heer Van de Dries. 3 mevrouw Holla-de heer Nieland. 4 mevrouw Seydlitz-me- vrouw Van Esbroeck. 5 de heer Bar-de heer Rademakers Uitslagen in de B-lijn 1. mevrouw Van de Bogaert-de heer Melchers. 2 de heer De Nljs-de heer Van Leeuwen, 3 mevrouw Snoodijk-de heer De Leeuw, 4 mevrouw De Booy-mevrouw Wendels. 5 de' heer en mevrouw van de Casteele ving houdt zaterdag een gezellige avond in zaal Wijffels in Schoondijke. De muziek wordt verzorgd door De Apollo's en voorts zijn er bingo en een verloting. De soosavond, die ook toe gankelijk is voor bezoekers van ande- sozen voor alleenstaanden in begint om 20.00 uur. HULST Ouders, kinderen en andere betrokkenen van peuter speelzaal de Robbedoes in Hulst hebben woensdagavond de zandbak op het plein bij het Houtenkwartier, waar de peu terspeelzaal in is gevestigd, aangelegd. Geruime tijd waren vooral de vaders en de kinderen in de weer met kruiwagens en zand om de bak te vullen. Ze zijn deze week aan de slag gegaan om de zandbak nog voor de open dag in het Houtenkwartier, zater dag. volledig klaar te hebben. De installatie van de bak is mogelijk gemaakt dank zij sub sidie van het jcugdfonds Jantje Beton. Kaarting SINT-JANSTEEN De rooms-katho- lieke bond van ouderen hield een prijskaarting in het gemeenschaps centrum De Warande in Smt-Jan- steen. waaraan 28 kaarters deelna men. Uitslag: 1 A. v Waesberghe. sint-Jansteen. 2 H Vergauwen. Sint-Jansteen; 3 G Reyns, Sint-Jansteen: 4 P. Hemelaar. Sint-Jan steen; 5 J. de Letter. Kapellebrug De volgende prijskaarting is vastge steld op woensdag 2 mei. 't Duumpje maakt wandeling door WMZ-bossen Clinge CLINGE De natuurbeschermings vereniging West-Zeeuwsch-Vlaande- ren 't Duumpje maakt zaterdag een wandeling door de bossen van de Watermaatschappij Zuid-West Neder land in Clinge. De leiding heeft Geor ge Sponselee van vogelwacht De Steltkluut. Er wordt om acht uur - per auto - vertrokken vanaf het Ledel- plein in Oostburg. Bijeenkojnst voor filatelisten in Terne uzen TERNEUZEN De afdeling Temeu zen van de internationale vereniging Philatelica houdt maandag 16 april een filatelistische bijeenkomst in de Opstandingskerk. Postzegelverzamelaars kunnen er on derling ruilen en kijken en luisteren naar een lezing met dia's, beschikbaar gesteld door de stichting 'Philatelie'. Ook is er een kader te bezichtigen met een motiefverzameling 'Olympische Spelen' en wordt er geveild en geloot. De bijeenkomst begint om 20.00 uur maar postzegelliefhebbers kunnen al om 19.00 uur in de zaal terecht. ren en schrijfmaterialen zal een ge deelte van de gelden in beslag nemen, maar het grootste deel zal gaan naar huur van de gebouwen, administratie kosten. verzekeringen en onderhoud. Beroepskracht Ook vraagt de Stichting in haar aanvraag aan het dagelijks bestuur om over de brug te komen met een aanvullende subsidie voor het beta len van de beroepskracht. Deze wordt betaald volgens de werkver- ruimendc maatregel. Dit houdt in dal de beroepskracht slechts het mini mumloon ontvangt. Rekening hou dende met reiskosten, telefoonkosten en andere uitgaven die bij het werk horen acht het bestuur van het Jeugd- en Jongerenwerk dit een kari ge vergoeding. Wanneer de gemeente de subsidie aanvraag honoreren wil. denken de subsidie-aanvragers in september nieuwe stichtingen en verenigingen in de Hulsterse kernen te kunnen helpen oprichten, die op gepaste wijze de gelden kunnen gebruiken voor jeugd- activiteiten. IN EERSTE KLAS TERNEUZEN TERNEUZEN In de eerste klas van de bedrijfsvolleybalcompetitie in Terneuzen'is Zeldenrust deze week kampioen geworden. De leraren ver sloegen Roelofs met 2-1 en dat was voldoende om buiten bereik van de concurrentie te komen. Voor Ge meente is in de eerste klas het doek gevallen en datzelfde geldt voor t weede klasser Dees, die met 2-1 van Roelofs 2 verloor. Zeldenrust liet in het duel met Roe lofs mets aan het toeval over. Twee sterke openingen leverden ruime set winsten op (twee keer 15-4) en dat was reeds voldoende om voor de bloemen in aanmerking te komen. Die gerust stelling leverde in de derde set een minder gemotiveerd lerarenteam op. dat in een vrij gelijkopgaande strijd met 15-13 het onderspit moest delven. Voor Gemeente is de degradatie deze week een feit geworden. Tegenstander DOW bezegelde in de eerste twee sets al het lot van de ambtenaren en kwam die setwinsten met 15-12 en 15-7 op een 2-0 voorsprong. Gemeente scoor de weliswaar in de derde set tegen (6-15). maar opnieuw trok DOW in de vierde set het initiatief naar zich toe en dat leverde winst op met 10-6. Douane kwam in de eerste klas met de hakken over de sloot tegen Prome nade 2 (winst met 2-1en Promenade 1 had weinig moeite met PSV. dat naar een regelmatige 3-0 nederlaag werd gespeeld. In de tweede klas blijft de strijd om de tweede plaats, die recht geeft op promotie, volledig open. Kampioen Sterbanden sloot winnend af tegen Juliana (3-1) en Dees 2 kon het niet bolwerken tegen Roelofs 2. dat met 2-1 aan het langste eind trok. Die nederlaag bezegelde het lot van Dees 2, dat volgend seizoen in de derde klas mag proberen het verloren terrein terug te winnen. PZEM won in deze klas alleen in de eerste set van B S en dat was te weinig om winnen te besluiten. B S herstelde zich in de tweede en derde set en won derhalve met 2-1. In de derde klas blijft het eveneens spannend rond de tweede promotie plaats. Belastingen is uitgespeeld en moet afwachten wat concurrent Kind in de resterende twee duels doet. Pakt Kind daarin vier punten dan is dat voldoende om te promoveren. Deze week deed Kind een goede zaak. Met overtuiging werd Rabo met 3-0 ge klopt. De overige uitslagen in de derde klas: PZEM 2-DOW 2 0-3: PSV 2-Gemeente 2 0-3, V V 3 2-2 De uitslagen in de vierde klas. Flopak- Promenade 3 3-0. BRAM-Gemeente 4 3-0, MTSMEAO 2-Philips 3-0: Gemeente 3- Douane 2 3-1. Juliana-De Hoop 1-3. Volleybaltoernooi voor het onderwijs in Sas van Gent derwijs wordt op Hemelvaartsdag, donderdag 31 mei, gespeeld in de gemeentelijke sporthal in Sas van Gent. De deelname aan het toernooi staat open voor iedereen die direct of indi rect betrokken is bij het onderwijs. Daartoe behoren dus naast leerkrach ten, ook leerlingen van het middel baar en hoger onderwijs, niet-onder- wijzend personeel, schoolbegeleiders, ouders en verzorgers, oud-leerlingen van scholen en ambtenaren betrok ken bij onderwijszaken. Het ligt in de bedoeling van de organisatoren. Peter van Kouteren uit Terneuzen en Theo Sarneel uit Sas van Gent, om alle onderwijs-betrokkenen met elkaar een sportieve dag te laten beleven. Omdat het haast ondoenlijk is om per school één of meerdere teams samen te stellen, wordt het op prijs gesteld dat verschillende scholencombinaties een team inschrijven. Ook is het niet noodzakelijk dat een team bestaat uit alleen maar leerkrachten of leerlin gen. Een combinatie van de verschil lende groeperingen wordt zelfs toege juicht. Het inschrijfgeld voor de inschrijven de teams bedraagt tien gulden. Be langstellenden kunnen inschrijven bij Peter van Kouteren, Spaarnestraat 8. Terneuzen. De inschrijvingstermijn sluit op 30 april. Er kan ingeschreven worden in de categorieën heren, dames en ge mengd (minstens drie dames in het veld). Alle categorieën zijn verdeeld in twee klassen: de A-klasse voor de wat geoefende volleyballer, en de B-klasse voor de recreatieve volleyballer. Er wordt gespeeld in twee sets met een maximale tijdsduur van veertig minu ten. Bij een overaanbod aan inschrij vingen, beslist de volgorde van bin nenkomst. Gerard van Grieken exposeert in Bres kens BRESKENS Gerard van Grieken exposeert vanaf heden tot eind mei met grafiek en tekeningen in de wachtkamer van dr. Hermanides aan de Dorpsstraat te Breskens. De expo sitie is toegankelijk tijdens de spreek uren van de arts. dus niet in het weekeinde Gemeenschapsdienst Blaauwe Hoeve Hulst HULST In de kapel van de Blaauwe Hoeve is zondag 15 april een gemeen schapsdienst. Het thema van de bij eenkomst luidt: Koning en Knecht. Een combo en jongerenkoor verlenen medewerking. De aanvang is 11.15 VLISSINGEN - Het Stedelijk Mu seum in Vlissingen exposeert van 13 april tot 17 juni aquarellen, schilde rijen en tekeningen van drie 19-de eeuwse Nederlandse kunstenaars. De tentoonstelling kreeg als titel '19-de eeuwse maritieme gezichten rond Vlissingen'. Ze omvat werken van Jan Frederik Schütz. Lodewijk Gillis Haccou en Johan Conrad Greive De eerste, ge boren in Middelburg, werkte voorna melijk op Walcheren en was een leer ling van. en later leraar aan, de Mid delburgse Tekenacademie De ten toongestelde schilderijen van zijn u V-i.—. - - Eén van de aquarellen van L. G. Haccou met het Vlissingse roeiershoofd. hand hebben alle de scheepvaart tot onderwerp. Ook Haccou was Middel burger van geboorte en een leerling van de Middelburgse academie. De expositie in het Stedelijk Museum omvat een aantal aquarellen van zijn hand. in zwart en grijs, met zee- en riviergezichten. Greive jr tenslotte, was een Amsterdammer van geboor te. Hij schilderde en tekende vrijwel uitsluitend stads- en riviergezichten. Hoewel zijn werkgebied hoofdzakelijk Amsterdam was. heeft hij vermoede lijk enige tijd in Vlissingen doorge bracht, gezien de tekeningen die hij tussen 30 augustus en 6 september 1860 van Vlissingen maakte. In totaal zijn op de tentoonstelling zeven werken van Greive te zien. De expositie in het Stedelijk Museum - die overigens zonder enig feestelijk vertoon wordt geopend - is op werkda gen te bezichtigen van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 00 uur Op zaterdag is het museum geopend van 13.00 tot 17.00 uur. Op maandag is het museum gesloten. Deze openingstij den gelden tot en met 14 juni Gedu rende het zomerseizoen, van 15 juni tot en met 15 september, is het mu seum op werkdagen van 10.00 tot 17 00 uur geopend en op zaterdag van 13.00 tot 17 00 uur. Diepbedroefd om hem die voor ons een liefdevol le zorgzame en hardwerkende man en vader is geweest delen wij u mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader ARTHUR DE REU echtgenoot van Alina Maria Verwee op de leeftijd van 82 jaar. Oostburg: A. M. de Reu-Verwee Sas van Gent. G de Reu E de Reu-Debaere Axel: P. C. de Reu M M. de Reu-Sijs Klein- en achter kleinkinderen 4501 JB Oostburg, 11 april 1984. Oude Stad 44. De plechtige Uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben zaterdag 14 april a.s. om 10 30 uur in de Parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg. Samenkomst om 10.15 uur aan de kerk. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het St.-Antoniusziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag na de avondmis. gemeente 7 Het openlucht 'Scheldebad' zal voor het sei zoen 1984 in principe op zaterdag 12 mei 1984 om 10.00 uur voor het publiek worden ge opend. Mochten de weersomstandigheden echter op die dag of in die periode slecht zijn. dan behouden wij ons het recht voor om de opening te verschuiven naar een latere datum, alhankelijk van de weersgesteldheid. Het openlucht 'Scheldebad' zal na zondag 2 september 1984 worden gesloten. De openingstijden voor het publiek luiden als volgt: maandag Lm vrijdag van 09.00 -19.00 uur zaterdag van 10.00 -18.00 uur zondag van 13.00 -18.00 uur Voor de seizoenabonnementen zal van 16 april t m 19 april 1984 een voorverkoop plaatsvin den. Deze voorverkoop zal geschieden aan de kassa van het overdekt zwembad 'De Honte'. Gedurende de voorverkoopperiode zal de kas sa dagelijks van 10.00-12.00 uur en van 13.00- 16.00 uur geopend zijn. b. Het verwarmde openluchtzwembad te Zaam- slag zal voor het seizoen 1984 in principe op dinsdag 1 mei 1984 om 13.00 uur voor het publiek worden geopend. Mochten de weers omstandigheden echter op die dag of in die periode slecht zijn. dan behouden wij ons ook in dit geval het recht voor om de opening te verschuiven naar een latere datum, afhanke lijk van de weersgesteldheid. Het openluchtzwembad te Zaamslag zal na zondag 9 september 1984 worden gesloten. De openingstijden voor het publiek luiden als volgt: maandag t/m vrijdag van 13.00 -19.00 uur zaterdag van 10.00 - 18.00 uur zondag van 13.00-18.00 uur Tijdens de schoolvakantie zal dit zwembad van maandag t/m vrijdag geopend zijn van 10.00-19.00 uur. Voor de seizoenabonnementen zal van 24 april 'Urn 27 april 1984 een voorverkoop plaatsvin den. Voor deze voorverkoop zal de kassa van het openluchtzwembad te Zaamslag geopend zijn van 10.00-12.00 uur en van 13.00-16.00 uur. Gedurende de seizoenopenstelling van het open lucht 'Scheldebad' zal het overdekt zwembad 'De Honte' op de woensdagmiddagen en tijdens de weekenden gesloten zijn. Wij vestigen er de aandacht op dat de in 1984 gekochte seizoenabonnementen en 10-baden- kaarten geldig zullen zijn voor beide openlucht zwembaden. Evenals vorig jaar zal tijdens slechte weersom standigheden gedurende de weekenden het openlucht 'Scheldebad' worden gesloten en het overdekt zwembad 'De Honte' worden geopend. In dat geval zullen de openingstijden gelijk zijn aan die van het 'Scheldebad'. Een en ander zal in een zo vroeg mogelijk stadium bekendgemaakt worden bij het open lucht 'Scheldebad'. Alleen de seizoenabonnementen alsmede de 10- badenkaarten van de openluchtzwembaden zul len bij een dergelijke vervangende regeling geldig zijn voor de toegang tot het overdekt zwembad 'De Honte'. De overige badgasten dienen de voor het overdekt zwembad 'De Honte' normaal gel dende tarieven te betalen. In het openluchtzwembad te Zaamslag wordt elementair en eventueel voortgezet zwemonder wijs gegeven. Gegadigden kunnen zich reeds gedurende de voorverkoop aan de kassa van het desbetreffende zwembad opgeven. Burgemeester en wethouders van Terneuzen, C. Ockeloen, burgemeester Th. J. de Brauwer. loco-secretaris gemeente *0» Bfj de afdeling reiniging transport en magazijn van de dienst openbare werken kan worden geplaatst een werkman algemene dienst (vacature 84-3) Taken: De te benoemen functionaris zal worden belast met alle bij de afdeling RTM voorkomende werkzaamheden. Tot deze werkzaamheden behoren o.a het schoonhouden van straten en pleinen. het verwijderen van zwerfvuil. het assisteren bij de riooldienst, het assisteren bij het ophalen van huis- en containervuil; bestrijding van ongedierte: bestrijding van gladheid. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van een rijbewijs B E Salaris: Afhankelijk van leeftijd zal aanstelling plaatsvin den in schaal 3 met een minimum van 1896.- en een maximum salaris van 2334,- per maand. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij bereid zijn zich in de kern Terneuzen te vestigen. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan het college van burgemeester en wethouders en dienen gezonden te worden aan de directeur van de dienst openbare werken, postbus 1013, 4530 GA Terneuzen. _A gemeente 7 MldO tUU Hinderwet Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen, overeenkomstig het bepaalde in de artikelen 12 en 29. eerste lid. van de Wet Algeme ne Bepalingen Milieuhygiëne, ter openbare ken nis dat op 2 maart 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van de heer J C van Goethem. Patrijzenlaan 3 te Hoek. om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een horeca-inrichting op het perceel plaatselijk bekend Patrijzenlaan 3. Hoek, kadastraal bekend gemeente Hoek. sectie H. (nummeris) 889 Zij zijn voornemens de vergunning te verlenen, onder het stellen van voorwaarden ter voorko ming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving. De aanvraag, de ontwerp beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen met ingang van heden voor een ieder ter inzage ter gemeentese cretarie. afdeling algemene zaken en wel tot 12 mei 1984 elke werkdag van 09 00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen die de stukken wensen in te zien op donderdagavond van 19 00 tot 22.00 uur worden verzocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. 01150-17980. toestel 123i Desgewenst kan tijdens de kantooruren een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen Gedurende één maand vanaf heden kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk bij het colle ge van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens ru et bekend te maken. Indien daarom wordt verzocht (tel. 01150-17980, toestel 123), wordt tot 12 mei 1984 voorts gelegen heid gegeven om mondeling bezwaren in te brengen en over de aanvraag van gedachten te wisselen met het bevoegd gezag, de aanvrager en eventuele overige aanwezigen. De aandacht wordt er tenslotte op gevestigd, dat alleen degenen die bezwaren hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en de belangheb benden. die aantonen dat zij daartoe redelijker wijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de beschikking beroep kunnen instellen bü de Kroon. Terneuzen, 12 april 1984. Burgemeester en wethouders van Ter neuzen. C Ockeloen. burgemeester Th. J. de Brauwer. loco-secretaris. Promenade Noordstraat 23 -Terneuzen DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT BOUWCENTRUM voor een REDELIJKE PRIJS EEN GOEDE GARANTIE SERVICE NA LEVERING DUIDELIJKE PRIJSOPGAVE OOK PRACHTIGE WAND- EN VLOER- TEGELS INBOUWHAARDEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 34