vandaag premie-A-kijkwoning in goes Nieuw! Rabobank S ADVERTEREN DOET VERKOPEN walcheren GOES Bouwfonds 1. lage premie en volledige risico dekking, PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 17 MAART 1984 U bent welkom van 11.00 - 15.00 uur aan de Laan der Verenigde Naties 60 A. W. ROOSE Onroerend goed bv Koddelaan 46 Zoutelande Telefoon 01186-1675/1811 VLISSINGEN Royale 2/1-kapwoning a/d Van Karne- beekstr. 4. Ind.hal, toilet, L-vormige woonk. met open haard, open keuken, garage met zolder; Ie verd.- 3 sl.k., badk. met ligbad, douche, toilet; 2e verd.: 4e sl.k., c.v. en badgeiser. Het geheel is goed onderhouden en geïsoleerd. Gelegen op 263 m2 grond. Vraagprijs 195.000,- k.k. ZOUTELANDE Vrijstaande bungalow a/d D. Koddelaan 40. Ind hal, L-woonk., open keuken, 2 sl.k., douche, toilet; 1e verd 2 sl.k., badk., woonk. met keukenhoek; garage bevat: woonk., sl.k., douche/toilet, slaapzoldertje. Volledig gemeu bileerd en gelegen op 500 m2 grond. ZOUTELANDE Recreatie-app. aan de Duinweg 117-5. Ind.; hal, woonk. met keukenhoek, 2 sl.k., douche, w.c., terras. In kelder is een berging voor elk app. Het betr. hier een benedenapp. met uitzicht op de duinen. Volledig gemeub. Vraagprijs 125.000,- k.k. OOSTKAPELLE Vrijstaande bungalow a/d Eikenlaan 22. Ind.. hal, L-woonk met open haard, open keuken, bijkeuken met c.v. en gasboiler, slaapk.; 1e verd.: 4 sl.k., badk. met ligbad, douche, toilet. Het geheel is goed onderhou den en rustig gelegen. Vraagprijs 355.000,- k.k. OOSTKAPELLE Vrijstaande bungalow aan de Irislaan 26. Ind.; hal, grote woonk. met gashaard, keuken, 3 sl.k., douche, toilet, garage; 1e verd.: 2 sl.k., toilet, Gelegen op 600 m2 grond. Het geheel is keurig onderhouden en volledig gemeubi leerd. Vraagprijs 225.000,- k.k. OOSTKAPELLE Vrijstaande bungalow met berging a/d Zeesterlaan 10. Ind.: hal, woonk. met open haard, open keuken, 3 sl.k., badk. met ligbad, c.v. op gas. Het geheel is goed onderhouden en gelegen op 600 m2. grond. Vraagprijs 175.000,- k.k. incl. meubilering KOUDEKERKE Recreatieappartementen a/d Drie Turken laan 32/50 (Dishoek). Hiervan zijn er nog enkele te koop. Prijzen vanaf 75.000,- k.k. incl. meubilering. Op 200 m van zee. KOUDEKERKE Vrijstaande bungalow met garage a/d Anthonissenstraat 21. Ind.: hal, woonk. met open haard, keuken met inbouwapp., 2 sl.k., badk. met ligbad; 1e verd.: 4 sl.k., toilet, c.v.-ruimte. Het geheel is goed onderhouden, geïsoleerd en gelegen op 552 m2 grond. Vraagprijs 275.000,- k.k. KOUDEKERKE Meulpad 5. Uit6t. onderhouden en goed gesitueerde hoekwoning met mogelijkheid voor garage. Ind.. hal. Z-woonkamer van 45 m2, open keuken; 1e verd.: 4 sl.k., badk. met ligbad, toilet, wastafel; c.v. op gas; bouwjr. 1980. Prijs 140.000,- k.k. WESTKAPELLE Vrijstaande recr.bungalow a/d Joosses- weg 178. Ind.: hal, woonk. met keukenhoek, 3 sl.k., badk. met ligbad en toilet, berging met c.v. en gasboiler, terras op het zuiden. Gele gen op 935 m2 grond op 500 m van zee. Vraagprijs 178.000,- k.k. WESTKAPELLE Recreatie-appartement op de Ie verd.. Duinweg 118. Ind.: hal, woonk. met keuken hoek, 3 sl.k., badk. met douche, toilet, wasta fel, balkon op het zuiden, volledig gemeubi leerd. Dit appartement staat op erfpacht grond. Erfpacht 1100,- p./jaar. Vraagprijs 65.000,- k.k. TE HUUR Arnemuiden In de wijk Brakenburg I fijne eengezinswoningen met 3 slaapkamers en ruime zolder. Huurprijs f 585,— p.mnd. inkl. servicekosten. TE HUUR OF TE KOOP Vlissingen Offenbachlaan, zeer royale woningen met berging en carport. Bevat o.m. royale living met open haard, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad. Zeer gunstig gelegen. Momenteel beschikbaar 1 tussenwoning, 1 hoekwoning, 1 twee onder een kap Huurprijzen v.a. f 868,— p.mnd. inkl. servicek. Koopsommen v.a. f 157.200,—k.k. TE HUUR OF TE KOOP Noordhoeklaan. Een drie-tal forse eengezinswo ningen met garage, bad, open haard, 4 slaapkamers etc. Huurprijzen f 739,— p.mnd.inkl. servicekosten Huursubsidie mogelijk Koopsommen vanaf f 137.000,—k.k. Voor inlichtingen, dokumentatie en/of afspraak voor bezichtiging of financieringsgesprek. Bel ma. t/m vr. van 09.00 - 16.30 uur. Nederlandse Gemeenten Korte Delft 2 Middelburg Telefoon 01180 - 27158* Zekerheid op lange termijn en een lage hypotheek-rente! Advies op maat. Bij de Rabobank heeft u de ze kerheid dat u altijd een hypo theek krijgt die bij u past Alléén bij de Rabobank kunt u kiezen uit zoveel mogelijk heden. Dat kan de Variabele Rente Hypotheek zijn, de 3- of 5-jaar Vaste Rente Hypotheek of de unieke Rente Stabiel Hypotheek En voor iedere hypotheek geldt: de rente die de Rabobank u biedt is altijd laag. Maak een afspraak met de hypotheek-adviseur van de Rabobank. Hij geeft u advies op maat en kan u pre cies vertellen wat de voorwaarden van uw eigen Rabobank zijn. De Variabele Rente Hypotheek. Wilt u maximale vrijheid? Neem dan de Variabele Rente Hypotheek. Bij een hypotheek met een variabele rente betaalt u nooit meer dan de geldende marktrente. Aanpassingen vinden geleidelijk plaats. Stijgt de marktrente, dan betaalt u meer, daalt die, dan worden uw hypotheeklasten lager. Bovendien kunt u bij de Variabele Rente Hypotheek onbeperkt boete- vrij aflossen. En meestal de afgeloste bedragen opnieuw opnemen, zonder notariskosten. De huidige variabele rente bij maand- betaling en gemeentegarantie is 7,9% en dus aantrekkelijk laag. De Vaste Rente Hypotheek. Wilt u absolute zekerheid voor enkele jaren? Neem dan de 3- of 5-jaar Vaste Rente Hypotheek. Wat de rentestand ook is, bij een Vaste Rente Hypotheek hebt u de zekerheid dat de hypotheek- lasten gedurende de afgesproken ter mijn niet hoger worden. Daarna wordt de rente opnieuw voor een volgende, zelfde periode, vastgesteld. Aan de hand van de dan geldende marktren te. Het rentepercentage voor een hypotheek met 5 jaar vaste rente met gemeentegarantie en maandbetaling bedraagt thans 8,4%! De Rente Stabiel Hypotheek. Wilt u zekerheid op lange termijn? Neem dan de Rente Stabiel Hypotheek Een nieuwe en unieke hypotheek- vorm van de Rabobank. Deze vangt 30 jaar lang de schokken in uw hypotheeklast op. Het principe van de Rente Stabiel Hypotheek is simpel. Stel, dat de hypotheekrente op het moment van afsluiten 8% is. Zolang de hypotheekrente tussen de 6% en de 10% blijft, gebeurt er met uw rente niets. Stijgt de rente verder naar 11%, dan wordt uw rente 9%. Daalt de rente weer tot 10%, dan gaat uw rente weer terug naar 8%. Daalt de rente naar 5%, dan wordt uw rente 7%. De rente van de Rente Stabiel Hypotheek is bij maandbeta ling en gemeentegarantie momenteel 8,75%. De Rabobank Hypotheek met Levensverzekering. De Rabobank heeft nu een eigen hypotheek met levensverzekering, die een unieke optelsom biedt van: 2. keus uit alle rentetypes die de Rabobank voert (Variabel, 3- of 5-jaarVaste Rente en het unieke Rente Stabiel-systeem), 3. een optimaal belastingvoordeel, 4. elke 5 jaar aanpasbaar aan veranderde omstandigheden. geld en goede raad

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 24