ptt I DJ I II! Tl ervaren steenzetter afdelingshoofd m/v Ddt is een leuke baan: Badmeester/rekreatieleider bij Bungalowpark Burghstede filiaalchef Rabobank Q advies/verkoopmedewerkers Woningtelecommunicatie m/v PERSONEEL mr. J. W. de Beijl te Goes, een jonge medewerkster BULLDOZERMACHiNIST Hoogheemraadschap Noordhollands Noorderkwartier Öilïïr BUNGALOWPARKEN assurantie-adviseur (m/v) operators Hoechst HE stichting verpleeghuis DE BLAAUWE HOEVE Montagetechniek Fc buitendienstmedewerker STICHTING GEZINSVERVANGEND TEHUIS MIDDEN ZEELAND INVALKRACHT M/V beveiligingsbeambten (m/v) PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 10 MAART i Het telefoondistrict Breda (1400 medewerkers) is verantwoordelijk voor de afzet van telecommum- catie-produkten en -diensten aan particuliere en zakelijke gebruikers in West-Brabant en Zeeland In Zeeland regelt de regio Woningtelecommumca tie Goes de voorzieningen en het administratief beheer voor de particuliere markt De verkoop adviespunten Goes, Middelburg en Terneuzen hebben momenteel een aantal vacatures voor 36 uur per week Het werkterrein van deze medewerkers Advisetfen van klanten over voorzieningen, voor waarden, prijzen en levertijden Demonstreren en verkopen van woningtelecommunicatie-apparatuur Regelen van afspraken over tijdstip van uitvoering Vervaardigen van werkopdrachten Admmistraiie- gegevens verzorgen Afwikkelen van correspon dentie. Beheren van de vrije telefoonnummers Beschikbaar stellen van apparatuur en regelen indienststelling O rize v Diploma MEAO commerciële richting of MDS c.q. MMO. Klantgerichte instelling. Bereidheid aanvul lende cursussen en/of opleidingen-te volgen. Wat wij bieden Maximaal f 2248. bruto per maand (op basis van 36 uur per week) Jaarlijks 7 vakantietoeslag en ten minste 23 vakantiedagen De sollicitatie Indien nodig wordt informatie verstrekt door de heer A.W. Vermeulen, (01100) 1 60 10, tst 32 privé (01180) 3 54 66 Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen, ongefrankeerd, richten aan: Telefoondistrict Breda Afdeling Personeelsvoorziening en Loopbaanontwikkeling Postbus 90153 4800 RE Breda ptt telecommunicatie Telefoondistrict Breda I Voor de afdeling Statistiek op ons hoofdkantoor te Middelburg zoeken wij een 1e assistent(e) statistiek De werkzaamheden bestaan uit: verzamelen, verwerken en verstrek ken van statistische gegevens over diverse gebieden: berekenen van het kleinverbruik elektriciteit en het kleinverbruik gas. assisteren bij statistische onderzoekingen. Gevraagd wordt HAVO/VWO vooropleiding en statis tisch analist VVS of HEAO-BE met wiskunde en statistiek ot andere gelijkwaardige opleiding. bij voorkeur ervaring met statistische werkzaamheden Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan de N V PZEM. afdeling P en O. antwoordnummer 205 (dit kan dus ongefrankeerd). 4330 VB Middelburg. Voorstad 45, vraagt voor spoedige indiensttreding: Vereisten: Havo- of gelijkwaardige opleiding, alsmede een typediploma. Schriftelijke sollicitaties te richten aan genoemde notaris, correspondentie adres: Postbus 14, 4460 AA Goes. n.v. provinciale zeeuwse D"7C|Mfl energie-maatschappij liiiliiiliiiiiilliilliliiiiliiiiiiiliiliiiiiiiiliiiiliiiiiiiiiiiiiiiiilllllliiiiiililliiiili Gevraagd ervaren AANNEMERS- EN VERHUURBEDRIJF MELIS-GAPINGE Schellachseweg 4, Gapinge. Tel. 01189-1551. liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Hoogheemraadschap Noordhollands Noorderkwartier (waterschap, belast met taken, die betrekking hebben op het beheer en onderhoud van zeeweringen, dijken ep wegen in de provincie Noord-Holland boven het IJ gelegen) zoekt: voor de technische dienst in het district Petten een die zal worden belast met onderhoudswerk aan de Hondsbossche zeewering (steenzetten) en algemene onderhoudswerkzaamheden aan dijken en wegen. Hierbij zal de voorkeur uitgaan naar een steenzetter, die bekend is met onderhoudswerk aan zeeweringen en hoofden en die deze werkzaamheden zelfstandig kan uitvoeren Voor de funktie geldt als standplaats Petten, waarbij men bereid moet zijn zich in Petten of omgeving te vestigen Het hoogheemraadschap zal bij de huisvesting bemiddelen. Aanstelling. in de rang van steenzetter 1e klas. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van f 1.937.- tot f 2.477,- (uitloop tot f 2.691 ,-•). Overigens zijn de bij de overheid gebruikelijke rechtspositie regelingen van toepassing. Uw sollicitatie: gaarne binnen twee weken na het verschijnen van dit blad schriftelijk aan de directeur van de technische dienst van het hoogheemraadschap. Postbus 22, 1800 AA Alkmaar. Inlichtingen: bij de heer P Breed (districtshoofd) tel. 02268 - 1252 (kantoor) 02268 - 1553 (privé). Bungalowpark Burghstede bij Burgh-Haamstede op het zeeuwse Schouwen Duiveland, is één van de luxe Bohemen Bungalowpar ken. Het gehele jaar geopend en voorzien van o.a. een overdekt verwarmd zwembad, sauna, zon nebank, tennisbanen, rekreatie- ruimte, kinderboerderij, restau rant/bar, wasserette, supermarkt en een groot aantal 6-persoons bungalows met alle komfort. De man die wij zoeken verzorgt samen met een kollega alle werk zaamheden voor het zwembad, de sauna, tennisbanen en bovendien de rekreatieve aktiviteiten. Hierbij wordt ook afwisselend 's avonds en in het weekend gewerkt. Een aantrekkelijke baan in een pret tige werksfeer. Bent u representatief, 20 tot 25 jaar, heeft u een EHBO-diploma en goede kontaktuele eigenschap pen? Beschikt u (bij voorkeur) over een gerichte opleiding en er varing in een soortgelijke funktie? Stuur dan spoedig uw sollicitatie brief aan Bungalowpark Burghstede, t.a.v. de heer R. Boerma. BUNGALOWPARK BURGSTEDE Daleboutsweg 4, 4328 PP Burgh-Haamstede Telefoon: 01115-2110 i pji i Brilmij, zo langzamerhand een begrip op het gebeid van goede glazen, goede lenzen en up-to-date-monturen. Maar vooral een naam die synoniem is met een overtuigend advies, met toegewijde service, ook nadat het juiste glas in het juiste montuur gezet is. En, sinds Brilmij deel uitmaakt van Pearle Vision Center een keten van optische speciaalzaken, zijn er vele mogelijkheden voor schaalvergroting en uitbreiding, óók op personeelsgebied. We zoeken daarom r onze vestiging in Terneuzen een De man die wij zoeken heeft de benodigde diploma's. Mogelijk heeft hij, of studeert hij voor het diploma OV. Hij krijgt binnen ons bedrijf een gerichte opleiding om het specifiek servicegerichte Brilmij-concept in de dagelijkse prak tijk op de juiste manier uit te dragen. De financiële voorwaarden kunnen zeer gunstig genoemd worden met emolumenten zoals: - representatiekosten; - reiskostenvergoeding; - gunstige vakantietoeslag; - kerstgratificatie; - aantrekkelijke bonusregeling Voelt u iets voor deze baan. bel dan even met of schrijf naar Brilmij, adres: Lange Zelke 20 - Vlissingen tel. 01184-10064. Rabobank Noord Beveland verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen Wij maken, als zelfstandige bank. deel uit van de landelijke Rabobankorganisatie met ruim 3 000 vestigingen. Wij zoeken een voor de buitendienst. De afdeling Assurantiën adviseert particulieren en bedrijfsrelaties over verzeke ringen en bemiddelt bij het afsluiten daarvan. De buitendienst-adviseur sjDeelt binnen de afdeling een essentiële rol. Hij/zij onderhoudt de contacten met cliënten en informeert en adviseert hen op objectieve wijze over al onze verzekeringen. Samen met collega's levert de assurantie adviseur een actieve bijdrage aan de uitbreiding van de bestaande verzekeringsportefeuille. Voor de uitoefening van deze ambulante functie achten wij een opleiding op middelbaar niveau nood zakelijk, aangevuld met tenminste het Assurantie-B diploma. Ervaring in een soortgelijke, liefst adviserende, functie is in onze ogen onmisbaar. Wij Wij denken aan kandidaten van ca. 28 jaar. Een psychologisch onder zoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer Biondina, hoofd Bank zaken. tel. 01107 - 1855. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de Rabobank, Veerweg 37, 4493 AM Kamperland. DE VESTIGING VLISSINGEN van Hoechst Holland N. V. is een moderne chemische industrie, waar grondstoffen worden gemaakt voor o.a, de wasmiddelenindustrie en dë polyesterindustrie. Het bedrijf telt in totaal ongeveer 900 medewerkers. In de Fosfordivisie is plaats voor enige in volcontinudienst (5/4 ploegendienst) Zij gaan installaties bedienen waarmee uit fosfaat- erts verschillende fosforprodukten worden gemaakt Wij vragen een opleiding Scheepswerktuigkundige VD-A of B en een leeftijd tot 40 jaar Wij bieden een goed salaris en overige voorwaarden, waaronder 8% vakantietoeslag en een 1.3e maand. Belangstellng? Als u aan onze eisen voldoet kunt u contact opnemen met de heer J W. IJkel van Personeels zaken. bij wie u een sollicitatieformulier kunt aanvragen Telefoon (01196) 8 23 40 of 8 21 10 Schriftelijke sollicitaties kunt u ook aan hem richten, afdeling Personeelszaken van Hoechst Holland N V., vestiging Vlissingen, Postbus 65, 4380 AB Vlissingen. Hoechst Holland N. V. is een dochteronderneming van Hoechst A.G een internationaal chemisch/ farmaceutisch bedrijf met vestigingen in ca. 120 landen en met ongeveer 180.000 medewerkers. Het hoofdkantoor van Hoechst Holland N. V. staat in Amsterdam. Produktiebedrijven zijn gevestigd in Breda, Vlissingen en Weert. In totaal zijn er ruim 2500 personen bij Hoechst in Nederland werkzaam. wel In verband met het vertrek van een van onze afdelingshoofden zoekt de direktie van de Blaauwe Hoeve voor een afdeling geestelijk gestoorden van het verpleeghuis een Gedacht wordt aan iemand met de volgende kwali teiten: Het kunnen coördineren en organiseren van de totale patiëntenzorg op de afdeling. De kandidaat moet goede contactuele eigen schappen bezitten. Hij/zij zal moeten kunnen werken in een multi disciplinair team. Het kunnen begeleiden van de leerling-zieken- verzorgden. Hij/zij zal oog moeten hebben voor het woon- en leefklimaat op de afdeling. Wij verwachten van de kandidaat: een verpleegkundige opleiding A of A/B, De C.A.O. Ziekenhuiswezen is van toepassing. - Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de verpleeghuisarts Dr. I. de Bakker. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Algemeen Direkteur van de Stichting tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Truffinoweg 2,4561 NT Hulst, tel. 01140-81000 Ex Specialisten op het gebied van bevestigingsmaterialen Ter versterking van ons verkoopteam vragen wij voor onzir afdeling industrie/handwerk voor het bezoeken van de bouwe- (ftl aanverwante bedrijven een enthousiaste commerciële Mit met gevoel voor techniek \0< rayon: provincie Zeeland. De man, die wij zoeken, dient aan de volgende voorwaarden te voldoen: opleiding min. MAVO, commercieel inzicht, doorzettingsvermogen, goede kontaktuele eigenschappen, woonachtig in het gebied. Leeftijd 23-35 jaar, zonder ervaring onnodig te reflecteren. Wij bieden: vast salaris, goede begeleiding, enthousiast binnendienstteam. Sollicitatiebrieven richten aan: Würth Nederland B.V. Direktie, Postbus 344, 5201 AH 's-Hertogenbosch. kon Jen nodigt geïnteresseerden uit te solliciteren naar de funcw van: in haar gezinsvervangend tehuis aan de Pyntorenstraatt;||/// Goes. Het is een huis op algemene grondslag en er wonen mensen. De invalkracht wordt ingeschakeld bij ziekte en vakantie vanót groepsleiding. De werktijden zullen onregelmatig zijn en het aantal uren di! gewerkt wordt zal liggen tussen 0 en 40 uren per week. De C.A.O. voor dagverblijven en tehuizen voor gehandicapten! van toepassing. De invalkracht dient ervaring te hebben in het omgaan mi geestelijk gehandicapten en woonachtig te zijn in Goes of diretö omgeving (binnen een straal van 10 km). Inlichtingen kunnen vanaf maandag 12 maart 1984 worden ingewonnen bij Hm tge: Lootens en Johan Geerse, onder nummer 01100-21922. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het bestuur van de sticht»? Hoogeweg 7, 4424 NM Wemeldinge. Voor onze werkmaatschappij Gom Security Service B.V. zoeken wij in de direkte omge ving van Vlissingen Zij zullen portiersdiensten en surveillance diensten gaan verrichten in zowel dag- als nachtdiensten. Wij zien uit naar beambten met goede omgangsvor men en een dienstverlenende instelling. Bij voorkeur in het bezit van een rijbewijs en woonachtig in Vlissingen. Leeftijd vanaf 23 jaar. Ervaring of diploma LOI-A gewenst, echter niet vereist Heefl u belangstelling, dan verzoeken wij u te bellen naar de afdeling personeelszaken, telefoonnummer 010-6233.33, en een sollicitatieformulier aan te vragen. Natuurlijk kunt u ook bellen voor informatie. Gom Bedrijfsdiensten voor Gebouwen. pa

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 8