Basketbalclub uit Sas won en verloor wedstrijd Dallinga wint clubtitel Roger Veraart wint kustloop Finalisten bekend in strijd om de beker Steen nieuwe leider dames PROTEST TEGEN UITSLAG PZC/ streek Zaalvoetbal in Oostburg Volleybal in Sas van Gent naar een spannend slot DINSDAG 28 FEBRUARI 1984 TERNEUZEN De basketbalclub Sas geeft zich niet gewonnen. Het herenteam verloor volgens het wedstrijdformulier weliswaar met 28-29 van Operatie '71, maar beide teams zijn er heilig van overtuigd dat die uitslag op een misverstand berust. Er is dan ook een protest ingediend in de vaste overtuiging dat het resultaat later alsnog gewijzigd zal worden. laatste minuten in het voordeel van de thuisploeg. Voordeel De uitslagen: Dames: Volharding- Operatie '71 60-25. Jumping Crabs- Scheldesport 60-17; Voorwaarts-Val- kemsse II 56-21; Delta Colijn-BC Sas 32-15 Heren: Operatie '71-BC Sas 29-28 tonder protest): Volharding II- Scheldesport 18-15. De derby Operatie '71-BC Sas werd een wedstrijd met twee gezichten. De thuisploeg haalde uit een goede start, met Van de Runstraat in een hoofdrol, 6-0 en op dat moment wisten de gasten niet goed hoe ze hun tegen stander af moesten stoppen. Mogelijk was Operatie zelf wat geschrokken van die goede opening, men liet Sas in de wedstrijd komen en dat had min der prettige gevolgen voor de Oost- burgse ploeg Die werden gaandeweg door een op volle toeren draaiende Sas-formatie onder de voet gelopen. Eenmaal die achterstand echter rechtgetrokken haperde het verder ook bij Sas, in een moeizame worste ling gingen de ploegen daarna op een schamele 8-14 ruststand af. Kort daar na kwamen de problemen achter de wedstrijdtafel werd met de score maar wat aan gerotzooid Punten van Sas werden bij Operatie bijgeschreven en de chaos was zodanig dat ook arbiter Luuk Dierick er geen wijs meer uit kon worden. Terwijl beide ploegen ervan overtuigd waren dat Sas de wedstrijd gewonnen had. kwam 29-28 op het formulier. En bij een eerste controle kon ook Dierick daar geen graten in vinden. Dierick speelde ove rigens toch een opmerkelijke rol. Bij een 28-27 stand voor de Sasse ploeg vroeg coach Peter Vaal zeventien se conden voor tijd een wissel aan „Normaal mag je daar twintig secon den tijd voor nemen, in feite stonden we dus gewonnen", aldus Vaal. Maar Dierick floot na dertien tellen weer voor beginnen en in een laatste po ging had Operatie resultaat met een afstandsschot dat voor eerderge noemde einduitslag (29-28) zorgde. Han Moerman van Operatie: „Sas was zeker winnaar". Vaal protesteerde dan ook, keek nadien het wedstrijd formulier nog eens .na en is er zeker van dat zijn team alsnog de punten toegewezen krijgt „Op het formulier staan punten genoteerd achter be paalde spelersnummers. Die zijn bil OOSTBURG Bar de Ploeg en Ad viesbureau Cok leverden in de twee de klas van de Zavio een opmerkelij ke prestatie door Sikkels en Sluis 2 te kloppen. De 5-0 overwinning van Harry Bonte op Oude Raedthuys 2 inag er ook zijn. Cebeco Zuidwest kreeg aansluiting met' de midden moot door Buitenlust na een specta culaire wedstrijd met 5-4 te verslaan. Uitslagen De Ploeg - Sikkels 7-3. Cebeco - Buitenlust 5-4, Oude Raedthuys 2 - Bonte 0-5, Cok - Sluis 2 4-1. Sultan - Ko Paepe 4-7. Stand tweede klas Bakkerij Zagers 13-20, Du Commerce 12-18; Harry Bonte 13-15. Sluis 2 13-14. Sikkels 13-13, Cebeco 12-12, Oude Raedthuys 2 12-12. Buitenlust 13-12. Cok 13-11. De Ploeg 12-9, Wiebs Tap 12-4 Programma woensdag: Sluis 1 - Vooruit. Maandag Buitenlust - Oude Raedthuys 2, Sikkels - Cebeco, Breskens '82 - Sultan; Honda - Sluis 1. Sluis 2 - De Ploeg. Operatie bijgeschreven Maar alleen Sas speelde met nummers We winnen dat protestis Vaal zeker. Scheldesport-heren speelde bij Vol harding II een uitstekende wedstrijd. Om een om scorend bleef de stand in de eerste helft praktisch in evenwicht, helde alleen naar Volhardingkant over als daar twee vakzitters (uit het eerste team, red.) ingezet werden. Die inbreng tikte toch niet doorslagge vend aan. Scheldesport hield zijn ver dediging goed gesloten, ook lang bal bezit en speelde rond tot het uitgele zen kansen kreeg Via sterke persoon lijke nummertjes bleven de bezoekers dan ook aanklampen. Bij rust 28-26, in de tweede helft een nog steeds opti maal scorende Terneuzense ploeg die kort voor tijd zelfs op 45-40 voor sprong kwam. Op dat cruciale mo ment bracht Volharding de lengte van eerdergenoemde bankzitters m. En dat duo besliste de wedstrijd in de ZAAL VOETBAL TERNEUZEN TERNEUZEN De finale van de bekercompetitie in het zaalvoetbal- rayon Tcrneuzen confronteert eerste klasser Eksakt (maandag 19 maart) met het in de derde klas uitkomende RIO DTS. In de deze week afgewerkte halve finales kwalificeerden Eksakt (de bekerhouder) en RIO DTS zich voor de eindstrijd ten koste van tweedeklasser Kravo (3-2 voor Ek sakt) cn derdeklasser PSV (7-1 voor RIO DTS). Waar RIO DTS-PSV vrijwel ieder spanningselement ontbeerde, daar bleek Eksakt-Kravo een typisch be kerduel. dat de toeschouwers tot het eind toe in het ongewisse liet. Het was Eksakt dat in de eerste helft het betere van het spel had en terecht uitliep naar een 3-1-voorsprong. Maar na de hervatting schakelde de ploeg onnodig terug naar een lagere versnel ling en werd Kravo de gelegenheid geboden terug in de wedstrijd te ko men. Het werd aldus 3-2. waarna Franz van der Pijl de kans kreeg de stand weer in evenwicht te brengen toen Eksakt-doelman. Eddy Porreij een ongeoorloofde sliding maakte en Kravo een strafschop toegekend werd. Maar Van der Pijl slaagde er niet in om Tonm ue jvuii, luie ue plaats van de voor twee minuten weggestuurde Porreij innam) te pas seren Het bleef dus bij 3-2, hoewel Kravo in het restant van de wedstrijd in het offensief bleef. Het duel tussen RIO DTS en PSV kende zijn winnaar al in de beginfase. Twee maal achtereen scoorde RIO DTS in de eerste minuten, om vervol gens nog voor de rust naar 3-0 uit te lopen. PSV gaf zich daarna gewonnen en liet zich in de tweede helft naar een 7-1-nederlaag spelen. Behalve de twee bekerwedstrijden werden nog drie duels afgewerkt. In de tweede klas won Witte Boussen met 5-2 van Van Strien. En in de derde klas B waren Excelsior en Dow 3 succesvol. Excelsior won met 6-2 van Atoom Boys en Dow 3 versloeg Stof fels met 6-4. Het programma woensdag 29 februari Instuif-Gemeente 2 (19 00 uuri, Belastm- gen-Ovet (19 45 uuri; Van Stnen-PZEM (20 30 uuri. Voltreffers-Scheidsrechters (21 45 uuri; Witte Boussen-RWS (22.00 uur), Philips 2-Kravo (22.45 uur) Maandag 5 maart: HKC-Gemeente 1 (18 30 uur): NSM- OAZ (19 15 uur), Dow 4-Goalgetters 2 (20 00 uur), PSV-Goalgetters 1 (20.45 uur): ABN- Terneuzen 1 (21.30 uur); Philips 1-Van der Poel (22.15 uur). Voorwaarts verraste het bezoekende damesteam van Yalkenisse II met een al in de opening tan de wed strijd. Daarin voerden dc Axelse da mes een man-to-man patroon volgens hel boekje uit en haalde daar voor deel uit. Op het moment dat Valkc- nisse zich op dat systeem in ging stellen schakelde Voorwaarts over naar zóne en ook daar hadden de bezoeksters kennelijk niet op gere kend. Resultaat 26-11 na een uitste kende eerste helft van de thuisploeg. Er zou een dito vervolg op komen. Weliswaar kwam in het begin van dat tweede deel Valkcnisse iets terug (19-29), maar de eindspurt die Voor waarts in huis had bleek toch te machtig. Met Van Espen en Geel- hoedt weer gretig scorend liep Voor waarts naar een ruime 56-21 overwin ning. Scheldesport toonde zich niet snel genoeg om in het duel bij Jumping Crabs de aanvallen van de gastvrou wen te ontregelen. Bovendien stak er te weinig durf in de Terneuzense ploeg waardoor veel persoonlijke duels, me de ook door de meerlengte van de Crabs, verloren gingen. Jumping Crabs belaagde zijn tegenstander van afstand, pakte de rebounds als het schot niet goed lag en drukte Schelde sport helemaal terug in eigen verdedi ging. Halfweg 33-8, via een sterke tweede helft van de Crabs die daar de fysieke kracht irizetten tenslotte 60- 17. Operatie '71 dames kwam bij Volhar ding nooit in zijn spel. De vrij harde tegenstander lag de Oostburgse da mes niet. Het eenrichtingsverkeer werd op 60-25 in het voordeel van Volharding afgesloten. Ook een verzwakt BC Sas kon bij Delta Colijn het initiatief nooit naar zieh toe halen. In het verweer werd bovendien nogal een zware fouten- last opgelopen zodat erg voorzichtig gespeeld moest worden om voltallig naar het einde te kunnen gaan. Mar leen Vaal, uitstekend spelverdeelster bij dc Sasse dames, kreeg haar aan val niet op gang. De lengte van Delta Colijn was een ander wapen waarop de Sasse dames geen antwoord had den. Bij rust 13-6, na dc pauze en het initiatief steeds bij de thuisploeg, werd Sas kansloos opzij gezet (32-15). Terneuzense ploeg bijna zeker van titel in de RVO HULST In de RVO-voetbalcompe- titie is de kampioen bijna bekend. Zondag stonden de nummers een en twee tegenover elkaar. Die wedstrijd eindigde in een ruime overwinning voor het Terneuzense W Stoffels dat FC Bosland met 5-0 versloeg. In de eerstehelft zag het er niet naar uit dat de score zo hoog op zou lopen, alleen Gerrie Fieret kon toen de Bos- land-keeper passeren. Na rust liepen de aanvallers van Stoffels echter keer op keer door de Bosland-verdedlging. Uit de vele kansen raapten Jan van Dixhoorn en Frank van 't Westeinde er vier op. Beide spelers scoorden twee keer waardoor de 5-0 zege op het bord kwam. Gentse Poort - OZOi Sport was een gelijkopgaand duel met wisselende kansen René Gijzel ge bruikte er voor de pauze een van om Gentse Poort naar een 1-0 ruststand te schieten. Ronny Schelfhout zette de ploegen in de tweede helft verdiend gelijk (1-1). Stand 1 W Stoffels 16-28 2 FC Bosland 16-22, 3 Disco Luve 15-20, 4 Gentse Poort 16-14, 5 OZO Sport, 16-13, 6 Disco Love II 15-3. Bridge AXEL De bridgeclub Axel speelde de zevende wedstrijd van de winter competitie. in het cultureel centrum de Halle. Groep A 9 paren, de uitslag 1 mevrouw pel de heer Bode 2 dc heren Pel-Moeliker, de heren L. Scheele-Van Bambost Groep B 8 paren, de uitslag 1 de dames d Heiden-Mossevelde, 2 gedeeld de dames keeman-Schink; 3 echtpaar Verstralen. Groep C 6 paren, de uitslag 1 de heren Scheele-De Block, 2 de heren Bisschop-De Maagt, 3 de dames Mattheeuws-De Vries Een aanval van Sas op de bucket van Operatie SLUISKIL Mcerten Dallinga is zondag clubkampioen van de trim- club Dallinga uit Sluiskil geworden. Iu een spurt tussen vijf man bleef hij als sterkste overeind tegen onder meer de Belg Luc Standaert en de ex-liefhebber Willv de Feber, die met ingang van het huidige wiclerseizoen ook is toegetreden tot het legertje van de trimmers. Deze onderlinge Sluiskilse clubtitel strijd werd overigens een geanimeer de wedstrijd. Vanaf de start waren er vluchtpogingen te noteren, maar geen Een beeld uü de trimioedstrijd van allen kon slagen. Echt interessant werd het pas toen een zestal, renners aan de leiding kwam. De gebroeders Joop en Jan Dubbeldam, Willv de Feber, Meerten Dallinga en de Belgen Luc Standaert en Jean-Marie de Roo. De laatste moest echter wegens een lekke band achterblijven, slaagde er bijna m om weer terug te komen bij de koplopers, maar op het moment dat de samensmelting een feit ging wor den, reed hij opnieuw lek en kon daarna de kans op een eerste succes in de ploeg van Dallinga wel vergeten De vijf overigen konden toen onder elkaar uit gaan maken wie de rapste was. Meerten Dallinga toonde zich superieur voor Luc Standaert en Willy de Feber. Voor aanvang van de clubtitelstrijd werd de nieuwe formatie van de trim- club Dallinga, zoals die dit seizoen in de Zeeuws-Ylaamse en Belgische tnmkoersen eruit zal gaan zien. aan het pubhek voorgesteld De uitslag van de clubtitelstrijd: I Meerten Dallinga. 2 Luc Standaert; 3 Willy de Feber. 4 Joop Dubbeldam. 5 Jan Dubbeldam; 6 Bennie de Smit. 7 Rico Trevisan. 8 Piet van Bendegem; 9 Levien de Feijler; 10 Henk Peeters; 11 Cor Verplanke, 12 Jean-Marie de Roo; 13 Ronald Belijenbergh; 14 Ru- die de Backer; 15 Pieter Harms. AXEL Het Wapen van Axel Kasbe- ke is de kampioen van de eerste klasse van dc Axelse zaalvoetbal- competitie. Iets wat zeker niet als een verrassing mag worden aange merkt. omdat de ploeg met kop en schouders boven de rest uitstak. Wel een verrassing was dat men deze week de titel al op zak kon steken. Zelf kw am men niet in het veld en de concurrentie, Wim de Waal en Deto Jeans, moest aantreden tegen teams die voor hun als een makkie mochten worden beschouwd. Voetbal blijft echter voetbal en de utislagcn laten zich niet gemakkelijk voorspellen. Dat bleek ook weer eens te meer deze week in Axel. want de Donkere Wolk trok zich neils aan van de reputatie van De Waal en versloeg dit team met 4-2. Ook Primus. Pluvm had weinig respect voor de nummer drie van de ranglijst en klopte Deto Jeans met 5-3. Dit alles maakte dat het Wapen van Axel Kasbeke voor niemand meer. bereikbaar is. De tweede klasse kent weer één leider. Groosman/Smulder. Zelf wisten de Westdorpenaren het Koewachtse Wil ton er onder te houden, 4-1, maar Le Faber kwam niet verder dan 2-2 tegen het Wapen van Axel Kasbeke II Dit betekent dat Gerrit Eman en zijn ploeg weer een puntje voorsprong hebben op de nummer twee. Wim de Waal de Donkere Wolk werd ver diend door Jos Lambert en de zijnen gewonnen. Zij waren veel agressiever en kwamen dan ook verdiend op 2-0. Wel wist De Waal nog voor rust, op gelijke hoogte te komen, iets dat hen daarna toen de tegenstander was uit gelopen naar 4-2, niet meer gelukte. Ook Primus/Pluym speelde een goede wedstrijd en wist bovendien de ge creëerde kansen goed af te ronden. Gezien dit Deto Jeans niet al te best lukte was de overwinning volkomen verdiend te noemen, 5-3. Dax Pallets wist in deze klasse een zwaar bevoch ten 2-1 overwinning te behalen op de rode lantaarndrager Electra de Maayer. Wim de Waal moest ook in zijn tweede wedstrijd, waarvoor deze weke voor moest worden aangetreden, een ne derlaag incasseren. Moy Fa toonde zich de betere ploeg. Er werd fel gejaagd op de bal, iets wat bij de tegenstanders nu juist ontbrak. De overwinning van Moy Fa was dan ook volkomen verdiend. 3-2 In de tweede klasse stuntte deze week Haak Keukens door het veel sterker geachte opel Kerkhaert een gelijk spel af te dwingen. 2-2. Ook Wilton heef tegen Groosman, Smulders tot vier minuten voor het einde de indruk gewekt zijn naam van 'kampioennen- doder' weer eens eer aan te doen Op dat moment stonden de cijfers im mers nog steeds op 1 -1Toen echter de mannen van Gerrit Eman. tegen alle verwachtingen in, toch de stand nog op 2-1 wisten te schieten bleek ook de tegenstand van de Koewachtenaren aan diggelen te zijn geschoten, 4-1. Foto Dieleman Schepper zorgde dooi Doelder Groen op 2-2 te houden, dat laatsgenoemde een punt verder achterop geraakte in de strijd on eerste plaats. Le Faber gelukte hel om in de allerlaatste minuut de scha de te beperken tot een punt achter stand door op het moment dc stand op 2-2 te brengen tegen het bijzonder lastige Wapen van Axel/Kasbekc II. De Internationale Sneldienst uit Ter- neuzen plaatste zich in de midden moot van de ranglijst door rode lan taarndrager Markt Boys/Dolf Schoot met 3-1 te verslaan, La Bourse ver sloeg Axel met 3-1 Door deze over- winning hebben de voetballende ten nissers zich bij de sub-top genesteld Stand eerste klas Wapen van Axel Kasbe ke 16-30; Wim de Waal 7-21; Deto Jeans 16-20: Supermarkt Den Hamer 16-18. AZVV 16-16, Dax Pallets 16-15. Primus Pluym 16-15. Moy Fa 16-13 Donkere Wolk 16-13. Groovy Bar 15-11, Electra de Maayer 17-4 Tweede plas: GroosmarvSmulders 18-29. Ii Faber 18-28: Doelder Groen 18-27. La Bouf-, se 18-22: Kota Radja 18-21, Foto Dieleman Schepper 18-21, Opel Kerkhaert 18-21; HGG 17-19; Wapen van Axel/Kasbeke II 17-19, Internationale Sneldienst 18-17, Broomchemle 17-12, Wilton 18-9, Axc-1 18-8, Himk Keukens 17-7, Markt Boys DolD Schoot 18-5. Biljarten van ouderen speelden een wedstrijd tegen de afdeling Clinge in het dien stencentrum 'De Lieve' in Hulst Pas in de laatste partij wisten de Hulster spelers de wedstrijd in een overwin ning om te zetten: 370 tegen 366 caramboles voor de Clingenaren. Over drie weken staat de return op het programma. SAS VAN GENT De recreatieve volleybalcompetitie in Sas van Gent is de beslissende fase ingegaan. Voor al in de gemengde klas belooft het een erg spannend slot te worden, waarin de twee toonaangevende teams elkaar nog ontmoeten. Bij de dames in de eerste klas is leider Savok 1 na de 3-0 winst op NSM weer eens stapje dichter bij de titel geko men. Aan twee punten uit twee duels heeft Savok 1 voldoende om zich bij de kampioenen Savok 4 (dames 2) en Savok 1 (heren 2) te voegen. Slechts in de eerste set kon NSM enige tegenstand van betekenis bie den tegen de Savok-dames, die toch met 15-11 zegevierden. De overige twee sets leverden winst op met 15-6 en 15-1. BIERVLIET In de Zeeuws-Vlaam- se damesvoetbalconipetitie werden er slechts twee wedstrijden gespeeld. Steen, dat gemakkelijk van Terneu- zen won en veruit de meeste wed strijden heeft gespeeld, is de nieuwe leider geworden. Biervliet won van Breskens en is nu een stevige mid denmoter geworden. Stand' Steen 12 7 3 2 17 40-17 Hoofdplaat 9 7 1 1 15 37-11 AZW 10 7 1 2 15 32-12 Hoek 8 6 2 0 14 39-10 Biervliet 11 6 0 5 12 20-13 Spui 8 4 1 3 9 25- 8 Ria 8 3 2 3 8 25-18 Temeuzen 8 1 0 7 2 5-29 Philippine 11 1 0 10 2 6-66 Breskens 9 0 0 9 0 3-48 STEEN-TERNEUZEN Het elftal van Steen was veel sterker dan het bijna onderaanstaande Ter- neuzen. Voor rust was de wedstrijd dan ook al beslist door twee doelpun ten van Diana Broeckaert en een van Vivian van Bunder, In de tweede helft werd het overwicht in nog meer tref fers uitgedrukt. Diana Broeckaert scoorde opnieuw twee keer en Aruek van Dorselaar maakte het. halve do zijn vol. Temeuzen wist slechts spora disch aan aanvallen toe te komen. BIERVLIET-BRESKENS De vnj harde wind had de wedstrijd helemaal in zijn greep De voetbal sters wisten zich af en toe geen raad met de rare capriolen die de bal maakte. Biervliet had duidelijk een overwicht en drukte dat voor rust uit in een treffer van Denise Remeijn. Vijf minuten na rust was Breskens dicht bij de gelijkmaker, maar het schot belandde op de paal Na deze tegen- slagzakte de bezoekers terug en Bier vliet profiteerde via twee doelpunten van Denise Remeijn en een van Tilly van Eek. BRESKENS Roger Veraart heeft de eerste kustloop van Breskens gewonnen. De Vlissinger finishte ruimschoots voor Walter Snou- waert uit Eede, die tweede werd en Adrie Versluys uit Oostburg. Hon derdnegenenzeventig trimmers had den zich zondagmorgen ingeschre ven voor de drie te lopen afstanden, die door trimelub Vooruit en Atle tiekvereniging West-Zeeuwsch Vlaanderen (in oprichting) waren uitgezet. Het verheugde wedstrijdleider Jaap van Peperstraten vooral dat de jeugd in grote getale aanwezig was De meesten van hen liepen de twee kilometer. Het parkoers dat over de Boulevard en de Promenade voerde. werd het eerst volbracht door Tho mas Nygaard uit IJzendijke. voor zijn plaatsgenoten M. Schilders en R. van Waes Om elf uur werd voor cafetaria De Kombuis het startschot gegeven van de vijf en de tien kilo meter De vijfkilometerlopers liepen via het zwembad, waar ze terugkeer den richting Kombuis. Westdorpe- naar Hans de Caluwé bereikte als eerde de fmish in een tijd van zeven tien minuten en twintig seconden, op geringe afstand gevolgd door Bart IJsebaert en Mare Groosman. Roger Veraart, Walter Snouwaert en Adne Versluys liepen onmiddellijk ter was a) bekend dat de ereplaatsen door dit drietal verdeeld zouden wor den. Enige honderden meters voor het keerpunt, dat bij 'Het Killetje' was, lag Veraart al een dertigtal meters voor op Snouwaert. die op zijn beurt Versluys op afstand had gelopen Walter Snouwaert had er halverwege nog alle vertrouwen in en hij riep dan ook dat hii de leider nog wel zou terughalen Roger Veraart zorgde er echter voor dat zijn voorsprong niet minder werd en de laatste kilometer werd de onderlinge afstand zelfs nog iets groter, zodat hij met een halve minuut voorsprong als eerste over de finish ging Uitslagen: twee kilometer 1. T. Nygaard IJzendijke 8 mtun. 30: 2 M. Schilders IJzendijke 8 min 35, 3 R van Waes IJzendijke 8.39; Vijf kilo meter: 1 Hans de Caluwé WesLdorpe 17 20: 2. Bart IJsebaert 17.34; 3 Mare Groosman 17 58. tien kilometer 1 Roger Veraart Vlissingen 34 19. 2 Walter Snouwaert Eede. 34.50; 3. Adrie Versluys Oostburg 35 28. 4. Jan van de Linde Oostburg. 5. Hu- bert van Lansbergen Spoorslag, 6. Jos Ekkebus Breskens; 7. Jo Sturm Vlissingen, 8. Johnny de Martelaere IJzendijke; 9 Tonnie Veerman Oost burg: 10 11 J. DielemaiiBiervhet, J de Bral Temeuzen. De ruim 200 loper: De Vliet moest in deze klas het lootje leggen tegen Savok 2, dat in.de beslis sende set overtuigend won: 2-15,15-13 en 8-15 De heren van Jeroen en Zaamslag 1 leverden in de eerste klas een spannende strijd, waarbij de be langen voor beide formaties groot waren Zaamslag. vorig seizoen nog onaantastbaar in de race naar het kampioenschap, verloor de openings set met 15-12 Een goed geconcen treerd spelend Jeroen trok ook in de tweede set aan het langste eind (15-13) en daarmee was de wedstrijdzege in elk geval binnen. Twee gelijkopgaan- de teams vochten een uitermate boeiende derde set uit, waarin Zaam slag met 16-14 won. Voor deze uitslag heeft, Jeroen een theoretische v sprong van drie punten. De heren van CPC konden opnieuw geen volwa. dig team op de been brengen Met vier mannen en één vrouw werd tegen stander De Sterre bestreden Uiterard leverde dit geen problemen op voor J3e Sterre. dat met 15-8. 15-11 en 15-f won. V v Philippine blijkt in de gemengde klas een struikelblok voor de leiders Nadat enkele weken geleden De Ster re een punt was afgesnoept, moest vorige week De Block reeds in de eerste set capituleren: 15-13. Daarna won De Block alsnog via 15-0 en 15-8 Het team van Gemeente boekte in de tweede klas heren de derde achtereen volgend overwinning (2-1 tegen NSM 2: 16-14.11-15.16-14). kampioen Savok 4 versloeg De Vliet 3 in de tweede klas dames met 3-0 (15-10. 17-15 en 15-12' en Sluvoc wees Renique met 2-1 te rug 11-15. 15-4 en 15-13. Kynologenclub in Sluiskil verzorgde een lezing SLUISKIL - De Zeeuws-Vlaamse Ky nologenclub hield voor de leden een lezing in zaal 'Atlantis' in Sluiskil. De lezing werd verzorgd door de voor zitster van de raad van beheer op kynologisch gebied, mevrouw Brooy- mans. Het onderwerp 'heupodyplasie' kwam tijdens de bijeenkomst in al zijn facetten aan de örde. Na afloop bestond er de mogelijkheid om vragen te stellen. Voor de lezing bestond ruime belangstelling.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 34