PERSONEEL Rabobank Q PRUS-SIAG in; hoofd kas en kantoren (m/v) TOTAL Raffinaderij Nederland N.V. J 3 CL K CD =3 Q. O" C 03 CD Unitleid(st)er gemeente kortgene ASSISTENT VOOR DE ENGINEERING MANAGER R)stOrders DIRECTIE-SECRETARESSE DIRECTIESECRETARESSE ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER VROON ziekenhuis Iievensberg bergen op zoom voorman machinist 18 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 25 FEBRUARI 1984 Total Raffinaderij Nederland N.V. bouwt naast de bestaande aardolieraffinaderij in VIissingen-oost een nieuwe conversie-eenheid. Hierin zullen uit de zwaarste restprodukten (stookolie), lichtere produkten zoals naphta en gasolie vervaar digd worden. De nieuwe eenheid zal onder andere uit een hydrocracker -de eerste in Nederland en de grootste ter wereld- bestaan met een bijbehorende waterstoffabriek Voor de bestaande raffinaderij, zowel als voor de nieuwe fabrieken zoeken wij INSTRUMENT ONDERHOUDS-ENGINEERS Van hen wordt verwacht dat ze na een niet al te lange inwerkperiode zelfstandig kunnen opereren. Toezicht houden op en het inspireren van de onderhoudstechni- cians. Ook modificaties en kleine projecten vallen onder hun beheer. Gezien de belangrijkheid van de funktie dienen geïnteresseerden in het bezit te zijn van een opleiding op HTS niveau aangevuld met een applicatiecursus meet- en regeltechniek. Kennis van digitale technieken gezien de complexheid van de hydrocracker strekt tot aanbeveling. Ervaring van tenminste 2-5 jaar op een raffinaderij of in de chemische industrie in de onderhoudsfeer is een vereiste. Tevens zoeken wij jonge HTS-ers, electrotechniek of procestechniek die opgeleid willen worden tot INSTRUMENT ONDERHOUDS-FUNKTIONARIS Voor de juiste kandidaten bieden wij een zelfstandige funktie met een uitsteken de salariëring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, en goede verdere ont plooiingsmogelijkheden. Voor informatie kunt u contact opnemen met onze heer Dijselijnck 01196-13000, toestel 234. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: TOTAL Raffinaderij Nederland N.V. t.a.v. de afdeling Personeelszaken Postbus 210 4380 AE VLISSINGEN Q_ Randstad is het grootste Nederlandse Uitzendbureau met ruim 80 vestigingen in het hele land. Daarin zijn meer dan 130 gespecialiseerde units ondergebracht Bedrijven, instellingen en overheid schakelen Randstad in voor tijdelijk personeel bij o a pieken in het werk vakantie en ziekte van vaste medewerkers Zij. die om uiteenlopende redenen tijdelijk werk zoeken, kunnen bij Randstad terecht voor banen op kantoor, m de industne. in de gezondheidszorg, m de horeca, of in de technische sector De intercedent(e) heeft vanuit een Randstadvestiging dagelijks contact met zowel bedrijven als uitzendkrachten Voor onze nieuw te openen vestiging in Goes zoeken wij momenteel een Uw taak zal zijn: de dagelijkse leiding van de betreffende vestiging bij het werven, ontvangen, sele.cteren en testen van uitzendkrachten het onderhouden en uitbreiden van onze relatie met bedrijven dmv tele fonische en persoonlijke contacten het stimuleren van en enthousiast mee werken aan een goede dienstverlening naar uitzendkrachten en inleners afhandeling van de administratie Wij verwachten van u: leeftijd 25 - 28 jaar. VWO opleiding, bij voorkeur gevolgd dooreen beroepsopleiding (Hogere Hotelschool. HTS Schoevers). enkele jaren bedrijfservaring, liefst in de commerciële dienstverlening, woonachtig zijn in Goes of direkte omgeving, of bereid zijn daar te gaan wonen Wij bieden u een zelfstandige functie met persoonlijke ontplooiingsmogelijkheden Interne opleiding en de mogelijkheid tot het volgen van externe opleidingen Naast een goed inkomen, verdere emolu menten zoals o a een 13e maand, 8,5% vakantiegeld, representatie- en onkosten vergoeding en 25 vakantiedagen Voor meer informatie kunt u bellen met Riet Rijnen, tel 013-42 20 39. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een recente pasfoto, ontvangen wij graag op het districtskantoor van Randstad Uitzendbureau bv tav deheerN.JP Westphal Stadhuisplein 6. 5038 TA Tilburg Herhaalde en gewijzigde oproep In verband met vertrek van de huidige funktionaris roepen burgemeester en wethouders van Kortgene sollicitanten op voor de funktie van: hoofd bureau welzijnszaken Algemene informatie: De gemeente Kortgene maakt deel uit van het proefprojekt specifiek welzijn regio De Bevelanden. Tot de taken behoort, naast uitvoering van de welzijnsplanning, redaktie ge meentelijk voorlichtingsblad, brand weerzaken en sportzaken. Gevraagd wordt iemand, die in het bezit is van het diploma G.A I of B A eventueel een verdere vakopleiding; en ervaring in bovenstaande werkzaamhe den. Aan deze funktie is een salaris verbonden van 2477,- tot 3274,- of van 2905.- tot 3726,- bruto per maand afhankelijk van gebleken be kwaamheid. Alle gebruikelijke rechtspositierege lingen zijn van toepassing. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer G. Noort- hoek. hoofd bureau welzijnszaken, telefoon 01108-1553. Sollicitaties te richten aan de burgemeester van Kortgene. Hoofdstraat 79. 4484 CD Kortgene. binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. Gevraagd per 1 mei a.s. plaatwerker welke zelfstandig schadereparaties kan verrichten en bereid is eenvoudig spuit werk te doen. Ervaring met schade-expertise sterk tot aanbeveling. Sollicitaties te richten aan directie Autobe drijf Rijk B.V., M. A. de Ruyteriaan 8-16, 4461 GE Goes, tel. 01100-28545. Rabobank Noord-Beveland verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank. deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een Het hoofd van de afdeling maakt deel uit van het leidinggevend kader van de bank. De gevraagde functionaris geeft leiding aan 12 medewerktst)ers en stimuleert hen tot een correcte en actieve dienstverlening aar. cliënten. Tevens treedt hij/zij op als Chef Kas hoofdkantoor. Hij/zij draagt de verantwoording voor het handhaven en vergroten van het marktaandeel van de bank door middel van een optimale verkoop van bankdiensten via de balie Bovendien stelt hij zij het marketingplan op, bewaakt de realisering van de geplande activiteiten en rapporteert hierover aan de directie. Wij denken voor deze functie aan kandidaten in de leeftijd van ca. 28 jaar. die een opleiding op HBO niveau hebben gevolgd, bijvoorbeeld HEAO-BE of -CE met aanvullende studies. Een "servicebewuste instelling is van belang, evenals het vermogen om vlot maar zakelijk met cliënten om te gaan Leidinggevende kwaliteiten zijn onmisbaar, terwijl ook een aantal jaren ervaring in soortgelijk werk tot de eisen behoort Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer C. Noordhoek. directeur, telefoon 01107 - 1855. Clw schriftelijke sollicitatie wordt belangstelling verwacht, binnen door de directeur van de Rabobank. Veerweg 37, 4493 AM Kamperland. Wij rijn een groeiend chemisch bedrijf, gespecialiseerd in de fabricage van broomverbindingen onder andere bestemd voor de farmaceutische, kosmetische, fotografische, plastic- en voedingsmiddelenindustrie over de gehele wereld. Personeelsbestand omvat ca. 90 medewerkers. Voor onze fabriek in Terneuzen zoeken wij op korte termijn een Hij zal verantwoordelijk zijn voor: a. het voorbereidingen van c. de planning van deze nieuwe projekten; goedgekeurde projekten; b. het maken van kostenbe- d. het vervaardigen van spe- grotingen; cifikaties voor de inkoop van materialen en machi nes. Onze gedachten gaan uit naar iemand met het opleidingsniveau van werktuigbouwkundig ingenieur. Kandidaten moeten ten minste 5 jaar praktijkervaring hebben in de chemische industrie. Leeftijd: 35 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitaties richten aan Broomchemie B V Postbus 318, 4530 AH Terneuzen. TERNEUZEN-HOLLAND JAC. HERMANS PRIJSSLAG B.V. Is een succesvolle supermarktorganisatie met een 85-tal moderne en drukbeklante winkels in een groot deel van het land. Ons bedrijf is dynamisch en snelgroeiend. Wij kunnen thans in onze regio Zeeland/West-Brabant plaatsen een: A. G. F. SPECIALIST (E) Algemene beschrijving werkzaamheden: De A.G.F. specialist bevordert en stimuleert middels een vaktechnische begelei ding en adviezen de A.G.F. verkoop (omzet) in de filialen. Door de verkoopleiding zal hij zij. terzake, met specifieke taakopdrachten, probleemoplossend in geselec teerde filialen werkzaam zijn. Hij zij ziet erop toe, dat de presentatie, behandeling en verzorging van het assortiment in de in zijn regio aanwezige A.G.F. afdelingen plaatsvindt overeenkomstig de geldende richtlijnen. Ook wordt hij zij ingeschakeld bij onze interne opleidingen Wie komen in aanmerking: Energieke en zelfstandige jonge mensen die beschikken over een goed organisato risch inzicht. Goede contactuele en leidinggevende eigenschappen en mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid zijn vereist. Tevens moet hij zij in staat zijn cijfermateriaal te analyseren en adviserend aan te wenden. Voorts in het bezit zijnde van een middelbare beroepsopleiding (mas, richting groente en fruit) of havo aangevuld met enige A.G.F. vakstudies. Reeds opgedane praktijkervaring zien wij gezien het niveau van de functie als beslist noodzakelijk. Uw leeftijd ligt bij voorkeur rond de 30 jaar. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij bereid zijn zich in één van de genoemde regio's te vestigen. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn up-to-date. Voorts beschikken wij over een eigen ondernemingspensioenfonds met pensione ring op 60-jarige leeftijd. Sollicitaties: Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrieven richten aan het volgende adres: Jac. Hermans Prijsslag B.V., Postbus 44, 5126ZG Gilze, t.a.v. de afd. personeelsza ken. Voor telefonische inlichtingen bereikbaar onder nummer 01615-5901. TT V w 1 k Het directie-secretariaat wordt gevoerd door twee personen. Zij vervullen hun taak voor de meerhoofdige centrale directie, die internationaal werkzaam is. Neckermann Postorders, maakt deel uit van het grootste warenhuisconcern in Europa. Het hoofdkantoor voor Nederland, België en Frankrijk is gevestigd in Hulst. Op het directie-secretariaat is een vacature voor een De werkzaamheden omvatten in hoofdzaak, agenderen en regelen van afspraken behandeling van korresponaentie beheer van directiearchief - notuleren van vergaderingen - uitwerken van rapporten, verslagen enz Voor een adequate uitvoering van het hierboven genoemde en een aantal bijkomende aktiviteiten gaan de gedachten uil naar een kandidate van 25-30 jaar met een HAVO/Atheneum diploma en een sekretanaatsopleiding of gelijkwaardig niveau Bij voorkeur heeft zij enkele jaren ervaring m een vergelijkbare funktie Het karakter van de funktie vraagt een energieke persoonlijkheid met goede communicatieve eigenschappen en een ruime mate van zelfstandigheid Gezien het internationale karakter van het bedrijf is kennis van de Franse taal en een zeer goede beheersing van de Duitse taal vereist Uw sollicitatie kunt u richten aan Neckermann Postorders B.V., T.a.v. de heer J. de Regt, manager Personeelszaken, Postbus 9, 4560 BA Hulst. Gevraagd. ervaren receptioniste De vereisten zijn: ervaring op telefooncentrale, typesnelheid van minimaal 200 aanslagen p.m., goed beheersen van de Nederlandse en Engelse taal, ervaring hebben op telex, in bezit zijn van eigen vervoer. Het betreft hier een representatieve functie. Ook hebben wij regelmatig werk voor typistes/beeldschermtypistes telefonistes telexistes secretaresses 65-er voor diverse werkzaamheden Eigen vervoer is hiervoor vereist Heeft u belangstelling voor één van deze functies, kom dan maandag even bij ons langs of neem telefonisch contact op met ir randstad uitzendbureau Middelburg, Varkensmarkt 4-6. 01180 - 2 37 55 Vlissingen. Badhuisstraat 151-153.01184 - 1 83 20 dt met :n 14 dagen. >bank, erland. VROON B.V. te Breskens roept sollicitanten op voor de functie van VEREIST ZIJN: - stenografie/machineschrijven Nederlands en mo derne talen - spreekvaardigheid in moderne talen, in het bijzon der het Engels, in verband met vele buitenlandse contacten - vlot en representatief optreden - zelfstandigheid en initiatief met betrekking tot het functioneren van het secretariaat en ter versterking van onze afdeling financiële administra tie zoeken wij op korte termijn een FUNCTIE-EISEN: Het diploma MBA, HEAO-BE of gelijkwaardig. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer M. Krijger, toestel 220. Sollicitaties te richten aan: VROON B.V. - Postbus 28 - 4510 AA Breskens In ons ziekenhuis ontstaat in verband met een reorganisatie van I de Technische Dienst een vakature voor Deze funktionaris ressorteert rechtstreeks onder het Hoofd j Technische Dienst en is verantwoordelijk voor het goed funktioneren van de werktuigbouwkundige installaties De funktie omvat o.m.: het leiding geven aan de machinisten; de zorg voor het onderhoud van de technische installaties, waarbij met name wordt gedacht aan de meet- en regeltechnische aspekten; het mede verzorgen van de planning m.b.t. het preventief onderhoud. Voor de funktie wordt vereist: een middelbare technische beroepsopleiding (bijvoorbeeld MTS-WTB) aangevuld met een kursus meet- en regeltechniek; leidinggevende en goede kontaktuele eigenschappen. I Ervaring in een soortgelijke funktie en een gedegen kennis op het i gebied van stoomtechniek is gewenst. Voor deze funktie denken wij aan iemand tussen de 30 en 45 jaar die, in verband met bereikbaarheidsdienst, bereid is zich in Bergen op Zoom of direkte omgeving te vestigen. Salariëring geschiedt volgens de richtlijnen van de Nederlandse Ziekenhuisraad. Voor de overige arbeidsvoorwaarden geldt de CAO-Ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer A. v.d. Velde, Hoofd Technische Dienst of de heer M.B.J. van Bilsen, Hoofd Personeelzaken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan het Hoofd Personeelzaken. Boertiaavepiein 1 4624 VT Bergen op Tel 01640-37980 interconfessioneel 365 bedden

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 18