Magere buitjP^ voor teams in basketbal V oltreffers blinkt uit Koppelkoers besliste over winst in rollendriedaagse Belgische solozege in Graauw NEDERLA GEN DAMES SgLf/P Breskens 82 uitgeschakeld SCHITTERENDE FINALE IN OOSTBURG Verrassende score in 'Oostburg FONS WARRENS STERKE TWEEDE IN CARNAVALSLOOP Toppers ontmoeten elkaar in Hulst DINSDAG 21 FEBRUARI 1984 PZC/streek TERNEUZEN Slechts drie van de vijf Zeeuws-Vlaamse standaard- teams die in de tweede klas van de afdeling voetballen, kwamen in het weekeinde in actie. Spui (0-0 tegen WIK» en Terhole (2-1 winst op Clinge 2) bleven aan de positieve kant van de score. Cadzand echter liep tegen bleek met name voor rust gevaarlijk, een forse 6-1 nederlaag aan. SDO- maar za| de beste kans op een doel- Middelburg 4 en Hontcnisse 3- punt niet verzilverd, toen Antonio Schoondijke werden afgelast. Riciardi alleen voor de WIK-doelman WIJK-Spui 0-0:Een matige wed- miste. Na de thee hield Spui de tegen strijd, met veel middenveldspel. Bei- stander op 0-0, waarmee tevreden de de teams kregen enkele doelkansen, thuisreis werd aanvaard, maar kwamen niet tot scoren. Spui Clinge 2-Terhole 1-2: Op een vrij hard veld is een sterker Terhole maar kwartier op aangeven van Hubert net met de hakken over de sloot Preijser Terhole naar 1-2 kopte. Ter- gekomen tegen Clinge 2. dat met een hole had daarna het beste van het 1-0 voorsprong de rust in ging. In de spel, maar verzuimde uit een scala tweede helft kwam Terhole reeds in van kansen le scoren de vijfde minuut via een doelpunt van Cadzand-ZSC 1-6: Een volkomen Peter Dobbelaar op gelijke hoogte onnodig, maar terechte nederlaag (1-1), waarna Kees van Delft na een voor Cadzand. In de eerste helft reeds ning op voor de bezoekers. werd een zeer mat spelende thuis ploeg door een fel jagend ZSC op een 0-4 achterstand gezet, daarbij vooral weer Olivier bij de gasten doeltreffend afwerkte. Na de rust pakte Cadzand de zaken energiek aan en dat resulteerde in de vijfde minuut in een doelpunt van Jan de Nijs, die foutief verdedigen be heerst afstrafte 1-4. Twee gelijkwaar dige ploegen wisten zich daarna nog enkele kansen te scheppen en daarbij toonde ZSC zich slagvaardiger Dat leverde uiteindelijk een 6-1 overwin- TERNEUZEN De voorbije speeldag heeft de Zeeuws- Vlaamse basketbalploegen maar weinig positieve resultaten opgeleverd. De vertegenwoordigende damesteams kwamen helemaal niet tot winst, bij de heren wisten alleen BV Hulst II en Scheldesport punten te pakken. Uitslagen Dames: Scheldesport-BV Souburg II Vijver was Scheldesport-topschutter. doelpuntrijke wedstrijd had 35-46; Jumping Crabs-Operatle 74-50; Operatie aanvankelijk tijd nodig om BV HulsJumping Crabs II 8-29. BC Sas-De Bucket 15-23 Heren: Schelde- sport-HTS 50-19, BV Hulst II-Voor- waarts 51-38; Simple Dribble II-Ope- ratie 36-30. Scheldesport-dames kende een uitste kende eerste helft tegen BV Souburg. De "hoger ingeschatte gasten zagen hun tegenstander in die fase met vaak goed aanvalsspel en uitstekende com binaties in de score bijblijven (23-23) het goede ritme te pakken te krijgen. De Crabs tobden daar bepaald min der mee, schoten vanaf het begin van de wedstrijd wel raak en bereikten in die opening een voordelige marge die de Oostburgse dames nadien niet meer van het bord kregen. De tweede helft was gelijkwaardig, aantrekkelijk ook omdat beide ploegen sterk bleven scoren. Maar als gezegd, het gat. in de eerste minuten van de wedstrijd ont- In de tweede helft liet de thuisploeg staan, kreeg Operatie niet meer dicht. zich echter wat ontmoedigen. Toen moest men naar het 'slechte' bord toe Het samenspel liep met meer. re bounds werden niet meer gepakt en conditiegebrek was mede oorzaak dat Scheldesport de precisie in het af standsschot wat kwijt geraakte. Het bleef een goede wedstrijd waarin de Wat topscorers Renée Sanderse Liza Leunis daar ook aan deden. BV Hulst-Jumping Crabs II gaf een bezoekende koploper te zien die met een de wedstrijd in handen nam. Hulst kon aanvallend weinig doen. in de verdediging werd wel uitstekend gewerkt. Alleen daardoor bleef de betere spelopvatting van de gasten nederlaag binnen de perken Een pun- het tenslotte haalde Marga van de OOSTBURG In de eerste klas Trainer Vaal toonde zich na afloop van de wedstrijd in de vierde klas tegen lijstaanvoerder De Bucket erg tevreden over het spel van de Sasse dames Die bleven lang gelijk opgaan met de tegenstander, hielden die ver van de bucket en wisten de eerste zaalvoetbal Oostburg versloeg Hon- helft af te sluiten op een minimale da van den Bosse deze week Breskens voorsprong (8-6). Het had echter nogal '82 met grote cijfers. Door dit resul- Wat kracht gekost. Toen de gasten in taat zijn de Bressiaanders voorlopig de tweede helft naar een hogere ver- uitgeschakeld voor de titel en rukt snelling schakelden brak dat op bij Honda op naar de tweede plaats op gas Conditioneel ko men het met twee punten van leider Vooruit. helemaal meer opbrengen, De Sasse Sohietin» Tweede klasleider Bakkerij Zagers aanval kwam verder t,e weinig in verspeelde een punt tegen Sluis 2, scortngsposltte om de stand In even- waardoor een winnend Du Commerce wlcM te houde„. Na 15-16 duwde De in verliespunten nu geluk staat met Bncket door njar 23-15 winst de lijstaanvoerder. Cebeco klom een plaats door een overwinning op het hoger geklasseerde Harry Bonte 11 d ETl Uitslagen Harry Bonte - Cebeco 3-7, Zagers- Scheldesport startte niet in zijn sterk- - Sluis 2 1-i; Cok-Du Commerce 1-3. Honda ste opstelling en moest dat in de - Breskens '32 6-1 Stand eerste klas Voor- opening tegen HTS snel bekopen uit 11-17. Honda 10-15; Sluiskil 1 10-14. o.iv Tijd om de beste seleelie wel in Breskens '82 10-11. Bron 10-10. De Zwa.n «f»»? £5°™L™ 11-9, Hoekert 9-8; Ko Paepe 11-7. Casino ie zelL®_ Met succes oegon cue aan 10-6. Sultan 10-5. Stand tweede klas: Zagers een achtervolging die een 12-14 voor- 13-20. DU commerce 12-18; Sluis 2 12-14. sprong opleverde, daarna in een om Sikkels 12-13. Harry Bonte 12-13. Oude en om score naar 20-24 bij rust ging. Raedthuys 2 11-12, Buitenlust 12-12. Cebe- Toen al geloofde Scheldesport er hele- co ll-io. Cok 12-9. De Ploeg 12-7. Wiebs tap maal in. omdat de ploeg in de tweede 12-4 Programma woensdag De Zwaan - helft het betere bord kreeg. Met goede Breskens 82. De Sultan - Ko Paepe. maan- combinaties en scherp schietend werd de achterstand naar 41-32 voordeel omgebogen in een sterk aanvallend kwartier. Daarna brak er echter iets bij de thuisploeg die plots knullig balverlies begon te lijden en de bezoe kers daar attent van zag profiteren. En zelfs aansluiten. In de slotminuten had Scheldesport toch nog voldoende in huis om de krappe winst (50-49) vast te houden. Hans Soonius was nog eens topscorer met zestien punten. BV Hulst liet in de derby tegen Voorwaarts al gauw zien over de beste ploeg te beschikken. De Hulste naren benutten de meerlengte uitste kend. pakten daaruit veel aanvallen de rebounds en vergaten niet te sco ren. Bij rust 22-18, daarna werd Voor waarts overspeeld. Zonder De Splen- ter en Kole kon de aanval geen vuist maken. Hulst finishte onbedreigd als winnaar, liet in de slotfase zijn tegen stander nog wat dichterbij komen. Zonder De Jager en Van de Runstraat zocht Operatie bij Simple Dribble lang naar de goede combinatie. Te lang omdat de gastheer in die fase gretig scoorde (12-0). Operatie geen wissels in kon zetten om diverse te genstanders uit te schakelen Halfweg 26-12, daarna een flitsende Oostburg se ploeg die sterk terugkwam. Het gat was echter te groot, kon in de tweede helft niet meer dichtgesmeten wor den. ZAALVOETBAL IN TERNEUZEN TERNEUZEN - In de tweede klas van de Terneuzense zaalvoctbalcompetitii blijft de tweestrijd tussen Voltreffers en Kravo vooralsnog voortduren. A wekenlang scheiden twee punten de beide titelkandidaten en ook deze week bleef die - geringe, maar mogelijk beslissende - marge gehandhaafd, omda zowel de één als de ander won. Het was andermaal Kravo, dat de dere aandacht zich vooral op dt meeste respect afdwong met een rui- degradatiestrijd, me score. Vorige week al bracht de RWS (dat dus van Voltreffers verloor nummer twee de grootste seizoenzege en Scheidsrechters (dat een 4-1 neder op zijn naam door Scheidsrechters laag leed tegen PZEM) lijken als eer met 18-1 volledig weg te spelen. En ste voor de bezetting van de laatste deze week was er tegen Ovet, een plaats in aanmerking te komen, hoe middenmoter toch. een 14-1 overwin- wel zowel Instuif als Philips 2 nog t< ning. In amper dertien wedstrijden achterhalen is Maar RWS en Scheids trof Kravo zodoende al 118 maal het rechters doen te weinig van zich spre doel ken om Instuif en Philips 2 écht t< Niettemin moet Kravo voorlopig toch verontrusten. toestaan dat Voltreffers aan de leiding Overigens verloor Instuif deze week gaat. De koploper blinkt wekelijks uit met 9-1 van Witte Boussen en troefdi met een degelijke speelwijze, scoort Belastingen Van Strien met 4-3 af. weliswaar iets minder dan de concur- De uitslagen op een njtje: Ovet rent. maar krijgt daarentegen ook Kravo 1-14, Instuif - Witte Boussei minder doelpunten tegen Voor de 1-9. Scheidsrechters - PZEM 1-4, Va: tweede achtereenvolgende keer won Strien - Belastingen 3-4 en RWS Voltreffers trouwens met 10-0, vorige Voltreffers 0-10. week nog tegen Philips 2. deze keer De stand wordt door deze resultaten: tegen RWS. Voltreffers Kravo Witte Boussen Belastingen Omdat Voltreffers en Kravo boven- Gemeente 2 aan toonaangevend zijn richt de ver- ?ZE,M Degradatie BKC en Zaamslag naar puntenwinst Ovet Van Strien Philips 2 Instuif RWS Scheidsrechters 13 12-1- 0 25 82- 13 11-1- 1 23 118-li 13 9-0- 4 18 76-34 13 8-2- 3 18 50-2S 13 6-3- 4 15 42-2! 13 7-0- 6 14 31-4! 13 5-2- 6 12 40-5' 13 5-2- 6 12 35-4! 13 3-2- 8 8 22 51 13 3-0-10 6 26-8! 13 1-1-11 3 18-61 13 0-2-11 or de komende speel TERNEUZEN BKC Breskens en Een aanval van het hts-teavi op de basket van Schelde Sport. Het programma Woensdag 22 februari: Atoom Boys Zaamslag hebben zaterdag weer pun- Excelsior, 119.00 uur); Beker: halve finalt ten verzameld in de zaalkorfbal afde- Karvo - Eksakl, (19 45 uur»; Beker: halvt lingscompetitie. Beide ploegen ko- finale RIO DTS - PSV, (20.30 men kennelijk pas tot positieve da- Strien-Witte Boussen, (21.15 uur); Stoffels den als de nood erg hoog is. Dow 3- 122 00 uurl Maandag 27 februari RKf" knn weliswaar tecen het hezne ESV - ABN, 118,30 uur), NSM - HKC, (19 li O cS* uur); Gemeente 1 - Van der Poel. (20 00 uun kende AJ1 Ready II slechts 3-3 spelen. Goalgelters j Dow j l2o.45 uur); Eksakt het punt telt En doet dat zeker voor xemeuzen 1. <21.30 uun. oaz - Philips Zaamslag dat na een paar goede <22.15 uur> wedstrijden weer naar een bedenkelij- ke positie gezakt was Nu het schot er echter weer was liep Zaamslag met 7-3 gemakkelijk over Animo V heen. BKC-A11 Ready II was een bar slechte vertoning. De ruststand onderstreep te dat nog eens: 0-1 voor de gasten. In de tweede helft was er bij geen van de ploegen ook maar enige verbetering te bespeuren. Na de aansluittreffer van Jan Roest konden de bezoekers weglopen naar 1-3, een sterke eind sprint van BKC werd door Jan Roest nog twee keer doeltreffend afge maakt. Zaamslag was in het duel tegen Ani mo V als gebruikelijk de ploeg die het beste veldspel demonstreerde. Be langrijker was echter dat de afwer king. het zorgenkind bij Zaamslag, nu ook goed verzorgd was. Uit de geva rieerde aanvalspatronen schoot voor al het echtpaar Kees en Marianne Fraanje met scherp. Kees Fraanje scoorde drie doelpunten, Marianne twee. En met nog twee treffers van Wim Westerbeke daarbij was Animo lang voor tijd al een geslagen ploeg. KOEWACHT - In café de Oude Molen werd een bejaardenschietmg gehou den waaraan 39 schutters deelnamen Uitslag: hoge vogel F. Seaij, Moerbe- ke. Eerste zijvogel A. Imprens, Sint- Jansteen, tweede zij vogel F. Herwegh. Koewacht. Grootste aantal kleine vo gels (4) C. Colpaert, Moerbeke. OOSTBURG De allerlaatste kop pelkoers moest uiteindelijk de beslis- OOSTBURG Het team van OBH zorgde in de A-poule van het Oostburgse recreatievoet bal voor een daverende verras sing door het schijnbaar on overwinnelijke Acrs dc eerste nederlaag toe te brengen. Door deze overwinning is de voor sprong van de leider ten opzich te van Restaurant Oud Sluis weer met twee punten geslon ken. R. de Vreeze kon niet profiteren, omdat er niet genoeg spelers kwamen opdagen voor het duel tegen FC'83. dat daardoor regle mentair met 5-0 won. In de B- poule werd slechts een wedstrijd gespeeld. Leider Musson verloor onverwacht een punt tegen Van Looy Groosman Uitslagen OBV - Aers 2-1, Musson - Van Looy 1-1. Rabo 1 - Oud Sluis 2-7. R de Vreeze - FC'83 0-5, GL Shop - Leliaert 4-5; Ad Pers - Alheo 2-4 Stand A-poule Aers 11-19, R de Vreeze 12-18; Oud Sluis 12-18, FC'83 13-17; OBV 12-14, Alheo 12-12, Le liaert 13-12. Veteranen 11-10, Adm Pers 12-8; GLShop 12-5 Rabo 1 13-1 Stand B-poule Musson 14-22, Mijn- ders 13-21. Gemeente 13-20, Telepost 14-17, OLS Breskens 13-13, Van Looy 14-13, De Rode Leeuw 12-12, Rabo 2 14-12, LTS 13-10; Chez Rene 13-7, Riemens 12-6; Kombuis 12-5 Programma dinsdag: OLS Breskens - Mijnders; Gemeente - Musson. Rabo 2 - Van Looy, De Rode Leeuw Chez Rene: vrijdag Telepost - Riemens. maandag: OBV - Alheo. doende om in aanmerking tc komen Jaeger en Clement Bonte kwamen voeten en met een tijd van 20.93 voor de hoofdprijs Mark de Paauw en uiteindelijk uit op 113 punten, ter- realiseerde hij de snelste tijd van alle sing brengen over de eerste plaats in Chris Burky bekroonden hun sterke u-ijl Marnix de Bakker en Mark van deelnemers gedurende deze driedaag- de rollendriedaagse, van het wieler- optreden in Oostburg overigens met Overbeeke op 112 bleven steken en se. De snelste tijd op de afvalkoers comité Oostburg. Het duo Mark de een meer dan verdienstelijke tweede daardoor niet op het erepodium te- werd gemaakt door Carlos Boerman, plaats in het eindklassement. recht kwamen. die daarmee nogmaals aantoonde dat hij samen met Johan de Jonge terecht Up ij nil ilt Een van de meest opvallende deelne- de eerste plaats voor zich op eiste. U mers was ongetwijfeld Peter Remerse; Ook de strijd om de derde en vierde de nieuwkomer in het gezelschap van Paauw en Chris Burky had op dat moment drie punten voorsprong op het favoriete koppel Carles Boerman cn Johan de Jonge. Met een uiterste krachtsinspanning slaagden de Iaat ste twee er uiteindelijk naaste concurrenten t waardoor ze punten genoeg scoorden om de eindoverwinning voor zich op te eisen. Aan spanning geen gebrek derhalve in de finale van deze rollen driedaagse in café Victory. Al vanaf de eerste dag hebben de tweetallen Boerman-De Jonge en De Paauw Burky het gezicht van deze -BRESKENS - In de Zeeuws-Vlaamse damesvoetbalcompetitie ging alleen rollendriedaagse bepaald. Eerst na- liet topduel tussen Steen en AZW door. De wedstrijden Terneuzen-Breskcns men Boerman en De Jonge de leiding, cn Hoofdplaat-Biervliet werden afgelast. waarna De Paauw en Burky steeds Stcen-AZVV - Op een moeilijk bespeelbaar terrein hebben Steen en AZW carlo"Lp?o^^^Lt^p:hooïst^^ om hun plaats werd slechts met één punt rollennjders kwam mei name op het UltslClgCtl kloppen, verschil beslist: het duo Adrie de onderdeel sprint uitstekend uit de De eindstand: 1 café La Porte d'Or iCarlos Boerman en Johan de Jonge) 118; 2 bakke rij Zagers iMark de Paauw en Chris Burky) 117, 3 Sterkaas Otto (Luc de Jaeger en Clement Bonte) 113, 4 Sporthuis Musson iMarnix de Bakker en Mark van Overbee ke' 112, 5 cafe 1'Ambassadeur (Adrie Worst en Luc de Clerck) 96; 6 oliehandel Johan Aers (Peter Renlerse en Kees van Bostelen) 94; 7 CornelisTweewielers (Tonnie van Eijk en Willy Tanghei 90, 8 Autoschade Meijers (Eddy Debbaut en Luc Lauwereijs) 76, 9 café De Windt (Aloys van de Bunder en (Eric Caboor en Rinie Bodin) 61; 11 dichterbij kropen om uiteindelijk aan elkaar in evenwicht kunnen houden, doordat Marleen de Jonge een de top van het tussenklassement te eigen doel werkte. Pal voor rust stond de stand weer gelijk door een doelpunt slagerij Caüweïs iFrank Tas en Robbie komen. In een adembenemende finale van Marlie van Harn. Cauwels» 59; 12 café Victory (Henk Bekooi werd uiteindelijk over de verdeling De tweede helft was duidelijk voor de jonge Steen ploeg AZW werd meer en en Jan Verploegi 57. 13 wielercomité Oost van de hoofdprijzen beslist, de specia- meer teruggedrongen op eigen speelhelft en verdiend werd het 2-1 door Marian burs 'Sjaak de Back en Peter Scherbeijm listen Carlos Boerman en Johan de Wante jo 7«.io™4(o Jonge flitsten naar de snelste tijd. die Tien minuten voor tijd kwam AZW toch nog op 2-2. Marleen de Jonge gedurende deze drie dagen werd ge- herstelde haar fout en wist door middel van een solo de eindstand vast te maakt. 1 04.37 was uiteindelijk vol- leggen, een terechte uitslag. 42, 14 cafe Zeelandia (Guust de Poorter en Japie Burky) 37, 15 bowling De Schelde (Mark van Steenbergen en Roel van Ant werpen' 36. 16 SRV Wisse (Frank Brom en Patrick van de Velde) 2 HULST - In de eerste klas van dc Hulster zaalvnetbalcompeti- tie blijft de verwachte eind sprint van de staartploegen vooralsnog uit. Disco Love, Bar Sjalet en Tempeliers verloren alle drie. Bij de dames wordt de titel aan Reprodruk in ge schenkverpakking aangeboden. Zelf won Reprodruk (7-2 tegen Neckcrmann), maar de naaste belagers De Vliegere en AZWZ leden verlies. Spitters/Bleijko benutte het duel tegen The Movies als goede generalen voor het toptreffen te gen Klaus Napoleon, dat overi gens deze week vrij was. De eerstvolgende competitiewed strijd brengt beide teams tegen elkaar en waarschijnlijk valt dan de beslissing over het kampioen schap in de eerste klas. Spitters zette The Movies met 4-1 opzij. Hollandse Zaadhandel onder vond geen noemenswaardige problemen van Café Sjalet, dat met 3-0 werd teruggewezen en Vervaet kwam na lange tijd ook weer eens binnen de lijnen. Het leverde tegen Goossen een 5-1 overwinning op. Tempeliers kan maar niet los komen van de onderste regionen en verloor nu met 4-2 van de Reizende Man. Ook Disco Love kan zich de dag waarop nog eens gewonnen werd waarschijnlijk niet meer herinneren BLZ Bil- derbeek trok met 4-1 aan het langste eind en doorbrak daar mee zelf een periode met minder goede resultaten. De stand. Klaus Napoleon 15-29: Spitters Blefiko 15-25, Hollandse Zaadhandel 14-18, Vervaet 14-18; Goossen 15-17, BLZ Bilderbeek 16- 15; De Reizende Man 16-14; The Mo vies 16-11, Bar Sjalet 15-8; Tempeliers 15-8; Disco Love 14-4 Bij de dames was het een prima week voor Reprodruk, dat vrij wel zeker van de titel is Aan drie punten uit vijf duels heeft deze ploeg voldoende om zich kam pioen te mogen noemen. Tegen Neckermann werd het vorige week 7-2 De achtervolgens De Vliegere en AZWZ lieten het an dermaal afweten. De Vliegere verloor met 3-2 van Van Jole' Anthoms en AZWZ moest met II 2-1 buigen voor Stadsherberg. Napoleon Klaus scoorde er lus tig op los. TeAen Disco Love staakte de produktie pas bij 7-0. Bosland Mode en De Smickel kwamen 2-2 overeen. De stand Reprodruk 13-32. AZWZ 13-24. De Vliegere 13-23, Stadsher berg 13-20 Napoleon Klaus 13-19; De Smickel 13-11. Van Jole Anthonis 13- 10. Disco Love 14-10, Bosland Mode 12-8. Neckermann 12-5 GRAAUW - Met grote overmacht heeft de Belg Albert Huisman zater dag de strijd over de tien Engelse mijl tijdens de Carnavalsloop van sv Aloy uit Graauw op zijn naam ge schreven. De Turnhoutse'atleet had bij aankomst een voorsprong van ruim twee minuten op de sterk voor de dag komende Fons Warrens uit Sluiskil, die zich inmiddels tot een van de betere Zeeuws-Vlaamse pres- latielopers heeft weten op te werken, Verrassend was de tweede plaats van Warrens overigens wel voornamelijk omdat de Sluiskillenaar zich dit win terseizoen heeft weten te manifeste ren als een specialist op de tien kilo meter, waarin hij overigens vorige week nog in zijn eigen woonplaats werd verslagen door Alex Vernaeve. Zaterdag, in Graauw. hep Warrens in ieder geval een sterke wedstrijd, maar hij bleek toch niet opgewassen te zijn tegen de Belg Albert Huisman, die al onmiddellijk na het vertrek de leiding wist te nemen. Naarmate de strijd vorderde liep Huisman steeds verder van de concurrentie, voor zover daar overigens van te spreken viel. weg Twee minuten en vijf seconden be droeg uiteindelijk het verschil tussen Huisman en Warrens, die erin slaagde de spannende strijd om de tweede plaats in zijn voordeel te beslissen. Warrens wist zich los te rukken uit een groepje met ondermeer de Belg Freddy van de Hende en de Temeuze- naar Ludi de Visser, die zich de laatste weken ook meer en meer in zijn element begint te voelen in de aan loop van de marathon, die voor 10 maart op de agenda prijkt In Graauw Deze Carnavalsloop was de laatste in eén serie van vijf lopen, die dit winterseizoen door sv Aloy werden gehouden. Het was qua aantal deel nemers meteen de grootste ook. In totaal waren er zaterdag in Graauw 105 deelnemers. 56 40. 2 Fons Warrens, Sluiskil 58 45. 3 Freddy van de Hende Belgie 59.00, 4 Ludi de Visser, Terneuzen 59 10, 5 A de Wester- linck, Belgie 59 12; 6 F Bertels. Belgie 59.20, 7 Joris Wuyts. Belgie 59.40. 8 Arnold Polderman, Vogelwaarde 1 00 10. 9 Mark Willaert. Nteuw-Namen 1 00 30.10 J Riedel. Belgie 1.00.40 3 kilometer: 1 P. van Dries- sche, Belgie 9 40. 2 J de Westerlinek. 9.50. 3 Hmis Jasperse. Axel 9.55, 5 kilomeier: 1 Lueien Hoop. Kloosterzande 20.44. 2 Willy Fermont, Hulst 21.35. 3 Mark de Bruijn. 21.57 7 kilometer: 1 E Vercruyssen, België 22,58: 2 D, Adriaanse, België 23.26; 3 R Vermeulen. België 23.35. Schieting AARDENBURG - Schuttersocieteil Sint Sebastiaan hield een prijsschie- ting. Uitslag beide hoge vogels, R Pielaet. Eerste zijvogel H. van Swaar den. Eerste Kal G. de Vriend, tweede Kal H. der Rijcke. derde Kal R Pielaet. Grootste aantal kleine vogels (7) W. Veldkamp. Prijsvogels: H. de Ri.jck, J. Steijboer, J. de Muijnck, N. v Daele, R. de Wispelaere, G. de Vriend en W. Veldkamp.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 24