Hinderwetvergunning nodig in Sas van Gent voor ophalen glas c Gunstig verloop werken van waterschap Hulster Ambacht C Wissel Zeeuws- Vlaanderen Leider RVO loopt verder uit Temeuzense begint huwelijksbemiddeling In het vrolijke weerhaantje' DINSDAG 21 FEBRUARI 1984 12 GEMEENTE BLIJFT GLASBAKKEN NOG GEBRUIKEN SAS VAN GENT Schillenboer Kees Stal moet samen met zijn compagnon Robbert Mckes eerst een hinderwetvergunning aanvragen voordat hij in Sas van Gent ook glas mag ophalen. Daarvoor moeten zij aangeven, hoe de flessen zullen worden opgeslagen, op welke wijze deze vervoerd zullen worden en wie de afnemers zijn van die flessen. Als dat allemaal bekend is, kan er pas gesproken worden met beide schillenboeren over een geregelde ophaaldienst. Dat kregen de leden van werkgroep Huishouding en Milieu maandagmid dag te horen in een gesprek met wethouder van milieuzaken L. E. M. Marquinie. Die somde een aantal za ken op, waardoor de gemeente voorlo pig nog blijft, volhouden aan het ge bruik van de glasbakken. „En wij hebben daar begrip voor zo ver woordde voorzitter Joop van Hècke het standpunt van de werkgroep „Eerst moet aan die zaken, die ge noemd zijn, worden voldaan. En dan moet de gemeente natuurlijk de ze kerheid hebben, dat er een continui- Thema-avond Sluisse plattelandsvrou wen SLUIS De afdeling Sluis van de Nederlandse Bond van de Platte landsvrouwen houdt donderdag 23 februari een bijeenkomst in restau rant 'Bon Appetit'. Het thema van de avond is 'Een variatie op uw maaltij den'. De bijeenkomst begint om 19.30 Bijeenkomst haanlozen in Koewacht KOEWACHT Woensdagmiddag om twee uur vindt in 'De Vlasschaard' in Koewacht een informatieve bijeen komst plaats voor haanlozen en uitke ringsgerechtigden. Die bijeenkomst gaat uit van de Charitasinstelling van de rooms-katholieke kerk en wordt onder anderen bijgewoond door Frits Vervaet van het project 'Mensen zon der Werk' Axel-Sas van Gent. Wagentjes kijken in Vogelwaarde VOGELWAARDE - Prins Fredericus der Vogelpieken met zijn gevolg en de gezamenlijke wagenbouwers hebben vrijdagavond een bezoek gebracht aan de diverse wagenbouwersgroepen om 'wagentjes te kijken'. Ruim 75 genodigden bekeken de wagens van de diverse groepen in Vogelwaarde. Na afloop werden in de plaatselijke horecagelegenheden de prijzen uitge reikt De wagenbouwersgroep 'De Polderjongens' sleepten drie prijzen in de wacht De prijsuitreiking werd muzikaal opgeluisterd door de boe- renblaaskapel uit Lamswaarde Drumband IJzendijke houdt vergadering IJZENDIJKE De showdrumband Jeugdbelang houdt vrijdag de alge mene ledenvergadering in café Hof- zicht in IJzendijke. De bijeenkomst begint om 19.00 uur met de vertoning van een videofilm over het jubileum- festival in september. De agenda ver meldt onder meer een bestuursver kiezing. De heren P. van de Bossche, H. Du- monseau en J. Scherbeyn treden af. Alleen de heer Dumanseau is herkies baar. Ter sprake komt ook het jaar programma '84, dat wederom een groot aantal optredens omvat. De showdrumband treedt onder meer op in Waterlandkerkje i4 maart). IJzen dijke (10 maart). Schoondijke <31 maart), het Belgische Kruishoutem (23 maart) en m het Franse Vitry le Francois. HULST Twee wedstrijden werden zondag op de RVO-velden in het Hulsterse recreatieve voetbal afge werkt. Daarin won leider Stoffels moeizaam van Gentse Poort (2-11. Disco Love, de laatste weken in de achtervolging, moest die race opge ven na het 5-0 verlies tegen OZO Sport. Wim Lansman en Erik de Jonge brachten Stoffels in de wedstrijd te gen Gentse Poort op een veilige 2-0 voorsprong, alvorens René Ruels Le gen kon scoren. Met nog zes speelda gen voor de boeg lijkt niets de titel van de Temeuzense ploeg nog in de weg te staan. Disco Love kwam met negen spelers binnen de lijnen, was daardoor geen volwaardige partij voor OZO Sport. Die ploeg zag zijn kans schoon, zette zijn tegenstander halfweg al op een 0-2 achterstand, in de tweede helft liep de score verder naar 5-0 voor OZO Sport. Doelpunten makers Miel Schuurman en Jack van Delft (beiden 2) en Wilfried de Smet De stand: 1 VV Stoffels 15-26, 2 FC Bosland 15-22. 3 Disco Love 15-20. 4 Gentse Poort 15-13, 5 OZO Sport 15-12; 6 Disco Love II 15-3. Nieuwe opzet van dagtochten groepen VW Bergen op Zoom BERGEN OP ZOOM De VW Bergen op Zoom heeft een nieuwe formule bedacht voor dagtochten voor groepen van minstens twintig personen. Vroeger werden complete dagtochten aangeboden. Nu kan men de dagtocht zelf samen stellen. Het was de VVV Bergen op Zoom gebleken dat het publiek de complete dagtochten te duur vindt. In een brochure, die bij de VVV verkrijg baar is, worden vijftien mogelijkhe den opgesomd. Er moeten minimaal twee mogelijkheden worden geno men. Een greep uit de activiteiten een rit per paardentram, de bijenstal, op bezoek bij de pottenbakker, het zijdemuseum en het landgoed Wouw- se Plantage. Alle tochten gebeuren onder begeleiding van een VVV-hos- tess. teit in het ophalen zit. Overigens zijn dit wel zaken, die de schillenboeren samen met de gemeente moeten doornemen Wij staan als werkgroep gewoon achter het glasboerenproject. Maai- dat doet. interesseert ons niet zo veel". Een ambtenaar van miliezaken had voor de vergadering een schema opge steld. hoe de verschillende gescheiden afvalstoffen opgehaald zouden kun nen worden in Sas van Gent Daarbij is uitgegaan van de bestaande op haaldiensten voor het oud papier, de lompen en gedeeltelijk voor de etensresten. Momenteel heeft Kees Stal een vergunning voor het ophalen van oud brood en etensafval voor de hele gemeente Sas van Gent. Die vergunning heeft hij vier jaar geleden gekregen Hij beperkte zich echter alleen tot de kern Sas van Gent en in een later stadium ook Westdorpe. In Philippine kwam hij niet. ,.We wilden eerst goed ingewerkt raken", zo luid- Playbackschow in Boschkapelle BOSCHKAPELLE - In café J. van Schaick werd een playbackshow ge houden. waaraan zeven groepen deel namen. De jury maakte de volgende winnaars bekend: 1 groep Sandy en de laehkabouter J. Lambert. L Mag nus, C. v.d. Veeken, S. Mahari), 2 Zangeres Zonder Naam iR. de Klerk) en 3 groep Luv (M. de Kort, A. van Dijk en M. Kind). Ledenvergadering van zangvereniging Spui SPUI - De christelijk gemengde zang vereniging in Spui houdt vandaag, dinsdag, de jaarlijkse algemene leden vergadering in het dorpshuis 'De drie gehuchten' in Spui De vergadering begint om 20.30 uur. direct na de repetities. Op de agenda staat onder meer een bestuursverkiezing De da mes Donze en Van Vlaanderen stellen zich herkiesbaar. J Dieleman stelt zich niet herkiesbaar. Mevrouw Koeij- er wordt voorgedragen als kandidaat voor deze bestuursplaats Na afloop van de vergadering wordt een verlo ting gehouden. Fractieberaad van PvdA Sluis SLUIS - De PvdA-raadsleden in Sluis houden vandaag, dinsdag 21 februari, een openbare fractievergade ring in het gemeenschapscentrum 't Zoute Vestje' Er zal voornamelijk worden gesproken over de raadsagen- da van aanstaande donderdag. Het beraad begint oiïi'20.00 uur. de de verklaring van schillenboer Stal 's avonds op een vergadering van de werkgroep Huishouding en Milieu. In tussen is wel een ander begonnen met het ophalen van de schillen in Philip pine „Daarom moeten we eerst eens met de schillenboer uit Philippine en de schillenboeren uit Sas van Gent rond de tafel gaan zitten en bekijken wie welke kern gaat doen. Beiden zijn op dit moment werkzaam binnen de gemeente en het is niet de bedoeling, dat we iemand tekort doen", aldus wethouder Marquinie. In het nieuwe schema is (nog) geen plaats ingeruimd voor een aparte glasboer. De glascontainers brengen per jaar ruim 125 ton glas op en voldoen dus volgens de gemeente nog Fietsen graveren in Koewacht KOEWACHT Donderdagmiddag tussen vier en zes uur kunnen de inwoners van Koewacht hun fiets la ten graveren. Dat kan op twee plaat sen in de brandweergarage en in de loods van de firma Van Nieuwlande in de Hazelaarstraat. Rien Balkenende op orgel Grote Kerk in Terneuzen TERNEUZEN In dc Grote Kerk in Terneuzen wordt donderdag een or gelconcert gegeven. Dit keer treedt op Rien Balkenende. Hij is organist van de Gasthuiskerk in Zierikzee en leraar aan de muziekschool in die plaats. Hij studeert nog bij Ane J. Keyzer aan het Rotterdamse Conservatorium. Aan het concert in Terneuzen werkt ook mee de violiste Myra van Groe- nendael. zijn echtgenote. Zij studeer de na haar examen aan het Brabants Conservatorium in Tilburg door bij Georges Octors in Brussel Myra van Groenendael is docente aan de mu ziekscholen in Zierikzee, Hulst en Vhssingen. Het programma vermeldt zowel ba rokke als romantische werken. Daar bij wordt ook gebruik gemaakt van het kistorgel in de Grote Kerk. Zo worden gespeeld sonates voor viool en continuo van Leclair en Handel en de suite voor viool en orgel van Rhein- berger. Balkenende speelt op het klei ne orgel 'Est ce mars' van Sweelinck en op het grote orgel Preludium en Fuga e-mol van Bach. Impromptu van Vierne en de grote koraalfantasie 'Wie schon leuchtet der Morgenstern' van Max Reger. Het concert begint om 20.00 uur steeds. Bovendien bestaat er een con tract met het containerbedrijf, dat de glasbakken levert. Wel is er ruimte opengelaten voor het ophalen van oud ijzer. Ook daarvoor hebben zich bij dc gemeente kandidaten gemeld. Ook voor die personen geldt, dat er eerst een hinderwetvergunning moet worden aangevraagd. In de kern Zandstraat wordt bekeken of het rendabel kan zijn om daar eveneens een glasbak neer te zetten. TERNEUZEN De Temeuzense Nelly Riemens begint binnenkort in haar woning aan de Van Kinsbergenlaan in Terneuzen het huwelijks- en contactbureau 'Zeeuwsch-Vlaanderen'. Nelly gaat bemiddelen in huwe lijken en contacten in Zeeuwsch-Vlaanderen en de grensstreek. Zij richt zich in het bijzonder op gehandicapten, ouderen, maar ook op jongeren, die langs de geëigende wegen minder makkelijk een partner, vriend of vriendin kunnen vinden. Geïnteresseerden kunnen bij het huwelijks- en contactbureau in schrijven door het insturen van een vooraf aangevraagd vragenformu lier. waarop men persoonlijke gege vens invult, en het storten van het inschrijfgeld voor een periode van een halfjaar of een jaar. Een oriën terend kennismakingsgesprek met de consulente is mogelijk Nelly Riemens stelt duidelijk dat het gaat om bemiddeling in alle soor ten relaties, met uitzondering van .bijvoorbeeld partnerruil. De eerste contacten tussen toe komstige partners kunnen door middel van correspondentie via het huwelijks- en contactbureau wor den gelegd.' Omdat in de beginpe riode door een gering aantal in schrijvingen de kans op een vlotte bemiddeling klein is, kan met voor hetzelfde inschrijfbedrag na een half jaar nog een paai langer ingeschreven blijven. Gehandicapten Wat betreft de bemiddeling in con tacten tussen gehandicapten gaat Nelly in de service een stapje ver der. Zij brengt de betrokkenen zonodig zelf per auto naar de plaats van ontmoeting. Komende tqd richt Nelly Riemens zich tot huisartsen, specialisten en maatschappelijk werkers met het verzoek mensen, voor wie het bu reau een oplossing kan zijn, naar haar door te sturen. Nelly Riemens over haar initiatief' „Sommigen zeggen dat het een goudmijntje is, maar dat is niet mijn manier van werken. De inschrijftarieven houd ik vrij laag. Je hebt hier met men sen te maken, dat is iets anders dan in iets doods handelen". KPJ voert in Koewacht kluchten op KOEWACHT De Katholieke Plat telandsjongeren voeren zater25 fe bruari in gemeenschapscentrum De Vlaschaerd in Koewacht twee kluch ten op. Het zijn 'De Haarkuur' en 'Nelis, niet kietelen'. De voorstelling begint om 20.00 uur. De voorverkoop is eveneens zaterdag tussen 10.00 en 12.00 uur bij De Vlaschaerd. Uitstapje ouderen BOSCHKAPELLE - De afdelingen Boschkapelle en Stoppeldijk van de Bond van Bejaarden en Gepensio neerden maken donderdag gezamen lijk een uitstapje. De ouderen vertrek ken om 8.30 uur voor een bezoek aan een Kempische boerderij in het Belgi sche Essen. Vervolgens gaat de reis via Antwerpen naar Roosendaal waai de show van Johnny Holiday wordt bijgewoond. Na een gezamenlijke maaltijd wordt de thuisreis aanvaard. Industriebond FNV Clinge huldigt zeven jubilarissen CLINGE De afdeling Clinge van de Industriebond FNV houdt donderdag de jaarvergadering in cafe Weemaes te Clinge. Tijdens deze jaarvergade ring zullen zeven leden worden gehul digd vanwege hun 25-jarig lidmaat schap van de Industriebond. De jubi larissen krijgen de zilveren bonds- speld uitgereikt door de distnctsbe- stuurder van de vakorganisatie Na afloop van de vergadering is er een gratis bingo voor de leden. De jaarver gadering begint om 19.30 uur. Ledenvergadering Sint Aloy Graauw GRAAUW De tafeltennisvereni ging 'Sint-Aloy' uit Graauw hield haar algemene ledenvergadering. Na een openingswoord door de voorzitter kwamen de gebruikelijke jaarversla gen aan de orde. Het voorstel om de contributie te verhogen werd goedge keurd. Op de agenda stond ook een bestuursverkiezing De bestuursleden E van Dam me en mevrouw A. van de Vijver-Kegelaar werden herkozen. Voorts werd besloten het 25-jarig be staan niet ongemerkt voorbij te laten gaan en ui het vporjaar een rommel markt ten bate van de vereniging op touw te zetten. Olyslager erelid van Schelde Sport TERNEUZEN Naast de gebruike lijke verslagen zijn tijdens de giste ren gehouden jaarvergadering van AV Scheldesporl ook enkele onder scheidingen uitgereikt. Marjan Oly slager, die afscheid heeft genomen van de club en naar het Bredase Sprint gegaan is, ontving de eerder toegekende KNAU-prestatieprijs van de afdeling Zeeland. Tevens werd Olyslager benoemd tot erelid van AV Scheldesport. Esther Schner (Zeeuws kampioene horden en verspringen bij de meisjes B) en Bernard Hollaers (wegens zijn positieve opstelling tegenover de ver eniging) ontvingen de jaarlijkse pres- tatieprijs van AV Scheldesport Geslaagd HULST In het Sint-Liduina zieken huis in Hulst slaagden veertien kandi daten voor het examen A-verpleeg- kundige. Dat zijn: André de Koster, Ilse Acke, Liduina Burm, Katrien Defauw, Tan- ja van de Branden, Joepke Spierings, Jos de Rijcke, Kitty Lakkë, Mary Malcontent, Frans Megroot, Tanja Vosveld, Monique Serrarens. Alex Verhelst en Margreet Meyers. TH. MANGNUS IN KLOOSTERZANDE KLOOSTERZANDE De teruggang in de economie heeft in het afgelopen jaar een stempel gedrukt op het wa- terschapsgebeurcn. Hoewel een voor zichtig herstel viel te bespeuren, ging het ook in 1983 economisch minder goed. Dit stelde gezworene Th. Mang- nus van district 2 van het waterschap Hulster Ambacht maandagavond tij dens een bijeenkomst van district 1 en 2 van het schap in zaal Van Leuven in Klooslerzande. De heer Mangnus benadrukte dat de uitvoering van de dijkverzwaring Paal-Emmahaven naar wens ver loopt. mede dank zij het gunstige najaarsweer in '83. Inmiddels is het zand gespoten vertelde de gezwore ne en is een aanvang gemaakt met het onder profiel brengen van het dijklichaam. Ook is een overeen komst gesloten voor het op Delta hoogte brengen van het gedeelte Em- madorp-Emmaplateau. Nu dient nog een lengte van 4.5 kilometer, het traject Emmaplateau-Belgische grens, te worden verzwaard. De uit voering is gepland in de jaren 1987 en 1988. Mangnus verklaarde dat ook de ver betering van de waterbeheersing van de polders Louisa en Prosper nage noeg gereed is. Verder wordt voorge steld de waterbeheersing in de Saef- tinghepolder ter hand te nemen Mangnus vroeg de aanwezigen erop toe te zien dat de duikers en dammen, na het machinaal schonen, nog eens met de hand schoongemaakt worden. De machines kunnen het werk niet aan De gezworene mins tl ui «le lijk dat op de in november in gebruik genomen rioolzuiveringsinstallatie in Kloosterzande tevens de perslei dingen worden aangesloten van Hengstdijk. Vogelwaarde, Kuilaarl. Lamswaarde. Walsoorden en Osse- nisse. Mangnus ging bovendien in op dc verhoging van de verontreini gingsheffing voor 1984 met 3,50 gul den per vervuilingseenheid. Hij ver telde dat er ook in de toekomst aan verhoging van dc lasten niet valt te ontkomen in verband met uit te voeren werken, zoals persleidingen, die worden aangelegd. Na de inleiding van Mangnus was er een dia-vertoning over de waterkerin gen in Nederland en konden de aan wezigen vragen stellen. ZUIDZANDE De rederijkerskamer 'AI doende leert men' uit Zuidzande speelt zaterdag 25 februari de klucht 'In het vorlijke weerhaantje'. De gebruikelijke amoureuze verwikkelingen spelen zich af op het terras van een familiepension. De aanwezigheid van een sportleraar zorgt ervoor dat de spelers de nodige gymnastische toeren moeten uithalen. Aik Hertogh speelt Nico. de huisknecht en Ineke Timmerman treedt op als de pensionhoudster. De overige rollen worden gepseeld door Corrie van Oirschot, Lennie Kools, Joke de Lijser. Maja Datthijn. Jaap Duininck en Levien Basting. De regie is in handen van Cees Pladdet. Na afloop is er bal met medewerking van Radio West. De uitvoering begint om 20.00 uur in hotel 'De Zwaan' in Zuidzande. IN PLAATS VAN KAARTEN g j: Zaterdag 25 februari hopen i' RENÉ BOON MARIA MAAS hun diamanten huwelijksfeest te vieren. i Samen met hen hopen wij deze dag te gedenken met een II. Mis uit dankbaarheid om 14.30 uur in de Basiliek te Hulst. Receptie van 16.30 tot 18.00 uur in 'Het Bonte Hert' Grote Markt 12, Hulst. jij: Hulst. Steensedijk 33 Op 4 maart 1984 hoopt onze moeder en oma MEVR. J. DE MEIJ-GOOSSEN haar 85-ste verjaardag te vieren, f Gelegenheid lot feliciteren op 3 maart, van 16.00 tot 18 00 uur. in de kantine van camping 'Welge- legen te Cadzand J de Keuninck-de Meij x J de Keuninck Ineke Piet en Ria T Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden Je hebt het als een moedig man gedaan, We begrijpen watje hebt gele den. En toe voelen wat je hebt doorstaan. Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest delen wij u mede dat mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa, broer en schoonbroer, voorzien van het H. Sakrament der zieken, is overleden CESAER EDUARD VAN DE VEIRE echtgenoot van Andrea Louisa Dhondt op de leeftijd van 64 jaar Oostburg. A. L. van de Veire-Dhondt Wynanda Ronald Hoofdplaat: Jeanine en Hans Angélique Oostburg; Etienne en Mia Steven Paul Familie Van de Veire Familie Dhondt De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling, waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatshebben op woensdag 22 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H Eligius te Oostburg. 4501 KV Oostburg, 19 februari 1984 Van Ostadestraat 64. Eucharistieviering heden om 19.00 uur in de parochiekerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze penningmeester C. VAN DE VEIRE die zich vele jaren heeft ingezet voor de Bouw bonden NKV en FNV. Zijn grote werklust zal ons altijd ten voorbeeld zijn. Bestuur en leden Federatie Bouw- en Houtbonden, afde- ling Oostburg. Heden werd van onze zijde weggenomen onze geliefde zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder NEELTJE JOHANNA VAN DRONGELEN weduwe van Andries Dcij in de gezegende ouderdom van 88 jaar. W. J. Deij A Deij-Leijs A P. Deij-van Hoeve Klein- en achterkleinkinderen 20 februari 1984 Irisstraat 48. 4542 EH Hoek. Correspondentie-adres: dhr A P Deij. Koudepolderstraat 18. 4542 NV Hoek. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 23 februari a s., om 15.15 uur op de oude Algemene Begraafplaats, na voorafgaande rouwdienst in het Ned. Herv. kerkcentrum. Langestraat, aan vangende om 14.45 uur Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemd gebouw. Liever geen bezoek aan huis. gemeente De burgemeester van Terneuzen brengt ter alge mene kennis, dat op donderdag 23 februari 1984 te 19.30 uur in het stadhuis van Terneuzen een openbare vergadering van de raad der gemeente zal worden gehouden. Terneuzen, 21 februari 1984. De burgemeester voornoemd, C. Ockeloen. Plaats uw familie berichten in de PZC Deze week reclame kabeljauw filet 8,95 per kilo verse wljlleg 2,10 per kilo 2 kilo 3,90 Woensdag op de markt, zaterdagmorgen op hei Ledelplein tot 13.00 te Oostburg. gemeente HINDERWET Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 12 van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne, ter openbare kennis, dat op 12 en 20 januan 1984 bij hen aanvragen ingevolge de Hinderwet zijn ingekomen van: a. Autosloperij 'Olympia'. Ambachtstraat 8 te Terneuzen, voor het oprichten en in werking hebben van een autosloperij op het perceel plaatselijk bekend Ambachtstraat 8. Terneu zen; b. Buurtsuper Boogaard. Spoorstraat 91 te Sluiskil voor het oprichten en in werking hebben van een supermarkt op het perceel plaatselijk bekend Spoorstraat 91. Sluiskil; c. Fa. De Feyter. Guido Gezellestraat 23 te Terneuzen voor het uitbreiden en wijzigen van een inrichting voor de verkoop van groente en fruit door het vergroten van de verkoopruimte en de kantine op het perceel plaatselijk be kend Guido Gezellestraat 23. Terneuzen. De aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van heden voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, en wel tot 21 maart 1981 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen die de stukken wensen in te zien op donderdagavond van 19.00 tot 22.00 uur, worden verzocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. 01150-17980, toestel 123). Desgewenst kan. tijdens de kantooruren een mondelinge toelichting worden verkregen. Gedurende ëén maand vanaf heden kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk bij het Colle ge van Burgemeester en Wethouders worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondeling bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op dins dag 13 maart 1984 om a 10.00 uur; b. 10.05 uur en c. 10.10 uur in het stadhuis van Terneuzen, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvragen tus sen het bevoegd gezag, de aanvragers en de eventuele overige aanwezigen Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben Ingebracht op de bovenomschreven wijze en een ieder die aan toont dat hij daartoe redelijkerwijs niet m staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld om bezwaren tegen de ontwerp-beschik- kingen in te brengen Terneuzen, 21 februari 1984. Burgemeester en wethouders van Terneuzen. C. Ockeloen. burgemeester. A. J. van Pagee, secretaris. SEES Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. En dc makelaar weet van wanten en kranten

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 22