Erotiek in de film op festival in Terneuzen C C C Dorpsraad IJzendijke is ontevreden over de straatverlichting Voorzitter Belaert nam afscheid van bejaardenhuis in Zuiddorpe MM FILMHUIS ZUIDLANDTHEATER Gemeente Aardenburg DINSDAG 17 JANUARI 1984 Ajr West-Zeeuws-Vlaamse Eindstand van de bridgeclub Hulst TERNEUZEN Het Filmhuis Zuidlandtheater in Terneuzen houdt van 26 tot en met 28 april een filmfestivalletje rond het thema 'erotiek in de film'. Er worden zes films vertoond. De openingsvoorstelling, donderdag 26 april om 20.00 uur, is een klassieker: Der Blaue Engel van J. von Sternberg met Marlène Dietrich in de hoofdrol. Vrijdagavond draaien Carnal Know- journaliste, wordt verliefd op een coi- ledge van Mike Nichols en The Night lega, Livia, die getrouwd is met een Porter van Lillane Cavani. Deze voor- beroepsofficier. Donderdag 23 februa- stellingen beginnen respectievelijk ri. 20.00 uur. om 20.00 en 23.30 uur. Zaterdagavond: Donderdag 1 maart om 20,00 uur Het Rijk van de Passie van Niagisa draait Filmhuis Zuidlandtheater Bol- Oshima (20.00 uur) en Stadt der Verio- wieser van Rainer Werner Fassbinder. rene Seelen van Rosa von Praunheim Uitgangspunt is de roman 'Romeines (23.30 uur) Woensdag 16 mei om 15-00 Ehemanns' van Oskar Maria Graf, die uur draalt als 'toegift' De Inktvlek op indringende en subtiele manier van Ota Koval beschrijft hoe het kleinburgerlijke rrti- Filmhuis Zuidlandtheater heeft ook lieu van de jaren twintig en dertig een het programma klaar voor het eerste uitstekende voedingsbodem vormde halfjaar van "84. voor het opkomende fascisme. Donderdag aanstaande om 20.00 uur Woensdag 7 maart. 20.00 uur: Kinde- draait The Chosen van Jeremy Paul reiiand van Kay Pollak. De 11-jarige Kagan. Het gaat om een bewerking Tomas Fryk onderneemt alsl 1-jarige Theatre In Londen onder regie van maart, 20.00 uur: De Huid (La Pcllc) van Liliane Cavani. Het scenario is gebaseerd op de gelijknamige roman van Curzio Malaparte, die in het begin van de jaren vijftig een groot schandaal verwekte. Napels '43: de eerste bevrijde stad van Europa. Amerikanen en Napolitanen zijn in gelijke mate corrupt. Napels wordt een wereldmarkt en biedt alles wat men verlangt. Roger Graef maakte een filmische impressie van het derde gala voor Amnesty International: The secret policeman's ball Het gaat om vier nachtvoorstellingen in Her Majesty's hartstocht voor opera Walter Hill maakte Southern Comfort, een film over een barre kanotocht van negen leden van de Nationale Garde. Te zien op donderdag 12 april om 20 00 uur Eyewitness van Peter Yates brengt de onblusbare liefde van een Vietnam- veteraan voor een beroemde tv-jour- naliste in beeld. Donderdag 19 april, 20.00 uur. Woensdag 25 april om 15.00 uur brengt Filmhuis Zuidland De Kleine Philipp van Herman Zschoche of: hóe een klein jongetje, dat door iedereen wordt geplaagd, afrekent met de 'grote' wereld kunstenaars exposeren in 'Scharpoord' Knokke WEST-ZEEUW SCH-VLAANDEREN In het cultureel centrum Schar- poord in Knokke is sinds afgelopen vrijdag een aquarellententoonstel ling te bezichtigen, waaraan ook West-Zeeuws-Vlaamse kunstenaars deelnemen. Het gaat om J Campfens, A. Rovers en D Waalwijk-de Baan uit Oostburg. W. Cusse uit Aardenburg. J Kollaard uit Waterlandkerkje en.J Risseeuw en A Klaver-Risseeuw uit Cadzand. De tentoonstelling duurt tot zondag 29 januari en is dagelijks geopend van 09 00-20.00 uur. HULST Tijdens de algemene jaar- de dames De Boer-Smulders. In :-lijn namen twaalf paren deel. 'Den uitslag. 1 mevrouw Bruyns-de he oorzitter A. Bies- Van Geel, 2 mevrouw Van de Boi ereniging de eind- aert-de heer Melchers, 3 de hei vergadering van de bridgeclub Hulst in het gemeenschapscentrum Dullaert' heeft broeck van de John Cleese. Hard en veel lachen op donderdag 22 maart om 20.00 uur. Donderdag 29 maart. 20 00 uur Blow up. de klassieker van Michelangelo Antomoni. Een aanval op het swin ging Londen van de jaren zestig met David Hemmïngs in de hoofdrol. Donderdag 5 april. 20.00 uur: Diva van van een roman van Chaim Potok uit vroeg-wyze Reine Larsson een speur- 1967. waarüi de geschiedenis wordt tocht naar antwoorden op de meest verleid van twee Joodse families in elementaire vragen in een mensenle- het New York tussen het einde van de ven. tweede wereldoorlog en de stichting \7oniinio van de staat Israël in 1948. CrllJIllg Donderdag '26 januari, eveneens om Donderdag 8 maart, '20.00 uur: Bri- 20 00 uur: La Colmena van Mario tannia Hospital, de venijnige satire Camus.'De Bijenkorf (zoals de film in op de Britse gezondheidszorg van Jean-Jacques Beineix. Een thriller het Nederlands heet) is gebaseerd op Lindsav het gelijknamige boek van Camilo Jose Cela over de moeilijke periode na de Spaanse burgeroorlog. Donderdag 2 februari. 20.00 uur: Pixo- te van Hector Babenco. Een Brazi- lïaans jongetje vlucht met zijn vriend jes uit een tehuis en belandt in 'de grote boze wereld'. De strijd om zich te handhaven wordt harder en harder en aan het eind is Pixote een moorde naar De Plank Eric Sykes maakte de film De Plank, die voor woensdag 15 februari (20.00 uurl op hel programma staat. In een gammele oude auto gaan twee tim merlieden erop uil om een plank op te halen. De plank hout doet niet wat het tweetal van hem verlangt en dat leidt tot allerlei komische situaties. Lesbische liefde met een ongelukkige afloop is het onderwerp van de Hon gaarse film Another Way van Karolv Makk. Eva Szdlanczky, een jonge Gereedschap en bromfiets in Hulst gestolen HULST Voor een bar aan de Paar denmarkt ln Hulst is zondagavond een bromfiets gestolen, eigendom van J. S. uit Axel, Verder verdween voor 390' gulden aan gereedschap uit een niet afgesloten garage aan de Verdun- laan ln Sint-Jansteen. De toedracht, en het tijdstip van de diefstal zijn onbekend Film voorstellingen EHBO Sas van Gent SAS VAN GENT De afdeling Sas van Gent van de EHBO verzorgt donderdag 19 januari twee filmvoor stellingen. De eerste film gaat over het redden van slachtoffers bij ver keersongelukken; de tweede film handelt over het helpen bij branden. De voorstellingen zijn toegankelijk voor leden van de EHBO-afdelingen. brandweerkorpsen en politiekorpsen uit Sas van Gent. Westdorpe en Phi lippine. De aanvang van de filmvoor stellingen, die in De Speije worden vertoond, is 19 00 uur. Donderdag 26 Januari houdt de plaat selijke EHBO de jaarlijkse algemene ledenvergadering. Op de agenda staat het kiezen van een nieuwe secretaris, nadat de huidige secretaris, Roger Verstraeten, zich niet meer herkies baar stelde. Op de bestuursvoor- dracht prijkt de naam van mevrouw I. Vermeersch De jaarvergadering be gint om 19 00 uur in De Speije. Wintercompetitie bridge Terneuzen TERNEUZEN Tijdens een feestelij ke bijeenkomst van de bridgeclub 'Luctor' in hotel-restaurant 'De Post' in Terneuzen maakte voorzitter j Vergouwen de eindstand bekend van het eerste gedeelte van de onlangs geëindigde wintercompetitie. Bij de prijsuitreiking mochten de heren Meeuwse-Risseeuw (de winnaars in de A-lijni. de dames Van de Dries-Sandn- ni (de winnaars in de B-lijn) en de heren De Jong-Dourleyn (de winnaars in de C-lijn) uit handen van voorzitter Vergouwen een tinnen bord met in scriptie ln ontvangst nemen. Ook voor de nummers twee en drie in de drie verschillende lijnen was er een attentie. Eindstand eerste gedeelte van de winter competitie. A-lijn 1 de heren Meeuwsc Risseeuw. 2 echtpaar Lichteveld. 3 me vrouw Blesbroeck-de heer Van der Hooft. 4 de heren Sandrini-Visser. 5 de heren Buyse- Remijn Naar de B-lijn degraderen de heer en mevrouw Voorhands en de heren Koop man-Vergouwen Eindstand B-lijn 1 de dames Van de Drles-Sandrim, 2 de heren Olieslager Vreeswijk. 3 de heren Kml-Wil- lemsteyn. 4 de dames De Jong-Willem- steyn, 5 de dames Olieslager-Brouwer Naar de A-lijn promoveren de dames Van de Dnes-Sandrim en de heren Olieslager- Vreeswijk Eindstand C-lijn 1 de heren De Jong-Dourleyn, 2 echtpaar Hamelinck. 3 echtpaar Speelman. 4 de dames Bakker- Van Poelje. 5 mevrouw Botier-de heer Arnoldi Naar de B-lijn promoveren de heren De Jong-Dourleyn en echtpaar Ha melinck. Tijdens de bijeenkomst kreeg me vrouw Biesbroeck uit Hulst de zilve ren 'Hartenspeld' opgespeld omdat zij als eerste in Zeeland 15000 meester- punten heeft gescoord. De handeling werd verricht door voorzitter Vergou wen. Anderson. Donderdag 15 rond een ionge postbesteller met een BRIEF AAN COLLEGE B EN W IJZENDIJKE De verlichting van sommige straten in IJzendijke is na 22.00 uur onvoldoende. De dorpsraad van IJzendijke heeft het Öóstburgse college van h en w hierover een brief geschreven. De brief: ..Na oriëntatie onzerzijds blijkt dat na 22.00 uur de straatverlichting wordt gereduceerd tot hel verlichten van de straathoe ken (uitgezonderd enige doorgaande wegen). Ómdat de op de straathoeken gesitueerde lantarens niet altijd cen traal staan ten opzichte van de daar op uitkomende straten, ontstaat de situatie dat de verlichting op van bepaalde straten onvoldoende is". De dorpsraad dringt er bij het college op aan om in deze straten na 22.00 uur minimaal eén lantaren te laten bran den. De molen van IJzendijke wordt op het moment verlicht tot 23.00 uur. Daar komt mogelijk verandering in Is dat het geval, dan wil de dorpsraad daar graag in gekend worden. Maandagavond kwam de dorpsraad bijeen in café De Lozanne Ter sprake kwam onder andere de situatie rond de glaseontainer op de Markt De dorpsraad zou graag zien dat de con tains. mui het oog op glasscherven wordt omheind met palen met een hoogte van 1.80 meter Het Oost burg- se college voelt daar weinig voor Het omheinen van de glascontainer met palen is naar zijn mening geen oplos sing voor het schervenprobleem De dorpsraad is het daar niet mee eens. en gaat nu opnieuw een brief schrij ven Ook de brouwerij Artois in Valkens- waard kan een brief van de dorpsraad in de bus verwachten, en wel betref fende het pand Nassaustraat 14. Hel pand. eigendom van de brouwerij, verkeert in zeer slechte staat (een deel van het dak is ingestort). Met. het oog op de veiligheid wordt de brouwerij verzocht het pand te herstellen. Een bewoner heeft bij de dorpsraad geklaagd over het bushokje op de Markt Vijfenzestig-plussers 'bezet ten' het hokje, met als gevolg dat de 'echte' buspassagiers geen schuilmo- gelijkheid hebben. De dorpsraad gaat deze zaak aankaarten bij de gemeen te Men wil. aldus dorpsraadsecretaris Turry Termont, er bij de gemeente op aan dringen dat de IJzendijkse oude ren een alternatieve schuilmogelijk- heid krijgen. Jaarprogramma buurtvereniging Den Dullaert Hulst HULST De Hulster buurtvereni ging 'Den Dullaert' heeft tijdens een vergadering hel activiteitenpro gramma voor 1984 vastgesteld. De werkgroep, bestaande uit 26 leden, heeft naast veel activiteiten voor de jeugd ook evenementen voor de oude ren op touw gezet. Voor vrijdag 24 februari staat een kinder-songfestival in het gemeen schapscentrum 'Den' Dullaert' op het programma Tijdens het jaarlijkse carnaval wordt weer een limonadebal gehouden en zal er vanuit de buurt vereniging worden deelgenomen aan de carnavalsoptocht. Daarin sleepte de buurtvereniging al vijf keer een eerste prijs in de wacht, Op paaszater dag, 21 april, staat er voor de kinderen een 'wedstrijd' paaseieren zoeken op het programma Dat gebeurt op het speelterrein van 'Hooghuis' Op Ko ninginnedag, 3 mei, wordt een fietsen- rally voor jong en oud op touw gezet. De jaarlijkse avondvierdaagse in sa menwerking met de Nederlandse Wandelsportbond wordt dit jaar van 22 tot en met 25 mei gehouden. Eind augustus of begin september wil men een excursie organiseren en op 8 september kan jong en oud naar har telust swingen in het gemeenschaps centrum 'Den Dullaert' Voor de aller kleinsten staat op 19 september een filmmiddag op het programma en op 20 oktober is er een spelenmiddag voor alle kinderen De traditionele 'Reynaertwandeltochlen' staan op het programma voor 3 november, met ondermeer een tocht van veertig kilo meter. Het. sluitstuk wordt zoals ge bruikelijk de Sinterklaasmiddag voor de kinderen. Kaarting OOSTBURG - De kraatclub 'De Windmakers' te Oostburg hield een kaarting waaraan 59 mensen deelne men. De uitslag' bieden: 1 mevrouw De Groote: 2 H Backe; 3 P Koens; 4 J Dey en 5 J. van Hout.e. Jokeren. 1 R Ritecó-Faes, 2 M Pijcke-van Pame- len, 3 L van Steenbergen-van de Bosse: 4 L. van Houte-Masclé en C. de Hullu-Sieben 59 De volgende kaar ting is 10 februari Schaken Sluis SLUIS De schaakvereniging 'De Sluissc Toren* speelde in het kader van de onderlinge competitie de ze ventiende ronde in het clublokaal 'Central' in Sluis. De uitslagen zijir A. van Oorschot-O. van der Sloot 0-1 A. de Waegenaere-F. Gijsel 1-0, F. van Damme-F van den Neste 1-0, J. Grahame-de heer Van de Dries 1-0: M Pallada-J. Groosman 1-0; M Wauters-A Temmerman 0-1H Marteijn-T Roets 1-0 Ranglijst na de 17e ronde. 1 O van dei- Sloot. 2 A. de Waegenaere; 3 F Gijsel. 4 F van Damme. 5 A van Oorschot stand bekend gemaakt van het eerste Herman-Van de Dries, 4 de het gedeelte van de wintercompetitie. Wendels-Reunis, 5 de heren De F; Bij de prijsuitreiking ontvingen de ter-Rademakers. 6 de heren De N; heren Biesbroeck-Beuzenberg (de Van Leeuwen. Naar de A-lijn pron winnaars in de A-lijn), mevrouw Bruyns-de heer Van Geel i winnaars in Geel en mevrouw Van de Boogaert de B-lijm en mevrouw Holla-de heer heer Melchers. Naar de C-lijn degrai Nieland (winnaars m de C-lijni van de ren mevrouw Snoodijk-de heer voorzitter een tinnen bord met in- Leeuw en de dames Van Esbroe scriptie. De periodiek aftredende be- Seydlitz. In de C-lijn namen veerti stuursleden. mevrouw Borm en de paren deel. De uitslag: 1 mevroi heer Melchers kregen voldoende Holla-de heer Nieland. 2 de dan stemmen voor een volgende zittings- Neve-Van Damme. 3 de heer en n periode. In de plaats van de heer vrouw De Kerf, 4 de dames De Beuzenberg werd de heer J. de Nijs Wendels, 5 de dames Van de Lii gekozen Mevrouw Biesbroeck, die Beaart. 6 de heer en mevrouw Van eerder voor haar 15000 meesterpunten Walle Naar de B-lijn promoveren n al een zilveren 'Hartenspeld' had op- vrouw Holla-de heer Nieland en gespeld gekregen, ontving een bloe- dames Neve-van Damme. metje. Eindstand eerste gedeelte wintercom- Bridge petitie, waaraan in de A-lijn door LAMSWAARDE De bridgecli twaalf paren werd deelgenomen. De Lamswaarde speelde een individu! uitslag: 1 de heren Biesbroeck-Beu- wedstnjd in zaal 'D< zenberg. 2 de dames Mast-Kmt, 3 de den' in Lamswaarde. heren Snuyverink-Burggrave, 4 c'~ mes Biesbroeck-Goossen, 6 de heer mevrouw Borm. Naar de B-lijn degra- mevrouw Smulders deerden de heer en mevrouw Kint en broeck de uitslag, l mevrouw Van Puyvelde. 2 heer Van der Wielen, 3 de heer De Kon ■■■ÉÉjÉÉf- i 5 mevrouw By zijn afscheid als voorzitter van De Lindenhof ontving de heer Belaert van personeel en bewoners een ingekleurde pentekening van het bejaardentehuis TWINTIG JAAR IN BESTUUR BEJAARDENHUIS ZUIDDORPE ,.U heeft ongetwij feld een goede reden om uw voor zitterschap van hel bestuur van De Lindenhof te beeindigen. Een moei lijke beslissing, maar na twintig jaar is het begrijpelijk dat u zegt: laat nu een ander maar eens de kar trekken". Dit zei directeur J. van Houlc van bejaardenhuis De Lin denhof in Zuiddorpe maandag avond tijdens de afscheidsreceptie van .1. Belaert (74). Belaert was twintig jaar lid van hel bestuur van de Lindenhof. waarvan de laat ste negen jaar als voorzitter. Van Houtc voegde er aan toe dat men uit bet vertrek van Belaert niet mocht afleiden dat er geen ouderen zitting in het bestuur van het be jaardenhuis zouden mogen hebben. „We hebben juist ouderen in het bestuur nodig, omdat zij zich in de problematiek van bejaarden kun nen inleven", aldus Van Houtc. De directeur vertelde voorts dal Belaert altijd het noodzakelijke met het aangename wist te verenigen „U heeft in uw carrière als bestuurs lid en voorzitter het nodige meege maakt. Gelukkig waren er ook veel fijne en vrolijke momenten Gemoe delijkheid is een groot goed voor u' Van Houte roemde ook Belaerts bestuurderskwahtelten. die het bes te tot uiting kwamen in het uitstip pelen van beleidslijnen, die door de jaren heen het gezicht, van de Lin denhof bepaalden. „In een tijd van groei voerde u een goed beleid, er was van alles mogelijk", memoreer de de directeur, die daarna, wijzend op wettelijke beperkingen en de bezuinigingen, een wat somber toe komstbeeld schetste Als blijk van dank en waardering ontving Belaert van personeel en bewoners van de Lindenhof een ingekleurde pentekening van het bejaardenhuis, vervaardigd door Wil van Helvoirt; Belaert's vrouw kreeg een bloemstuk Tijdens de bestuursvergadering, ge leid door vice-voorzitter W Vervaet. die op de afscheidsreceptie volgde, werd hel vertrek bekend gemaakt van mevrouw I Mollet. die vier jaar lang als vertegenwoordigster van het personeel van de Lindenhof in het bestuur zat. I Zeer bedroefd maar dankbaar voor haar moeder lijke zorg moeten wij u meedelen dat hard vechtend tegen de gevreesde ziekte toch is overleden in het Academisch ziekenhuis te Gent., na de Zalving der zieken te hebben ontvangen mijn lieve vrouw, onze zorgzame lieve moeder en dochter ANNIE LEONIE THOMAS echtgenote van Johan Theophiel Vcrsijp en moeder van Diana, Jacqueline, Frank en Joris op de leeftijd van 46 jaar. Zuiddorpe: Johan Versijp Diana Jacqueline en Wim Frank Joris Westdorpe: L. Thomas-Sloek Zuiddorpe. F. de Rijcke-Seghers 4574 RJ Zuiddorpe. 15 januari 1984 Boekweitstraat 4 De uitvaartdienst waartoe u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op donderdag 19 januari a s. om 10.00 uur in de Parochiekerk van H. Maria Hemelvaart te Zuiddorpe. waarna we haar li chaam aan de aarde toevertrouwen op het R -K Kerkhof aldaar. U wordt vriendelijk verzocht donderdagmorgen tijdig aanwezig te zijn in de kerk Gelegenheid Lot condoleren in cal'e 't Ge meentehuis'. M de Koek na de begrafenis gemeente Tijdelijke verkeersmaatregel Burgemeester en wethouders brengen ter open bare kennis, dat in verband met rioleringswerk zaamheden het gedeelte van de Grenulaan, gele gen tussen de Klaassenstraat en de Jozinastraat, gesloten zal worden voor alle verkeer, behalve voetgangers, in beide richtingen. Deze maatregel geldt met ingang van woensdag 18 januari a.s. tot en met vrijdag 16 maart a.s. of zoveel langer als noodzakelijk of zoveel korter als mogelijk zal zijn, in verband met de uit te voeren werkzaamheden. Terneuzen, 17 januari 1984. Burgemeester en wethouders van Terneuzen C. Ockeloen, burgemeester A J. van Pagee. secretaris. gemeente - De voorzitter van de commissie voor het midden- en kleinbedrijf in de gemeente Terneuzen maakt bekend dat op maandag 30 januari 1984 om 9.30 uur v.m., in het stadhuis, Oostelijk Bolwerk 4 te Terneuzen, een openbare vergadering van die commissie zal worden gehouden. Terneuzen, 12 januari 1984. De voorzitter voornoemd, C. Ockeloen gemeente Hinderwet Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 24 van de wet algemene bepalingen milieuhygië ne. ter openbare kennis dat zij voornemens zijn positief te beschikken op de d.d. 26 mei 1983 ingekomen aanvraag van Elocoat b.v.. mr F. J Haarmanweg 44 te Terneuzen. om een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een extrusie- en lamineerfabnek op het perceel plaatselijk be kend Zwedenweg (ongenummerd), Terneuzen een en ander onder het stellen van voorwaarden ter voorkoming van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking. de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van heden ter inzage ter gemeente-secretarie, afde ling algemene zaken en wel lot 31 januari 1984. elke werkdag van 09 00 tot 12 00 uur en van 13.30 tol 16.30 uur en elke donderdagavond van 19.00 tot 22 00 uur. Degenen die de stukken wensen in te zien op donderdagavond worden verzocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. 01150- 17980, toestel 123) De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aan vraag en eén ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelij ke bezwaren inbrengen met betrekking tot de ontwerp-beschikking. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken Terneuzen. 17 januari 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd C Ockeloen. burgemeester A J van Pagee, secretaris Heden nam de Heere tot Zich, na een langdurig geduldig gedragen lijden, nog onverwacht, zacht en kalm, onze innig geliefde moeder, behuwd- groot- en overgrootmoeder JANNA ELISABETH LAURET weduwe van Abraham Wisse in de gezegende ouderdom van 92 jaar Lied 150 Welk een vriend is onze Jezus, die in onze plaats wil staan. Breskens: A A Wisse S. Wisse-Verduijn A J Wisse Y. Wisse-Coppejans John en Jeffry A. A. Wisse S. Wisse-Verpoorte Marco en Jeroen P. J. E. van de Wege-Wisse L. van de Wege Miranda en Levien Oostburg, 15 januari 1984 Verpleeghuis 'De Stelle', Veerhoeklaan 7 Correspondentieadres: de heer A. A. Wisse, Boulevard 104, 4511 AE Breskens De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 18 januari a.s om 11.30 uur op de Algemene begraafplaats te Breskens. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in Dien stencentrum 'Goedertyt'. Van Zuyenstraat 80 te Breskens, welke aanvangt om 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in 'Goedertyt' na de begrafenis De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis te Oostburg. bezoek aldaar, dinsdagavond van 19.00 tot 19.30 uur Burgemeester en wethouders van Aardenburg maken bekend dat zij van plan zijn aan de heer R Tournois, Rijksweg 43 te Eede, vergunning te verlenen voor de bouw van een woning met schuur aan het adres Smedekensbrugge '22 te Aardenburg. kadastraal bekend gemeente Aar denburg, sectie H-l nummer 33. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende 'Uitbreidingsplan in Hoofdzaak ge meente Aardenburg', maar zal wel toegestaan zijn bij een gedeeltelijke herziening van dit bestemmingsplan. De stukken, welke op dit bouwplan betrekking hebber., liggen vanaf 18 januari 1984 gedurende 14 dagen ter gemeentese cretarie voor een ieder ter inzage Gedurende deze termijn kunnen door een ieder bij ons schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van de bouwvergunning worden ingediend. Aardenburg, 17 januari 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. W. L. A. Lockefeer, burgemeester. G. A. C. van Vooren, secretaris. gemeente Hinderwet Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter voldoening aan het bepaalde in artikel 12 van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne, ter openbare kennis dat op 8 december 1983 bij hen een aanvraag is ingeko men van fa P. Klouwers en Zn Lange Rekse- straat 10 te Terneuzen om een vergunning inge volge de hinderwet voor het uitbreiden en wijzi gen van een inrichting voor de opslag van landbouwprodukten op het perceel plaatselijk bekend Lange Reksestraat 10. kadastraal be kend bemeente Terneuzen. sectie F. nummer 1122. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van heden voor een ieder ter inzage ter gemeente-secretarie, afdeling algeme ne zaken, en wel tot 17 februari 1984 elke werkdag van 09.00 tot 12 00 uur en van 13.30 tot 16 30 uur en elke donderdag van 19.00 tot 22 00 uur. Degenen die de stukken wensen in te zien op donderdagavond van 19.00 tot 22.00 uur, worden verzocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. 01150-17980, toestel 123). Desgewenst kan tijdens de kantooruren een mondelinge toelichting wor den verkregen. Gedurende één maand vanaf heden kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk bij het colle ge van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn-persoonlijke gegevens met bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op dins dag 7 februari 1984 om 10.00 uur in het stadhuis v,an Terneuzen. waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwissehng over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aan vrager en de eventuele overige aanwezigen Zij vestigen er tenslotte de aandacht op. dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovengenoemde wijze en een ieder die aantoont dal hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweestin de gelegenheid zullen worden gesteld om bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te brengen. Terneuzen. 17 januari 1984 Burgemeester en wethouders van Terneuzen C. Ockeloen, burgemeester A J. van Pagee, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 26