G O Filiaal-leidster Hulpverkoopsters I FIELD SERVICE SERVICE TECHNICUS ervaren kantoorbeheerder Oudelande collega voor de Verenigde Spaarbank in Terneuzen verenigde spaarbank AKTIEVE VERTEGENW00RDIGER(m/V) HOlLANDHAAGt bethesda st~joseph ziekenhuis vlissingen ziekenhuishygiënist(e) gemeentewerkman III (m/v] administratieve werkkracl» 28 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 JANUARI 1j DYNAMISCH, ALERT EN SERVICEGERICHT. Digital Equipment bv is de Nederlandse doch termaatschappij van 's werelds grootste fabri kant van mini-computers. Een bedrijf dat wordt gekenmerkt door een stormachtige ontwikkeling. Zeer succesvol zijn onder meer de PDP-11 en de VAX-11 supermini's, de vermaarde timesharing systemen DEC-system 10 en 20 en de nieuwe Personal Computers. Dit betekent; gevarieerde mogelijkheden en carrièrekansen voor mensen die willen meegroeien. De Field Service organisatie binnen Digital ver richt activiteiten op het gebied van installatie, onderhoud en reparatie en is, zoals reeds hier boven aangegeven, zeer dynamisch en service- gericht, waarbij de alertheid voor datgene wat binnen en buiten de organisatie plaatsvindt een onmiskenbaar onderdeel van het functioneren is. Binnen de Field Service branch, welke zich bezig houdt met service aan terminals en personal computers, hebben wij momenteel de volgende functie vacant; De Terminal Specialist krijgt tot taak het instal leren en repareren van de diverse terminals en personal computers die bij de klant in gebruik zijn. De klant bevindt zich in dit verband in de regio Rotterdam-Zuid en de Zuidhollandse en Zeeuwse eilanden. De Terminals Specialist zal bij zijn werkzaam heden gebruik maken van een zgn. "terminal- busje". Tot de taken wordt ook gerekend het onder houden van een goede relatie met de klant. PROFIEL: technische kennis bij voorkeur op MTS-E niveau (bij ervaring in service kan LTS-E niveau voldoende zijn); affiniteit met een technische servicegerichte functie; bereidheid op onregelmatige tijden werk zaamheden te verrichten; rijbewijs BE; enige kennis van de Engelse taal. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich binnen 14 dagen na verschijningsdatum wenden tot de Afdeling Personeelszaken van Digital Equipment bv, onder vermelding van code nummer PZC-36 U, Kaap Hoorndreef 38, 3563 AV Utrecht, t.a.v. de heer R.L.W. Ancion. Informatie over andere Digital vacatures is verkrijgbaar via pag. 31135901 Viditel, De Stoffenpaletwinkels vormen een keten van zaken door het gehele land van Delfzijl tot Middelburg. De nadruk ligt er op de verkoop van buitengewoon fraaie stoffen voor dames- en kinder- zelfmaakmode alsmede patronen, ritsen en andere fournituren. Ook in adviserend opzicht spelen de Stoffenpaletzaken een be langrijke rol. Men streeft er naar de prijzen laag te houden! In verband met de opening van een Stoffen Paletzaak in het nieuwe winkelcentrum „De Wijngaard" te Goes, vragen wij op korte termijn een Wij denken aan een modebewuste, slagvaardige vrouw, die het gewicht van deze funktie terdege beseft. Zij moet geheel zelfstandig kunnen werken, terwijl het zelf vervaardigen van kleding geen enkel geheim voor haar mag bevatten. Het diplo ma coupeuse en enige verkoop-ervaring kunnen een pré zijn. Leeftijd vanaf ca. 30 jaar. Tevens zoeken wij op korte termijn een aantal die enkele uren per week willen komen werken in een gezellige, modische omgeving. Teneinde onze klanten goed te kunnen adviseren, is hct'nood- zakelijk dat u modebewust bent. Ook mag het zelf vervaar digen van kleding geen enkel probleem voor u opleveren. Leeftijd tussen 30 en 40 jaar. Heeft u interesse in één van deze aantrekkelijke jobs, schrijf dan naar: Stoffen Palet BV - Postbus 129 - 5700 AC HELMOND ter attentie van de heer J.G. van der Linden. De Vereniging voor Prot. Chr. Basisonder wijs te Oudelande en 's-Gravenpolder, vraagt met ingang van 27 febr. 1984 voor een combinatieklas 1, 2, en 3 een l.v.m. zwangerschapsverlof zal de benoe ming eerst tijdelijk zijn met later kans op een vaste aanstelling. Van de kandidaten wordt verwacht, dat: zij bewust kiezen voor het P.C. onder wijs en kerkelijk meelevend zijn; zij zich optimaal voor de school willen inzetten, zowel binnen als buiten de schooluren. Inlichtingen worden verstrekt door A. Jongbloed (h.d.s.), tel. 01104-306. Sollicitaties kunt u richten, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, aan het bestuur van de vereniging p/a mw. C. P. v. Westen, Schoondijksedijk 6, 4438 AE Driewegen. Het bestuur van de Prinses Irene- school, christelijke school voor spe ciaal onderwijs aan moeilijk lerende kinderen, vraagt, wegens zwangerschapsverlof van de huidige leerkracht, met ingang van 13 februari 1984 een TAAKLEER- KRACHT m/v voor 9 klokuren per week. De taakleerkracht verzorgt zelfstandig een aantal lessen gymnastiek, hand werken en muziek. Voortzetting van de betrekking na af loop van de periode van vervanging kan tot de mogelijkheden behoren. Verdere inlichtingen kunt u krijgen bij het waar nemend hoofd, de heer R D Bakker iel. 01180- 12161 (school) of 01180-16772 (thuis) Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen zenden aan de secretaris van het bestuur, pla Kinderdijk 14. 4331 HG Middelburg. U werkt nu al in een leidingge vende, commerciële functie in het bankbedrijf. U voelt zich aange trokken tot een grote bankorganisa- tie en u bent met name geïnteres seerd in het werken voor particuliere cliënten. Ook het midden- en klein bedrijf behoort tot uw aandachtsge bied. Wanneer u dit bevestigend kunt beantwoorden, dan heeft de Verenigde Spaarbank voor u een functie als kantoorbeheerder van onze vestiging in Terneuzen. Wie is de Verenigde Spaarbank? Wij zijn voor onze cliënten de makkelijke bank. Snel, praktisch, vriendelijk, behulpzaam en vaak voordelig, omdat er een grote organi satie achter staat. Na het samen gaan van de Centrumbank, de Spaarbank Rotterdam, de Bonds spaarbank Breda en de Zeeuwse Bondsspaarbank hebben we ruim 325 vestigingen, een balanstotaal van 8 miljard gulden en alleen al meer dan 1.2 miljoen spaarders als cliënt. Onze vestigingen hebben een sterke binding met de omgeving en zijn daarin erg actief. Hiervoor krij gen ze de beschikking over moderne hulpmiddelen en alle steun van het districtskantoor in Goes. De Verenigde Spaarbank loopt voorop met nieuwe ontwikkelingen, we brengen een breed pakket bank diensten, afgestemd op de wensen en verlangens van de particuliere cliënt, die wij met onze spaarbank achtergrond beter kennen dan wie dan ook. Voor hen zijn wij dan ook de makkelijke bank in de buurt. Kantoorbeheerder bij de Verenigde Spaarbank Als kantoorbeheerder begeleidt en instrueert u ca. 4 medewerkers en draagt u de verantwoordelijkheid voor een zo optimaal mogelijk verkoopresultaat van het totale pro- duktenpakket (waaronder sparen, le nen, hypotheken, reizen en verze keringen). U heeft direct contact met de cliënt en u assisteert de districtsdirecteur. Voor deze commerciële spil functie zoeken wij een man of vrouw, die ervaring heeft in een vergelijkba re functie. Uw opleiding bestaat uit een middelbare beroepsopleiding, uit enkele vakdiploma's (bijvoor beeld Reizen en Assurantie B), uit enige NIBE-cursussen, waaronder NIBE-kredieten en bij voorkeur uit Retailbank I, II en III. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 40 jaar. Informatie/sollicitatie Voor meer'gedetailleerde infor matie over de Verenigde Spaarbank en de functie van kantoorbeheerder kunt u telefonisch contact opnemen met de heer F.G. Tollenaar, 01100- 30870. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling P.Z.-Regio Zeeland, Verenigde Spaarbank, Postbus 50, 4460 AB Goes. r Holland Haag is een groothandel in woningtextiel. Met eigentijdse collecties vloerbedekking en gordijnstoffen. Om de groei op te kunnen vangen en onze relaties steeds goed van dienst te kunnen zijn hebben wij goede en positieve medewerkers nodig. Enthousiast en dynamisch. Wij zoeken voor het gebied Zeeland Wij denken aan: - iemand die zelfstandig kan werken en enige jaren ervaring heeft als t. vertegenwoordiger - leeftijd 25 tot 35 jaar - een persoonlijke relatie weet op te bouwen en te onderhouden - 'n professionele verkoper, die de top van onze verkoop wil bereiken - een marktgerichte werker en denker Wij bieden: - 'n zelfstandige werkkring met een optimale ondersteuning van 'n goede organisatie - 'n kommerciéle kollektie - 'n auto van de zaak Kampenringweg 44, 2803 PE Gouda. Postbus 344, 2800 AH Gouda. COk b.V. groothandelscentrum middenweg 6 kapelle tel 01102-1810 Binnenkort hebben wij in ons ziekenhuis, gedurende 20 uur per week, plaats voor een Tot de taak van deze funktionaris behoort het bevorderen van de hygiëne in het ziekenhuis op gezag van de infektiekommissie, waarvan zij lid is en tevens notulist(e) en onder leiding van en in samenwerking met de bacterioloog. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat in het bezit van het diploma ziekenverpleging-A. Opleiding ziekenhuishygiëniste strekt tot aanbeveling, het volgen van de opleiding wordt anders verplicht gesteld. Het beschikken over goede kontaktuele eigenschappen is van groot belang. Samenwerking en vakantie-waarnemingen met en voor de ziekenhuishygiëniste van het Gasthuis te Middelburg zal noodzakelijk zijn. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer J.Th.A. Verest, direkteuri de bacterioloog de heer dr. J. Goudswaard (telefoon 01100-16152) en mevrouw L.A.L. van Doorn-van Boven, ziekenhuishygiëniste. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van "sollicitatie!' op de enveloppe, richten aan het hoofd personeelszaken, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. Koudekerkseweg 88, Vlissingen, telefoon (01184) 15000 Postadres: postbus 640, 4330 AP Middelburg. vy COK BV is één van de grootste levens- middelendistribuanten van Zuidwest- Nederland. In dit gebied worden steeds nieuwe vestigingspunten gevonden. Het zijn niet alléén nieuw- bouwwinkels maar ook bedrijven, die worden overgenomen. ZELFSTANDIGE ONDERNEMERS KUNNEN NU KIEZEN! Wij willen graag in kontakt komen met actieve jonge mensen, die met gebruikmaking van onze diensten een nieuw of bestaand levensmiddelen- bedrijf (supermarkt of zelfbediening) willen beginnen Om zich als zelfstandig ondernemer te vestigen is een middenstands en vak diploma of ondernemersdiploma vereist. Schrijf of bel even voor een afspraak. J. J. COK MIDDENWEG 6, 4421 JG KAPELLE TEL (01102) 18 10 Gemeente Kortgene In verband met pensionering worden sollicitanten opgeroepen voor de functie van in algemene dienst Kennis van timmer- en metselwerk strekt tot aanbe veling De voorkeur gaat uit naar sollicitanten die een vrachtwagenrijbewijs bezitten of dit binnenkort ho pen te halen. Indiensttreding; 1 april 1984 Salaris: 1896,-tot f 2334,- per maand (exclusief een dienstuitloop tot f 2550,-) Alle gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen bij de heer J. Wiering, telefoon 01108- 1553. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad aan de burgemeester van Kortgene, Hoofdstraat 79, 4484 CD Kortgene. DE STICHTING FEDERATIEVE BIBLIOTHEEKCENTRA! ZEELAND vraagt een ASSISTENT(E) BIBLIOTHECARIS voor 40 uur per week (vak.nr. 84/01/1) ten behoeve van de Openbare Biblioth St.-Maartensdijk 3000 inw.) FUNKTIE-OMSCHRIJVING - belast met de dagelijkse leiding var c O.B. Sint-Maartensdijk; toezicht op en begeleiding van 4 uitlt&j posten; - enkele coördinerende taken voor hel n land Tholen (3 openbare bibliotheken) - onderhouden van kontakten met het de lijks bestuur - verrichten van inlichtingen- en uitleendi sten; n het rooster is één avonddienst perw [k opgenomen. IE FUNKTIE-EISEN diploma Bibliothekaris Openbare Bib theken rijbewijs BE. SALARIS Salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd ervaring van minimaal 1536,42 (schaal bruto per maand tot maximaal 332I (schaal 57) bruto per maand (salarispei januari 1983). INLICHTINGEN Mevrouw G. E. Aarssen-Lankester, telefi 01180-37160 tst. 11. Schriftelijke sollicitaties binnen W dagen na verschijnen van dit blad richten aan de direktie, k t 9, 4331 BK Middelburg, onder vermelding 'Vl vakaturenummer 84/01/1. V, Sclmonmaakbedrij! Bleijenberg B.V. Scheldestraat 76 Vlissingen vraagt een vrouweli, voor 20 uur week, verdeeld ova werkdagen. Schriftelijke sollicitaties binnen dagen aan Postbus 230, 4380 k\\ Vlissingen. ril Dpi ■di Gemeente Kortgene Burgemeester en wethouders van Kortgene roep ek wegens pensionering - sollicitanten op voor j functie van havenmeester r de gemeentelijke vissershaven in Colij ;er lei Indiensttreding zo spoedig mogelijk. De functie biedt geeTi voliedige tijdsvervulling, z# L sollicitanten mogelijkheden zullen hebben daarna p eigen of ander werk te verrichten, in overleg met college. In verband daarmee is het salaris afgestemd van het normale salaris. Het salaris bedraagt 965 Vo tot 1238,50 bruto per maand, exclusief een die tijduitloop tot 1345,50. Vakantietoelage 7Vt Informaties over de aard van het werk kunrfeci, worden gevraagd aan de havenmeester M. Nijs g, telefoon 01199-201, tijdens de werkdagen tuss tde da 16.00-17.30 L Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen^ dit blad te richten aan de burgemeester van Kon ne, Hoofdstraat 79, 4484 CD Kortgene. Kortgene, 7 januari 1984 be

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 28