iVan der Duim op weg naar een half dozijn Ria Visser heeft titel nu al binnen handbereik Perfecte show van Belgische korfbalkampioen NK sprint mogelijk in Inzeil Ykema in Inzeil aan de leiding PZC/sport MZKj AAN LAATSTE ALL ROUND SEIZOEN MARA THONCRA CKS IMPONEREN NIET )efenduels Supporter veroordeeld IRIJDAG 30 DECEMBER 1983 stand na de eers te dag bij de heren is 500 m Van der Duim 85.088 39.98 li Schalij 85.357 40.15 3i Kramer 85,770 40.73 7) ïVunderink 86.417 41.43 141 Vergeer 86.562 40.48 4i 86.847 41.15 11)1 Koopmans 87.146 41.40 12) Van Geest 87.169 40.65 b) Kasper 87.369 41.40 12) Sibrandy 87,502 41,48 lb) 5000 meter 7.31,08 3) 7.32,07 41 7 30.40 2) 7 29,87 1) 7 40,82 l 9) 7,36.97 5) 7,37.46 6) 7 45.19 (11) 7.39,67 7) 7 40.22 8) Dames 500 meter 3000 metei Visser 92.115 44.63 i 8) 4 44 91 i 1 2 Van Gennip 92.176 44 31 1) 4 47 20 2 3 Steenbruggen 92.980 44 52 1 6) 4 50 76 5 4 Boorsma 93.180 43 82 i 1) 4.56.16 8 5 Stam 93.261 44 89 9) 4.50.23 3 6 Limbach 93.741 45.32 (III 4.50.53 4 Keulen 93.890 44 36 4) 4.57 18 (10 8. Meijer 94.061 44 46 5) 4.57,61 (11 1RONINGEN (GPD) Na deze winter houdt Hilbert van der Duim het als allrounder voor ezien. Alleen Frits Schalij kan nog verhinderen dat in zijn nalatenschap geen half dozijn, laar een serie van vijf nationale titels wordt vermeld. De rest vormt halverwege het ampioenstoernooi in Groningen geen serieuze bedreiging meer, wat trouwens ook niet te •rwachten viel. De bestaande verhoudingen bleven gisteren ook verder onaangetast, want ep Kramer en Rob Vunderink nestelden zich op de volgende posities en kunnen met een gerust hart aan de tweede dag beginnen. Zij zullen zo goed als zeker Van der Duim en Schalij 'ver drie weken vergezellen naar het EK in Larvik. e zachte en vliesdunne Groninger vloer zorgde in combinatie met een rafie wind voor extra weerstand, j aar niemand hoefde zich meer bena rd te voelen dan een ander. De ggereden Rolf Sibrandy en Hein irgeer waren de verliezers in de rste toernooihelft en verscholen tenminste niet achter de klimato- glsche invloeden, want de zware rijd verliep zonder onregelmatighe- H. brandy en Vergeer misten de kracht op de vijf kilometer in de pas te ijven met de rest van de kernploeg, nor Sibrandy, die in betere tijden sst zijn slag sloeg op de langere jjecten. is er nu niets meer om op mg te kunnen vallen, waarmee zijn rnere in stilte gaat eindigen. Ver- er kan de komende weken nog ■wijken naar de sprintcategorie. voor hem een mogelijkheid ligt h voor de olympische duizend me te kwalificeren, irlch achtte Vergeer zich donderdag ÏJmet helemaal uitgerangeerd voor EK van de allrounders. Hij hield moed erin door te becijferen dat via 1500 meterVunderink te achterha- ijl szou zijn, maar realiseerde zich ook u de 500 meter hem te weinig winst aai bezorgd. ..Ik kwam niet goed door bocht en kreeg daardoor te Big snelheid tegen de wind in. De lometer was voor mijn doen nog helemaal niet zo slecht. Het ging een hele tijd zelfs goed, tot drie ronden voor het einde", luidde zijn terugblik. Mist Vergeer opnieuw de boot dan blijft de al veel eerder verwachte doorbraak weer voor een jaar uit en kan hij net als het vorig seizoen zijn geluk beproeven als sprinter. Vol gens sprintcoach Nijholt hoort hij in die sector ook thuis, maar Vergeer heeft daar geen oren naar. Met Nij holt wil hij zelfs helemaal niets te maken hebben. Vergeer: „Nijholt heeft openlijk gezegd dat hij een hekel aan me heeft. Daarom voel ik er niets voor om straks in Davos binnen de sprintploeg te opereren". Vergeer denkt als allrounder aan zijn trekken te komen wanneer er na het afscheid van Van der Duim een leem te valt. Dat is zeker niet ondenkbeel dig omdat het talent in Nederland alles behalve staat te dringen, maar het zou voor Vergeer een stuk eenvou diger zijn wanneer hij de lange afstan den beter de baas kan. Aan pure snelheid ontbreekt het hem met, want op de 500 meter kan hij wedijveren met Van der Duim, die als enige binnen de veertig seconden bleef. De mislukte van gisteren maakte Vergeer echter bijzonder kwetsbaar waardoor hij een dankbaar doelwit is geworden van zijn leeftijdgenoot Rob Vunde rink. De Zwollenaar worstelt met een erg povere sprint, op de vijf en tien kilo meter daarentegen voelt hij zich in zijn element. De krachtige stayer won tijdens de vorige titelstrijd beide af- LISSINGEN De winterstop ten ijl (of beter: vanwege de winter- all op) kwam deze week een aantal ictbalclubs in actie in vriendschap- rt lijk verband. AZVV oefende bij- orbeeld tegen IJzendijke (en won 2-0) en Sluiskil versloeg Zaam- igmet 3-1. Maar de meest opvallen uitslag was wellicht de 2-1 ovcr- nning die het jeugdige Koewacht fkte tegen HW'24. iewacht - HW'24 2-1 een jeugdige ploeg (slechts drie ïlers waren ouder dan 20) verraste lelings-eersteklasser Koewacht het zoekende HVV '24 vooral in de cede helft. Na een redelijke eerste lit viel HVV toen ver terug en kreeg thuisclub tal van kansen om een orsprong te nemen Een van die •gelijkheden benutte Luc Rombout er 2-1 van te maken. Nadien kwam nny van der Vloet nog tweemaal ■oor doel (eenmaal mikte hij ast en eenmaal redde Jos van der ideren) en schoot Carlos van Re- imortel nog tegen de paal. Het ef zodoende 2-1. tel - Hulsterloo 2-0 lsterloo bood Axel nog vrij veel enstand en mocht zich bij tijd en |le zelfs de gelijke van de thuisclub men. Niettemin was de zege voor zondag-vierdeklasser, die prompt orde op de momenten waarop het de meerderheid was. Vijf minuten de rust had Jan van de Broeke een hoekschop de stand op 1-0 racht en tien minuten voor het an het vrij pittige oefenduel aaide Dick de Pooter de eindstand !-0. endijke - AZVV 0-2 ider Jaap Klein en ook zonder de iggekeerde Piet Ruitenberg onder- AZW tegen IJzendijke veel rstand. IJzendijke toonde lef en d AZVV onbevangen tegemoet VV-trainer Ben Pauwels: „De eg speelt stukken beter dan verle- jaar"). Maar desondanks beheer de Axelse tweedeklasser de wed- id en was het vooral op het mid- veld sterker. Uiteindelijk resul- •de dat in een logische 2-0 eind- ïd, die tot stand kwam door twee fers van Rinus Scheele (één voor lén na de rust). Eric van Poucke en dy Meier misten in de tweede helft ïsen op een tegengoal. liskil - Zaamslag 3-1 iskil miste tegen het gemotiveerde unslag (dat Maarten van der Staal Frank Dey miste, maar dat Kees Putter weer in zijn gelederen had) opvorm en mocht tenslotte met de eindstand niet ontevreden zijn. inslag maakte het Sluiskil vooral het middenveld moeilijk en stelde tweedeklasser slechts zelden in it tot een sluitende aanval. Door er van Kouteren nam de formatie Han van der Hooft in de eerste t een 1-0 voorsprong en Paul van Hooft bracht na de hervatting de id op 2-0, even voordat Jan de irte tegenscoorde. De 3-1 eind- 1 werd tenslotte bereikt toen van der Hooft uit een strafschop schoot. GRONINGEN (GPD) De beide marathon cracks Emicl Hopman en Jos Niesten hebben de allrounders donder dag geen schrik kunnen aanjagen. Het tweetal mocht buiten het NK- programma om zijn ca paciteiten tonen op de vijf kilometer, maar in het klassement zouden ze geen rol van beteke nis hebben gespeeld. Hopman deed het nog het best. Hij voltooide de eerste 5000 meter van zijn leven in 7.43,33 na een zeer evenwichtige rit. Tien allrounders kwamen tot een betere tijd Niesten kon Hop man lang niet bijhouden en kwam twintig secon den later over de eind streep Vrijdagmiddag mag het tweetal het nog eens proberen op de tien kilometer. standen en werkt nu aan een herha ling. Kramer en Van der Duim. die na hem reden, waren niet bij machte zijn 5000 me ter tijd te overtreffen Van der Duim verkeek zich enigszins op de omstandigheden. Zijn aan- vangstempo lag iets te hoog en dat deed hem in de slotronden de das om. Coach Henk Boer: „De wind brak alle rijders op, maar het was voor ieder een gelijk. Het ijs verslechterde erg snel. Voor het derde paar na elke dweilpauze was het echt hopeloos. Maar we mogen de ijsmeester dank baar zijn dat de baan er nog zo bij lag en voor de jongens die eikaars con currenten zijn speelde het gelukkig allemaal geen rol". Opgelucht was ook Yep Kramer. Hij kende geen problemen met de spier blessure in zijn bil en kwam op de vijf kilometer bijna als vanouds voor de dag. Na de sombere geluiden in de afgelopen weken klonk het nu tevre den: „Dit doet me goed Ik heb van die spier niets gemerkt. Het was een gevecht tegen de omstandigheden. De eerste vier rondjes gingen lekker, daarna was het tot het einde knokken en dan voel je niets meer" Voor Kramer („als ik derde word ben ik tevreden"! ligt vrij probleemloos een plaatsje in de EK-ploeg in het verschiet, zodat een extra selectie wedstrijd overbodig is. Met Vunde rink, die zich nog niet aan een voor spelling wilde wagen, en het al eerder aangewezen duo Van der Duim-Scha- lij ziet het Oranje-viertal er in Larvik precies zo uit als het afgelopen sei zoen in Den Haag, waar de Nederlan ders de boventoon voerden De uit Kuitaart afkomstige en thans in Eindhoven woonachtige Joop Broovmans eindigde op de 500 meter als 23e en voorlaatste in 43.41. Hij bleef alleen Willy van Essen voor. die door een valpartij niet verder kwam dan 53.94. Op de vijf kilometer klas seerde Brooymans zich als 20e (van de 24). De Zeeuwse schaatser bleef net onder de acht minuten: 7.59.37. 17 ROTTERDAM (ANP) De Rotter damse rechtbank heeft donderdag de 21-jarige Fe.venoord-supporter S. M. uit Bergschenhoek wegens openlijk geweld voor de Europacupwedstrijd Feyenoord - Tottenham Hotspur van I 2 november veroordeeld tot een ge- vangenisstraf van zeven maanden, waarvan drie voorwaardelijk. M. be werkte in vak S van het Feyenoord- stadion tijdens een massale vecht partij meerdere Engelse fans met een stanleymes. De officier van justitie eiste twee weken geleden een jaar cel, waarvan drie maanden voor waardelijk. De rechtbank veroordeelde verder ze ven andere supporters, in leeftijd va riërend van 19 tot 27 jaar. tot gevange nisstraffen die uiteen liepen van twee maanden, waarvan de helft voorwaar delijk. tot drie weken voorwaardelijk met een geldboete van vijfhonderd gulden Ook tegen hen had de officier van justitie waardere straffen geëist, naar zijn zeggen omdat alleen zo het voetbalgeweld bestreden kan worden. Alle veroordeelden kregen als bijzon dere voorwaarde dat zij de eerste vijf thuiswedstrijden, die Feyenoord na de winterstop voor de competitie moet spelen, niet mogen bezoeken Ze moeten zich dan melden bij de politie in hun woonplaats. ,Wie zich op de weg misdraagt, raakt zijn toegangsbe wijs kwijt'verklaarde rechtbankpre sident mr. ft C. Lendink-Bosman bij de uitspraak. Hilbert van der Duim ivacht ges-pannen op het startschot. GENNIP BLIJFT VERKASSEND DICHTBIJ GRONINGEN (ANP) Dc Koninklijke Nederlandse Schaatsenrijdersbond speelt met de gedachte het toernooi om de Nederlandse sprintkampioenschap pen op 10 en 11 maart in Inzeil te houden. Aanvanke lijk was Eindhoven als plaats van handeling aange wezen. Dat gold reeds als een alternatief voor 'Gronin gen'. waar niet de sprinters, maar de all-rounders dezer dagen hun kampioenschap afwerken. De bedoeling is nu, dat de Nederlandse sprintkam pioenschappen worden ingepast in het wedstrijdpro gramma van de Gouden Schaats, dat traditioneel elk jaar in het Beierse wintersportoord Inzeil plaats heeft. Sprintcoach Gauke Nijholt had in een eerder stadium kritiek op de late datum. Immers, de wereldkampioen schappen sprint zijn een week eerder in Trondheim De KNSB trachtte daarop een compromis te vinden en kwam met Inzeil als voorstel. De schaatsbond zal de kosten dekken, die met de reis van gewestelijke kandidaten naar Inzeil gemoeid zijn. GRONINGEN (GPD) Ria Visser kan haar tweede nationale titel in successie en derde in totaal nauwelijks mislopen. De 22-jarige schaatsenrijdster uil Almere-Haven sloeg, met haar favoriete 1500 en 5000 meter nog voor de boeg, al op de eerste dag van de Nederlandse kampioen schappen in Groningen een flink gat met de meeste concurrenten. Alleen Yvonne van Gennip. die een redelijke sprint combineerde met een verras send sterke drie kilometer, en in mindere mate Ina Steenbruggen bleven in de buurt van Ria Visser. Van de andere kernploegleden liepen verklaring van de Friezin van de Alie Boorsmai4ei. Thea Limbach <6ei hand Haar zwakke prestatie op de en Ineke Kooiman (9e) forse achter- drie kilometer heeft niets met training stand op. Frappant is. dat het juist te maken. Het is puur een technische om het drietal gaat dat eind vorig kwestie. Haar slag is eenvoudigweg seizoen het beleid van Henk Louw- niet goed Ze forceert en gaat op de mans aan de kaak stelde en daardoor punten staan, waardoor ze niet meer mede verantwoordelijk werd voor het glijdt en ze niet meer voldoende snel- ontslag van de voorganger van Tjaard beid heeft", aldus Kloosterboer. Kloosterboer. Hoewel Limbach en Kooiman beter Boorsma—de kampioene van 1981 en dan Boorsma voor de dag kwamen op '82 reed weliswaar een goede 500 de 3000 meter, moesten ook zij secon- meter en bleef als enige onder de 44 seconden, maar op de drie kilometer schaatste ze een dermate futloze race dat. ze afzakte naar de vierde positie. Aangezien de eerste vijf plaatsen Ria Visser gaat waarschijnlijk niet naar het EK m Alma Ata. om zich te sparen voor de Olympische Spelen van belang zijn voor uitzending naar de internationale kampioenschappen, zal Boorsma er op de 1500 en 5000 meter nog hard aan moeten trekken om niet buiten de boot te vallen. „Ik wijt mijn zwakke optreden aan een verandering in de trainingsop- bouw. Het gaat al het hele seizoen niet lekker. We hebben dit jaar veel harder getraind dan in voorgaande seizoen. Ria Visser en Ina Steenbrug gen zitten al veel langer in de kern ploeg en hebben die intensievere aanpak daardoor wellicht lichame lijk beter verwerkt dan ik. Het dreigt nu een pechjaar voor mij te worden. Het is misschien wel eens goed voor me, na al de successen", zei Boorsma Coach Tjaard Kloosterboer wijst de TJOBA NA RUST WEGGEVAAGD HEINKENSZAND Belgisch korfbalkampioen Borgerhout stond gisteravond in sporthal De Stenge op scherp. Dat is voor Belgische ploegen niet ongewoon. Of het nu gaat om vriendschappelijke ontmoetingen of allesvragende competi tieduels, Belgische ploegen gaan altijd voluit. Zijn alleen daarom al graag geziene tegenstandcers. Bovendien spelt ook nog mee, dat ze geen mogelijkheid ongebruikt laten om aan te tonen dat de achterstand die het Belgische korfbal enkele jaren geleden nog op Nederland had, intussen helemaal is weggewerkt. De demonstratie van de Belgische statisch acteerde. Het resultaat van All Stars en Roda JC naar de eindstrijd DEN BOSCH (ANP) De All Stars-ploeg heeft zich, ondanks het gemis van Simon Tahamata geplaatst voor de finale van het KNVB-zaal voetbaltoernooi. Zonder de oud-international, die van Standard Luik geen toestemming kreeg, versloegen de 'sterren' donderdagavond in Den Bosch Utrecht met 8-7 en speelden gelijk tegen Sparta 2-2. Met de All Stars heeft Roda JC zich geplaatst voor de finaleron de van het zaalvoetbaltoemooi, die op 7 januari in Rotterdam wordt gehouden. Roda JC won donderdagavond de laatste wed strijd in Den Bosch met 6-4 van Sparta na een achterstand bij rust van 2-3. Voor Roda JC scoorden Van Geel. Poortvliet en Hofman ieder twee keer. de doelpunten van Sparta werden gemaakt door Lengkeek i2). Eij- er en Van den Berg. Sparta - All Stars 2-2 (2-1). Voor Sparta scoorden Lengkeek en Van Gaal, voor All Stars Van der Horst en Hovenkamp. All Stars - Utrecht 8-7 (3-4). Van der Horst (2), Bosman (5) en Zwarthoed scoorden voor All Stars. Van den Akker (2). Ade laar. Wouters (2). De Wit en Pronk voor Utrecht. De eindstand in de groep is All Stars 3 2 1 0 5 18-13 Roda JC 3 2 0 1 4 25-15 Sparta 3 1113 10-11 Utrecht 3 0 0 3 0 13-27 Topscorers waren Van Geel (Ro da JC) 12 en Hofman (Roda JC) den inleveren bij Visser en Van Gen- nip. waardoor ze hun verlies öp de sprint niet goed wisten te maken. Lange-afstandspecialiste Ineke Kooi man stelde zelfs teleur met een zeven de plaats op de drie kilometer. Kloos terboer Het was onbegrijpelijk, dat Ineke Kooiman zo hard van stapel liep Ze vermoordde zichzelf met die snelle start. Na vier ronden zat ze er al helemaal door" Hoe het wél moest, liet Ria Visser zien. Na een middelmatige sprint opende ze haar drie-kilometerrace ogenschijnlijk te langzaam. Ze zakte evenwel niet weg in de laatste ronden, zoals zo velen, maar bleef keurig 'vlak' rijden, waardoor ze op de goede tijd van 4 44.91 uitkwam „Ik heb voor mijn gevoel een hele rare wedstrijd gereden Dat kwam vooral doordat Boukje Keulen erg snel begon, waar door het net leek of ik niet vooruit kwam. Pas op het laatst kreeg ik het idee dat het wel hard ging", aldus Ria Visser. Yvonne van Gennip bleef met haar 4.47.20 dicht in dc buurt van Visser. Wanneer de 19-jarige Haarlemse me dicijnenstudente een halve seconde harder had gereden, dan was ze zelfs na de eerste dag aanvoerster geweest van het tussenklassement. Yvonne van Gennip, die vorig jaar een top- klassering miste doordat de druk haar tijdens het nationale kampioen schap te veel werd. kan een plaats in de EK- en WK-ploeg nauwelijks meer ontgaan. Achter Visser en Van Gen- nip reed Ina Steenbruggen, die net op tijd hersteld is van haar rugblessure, onopvallend (zesde plaats op de sprint en een vijfde op de drie kilo meter) naar een derde positie. GOEDE TIEN KILOMETER GUSTAFSON OSLO (NTB) Tijdens de nieuw jaarswedstrijden schaatsen op de baan van Valle Hovin in Oslo heeft de Noor Kai Arne Engelstad donderdag de 1000 meter gewonnen in 1.18,10. De Zweedse Anette Carlen won bij de dames een 1000 meter in 1.27,94. De Zweed Tomas Gustafson bracht later de tien kilometer op zijn naam. Zijn winnende tijd was 14.36,71. Dat is ruim dertien seconden boven zijn wereldrecord, dat op 14.23,59 staat. Uitslagen 1000 meter heren 1 Kai Ame Engelstad iNooi 1.18.10 2 Bjom Hagen 'Noo> 11816: 3 Jan Ake Carlberg c/wei 118.41. 4 FTode Ronmng iNooi 1.18.45: 5 Hans Magnusson ;Zwei 1 18.91. De uitslag van de 10 000 meter is. 1 Thomas Gustafson (Zwei 14 36.71 2 Gelr Karlstad iNooi 14 48.00. 3 Björn Nyland (Noo) 14.53.35. Stetn Krosby (Noo) 15 02.97. 5 Henry Nilsen (Noo) 15.11.54 hoofdklasser werd tegen Tjoba ten slotte onderstreept met 15-6 winst. die uitstekende eerste helft, 4-6. Het tweede bedrijf werd door Bor- De korfbalontmoeting tussen beide gerhout gebruikt om het klassevcr- clubs werd in De Stenge veel i dan een vriendschappelijk intermezzo ichil aan te tonen. Met gevarieerde valspatronen nam Borgerhout na tijdens de winterstop. En dat was voor rust het initiatief. Dat ging tev< een groot deel zeker ook de verdienste gepaard met een aanmerkelijk hoger van een Zeeuwse ploeg, die in de tempo dat Tjoba tenslotte coudilio- eerste helft uitstekend tegenspel necl een heel eind op de knieën kreeg bood interessant waren toen al de en gaten trok. waar doelkansen uit duels tussen Jan Kooiman en Erik versweijer, Johan harinck gaf in die gemist openingsfase Mark Nicolai weinig vrij heid en met Janet Mijnsbergen als Een perfecte show. die tenslotte uit- beste Tjoba-dame bleef Tjoba in de mondde in een 15-6 zege voor de aanvangsfase zelfs met de Belgische Belgen. Het pleit echter voor Tjoba Europacup-finalist meegaan. In tem- 3at het m dat geweld niet helemaal po en vooral op karakter Dat rendeer- bnder gesneeuwd werd Als naast het de echter te weinig, omdat de eerste a' aanwezige karakter straks een be- aanval van de Zeeuwse formatie te tere afwerking gekoppeld kan wor den, moet Tjoba in de competitie de weg omhoog terug kunnen vinden, Een aanval van Borgerhout ige- Daar was het publiek (ruim tweehon- streept shirt tijdens het duel met derd bezoekers) het na afloop wel over INZELI. (ANP) Op de baan van Inzeil heeft Sies Uilkema zijn moei lijkheden niet kunnen overwinnen. Na een redelijke 500 meter in de strijd van de sprinters, negende in 38,81 seconden, kwam hij op de 1000 meter niet verder dan de zestiende plaats. Uilkema was daardoor de enige uit de groep van sprinttrainer Nijholt die in Zuid-Duitsland uit de toon viel. Na de eerste dag namelijk voeren Jan Ykema en Geert Kuiper het klassement aan. bezet Ron Ket de zesde plaats en handhaafde Lieuwe de Boer met een zelfde klassering op dc 500 meter zich lussen de sterkslen. De Nederlandse sprintersploeg ont moet bij de wedstrijden van Inzeil niet de top van de internationale schaat sers, maar met de Finnen, de West duitsers en de Koreanen toch een aantal rijders, dat zich ook bij de winterspelen ln Serajewo zal presen teren. Onder zeer aanvaardbare om- standighederal kwam bij de ritten op de 1000 meter een nevel opxetten, die het ijs wat plakkerig maakte, hebben de Nederlandse sprinters ge toond tegenstanders van dit niveau gemakkelijk aan te kunnen. Coach Gauke Nijholt meende dan ook dat deze serie wedstrijden in de trainings periode voledig aan het doel beant woordde. De uitslagen, heren 500 meter 1 Jan Ykema 'Nedi 38.32 sec 2 Danusz Jezlerski (Pol) 38 58.3 Hans-Peter Oberhuber'Wdl.i 38.61. 4 Geert Kuiper (Ned) 38 66. 5 Young Ha Lee (Z.Koi 38.74, 6 Lieuwe dc Boer(Ned) 38.75. 7 Ron Ket iNedi 38.77, 9 Sies Uilkema iNed) 38.81.1000 meter-1 Jouko Westerlund iFin) l minuut 17.23 sec2 Ykema 1.17.32, 3 Young Ha Lee 1 17.76, 4 Urpo Pikkupeura (Fin) 1 17 78. 5 Uwe Streb (Wdli 1 17.88, 6 Kuiper 1.17.90, 7 Jezlerski 1.18.25, 8 Panzer (Wdll 1 18.26. 9 Ket 1.18.36, 16 Uilkema 1 19.35. 18 De Boer 1.19.57. De stand na de eerste dag bij de sprinters is' l Ykema 76.980 pnt.. 2 Kuiper 77.610. 3 Young Ha Lee 77 620. 4 Jezlerski 77 705. 5 Streb 77 710, 6 Ket 77.950, 7 Pikkupeura 77.960, F Oberhuber 77 995

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 17