Volgend jaar bouw 1760 nieuwe woningen mogelijk Kustgemeenten willen strenger optreden tegen naaktrecreanten WISSEL BEVELANDEN WISSEL SCHOUWEN 'Aksiehuis' na concert uit de rode cijfers VERNIEUWING VAN 959 OUDE HUIZEN Vlissingse buurthuizen constateren sterke toename spijbelaars Hoofdleidster Irma Willaert nam afscheid van Clingse kleuters beroepings- berichten <tr~~ VRIJDAG 23 DECEMBER 1983 MIDDELBURG Het Aksiehuis in Middelburg, een ontmoetingsplaats en actiepunt voor actieve mensen en groepen, hield donderdag een groot benefiet-concert, waaraan vier bands belangeloos medewerking verleen den. De doelstelling van dit 'winterfestival was drieledig. In de eerste plaats wilde het Aksiehuis de schuld van 500 gulden die het heeft in één keer ongedaan maken, ten tweede hoopte men meer geld te ontvangen dan die 500 gulden, waardoor ze meer armslag zou worden verkegen en tenslotte hoopten men meer leden en donateurs te winnen Woordvoerster Marianne Houkamp verklaarde desgevraagd dat er in de toekomst eventueel meer van deze festivals komen. Er kan gedacht worden aan een combinatie van muziek en actie. De vier bands, die de dag muzikaal verzorgden (men begon 's middags om vier uur), sluiten in tekst en muziek aan bij actievoerende groepen, De Cavern normaal gesproken niet open op donderdag, had het Aksiehuis een gift toegezegd Hoe groot die gift zou zijn was nog niet bekend, aangezien eerst de eigen kosten in rekening gebracht moesten worden. De optredende groepen waren EWS, NN, Sing Sing Movement en de H-gang. Het festival werd door ongeveer 250 mensen bezocht. Het eerste doel wal gesteld was door het Aksiehuis was 's avonds al bereikt, zodat het niet meer in het rood staat MIDDELBURG - Er kunnen in Zeeland volgend jaar 1760 nieuwe woningen met rijkssubsidie worden gebouwd; daarnaast is er ruimte voor .knelpunten' tot een totaal van ongeveer 100 woningen. Het rijk is bereid bij te dragen in de vernieuwing van 259 vooroorlogse huizen en 700 na-oorlogse woningwetwoningen. Dat blijkt uit de verdeling van het woningbouwpro gramma voor volgend jaar, zoals de hoofdingeningenieur-directeur van de volkshuisvesting die aan de Zeeuwse gemeenten bekend heeft gemaakt. Bij de vaststelling van de te bouwen die neer op 1700 woningen in 1985, spraken maken om hoeveelheden wo- hoeveelheden woningen zijn aan de bijna 1600 in 1986 en 1638 in 1987. nmgen onderling te ruilen. De premie provincies toezeggingen voor meerde- Voorts worden aan Goes in de komen- huurwoningen, te bouwen door beleg- re jaren gedaan, voor Zeeland komen de vier jaar steeds 129 woningen toe- gers, zijn opgevoerd bij de regionale Igewezen: Goes is de enige Zeeuwse groeikernen Zierikzee, Middelburg, \-fjr-r 7, gemeente, die deelneemt in een pro- Vlissingen, Goes. Hulst en Terneuzen. W -Z/66UWS- V laamse )ect voor decentralisatie Bij de toe wijzing aan de gemeenten zullen de 1/Prdclilltl ctrpplf VVV wil mppr komende jaren verschuivingen optre- SliCCIV Y Y Y IHCCi den, als gevolg van de uitgangspun- He verdeling over de Zeeuwse ge- ten volgens de nota over de spreiding meenten in bou' van de bevolking (bewoningspatroon in Zeeland. dijkovergangen voor surfers en zeilers OOSTBÜRG De Wcst-Zccuws- Vlaamse Streek-VW gaat op zoek naar financiële middelen om dijk overgangen aan te leggen voor zeilen de en surfende recreanten. Dit deelde de streek-VVV-voorzïtter J. Schip pers donderdagavond tijdens de jaar vergadering in Oostburg mee. Hij wees erop dat er nu alleen in Cadzand en Breskens mogelijkheden bestaan om bootjes te water te laten. Op een aanvraag bij het waterschap 'Het Vrije van Sluis' kwam een nega tieve reactie binnen. Het waterschap zegt geen geld vrij te kunnen maken voor de aanleg van voor auto's ge schikte dijkovergangen. De bijbeho rende par keerterreinen zouden al helemaal te duur zijn Schippers meent dat de aanleg van de nieuwe Deltadijk een zeer geschikte gelegen heid is om op in te spelen Vandaar dat er snel naar andere mogelijkhe den gezocht moet worden om het benodigde geld bij elkaar te krijgen, zo meent de voorzitter „Ik geloof dat VLISSINGEN - De Vlis- het dure Oosterscheldeproject zoveel singse stichtingen voor miljarden opslokt, dat er bij ons geen sociaal-cultureel werk beetje franje meer aan de Deltadijk merken dat het spijbe- kan. Toch zijn er veel recreatieonder- len door jongeren van nemers die juist belang hebben bij dat 12 tot en met 15 jaar de kleine beetje franje", aldus Schippers, laatste tijd enorm loc- De voorzitter deelde verder mee dat neemt. Met name de de WV-posten in Breskens, Groede buurthuizen De Zwaan en Nieuwvliet per 1 januari worden (SKA) in Oost-Souburg samengevoegd en - Het Wolterhuis in de sociale sector. 11 premiekoop-B is premiekoop-A, als volgt: Brouwershaven 7-0-0; Bruinisse 6-0- De provincie krijgt volgend jaar 149 0; Duiveland 11-1-0; Middenschou- woningen in de vrije sector toegewe- wen 8-1-0; Westerschouwen 1-0-0; Zie- zen. waarvoor een eenmalige bijdrage rikzee 31-3-4 (plus 11 beleggershuur- van 6500 gulden wordt toegekend. De woningen): Tholen 57-11-11; St. Phi- beschikkmgen daarvoor worden, naar lipsland 14-0-0: Middelburg 159-21-22 volgorde van binnenkomst, tot 1 juli (plus 58 beleggershuurwoningen); volgend jaar afgegeven In de sociale Vlissingen 178-30-11 (plus 86 beleg- sfeer - woningwetwoningen en premie- gershuurwoningen): Armenuiden 9-8- huur is het mogelijk de verschillende 2; Domburg 6-3-1; Mariekerke 3-5-2; groepen met elkaar uit te wisselen. Valkenisse 6-8-4; Veere 4-5- Ook kunnen gemeenten, in overleg 1; Westkapelle 0-0-3: Kortgene 4-1-0; met de directie volkshuisvesting, af- wissenkerke 0-2-2; Borsele 30-20-17; DE ZWAAN EN WOLTERSHUIS Goes 49-10-7 (plus 20 beleggershuur woningen en 43 vrije sector); Kapelle 19-9-8; Reimerswaa! 23-3-13; Aarden burg 2-1-1; Oostburg 41-3-2; Sluis 0-0- 0; Axel 11-13-2; Hontenisse 17-4-6; Hulst 43-15-7 (p-us 21 be leg gershuur woningen); Sas van Gent 11-14-2; Ter- neuzen 134-28-28 (plus 55 beleggers- premiehuurwoningen). Zoals gezegd: volgend jaar kunnen m Zeeland met rijkssteun 259 vooroor logse woningwetwoningen worden op geknapt. De plannen die tot nu toe zijn ingediend, omvatten in totaal 193 woningen ..Het laat zich aanzien, dat er nog ruimte is voor nieuwe plan nen", aldus de directie volkshuisves ting Zeeland. De ingediende Zeeuwse plannen gelden onder meer 122 huizen in de kom Vlissingen, vijf stuks in Oosterland. 10 in Goes (Grenadier), 11 in de Nieuwe Kerkgang Middelburg, 17 in Nieuwland en 5 door Middelburg verspreid, 2 stuks in Waterlandkerkje. 10 in Zaainslag. 6 in Sluiskil en 4 in Gapinge Voor de renovatie van^ na oorlogse woningen overtreft het aan tal plannen (voor 1364 woningen) de beschikbare ruimte van 700 huizen Waaarschijnlijk echter zal een aantal plannen niet tot uitvoering komen. Denkbaar is. dat een deel kan worden doorgeschoven naar 1985. In de komende jaren zullen, als ge volg van de richtinggevende aandui dingen over de groei in de nota bewoningspatroon, vooral Brou wershaven, Bruinisse, Westerschou wen, Westkapelle, Kortgene, Wissen kerke, Aardenburg en Sluis met ge ringere woningtoewijzingen te ma ken krijgen. Voor die gemeenten geldt, aldus de directie volkshuisves ting voor volgend jaar een over gangsregeling. De laatste dag voor Irma Willaert met 'haar' kleuters. zogenaamd 'tussenuur- tje' hebben, maar soms op les wordt gegeven De heer Van Wezel voeg- zitten ze er de hele och- de daaraan toe. niet te tend of middag", vertel- denken aan een spijbel de hij Uit de mededelin- bus. zoals in Enschede, gen van De Zwaan bleek Tijdens de vergadering ook. dat het buurthuis in Souburg wordt 'over spoeld' door 12-15-jan- gen. Daar wil men voor deze groep wat andere activiteiten organiseren, kwam ook de voortgang te sprake met betrek king tot het overleg met de stichting SKW in de federatie voor sociaal cultureel werk. Dit over- Kerstviering n een voetbaltoernooi heer Overdam 'zeer en een cursus in de moeizaam'. Bij concrete vechtsport tai-kwan-do. onderwerpen komen volgens hem bij het Het algemeen bestuur SKW weerstanden naar In de twee laatste dorpen blijven (SKW). in Vlissingen voorlopig alleen 'folderposten' over. krijgen overdag steeds waarbij wordt gedacht leg verloopt volgens de Meer gedetailleerde toeristische infor- meer bezoek van deze matie wordt enkel in Breskens ver- scholieren. De funclio- strekt. narissen van beide stichtingen hebben don derdag een brief hier- SLIJKPLAAT Op kerstavond over verstuurd aan de wordt de eucharistieviering in de kerk scholen in Vlissingen. van Slijkplaat opgeluisterd door het Dit werd donderdag- West-Zeeuws-Vlaamse Gregoriaans avond meegedeeld tij koor. De dienst begint om 19.00 uur. dens de vergadering zien welk beleid daarop Op eerste kerstdag wordt om 10.30 van het algemeen be- uur een gezinsdienst gehouden in de stuur van de stichting door het sociaal-cultu- parochiekerk van Aardenburg Mede- Sociaal Kulturele Akti- reel werk. „We moeten Hervormde ouderen Tholen hielden kerstbijeenkomst THOLEN De hervormde ouderen in Tholen hielden de kerstbijeenkomst in 'De Wingej-d'. Ds 1-1. Verheul hield een schriftlezing en meditatie. De heer De Wilde las een kerstverhaal voor De volgende bijeenkomst is dinsdag 10 januari van SKA besloot eerst de reacties van de scho- boven. De heer Van We zel stelde daar tegen- len af te wachten en af- over. dat het SKW toch hankelijk daarvan te be- wel steeds is meegegaan zien welk beleid daarop met alle stappen die moet worden gevoerd door SKA zijn gezet, al gebeurde dat met schroom. Hij deelde ver- CLINGE Na ruim 28 jaar in het kleuteronderwijs te hebben gewerkt, neemt hoofdleidster Irma Willaert afscheid van de Clingse kleuter school H. Theresia. Mejuffrouw Irma maakt gebruik van de VUT-regeling, Kerstconcert in Lamswaarde LAMSWAARDE Maandag 26 de cember. tweede kerstdag, wordt in het gemeenschapscentrum 'De Luifel' in Lamwaarde het traditionele kerstcon cert gegeven. Naast, het gemengd zangkoor onder leiding van de heer J. de Waal verleent ook de muziekver eniging 'Vrijheid Eendracht' uit Lamswaarde haar medewerking aan het concert De fanfare staat daarbij onder leiding van de heer J. van Waterschoot. Hel gemengd zangkoor wordt op orgel ondersteund door de heer P de Nijs Tijdens het concert worden verschillende kerstliederen ten gehore gebracht. In de pauze worden loten verkocht De trekking is aan het einde van het concert. Het kerstconcert begint om 19 30 uur. Verbranding van kerstbomen Axel AXEL Donderdag 5 januari worden op drie verschillende plaatsen in de gemeente Axel. maar wel precies om zeven uur, kerstboomverbrandingen gehouden Dat gebeurt 111 Zuiddorpe aan de Hoofdweg-noord, in Koewacht aan de Eikenlaan en in Axel in het plan Noordpolder. Vanaf 2 januari kunnen kerstbomen worden ingele verd op het Szydlowskiplein. het Hof plein, het Bosplein. het Kennedy- plein, de Atleelaan en 111 Noordpolder en komt na de kerstvakantie niet terug. Op 1 september 1955 begon Irma Willaert als leidster aan de Clingse kleuterschool, toentertijd ook een tweeklassige kleuterschool. In 1958 werd ze hoofdleidster. In 1967 werd de Clingse kleuterschool met één klas uitgebreid, maar in 1981 werd het wederom een tweeklassige kleuter school. In de loop van die 28 jaar heeft mejuffrouw Irma vrijwel alle Clingse kleuters in haar klas gehad. „Hoeveel het er zijn, kan ik niet zeggen, maar in ieder geval heel veel. En ik kan zeg gen, dat ik het kleuteronderwijs steeds met heel veel plezier heb ge daan. Maar op een gegeven moment komt er een tijd van gaan en die is nu voor mij aangebroken", zegt de schei dende hoofdleidster. De voorbereiding voor het afscheid waren al begonnen met ingang van dit schooljaar. „Ik gaf maar vier dagen per week les aan de kleuters. Vrijdags ben ik vrij. Dit is een uitvloeisel van de Regeling Taakvermindering Oude ren. Maar als hoofdleidster ben je ook met veel andere zaken bezig, zoals administratief werk en het vaak be zoeken van vergaderingen", vertelt ze. Irma Willaert vervolgt; „Ik heb het werk steeds graag gedaan, maar op een gegeven moment voel je, dat je ouder wordt. Het werken met jonge kinderen is een zware maar zeker ook een dankbare taak". Door haar ver trek geeft ze ruimte aan een jongere leidster en uit dit oogpunt is het afscheid voor haar ook minder zwaar. van het schooljaar 1985-1986 wordt» het kleuteronderwijs en het basiso» derwijs volledig geïntegreerd, kleuters zullen dan verhuizen ni* het gebouw van de lagere schooL Hoofdleidster Irma Willaert zegt te over: „De ontwikkelmgen van de laai ste paar jaar zijn al helemaal richting gegroeid, zodat de overga minder rigoreus is dan het lijkt, der blijven er voor kleinste leerlingö in de nieuwe schoolvorm aparte spet ruimten, zodat de kleintjes ruel de grotere kinderen 'onder de voi worden gelopen'". Donderdag werd het afscheid op kleuterschool gevierd. Van ieder kin kreeg mejuffrouw Irma een bloe aangeboden, met daarop eei zoals 'bedankt voor de vele schoem ters die u heeft geknoopt' of 'bedan voor de vele jassen, die u heeft helpt dichtknopen'. Tussen alle druktedm was er voor de hoofejjeidster toch» complete verrassing. Op het scheidsfeest op de kleuterschool Henriette Raes-Kint aanwezig Tit jaar geleden is deze voormalig leito van de kleuterschool naar Canad geèmigreed en speciaal voor dit 1 scheidsfeest Is zij samen met gezin over gekomen naar Nederlant Receptie Integratie Het afscheid van de hoofdleidster komt ook vóór de grote verandering binnen het onderwijs. Met ingang Naast de vele bloemen en sprcuke ontving Irma Willaert een bronif beeldje, dat twee kinderen voorsttll Vrijdag 6 januari neemt zij officia afscheid als hoofdleidster. Hel be stuur van de Stichting Onderaij Clinge biedt haar dan een afscheid receptie aan. Ouders van de kleuter en vele genodigden krijgen dan gelegenheid om afscheid te van Irma Willaert. werking wordt verleend door het Jon- viteiten (SKA) in De oppassen dat we niet der mee dat Vlissingen gerenkoor Aardenburg en de werk- Zwaan groep liturgie burg. Op tweede kerstdag wordt de euclra- Functionaris C. nstievering in de kerk van Oostburg zei deelde verder mee. opgeluisterd door het West-Vlaams dat de brief aan de scho- Oost-Sou- aan symptoombestrij ding doen. terwijl er wei- We- licht iets structureels fout zit op de scholen". een extra subsidie van 45.000 gulden heeft ge kregen van het ministe rie van wvc, die mis- aldus H. Overdam, die chien kunnen worden Gregoriaans koor. De dienst begint len ook ter kennisname het spijbelen zag als een gebruikt voor aanstel- om 10.30 uur Zeeuwse pop in Goese Blaauwe Steen en op tv GOES De Zuid-Be\ elandse popgroep Jam Jam treedt maan dag 26 december (tweede kerst dag) o in café de Blaauwe Steen in Goes. Het optreden staat in het teken van kerstfeest en de spelen enkele gastmuzikanten mee. Jam Jam bestaat uit Alex van Hootegem igitaar en zang). Piet Snoodijk (drums). Anneke Klaassen (zang), Ro Körstcrs (toetsen) en Peter Dicleman (basgitaar en zang). Het optre den begint om 21.00 uur. Bij het optreden van Jam Jam in de Blaauwe Steen wordt ook de fanclub van deze band gepresen teerd De groep heeft naast enke le tientallen andere Zeeuwse popmusici meegedaan op de el pee 'Goed Zeeuws goed rond' Ter gelegenheid van het uitko men van die plaat heeft 'Van gewest tot gewest' opname, in Zeeland gemaakt. Een deel van die opname wordt aanstaande woensdag uitgezonden in 'Van gewest tot gewest' via Nederland 2. Te zien zijn onder meer inter views met de initiatiefnemers van de elpee, Alex van Hoote gem en Peter Dieleman. Verder wordt het lied 'Zeeuwse waters hebben diepe gronden' uitgezon den. De opname daarvoor zijn 'op locatie' (het strand bij Zoule- lande gemaakt), waar verschil lende coupletten uit het lied worden uitgebeeld. Ook is te zien hoe het camavalsnummer van de langspeler wordt opgeno men in de studio in Kruiningen waar de nummers op de band worden gezet. is verstuurd aan de ge- vorm van verzet van ling van een kracht v meente Vlissingen. „Wij scholieren krijgen steeds te horen gang van dat die scholieren een school e twintig uur bij op buurthuis Marmx i de wijze waar- SKW NED. HERV. KERK Beroepen te Molkwerum: P. Bocha- nen, kandidaat te Diemen; beroepen te Warns: mevrouw A, I. van Amstel, kandidaat te Diemen. GEREF. GEM. Beroepen te Terwolde-De Vecht. J Mijnders te Veenendaal, beroepen te Capelle-Biezelinge: R Boogaard te Leiden. Bedankt voor Groningen: F. Hannck te Den Haag-Zuid EVANG. LUTH. KERK Aangenomen naar Purmerend en Weesp (beide parttime): M. L. de Klerk, proponent te Rotterdam. WETHOUDER WOUTERS VAN WESTKAPELLE: WESTKAPELLE - De gemeentebestu ren van de W'alcherse kustgemeenten zullen een klemmend beroep op justi tie doen krachtiger op te treden tegen naaktrecreanten. Wethouder L. Wou ters (cda) kondigde dat donderdag avond aan in de gemeenteraad van Westkapelle. Wouters zei, dat de WalchersC colle ges van burgemeester en Wethouders zich donderdag hebben beraden over het vervolgingsbeleid dat justitie op dit punt voert. De officier van justitie treedt - zo zei Wouters - nauwelijks nog oj) tegen naaktrecreanten. Hij zette gisteravond uiteen, dat de colle ges van b. en w. van de Walcherse kustgemeenten vooralsnog niet van plan zijn stukken stand aan te wijzen waar naaktrecreatie wel toegestaan wordt. Wouterse zei dat gisteravond bij de behandeling van een nieuwe algeme ne politieverordening voor Westka pelle Krachtend die verordening blijft naaktrecreatie ook in Westka pelle verboden. De gemeenteraad van Westkapelle ging donderdagavond zonder veel problemen akkoord met die nieuwe verordening. Het SGP-raadslid J Houmes tekende daar echter wel bij aan. dat de verordening naar zijn oordeel op een aantal punten niet ver genoeg gaat. Hij verzette zich echter niet tegen de nieuwe apv. omdat 'dit voorstel gezien de politieke verhou dingen in de raad het maximum haal bare is' Het CDA-raadslid J M. Reijn- houdl pleitte er gisteravond tever geefs voor om de sluitingsuren van de horeca-bedrijven op 1 uur vast te stellen. Nu mogen de cafe's - zij het alleen in het zomerseizoen en in de weekeinden - tot 2 uur 's nachts open blijven De Stichting Welzijn voor Ouderen Walcheren krijgt voor '84 een subsidie van ruim 190.000 gulden Maar van *1% - 1 Wethouder L Wouters harte ging net met Vooral WD- raadslid K J Huiszoon had zijn twij fels. „Enerzijds zijn wij overtuigd van het nut van de stichting", zei hij. Maar aan de andere kant: de resultaten die de stichting in het eerste jaar van haar bestaan heeft geboekt waren - zoals ook b. en w, toegaven - beslist niet om over naar huls te schrijven. Het VVD-raadslid had grote beden kingen tegen de hoge salaris- en admi nistratiekosten. Hij becijferde dat er uiteindelijk een bedrag van zo'n 70 000 gulden overblijft dat besteed kan worden aan activiteiten voor de bejaarden Een suggestie van de VVD- Iractie om de behandeling van het voorstel uit te stellen tot er een meer gedetailleerd financieel 'plaatje' op tafel ligt, haalde het niet. De raad besloot de stichting echter in ieder geval nog een jaar het voordeel van de twijfel te gunnen De raad had donderdagavond weinig moeite met een voorstel van het colle ge om ook toeristen die gratis m de gemeente verblijven toeristenbelas ting te laten betalen. Wethouder Wouters werd door de raad aangewezen als gemeentelijk vertegenwoordiger in het algemeen bestuur van het Regionaal Pedago gisch Centrum Zeeland De raad volgde het voorstel van het college om de legesverordening op een aantal punten te wijzigen. Rust nu maar uit, je hebt de strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? En wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Moegestreden is van ons heengegaan mijn zorg zame man en onze lieve vader, opa en schoon zoon CORNELIS PIETER BIESEN in de leeftijd van 62 jaar. Vlissingen. G W,M Biesen-Fritz Uden. A. B, M. Biesen J. Biesen-van Leuken Ronald, Patricia Vlissingen: W Biesen S Biesen-Antic Boban Domburg: F. Biesen Vlissingen A C. Geelen Enrico Vlissingen: W. Biesen H. de Ridder Vlissingen M. Teirlinck-Dellebeke 4381 NE Vlissingen, 21 december 1983, Piet Heinkade 56. De overledene is opgebaard 111 het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag a s. van 19.30-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 24 december a s om 11 00 uur op de algemene begraa'fplaats te Vlissingen Vertrek van het rouwcentrum om 10.30 uur. Geen bezoek aan huis. CORNELIS PIETER BIESEN in de leeftijd van G2 jaar. Uit aller naam: A. W, Biesen Zierikzee. 22 december 1983. BEGRAFENISONDERNEMING VAN DER HOOFT J. de Kok, Prunusstraat 25 's-Gravenpolder Tel. 01103-1517. b.g.g. 1327. Voor alle dienstverlening Overal te ontbieden Dag en nacht bereikbaar Op 17 december 1983 is overleden PIETER v. d. HOF weduwnaar van Cristina Verijzer oud 86 jaar. Aagje Dekenstraat 21, Vlissingen. Corresp.adr. F. Verijzer, Paauwenburgweg 1. 4384 JA Vlissingen. FAMILIE BERICHTEN In verband met sterfgeval is café-bar TRAMZICHT Stationsstraat 8, Domburg zaterdag 24 december a.s. de gehele dag GESLOTEN Algehele begrafenisverzorging Rouwbedrijf Fa. J. Hoekman Zn. (v/h A. A. Hillebrand Goes) Langeweg 1 4431 CE s-Gravenpolder Telefoon 01103-1444, b g.g 2408 grafkisten - rouwtransporten - begrafenisautoverhuur - taxi-onderneming OOK ZITTEND ZIEKENVERVOER

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 22