Rinie en Kees Stoutjesdijk ekenen bij Beveren Waas Spaanse voetbalwereld in de ban van monsterscore Zeldzame partij eindigt toch weer in remise Toppers vooraf Sensationele zege van EMM in bekertreffen Volharding jaagt op marge van tien punten Tennistoppers in Goes Jaap Pijnenburg speelt proefduel bij Feyenoord PZC/sp°rt OLGENDE MAAND AL WEG BIJ ZIERIKZEE e Muynck erslagen lob Tupanwel iljartkampioen BASKETBAL TENNIS Eerste zege voor Italië 'DE FURIE KEERT TERUG' Ria Visser de snelste RIJDAG 23 DECEMBER 1983 17 mm/ftmrnmrnm IERIKZEE De voetbalclub Zierikzee zal zeer binnenkort afscheid moeten nemen van inie en Kees Stoutjesdijk. Het is inmiddels zeker dat de twee aanvallers van de Schouwse rmatie vanaf 1 januari onder contract staan bij Beveren Waas. Deze week vond er een tsprek plaats met de koploper van de Belgische competitie en bereikten Rinie en Kees toutjesdijk een accoord. De oefenwedstrijd die Zierikzee gisteravond in en tegen Kapelle ioest spelen was dan ook bedoeld als afscheid van de twee broers, maar dat'duel werd [gelast. enkzee heeft voor wat het eerste wedstrijden klom Zierikzee razend- verrassing dat ze een kans krijgen in ial betreft niet lang plezier beleefd snel naar de tog van de rangschikking het betaalde voetbal' ndeze talentvolle voetballers. Trai- in de derde klas. Jack Schipper heeft Dinsdagavond was de transfer naar Jack Schipper haalde Rinie (20) in die opmars het aandeel van zijn Beveren Waas eigenlijk al zo goed als het begin van dit seizoen uit de nieuwe aanwinsten nooit onderschat, rond. Toen vertelde Kees Stoutjes- :«'de selectie. De twee jaar jongere „Het zijn twee technisch zeer begaaf- dijk ,.We kunnen er op dit moment ies Stoutjesdijk kwam over van de de spelers", zei de trainer, nadat hij op nog niets over zeggen. Vrijdagavond nioren en kreeg ook onmiddellijk de hoogte was gebracht van het aan- weten we vermoedelijk wel iets meer. vaste plaats in de hoofdmacht, staande vertrek. „Voor mij is het geen Dan volgt er nog een nieuw gesprek bleek achteraf een gouden greep Jack Schipper. Vanaf de eerste RODA JC IOC wacht nog iet selecteren •S HAAG (ANP) Het Nederlands lympisch Comité wacht met het anenstellen van de Nederlandse hjatsenrijdersploeg voor de win- ispelen in Serajevo tot na de voor van de schaatsbond, die uiter- 23 januari binnen moet zijn. heeft het comité woensdag tijdens bespreking met voorzitter Klok de schaatsbond meegedeeld. De aiwe voorzitter werd naar zijn ru ide trainers teruggestuurd met de edeóeling. dat het volledige selec- programma moet worden afge- skt Na de drielandenwedstrijd te- i Noorwegen en Zweden in Heeren- wilde Gauke Nijholt al min of =er zekerheid hebben voor de twee ters Ykema en Kuiper. lopingonderzoek i wereldrecord DXEY (Reuter) Atleten, die een rcldrecord vestigen, zullen in het rvolg mee moeten werken aan een pingonderzoek. „Als ze weigeren," melde Primo Nebiolo, de voorzitter de Internationale Atletiekfede- i(IAAF), „dan zal het record niet irden erkend." iblolo maakte donderdag in Sydney lend, dat tijdens de vergadering de IAAF in Manila tot deze latregel is besloten. „De federatie (it dopinggebruik onder atleten al- een ernstige zaak beschouwd :zal dat zeker blijven doen." Het is bekend dat er ook van Roda JC belangstelling was, maar uiteinde lijk heeft Beveren de voorkeur gekre gen. Sneller dan verwacht hebben de onderhandelingen geleid tot een con tract. Vanaf 1 januari spelen Rinie en Kees Stoutjesdijk voor de club uit het Waasland, die op weg lijkt om kampioen van België te worden. „We hebben de beslissing nu al genomen", liet Rinie gisteren weten. Het bete kent dat Zierikzee in de komende wedstrijden de twee spitsen al zal moeten missen. „Dat is ongetwijfeld een verlies voor het elftal", verzekerde trainer Jack Schipper. „Ik had een voorhoede met vier spelers en daarvan vallen er nu twee weg Het is overigens geen ramp voor de club: we hebben nog wel wat achter de hand om die posities op te vullen. Met dit materiaal ben ik eigen lijk nergens bang voor. Ik vind dat vertrek van Kees en Rinie een logisch gevolg van wat ze hebben laten zien in de afgelopen maanden" Het contract van Kees Stoutjesdijk loopt tot en met het volgende seizoen. Het is de bedoeling dat hij gaat spelen bij de junioren tot twintig jaar. Rinie heeft getekend tot en met dit seizoen. De eventuele verlenging van de con tracten wordt daarna bekeken Mana ger Marcel van Goethem van Beve ren „Voor dat eerste jaar is er sprake van een proefperiode Deze jongens zijn een paar weken geleden bij ons getest en we hebben ze via onze scouts laten volgen Vooral by die test hebben ze een beste indruk gemaakt op de technische staf. 1AMSLAG Freddy de Muynck IJzendijke is er niet in geslaagd ongeslagen reeks sinds de aan- ing van het huidige vcldritseizoen handhaven. In de trofee Jerome Itvcns in Munte reikte de Belgische impioen bij de nieuwelingen niet (der dan de vierde plaats met een Ihlersland van ruim twee minuten de Belgische winnaar Johnny (mer Wieme, eveneens uit IJzendij- behaalde een vierde plaats in iter, waar hij lange tijd in het spoor Bert Vermeire. die de wedstrijd zou winnen, bleef. In dezelfde s eindigde Bennie Tieleman uit Ksterzande op de twaalfde plaats. [MELD1NGE Rob Tupanwel de Middelburgse biljartvercni- g Dampoort heeft tot het laatst «acht om beslissend toe te slaan, het districtskampioenschap twee- libre van Walcheren/De Beve len klopte de Dampoort-speler Scheffers en wist zich toen op oenne zeker van de titel, t teleurstelling voor Scheffers ui- raard Maar de BVW-crack had het al aan voelen komen Scheffers tot de laatste partij ongeslagen ïr, besefte echter terdege dat zijn current in de aanloop naar die Ie een aanmerkelijk beter gemid- neergezet had En dat hij in de 'ronde voluit op de winst moest en om Tupanwel van de titel af te den. Lou Scheffers slaagde daar m, kwam nog wel ongeschonden r de zesde ronde, maar zag ook snwel daar winnen. Bessant geven voor aanvang van zesde zitting was dat bij verlies iScheffers en Tupanwel hun tegen- sders Coomans en Quakkelaar in kopgroep verzeild zouden zijn. ttstgenoemd duo kon dat stuntje niet opvoeren. Scheffers-Tu- iwel zou dus beslissend worden. En die finale liet Tupanwel zien dat eerder in het toernooi geprodu- rie van 46 caramboles geen valstreffer geweest was en hij in Stekende vorm in de eindstrijd ge it was. In een goede partij won Panwel met 100-60, zijn hoge renne leverde hem toen de kam- •enstitel op. 'Anthonise gaf de volgende eind- sd van dit door Scheldezicht voor- lelijk georganiseerde toernooi: 1. Tupanwel Dampoort 12-4, 74-46, lou Scheffers BVW 12-3, 88-22, 3 ik Quakkelaar Avontuur 8-4, 44- |4.Rien Vermue LBV 8-3. 68-21. 5. 1 Coomans BVM 7-3, 20-18, 6. >n Nanuruw 't Raedthuys 4-3, 7. Liza Huizen DOS Óv 4-3. 8: 8. Jan Uitterhoeve LBV 2-2, nus Jeroense wint SSINGEN De Thoolse atleet Jeroense heeft in Ossendrecht lerstveldloop gewonnen. Hij liep es kilometer in een tijd van 19.28 Hen. De Belg Bekaert eindigde de tweede plaats met een achter- van tien seconden. HILVERSUM (ANP) De vijfde par tij uit de schaaktweekamp lussen Jan Timman en Boris Spasski (Sow.) is donderdag in Hilversum na 59 zetten in remise geëindigd. Na vijf partijen is de stand gelijk: 2,5-2,5. In de vijfde ontmoeting tussen de twee grootmeesters kwam een Spaan se partij op het bord, waarin Timman een ongebruikelijke voortzetting koos. Het bleek geen gelukkige keuze want de Nederlander dreigde zelfs in moeilijkheden te komen. Dat gebeur de niet omdat Spasski een goede voortzetting overzag. Daardoor kreeg Timman voordeel. De situatie werd echter steeds gecompliceerder. Spass ki offerde eerst een loper en daarna een paard voor oprukkende vrij pion nen. De Rus kwam met een toren en enkele pionnen tegen Timmans dame en enkele pionnen te staan. Spasski bouwde daarna een vesting, een spel situatie, die bij grootmeesters slechts zelden op het bord komt Het was een uitstekende partij, die gezien de grote complicaties niet volmaakt viel te spelen. De vijfde partij had het volgende verloop. Wit (Timman) l. e2-e4 2 Pgl-f3 3. Lfl-b5 4. Lb5-a4 5. 0-0 6. d2-d4 7 Tfl-el Zwart (Spasski) e7-e5 Pb8-c6 a7-a6 Pe8-f6 L(8-e7 e5xd4 b7-b5 8 La4-b3 9. Lb3-d5 10. e4xd5 11. P13xd4 12. Pbl-c3 13. a2-a4 14. Pc3-e4 15. Pd4-f5 16. P15xe7t 17. Lcl-g5 18. 12-f3 19. Pe4-g3 20. Ddl-d4 21. Tal-dl 22. Lg5-f4 23. Pg3-h5 24. Lf4xh6 25. Ph5-f6 26. Pf6-d7 27. Pd7-fS 28. Pf6xe8 29. c2-c4 30. b2xc3 31. Tel-e6 32. Tdl-el 33. Te6-e8 34. Telxe8+ 35. Dd4-g7 36. Dg7xh6 37. h2-h4 38. Kgl-h2 39 h4-h5 40. Dh6-g7 41 h5-h6 42. h6-h7 43. Dg7xh7 44 Kh2-g3 45. Kg3-h4 46. 13-f4 47. g2-g4 48. 14-15 49. Dh7-g6- 50. Dg6-g8- d7-d6 Pf6xd5 Pc6-e5 0-0 TIB-e8 b5-b4 Lc8-b7 Dd8-d7 Te8xe7 Te7-c8 17-15 Dd7-I7 aG-a5 h7-h6 Pe5g6 Pg6-e7 g7xhÖ Kg8-f8 KIB-g8 Kga-il) K18xe8 b4xc3 Ke8-I8 Pe7-g8 Lb7-c8 D(7xe8 KIBxe8 Pg8-e7 Ta8-b8 Tb8-bl Lc8-b7 Lb7xd5 Ld5-g8 Tbl-el Lg8xh7 Tel-e5 Te5-c5 Pe7-c8 Pc8-b6 15xg4 Pb6-d7 De8-d8 Kd8-e7 51 Dg8-eb 52 15-16 53 De6xl6 54 Df6-f7 55 D17-b3 56 Kh4xg4 57 Db3-b7 58 Db7-a6 59 Kg4-14 Ke7-d8 Pd7xf6 Kd8-d7 Kd7-c6 Tc5-e5 K"c6-d7 Te5-c5 Tc5-e5 (afgegeven zelTe5-c5) Ruud Geels sluit zijn loopbaan af BREDA-UTRECHT (GPD) Ruud Geels, de 34-jarige aanvalsleider van de Bredase eersledivisieclub NAC. zal na de winterstop niet voor FC Utrecht uitkomen. I)e Santpoorter liet vanuit zijn vakantieadres in het Sauerland FC Utrecht-trainer Barrv Hughes weten met onmiddellijke in gang een definitieve punt te willen zetten achter zijn voetbalcarrière. De mededeling van Geels wordt bij NAC nogal voorbarig genoemd De Bredanaars zullen de ex-topscorer, indertijd via bemiddeling van een snoepwarenfabrikant bij NAC onder gebracht. zonder meer aan zijn con tract houden, hetgeen inhoudt dat Geels zich met ingang van dinsdag 2 januari weer in Breda zal moeten melden voor de trainingen Manager Van der Meer „Geels staat bij NAC nog anderhalf jaar onder contract Hij mag bij ons onder be paalde voorwaarden tussentijds ver trekken. maar zolang er zich geen vereniging meldt zullen wij erop staan dat hij zijn verplichtingen jegens NAC nakomt Wil Geels toch bij ons ver trekken. dan zal hij zijn contract af moeten kopen Afgelopen week nog koesterde Barry Hughes de hoop dat Geels een con tract voor anderhalf jaar bij FC Utrecht zou tekenen Geels voelde veel voor afsluiting van zijn carrière in de Galgenwaard maar de financiële verlangens van de cenlrumaanvaller en het transferbedrag dat NAC vraagt (75.000 gulden) zette al op voorhand een vraagteken achter zijn komst naar de Domstad VLISSINGEN - In de strijd om de De uitwedstrijd werd na een gelijk- landelijke basketbalbeker spelen opgaande eerste helft met 78-69 de heren van Volharding zaterdag middag de relurnwedslrijd in de derde ronden legen Blitz uil Voor schoten. Voor het Gocse team is dit een voortreffelijke prestatie, aan gezien er nog nooit een Zeeuws team verder dan de eerste ronden in deze zware bekerwedstrijd is gekomen. Mocht er zaterdag door de Goese- naren met minimaal tien punten verschil worden gewonnen, dan komt Volharding in de vierde ron de In deze vierde ronde spelen de laatste acht overgebleven ploegen van Nederland voor een halve fina leplaats. verloren. „Maar deze negen punten verschil zijn geen onoverbrugbare kloof', aldus trainer-coach Hans Hoogeboom. die niet al te pessimis tisch tegenover het in Voorschoten bereikte resultaat staat. Zeker als de afgelopen competitieduels in ogenschouw worden genomen. Daarin werd ln eigen huis bijna altijd beter gepresteerd dan in uit wedstrijden. Hoogeboom is ge noodzaakt de taktiek met behulp van de zondag opgedane ervaring te bepalen. De Goese coach zal daarom proberen vanaf het begin van de wedstrijd Blitz een hoog tempo op te leggen. Hiermee hoopt hij de Voorschotense lengte v' fast-break uit te spelen. De wed strijd begint zaterdag om 14.30 u in sporthal De Poel te Goes. GOES - Meer dan driehonderd deelnemers komen tussen 26 en 31 december in actie tijdens de vier de editie van het open TSI-kerst- tennistoernooi, dat in Sportcen trum Schelde Internationai in Goes wordt gehouden. Verdeeld over een B. C. D en E-categorie, met zowel enkel- als dubbelspelen op het programma, betekent dat vijf dagen wedstrijdsport. .Met als sluitstuk een "vroegertje" op Ou dejaarsdag. Het einde van de laat ste finalepartij is dan namelijk omstreeks 18.00 uur gepland. In de hoogste klasse ligt een offi cieuze confrontatie Zeeland-iWest)- Brabant in de lijn der verwachtin gen Het gecombineerde dames enkel B C heeft weliswaar in Ariën- ne den Hollander (ZLTB) een dui delijke buitenstaander, de overige namen bevestigen de gegeven prognose. Naast Martine van Maar- leveld. Marjolein Cijsouw beiden MLTCi Kann van Maarleveld i Ani mo) en Corina van der Borgt (TSIi. geven immers Ankie Roedelof 'SBOZi en vermoedelijk Marjan Bruys «eveneens van genoemde Bergen op Zoomse vereniging). Ni cole Simon (Cash) en Jolanda van Luxemburg (Bas Dongen) acte de presence Bij de heren van dit niveau is de situatie al niet veel anders. De inbreng van Joost Thorenaar (MLTCi en waarschijnlijk clubge noot Remco Maandag. Bart van der Feen ('t Halve Maantje) en Koen Stroo ide Schelde) kan ge steld worden tegenover die van Frank Vermeer iMarkendaali. Ton van Rijthoven iCashi. Ivaa Boekee lEttem Rene Boerhout (SBOZi en Ronald Lepelaar iRoosnedaal). Daarnaast dienen ook nog Ferdi nand Stokla DDH i Heimen Goed koop (SLTC). Robert-Jan van der Feen (de Metselaars'. Ene Pietersz «ALTBi en organisator Fons van Zundert tot de kanshebbers op een hoge klassering gerekend te wor den. Grote afwezigen in dit gezelschap zijn Hans Felius en Dick Waasdorp Wnjvingen met hun 'oudei vereni ging TSI zijn er de oorzaak van dat Felius voorlopig als bondskaart- houder door het leven gaat. terwijl Waasdorp wellicht de rijen van DOS zal versterken De Caluwé derde in koppelkoers KEULEN De Terneuzense junior wielrenner Charles de Caluwé is met zijn koppgclgcnoot Tommy Post als derde geëindigd in een internationa le koers op de wielerbaan van Keu len. De twee jeugdige Nederlandse verte genwoordigers hadden wél de meeste punten gescoord tijdens de verschil lende sprints, maar ze hadden een achterstand van twee ronden opgelo pen. nadat in de beginfase de latere winnaars de Denen Olsson en Ling- holm meteen een ronde voorsprong hadden weten te MIDDELBURG Het waseenprach- In een enerverend en attractief duel lige stunt van de tweede divisie voor de nationale bekerstrijd ver- handbaldames van EM.M, gister- sloegen de Middelburgse handbal avond in de sporthal in Middelburg, sters de eredivisieploeg PSV met VLISSINGEN Feyenoord heeft deze week doelman Jaap Pijnenburg van Oostkapelle uitgenodigd voor een proefwedstrijd. Zaterdagmiddag speelt het C-team van de Rotterdamse club een uitwedstrijd tegen Altena. Jaap Pijnenburg zal in die wedstrijd het doel verdedigen. De Vlissingse doelman had al een keer getraind met een selectie van Feyenoord. De wedstrijd tegen Altena maakt deel uit van de totale test. waarvoor overigens nog meer talenvolle spelers zijn uitgenodigd. Jaap Pijnenburg speele twee weken geleden ook op proef bij NAC PERUGIA (SID DPA) Tot besluit i an de voorronden van het Europees voetbalkampioenschap heeft Italië ile eerste overwinning behaald. In Perugia werd Cyprus met 3-1 versla gen. Bij rust was de stand nog 0-0. De wereldkampioen had voor 40.000 oeschouwers de grootste moeite met de nietige tegenstander Het duurde tot de 53e minuut eer Altobelh de score kon openen De Cyprioten kwa men in de 68e minuut tot een sensa tionele gelijkmaker. Sichis benutte een strafschop De Italiaanse overwin ning kreeg pas tijdens de laatste tien minuten gestalte Cabrini scoorde in de 81e minuut. Rossi in de De eindstand in groep 5 is Roemenie 8 5 Zweden 8 5 Tsjechuslowakije 8 3 Italië 8 1 12-9. De ruststand van de matig be zochte wedstrijd was nog 5-4 in het voordeel van de Eindhovense ploeg. Tijdens de tweede helft bleek EMM echter domweg sterker dan PSV. Al in het eerste deel van de wedstrijd bleek dat EMM de ploeg uit de eredi visie goed bij kon benen Verder dan twee punten afstand kon PSV dan ook niet nemen Onder meer een schitterende lob van Kristel van den Velde (stand 3-4) was daar debet aan De tweede helft leverde een fraaie handbal-thriller op. EMM drukte de tegenstander namelijk al snel door middel van drie treffers achter elkaar (twee van Jacqueline Jilleba) in een onverwacht verdedigende rol Het handbalteam uit de lichtstad kon echter met veel moeite de toen ontsta ne 6-5 achterstand ombuigen tot 6-6. EMM bleef ook daarna het initiatief houden Doelpunten van onder ande re Sophia Felius en Margreet Luyster- burg bevestigden de leidende rol van de Middelburgers Op het moment dat PSV tot 10-9 terugkwam, leek de sensatie toch nog in gevaar te komen Topscoorster Jacqueline Jilleba maakte echter aan alle Brabantse illusies een einde door twee prima worpen, die de eindstand 12-9 vastlegden IJzersterk c" 0 2 Een aanval van EMM in het bekertreffen tegen PSV Rina van Ginderen besluit een combinatie door het midden met een schot MADRID (GPD) Een bijna aan hysterie grenzende euforie heeft zich van Spanje meester gemaakt na de opzienbarende 12-1-zege op Malta, die voor de Spanjaarden toch nog onverwacht plaatsing betekende voor de eindronde van het EK in Frankrijk volgend jaar. Direct na afloop van de wedstrijd in Scvilla namen duizen den supporters bezit van de centrale pleinen in Madrid. Scvilla en Barcelona en de belangrijkste verkeersaders, waai kolonncs automobilisten luidruchtig hun claxons lieten weerklinken op de maten van 'Spanje, Spanje'. De ongekende explosie van vreugde was des te uitbundigei omdat bijna niemand meer rekening had gehouden met een mogelijke monsterzege met minimaal elf goals verschil Met het 'mirakel van Sevilla'. konden de supporters naar hartelust de kater van de frustratie van de teleurstellende resultaten van Spanje van het WK van vorig jaar wegdrinken Zelfs serieuze politieke commentatoren, zoals Fernando One ga (die voor de microfoon bekende in zijn hele carrière nog nooit éen woord aan voetbal gewijd te hebben), besteedden uitvoerig aandacht aan de op een na grootste overwinning uil Spanje's Voctbalhistone. na de 13-!-overwinning op Bulgarije, daterend uit 1933 Onega kwalificeerde de zege als een godsgeschenk om liet moraal van de Spanjaarden weer wat op te vijzelen. De zege op Malta en de plaatsing vuur Frankrijk vormt tevens groot voorpaginanieuws in de kranten, waar de historische overwinning als een gebeurtenis van nationaal belang wordt afgeschilderd 'Ole', jubelt het sportblad Marca in het grootste lettertype dat op de redactie voorhanden was. 'Holland huilt over ons huzarenstuk'. 'Een droom is uitgekomen'. 'De vette kerstlote rij viel Seville ten deel' Ook het nationalistische El Alcazar komt kwalificaties tekort om het resulaat te bejubelen De Spaanse furie keert terug, heldendicht van de Spaanse selectie legen Malta' Volgens ABC liet Spanje het wonder zich voltrekken, waar bij de doelpunlenregen tegen Malta op één lijn wordt geplaatst met de historische en nog steeds bejubelde doel punten waarmee de Baskische speler Zarra op het WK van 1950 Engeland versloeg of Marcelio in 1964 de winnende treffer tegen de Sowjet-Unie scoorde in de finale van het Europees kampioenschap. 'Heel Spanje trilt met het dozijn tegen Malta mee', prijkt als titel op de voorpagina van het blad Va. Als 'het grootste huzarenstuk' bestempelt ten slotte Diano 16 de zege na oen wedstrijd 'die alle elementen in zich droeg om een hartinfarct te veroorzaken'. Volgens de meeste commentatoren, de Portugese UEFA- waarnemet' kolonel Carrillo do Rosano incluis, heeft Spanje zichzelf in Sevilla overtroffen Vooral het geloof in eigen kunnen en een niet aflatende inzet om negen goals te fabriceren in 45 minuten wordt uitbundig geroemd Ook bondscoach Munoz. die door de Spaanse pers regelrecht de hemel wordt ingeprezen over zijn tactische aanpak en capaciteit om zijn selectiespelers te motiveren, kon zijn geluk niet meer op De sleutel van het resultaat lag volgens Munoz in hel feit. ..dat Spanje zich zonder inzinkingen op de aanval bleef werpen en op geen enkel moment, zelfs niet toen Malta verrassend 1-1 gelijk maakte, zijn moraal verloor" Munoz. verklaarde tenslotte dat het gisteren de gelukkigste dag uit zijn hele sportcarrière was De zeer tevreden trainer Leon Luys- terburg: „Vooral de ijzersterke ver dediging was eens te meer een goede basis voor uitstekend spel. Ik be schouw deze overwinning bovendien als een morele opsteker voor zowel hel vervolg van de bekerstrijd als voor de tweede helft van de competi tie". Christa van de Vorstenbosch, de in ternationale speelster van PSV. viel in dit treffen erg tegen Verder dan een schot op de lat kwam zij niet tegen dit sterke EMM. De doclpunten-inaakslers voor EM.M waren: Jacqueline Jilleba (5), Rina van Ginderen (3), Margreet Luyster- burg (2), en Sophia Felius en Kristel van den Velde (beiden één). INZELL (ANP) Ria Visser, de niéu we nationale recordhoudster op de 1500 meter, was donderdag de beste in onderlinge wedstrijden ter afsluiting van het trainingskamp van de dames- kernploeg in Inzeil. Ze won zowel de 1500 als de 3000 meter. De tijden van de nationale damestop waren niet groots. In Inzeil werd regen donder dag afgewisseld met natte sneeuw. De uitslagen dames 1000 meter I Yvonne van Gennip 1 28 l 2 Thea Lirr.bach 128 2 1500 meier 1 Ria Visser 2 13.4. 2 Alle Boorsma 2 15 9. 3 Ineke Kooiman 2 16 8 3000 meter 1 Visser 4 41.2.2 Llmbach 4.45.3. 3 Van Gennip 4 45 3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 17