In 1984 begin van restauratie voormalig Weeshuis in Goes Ir KOOPJES" Volgend jaar nieuw sportcentrum Goes Bezwaren tegen aanleg fietspad Heuvelsweg naar Raad van Stat DE GIGANT WISSEL BEVE ONDERKOMEN MUSEUM BEVELANDEN Scheffers leider Jeugdclub in Rilland boos op gemeente Koninklijk zilver voor W. Haeck Zierikzee Op< Opening 14-12-'83 Kindertruitjes vanaf7,0 Wollen vesten vanaf10,00 Herenslips 4 stuks voor10,001 Kolpullovers voor kinderen Nu 2 stuks15,00 Gekleurde korte hemdjes7,001 Spencer vanaf 10,00 Pullover, shirts, sweatshirts, enz. vanaf5,0 WOENSDAG 14 DECEMBER 1983 KORTGENE Als het even kan moet in de loop van volgend jaar een begin kunnen worden gemaakt met de restauratie van het voormalige Weeshuis in Goes, thans het onderkomen van het museum voor Zuid- en Noord-Beveland. De architect is momenteel bezig aan de schetsplannen. Omdat de feitelijke uitvoering van de restauratie in grote mate afhankelijk is van de beschikbaarheid van geld. worden tegelijkertijd allerlei mogelijke subsidiebronnen aangeboord. Van verscheidene zijden zijn daarvoor al beginseltoezeggingcn gedaan. Een en ander werd dinsdagmiddag meegedeeld tijdens een vergadering van het algemeen bestuur van de gemeenschappelijke regeling voor het museum, een samenwerkingsverband van de zes gemeenten op Noord- en Zuid-Beveland. De restauratie zal voor het museum heel wat extra werk met zich meebrengen. Zo moeten de collecties van het museum tijdens de werkzaamheden elders worden onder gebracht. Degradatie damclub voor 's-Gravenpolder onafwendbaar •s-GRAVENPOLDER in (le eerste wedstrijd van een damcompetitie, waarin drie teams spelen om één plaats in de landelijke tweede klas, heeft de damclub 's-Gravenpolder een zware nederlaag geleden tegen RDG II. De Hagenaars wonnen met 13-7 en lijken nu de grootste kansheb bers om landelijk te blijven spelen. Degradatie lijkt voor 's-Gravcnpol- der onafwendbaar. Hoewel de Zeeuwse club met vier invallers was afgereisd naar Den Haag was de openingsfase veelbelovend. Weliswaar verloor Chiel Hamers vrij snel. maar topscorer Jules Gajadhar en invaller Adriaanse brachten door goede overwinningen een 2-4 voor sprong op het scorebord. Daarna ging het echter snel bergafwaarts met de Zuidbevelanders. Eerst verloren de invallers Korstanje en Jongeneelen hun partij en vervolgens moest John Poulisse. die al vrij snel schijfwinst had behaald, zijn partij remise geven. Nadat ook Ko Louwerse. die in een voor hem gunstige stand verrast werd door een combinatie, had verloren, kwam RDG II op een 9-5 voorsprong. Het drama voor de Zeeuwen werd nog groter toen ook Jaap Veerhoek, die aanvankelijk zeer goed gestaan had, moest opgeven. De zege voor de Hage naars was dus een feit. Door remises van Izak op 't Hof en Jan van de Beek werd de eindstand bepaald op 13-7 De gedetailleerde uitslagen RDG II - 's- Gravenpolder. 1 P Scheeres - J Veerhoek 2-0; 2 H. Jacobsen - J. S. Gajadhar 0-2, 3 F L. van de Velde - J. van de Beek I-l; 4 P Malahé - J. Poulisse 1-1, 5 J Lo A Foe -1 op 't Hof 1-1; 61. Baksoellah - J. Louwerse 2-0; 7 J. Mondt - P Jongeneelen 2-0. 8 T. Bruijns - C. Hamers 2-0, 9 D. van de Lem - L Adriaanse 0-2; 10 F van Rennes - C Korstanje 2-0, totaal 13-7. Burgerlijke stand GOES Geboren: Lenneke, dv L. Hakbijl en W. F. Franke: Alexandra, dv P. M. van Leeuwen en M. Setz: Anouschka R. dv E. K. Schipper en J. C. Louwerse; Olde, zv E. C. Vogel en J. L Meijers: Monique, dv J. C. van de Linde en P.' C. M. Verbeem; Esther, dv J Goud en J. Roks; Dennis, zv E. Stobbelaar en T. P. Ridderhof, Stefanie D. C dv P J. A. Mesu en J. A. A. M. Menheere; Arjan J. zv J. A Kole en C. B. Kaijser; Leonie P. R. dv W. A. Vogt en C. P. Leendertse. Getrouwd: J Danker en H. M. de Jager: T. Walhout en M. Tavenier; J. Nieuwdorp en J S Schipper Overleden: J M. van der Schaaf, 95 jr. wv L. de Kunder; M. Donkersloot, 86 jr wv J. Ruissen; J. Nieuwdorp. 70 jr. ev P. van Pienbroek; J. Westdorp, 87 jr wv J. Coppoolse: P van der Weele. 83 jr. ev J Kramer; A. C. Slimmen, 80 jr. wv J. G. Vos; P. Brasser. 56 jr. ev L M. Schipper. Schietingen KWADENDAMME In 'De Kroon' in Kwadendamme hield de handboog vereniging 'Victoria' een schieting op de liggende wippen, er waren 52 schutters en daarvoor waren 26 kal koenbouten beschikbaar. Uitslag eerste wip eerste hoofd vogel. P Boonman Willem Teil Ovezande. tweede hoofdvogel, H v Stee; eerste zijvogel. J Harinck beiden Diana Yerseke. tweede zijvogel. G. Voet Soranus Heinkenszand. derde zij vogel. J de Koever, vierde zij vogel. J Harinck. eerste kal. H v. Stee, allen Diana Yerseke. tweede kal P Boonman Willem Teil. De vliegende vogelprijzen wa ren voor de heer en mevr Verdonk Doel naar Hoger Wolphaartsdljk. meeste kleine vogels, A Slootjes Victoria Kwadendam me, zes stuks Uitslag tweede wip eerste hoofdvogel. H v Stee Diana, tweede hoofdvogel. Jos. Rent meester Willem Teil, eerste zij vogel, mevr Steenbakker Victoria, tweede zu vogel, J de Koeyer Diana, derde zijvogel, mevr Kor stanje Doel naar Hoger, eerste kal, J v d Dries Concordia 's-Heerenhoek. tweede kal, Jac de Baar Willem Teil, derde kal. mevr D. Verdonk Doel naar Hoger: vierde kal. J de Rijke Edele Handboog Oudelande. Meeste kleine vogels, L de Jonge Concor dia en Jac de Baar Willem Teil, elk zes vogels In café 'Centrum' in Oudelande hield de handboogvereniging 'Edele Hand boog' een schieting op de liggende wippen, er waren 47 schutters. Uitslag eerste wip- eerste hoofdvogel, B Vermeule Zeelandia Ovezande; tweede hoofdvogel, A. Schouwenaar Juliana Oude lande; derde hoofdvogel, Jos Rentmeester Willem Teil Ovezande. eerste zijvogel, Jos Rentmeester, voornoemd; tweede zijvogel. F. J. Ossewaarde Doel naar Hoger Wol- phaartsdljk; derde zijvogel, A. Schouwe naar Juliana, vierde zljvogel, C Westdorp Eensgezindheid 's-Heerenhoek; eerste kal. C. Westdorp voornoemd, tweede kal. W Remijnse Edele Handboog Oudelande, der de kal, H vd Dries Concordia 's-Heeren hoek, vierde kal. I. HelmstriJd Juliana. Uitslag tweede wip: eerste hoofdvogel. J. Kosten Doel naar Hoger, tweede hoofdvo gel, B. Vermeule Zeelandia. eerste zijvogel, J v Steenbergen Willem Teil. tweede zijvo gel, P Vette Concordia, derde zijvogel, L den Engelsman Doel naar Hoger, vierde zjjvogel, J. Goetheer Juliana, eerste kal, C Stouthamer Edele Handboog, tweede kal, P. Daalman A. D L M. Kwadendamme. derde kal, J v Steenbergen Willem Teil. vierde kal. Joh. Rentmeester Willem Teil. Met het oog op de bijkomende kosten die de restauratie ongetwijfeld zal veroorzaken, besloot het museumbe stuur de gemeenten toestemming te vragen voor de vorming van een spe ciaal fonds. Nu is het al zo dat even tuele overschotten tot maximaal 5000 gulden in een reserve belanden. Alles wat boven dat bedrag uitkomt, moet worden terugbetaald aan de gemeen ten, op basis van de verdeelsleutel die ook voor de kosten geldt. Het mu seum heeft vorig jaar, zo blijkt uit de voorlopige cijfers, aardig gedraald. Voorzitter J. de Graag verwachtte een positief resultaat van 10 a 12.000 gul den. Dat is mede te danken geweest aan een vacature bij de suppoosten. De Graag stelde voor van dat over schot allereerst 5000 gulden in de reservepot te stoppen, vervolgens 3000 gulden subsidie aan het Anjer fonds terug te betalen en tenslotte de gemeenten te vragen of de rest van het overschot (ongeveer 3000 gulden) in een speciaal fonds voor de restaura tie mag worden gestort. Ook over 1983 wordt een batig saldo verwacht: 9 a 10.000 gulden Museumdirecteur L. Abelmann ver telde dat hij maandag een telefoontje had gekregen van iemand die zei te spreken namens de beroepsvereni ging beeldende kunstenaars (BBK) met het verzoek het museum le slui ten in verband met de aangekondig de bezuinigingen op de beeldende kunstenaars-regeling (BKR). De di recteur had aan dat verzoek geen gevolg gegeven, maar met het oog op eventuele bezettingsplannen is de voordeur van hel museum aan de Singclstraat wel op slot. Op de deur hangt een briefje waarop bezoekers wordt aangeraden even aan te bellen. Mocht het eventueel toch tot een bezetting van het museum komen door protesterende kunstenaars, dan zal Abelmann, zo verzekerde hij, met een veldbed in het museum postvat ten om te voorkomen dat de waarde volle collectie wordt beschadigd. Het museum zal binnenkort ook tus sen de middag geopend zijn. Nu wor den bezoekers die aan het eind van de ochtend zijn binnengekomen en nog lang niet zijn uitgekeken, verzocht om 12.00 uur weg te gaan en om 13.30 uur weer terug te komen. Door de sup poosten op verschillende tijdstippen te laten lunchen komt daar verande ring in. Het museumbestuur besloot me vrouw P. Abelmann-Harder. de echt genote van de directeur, een vaste aanstelling te geven als museum-as sistente voor 742 uur per jaar Daar over was eerder dit jaar een probleem ontstaan, omdat het bestuur haar aantal uren wilde terugbrengen. Dit omdat volgens het bestuur geen spra ke was van een vaste betrekking. De ambtenarenrechter oordeelde even wel anders. WETHOUDER ESHUIS: GOES De Goese wethouder van sportzaken, ing G. J. Eshuïs. heeft dinsdag tijdens een vergadering van de Goese Sportraad, zijn waardering uitgesproken voor het werk dat de voorbereidingscommissie verricht heeft, in verband met de totstandko ming van het nieuwe sportcentrum in Goes. Verder deelde Eshuis mee dat het contract met het Lewedorpse aannemingsbedrijf Fraanje BV. als alles volgens plan verloopt, vrijdag 16 december getekend kan worden. De bouw kan dan in de eerste helft van januari beginnen, waarna het volgens de wethouder nog acht maanden duurt voordat de twee sporthallen in gebruik kunnen wor den genomen. Ook cle Sportraadvoorzitter A. J. de' Kok complimenteerde de commissie Hij sprak tevens zijn waardering uit voor de wijze waarop de gemeente Goes de zaken heeft afgehandeld. De vergadering stond grotendeels in het teken van de taak en functie van een moderne sportvereniging, een on derwerp waarover- een lid van de Nederlandse Sport Federatie een spreekbeurt hield. Hij deed dat met Katholieke vrouwen in Goes bijeen GOES De afdeling Goes van het katholieke vrouwengilde houdt maandag 19 december de laatste bij eenkomst van 1983 in de Oosterkerk in Goes. De bijeenkomst, die om 19.30 uur begint, staat in het teken van het komende kerstfeest Samen met ka pelaan Boekelman wordt een gebeds dienst gehouden gevolgd door een maaltijd. behulp van een overhead-projector. Dit was tevens de reden dat de ver schillende secties ook vertegenwoor digd waren. Een ander agendapunt omvatte de vaststelling van de ver antwoording van inkomsten en uitga ven van het sportfonds in 1982 en 1983 De vergadering stelde de lijst zonder tegenwerpingen vast. WEMELDINGE Lou Scheffers van de Biljartvereniging Wemeldinge (BVW) is net op tijd in vorm geko men. Op het nippertje kwam hij in de Finale van de tweede klas libr- van het district Walcheren/De Bevelan- den en daarin groeide de BVW-spelcr naar een piek. Dat is dan ook de verklaring waarom Scheffers op dit moment (na vijf ronden) ongeslagen het veld aanvoert, dat in bar Micha voor dit kampioenschap is aangetre den. Lou Scheffers mag overigens niet meer falen. Verlies in de zesde ronde tegen Cor Coomans (BVW) brengt bij winst van Tupanwel dc Dampoort speler mee aan de leiding. En bij een aanmerkelijk hoger moyenne wordt de finale Tupanwel - Scheffers een enerverend sluitstuk. Zondagmiddag start die finale om 13.00 uur. De kampioen komt waar schijnlijk pas uit eerdergenoemd duel tussen Scheffers en Tupanwel. De tussenstand na vijf ronden van wed strijdleider Ko Anthonis 1 Lou Scheffers, BVW, 10-3. 93-22. 2 Rob Tupanwel, Dam poort, 8-4, 34-46, 3 Henk Quakkelaar, Avon tuur, 6-4, 25-25, 4 Cor Coomans. BVW, 6-3. 50-18, 5 M Vermué, LBV. 4 punten, 6 E Huizen. DOS Ov.. en S Nanuruw van 't Raedthuys; 8 J. Uitterhoeve LBV Spanning in Goese competitie tafeltennis GOES In de A-klasse van dc Goese tafeltenniscompetitie vielen deze week opmerkelijke uitslagen. De on derste ploegen uit het klassement behaalden één of twee punten, 't Batje 2 moest zijn uiterste best doen tegen Kortgene 1, maar behaalde toch een belangrijke overwinning, 't Batje 3 behaalde een punt tegen GP 2 en NS 3 behaalde een ruime overwin ning op 't Zwake 1. Door deze resulta ten blijft de competitie spannend, niet alleen onderaan in het klasse ment, maar ook bovenaan, want de vier ploegen uit de top van het klas sement moesten onderling uitmaken, wie hier het sterkst was. De enige ploeg, die kon winnen was NS 1; het was maar net met de hakken over de sloot, maar de eerste twee in het klassement, GP 1 en 't Batje 1 speel den gelijk, dus in het klassement maakte NS 1 ook winst. In de B-klasse was maar een wed strijd, die belangrijk was voor het klassement: PZZ 3 't Batje 4. Deze wedstrijd eindigde in een overwin ning voor 't Batje 4, dat hierdoor aansluiting behoudt bij GP 4 en PZZ 2. Uitslagen. A-klasse: 't Batje 2 Kortgene 1 6-4. 't Batje 3 GP 2 5-5. 't Batje 1 GP 1 5-5. TVK 1 NS 1 4-6. NS 3 t Zwake 1 7-3: B-klasse PZZ 3 't Batje 4 4-6, PZZ 4 CJV 2 0-10. t Batje 5 TTVG 1 1-9, NS 4 PZZ 2 1-9. t Zwake 2 't Batje 6 10-0, GP 3 NS 5 10-0. Standen: A-klasse 1 't Batje 1 10-19-79-21, 2 NS 1 10-18-81-19,3 GP 1 10-17-81-19.4 TVK 1 9-13-60-30, 5 GP 2 11-13-67-43, 6 NS 2 9-11-49-21. 7 PZZ 1 10-8-33-67. 8 Kortgene 1 10-7-43-57. 9 't Batje 2 10-6-30-70.10 't Zwake 1 10-5-33-67, 11 't Batje 3 9-4-26-64, 12 NS 3 10-4-28-72, 13 CJV 1 10-3-30-70. B-klasse. 1 TTVG 1 10-19-81-19. 2 GP 4 9-16-76-14, 3 PZZ 2 10-16-77-23. 4 't Batje 4 9 15 65 25. 5 GP 3 10-14-75-25. 6 PZZ 3 10-12-62-38. 7 't Zwake 2 10-11-54-46, 8 NS 4 11-11-62-48, 9 CJV 2 10-6-30-70, 10 't Batje 5 11-6-37-73. 11 NS 5 10-4-23-77. 12 't Batje 6 10-0-4-86. 13 PZZ 4 10-0-4-86. RILLAND De wclzijnscommissic van de gemeente Iteimerswaal praat woensdag 21 december over een pro testbrief van de jeugdvereniging 'Kommes An' uit Rilland-Bath. Het gaat om een artikel uit de concept- declverordening van de gemeente over jeugd- en jongerenwerk, Daar door zouden leden van Kommes An in 1984 104 of 65 gulden moeten betalen tegenover 3,50 gulden in het afgelopen jaar. Het schrijven is ge richt aan het college van b. en w. ,,Als wij in januari aankomen met de verhoging, bedanken alle leden met een en is de jeugdvereniging Kommes An ter ziele", voorspellen de brief schrijvers. „Als dat uw bedoeling is, dan moet u dit artikel vooral handha ven. Als er een keer wat goeds is voor de jeugd, wordt het op deze manier mooi kapot gemaakt". De welzijnscommissie buigt zich voorts over de ontwikkelingen van de welzijnswetgeving en de proefprojec ten. Voorts komen de concept-veror deningen voor sport, jeugd en jonge renwerk aan de orde. Bovendien pra ten de commissieleden over peuter speelzaal, particulier bibliotheek en comités leefbaarheid. De vergadering begint woensdag 21 december in het dorpshuis in Rilland. Aanvang; 19.30 i het fietspad tot aan de Lange Blokweg in bij Zierikzee moest door de bezwaarschriften m PROTEST TEGEN ZIERIKZEES BESTEMMINGSPLAN ZIERIKZEE De afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State behandelt vrijdag 6 janua ri de bezwaarschriften, die vijf grondeigenaars en pachters bij de Kroon hebben ingediend tegen het in april 1982 door de gemeenteraad Zie rikzee vastgestelde bestemmings plan Heuvelsweg. Aanleiding tot dit plan was de wens van de gemeenteraad een fietspad langs de Heuvelsweg aan te leggen in aansluiting op het vorig jaar reeds langs dezelfde weg maar binnen de gemeente Middenschouwen aangeleg de gedeeltelijke Fietspad De bezwaar schriften hebben de voltooiing van het ontbrekende Zierikzeese gedeelte, tot aan de Lange Blokwegtot dusver echter onmogelijk gemaakt. De door de gemeente Middenschouwen, m overleg met Zierikzee ontwikkelde fietspadplannen beogen een verbete ring van de verkeerssituatie op de Heuvelsweg en met name een grotere veiligheid voor de talrijke Fietsers, die Kerstviering GOES De afdeling Goes van de Nederlandse bond van plattelands vrouwen houdt dinsdag 20 december vanaf 13.30 uur een kerstviering in de Prins van Oranje in Goes. Mevrouw C'. Kempe uit Aardenburg praat dan over de folklore rondom kerstfeest en jaarwisseling. Het gebruik van de kerstboom, het koenkelen, spelletjes op Drie Koningenavond en de eetge woonten zullen de aandacht krijgen. Verder is er samenzang. Op vrijdag 16 december om 13.30 uur, kunnen de leden van dc afdeling in Amicitia in Kloetinge kerstbakjes maken van zelf meegebrachte materialen. De eerste bijeenkomst in het nieuwe jaar is 17 januari. Kerstzangdienst BAARLAND - In de gereformeerde kerk in Baarland wordt vrijdagavond 23 december een kerstzangdienst ge houden. die om 20.00 uur begint. Aan deze dienst, wordt meegewerkt dooi de muziekvereniging 'Prinses Julia na'. van deze route gebruik maken, onder wie veel scholieren. Inmiddels heeft de Kroon het besluit van de raad van Zierikzee van februa- Vergadering van Borselse commissie beroepsschriften HEINKENSZAND De Borselse commissie voor bezwaar- en beroeps chriften vergadert donderdag 5 ja nuari in het gemeentehuis in Hein kenszand. Deze vergadering begint om 14.30 uur. Op de agenda staan drie bezwaar schriften. P J. M. Martens uit Hein kenszand ageert tegen een weigering van b en w op een aanvraag om een bouwvergunning voor een woning aan de Heinkenszandseweg in 's-Heeren- hoek. Het aannemersbedrijf Traas en Ovaa b v, uit Lewedorp heeft een bezwaar schrift ingediend omdat b en w gewei gerd gebben vergunning te verlenen voor de bouw van een loods op het perceel Nieuwe Kraaijertsedijk in Le wedorp en de heren I. A. van Royen en H. Fransen hebben bezwaar gemaakt tegen de beantwoording van hun vra gen over de begroting voor 1984. Kerstviering BAARLAND - In het verenigingsge bouw in Baarland wordt woensdag 21 december een kerstviering voor oude ren gehouden, uitgaande van de ker keraden van de hervormde en de gereformeerde kerk, in samenwerking met de ouderencommissie. De bijeen komst begint om 16.30 uur. De kerstli turgie wordt verzorgd door de predi kanten Klijnsma en Blok, met mede werking van enkele dames. Na de gezamenlijke koffietafel zal een groep je leerlingen van de muziekvereni ging, onder leiding van mevrouw La Grand, enkele liederen ten gehore brengen, gevolgd door het zangkoor 'Soli Deo Gloria' uit Borssele, dat zingt onder leiding van Joke de Witte. ri 1983 om de voor de aanleg van fietspad nodige percelen te onie nen goedgekeurd. Tegen dat raaca sluit waren drie bezwaarschrifte gediend, waarin onder meer wer: steld dat de aanleg van het Bea ten koste gaat van goede landb; grond. Maar de feitelijke onv ningsprocedure voor de recht kan pas in gang worden gezel Raad van State de gemeente u. het gelijk heeft gesteld in de pros re tegen het bestemmingsplan j Uitritten In de bezwaarschriften wordt meer gesteld, dat het risico vow verkeer bij het op- en afrijden va erven middels het fietspad in sic mate toeneemt. Er ontstaan Ten gevaarlijke uitritten', aldus dein ners. Verder voeren zij het verh gaan van windsingels en landbi gronden aan tegen de voltooiioj Zierikzees grondgebied van dt Middenschouwen voerende flets: te Heuvelsweg. In de toelichting van het bes mingsplan wordt de Heuvelsweg gemerkt als een belangrijke ding voor het gemotoriseerde vest maar tevens als een frequent gek te fiets- en bromfietsroute. Hetaa Fietsers en bromfietsers ligt er boven de grens waarboven de aa van een aparte fietsvoorzieningis zakelijk is. Het plan voorziet voori de reconstructie van de aanslui Heuvelsweg-Lange Blokweg cn reeds opgenomen in het prov uitvoeringsprogramma voor fieS denaanleg voor het jaar lQRn Kerstzangavond in Wolphaartsdijk WOLPHAARTSDIJK De zan? eniging 'De Lofstem' uit Wolphar dijk houdt vrijdag, in samenweri met de kinderen van de Jolffi Calvijnschool en belangstel!® een kerstzangavond. Dat gebeur' af 19.30 uur in het kerkgebouwv- gereformeerde gemeente. Burgemeester T. H. de Meester van Zierikzee speldt de heer W Haeck de ere-medaille in zilver behorende bij de Orde van Oranje Nassau op VEERTIG JAAR BIJ ZEELANDIA BV ZIERIKZEE Dinsdag is de heer W. Haeck te Zierikzee, bedieningsman bij Zeelandia bv, onderscheiden met de ere-medaille in zilver behorende hij de Orde van Oranje Nassau. Haeck ontving de koninklijke ver sierselen ter gelegenheid van zijn veertigjarig jubileum in dienst van de Zierikzeese bakkerij-grondstof- fenfabriek. Tijdens een bijeenkomst in het direc tiekantoor kreeg de jubilaris het ere metaal opgespeld door burgemeester T. H. de Meester. Algemeen Zeelandia directeur M Doeleman Hjz verwel komde bij deze gelegenheid onder meer een afvaardiging van de ondej- nemlng.si'a.u; fs van de afdeling produktie. Burgemeester De Meester stelde vast, dat de uit Bruinisse afkomstige Wol- fert Haeck gisteren exact veertig jaar geleden, namelijk op 13 december 1943, bij Zeelandia aan de slag ging op de expeditie-afdeling. Direct na de oorlog was hij enige tijd in dienst van de koninklijke marine, maar toen zijn dienstverband erop zat, keerde Haeck weer terug bij z'n oude baas. niet bij de expeditie maar als bedieningsman in de produktiesector. En sindsdien hebt u zich steeds volledig ingezet, en leren kennen als een consciëntieus man en een geweldig goede collega, aldus burgemeester De Meester in een toespraakje tot de jubilerende Zeelan- dia-medewerker en mevrouw Haeck. GEMEENTE REIMERSWAAL De burgemeester van de gemeente Reimerswaal maakt bekend dat met ingang van 15 december 1983 gedurende een maand ter gemeentesecreta rie. afdeling algemene zaken. Oude Plein 1 te Kruiningen ter inzage ligt het bestemmingsplan Krabbendijke, Meiboom 1. zoals dat door de gemeenteraad op 29 november 1983 gewijzigd is vastgesteld. De aangebrachte wijzigingen heb ben betrekking op de voorschriften. Binnen genoemde termijn van een maand kun nen schriftelijk bezwaren worden ingediend bij het college van gedeputeerde staten van Zeeland te Middelburg, door hen die zich tijdig met hun bezwaren tot de gemeenteraad hebben gericht. Gelijke bevoegdheid komt toe aan iedereen die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, die bij de vaststelling van het plan daarin zijn aange bracht Naar aanleiding van de vaststelling van bovenge noemd bestemmingsplan heeft de gemeenteraad op grond van artikel 74, lid 2a van de Wet Geluidhinder bepaald dat voor de verkeerswegen binnen het bestemmingsplan geen geluidszone geldt; op grond van een redelijke schatting mag namelijk worden aangenomen, dat de verkeersin tensiteit op de betreffende wegen de eerstkomen de 10 jaar, gerekend vanaf 29 november 1983, minder dan 2450 motorvoertuigen per etmaal zal bedragen. Kruiningen, 14 december 1983 De burgemeester voornoemd, H. Boer Wegens sanering gaan wij onze zaak per 16 december a.s. beëindigen. Wij danken onze geachte clientèle van harte voor het vele jaren genoten veiv trouwen. Tevens wensen wij iedereen prettige kerstdagen en een voorspoedig 1984. FAM. DE BLAEIJ Hoofdstraat 6 Wolphaartsdijk. r I I I Nu per 4 stuks 25,- UITZOEKEN Open: dinsdag t/m zaterdag van 10.00 t/m 12.00 13.00 t/m 16.30 Koopavond 18.00 t/m 21.00 Wijngaardstr. 24, Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 34