C Sas van Gent in beroep tegen verhoging bijdrage onderwijs Kunstkring Breskens houdt kerstsalon C Wissel Zeeuws- Vlaanderen BMDENSERVICE* %prïïêiia en toch betrouwbaar! 20 korting op een bontmantel vanaf5010, GEMEENTE HULST 12 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT tur- <4«99^ U El DINSDAG 13 DECEMBER! f Bedroefd delen wij u mede dat, op 71-jarige leeftijd, geheel onverwacht van ons is heenge gaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa, broer, oom en neef GERARD L. VAN ESBROEK echtgenoot van Ivonne de Cooker Westdorpe I. van Esbroek-de Cooker Piet van Esbroek Frida en Jos de Smet-van Esbroek Geertjan en Renate Hulst Betsy en .Herman Hendrickx-van Esbroek Marco Zuiddorpe: Ferry en Ingnd van Esbroek-de Smet Westdorpe: Arsène en Henriette van Esbroek-Delles Familie Van Esbroek Familie De Cooker Westdorpe 11 december 1983 Graafjansdijk B 32 De eucharistieviering waarna begrafenis, waar toe wij u uitnodigen, heeft plaats donderdag 15 december a s. om 10.00 uur in de Parochiekerk van O.L.V. Visitatie te Westdorpe. Samenkomst in bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren na. afloop in 't Oude Raedthuys'. Een gebedsdienst wordt gehouden op woensdag 14 december om 19.00 u. in de kerk. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zoda nig te beschouwen. Ps. 27:1 De Heer is mijn licht en mijn heil. Heden ging van ons heen in de leeftijd, van 86 jaar, onze lieve, zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder SARA VAN DIJK weduwe van Jakob van Amerongen Namens kinderen, klein- en ach terkleinkinderen Aardenburg. 11 december 1983 Correspondentieadres: J. J, Lako, Draaibrugseweg 6, 4527 PA Aardenburg. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 15 december a s., om 14 30 uur, op de algemene begraafplaats te Aardenburg, na een vooraf gaande rouwdienst in de Doopsgezinde kerk, Weststraat 37. De dienst vangt aan om 14.00 uur. Met leedwezen namen wij kennis van het overlij den van ons bestuurslid en docent de heer LAMBERT OUWENS Zijn inspiratie, bemoediging en inzet voor met name de kansarmen in onze samenleving zullen wij node missen. Oppe gedachten gaan uit naar zijn gezin, wij wensen hen in deze moeilijke tijd de kracht toe om dit verlies te dragen. Bestuur en personeel Stichting Vormings- en Ont wikkelingswerk Temeuzen, 12 december 1983 gemeente ÏPIÏTI Verordening geluidhinder gemeente Temeuzen Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen, met inachtneming van het bepaalde in artikel 5 van de 'Verordening Geluidhinder ge meente Temeuzen' ter openbare kennis dat op 2 december 1983 bij hen een vergunningsaanvraag als bedoeld in artikel 11 juncto artikel 2 van voormelde verordening is ingekomen, voor het drijven van een vijftal sportterreinen, waarop een geluidsinstallatie aanwezig is. In het bijzonder betreft deze vergunningsaan vraag het hoofdveld en de velden genummerd 4 en 5 van het sportcomplex in het Zuidersport park (in gebruik bij de voetbalvereniging 'Ter- neuzen' en 'Terneuzense Boys'), het sportcom plex aan de Singel te Biervliet (in gebruik bij de voetbalvereniging 'Biervliet'), het sportcomplex aan de Lovenpolderstraat te Hoek (in gebruik bij de voetbalvereniging j'Hoek't, het sportcomplex aan de Drostlaan te Sluiskil dn gebruik bij de voetbalvereniging 'Sluiskil' en het sportcomplex aan de Sportlaan te Zaamslag (in gebruik bij de voetbalvereniging 'Zaamslag' De vergunningsaanvraag en andere terzake zijn de stukken liggen met ingang van heden tot vrijdag 13 januari 1984 (elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur) voor een ieder ter inzage ter gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken Gedurende deze termijn kan elke belanghebben de gemotiveerde schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde vergunningen inbren gen bij het college van burgemeester en wethou ders, Oostelijk Bolwerk 4 te Temeuzen. Temeuzen, 13 december 1983. Burgemeester en wethouders van Temeuzen, C. Ockeloen, burgemeester Th. J. de Brauwer, loco-secretaris. Dankbaar tegenover God, om de vele jaren die hij bij ons mocht zijn, is na een kortstondige ziekte van ons heengegaan, voorzien van liet Sacrament der zieken, mijn geliefde man en zorgzame vader, groot- en overgrootvader EMIEL PETRUS VAN DEN BULCK echtgenoot van Maria Dorothea Swagemakers In de ouderdom van 86 jaar. Temeuzen Maria Dorothea van den Bulck-Swagemakers Leonsa Verlinde- van den Bulck Gelein Verlinde Zoutelande: Angèle de Meyer- van den Bulck Willy de Meyer Middelburg Hedwig van den Bulck Sas van Gent Matthe Cortvriendt- van den Bulck Herman Cortvnendt Ivoy le Pre (Fr Leo van den Bulck Anme van den Bulck-Kind Philippine. Riet Kind-van den Bulck Arnold Kind Ivoy le Pre (Fr.): George van den Bulck Martha van den Bulck-Claus Klein- en achterkleinkinderen 12 december 1983 Serlippensstraat 7, 453-2 LP Temeuzen. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op donderdag 15 december a s om 14 00 uur in de Triniteitskerk te Terneuzen, waarna de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van 'Ter Schorre'. Gelegenheid tot afscheidnemen dinsdag- en woensdagavond van 19.30-20.00 uur. Met leedwezen namen wij kennis van het overlij den van ons lid en onze sportvriend JOOP VAN DEN BRANDE Onze gedachten en wensen van sterkte gaan uit naar zijn vrouw en verdere familie die hem veel te jong moeten missen. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden door een tragisch ongeval van onze vriend JOOP VAN DEN BRANDE Jo en Betty Janssens Kievitstraat 14. Hulst De vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het onverwacht heengaan van mijn lieve man en vader CORNELIS HOGERHUIS hebben ons zeer getroffen Het is ons onmogelijk ieder hiervoor persoonlijk te bedanken. Ik hoop dat u onze welgemeende dank langs deze weg wilt aanvaarden. Mevr. A. E. v. Dinteren Peter. Terneuzen, december 1983. RAAD STEUNT VOORSTEL BENW SAS VAN GENT De gemeente Sas De CDA-fractie kantte zich evenwel Buck: „Die verfijningsregeling be- van Gent gaat onder voorbehoud in geheel tegen het beroep Woordvoer- staat al jaren, maar nu er een wijzi- beroep tegen het besluit van de der G, de Buck stelde vast dat met de ging komt moeten wij hals over kop staatssecretaris van onderwijs de be dragen per leerling voor de roonis- katholieke lagere scholen St, Petrus en St. Michael te verhogen. De Sasse raad steunde maandagavond in een spoedeisende vergadering (de be roepstermijn loopt over enkele dagen af) het voorstel daartoe van b en w. Het CDA stemde als enige fractie tegen. Het voorbehoud van de raad geldt de opdracht die onderwijswethouder J. W, Platschorre meekreeg een 'duide lijk financieel plaatje' van de beide scholen te maken. Blijkt daaruit dat het besluit van de staatssecretaris de jrj bedragen te verhogen van 479,50 tot KlOlCFlIlg f 514.72 voor de St Michaelschool en De raad ging unaniem akkoord met tot J 831,82 voor de St Petrusschool de aanleg van riolering op drie plaat- bedragen per leerling de kwaliteit van een besluit nemen Had dat niet wat het onderwijs was gemoeid. „Alle in- eerder gekund?", stanties hebben de minister geadvi seerd een hoger bedrag toe te kennen Prof. Gysels over natuur en milieu in Sas van Gent SAS VAN GENT Prof. dr. H.G; van de rijksuniversiteit in spreekt vanavond, dinsdag, j burgerzaal van het gemeentehui Sas van Gent over het onda 'Natuur en milieu grenslo# Zeeuwsch-Vlaanderen en Vlaj ren'. Het gaat om een lezing in een die wordt georganiseerd doorhi ninklijk Zeeuwsch Genootschi Wetenschappen. Burgemeester W. R. V Dusarduyn van Sas var.' zal de bezoekers welkom hetes van de bestuursleden van hetGs schap. drs. F. Puylaert spree); openingswoord. De avond begis 20.00 uur. dan de raad heeft gedaan. Ik begrijp BUjart ouderen dan ook met dat het college nog de J illusie heeft een beroep te kunnen SINT-JANSTEEN In het gemeen- wmnen" schapscentrum 'De Warande' werd Overigens had ook het raadslid C. een biljartwedstrijd gespeeld tussen Barbé (Gemeentebelangen Groot een team uit Smt-Jansteen van de Sas) daar weinig vertrouwen in. Hij R-K Ouderenbond tegen een team 'If j*rjKKpkïpf-p|*c wilde het collegevoorstel uiteindelijk uit Clinge, eveneens van de r.-k.-bond 1V1 dUUCUlClCl a wel steunen, mits daarbij een voorbe- van ouderen. De Olingenaren wonnen houd werd ingebouwd. Wethouder "eze wedstrijd met 399 tegen 397 Platschorre zegde dat toe. caramboles. De hoogste serie (12 caramboles) werd gescoord door de heren J. v. d. Kelen en F. Reijns uit Clinge en F. v. Ecke en C. van Duyse uit Sint-Jansteen. niet onredelijk is. dan wordt het be roep alsnog ingetrokken. West-Zws- Vlaamse atletiek vereniging presenteert zich OOSTBURG De West-Zeeuws- Vlaamse atletiekvereniging die ge vestigd is in Oostburg, gaat de markt sen (45 woningen) in de kern Zand straat. Ook achter dat voorstel van b en w zat een spoedeisend karakter in verband met de wijziging van de verfijningsregeling met ingang van volgend jaar. Wordt het werk dit jaar nog begonnen dan krijgt de gemeente yoGELWAARDE een aanmerkelijk bedrag aan subsi die. De gemeenteraad had met de riole ring op zich geen enkel probleem. Desondanks werden er vraagtekens nfrim Rlli, gezet bij de handelwijze van het colle ge op een zo laat tijdstip met het Veel belangstelling toneelvoorstelling in Vogelwaarde VOGELWAARDE Onder grote be langstelling gaf toneelvereniging ODI (Onstpanning Door Inspanning) in Vogelwaarde zaterdagavond de jaarlijkse uitvoering in het Dorps- 250 bezoch- FNV Westdorpe verkennen. Volgens de woordvoerder te Uomen De oDA-» De van de club, Jaap van Peperstraten, zijn er de afgelopen week spijkers met koppen geslagen. De atletiekclub zal 3 januari aanwezig zijn tijdens de sportinstuif die in sporthal De Veer- hoek in Oostburg wordt gehouden. Die aanwezigheid zal bestaan uit het verstrekken van documentatie, er wordt een quiz georganiseerd en er zullen video-opnamen van de Euro pese jeugdkampioenschappen atle tiek voor de jeugd te zien zijn. Verder zal Irene Pos, kampioene van Zee land op de 800 meter, aanwezig zijn in Oostburg. In de eerste week van februari wordt een trimloop gehouden over elf kilo meter. Het traject omvat Oostburg, Groede. Oostburg. Woensdag 7 maart staat een scholieren trimloop op het programma. Deze zal plaatsvinden rond de sportterreinen in Oostburg. In de paasvakantie zal een scholieren- kampioenschap worden georgani- ten de voorstelling 'Pietje de wonder dokter', geregiseerd door Wilfried Vlassenrood, met in de hoofdrollen Theo Janssen, Mariétte Schoot en Honoré Mannaert. Het toneelstuk, geschreven door A. Boere, werd in het dialect opgevoerd, tot groot vermaak van het aanwezige voor- hield kaarting WESTDORPE De FNV kaarting in publiek. Gezien het succes Westdorpe werd door een twintigtal gaande jaren, zijn er nog drie voorstel leden bezocht. De kaarting welke bij lingen gepland. Op 14 en 21 januari mej. E. de Rijke gehouden, ging om wordt het stuk gespeeld in zaal Van textiel-prijzen. Uitslag: 1. H. B. Blom- Leuven in Kloosterzande en op 11 maert, 2. B. de Schepper, 3. S. de februari staat er een voorstelling in Boeye. Het dobbelen werd gewonnen Den Dullaert in Hulst op het program door R. v. Daele, ma. BRESKENS De 'Kunstkring Bres- kunstkring: Jaap Boekhout met seerd. Het is niet de bedoeling dat de kens' presenteert van 17 december acrylschilderijen. een houtsculptuur atletiekclub een ioopvereniging tot en met 15 januari de vierde 'kerst- en tekeningen, Gerard van Grieken wordt. Ook de technische nummers salon' in galerie 'Raiffeisen' in Bres- met grafiek algemeen; Johan Pro- worden onder handen genomen. Peter kens. De opening zal worden verricht voost met olieverfschilderijen en Ro de Munck zal de trainingen van deze door Nico Peterse, directeur van het nald Witterick met etsen en tekenin- nummers verzorgen. vormingscentrum Hedcnessc in Cad- gen. Deze exposanten komen allen uit De atletiekclub richt zich tevens op zand, zaterdag 17 december om 20.00 Breskens. Als gasten werken deze jeugd Zo heeft de club plannen om uur. Jos Verpoorten uit Breskens zal keer mee Ineke Klamer met houts met talentvolle jeugd in de zomer- deze opening muzikaal opluisteren culptures en Robert Schelfaut met maanden wedstrijden te organiseren met pianomuziek, met andere atletiekverenigingen. De exposanten zijn leden de ^jj^PgpjJP|Q STER BANDENSERVICE Geopend van 8-17.30 uur Zaterdag van 9-12 uur Vestigingen in: Atphen a/d Rijn. Amersfoort. Amsterdam (2x). Apeldoorn. Arnhem. Assen. Bergen op Zoom. Drachten Ede Emmen. Enschede. Gorinchem, Groningen,'s Gravenhage. Helmond, Hengelo (0.1, Honselersdljh, Kampen, leidon, Meppel, Middelburg, Maarden, Nijmegen. Roosendaal, Stadskanaal.Temeuzen.Tilburg, Vlaardlngen, Zwolle, Zwijndrecht. Bij aankoop van een bontmantel geven wij nu stimuleringskorting 10 korting op oon bontmantel «onaf1590, 15 korting op een bontmantel vanaf3510, - van der meer b.v. bont 81 mode noordstraat 2 7-29 terneuzen 01 1 50-1 21 52 gemeente mene kennis, dat op donderdag i5 december 1983 te 19.30 uur in het stadhuis een openbare verga dering van de raad der gemeente zal worden gehouden. Temeuzen, 13 december 1983 De burgemeester BESTEMMINGSPLAN NIEUWVLIET De burgemeester van Oostburg brengt ter vol doening aan het bepaalde in artikel 23. lid 2. van de wet op de ruimtelijke ordening ter openbare kennis, dat ingaande 19 december 1983 geduren de één maand ter gemeentesecretarie (sectie ruimtelijke ordening, Schouwburgstraat 2, Oost burg) voor een ieder ter inzage zal liggen het ontwerp-bestemmingsplan Nieuwvliet met bijbe horende voorschriften en toelichting. Gedurende voormelde termijn kan door een ieder bezwaren tegen het ontwerp-plan ingediend wor den bij de gemeenteraad. Oostburg, 9 december 1983. De burgemeester voornoemd, Mr. C. T Spijkerboer Bouwplannen voor dc bouw van 2 woningen aan de Moersehansstraat te Hulst voor rekening van Projektbouw Zeeland B.V. Burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst brengen ter openbare kennis, dat zij voor nemens zijn in afwijking van het ter plaatse geldende bestemmingsplan 'Moerschans' met toepassing van artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening bouwvergunning te verle nen voor de bouw van twee woningen op een perceel aan de Moersehansstraat, kadastraal bekend Hulst, sectie F, no. 1413 ged Dit perceel heeft de bestemming 'bedrijven', waarop slechts bedrijfsgebouwen en een dienst woning ten behoeve van de nader aangegeven subbestemming 'garagebedrijf mogen worden opgericht. De bouw van woningen die niet bij een dergelijk bedrijf behoren, is. op grond met deze bestemming volgens de bepalingen van het be stemmingsplan niet toegelaten. De bouwplannen voor de genoemde woningen liggen met ingang van 14 december 1983 gedu rende veertien dagen op de afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Een ieder die bezwaren heeft tegen deze bouw plannen. kan die gedurende voornoemde termijn schriftelijk indienen bij burgemeester en wethou ders. Hulst, 13 december 1983. tekeningen. Zij komen respectievelijk uit Groede en Breskens. De 'Kunstkring Breskens' exploiteert galerie 'Raiffeisen' sinds april 1982. Zij beoogt ruimte te geven voor het in richten van tentoonstellingen aan di verse groeperingen en personen die uiting willen geven aan welke vorm van kunst dan ook. Een en ander kwam tot stand door de welwillende medewerking van het bedrijfsleven en particulier initiatief. Dc 'Kerstsalon' is elke woensdag-, zaterdag- en zondagmiddag van twee tot vijf uur te bezichtigen. Tussen kerstmis en nieuwjaarsdag elke dag van twee tot vijf uur. Jaarvergadering PvdA-afdeling SLUIS - De afdeling Retranchement- Sluis van de Partij van de Arbeid hield haar algemene jaarvergadering in café 'Buitenlust' in Sluis. Na de bestuursverkiezing is de samenstel ling nu als volgt: N. Vercruijsse-van der Walle, voorzitter; P. Spee, secreta ris; P. Schollen en J Boogaard,leden. Penningmeester P. Eversdijk nam af scheid. Hij kreeg voor zijn inspannin gen een oorkonde. Tot er een opvolger is gevonden zal hij zijn taken blijven waarnemen. Na de pauze werd er gesproken over de begroting van de gemeente en het statenlid G. de Vries lichtte provinciale problemen toe. Bijeenkomst vogelwacht HULST De vogelwacht Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen 'De Steltkluut' hield voor haar leden en andere be langstellenden een bijeenkomst in het cultureel centrum 'de Halle' in Axel. Tijdens de bijeenkomst hield prof. dr. H. Gysels een lezing met als onder werp 'Insekten, veelsoortig en boeiend' Voor de bijeenkomst be stond veel belangstelling. Politie Sluis hield verkeerscontrole SLUIS Bij een verkeerscontrole in de nacht van zaterdag op zondag in de Nieuwstraat te Sluis is aan twee be stuurders een rijverbod opgelegd we gens het verkeren onder invloed. Ver der werden er nog wat bekeuringen uitgedeeld wegens defecte verlich ting. In totaal werden 300 voertuigen gecontroleerd, waarvan tien bestuur ders de blaastest moesten ondergaan. Verder werden tientallen bromfietsers gecontroleerd. Kerstviering voor ouderen Breskens BRESKENS In het verenigingsge bouw De Uitkomst in Breskens houdt de Vrouwelijke Vrijwillige Hulpverle ning woensdag 14 december een kerstviering voor bejaarden. Ze moe ten zich vóór 10 december aanmelden bij de bekende adressen. De middag begint om 13.30 uur. Kaarsenactie IJZENDIJKE De zaterdag door de wereldwinkel in IJzendijke gehouden kaarsenactie heeft ruim J" 1.300,- opge bracht. De organisatoren zijn zeer tevreden met het resultaat. Er werden 180 pakken kaarsen verkocht. De opbrengst van de actie komt ten goede aan de zwarte bewoners van Soweto, een wijk van Johannesburg. Hoofdplaat zonde; jeugdprinsenpaar HOOFDPLAAT Is de verhief een 'prins carnaval' bij eiken valsvereniging een hoogteput reeks festiviteiten, bij de Krab1 Lers'van Hoofdplaat ligt dat W| totaal andersEen 'echte' prat wel, maar voor de vacature m 'jeugdprinsenpaar' bleek totaal, belangstelling te beslaan one; jeugdige Hoofdplaatse bevolktnj bestuur van de 'Krabbebieterf dan ook maar besloten de jaai verkiezing van het jonge paati gebrek aan belangstelling te sd pen. Hel verkiezingsbal zou eiji zaterdag 17 december wordenj den. Nu belooft het die avond b te blijven in Hoofdplaat. Gevonden voorwerpen KLOOSTERZANDE Bij des Hontenisse van de rijkspolitie volgende gevonden voorwerp® gevonden fietsen aangegeven, gevonden voorwerpen 1 schroeven! met een groen heft; 2 bruine linkse! schoenen, 1 petrolkleurige jas: Int breide das, 1 paar zwart, lederen hana nen: 1 Volvo autosleutel; 1 wit va bruine strepen, 1 paar sportschoen» BATA; 1 dameshorloge merk Jungh bruine portemonnee; 1 fietssleuteU! regenpak, 1 zwart leren jack; 1 ia nertsvellen (grijs met, donkere tiniL' Fietsen: 1 sportfiets, kleur oranje, Batavus; 1 damesfiets, kleur zwart mesfiets. kleur groen, merk Mona herenfiets, kleur blauw. 1 herenfiets zwart, merk Gazelle, 1 damesfiets wit; 1 damesfiets, kleur groen, j De voorwerpen bevinden zich q groepsbureau der rij kspolltie Kloosterzande, Willem Alexs straat 30, telefoon 01148-2111! groepsbureau is op werkdags opend van 09.00 tot 16.00 uur. 'Welzijn ouderen' vergadert in Sluis SLUIS Het bestuur van de S ting Welzijn voor Ouderen In I Zeeuwsch-Vlaanderen houdt m dag 14 december een vergadert: verzorgingstehuis 'Rozenoord' Sluis. De beleidsvoornemens vot komend jaar worden besproken de hand van het jaarplan Ooi voorzitterschap eiude vacatures! bestuur worden aan de orde ga De vergadering begint om 20 ui Activiteiten van Vrouwengilde Huls HULST Het Katholiek Vrouw de Hulst heeft in de maand deca verschillende activiteiten op hei gramma staan- Vandaag dinsdag zorgt mevrouw R. Cuelenaerera leden van het Vrouwengilde inE een middag- en avonddemonrti bloemsierkunst, waarbij ze hetq ken van kerststukjes zal tona middagdemonstratie is van II* 16.00 uur en de avondbijeenkom! 19.30 tot 21.30 uur, beide in tó meenschapscentrum 'Den W Donderdag 15 december) staata 'Doe-Het-Zelf-reisje' naar Düssé op het programma. Het uitt wordt met twee bussen gemaal) Burgerlijke stand SLUIS Geboren: Meivin, zv A, R Man en M. L. Havers. Joyce, dv A.G Waegenaere en C. Francke; Isi! dv P. C. Staal en K. E. M. Cas Ondertrouwd: A. G. M. vanBf? veld, 24 jr. en M. M. A van de PI 23 jr.; W. W. Mmnaert, 21 jr. en' Kwok, 18 jr.; P. C. M Hermans,: en C. L, Bos, 23 jr. Overleden: J. W. Dusebout. 84? E de Die: J. V. Broeckaert, 84jri Loete; A. E, van den Navooij.9if R. Goole; C J. Bogaard. 71 jr ml Coppens; J. Smallegange, 79 jM C. Philipse. Kerstman in Hulst HULST Zaterdag 17 deM maakt' de Kerstman per rijtus uitgebreide rondrit door het cal van Hulst. Dit gebeuren gaal® de Hulster winkeliersvereniging van Hulst'. Voorafgegaan dos majorettenpeloton van 'De Va uit Hulst en met begeleiding va geluidswagen zal de Kerstma rondgang maken. De Kerstma daarbij cadeaus, zoals flessend kadobonnen, snoep, koekjes e ding uitdelen aan het winkelt» bliek tussen 14.00 en 16.00 uur.; kader van het bezoek van de! man aan het 'Hart van Hulst omgeving in kerstsfeer gebracfi den. Bridge TERNEUZEN - De bridgeclub* go' uit Terneuzen speelde in hen van een wintercompetitie de de wedstrijd in hotel-restaura; Milliano' in Terneuzen. In dj werd gespeeld met een how met tien paren De uitslag 1 dhr. Scheele-dhr. IJS* mevr. Biesbroeck-dhr Van Dijk.' Van de Dries-mevr. Sandrinl, 4 "f man-dhr. Burm; 5 dhr Sandrini-dfo In de B-lijn werd gespeeld mei e»' acht met acht paren. De uitslag- Van der Peyl-dhr. Verdam; 2 w Heus-mevr Hoogenboom, 3 dhr V Casteel-dhr. Koek; 4 dhr. IJse®7 IJsebaert; 5 dhr. Verhelst-mevr. W

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 22