3 J VEILINGEP administrateur hoofdfunktionaris v/m Bravenboer Scheers M.T.S.-er ELEKTROTECHNIEK KRUISWERK wijkverpleegkundige p magazijnmeester m/v leerling-verpleegkundigen m/v afwashulp weekendafwashulp l PERSONEEL een medisch elektronicu 28 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 10 DECEMBER DE STICHTING WELZIJN OUDEREN een instelling voor gekoördineerd be- jaardenwerk in de gemeente Middel burg, vraagt op korte termijn een voor haar meervoudig projekt. In het bestuur van de Stichting werken samen: instellingen op het terrein van hulp- en dienstverlening, ouderenbon den, levensbeschouwelijke organisa ties en vrijwilligersverbanden. In dienst van de Stichting werken 2 full-time funktionarissen, een part-ti- me-administratief medewerkster en huishoudelijk personeel. Van de hoofdfunktionaris wordt onder meer verwacht: a. gestalte geven aan de koördineren- de taak van de Stichting, b. voorbereiding en advisering met betrekking tot het door het bestuur te voeren beleid, waaronder het ontwerpen van een vierjarenplan, c. de dagelijkse leiding van het meer voudig projekt, waaronder beharti ging van personeelszaken. opleiding minimaal Sociale Acade mie of vergelijkbare H.B.O.-oplei ding. ten minste drie jaar ervaring in het gekoördineerd bejaardenwerk of vergelijkbare ervaring in een koör- dinerende funktie binnen een aan verwant werkterrein. Gewenst: belangstelling voor de positie van ouderen, goede kontaktuele eigenschappen, het in gang kunnen zetten en bege leiden van samenwerkingsproces sen, leeftijd bij voorkeur boven 30 jaar. Geboden wordt: een afwisselende werkkring, rechtspositie conform C.A.O. Wel zijn, salariëring volgens de regeling ge koördineerd bejaardenwerk. Informatie, telefonisch in te winnen bij het bureau van de Stichting op werkdagen tussen 09.00-12.30 uur. Telefoon: 01180-27537. Sollicitaties, schriftelijk binnen drie weken bij het bureau van de Stichting Welzijn Ouderen, Schuttershofstraat 'la, 4331 NZ Middelburg. met vestigingen te Terneuzen, Middelburg. Spijke- nisse en Zelzate (B) Een veelzijdig raadgevend ingenieursbureau. Actief in beton- en staalconstructies, weg- en waterbouw, utiliteitswerken, verwarming, luchtbehandeling, bouwfysika, chemische installaties, werktuigbouw, elektrotechniek, meet- en regeltechniek, landmeten akoestiek- en lawaaibeheersing. Wegens het ontstaan van een vacature op ons kantoor te Middelburg zoeken wij voor spoedige indiensttreding, een: met enige jaren tekenkamer ervaring. Raadgevend Ingenieursbureau Bravenboer Scheers Kruisvereniging Vlissingen-Souburg De kruisvereniging Vlissingen/Souburg is een zelf standige basiseenheid waarin 18 medewerkers, ver deeld over drie teams, werkzaam zijn. Het bestuur van voornoemde verèniging roept kandi daten op voor de functie van Het betreft hier: a. één vacature die is ontstaan wegens het aanvaar den van een andere funktie binnen het kruiswerk, b. één vacature die tijdelijk kan worden vervuld met de mogelijkheid tot aanstelling in een vast dienst verband te komen. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: open staan voor nieuwe ontwikkelingen; een positieve instelling hebben t.a.v. Ie lijns gezondheidszorg in het bezit zijn van diploma MGZ of HBO-V, alsmede enige jaren wijkervaring. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de cao kruiswerk en tuberculosebestrijding. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de hoofdwijkverpleegkundige, de heer A. L. P. M. van Lieshout, bereikbaar op werkdagen tussen 08.30- 09.30 uur, tel. 01184-13769 (kantoor) of 01187-1715 (privé). Sollicitaties gelieve u binnen 14 dagen te richten aan het bestuur, p/a Burg. Stemerdinglaan 98, 4388 KA Oost-Souburg. FRANCISCUS ZIEKENHUIS ROOSENDAAL Het èint Franciscus ziekenhuis Is een algemeen ziekenhuis dat met een kapaciteit van 450 bedden een duidelijke streekfunktie vervult. In verband met pensionering van de huidige funktlonaris ontstaat per 1 maart 1984 de vakature van voor het centraal magazijn. De magazijnmeester draagt zorg voor o.a. ontvangst van goederen, voorraadbeheer en uitgifte van goederen Hij/zij wordt geassisteerd door een drietal medewerkers. Wij zijn op dit moment bezig de voorraadadministratie te automatiseren. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die naast werkervaring ook in het bezit zijn van een gerichte vakopleiding op middelbaar beroepsmvo. Als leeftijdsindikatie wordt 25 tot 35 jaar aangegeven Bekendheid met het ziekenhuiswezen strekt tot aanbeveling. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer A. Hamans, hoofd ekonomisch-ad.ministratieve dienst en onze afdeling personeelszaken. Sollicitanten worden verzocht vóór 24 december a.s. schriftelijk hun belangstelling kenbaar te maken bij de afdeling personeelszaken. BOERHAAVELAAN 25 - 4708 AE ROOSENDAAL - TEL. 01650- De Oosterscheldeziekenhuizen vormen een combinatie van algeme ne ziekenhuizen voor Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen- Duiveland. De ziekenhuizen zijn gevestigd op twee lokaties in Goes (samen 330 bedden) en in Zierikzee (80 bedden). Er bestaan vergevorderde plannen voor de bouw van een nieuw streekziekenhuis van 325 bedden, waarin de beide lokaties in Goes zullen worden samengevoegd. Voor de opleiding die plaats voor enkele 1 van start zal gaan is er nog om te worden opgeleid tot A-verpleegkundige. De opleiding wordt verzorgd door de school voor verpleegkundigen te Goes. Na drie maanden vooropleiding (de zg. introductieperiode) wordt de,opleiding gecombineerd met een werkkring in de ziekenhuizen in Goes of Zierikzee. TOELATINGSEISEN: Leeftijd minimaal 17 jaar en 7 maanden bij de aanvang van de vooropleiding. Minimaal ln(t)as- of Mavo-niveau. In verband met de streekfunctie van het ziekenhuis genieten kandidaten uit Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland de voorkeur. GEBODEN: Na een introductieperiode van plm. 3 maanden, waarin geen salaris wordt genoten, vindt een aanstelling plaats op basis van een leer/arbeidsovereenkomst. Salaris bij aanvang leer/arbeidsovereen komst 1631,71 bruto per maand. Overige arbeidsvoorwaarden volgens de cao voor het ziekenhuiswe zen. INLICHTINGEN:Bij Br. G. Roodhart, directeur van de school voor verpleegkun digen, tel. 01100-13840. Bij de heer L. Wiegmans, hoofdverpleegkundige in algemene dienst of bij de heer C. F. van der Vaart, hoofd personeel en organisatie, tel. 01100-22000. SOLLICITATIES: Schriftelijk aan de afdeling Personeel en Organi satie, postbus 106, 4460 BB Goes. Gelieve in de brief te vermelden vac.nr. 220. Uw reactie verwachten wij voor 24 december 1983. stichting oosterscheldeziekenhuizen STICHTING OPBOUW WEST ZUID-BEVELAND T is een onafhankelijke stichting die taken verricht op het terrein van opbouwwerk en sociaal kultureel werk. Het werkgebied van de stichting is de gemeen te Borsele. Het bestuur van de stichting bestaat o.a. uit vertegenwoordigers van diverse woonkernen en van aan de stichting aangehaakte werkgroepen. Daarnaast kunnen bestuursleden op persoonlijke titel zitting hebben in het bestuur. Binnenkort komen in het bestuur de funkties vrij van penningmeester sekretaris Beiden maken deel uit van het dagelijks bestuur. Het bestuur van de stichting roept kandidaten op te reageren naar genoemde vrijkomende funkties. De kandidaten moeten woonachtig zijn in de gemeente Borsele. Er is geen geldelijke honorering, wel een onkostenregeling. Er wordt goede ondersteuning gegeven. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot het kantoor van de stichting te Baarland, tel 01193-296 (van 09.00 tot 12.00 uur) of tot de voorzitter van het bestuur, tel. 01195-449 (na 18.00 uur). Sollicitatiebrieven richten aan het bestuur van voor noemde stichting. Schansstraat 1, 4435 AJ Baarland Het Bejaardenverzorgingstehuis Gasthuis Goes vraagt per 1 januari 1984 werkdagen van maandag t/m vrijdag werktijden van 9.00-12.30 en van 13.00- 16.00 uur werktijden van 10.30-12.30 en van 13.00- 14.30 uur. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw E. van Driel-Blomaard, direktrice, aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie binnen 8 dagen na verschij nen van deze advertentie kunt richten. Het adres is: Kievitlaan 64, 4461 RB Goes, tel. 01100-14210 u is PI Elocoat B.V. seen nieuwe dochteronderneming van Elopak Nederland B.V., een van de 10 produktiebedrijven van de Noorse Elopak Groep: fabrikant van kartons voor melk en andere dranken. Deze nieu we fabriek gaat met extrusie-coating het karton maken voorde Elopak-fabrieken in Europa, die het tot Pure-Pak-kartons ver werken. Het wordt een modern geoutilleerd bedrijf met geavan ceerde besturingstechnieken. De produktie start medio 1984. Het leidinggevend kaderwordt nu aangetrokken om tijdig inge werkt te zijn. De direktie zoekt nu een m/v die hiërarchisch ressorteert onder de plant-manager van Elo coat en funktioneel onder de financieel direkteur van Elopak. Hij is verantwoordelijk voor de gehele financiële administratie w.o. ook de input van de IBM 4321 computerinstallatie bij de moedermaatschappij. Hij moet in nauw overleg met de be drijfsleiding de administratie opbouwen, zal te zijner tijd aan een of meerdere medewerkers leiding geven en zal nauw sa menwerken met het bedrijfsbureau. Vakkennis op niveau MBA is vereist evenals ervaring in het partikuliere bedrijfsleven van minimaal 5 jaar en een zekere kennis van automatisering. Geïnteresseerden kunnen zich voor nadere telefonische infor matie resp. schriftelijke sollicitatie richten tot drs. R.R.M. Lyp- pens van het GITP, Wilhelminapark 25, 5041 EB Tilburg, tel. 013-424040. adviseurs voor organisatie- en personeelbeleid DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT Betongarages div. afm. v a2.375,- Beton- tuinschuren 1.250,- Beton- schuttingen 69,- 2 mtr. hoog, per str. mtr. Bij deze prijzen is plaat sing inbegrepen. Excl. btw. Minder dan 10 mtr. 15% extra Ook te leve ren voor de zelfbouw. Wij leveren ook steenmotief kleuren grijs, rood of geel. Div. modellen te be zichtigen aan de fabriek A. B. Betonindustrie, Heipoldersstr. 6 te Heeze (N.-Br.), Vraag vrijblijvend onze brochure met prijsli]st A. B. BETONBOUW Barrierweg 239, "5622 CN Eindhoven tel.. 040-815041 815559/434643 de krant helpt u op weg GEMEENTE DOMBURG Ter secretarie wordt zo spoedig mogelijk gevraagd medewerk(st)er ruimtelijke ordening, milieu en recreatie De tè benoemen functionaris zal in samenwerking met de reeds aanwezige medewerkers worden belast met adviserende en uitvoerende werkzaamheden op de navolgende terreinen. woningwet- en bouwverordeningszaken: ruimtelijke ordening. milieubescherming en -beheer; verkeers- en vervoersaangelegenheden drankwet- en horecawetzaken; recreatie: privaatrechtelijke aangelegenheden; andere bij de functie behorende werkzaamheden; FUNCTIE VEREIS TEN bezit diploma GA-I/BA; studerend voor diploma HBA of voor vakgerichte specialisatie, ervaring met bovenvermelde werkzaamheden; goede redactionele en contactuele vaardigheden; bereidheid tot het bijwonen en verslaan van vergaderingen e.d buiten kantooruren; SALARIS: Afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding van 2.554,- tot en met f 3.841,- bruto per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing, alsmede variabele werktijden. Benoeming zal geschieden op basis van een 40-urige werkweek. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Bij deze selectieprocedure zal een delegatie uit het personeel worden betrokken. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Domburg Markt 1, 4357 BG Domburg. ELISABETH ZIEKENHUIS STICHTING ZIEKENZORG MIDDEN ZEEUWSCH-VLAANDEREI Ten behoeve van het Elisabethziekenhuis in Sli en het Julianaziekenhuis in Terneuzen is binne technische dienst plaatsingsmogelijkheid voor in full-time dienstverband. De werkzaamheden hebben betrekking op: preventief en periodiek onderhoud van sche apparatuur; reparatie van deze apparatuur; het bewaken van de elektrische veilighet pecten voor patiënt en bedienaar. Deze werkzaamheden worden vanuit de sa plaats Sluiskil uitgevoerd t.b.v, beide ziekenbus Functie-eisen: diploma MTS-elektronica. bij voorkeur aa vuld met ervaring op het gebied van medische elektronica en kennis van meel regeltechniek; kennis van de Engelse taal; leeftijd bijvoorkeur tussen 25 en 30 jaar; de bereidheid zich verder op dit vakgebia bekwamen; woonachtig in Terneuzen, of bereid om daar te vestigen. (Bij het vinden van pas woonruimte kan worden bemiddeld). Arbeidsvoorwaarden: salariëring afhankelijk van opleiding en ring; de cao voor het ziekenhuiswezen is vantc sing. Inlichtingen worden verstrekt door dhr. J. Verbrugge, hoofd technische dienst (tel. Ol 1451, buiten kantooruren tel, 01150-12642) Sollicitaties binnen 14 dagen zenden aan afdeling personeelszaken, Nieuwe Kerkstraat 4541 EC Sluiskil. JULIANA ZIEKEN Openbare verkoping boomgaard Nots. G. F. Giele te Goes is voornemens op 22 december 1983 om 11.00 uur in het dorpshuis 'Ons Dorpsleven' te 's-Gravenpolder, Poelvoordestraat 3 t.v.v. de gebrs. Aarnoutse in het openbaar te verkopen. Perceel boomgaard liggende aan 's-Gravenpol- dersestraat te Hoedekenskerke, groot 53.00 are (5 rijen peren van verschillende rassen) Lasten voor rekening koper vanaf 1 januari 1984. Aanvaarding na betaling koopsom en onkosten. Betaling koopsom uiterlijk 20 januari 1984. Betaling onkosten binnen 6 dagen. Nadere inlichtingen ten kantore van de notaris G. F. Giele te Goes, Wijngaardstraat 55, tel. 01100-13820 tst. 10. Openbare verkoping van varkensfokkerij te Graauw Notaris I. R. J. M. van Dam te Hulst, Grote Markt 3, tel. 01140-12821 is voornemens om op dinsdag 20 december 1983 om 15.00 uur in café Modern, Dorpsstraat 45 te Graauw, gemeente Hulst, krachtens artikel 1223 lid 2 burgerlijk wetboek in het openbaar te verkopen: HET VARKENSFOKBEDRIJF (cap. 120 zeugen), bestaande uit woonhuis met bedrijfsgebouwen, bouw land en erf, staande en gelegen aan de Zandbergse- straat 14 te Graauw, gemeente Hulst, kadastraal bekend gemeente Hul'st sectie 0 nummer 164. groot 1 ha. 32 a. 27 ca. Vrij van huur en pacht te aanvaarden bij betaling van de koopsom. Zakelijke lasten en belasting voor rekening van de koper vanaf 1 januari 1983. Betaling kosten binnen zes dagen en van de koopsom binnen één maand na toewijzing. Bezichting: op de maandagen 12 en 19 december 1983. telkens van 2 tot 4 uur 's namiddags. Gegadigden dienen op de veiling desgewenst een verklaring van een bankrelatie te kunnen overleggen betreffende hun financiële gegoedheid. Nadere inlichtingen ten kantore van notaris I. R. J. M. van Dam, Grote Markt 3 te Hulst, tel. 01140-12821 Veiling bungalow Breskens Notaris mr. B. P. Reus te Groede, zal, in samem met de notarissen mr. A. van Stee en J. Evet Terneuzen op donderdag 22 december 1983, d 16.00 uur in hotel 'Het Wapen van Breskens'. Kade 33 te Breskens, krachtens art. 1223 lid 2ï het openbaar bij instel en opbod verkopen: De halfvrijstaande bungalow Het Heem Breskens. met ondergrond en tuin, kaê bekend gemeente Oostburg sectie ELn 95 groot 3 are 70 ca. Terstond te aanvaarden na betaling koops kosten; Betaling kosten binnen 8 dagen na toewijzin: Betaling koopsom binnen 1 maand na toewij! Bieders dienen desgewenst ter veiling een b- tie of andere bewijzen van hun financiële st kunnen tonen. Nadere inlichtingen bij genoemde notaris, Proii weg 7, Groede (01171-1212). Veiling garage mei bovenwoning te Vlissingen Mr. A. J. Sauer, notaris te Vlissingen. zal op woensdag 14 december 1983 te 20.00 uur in het Strandhotel aan de Boulevard Evertsen 4 te Vlissingen, krachtens art. 1223 van het burgerlijk wetboek in het openbaar verkopen; Een garage met bovenwoning en erf, plaatselijk bekend Nieuwstraat 170/172 te Vlissingen, kada straal bekend gemeente Vlissingen sectie D nummer 1877, groot 69 centiare. Onverhuurd en leeg en ontruimd te aanvaarden na betaling van de koopsom en de kosten. Zakelijke lasten ongeveer 217,- per jaar. Betaling van de koopsom uiterlijk op 16 januari 1984. Aan de koper kan een bankgarantie gevraagd worden. Bezichtiging in overleg met het notariskantoor: dins dag en woensdag 6, 7, 13 en 14 december a.s., telkensi van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Nadere inlichtingen verkrijgbaar ten kantore van voornoemde notaris Sauer, Badhuisstraat 181, Vlissin gen, tel. 01184-18110. VEILING WOONHUIS MET MANEGE COMPLEX TE HEIKANT (GEM. HULST) Notaris mr. A. W. Vroome te Hulst zal op dinsdag 20 december 1983 's namiddags om 2 uur in café-bar 'Bigodes' (cafe De Snor) aan de Wilhel- minastraat 1 te Sint-Jansteen, gemeente Hulst, ex artikel 1223 van het Burgerlijk Wetboek, openbaai' verkopen: Het woonhuis met aanbehoren, berging en erf en de manege, bestaande uit een binnenmanege (20 x 40 mtr,). foyer (met keuken en toilettengroep), stalruimte (12 loopboxen), opslagruimte, buiten manege en parkeerruimte, plaatselijk bekend Vylainlaan 30 te Heikant, gemeente Hulst, kada straal bekend gemeente Hulst sectie S nummer 407, groot 14.25 are en sectie N nummer 332, groot 37.40 are. Aanvaarding: direct na betaling van de koop som, eventueel na ontruiming voor eigen reke ning. De zakelijke lasten komen vanaf 1 januari 1983 voor rekening van de kopers Betaling: koopsom binnen 30 dagen na de veiling en onkosten binnen 6 dagen na de veiling. Gegadigden dienen op de veiling desgewenst een verklaring van hun bankrelatie te kunnen over leggen betreffende hun financiéle gegoedheid. Bezichtiging: in overleg met de notaris, Meerdere inlichtingen: ten kantore van voor noemde notaris, 's-Gravenhofplein 9 te Hulst. (Tel. 01140-14355*). VEILING WOONHUIS WOLPHAARli Mr. J. W. de Beijl, notaris te Goes, Voorstad!: woensdag 21-12-1983 nam. 2 uur in Hotel Lepelstraat 9, te Wolphaartsdijk, krachtens lid 2 van het B.W. publiek verkopen: het woonhuis met erf en tuin te Wolphai (Oud-Sabbinge) Pr. Bernhardstraat 46-4: 7.02 are. Ontruiming kan middels grosse der veilingai den gerealiseerd. Betaling koopsom uiterlijk 1984 en de onkosten binnen 8 dagen. Bezichtiging: maandag 12-12-1983 nam. 2-3 de op de veilingdag van 13.15 tot 13.45 uur Nadere inlichtingen ten kantore van genoemd ris. tel. 01100-20510. Veiling Recreatiewoning Nieuwvliet-Bi Notaris mr. B. P. Reus te Groede, zal, in s: met de notarissen mr. A. van Stee en mr. J Eve: Terneuzen op woensdag 21 december 1""" 16.00 uur in café 'Parkzicht' aan de Metteneijen Nieuwvliet, krachtens art. 1223 lid 2 B. W. openbaar bij instel en opbod verkopen: De splitlevelwoning Lepelblad 37 te N met ondergrond, en tuin, kadastraal: gemeente Oostburg sectie EN nummer!! 1 are 83 ca. Terstond te aanvaarden na betaling koops kosten; Betaling kosten binnen 8 dagen na toewijzir? Betaling koopsom binnen 1 maand na toewf: Bieders dienen desgewenst ter veiling een bail tie of andere bewijzen van hun financiële solfi kunnen tonen. Nadere inlichtingen bij genoemde notaris, Prot weg 7 te Groede (01171-1212). VEILING WOONHUIS TE KORI Notaris C. J. Goedhals te Kortgene. Weststrai! op woensdag 14 december 1983 om 15.00 uur. De Korenbeurs te" Kortgene, krachtens artii B.W., publiek verkopen: het woonhuis met erf en tuin te K« Hoofdstraat 6, kadastraal bekend p Kortgene, sectie F nr. 2163 groot 150) Verhuurd aan bewoner dhr. G. B. F. Prevost' p. maand. Aanvaarding: na betaling van de koopsom in' de staat. Lasten: vanaf 1 januari 1983 voor zover B voldaan, Betaling; koopsom lasten binnen 1 maand,» binnen 8 dagen na toewijzing. Bezichtiging: in overleg met bewoner. Nadere inlichtingen te verkrijgen ten kant voornoemd notaris tel.: 01108-1337. OPENBARE VERKOOP VAN EEN WONING TE TERNE! Mr. A. van Stee en mr. J. Everaert, notars Terneuzen, Herengracht 10, zijn voornemens» dag 20 december 1983 des namiddags om 14,01 café Du Commerce aan de Markt 2 te Terneia te gaan tot de openbare verkoop krachtens artii lid 2 van het burgerlijk wetboek van: de woning met verder aanbehoren en en de en gelegen te Terneuzen aan de Gif 17, kadastraal bekend als gemeente Ter sectie L nummer 1248, groot 72 centian Het perceel is zeer geschikt als woning vo« staanden of gezinnen zonder kinderen. Zakelijke lasten zijn voor rekening van de ko 1 januari 1983. Betaling der kosten en lasten (veilingtarief) dagen na toewijzing. Betaling der koopsom binnen 30 dagen na Nadere inlichtingen ten kantore van voo tairssen, tel. 01150-17977 toestel 17, alwaar sleutel is te bekomen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 28