X medewerkers SUIKER UNIE assistent districtshoofd (m/v) (UNIVERSITEIT [het ministerie van justitie verpleeghuisarts enthousiaste medewerker HifjMitrStU hoofd verpleegkundige m/v gasthuis middelburg ra m assistent van het hoofd civiele dienst <m/v> 18 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 10 DECEMBER 15 vraagt t.b.v. de gerechten (mnl./vrl.) vac.nr 3-1372/0111 die in opleiding zullen worden genomen voor functies in het gerechts- en parketsecretariaat. Vereist Tenminste diploma HAVO of MEAO, enige jaren ervaring, b.v.k. op juridisch-administratief gebied, en een minimum leeftijd van 25 jaar Functie-informatie Het betreft hier de functies van parketsecretaris en gerechtssecretaris bij de burgerlijke gerech ten en de administratieve gerechten Parketsecretaris Deze functionaris is verbonden aan het parket van de officier van justitie (arrondissements parket) en belast met werkzaamheden op middelbaar juridisch niveau. Als zodanig verleent hij/zij assistentie aan de leden van het openbaar ministerie Gerechtssecretaris bij de burgerlijke gerechten Deze functionaris is verbonden aan de griffie van een arrondissementsrechtbank of van een kantongerecht en belast met werkzaamheden op middelbaar juridisch niveau. Als zodanig ver leent hij/zij assistentie aan de leden van de recht bank of aan de kantonrechter Gerechtssecretaris bij de administratieve gerechten Deze functionaris is verbonden aan de griffie van een raad van beroep tevens ambtenarengerecht en belast met werkzaamheden op middelbaar juridisch niveau Als zodanig verleent hij/zij assistentie aan de voorzitter of aan de onder voorzitters) van de raad. Opleiding De kosteloze, theoretische opleidingen, welke in diensttijd worden gegeven duren ca 212 jaar Afhankelijk van de voorkeur voor één van deze functies wordt men tewerkgesteld bij een arron dissementsparket, een griffie van een arrondis sementsrechtbank, een kantongerecht of een griffie van een raad van beroep De opleidingen vangen in september 1984 aan Standplaats De vacatures zijn over het gehele land verspreid te vervullen," Salaris Bij indiensttreding gelden de volgende bruto salarissen 25 jaar f 2477.- 26 jaar f 2554.- 27-30 jaar f 2629,- 30 jaar en ouder f 2702,- Na het behalen van het aan de opleiding verbon den diploma kan benoeming in één van de bestaande vacatures van parket- c.q. gerechts secretaris volgen. In deze functies is een max. salaris van f4409,- per maand bereikbaar Aan toelating tot bovengenoemde opleiding gaat een selectieprocedure vooraf, waarvan een psychologisch onderzoek deel uitmaakt. Bovengenoemde salarisbedragen zijn exclusief 7,5% vakantie-uitkering. Belangstellenden wordt verzocht onderstaand strookje Ingevuld In te zenden voor 24 december 1983 aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013. 2500 EA s-Gravenhageonder vermelding van het vacaturenummer (In linkerbovenhoek van enveloppe). Dhr./mevr. zou gaarne een sollicitatieformulier en nadere informatie ontvangen betreffende de opleiding tot gerechts/parketsecretaris. Adres, woonplaats (incl. postcode) Geboortedatum: Werkervaring (korte aanduiding): Bij de hoofdafdeling Onderwijs is thans vacant de functie van administratief medewerker studiecentrum (m/v) voor 30 uur per week vac.nr. 3 1437/0111 Taken: administratieve ondersteuning van de beheer der, ten dienste van de staf ter plaatse De open stelling van het studiecentrum, ook buiten de normale kantoor-uren; de reservering van ruimten en apparatuur, hulp bij en toezicht op het gebruik van apparatuur en studiematerialen De regeling van examenfaciliteiten (w.o. lokalen en toezicht) Het verschaffen van informatie t b v studenten. Standplaats: Middelburg. Arbeidsvoorwaarden en Procedure: De rechtspositie is overeenkomstig rijksrichtlijnen. Aanstelling geschiedt voorshands bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Het personeelsbeleid van de Open Universiteit is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen Ter bevordering van een evenwichtige man-vrouw verhouding in de organisatie, wordt vrouwen uit drukkelijk verzocht te solliciteren Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer (op brief en enveloppe), inzenden voor 31 december 1983 aan het College van Bestuur van de Open Universiteit, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 2960, 6401 DL Heerlen. DER BOEDE is een verpleeghuis te Koudekerke, met 340 bedden voor somatisch zieke en psychogeriatrische bewoners en een afdeling dagbehandeling met 24 plaatsen Wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd van één van onze artsen ontstaat binnenkort de vakature van in full-time dienstverband. De funktie, waarin het werken in team verband van groot belang is, omvat: de integrale medische zorg voor bewoners op verschillende afdelingen; meedenken in een multidisciplinair team over de patiëntenzorg; meewerken aan de opleiding van leerling-ziekenverzorgenden Inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door de heer J E, van der Rijst, hoofd Medische/Paramedische Dienst, bereikbaar onder telefoonnummer (01185) 12 16. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van de letters DB, binnen 7 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting "Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland", Postbus 100, 4330 AC Middelburg. Ml W Welke alleenstaantle juffrouw of mevrouw ivil voor onze tante komen zorgen (eventueel lijdelijk) leeftijd 84 jaar. Kost en inwoning gratis, loon n.o.t.k. Chrnmpack is een Nederlandse onderneming met vestigingen in België, Frankrijk, Wesf- Duitsland, Engeland, Italië, Canada en de VS. Op het hoofdkantoor in Middelburg zijn mo menteel 85 mensen werkzaam Het bedrijf is gespecialiseerd in chromatografie, een instru mentele laboratorium techniek. Op onze instrumentmakerij is plaats voor een Wij denken aan iemand die onder staande opleiding heeft genoten. BEMETEL fijnmetaal met ruime ervaring in draai- en frees- werk. Schriftelijke sollicitaties kunt u maximaal 2 weken na verschijneningsdatum richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 3, 4330 AA Middelburg. chromatography specialists Chrompack Nederland B V «ML 4330 AA MIDDELBURG Kuipersweg 6. Postbus 3 IVjjjW Tel 01180-11251 Suiker Unie is in Nederland de grootste producent van suiker, zowel voor huishoudelijk als voor industrieel gebruik. Belangrijke nevenpro- dukten zijn; pulp (veevoeder), melasse (grondstof voor alcohol) en schuimaarde (kalkmeststof). Het personeelbestand bedraagt ca. 2.000 personen, in de campagne aangevuld tot 3.000. Suiker Unie zoekt voor het werkgebied Noord-Holland Noord en Texel, respectievelijk voor het werkgebied Zeeuws-Vlaanderen eer Deze ambulante functie wordt verricht onder supervisie van het dis trictshoofd. Functie-inhoud In het rayon houden de werkzaamheden o.a. in: - het onderhouden van contacten met leden en potentiële leden van dé coöperatie; - de vaktechnische ondersteuning van de telers bij de teelt en de oogst van bieten; - het organiseren, plannen en bewaken van de levering en het transport van de bieten in het rayon alsmede de bewaking van de kwaliteit van deze bieten; - het onderhouden van algemene contacten met het agrarisch bedrijfsleven en de'regionale voorlichtingsdiensten. Vanuit deze functie bestaat de mogelijkheid over een aantal jaren door te groeien naar de functie van districtshoofd. Functie-eisen Bezit van het H.L.S.-diploma; rijbewijs B.E.; beschikken over flexibiliteil en contactuele eigenschappen; enige ervaring in de suikerbietenteell en een ruime belangstelling voor organisatie en planning strekt tot aanbeveling. De voorkeur gaat uit naar kandidaten van ca. 25 jaar. Arbeidsvoorwaarden De voor deze functie geldende arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de C.A.O. voor de beetwortelsuikerindustrie. Zij omvatten o.a. 25 vakantiedagen, 6-10 roostervrije dagen, bedrijfsspaarregeling, premie vrije pensioenregeling, 8% vakantietoeslag, 8,33% resultatenuitkerino Informatie en sollicitatie Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectiepro cedure. Informatie over deze functies is verkrijgbaar bij het hoofd Agrarische Dienst voor Noord-Holland, de heer Ing. H. Doornbos,1 01856-1244 en voor Zeeuws-Vlaanderen bij de heer Ing! M. Murre, tel 01158-1751Sollicitaties gelieve u vóór 1 januari a.s. te zenden aan de afdeling Personeelzaken van de Coöperatieve Vereniging Suiker Unie U.A., Postbus 34114800 MG Breda. Coöperatieve Vereniging Suiker Unie U.ABreda Fabrieken te Dinteloord, Groningen, Puttershoek, Roosendaal, Sas van Gent, Zevenbergen s In het Gasthuis te Middelburg, een algemeen ziekenhuis met 195 bedden, is binnenkort plaatsingsmogelijkheid voor een voor de afdeling klasse/cardiologie/neurologie (28 bedden). Voor deze funktie denken wij aan een ervaren verpleegkundige met: diploma ziekenverpleging-A; leidinggevende en organisatorische kapaciteiten; goede kontaktuele eigenschappen; voltooide kaderopleiding. Aantekening IC/CCU strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt in de rang van hoofd verpleegkundige. De premie AOW komt voor rekening van de werkgever. Informatie betreffende funktie-inhoud wordt gaarne verstrekt door mevrouw J.C. v.d. Heir, hoofd verpleegkundige dienst. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van het blad, onder vermelding van "sollicitatie" op de enveloppe, richten aan hoofd personeelszaken. Noordpoortplein 2 4331 RN Middelburg Tel. (01180) 37000 gemeente tholen Op de afdeling sociale zaken en welzijn van de gemeente Tholen kan op korte termijn geplaatst worden: een medewerk(st)er (leeftijd vanaf 20 jaar) voor onder zoek, rapportage en advisering over aanvragen ingevolge de algemene bijstandswet, rijksgroepsregelingen en wet werkloosheidsvoorzieningen. Gevraagd wordt mavo/havo-oplei ding en studie mbo/sd of de bereid heid deze te volgen. Geboden wordt afhankelijk van leef tijd. opleiding en ervaring een sala ris van 1847,- tot 2774,- per maand (bedragen per 1 juli 1983), exclusief de toe te passen inhouding 1983. De gebruikelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Inlichtingen: Nadere informatie over de functie kan telefonisch worden verkregen tijdens de kantooruren bij de chef van de afdeling dhr, A, G. van de Sande, tel, 01666-2955, tst. 216. Sollicitaties: Deze dienen binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad te wor den gezonden aan burgemeester en wethouders van Tholen, Markt 1-5, 4695 CE Sint-Maartensdijk. Wij willen gaarne in kontakt komen met enkele gediplomeerde ziekenverzorgenden om in te vallen tijdens ziekte en vakantie van onze vaste medewerk- (st)ers verzorging en verpleging. Behalve op ervaring wordt het accent gelegd op een oprechte belangstel ling voor het werk ten behoeve van de bejaarde medemens. Brieven met volledige inlichtingen te richten aan de direktie van de Humanistische Stichting 'Jacob Roggeveen', Noordsingel 106, 4333 AD Middelburg, tel. 01180-14251. In verband met benoeming van de huidige funktionaris tot hoofd civiele dienst per 1 maart 1984 komt met ingang van deze datum de funktie vrij van Plaats in de organisatie: De te benoemen funktionaris is rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan het hoofd civiele dienst. De totale dienst omvat ca. 100 medewerk(st)ers. De funktie omvat: het leiding geven aan en het begeleiden van het huishoudelijk personeel; het koördineren van de werkzaamheden in overleg met leidinggevenden uit andere disciplines; het toezicht houden op en het kontroleren van de diensten van externe schoonmaakbedrijven; het beheer van het schoonmaakmateriaal; het verrichten van de tot deze taak behorende administratieve werkzaamheden. Vereisten: kandidaten dienen een adequate beroepsopleiding te hebben gevolgd en/of een ruime aantoonbare ervaring te hebben opgedaan in een vergelijkbare funktie; aan organisatorisch inzicht en goede kontaktuele eigenschappen worden hoge eisen gesteld. Gedacht wordt aan kandidaten in de leeftijd van ca. 30 tot 40 jaar. Gezien het karakter van ons ziekenhuis wordt een algemeen christelijke levensovertuiging op prijs gesteld. De C.A.O.-ziekenhuiswezen is van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan een onderdeel vormen van de selectieprocedure. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de afdeling personeelszaken, telefoon 01640-36900, toestel 141. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van "A.C.D." op de enveloppe linksboven, voor 24 december 1983 te richten aan de direkteur beheerszaken van het psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust", Moerstraatsebaan 503, Halsteren. Postadres: postbus 371, 4600 AJ Bergen op Zoom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 18