Irritatie bij raadscommissie over beslotenheid rond het Gasthuis 3 weken voordeel op kwaliteit tapijten Medici wijzen noodwet voor kernoorlog af Snel overleg met particuliere huizenbezitters in wijk Fort Bestuur 'Veerse Meer' akkoord met begroting I King Flower Berber-plus PZC/ streek weekenddiensten EEN WITTE KERST k WEL GROTE SORTERING EN SCHERPE PRIJZEN ZELF UW KERSTSTUKJES MAKEN? 5 KERSTBOMEN™. KERSTSTUKJES ,V 00K VOOR DE TUIN I 189,- 199,- 149,- 'ST.-JORIS GEMEENTE ARNEMUIDE VRIJDAG 9 DECEMBER 1983 KRITIEK OP MIDDELBURGSE WETHOUDER MIDDELBURG - Het Middelburgse PvdA-raadslid mevrouw M. van Colmjon-van der Mark heelt donder dag het achter gesloten deuren be handelen van financiële verwikke lingen rond het plaatselijke Gasthuis scherp bekritiseerd. De socialiste vindt dit temeer afkeurenswaardig omdat daarbij ook gemeenschaps geld in het geding is. Evenzo had ze er geen goed woord voor over dat de commissie volksgezondheid gisteren om advies werd gevraagd terwijl de leden over geen enkel financieel stuk beschikten. Ze wees erop. dat b en w en het Gasthuisbcstuur een jaar heb ben onderhandeld over een akkoord en dat de gemeenteraad gevraagd wordt daar 19 december al een beslis sing over te nemen. Het agendapunt over het Gasthuis dat donderdag in de commissie tot kritische opmerkingen aan het adres van wethouder'M. Vinke leidde, bevat drie hoofdpunten die alle 19 december door de raad besproken moeten wor den. Het gaat om: De jaarrekeningen van het Gast huis over de jaren 1978 tot en met 1982. Jarenlang is er in de raad (die ze goed moet keuren) gevraagd waar deze bleven. Nu wordt de raad ge vraagd deze 19 december goed te keuren terwijl donderdag nog geen enkel stuk op tafel lag dat inzicht verschaft De splitsing van de vermogens van Stichting de Godshuizen. Daaronder vallen naast die van het Gasthuis de fondsen van het voormalige Oude mannen- en vrouwenhuis en het even eens uit de tijd zijnde Burgerwees huis B en w hebben na meer dan een jaar onderhandelen met het Gasthuis- bestuur overeenstemming bereikt over de verdeling ervan. Die is nodig omdat het Gasthuis zoals bekend één van de partners is bij de komende fusie tot het Streekziekenhuis Wal cheren. Middelburg heeft sinds 1812 medeverantwoordelij kheid gedragen en krijgt dan ook een deel van het geld. De gemeente ontvangt, zo is besloten, de fondsen van de Stichting de Godshuizen, het Oude mannen- en vrouwenhuis en van het Burgerwees huis. Het vermogen van het Gasthuis wordt gereserveerd en zal uiteindelijk overgaan naar de Stichting Streekzie kenhuis Walcheren (fusie zal waar schijnlijk 1 juli 1984 een feit zijn. Aanpassing van de statuten. Die heeft direct te maken met de tot standkoming van de Stichting Streekziekenhuis Walcheren. Het komt er op neer dat Middelburg ide gemeentel bestuursleden in het Gast- huisbestuur kan blijven benoemen. Daaruit komen vier mensen in het streekziekenhuisbestuur Van directe invloed van de gemeente op het zie- kenhuisgebeuren zal na de fusie geen sprake meer zijn. Diverse leden van de commissie volksgezondheid keerden zich don derdag tegen het feit dat er alleen een" stuk van drie kantjes op tafel lag waarin geen enkel cijfer werd ge noemd. En dat teiwijl ze over ander- Bijeenkomst van kring Rode Kruis MIDDELBURG - De Kring Zeeland van het Nederlandse Rode Kruis ver gadert zaterdag 10 december vanaf 10 uur in de Prins Van Oranje aan de Nieuwstraat in Goes. Tijdens deze bijeenkomst zal voorzitter en kring- commissaris N. M. Bollen informatie verschaffen over de bouw van een dépendance van de bloedbank Zuid west Nederland in Goes. Het ministe rie van WVC heeft over deze kwestie nog geen beslissing genomen. Verder wordt het voorstel besproken om de bijdrage van de afdelingen aan de Stichting Kringfonds Zeeland van het Rode Kruis te verhogen van 11,5 (1983) naar 12 cent per inwoner in 1984. Het begrotingsvoorstel voor vol gend jaar laat een tekort zien van 14.653 gulden. Uit de mededelingen blijkt dat de inzamelingscampagne 1983 waar schijnlijk vijftienduizend gulden min der zal opbrengen dan in 1982 (toen 241.602 gulden i Echter zijn nog met alle gegevens bekend en moeten bij voorbeeld de cijfers van de opbreng sten van giro 6868 en de bednjvenac- tie nog geleverd worden Ook van de postzegelactie m het bijna afgelopen jaar is de totaalopbrengst nog met bekend, maar er is al 29.084 gulden binnen. Het wachten is nog op de resultaten van 3 van de in totaal 24 Zeeuwse afdelingen halve week ai moeten beslissen Wet houder Vinke zegde toe dat de cijfers in ieder geval vóór de raadsvergade ring nog in de alleen voor raadsleden toegankelijk 'gesloten trommel' wor den gelegd. Openbaarmaking zou on mogelijk zijn omdat dit ook niet ge beurt met de andere stichtingen die de gemeente subsidieert Mevrouwd Van Colmjon (PvdA) be streed dit ten stelligste. „Het gaat hier toch niet om geld dat de leden van het Gasthuisbcstuur uit eigen zakken hebben betaald. Sinds de ver bintenis van de gemeente heeft Mid delburg zeker anderhalf miljoen gul den betaald, bijvoorbeeld vroeger door het betalen van de kosten aan minder draagkraehtigen die in het ziekenhuis werden opgenomen. Ik IN ADVERTENTIECAMPAGNE MIDDELBURGS-GRAVENPOLDER Enkele honderden artsen, tandart sen, verloskundigen en apothekers hebben woensdag duidelijk gemaakt geen medewerking te verlenen aan de noodwet geneeskundigen, die de overheid hanteert. Het is de bedoe ling, dal de geneeskundigen geregi streerd worden, om zodoende in noodsituaties georganiseerde hulp verlening op gang te brengen. Hon derden van hen meldden evenwel in forse advertenties in een aantal lan delijke dagbladen, hieraan niet mee te willen werken. Het gaat om een voorbereiding op een oorlog, die in Europa ongetwijfeld gevoerd zal worden met kernwapens, stellen de geneeskundigen (onder wie drie Zeeuwen). „Georganiseerde medi sche zorg na een kernoorlog is een illusie", aldus de advertentie. „Dat is jezelf en de samenleving voor de gek houden". De rustend arts dr B J, ter Bals uit Middelburg geeft twee redenen op voor zijn deelname aan de adverten tie. die overigens door een initiatief van de werkgroep noodwet genees kundigen tot stand is gekomen. Voor Ter Bals geldt allereerst een principië le reden. „De noodwet is een onder deel van het proces van oorlogsvoor bereiding", stelt hij. ,,Je kunt geen plannen maken over oorlog zonder die wet" Bovendien stelt hij bete kent, meewerken aan de wet tevens meewerken aan de kemwapenwed- loop. De Middelburgse arts is evénwel een principieel tegenstander van alle kernwapens en weigert daarom zich aan de wet te onderwerpen Ten tweede maakt Ter Bals gewag van een praktisch bezwaar „Je moet niet denken dat medische georgani seerde hulp iets voorstelt na een kern oorlog", zegt hij „Ik vind dat van de kant van artsen gezegd moet worden: reken niet op ons. Elke arts moet dat ondersteunen in principe". Hij wijst erop dat vele onderzoeken al hebben uitgewezen dat de medische hulpver lening bij een nucleair conflict gedes organiseerd zal zij n. Ook de gewezen Yersekse huisarts A. Ampt is die mening toegedaan. „We moeten de waarschuwende vinger op steken voor de gevaren van een kern oorlog". legt hij uit. ..Het is onzinnig maatregelen te nemen, die geen zin hebben Ampt meent dat te weinig mensen inzien dat een eventuele kern oorlog een verloren zaak is voor het mensdom Overigens staat aan het eind van de lijst met namen in de advertentie de toevoeging: „En nog andere, die niet meer tijdig konden reageren". Veel reacties zijn namelijk door de ge voerde poststaking .nog niet binnen gekomen bij de werkgroep noodwet geneeskundigen. Wanneer blijkt dat nog voldoende bijdragen binnenko men. wordt een tweede advertentie geplaatst. begrijp deze geheimzinnigheid niet. Wel kan ik er begrip voor hebben dat in beslotenheid wordt vergaderd wanneer het gevaar bestaat dat men sen beschadigd worden maar dat is hier beslist niet in het geding. Wat hier gebeurt is niet meer van deze tijd", aldus de socialiste. Ook de heer A van der Toorn (SGP) had kritiek op de gang van zaken Hij herinnerde eraan dat zijn fractie in dertijd alleen goedkeuring aan de fusie hechtte op voorwaarde dat op korte termijn de jaarstukken op tafel zouden liggen'. Dat gebeurde al een half jaar geleden en Van der Toorn vond het dan ook niet zo elegant dat de raadsleden nu amper een week de tijd krijgen om zich in de kwestie te verdiepen. Volgens wethouder Vinke moeten diverse formele besluiten rond boedelverdeling en statuten ech ter voor 1 januari 1984 genomen wor den en hij zag geen kans op uitstel De heer A. C Pijnenburg (CDA) die ook bestuurslid van het Gasthuis is kon zich de irritaties van zijn mede- commissieleden wel voorstellen Maar hij wees erop dat de cijfers door een onafhankelijke accountants en hun collega's van de Middelburgse ac countantsdienst nagekeken zijn en dat er op de becijferingen als zodanig niets aan te merken is. Hij pleitte ervoor dat de commissieleden, in af wachting van de stukken, aan het eind van de vergadering mondeling informatie zouden krijgen, hetgeen ook gebeurde. WEEKENDDIENST WALCHEREN B Bouwense, Valkenisseweg Ij Trommel Ook commissielid D. F BlomiProges- sief Middelburg i keerde zich tegen het gebrek aan openbaarheid. Vooral vond hij het ook verwerpelijk dat de commissieleden die mdt in de ge meenteraad zitten de stukken niet krijgen, ook niet later. Hij vroeg zich af hoe dezen dan nog wel als commi- sieleden kunnen functioneren. Hij be pleitte dat deze leden ook kopieën van belangrijke stukken kregen. Vol gens wethouder Vinke was dat onmo gelijk omdat deze in de alleen voor raadsleden toegankelijke gesloten trommel liggen Waarop Blom nog liet weten dan desnoods de gesloten trom mel op z'n kop boven het kopieerap paraat te zullen houden. IN VERBAND MET SLOOPPLANNEN M van Colmjon-van der Mark Zangvereniging Aagtekerke houdt uitvoering AAGTEKERKE - De Aagtekerkse zangvereniging 'Nut en Genoegen' houdt vanavond de jaarlijkse uitvoe ring in verenigingsgebouw Amicitia. Onder leiding van dirigent A. Wiele- maker brengt het koor een aantal liederen ten gehore en mevrouw M. Soetrik-Dekker zorgt voor de orgelbe geleiding. Na de pauze wordt het toneelstuk 'Wilde rozen' opgevoerd. De avond begint om 19.30 uur. Disco voor jeugd in Dauwendaele MIDDELBURG - De wijkvereniging Dauwendaele in Middelburg houdt morgen, zaterdag, tweer keer een dis co voor de jeugd Voor de jeugd van 6 tot en met 12 jaar is er zaterdagmid dag een mini disco, aanvang 14.00 uur en voor de jeugd van 12 jaar en ouder verzorgt Disco DD vanaf halfacht zaterdagavond een disco. Beide eve nementen worden in het ontmoetings centrum Dauwendaele gehouden. Muziek- en show avond MTV 69 Middelburg MIDDELBURG - Het tamboer- en majorettenkorps MTV'69 houdt za terdag 10 december een muziek- en showavond in de Concert- en Gehoor zaal aan de Singelstraat in Middel burg. Op het programma staan voor het muziekkorps Onder meer nieuwe werken, een miniconcert en 'een mu- ziekreis door de wereld'. De diverse majoreltengroepen zullen concours shows en vrije instructieshows tonen. Ook de afdeling jazz-gymnastiek zal medewerking verlenen en na afloop is er gelegenheid tot dansen. Het aan- vangstijdstip is 19 30 uur 10 en 11 december 1983 CENTRAAL ALARMNUMMER 01100-14444 Artsen: Vlissingcn: za 0.00-24.00 uur E. Kant. Sabalaan 3,tel. 71017. Zo. 0.00-24.00 uur: R. M Thiadens, Zuiderbaan 23, tel. 64633. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen: 12 30-13.00 en 17.30-18 00 uur (zonder afspraak). W. N Osterman. De Kempenaerstraat 2. tel. 79791. het hele weekend voor eigen patiënten bereikbaar. Middelburg: vrij. 18.00-za. 24.00 uur: J. de la Hayze. Seisdam 22, tel. 28574. Zo 000-24.00 uur: P, de Doelder. Bellinkplein 1. tel. 11721. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30-13.00 en 17.30-18 00 uur. Middelburg-zuid: patiënten van de artsen Jansen. Perquin en Kodde, zie dienst onder Souburg. Nieuwland en Arnemuiden Souburg, Nieuwland en Arnemuiden: za. 0.00-24.00 uur: H. Kapteijn-Snij- ders, Lekstraat 6. O.-Souburg, tel. 31184-61630. Zo 0.00-24.00 uur: N. Kapteijn Lekstraat 6. O.-Souburg tel. 31184-61630. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30-13 00 en 17.30-18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostkap.cllc, Serooskcrke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: za. 8.00-zon. 23.00 uur: O. Dijkstra. Oostkapelseweg 12, Grijps kerke. tel. 011890-2523. Westkapelle, Zoutelande. Koudeker- ke. Domburg, Aagtekerke. Biggeker- ke en Meliskerke: voor de praktijken van de artsen Van Eede. Vaandrager. Noorlander en Van der Male: vrij. 18 00-zon. 24.00 uur: P K. Noorlander, Middelburgsestraat 94, Koudekerke, lel. 01185-1231. Voor de praktijken van de artsen Bouwense en Stutterheim (ook voor Grijpskerke): vr. 18.00-ma. 08.00 uur: Kerstzangavond in Arnemuiden ARNEMUIDEN - Het gemengd koor De Lofstem verleent morgen (zater dag) medewerking aan een kerstzang avond tn de Nederlands hervormde kerk in Arnemuiden. Het koor staat onder leiding van J P. Kousemaker Ook het kinderkoor van de Lofstem. dirigent J Walhout. zmgt tijdens de dienst evenals het meisjeskoor Sja- loom Xandra Zijlstra en Huib Meul- meester begeleiden de zang op trom pet en orgel. De kerstzangavond be gint om 19.30 uur. gekerke, tel. 01185-2190 Tandartsen: Spreekuur zat. en zon. van 11.01 uur: J. W. A. v d. Heyden. Lom kaai 29. Middelburg, tel. 01180 Dierenartsen: Landbouwdieren: dierenartsen schap Middelburg, tel. 01180-33 Gezelschapsdieren: L. Schofaen 01184-14699'ül 185-2069. Consult alleen na telefoniscl spraak; visites aanvragen van8 Dierenartsenpraktijk 'Oostk? Oude Domburgseweg 33A te Oi pelle, tel. 01188-1443. Behaiï kleine huisdieren op afspraak Apotheken: De dienst van elke apotheek aan om 17 30 uur en eindigt ve morgen daaropvolgend. Middelburg: W K Hummelen.1 69. tel. 12134. Vlissingen: De Singel. Singel! 12730. Wijkverpleegkundigen: Walcheren-Oost: Middelburg-stad: L A. v. d Middelburgsestr. 66. 0.-Soubui| 01184-64893/01180-12228. Zuid. Nieuwland en Arnemuidt M. P. v. Weerlee. Fazantenlaa Veere, tel. (31181-6 1 4/01180-1436{ Aagtekerke, Domburg, Oostka Grijpskerke, Serooskerke, St rens, Veere, Gapinge en Vrouwt der: L. Burger, Duinweg 55, Ot pelle tel. 01188-2746 Vlissingen (stad): J. Sandeis 01184-19069. West-Souburg, Papegaaienburj, senburgh. Westerzicht. Paai burg, Oost-Souburg en Ritthe Dekker, tel. 01184-61736. Koudekerke, Meliskerke, Big{ ke, Zoutelande en Westkapell 19.00-ma 8.00 uur: N. de Back, 5 gaard 22. Koudekerke, tel. 0118} Verloskundige: vrij. 18.00-ma. 8.00 uur Vlissingen: P J van Ginkel Rooseveltlaan 232, tel. 12775. VLISSINGEN - Dc gemeente Vlissin gen neemt binnen een week contact op met de particuliere eigenaren van zes woningen in de Vlissingsc wijk Het Fort, die volgend jaar in z'n geheel wordt gesloopt. Zoals gemeld is een renovatie van het complex - voor het grootste deel eigendom van Fortress - niet mogelijk in verband met de sleehte ondergrond, zo is gebleken uit een funderingsondcr- zoek. De gemeente gaat er volgens wethouder W. Wisse van openbare werken en volkshuisvesting van uit, dat de gemeente alle panden in de wijk kan verwerven door aankoop. Hij zei dit donderdagavond tijdens een druk bezochte informatiebijeen komst in het stadhuis van Vlissingen, waar vrijwel alle huurders aanwezig waren. De gemeente Vlissingen verwacht met alle eigenaren tot overeenstem ming te kunnen komen, zodat niet wordt gedacht aan eventuele noodza kelijke onteigening. Het overleg hier over met de particuliere eigenaren begint op korte termijn. In, januari volgt een onderzoek naai- de woon wensen van de huidige bewoners, Dat komt in de plaats van het sociaal onderzoek, dat zou worden gehouden wanneer de woningen konden worden opgeknapt. Het is nog niet bekend waar de bewoners tijdelijk worden ondergebracht, gedurende de periode tussen sloop en nieuwbouw. Vele huurders klaagden tijdens de bijeenkomst over het uitblijven van verder onderhoud door de huidige eigenaresse Fortress uil Rotterdam ?n Kok Beheer, die de woningen ver- nuurt. terwijl toch bedragen van ruim 100 gulden per maand aan huur moe- .en worden betaald. Wethouder Wisse verklaarde echter, dat het geen enkele zin heeft om Fortress aan te schrijven dat onderhoud alsnog uit te voeren. Deze is namelijk daartoe met bereid, mede gezien de plannen om de wonin gen via de gemeente te verkopen aan de Woningstichting Vlissingen 1952. De gemeente heeft het onderhoud aan de woningen van Fortress in Oost- Souburg laten uitvoeren, op rekening van de beleggingsmaatschappij. Die rekeningen zijn echter nog steeds niet betaald en liggen nog bij de deurwaar der. „De gemeente kan naai- het geld fluiten en dat gaat om tienduizenden guldens", aldus de Vlissingse wethou der. Hij zei verder dat een dagvaarding van de huurder via de kantonrechter wel een mogelijkheid is. zoals is geble ken in Oost-Souburg. Evenals de huurders van Fortresswoningen daar kunnen ook de bewoners van Het Fort volgens wethouder Wisse rekenen op hulp van Bouw- en Woningtoezicht bij het formuleren van de klachten. Verschillende huurders in Het Fort blijken overigens een contract te heb ben getekend waarin staat vermeld dat geen reparaties worden verricht aan de woningen. Enkele bewoners verwachten overigens dat mensen nu zullen proberen alsnog een huurcon tract te krijgen, om zodoende in aan merking te komen voor een goedkope woning in het Fort, na de sloop van de huidige woningen en de bouw van nieuwe huurwoningen. Velen lieten verder blijken een voorkeur te hebben voor een zelfde type kleine en goedko pe woning als zij nu bewonen. Zij vrezen dat eengezinswoningen veel duurder zullen worden. Deze zaken moeten volgens wethouder Wisse wor den meegenoemen m de projectgroep die wordt samengesteld uit vertegen woordigers van de gemeente, de wo ningbouwvereniging en de huidige be woners NETTO-LASTEN 20 MILLE ARNEMUIDEN - Hel algemeen be stuur van het recreatieschap Het Veerse Meer keurde donderdag in een vergadering in het gemeentehuis van Arnemuiden de begroting voor 1984 zonder meer goed. Complimenten werden geuit aan het adres van pen ningmeester L. Hendrikse die er in was geslaagd de netto-lasten terug te brengen van de verwachte dertig mille naar wtwintigduizend gulden. Voorzitter mr J. P. Boersma: „Lager kan echt niet, want als je een goed recreatief-toeristisch beleid wilt voe ren dan moet je zorgen dat je spul letjes er netjes bijliggen. De voorzie ningen in het Veerse meergebied moe ten nu eenmaal goed onder- en bijge houden worden" De heer Boersma deelde verder mee dat er op het ogenblik hard gewerkt wordt aan het opknappen van de veersteigers in Kortgene en Wol- phaartsdijk. Hij zei dat het dagelijks bestuur vindt dal ook de steigers in Veere en Kamperland zo snel moge- lil k opgeknapt dienen te worden. Bucióii... ,,.k wil graag van de leden van het algemeen bestuur weten of zij er ook zo over denken Wanneer we wat meer gegevens hebben, zal hel dagelijks bestuur met een voorstel hierover komen Het is niet de bedoe ling dat u zich er nu al over uit spreekt" En dat gebeurde ook niet De heer C. Joziasse. die namens de Veerse gemeenteraad zitting heeft in het algemeen bestuur van het Veerse Meerschap, uitte de wens dat ook de gemeente Middelburg toetreedt tot Het Veerse Meer. Joziasse: „En wel vanwege de uitbreiding van het aan tal ligplaatsen in de Middelburgse jachthaven. De houders van die lig plaatsen zijn namelijk volledig aange wezen op de voorzieningen in en rond het Veerse Meer. Door toetreding van Middelburg zou 'ons' financiële draag vlak wat kunnen worden verbreed" De heer Boersma antwoordde dat er toevallig onlangs een afspraak is ge maakt met. het Middelburgse gemeen tebestuur en dat er op 22 december aanstaande over de kwestie een ge sprek plaatsvindt. kunnen wij u niet garanderen sRWSSïfc- S fei 3 S Cyclamen, kerststerren, azalea's, groene planten. Wij hebben volop los materiaal, groen, hulst, larix, denneappels, kaarsen, enz. kluit, in diverse maten en prijzen. Prachtige volle bomen en... dit jaar extra voordelig. 6 in diverse prijzen Grote sortering wit aardewerk. j* grote sortering planten en bomen. ■rt •A 10 struikrozen f* vM Prima testrapport in de Consumen tengids. 400 cm, gemaakt van nylon garens. p/mtr gratis gelegd. Nylon bloemtapijt met een jute rug, 400 cm breed en gratis gelegd. Nieuwe tapijtgarens die vocht en vuil afstoten. Zachte garens en een jute rug. p/mtr gratis gelegd Verhuur en bezorging aan huis van de betere videofilms Specialiteiten- restaurant (pand anno 15301 'Romantisch tafete in ons sfeervol restaurant DAGELIJKS VERSE Mosselen, deze worö op 6 verschillende m nieren bereid. Ook specialiteiten mi en vlees. Gezellige familiediners voor 2 pers op minder, in a Admiraalskamer RESTAURANT 'ST.-JORIS' Markt 85 naast stadhuis Middelburg Tel 01180-12677 j HINDERWET Burgemeester en wethouders van Arnemuie brengen overeenkomstig h et bepaalde in artfi 31 van de wet algemene bepalingen milieuhn ne, ter openbare kennis dat hun college o; december 1983 de volgende vergunningen iis volge de hinderwet heeft verleend: 1. aan L. Mieras en Co. B.V., Tuindorp 62 Arnemuiden, een vergunning voor het uitte den van een inrichting, gelegen aan de K6 weg 13 te Arnemuiden, met een opslagkw voor emballage met ingebouwde vriescel; 2. Aan de heer G. B. Quist, Muidenweg 10 Arnemuiden, een vergunning voor het oprit ten en in werking houden van een akkerbou bedrijf met een periodieke opslag van me gelegen aan de Muidenweg te Arnemuidt kadastraal bekend gemeente Arnemuidt sectie I no 's 205 en 320 De vergunningen zijn overeenkomstig de inzage gelegde ontwerp-beschikkingen verlees waarbij voorwaarden ter voorkoming of bep king van gevaar, schade of hinder voor omgeving zijn gesteld. De vergunningen en andere ter zake zij: stukken liggen met ingang van 12 december li tot 12 januari 1984 vqor een ieder ter inzage: gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken wel elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur ent 13.30 tot 16.00 uur. alsmede elke dinsdag 17.00 tot 20 00 uur. Gedurende genoemde periode kan tegen verleende vergunningen beroep worden ingestd door: a. de aanvragers: b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tegen de aanvragen en ontwei beschikkingen bezwaren hebben ingediend d. enige andere belanghebbende die aanton dat hij redelijkerwijs niet in staat is gewa om tegen de aanvragen en ontwerp-besch kingen bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gencht aan te majesteit de koningin en worden gezondeni de Raad van State, afdeling voor de Geschiü van bestuur, postbus 20019. 2500 EA 's-Graw hage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkonfi artikel 60a van de wet op de raad van states verzoek doen om schorsing van de beschikte clan wel tot het treffen van een voorlopf voorziening. Dit verzoek moet binnen de bots genoemde termijn worden gencht aan de voofi ter van de afdeling voor de geschillen s bestuur van de Raad van State, postbus 2(0 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking w« niet van kracht voordat op dat verzoek is beslis Voor het inzien van de stukken op dinsdagavo dient men zich te wenden tot de gemeentebw Langstraat 43 te Arnemuiden. Arnemuiden. 9 december 1983

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 14