rank Rijkaard vervanger [uub Stevens in Oranje Simpele zege Kasparov op verwarde Kortsjnoi 'Zwarte' dag voor Zeeuws waterpolo Nederland voor WK voetbal Mexico in derde catagorie VERTEKEND BEELD IN HET INDOORTENNIS Blind test Van Noordwijk Van den Berg voorop in WK Olsen niet onder het mes RIJVERS DOET GEEN BEROEP OP VAN HASTEN EIST Kees Rijvers heeft slechts één wijziging aangebracht in de selectie van het iderlands elftal, dat op 17 december in het Feyenoordstadion te Rotterdam zijn laatste jvalificatiewedstrijd voor het Europees kampioenschap tegen Malta speelt. Huub Stevens IsV), die binnenkort een lichte operatie aan de voet moet ondergaan, is vervangen door jank Rijkaard (Ajax). Rijvers: „Hoewel hij zo mogelijk deze ingreep tot na de wedstrijd ten Malta had willen uitstellen vond ik het verstandig dat Stevens zo snel mogelijk werd polpen". Juitvoerig overleg tussen de KNVB weken nog niet worden Ingezet. „Aan- Indien het Nederlands elftal zich [de medische staf van Ajax heeft gezien je zeker zeven weken rust moet daadwerkelijk plaatst voor de eind- Bvers besloten geen beroep te zullen hebben om weer volledig te genezen ronde, dat zijn deze zestien, aange- |en op Marco van Basten, die enige van deze ziekte, meenden beide partij- Een niet heeft gespeeld omdat hij en dat de selectie van Marco van |n de ziekte van Pfeiffer leed. Vol- Basten niet zinvol Zou zijn", aldus is bondsarts Frits Kessel zal Van Frits Kessel. listen ook bij Ajax in de komende vuld met Van Basten, Van Breukelen en Stevens vrijwel zeker van een uitverkiezing voor het eindtoernooi in Frankrijk volgend jaar juni. Rij- In beker Ajax tegen Feyenoord iüEN HAAG (ANP) - De loting voor de achtste finales van het Itoernooi om de KNVB-beker. die in het weekeinde van 7 en 8 januari worden gespeeld, heeft dinsdagavond een aantal aan trekkelijke ontmoetingen opge leverd. Wanneer bekerhouder Ajax komende zondag inde uit gestelde wedstrijd voor de tweede ronde van stadgenoot DWV wint, komen de landskam pioenen thuis uit tegen Feye noord. De loting voor de achtste finales had het volgende resultaat: FC Groningen - Sparta; FC Den - FC Twente; winnaar DWV/Ajax - Feyenoord; PSV - Caesar; De Graafschap - Haar lem; Roda JC - Fortuna S; NEC - DS 79; Blerick - AZ 67. (jgnon en Lemond aar Columbia (AFP)-Wereldkampioen Greg anond en Tour de France-winnaar |urent Fignon zullen het komende n deelnemen aan de bekendste zwaarste Columbiaanse etappe- bers de RCN, die op 22 april begint I elf etappes omvat. |eide renners maken deel uit van de Inault-wielerstal, die met nog drie fiere Europese merkenploegen aan I start zal verschijnen. De andere i het Italiaanse Metauromobili, r Johan van de Velde rijdt, Franse Peugeot en het Spaanse nka. dat kortgeleden de Colum- lanse toprenners Jimenez en Corre- 6r voor een jaar contracteerden. Imjssen beste |riebanden,speler Adri Huijssen van de bil- crcniging Wemeldinge heeft er i de eindstrijd vierde klas drieban- en geen twijfel over laten bestaan rit op dit moment de sterkste drie- adspeler op dat niveau van het strict Walcheren De Bevelanden is. idat de BVW-speler in het eerste sekeinde de rest van de fmalegroep op achterstand gezet had, demon teerde Huijssen zondag in de afslui- nde ronde zijn aparte klasse. Tegen laste concurrent René Seits van het - Iddelburgse Raedhuys explodeerde ■uijssen in een partij die slechts tien inuten iun beslag nam. Met een 10-2 erwinning (in 8 beurten) beleefde t toernooi een climax, e rest van de groep boog dus diep Dor Huijssen die met 0,388 tevens omotie haalde. Zat alleen nog in de rijd om de ereplaatsen. Daar ont- kkeide zich nog een spannend ge- echt dat wedstrijdleider Henk Quak- ïlaar tenslotte als volgt op het bord tte 1. Adrie Huijssen BVW 13-0, •5 (promotieI. 2. René Seits 't aedhuys 9-0, 295-4 (promotie). 3. Jan larberg VEG/ABV 8-0, 283-3 tpromo- L>, 4. Rinus Hijman Onder Ons 7-0, 1-2 (promotie), 5. Ad de Geus DOS 6-0. 233-3, 6. Frans de Kort Avon- ir 6-0, 217-5, 7. Jan Hundersmarck >KK 77 5-0, 237-2, 8. Nees Schouwe- m ABIM 2-0, 198-4. Jten hoofdprijs in otto gevallen HAAG (ANP) Lotto 48 van het (gelopen weekeinde heeft geen win- aar van de eerste prijs opgeleverd, es deelnemers komen in aanmerking oor de tweede prijs en ontvangen een ton bruto, ne winnaars van de eerste prijs van (toto krijgen bruto bijna vijftiendui- nd gulden cijfers zijn: lotto 48: Eerste prijs: een winnaar; tweede prijs: 6 win aars, die elk bruto 50.000,- ontvan- en, derde prijs: 126 winnaars, die elk ruto ƒ2.261,70 ontvangen; vierde rijs: 6.170 winnaars, die elk 46,10 atvangen; vijfde prijs: 87.242 win aars, die elk 5,00 ontvangen. 010 48: eerste prijs- 3 winnaars, die ik bruto 14.791,40 ontvangen, twee- e PtUs: 25 winnaars, die elk bruto 1.183,30 ontvangen, derde prijs: 583 innaars, die elk bruto 126,80 ont- angen. bto gelijk 48: eerste prijs: geen win- [aar; tweede prijs: geen winnaar; der- J Prijs: 28 winnaars, die elk 175,50 itvangen; vierde prijs: 569 winnaars, elk 11,90 ontvangen. £LMO.\D - Een aar jeugdleden jn de wielervereniging Zeeuws- 11 anderen hebben deelgenomen aan en veldrit, die in Helmond werd Bij de tienjarigen eindigde Woerl Nijs als negende, terioijl Ser- van Boven als zevende de aan- 'Wtlijn overschreed bij de eljjari- Frank Rijkaard achtervolgd door Pier Tol GOSIER (AFP) - De Nederlandse plankzeiler Stephan van den Berg heeft de eerste race voor het wereldkampioenschap in de open klasse gewonnen. De wedstrijden worden bij Gosier, op het eiland Guadeloupe, gehouden. Tijdens de eerste race stond er een sterk in kracht, wiselende wind. Van den Berg werd gevolgd door de Fransen Querrien en Guillerot. Bij de dames neemt de Nederlandse plankzeilster De Jong na twee manches de vierde plaats in 7,ij werd in de eerste wedstrijd tweede. De Franchise Graveline voert het klassement aan. vers: „En wat de keepers betreft ben ik zeker Edward Metgod (Haarlem) niet vergeten. Ik zal in de loop van dit seizoen de verrichtingen van hem, Joop Hiele en Jan-Willem van Ede (Fc Utrecht) zeer nauwkeurig volgen, om tot een definitieve keuze van mijn derde keeper te komen. De drie reste rende plaatsen zullen, als zich geen blessures, ziektes en ernstig wange drag in deze groep voordoen, voorna melijk worden ingenomen door jeug dige aanvallers", aldus Rijvers. Het Nederlands elftal komt volgende week dinsdag en woensdag bijeen in het sportcentrum m Zeist vrijdag voor de wedstrijd, wordt in het Feyenoord stadion verzameld. Van vrijdag op zaterdag wordt in een hotel te Rotter dam overnacht. Doel: Joop Hiele (Feyenoord) en Piet Schrijvers (Pee/Zwolle). Veld: Gerald Vanenburg, Edo Ophof, Frank Rij kaard. Peter Boeve. Ronald Koeman en Sonny Silooy (allen Ajaxi, Ben Wijnstekers, Ruud Gullit en Peter Houtman i allen Feyenoord i. Willy van de Kerkhof en Michel Valke (beiden PSV), Bud Broeken. Adrie van Tigge- len en Erwin Koeman tallen FC Gro ningen). AMSTERDAM (GPD) Na overleg tussen het Academisch Medisch Cen trum in Amsterdam en de medische staf van Ajax is besloten dat Jesper Olsen voorlopig niet zal worden ge opereerd. De Deen, die zelf had aan gedrongen op een dergelijke ingreep omdat hij al sinds 1 juni last heeft van zijn enkelbanden, heeft wel te horen gekregen dat hij vier weken lang niet voor Ajax in actie hoeft te komen. Dat betekent dat hij in ieder geval de bekerwedstrijd tegen DWV aanstaande zondag en het zaalvoet baltoernooi in de sporthallen Zuid op 28 en 30 december in Amsterdam zal missen. Olsen zal de komende maand wel aangepaste trainingen volgen om op die manier de conditie op peil te houden Net zoals in de afgelopen periode zal de enkel van Olsen op nieuw worden ingetaped ..Mis schien", aldus Olsen, moet ik straks, als blijkt dat ook deze behandeling niet heeft geholpen, alsnog worden geopereerd, maar dat zie ik dan wel Het belangrijkste voor mij op dit moment is dat ik rust krijg". Olsen en met hem de medische staf van Ajax wil het risico nemen dat hij eventueel een maand verspeelt „Die gok wil ik wagen nu mijn enkel voor de eerste keer dit seizoen de kans krijgt om te genezen. Vaak heb ik twee of drie keer per week moeten spelen en voor Ajax én voor het Deense elftal. Nu ik van die last bevrijd ben wil ik weieens zien of die enkel geneest", aldus Olsen Het Rotterdamse Sparta oefende dinsdag ter voorbereiding op de Europacupwedstnjd tegen het Russische Dynamo Ti/lis in het stadion van deze stad. Tijdens deze training neemt Souburger Danny Blind, flankverdediger bij Sparta, keeper Van Noordwijk eens even flink onder handen. LONDEN (ANP) De dramatische gebeurtenissen van de zesde partij, waarin Kortsjnoi een remise ver knoeide blijken, niet alleen op de stand in de Londense tweekamp van grote invloed te zijn geweest, ook het humeur van de in Zwitserland wo nende Rus blijkt erdoor aangetast. Kortsjnoi's secondanten verheelden bij aanvang van de zevende partij niet. dat zij zich zorgen maakten. Kortsjnoi was zo geschokt en woe dend, dat hij snel en slecht speelde. Kasparov behoefde slechts te provi- teren. De partij nam nog drie en een half urn en 46 zetten in beslag, maar de beslis sing viel al een zet of twintig eerder. Voor de derde maal in deze tweekamp kwam een Catalaan op het bord, waarbij Kortsjnoi (zwart) op de vijfde zet Ld7 een vijftig jaar oud idee van Najdorf speelde Bij de vijftiende zet (ke7) openbaarden zich de eerste teke nen van zwarts naderende ineenstor ting Wits na acht minuten gegeven antwoord b2-b4 was een krachtzet van jewelste. Kortsjnoi raakte in ver warring en greep weer naar zijn ko ning. Ditmaal was het fataal Kaspa rov won met eenvoudige middelen zwarts laatste pion op de damevleugel en stond met de a-pion klaar voor de opmars naar promotie. Kortsjnoi liet hem tot de zevende rij komen voor-hij -rijkelijk laat- de stnjd staakte Het zettenverloop met Kasparov aan witte stukken is VLISSINGEN - In poule I van de districtsindoortcnniscompetitie is door de grote onderlinge verschillen in het aantal wedstrijden ccn wat vertekend beeld ontstaan. Zo sluit de Schelde de rij, maar de Vlissingers hebben nog slechts één gewonnen duel achter de rug. Dit in tegenstel ling tot TSI dat zondag al voor de vierde maal in actie kwam en dat wederom de meerdere in de tegen stander, ditmaal Ludo et Emergo moest erkennen. Laatstgenoemde equipe rukte door dit positieve resul taat op naar de tweede plaats achter koploper MLTC, die dit weekend vrij was. Ludo et Emergo was in de Braakman volledig op Conny Baarends na, ter wijl bij TSI de plaats van Corina v d. Borgt werd ingenomen door Jeanine Moerland. Tot het begin van de da messingles hadden de Goesenaren uitzicht op een gunstige score want na de zege van Serge Carpentier op Ard Breure, had Jaap Moerland ten nade le van Hein Kupfer de balans weer in evenwicht gebracht. Toen sloeg Ludo beslissend toe. Barbara du Fossé klopte Annemarie Verrqzer en Wilma Kupfer had net iets meer in huis dan Jeanine Moerland. Na de eveneens gewonnen damesdubbel maakte de combinatie Han Petiet/Patrick Mar- teijn het karwei af, 10-2. In poule 2 verdrong Hulster Ambacht I Souburg I van de bovenste plaats door een monsterscore. 12-0 tegen Smash I. Vooral Jean Loup Del tour en Chantal Baecke gaven hier in de persoonlijke duels hun opponenten weinig of geen kans. DOS 2 nestelde zich in poule 4 aan de top van de ranglijst na een aan duidelijkheid niets te wensen overlatend succes tegen Eegedima, 12-0 en TSI 2 ver drong in poule 5 Drive I van de leidersplaats via een klinkende uit slag, 12-0. ten koste van Domburg Drive 2 nam hier verder ondubbelzin nig revanche op Schenge I: 10-2 In poule 6 tenslotte heeft DOS 3 de concurrentie achter zich gelate"n na de 10-2 score tegen de reserves van Drive. Bij dc heren was in poule A de tweekamp DOS 1 - Animo I de onbe twiste topper. De Scheldestedelingen hielden hun geduchte opponenten knap op 6-6, een gelijkspel waarin vooral Gert v. d. Boogaard en Ronald Oostinga een belangrijk aandeel had den. Enno Cohen en John Dijkman schreven daarnaast in het persoonlij ke vlak in totaal vier Terneuzense punten achter hun naam. Het mee spelen van Hans Schuur hi de kracht meting de Schelde - Sluis legde de thuisclub geen windeieren. Samen met Kees v. d. Meulen, Rob Viergever en Hans v. d. Linden bezorgde hij zijn team een riante voorsprong alvorens de combinatie Pierre Lampaert/ George Dhondt de eer redde: 10-2. Eegedima en Souburg sloten in poule B hun confrontatie onbeslist af 6-6. Individuele winst van Willem Drenth en Rene Verspuv respectievelijk Leen Engelse en Mark van de Plassche trokken daarbij de aandacht op het wedstrijdformulier. Het prestigeduel tussen de beide viertallen van Zaam- slag leverde in poule C de hoofdmacht een 10-2 zege en de leidersplaats op. Tafeltennis: Goes weerstaat titelkandidaat MIDDELBURG - In de Zeeuwse tafel- tenniscompctitie dwong Goes MZ 4 een gelijkspel af. „We waren de bloe men vergeten mee te nemen, dus we moesten daar wel wat tegenover stel len". verklaarde Goes-aanvoerder Adrie dc Jonge na het gelijke spel tegen kampioenskandidaat MZ 4, la coniek. Het Middelburgse trio zou namelijk bij winst kampioen van Zeeland zijn en de automatische pro motie naar de 5e divisie veilig heb ben gesteld. Goes moest wel alle zeilen bijzetten om een dreigende 5-3 achterstand nog om te kunnen zetten in een remise, waardoor de laatste wedstrijd bij St - Laurens 1 uitsluitsel zal geven over d.e titel De Jonge en Sperna Weiland, hij speelt in verband met vertrek uit Zeeland zijn laatste wedstrijden voor zijn team, zorgden voor ieder twee winstpartijen en grepen samen ook het dubbel. Beukert zag zich dan ook tweemaal verslagen. In de 2e klas A greep Westerzicht 1 de laatste stro halm om de dreigende degradatie te ontlopen aan door MZ 7 via 7-3 dit lot toe te bedelen voor één van de twee degradatieplaatsen. Big Smash 2 en Westerzicht 1 komen nu in aanmer king voor de andere plaats. SAR 2 wist zich in de 2e klas B definitief kampioen en le klasser na de gemak kelijke 10-0 score tegen een inmiddels gedegradeerd Zand 4. Het Klooster- zandse trio Maas, 't Hooft en Jonk- heijm debuteert nu in de hoogste klas. Wilno 2 blijkt terecht thuis te horen in de 2e klas en het viertal Kolijn. Lub bers, De Greef en Brinkman gaven de titel gestalte tegen Westerzicht 2 dat na 8-2 afhaakte. Nieuwe 2e-klaser werd ook Yerseke 1 dat met de beide Tanges en Peter van Iwaarden de race tegen Scaldina 1 succesvol afsloot. Smislov leidt na zege met 4,5-2,5 LONDEN (AFP) - Vassili Smislov heeft dc zevende partij gewonnen van de tweekamp tegen Ribli. Hij heeft hiermee zijn voorsprong in de halve finales van het kandidaten toernooi vergroot tot 4,5-2,5. De twee kamp gaat om twaalf partijen. De zevende partij was maandag in eenvoor Smislov uiterst voordelige stand afgebroken. Ribli zag de dag erop van verder verweer af. De achtste partij van deze tweekamp wordt van daag (woensdag) gespeeld. 4 Lfl-g2 5. pgi-ra 6. Ddl-c2 7.0-0 8. Dc2xc4 9. Lcl-g5 10. Lg5xf6 11. d4xc5 12. Lg2xl3 13. Dc4-b5' 14. Pbl-c3 15. Pc3xb5 16 b2-b4 17. Pb5xa7 18. Tfl-Cl 19 Tal-bl 20.TC1-C2 21. Lf3xb7 22. Pa7-c6 23. Tbl-b2 Pg8-re e7-e6 d7-d5 d5xc4 Lc8-d7 c7-c5 Ld7-C6 Pb8-d7 Ta8-c8 Pd7xf6 Lc6xi3 L18xc5 Dd8-d7 Dd7xb5 Ke8-e7 Lc5xb4 Tc8-c7 Tc7-d7 Lb4-d2 Th3-d8 Ke7-1B Td7-c7 Td8-d6 24 a2-a4 25. Tb2-bl 26 Lb7-a8 27 Ld8-b7 28. Tc2-c4 29. Pc6-e5 30. Tbl-b5 31. Pe5-c6 32 Kgl-g2 33 a4-a5 34 aó-a6 35 Tc4xc6 36. Lb7xc6 37. Tb5-b8 38 Tb8-b7t 39, Lc6-b5 40 Tb7xf7 41 Tf7-d7+ 42. Lb5-d3 43. Td7-b7 44 a6-a7 45 12-13 46. Tb7-b6' Ld2-el Pf6-d5 Tc7-c8 Tc8-c7 Pd5-e7 Lel-a5 Pe7-g6 Td6-dlt La5-el Pg6-e7 Pe7xc6 Tc7xc6 Tdl-al Kf8-e7 Ke7-d6 Lel-c3 Lc3-f6 Kd6-C5 h7-h6 Tal-a3 Kc5-d5 Kd5-d6 Zwart geeft op VLISSINGEN Het was een zwarte dag voor het Zeeuwse waterpolo. Het Vlissingse Stormvogel leed toch nog vrij onverwacht dc eerste nederlaag. Arathusa won met 7-9 waardoor de Vlissingers nu weer de eerste plaats moeten delen met Merlet, dat Krab ben genadeloos afstrafte: 15-4. Ganze verloor eveneens, bij het Goese team was Zegenwerp de boosdoener: 7-11. Schelde-dames kreeg ook klop: in Veldhoven werd met 10-0 verloren van Njord. Ook de Scheldejeugd moest het ontgelden; in Heerlen werd van Zon verloren met 5-3. Storm vogel-A reth usa Na de overwinning van vorige week scheen Stormvogel ongeslagen de eer ste helft van de competitie door te komen. Enkele spelers namen het echter iets te licht op. Door het ont breken van keeper Van Ingen moest er geschoven worden, hetgeen proble men gaf. Aanvoerder Mechielsen ging weer onder de lat. In de eerste time nam Stormvogel wel steeds het initia- ZEVEN LANDEN IN EERSTE CATEGORIE ZURICH (REUTER AFP) Uit zeven groepen moeten der tien Europese landen zich plaatsen voor het eindtoernooi om het wereldkampioenschap voetbal, dat in 1986 in Mexico wordt gehouden. Vier kwalificaticgroepen bestaan uit vijl deelnemende ploegen, drie uit vier. De eerste twee uit dc 'grote' groepen en de winnaars van de andere poules plaatsen zich voor het eindtoernooi. De nummers twee uit de 'kleine' groepen moeten nog beslissingswedstrijden spelen. Nederland is voor de voorronden in de derde categorie ingedeeld. De indeling is gebaseerd op de resultaten sinds 1982, de eindronde van het toernooi om het wereldkampioen schap in Spanje inbegrepen. Voor het toernooi hebben 33 Europese landen ingeschreven. Italië heeft zich als titelhou der automatisch geplaatst, Zeven landen zijn in de eerste categorie geplaatst: West- Duitsland. dat in Spanje als tweede eindigde, Frankrijk, Polen, Sovjet-Unie, Engeland, Oostenrijk en Spanje. Uit Zuid-Amerika komen tien deelnemers, die in drie groepen worden verdeeld. De winnaars kunnen een afvaardiging sturen naar Mexico, de nummers twee spelen voor een vierde plaats. De 29 ingeschreven Afrikaanse landen zullen via het afvalsys- teem naar het model van de Europese bekertoernooien twee teams voor de wereldtitelstrijd van 1986 leveren. In de zone Oceanié-Azie zullen de 31 belangstellende landen in groepen worden ingedeeld teneinde twee WK-naties te selecteren. De eerste finaleronde van Mexico bestaat uit zes groepen van vier landen. Zestien ploegen, de eerste twee uit alle groepen en de vier beste derden', plaatsen zich voor de tweede ronde. Daarna wordt er volgens hel knock-outsysteem verder ge speeld. In totaal zijn er in de eindronde van Mexico 52 wedstrijden, net, zoveel als in 1982 in Spanje, toen er voor het eerst met 24 landen werd gewerkt. Voor de eerste keer mogen de selecties voor de eindronde nog slechts uit twintig spelers bestaan, in plaats van de gebruikelijke 22. Daar staat tegenover dat de negen spelers, die buiten de basis vallen, ook allen op de reservebank mogen plaatsnemen. Zo blijft enkele wisselspelers een plaats op de tribunes bespaard. Klasse-indeling De 'klasse-indeling' luidt als volgt: Eerste categorie: Oosten rijk, Engeland, Frankrijk, West-Duitsland. Polen, Spanje en Sovjet-Unie. Tweede Belgié. Tsjechoslowakije. Denemarken. Hongarije, Noord-Ierland. Schotland. Joegoslavië. Derde Bulgarije. Oost-Duitsland. Griekenland. Ierland. Por tugal. Nederland, Roemenië, Zweden, Zwitserland. Turkije, Wales. Vierde: Albanië, Cyprus, Finland. IJsland, Luxemburg, Malta, Noorwegen. Zuid-Amerika: Eerste: Brazilië, Argentinië, Uruguay. Tweede: Peru, Paraguay, Chili, Derde: Bolivia, Equador. Colombia. tief. maar de ploeg uit Oss kwam goed terug Hoe verder de wedstrijd vorder de rook Arathusa de kans om een of meer punten te pakken via 3-2; 5-5; en 6-7: werd het 7-9. Een uitslag die niet overeen kwam met het veldoverwicht want die was ongeveer gelijk. Arethu- sa won omdat het in tactisch opzicht Stormvogel een koekje van eigen deeg gaf. Ganze-Zegenwerp Ook Ganze moest het deze keer zon der de keeper"doen. Leo Morren was afwezig, en Hans de Bock verdedigde het doel. Hij keepte zonder bril wat nadelig was op de afstandschoten van Zegenwerp. Ganze keek de hele wed strijd tegen een achterstand aan. Via 2-3. 4-5. 6-3 werd het 7-11 Aanvoerder Rene Kiel gaf met name het knoeien met de bal en het slecht plaatsen van de spelers de schuld van de nederlaag. Ganze is hierdoor gezakt naar een 10de plaats. De doelpuntenmakers waren Roald Strackx 3x, Piet Schop 2x, Paul Post en René Kiel ieder eenmaal. Njord-Schelde De Scheldeóames moesten aantreden tegen koploper Njord en er was al met een nederlaag rekening gehouden Toch was Schelde vooral in de eerste time niet de mindere. Het tegendeel was waar; ze waren zelfs iets sterker. Daarna kwam het probleem van de Terneuzense dames weer boven wa ter. Ze vergaten namelijk de geboden kansen te benutten en daardoor ein digde de eerste time in 0-0. Daarna ging het helemaal fout. Njord scoorde binnen een minuut 3x. Schelde kwam daarna bijna niet meer aan de bak en verloor rnet 10-0. Zon-Schelde De Scheldejeugd speelde veel te slap en liet zich het spel opdringen, hier door hep Son in de eerste time uit naar een 2-0 voorsprong. In de tweede time kwam Schelde beter uit de verf en het liep de achterstand in tot 2-2. In de derde time leed Schelde te veel balverlies en Son kwam op 4-2 voor De ploegen bleven vervolgens ge waagd aan elkaar, en bleef het ver schil twee doelpunten. Eindstand 5-3. Doelpuntmakers waren Martin van der Hooft. Ronald van Doom en Hans Murre «PE lERbENSDAG 7 DECEMBER 1983 PZC/sp°rt

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 17