verenigde spaarbank De ideale hypotheek vind je bijna nog moeilijker dan het ideale huis. Annuïteiten, lineaire aflossingen, levensverzekering, rente vast of variabel, vervroegde af lossing, boeteclausules... enorm ingewikkeld allemaal. Aan ons de taak om het weer een beetje makkelijk en begrijpelijk voor u te maken. Per slot van rekening zijn wij juist groot geworden door onze dienst verlening aan particulieren. Dat merkt u aan onze mensen, die klaar staan om u vriendelijk en aandachtig van dienst te zijn. Des kundig maar zonder dikdoenerij. En ze kennen u persoonlijk. Dat maakt het wel zo makkelijk u goed te adviseren. Vooral als het om een hypo theek gaat, is zo'n persoonlijk advies-op-maat goud waard. Van alle hypotheekvormen is er immers voor u maar één de beste. En die kan u honderden, maar ook duizenden guldens schelen. Temeer daar onze rente steevast als één van de laagste uit de bus komt Grote bedrijven verwachten op maat gesneden adviezen van hun bank. Wij, als bank voor particulieren, vinden dat u daar evenveel recht op heeft Onze deskundigen weten precies wat er komt kijken bij het kopen van een huis. Ze kunnen u nuttige informatie geven over sub sidies, vergunningen, gemeente-garantie, fiscale aftrek, overbruggingskrediet, verzekeringen enz. enz. De Verenigde Spaarbank is een solide bun deling van de Centrumbank, de Spaarbank Rotterdam, de Bondsspaarbank Breda en de Zeeuwse Bonds spaarbank. Er is een kapitaal van bijna 8 miljard gulden aan ons toevertrouwd en we hebben 1,2 miljoen klanten. Kom eens langs. Er zit altijd wel een kantoor van ons bij u in de buurt Samen zoeken we dan die ene hypotheek die u het allerbeste uitkomt. Want daar zijn we voor. Wij zijn tenslotte de makkelijke bank in de buurt. 22 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 1 DECEMBER Als je het ideale huis gevonden hebt, zoekt de makkelijke bank er de ideale hypotheek bij verenigde spaarbank In ons werkgebied is er nauwelijks een bank die evenveel kantoren heeft als wi|. Er is dus vast wel een makkelijke bank bij u in de buurt

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24