pwaling scheidsrechter jjezorgt Ajax winst Eén misser Rob Gruben voldoende voor Caesar VVCS dreigt samenwerking sectiebestuur te beëindigen amsterdammers scoren in slotfase: 2-1 Hattrick Gullit PZC/sP°rt Bekervoetbal Koemenen laar EK Zeeuws zaalvoetbalteam verslaat Goes met 10-3 NDERDAG 1 DECEMBER 1983 21 ■DEN (ANP/RTR) De 62-jarige |ili Smislov heeft woensdag in BMen op magistrale wijze cle vijfde Wij voor de tweekamp met Zoltan li gewonnen. Daardoor nam de '(jetrus, die ook al de openingspar- S*on, maar in de tweede partij een erlaag moest incasseren, de lei- met 3-2. Er slaan in totaal alf duels op het programma. aml-wereldkampioen Smislov. die had. liet zich van zijn beste zijde J De eerste tien zetten van de opening, de semi-Tarraschverdedi- ging, gingen in sneltreinvaart Toen Smislov echter op de elfde zet koos voor het ongebruikelijke dame c2 ver zonk Ribli in diep gepeins. Hij inves teerde 35 minuten in de te volgen strategie. Over de dertiende en veer tiende zet dacht Smislov vervolgens ook bijzonder lang na, respectievelijk 31 minuten en 22 minuten. Op de zeventiende zet drong Smislov met zijn dame op h7 door. Dit zou het verdere verloop van de partij beheer sen. Toen de kruitdamp enigszins was opgetrokken bleek Smislov een dame en een pion te hebben tegen een paard en toren. Ribli kon toen eigenlijk de strijd al wel staken. Hij deed dat echter niet, probeerde in tijdnood nog een afdoende verdediging te verzin nen. maar dat lukte hem niet meer. 1 d2-d4, Pg8-re: 2 Pgl-f3. e7-e6. 3 c2-c4, d7-d5 4 Pbl-c3. C7-C5. 5 c4xd5. PlBxdó; 8 e2-e3, Pb8-c6. 7 Lfl-d3, Lf8-e7. 8 0-0. 0-0, 9 a2-a3. c5xd4. 10 e3xd4, Le7-f6, 11 Ddl-c2 h7-h8. 12 Tfl-dl. Dd8-b6. 13 Ld3-c4 Tf8-d8. 14 Pc3-e2, Lc8-d7. 15 Dc2-e4. Pc6-e7 16 Lc4-d3, Ld7-a4, 17 De4-h7 schaak. Kg8-i8 18 Tdl-el. La4-b5, 19 Ld3xb5, Db6xb5. 20 Pe2-g3, Pe7-g6; 21 P13-e5. Pd5-e7; 22 Lclxhö, Pg6xe5; 23 Pg3-h5, Pc5-I3 schaak, 24 g2xni, Pe7-f5, 25 Ph5xl6. Pf5xh6. 26 d4-d5, Db5xb2; 27 Dh7-h8 schaak.K18-e7, 28 TelxeÖ schaak. f7xe6; 29 Dh8xg7 schaak. Ph6-f7. 30 d5-d6 schaak, Td8xd6. 31 PfB-d5 schaak. Td6xd5, 32 Dg7xb2. b7-b6. 33 Db2- b4 schaak, Ke7-f6 34 Tal-el Ta8-h8. 35 h2-h4. Th8-d8. 36 Tel-e4. Pf7-d6. 37 Db4-c3 schaak. e6-e5. 38 Te4xe5 Td5xe5; 39 f3-f4. Pd6-f? 40 F4xe5 schaak KfG-e6, 41 Dc3-c4 schaak, zwart geeft op iRDRECHT (GPD) Doelman Nico de Bree van DS'79 en scheidsrechter Hobe hebben er in Jangrijke mate toe bijgedragen dat Ajax in Dordrecht even moeizaam als fortuinlijk de ^joruitgeschoven competitiewedstrijd heeft weten te winnen. De Bree maakte vrijwel ristant duidelijk dat hij (bij Beerschot) in mei voor het laatst een wedstrijd heeft gespeeld pas vorige week donderdag weer in training is gegaan. Hobe liet na om bij het tweede ■elpunt van Ajax buitenspel te constateren en gaf de Dordtenaren vlak voor tijd geen ^afschop toen Frank Rijkaard de bal met de hand speelde. pr trainer Hans Dorjee zijn keeper Uit bij gebrek aan fantasie en raakte en er was sprake van evenwicht Maar jarde, daar attaqueerde hij wel de zelfs in de slotfase in paniek ..Wij wat koop je ervoor als je toch weer ■eidsrechter: „Normaal gesproken hebben", aldus Ajax-trainer Aad de met nul punten blijft staan?". ik mets over scheidsrechters. Mos, .inderdaad 'met best gespeeld r deze wedstrijd is door Hobe ds had zeker een punt verdiend. lelijk beïnvloed. Hij nam verkeer- maar ik denk dat het een verschil in Voor de Dordtenaren, die nog altijd leslissingen. Voor de wedstrijd had ervaring is en onoplettendheid dat we aan de zelfkant van de eredivisie il angst. Als zo n man voor het hier toch hebben gewonnen" leven, was het de tweede inaal in tien it Ajax fluit, dan is dat. te merken ds moet het daardoor doen met de dagen dat een wedstrijd tegen een B1 beslissingen die hij neemt. In complimenten, die in de ogen van topclub zo'n teleurstellende ontkno- ((wedstnjd heb ik gelijk gekregen Dorjee echter niet al te veel waarde ping kende. Anderhalve week gele- J man heeft ten nadele van ons hebben. ..Het is extra triest, omdat wij den kyvani DS eveneens goed voor de werkt". de wedstrijd zolang in handen hebben dag tegen Fe.venoord in Rotterdam, B"tegenstelling tot Hobe kreeg De gehad en het spel meestal hebben maar bij die gelegenheid werd DS e van Dorjee het voordeel van de gemaakt. We waren agressief in de geconfronteerd met dezelfde cijfers fel „Als je zo lang uit de roulatie voorste lijn. speelden goed achterin als nu. terwijl het opnieuw zichzelf it geweest, dan krijg je onzekerhe- l Die neem ik hem dan ook niet lijk" Door het optreden van De die naar Dordrecht is gehaald Jaap Bloem te vervangen die ;ns een armbreuk voorlopig is jeschakeld en Hobe slaagde DS [niet in om de prestatie van twee geleden tegen Ajax te herhalen, in wist DS als eerste-divisionist veel hoger aangeslagen Ajax met uit het bekertoernooi te zetten. :n zag het ernaar uit dat DS op- v voor een stunt zou zorgen. 'el in dezelfde mmuut waarin Lim Braham destijds voor de win- ide treffer wist te zorgen, sloeg nu rin Gorter na een uur zijn slag. een schuiver klopte hij de ook al _ti klemvaste doelman Hans Galje. Kuitenspel Innen zes minuten wist Ajax die kerstand echter om te zetten in gdi voorsprong. Eerst scoorde hel Ben via een kopbal van Dick Sclioe- ker nadat Hobe had gweigerd om Ifluiten voor een overtreding van ■ilby tegen Lems, en vervolgens ■elpuntte Ajax via de buitenspel Bande Frank Rijkaard, die kon hi ppen nadat De Bree weer eens liledig had misgetast. ■i miste daardoor tenminste een Ikit, waarop het zeker recht heeft pad. Niet alleen omdat het zelf Ijelmatig op avontuur durfde te in, maar ook omdat Ajax ver bene- 1 zijn stand voetbalde. Het leed Ifs balverlies, werd lange tijd nau- lijks gevaarlijk, blonk alleen maar bij vlagen overtrof. Niet alleen via Ger Muliren, die de verdediging weer prima organiseerde en een kwartier voor tijd met een spierverrekking (Dorjee: „Wellicht is hel zelfs een scheuring") moest afhaken, maar ook via Braham, Peter Matena en Gorter, die de bal op de valreep nog een keer op de lat knalde. Een prettige bijkomstigheid voor Ajax is dat de ploeg weer vrijwel compleet is. Jan Molby maakte na vier wedstrijden te zijn geschorst, na een kwartier in de tweede helft zijn rentree en daarbij speelde hij veel overtuigender dan diens landgenoot Jesper Olsen, de man van drie mil joen, die kennelijk de mentale druk die met de transfer naar Manchester United ongetwijfeld een rol speelt, niet helemaal kan weerstaan Naast Molby is ook Felix Gasselich weer beschikbaar. De Oostenrijker, die af gerekend lijkt te hebben met de ziekte van Pfeiffer, werd evenwel nog achter de hand gehouden Een aanval van FC Groningen in de bekerwedstrijd tegen RBC. Fandi probeert met een omhaal te scoren tussen twee verdedigers van RBC GRONINGEN (ANP) Spelenderwijze heeft FC Gro ningen woensdagavond in de vrieskou de derde bekerronde gehaald door het Roosendaalse RBC na een ruststand van 2-0 met 4-0 te verslaan. Hoe dapper de Brabanders ook tegenstand boden en hoe ijverig ze ook werkten, ze schoten in capaciteiten nogal te kort om voor een verrassing te kunnen zorgen. Vanaf de opening ontstond er druk verkeer in het Roosendaalse strafschopgebied. Ruim een half uur kon RBC een Groninger treffer verhinderen, toen opende Erwin Koeman de score door via verdediger Van Ham raak te schieten, Drie minuten voor rust leverde Broeken een puntgave voorzet af. die door McDonald met het hoofd werd afgerond Na de pauze stond Schellekens vele tientallen meters voor zijn doel toe te zien, hoe FC Groningen stormliep De derde Groninger goal kwam eerst een kwartier voor het einde RBC- verdediger Van Dijk tikte de bal met zijn hand uit het doel. waarna Schellekens kwam aangerend om de strafschop te verzilveren: 3-0. Zeven minuten voor het einde lukte eindelijk een combinatie tussen Koeman en Fandi: 4-0. BRESKENS VERLIEST IN BEEK MET 1-0 (Door Koen Mijnheer BEEK Het beker-avontuur van Breskens is ten einde. In het ijzig koude Limburgse Beek ging de Zeeuws-Vlaamse tweedeklasser tegen Caesar met minimale cijfers (1-0) onderuit. „We moeten ons nu weer op de competitie richten", zei trainer Piet de Winde na afloop teleurgesteld. Breskens kreeg tegen hoofdklasser Caesar geen loon naar werken. Werken alleen bleek namelijk niet voldoende tegen de technisch geschoolde Limburgse ploeg. De Zeeuwse cupfighter probeerde op een energie-verslindende manier succes af te dwingen. Dat lukte niet. omdat de formatie van Piet de Winde vaak te omslachtig te werk ging. Daar konden ook uitblinkers als Robbie de Muijnck en vooral Rudie Snouwaert geen verandering in brengen. Breskens kwam voor ruim duizend het Caesar-doelpunt. De Breskens- toeschouwers echter tot een alleszins goallie kwam na een voorzet Vic acceptabel resultaat Na de 2-2 van Hermans ide zaalvoetbalinternatio- enkele weken geleden leek de Zeeuws- nali veel te ver zijn doel uit en Vlaamse ploeg opnieuw opgewassen bovendien kon hij de bal op de rand Dick Schoenaker lijkt op weg naar een treffer voor Ajax. Hij is Cor Lems (DS) gepasseerd en legt aan voor een schot, dat echter rakelings naast ging. Gerald Vanenburg volgt de actie van Schoenaker op de voet. tegen dit Caesar. Het verschil dat klinkt nu al oudbakken zat 'm in Bram van de Broecke, de Breskens- spits die in de eerste wedstrijd nog voor de beslissende gelijkmaker zorg de. maar nu node gemist werd. Bres kens kon daarom niet de illusie wek ken met aanvallend voetbal voor de overwinning te spelen. Pas in de slot fase van het duel ging de ploeg met overtuiging in de aanval, maar de Zeeuwse tweedeklasser betaalde toen de tol voor een te lange periode waarin Caesar het spel kon dicteren en Breskens slechts met veel inzet overeind bleef. De naar later bleek beslissende 1-0 stand kwam voor Breskens op een re-divisie 14 11 2 1 24 15 11 1 3 23 15 10 3 2 23 14 8 3 3 19 15 7 4 4 18 15 5 7 3 17 14 5 5 4 15 15 5 5 5 15 14 4 6 4 14 14 4 6 4 14 15 5 3 7 13 14 5 2 7 12 15 3 2 7 12 15 4 4 7 12 14 2 5 7 9 14 3 4 8 9 15 4 1 10 9 15 0 4 1 4 lm HAAG (ANP) De uitslag irnsdagavond vooruitgespeelde Ijd in de eredivisie is. DS'79-AJax 'pid eredivisie IJFevenoord jPSV lAjax iFC Utrecht |,PEC Zwolle RodaJC Groningen GA Eagles Sparta Haarlem Willem 2 Excelsior AZ '67 FortunaS. Den Bosch Volendam DS'79 Helmond Sp IEN HAAG iANPi De uitslagen van de I woensdagavond gespeelde wedstrijden de tweede ronde van het toernooi om de K/B-beker zijn Feyenoord-Elinkwuk 7-0. mngen-RBC 4-0; PSV-NAC 5-1 Replay (eede ronde: Caesar-Breskens 1-0 Ge patst voor de derde ronde zijn Feye- (ord, Groningen, PSV en Caesar. Voor de (eede ronde worden nog gespeeld 3 de- Imber Quick Boys-NEC (replay). 11 dc- (mber DWV-Ajax RATISLAVA (DP AREUTER) et Roemeense elftal heeft zich pensdag als zesde land geplaatst lor de eindronde van het Europese detbalkampioenschap, dat in juni in tankrijk wordt gehouden. De Roe- lenen werden winnaar in groep 5 por in Bratislava gelijk te spelen 1-1) tegen Tsjechoslowakije. lerder hadden Belgie. Portugal. De- emarken. West-Duitsland en organi- itor Frankrijk zich gekwalificeerd tand in groep 5 EINDHOVEN «ANPi PSV heeft ogenschijnlijk gemak kelijk de derde ronde om de strijd van de KNVB-beker bereikt. Hel won met 5-1 van NAC en dat is heel wat beter dan een ronde terug, toen twee wedstrijden nodig waren om Cambuur met moeite uit de cupstrijd te werken. Het spel van de Eindhovense ploeg was opnieuw niet erg best. Er scholen teveel fouten in de opbouw van aanvallen en aangezien NAC onder aanvoering van Smits uiterst opportunistisch en lang met slecht voetbalde, bleef het nog betrekkelijk spannend. PSV kwam na dertien minu ten aan de leiding toen Heeren de bal na een voorzet van de overigens falende PSV-verdediger Van Aerle achter zijn eigen doelman Von Seydlitz knalde. Tien minuten later zette Thoresen PSV op 2-0 nadat Koolhof bij dezelfde Roemenie Zweden Tsjechoslowakije Italië f Cyprus 5 2 1 12 9-3 5 1 2 11 14- 5 3 4 1 10 15- 7 0 3 4 3 3-11 0 2 5 2 3-18 van het zestienmeter-gebied niet on- ROTTERDAM (ANP) Feyenoord heeft nog steeds uitzichten op de 'dubbel'. Hoe moeilijk dat succes op twee fronten te halen zal zijn, bewees de ranglijstaanvoerder van de eredi visie woensdag in de uitgestelde wedstrijd uit de tweede bekerronde uiterst ongelukkig ogenblik De tref- tegen Elinkwijk. Feyenoord. zonder fer van Caesar-spits Jack Lmders in de geblesseerde international Hout- de 44ste minuut kwam ook onver- man, kon tegen de Utrechtse ama- wacht. Breskens had Caesar in-die teurs geen moment superieur of zelfs eerste fase namelijk op een verdien- degelijk voetbal lonen, stelijke manier partij gegeven Met De ^f^kere voet van international massaal verdedigingsspel werd de ruucj Gullit. zorgde uiteindelijk voor Limburgse ploeg van het doel afge- dc Rotterdamse doorbraak. Drie doel- houden De problemen lagen meer in treffendt. uithalen van de donkere aanval op de lat had geschoten Drie minuten later was de de aanva' Robbie de Muynck en aueet zette F>yenoord over een perio- spanning helemaal terug toen Segcrs in de fout ging. de Ruclie Snouwaert speelden beiden de van nnsverstanden heen. die ook bal losliet, waarna Van der Borgt 2-1 kon scoren. NAC- Pnma maar Milco van der Hooft en de onzekere Cruijff met had kunnen aanvaller Waslander kreeg daarna een unieke kans zijn Johan van Leeuwen bleven voorin beendigen. Bij die stand van 4-0 i Ver- ploeg naast de thuisclub te brengen, maar hij schoot hard onbereikbaar Van der Hooft kwam er meu]en hacj jn de achtste minuut de naast. met aan Pas tegen de sterke voor- score geopend» kreeg de Rotterdamse Na de rust werd de veel te trage Haan gewisseld voor Van stopper Ron Heuts en Van Leeuwen kandidaat voor de landstitel eindelijk de Boogaard. Het leidde ook tot een betere spelontplooi- lieP b>Jna voortdurend achter de aan- wat vertrouwen in eigen kunnen. De ing van Michel Valke en dat bleek onder andere uit zijn vaUend ingestelde Franco Pmtore st0kkende adem aan Elinkwijkzijde hoekschop waaruit Van de Boogaard 3-1 scoorde. NAC aan De nnkeryleugelverdediger van was de ancjere belangrijke oorzaak, was toen wel verslagen, geloofde niet meer in zijn kansen Caesar was zelfs twee keer dicht by dat peyenoord toch nog aan zijn en dat maakte het gemakkelijker voor PSV. dat door een doelpunt, maar de uitstekend royaaiste score van dit seizoen kwam Koolljof op een ruime zege van 5-1 kwam. In het laatste spelende doelman Rob Gruben greep jejjazkov schoot na de hattrick van kwartier speelde PSV's Zweedse aanwinst Glen Hysen in die situaties goed in Gullit via de benen van de goedwer- voor de liehtgeblesseerde Stevens Daarom was het opvallend dat die- kende doelman Van Rooyen raak (5- zelfde Gruben aan de basis stond van 0) Van de Korput mocht daarna van elf meter schieten, toen Vermeulen was gevloerd- 6-0. Het laatste doel punt kwam van verdediger Stafieu, die door de voor Cruijff ingevallen Mario Been vrij voor het Elinkwyk- doel was gemanoeuvreerd: 7-0. Duitse lotto HAMBURG (DPA) - De winnende cijlers in de Westduiise lotto '7 uit 38' van deze woensdag zijn. G - 7 - 13 - 15 - 16 - 18 - 30 Het reservegetal van de lotto Is l (li In de Westduitse getallenloterij Spiel 77' is het volgende winnende getal getrokken 4 4 2 8 6 7 9 'ONVERANTWOORD OM OPVOLGERS TE BENOEMEN' ,DEN HAAG (ANP) De Vereniging van Contract Spelers (VVCS) over weegt elke vorm van samenwer king met het sectiebestuur betaald voetbal van de KNVB tc beëindi gen. Dat blijkt uit een verklaring, die de maandag met Cees van den Berg uit het bestuur betaald voet bal getreden Karei Jansen woens dagavond uitgaf namens de VVCS. Dat kan betekenen, aldus de verkla ring, dat de VVCS al zijn vertegen woordigers uit posities terug zal roepen waar medeverantwoorde lijkheid wordt gedragen voor het beleid dat direct of indirect voor rekening komt van het bestuur be taald voetbal. Hiertoe rekent de WCS onder meer posities, die worden ingenomen in de Stichting Arbeidszaken, het Bud get Bewakings Instituut en een aan tal KNVB-organen en -commissies. Voorts zal de WCS nog onderzoe ken wat juridisch kan worden ge daan tegen al genomen of nog te nemen besluiten van het sectiebe stuur Bovendien acht de VVCS het nu onverantwoord opvolgers voor het vertrokken duo te benoemen. Volgens hel communique hebben Jansen en Van den Berg maandag geheel in overeenstemming met de opvattingen van de VVCS en WON (Vereniging Van Oefenmeesters in Nederland) gehandeld door op te stappen „Het is Jansen en Van den Berg onmogelijk gemaakt normaal als bestuurslid van de KNVB te functio neren In dit verband is het voor de WCS onbegrijpelijk dat notabene met medewerking van de socialist Van der Louw beide heren uit de hen toegewezen functies zijn gezet. De WCS is tot de conclusie gekomen dat de medezeggenschap van spe lers en trainers in het betaalde voet bal door Van der Louw. Hogewoning c.s. tot een farce is gemaakt", stelt de VVCS vast. Voorzitter Andre van der Louw van hel sectiebestuur verklaarde woensdagavond, dat hij met mede weten van zijn medebestuursleden de besturen van de VVCS en WON telefonisch had uitgenodigd op kor te termijn met het overgebleven sectiebestuur rond de tafel te gaan zitten om de ontstane situatie te bespreken. „Ik krijg uit de uitgege ven verklaring van de VVCS de indruk dat men een lijmpoging niet ziel zitten", aldus Van der Louw. Van der Louw zei zeker rekening te willen houden met de dinsdag uitge sproken wens van de staatssecreta ris van WVC. Van der Reyden. bin nen twee weken uit de impasse te raken. Over de turbulente sfeer, waarin Van der Louw in zijn korte ambts periode als praeses terecht is geko men. zei hij: „Ik heb er niet echt spijt van dat ik er aan ben begon nen al zal ik niet verhelen dat we een droeve gebeurtenis hebben meegemaakt. Ik zal echter zeker niet eerder vertrekken dan als er een bestuurssituatie met normale verhoudingen is ontstaan. Niet eer der. over daarna laat ik me nu niet uit". der controle krijgen. De inlopende spits Jack Linders kon daarna met een simpel schot scoren. „Ik moest er wel uitkomen, want er stond in het midden een vent hele maal vrij. Het Is dan pech dat de bal net voor de voeten van die spits valt", verklaarde Gruben later. Nauwelijks een minuut daarna kreeg Breskens zijn beste kans. Rudie Snou waert werd eindelijk een keer zelf gelanceerd, maar zijn loeiharde schot belandde in de handen van doelman Eddie Kempeners Voor de tiende keer in twaalf duels werd Breskens met een achterstand geconfronteerd. Piet de Winde pos teerde Rudie Snouwaert nadrukkelij ker in de spits om meer aanspeelpun ten voorin te creeren. Breskens kwam in de fase na rust ook goed opzetten over rechts, waar Snouwaert aanzien lijk meer klaarmaakte dan Johan van Leeuwen op links. Halverwege de tweede helft moest hij dan ook plaats maken voor de erg jeugdige Sjaak van de Broecke. die in enkele minuten tijd al flink veel gevaar stichtte in de teruggetrokken Caesar-defensie. Maar Breskens miste toch de klasse om de matige Limburgse hoofdklas ser van repliek te dienen Spannend slot Het counterende Caesar gaf Tonnie van Voren en Jan de Lobel achteraan ook handen vol werk. „Wordt het 2-0 dan heb je kans op een veel grotere uitslag", meende Caesar-trainer Har- rie van Wijlick na afloop. Zover kwam het echter niet. En daardoor werd het in de slotfase nog spannend. Gesteund door zo'n tweehonderd meegereisde supporters ging Bres kens idoelman Gruben incluis) mas saal in de aanval. Het laatste beetje 'lucht' kwam echter piepend naar buiten De Zeeuwse cup fighter was al leeggestreden. „Er lie pen een paar jongens bij ons, die er door zaten", meende trainer De Win de. „Sneu. Ik geloof dat er meer ln gezeten had De jongens hebben zich kapot gewerkt". Anderzijds gaf Breskens Caesar voor de tweede keer in enkele weken han den vol werk „Omdat onze beste man Joop Titaley vandaag een schorsing binnenkreeg en met mee kon doen misten we creativiteit op het midden veld. En voorin misten we lengte om kansen af te maken", liet Harrie van Wijlick weten. .Breskens speelde voor rust bovendien met tien man achterin en daar is het moeilijk tegen te spelen Je staat dan met achttien man op één helft te voetballen" Piet de Winde: „Ja, we kwamen weer op achterstand Een ongelukkig moment? Ik denk dat $en achterstand altijd ongelegen komt. Caesar bleef bovendien komen, ook na die voorsprong en dat zie je in de competitie praktisch nooit" GOES Het Zeeuwse zaalvoetbalteam heeft een oefenwedstrijd te gen een selectie uit Goes met 10-3 gewon nen. Dat gebeurde in een attractieve wed strijd in de sporthal van 's-Gravenpolder. Zee land toonde zich vooral in de slotfase van de ontmoeting veruit de betere ploeg. Taco van den Velde, die vorige week in de A- selectie werd opgeno men. scoorde al in de eerste minuten twee keer. Daarna was het scoreverloop Armand Doesburg 2-1. John Ta- hapary 3-1 Peter Pica- vet 4-1 en 5-1. Jan Kees de Jonge 5-2. Erik Spek- kens 6-2. Barend Vader 8-2. Barend Vader eigen doeli 8-3. Hans Picavet 9-3. Peter Picavet 10-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 23