PROVINCE E GENIET MET DE HET BESTE: PHII Het beste video systeem is Video2000 en blijft Video 2000. Vriend en vijand zijn 't erover eens dat dit sys teem veruit superieur is. Philips Nederland blijft nu en straks Video 2000 recor ders en cassettes aanbieden. Ook voorbespeelde V2000 cassettes zijn overal verkrijgbaar. Bovendien kan Philips als enige videorecorderfabrikant de Nederlandse consument zo'n unieke, langarige service garantie aanbieden. Het geavanceerde Video 2000 systeem geeft u zekerheid en drie belangrijke en unieke voordelen boven elk ander recordersysteem: D Dynamic Track Following. Een vinding die zorgt voor een constant, stabiel en storingsvrij beeld. Zelfs bij 'picture search', slow-motion, en stilstaand beeld is er geen stoorstreepje te zien. B Dynamic Noise Suppression. Ruis in het geluid is hinderlijk en ongewenst. Met DNS verdwijnt de ruis uit de wereld. HMeer programma's voor minder geld. Door de om keerbare cassettes van het V2000 systeem, dat tot 2x4 uur opname op één cassette mogelijk maakt, kost de band slechts weinig per uur. Service en garantie. Op een klasse die zo geavanceerd is, geeft Philips naast 't gebruikelijke garantiejaar - op de kopschijf zelfs 2 jaar- de mogelijkheid om een Philips Service Certificaat aan te schaffen voor nogmaals zes jaar service garantie. Een gerust stellend idee. Zeven jaar zekerheid. Nieuwe generatie compacte recorders. VR 2350 Matchline stereo-videorecorder (frontlader Beeldweergavemogelijkheden: voor- en achten Versneld en vertraagd. Stap voor stap. Stilstaand beek t 'Go-To' snel opzoeksysteem. Stereo geluidsopname e weergave met taalkeuze. Audiodubbing. Assembling. Geschikt voor draadloze infrarood afstandsbedi Programmering van 5 programma's tot 31 dagen voor 99 voorkeurzenders. i Programmeerfout-indicatie d.m.v.een fluittoon, te gebruiken als TV-tuner. Bruto adviesprijs f2.995,-. VR 2340 Stereo-videorecorder. Beeldweergavemogf heden: voor- en achteruit. Versneld en vertraagd. Stap VK 4032 VR 2340 VK 4022 VR2324 VR 2334

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 4