luidt definitief lerstel in met 3-1 zege Weinig verschil in kracht bij het Reinaerttoernooi Eerste verliespunt voor koploper Judo en volleybal Clinge sluiten jubileumjaar af Wissel Zeeuws-Vlaanderen ULSTERS TEAM VERSLAAT CONCURRENT fansenius ijdt ederlaag Open dag judoschool VOLLEYBAL IN HULST BEDRIJFSVOLLEYBAL HULST 1 DAG 29 NOVEMBER 1983 PZt/sPort iW 15 INEUZEN Na de degradatie uit de promotieklas wijzigde trainer Jo Everaert het ede herenteam van Morres/Hulst ingrijpend. Rond routinier Arnold Verstraeten bouwde een jeugdige kern, die slechts de opdracht kreeg om ervaring op te doen en vooruit te ven gaan. „Het begin zal moeilijk zijn", voorspelde Everaert aan de vooravond van de •on ipetitie. Insiders wisten echter wel beter. Morres 2, vorig jaar nog kampioen van Ierland bij de adspiranten, werd als een belangrijke kampioenskandidaat getipt. 8 erdag werd een serieuze concurrent overwonnen: het nog ongeslagen BOK werd in eigen 5 met 3-1 geklopt. >k luidde het herstel deflnitief in Morres-gelederen en dat werd door de problemen. Goed gedisciplineerd lai met 3-1 van een altijd lastig BOK goed afgestraft. Dankzij 15-9 spelend en met een uitstekende ver- C 3 te winnen en Attack won met kwam de thuisploeg op gelijke hoog- dediging werd EWC keer op keer S an CVC. Ook De Sterre 2 is op de te Daarna moest Morres alle zeielen bestookt. Met 15-7. 15-7 en 15-6 en ,ni |e weg terug. Met de 3-0 winst op bijzetten, toen een 13-8 voorsprong in onder een goede leiding kw. older zijn uit de laatste drie duels de derde set bijna nog uit handen n punten verzameld. Sgravo won werd gegeven (13-13). maar uiteinde- •iv 3-0 van Ardito. lijk zegevierde het team met 15-13. De l dames versloeg De Sterre thuis vierde set leverde winst op met 15-7 bïoi'sïmTSÏa op'elfclM oc met 3-1. IJVC deed het kanp SAVOK-EWC 3 3-1: Een goede wed- speeld en dankzij hecht teamwerk tegen De Klomp met 3-1 te strijd met veel publiek. In de ope- werd De Polder fris tegemoet getre- ge ten en ook Savok 2 verraste in ningsset maakte Savok veel punten den. waarbij vooral een goede service tieve zin Marathon 3 werd met voor de tegenstander en dat bracht de bezoekers in de problemen bracht. u kansloze 3-0 nederlaag naar huis verlies met 16-14. Daarna kwam de Met 15-12. 15-5 en 15-8 werd de 3-0 W uurd. Athanatos 2 schoot te kort thuisploeg eigenlijk nimmer meer in score bereikt. Hj in BOK (3-0 verlies) en Dynamo j 2-Marathon 4 werd 2-3. karakteristieken van de herenwed- jden K-MORRES/HULST 2 1-3: Een pri- wedstrijd, waarin Morres uitste- d draaide. Reeds in de eerste set id goed geconcentreerd een grote irsprong genomen, die niet meer handen werd gegeven. Het resul- vflrde in winst met 15-6. De tweede sloop enige nonchalance in de CVC-ATTACK 2-3: Een spannend duel. met winstkansen voor beide teams. Attack kwam in deze vijfsetter wel steeds op voorsprong, waarbij vooral een goede opslag van doorslag gevend belang bleek. CVC nam de eerste twee sets steeds een 7-0 voor sprong, maar moest die in de eerste set uit handen gegeven en dat leverde winst op voor Attack met 15-13. Beide ploegen haalden daarna het onderste uit de kan en via 15-9.4-15.15-7 en 9-15 werd de eindstand bereikt. Dames DE STERRE 2-DE POLDER 3-0: Ein delijk begint het een beetje te draaien >1 K' lugdtoernooi in Savok S VAN GENT Savok hield zater- e" een volleybaltoernooi voor mi- pjj waaraan door 45 teams werd ej! igenomen. Daarbij werd een on- scheid gemaakt tussen de compe- y' t-spelende teams en niet competi- K spelende teams. In laatstgenoem- categorie kwamen de teams van an iito uit Souburg bij de jongens d uit de bus. Zowel bij de C- als de D-jeugd gingen zij met de roooiwinst strijken. de C-meisjes won Morres/Hulst 3 'd bij de D-meisjes bleek Athanatos 2 ei sterk voor de overige teams, hfi eindstanden. C-meisjes: 1 Morres 3, 2 rck; 3 Morres 2; 4 Athanatos 2. 5 I iwaarts 3, 6 De Sterre. 7 Voorwaarts 1; 8 g[ rwaarts 2. 9 Ardito. D-meisjes: 1 Atha- «2,2 Morres 2; 3 Voorwaarts; 4 Athana- J: 5 IJVC; 6 De Sterre: 7 Ardito; 8 Savok. "tlhanatos 4; 10 Athanatos 1; 11 Mara- 1 Ardito; 2 Morres 3; 3 Morres 2. i Kijken 2. D-jongens: 1 Ardito; 2 ik, 3 Morres. ENNIS HULST ULST - In de bedrijfstenniscompe- lie 'Den Dullaert' was Elektro Wce- edstrijd tegen Jansenius aidelijk de sterkste. Drie partijen erden vrij eenvoudig in winst om rol. Alleen Steven Erpelinek be- - lalde een zege voor Jansenius. In 2 jn partij tegen Auk Rottier won hij 1 rij verrassend met 10-4. on Veraart en Alfred Koen speelden :n erg aantrekkelijke partij, die door oen met 7-6 werd gewonnen. Samen tet zijn partner Roland Renique loest Alfred Koen in zijn dubbelpar- de 9-7 winst aan Jan Huisman en hris Jongelie laten. et zonder punten onderaan staande abobank Nieuw-Namen leek tegen ssurantiën Van der Walle de eerste unten te gaan scoren. Frans Witte ond namelijk met 6-2 voor tegen ean Pierre van der Walle. De Nieuw- amenspeler kreeg toen echter een eweldige inzinking, waar zijn oppo- ent knap van profiteerde door met te winnen, topper in de B-poule tussen Schel- 1 en Café De Booy werd een emakkelijke 8-0 zege voor De Booy. wedstrijd tussen d'Aubioul en Ihamps Disques 2 was spannender an de 0-8 uitslag doet vermoeden, acuqeline Baecke won maar net met van Aart Prummel en Eric van 'atenhove had alle moeite om zich iet 7-6 van Jo Hermes te ontdoen. De overwinning is dan ook een geflat- eerde uitslag. Iet duel in de onderste regionen lissen Luetor en Rademakers werd l( en 6-2 zege voor Luctor. Hier won tonique van Rattingen (Luctor) met van Truus Joose en wonnen haar eamgenoten Jean Deruyck en Jo Couwijzer nipt met 7-6 van Peter de ilok en Leo van Dam. ffalhout de Visser blijkt in de C-poule «n klasse apart. Heel gemakkelijk eonnen de leiders met 8-0 van num- ner twee Bleko. In de wedstrijd tus sen Van Tienen en Bleyenbergh ver loor Jose Verhelst (van Tienen) na een spannende strijd met 7-5 van Vera van Damme. terwijl haar teamgenoot Ed dy Weemaes het niet veel beter deed tegen Luc Leegwater (4-7). Uitslagen poule A: Elektro Weemaes - Jansenius 6-2; Elma - Kindt Bies- broeck 1 2-6, Ass. v. d. Walle - Rabo N -N 8-0; poule B: Luctor - Radema kers 6-2. d'Aubioul - Ch. Disques 2 0-8. Schelde lin L - De Booy 0-8; poule C: Van Tienen - Bleyenberg 2-6; Bleyko - Walhout de Visser 0-8; Hermans - PVH 2 6-2. Programma aanstaande zaterdag: ipoule A: Iris - Jeunesse; Ch. Disques 1- Neckermann 1, Goossen - NSM1. Poule B: L S - Neckemann 2; PVH 1 K B 2; AGO- NSM 2. Poule C: Elektro v. d. Walle - Rabo Terhole; Schelde lin 2 - Neckermann 3; NSM 3- Saman. AXEL Met een druk bezochte 'Open dag' heeft de sportschool Delta zijn nieuwe dojo, gevestigd in het Houtenkwartier in Hulst, officieel in gebruik genomen. Met de ingebruikname van dit onder komen beschikt de sportschool nu ook in het land van Hulst over een zeer goed geoutilleerde ruimte voor judo en jiu-jitsu. In het mid den bevind zich de judomat van honderd vierkante meter met daaromheen een strook van twee meter vanwaar belangstellenden de verrichtingen van de sportbeoe fenaars op de mat kunnen volgen, iets waar afgelopen zaterdag al volop gelegenheid toe was. Het. talrijke publiek kreeg als eer ste onderdeel een zeer spannend judo-treffen te zien tussen de jeugd- teams van de sportschool uit Axel. Clinge. Hulst. Temeuzen en Zaam- slag. Tijdens deze strijd gaven vooral de jeugd uit Clinge. Terneu- zen en Zaamslag elkaar bijzonder weinig toe, zij wonnen ieder dan ook met drie winstpartijen. Omdat het team van Terneuzen, bestaan de uit Theo Bairanglou. Leen de Putter. Jeroen Dieleman. Gilles Faes en Edward Dekker-Klein, het grootste aantal winstpunten had den gescoord, legde het beslag op de eerste plaats. Voor de tweede en derde plaats kon echter deze proce dure geen oplossing brengen, want ook dat was van beide teams gelijk, namelijk slechts één punt minder dan de winnaar. De tijdens de wedstrijden tech nisch gescoorde punten moesten nu de beslissing brengen en deze spraken in het voordeel van Clinge dat hiermee de tweede plaats voor zich opeiste. Zaamslag werd derde gevolgd door Axel dat één partij wist te winnen. Het thuisspelende Hulst moet kennelijk nog even wennen aan dit luxueus onderko men want zij verloren al hun wed strijden en eindigde op de laatste plaats. Tot de beste jeugdjudoka van deze wedstrijden werd door de scheidsrechters, de heren Stef van Halderen. Cor Sol, Nieco Engel- brecht en Hanny Sijs, de 11-jarige Jeroen Pan uit Zaamslag uitgeroe pen. Naast deze jeugdwedstrijden von den er nog afwisselend demonstra ties judo en jiu-jitsu plaats Vooral voor dit laatste onderdeel, een vorm van zelfverdediging, bestaat de laatste tijd een toenemende be langstelling. Frans Buize.en Nico van den Ende heten het publiek dan ook uitvoerig zien wat voor mogelijkheden van zelfverdediging er zo wel zijn als men zich daarin wil bekwamen. Dat dit niet alleen voor het mannelijk geslacht is weg- gelegt is, demonstreerde Moud de Moor toen ze zich moest verdedi gen tegen haar vader Staf de Moor. ook werden er demonstraties van groepen tegen elkaar gegeven Dit werd afgewisseld door judo op de mat gebracht door Paul de Rijcke en Moud de Moor. Dat er met zo'n veertig mensen tegelijk behoorlijk geoefend kan worden konden de belangstellenden zien als er gede monstreerd werd in groepsver band De leiding van de school was dan ook uiterst tevreden na afloop van de 'Open dag'. Gezien de belang stelling en de vele inlichtingen die er werden gevraagd, is naar de mening van Staf de Moor de eerste aanzei voor het vormen van het judocentrum voor het Land van Hulst in het Houtenkwartier zater dag gegeven. Een overzicht van de jiu jitsudemonstratie van de judoschool in Axel. DE STERRE-SLUVOC 3-1: Een nipte zege toch voor De Sterre. dat m de eerste set met 15-8 op voorsprong kwam. Sluvoc bleek niet aangeslagen en trok in de tweede set met 15-4 de stand gelijk. Vooral een lastige service van Lena van Maasdam bleek toen voor De Sterre-dames moeilijk te ver werken. In de derde en vierde set kwam de pass weer beter bij De Sterre. Het resulteerde in de derde set in winst met 15-9 en in de vierde set met 16-14, nadat nog met 14-9 was achtergestaan. SAVOK 2-MARATHON 3 3-0: Een overtuigende zege voor de Sasse da mes. die wellicht de beste wedstrijd van het seizoen speelden. Grootste pluspunt was dat de pass goed aan kwam, waardoor Savok ook aanval lend erg goed uit de verf kwam. Hoewel Marathon verdedigend vrij sterk bleek, moest men toch capitule ren met 15-10, 15-10 en 15-7. BOK-ATHANATOS 2 3-0: Athanatos speelde ongeïnspireerd en werd voor al daardoor naar een kansloze 3-0 nederlaag gespeeld. Goed begonnen (6-3 voorsprong in de eerste set) moest Athanatos allengs het initiatief aan de thuisclub laten en via 15-12.15-6 en 15-5 kwam BOK tot de tweede over winning van dit seizoen. In de tweede klas B deed het dames team van Voorwaarts 2 goede zaken. Zelf wonnen de Axelse dames met 3-0 van Even Kijken 2 en concurrent De Sterre 2 ging met 3-2 ten onder in het thuisduel met Philippine Savok 3 versloeg Kikkers 2 met 3-1 (15-10. 13-15. 14-16 en 13-15) en Athanatos 3 bleek met 3-1 te sterk voor Attack. De heren van Savok 2 kwamen in 2B niet opdagen. IJVC 2 hoefde dus niet in actie te komen. Sluvoc versloeg thuis SSV met 3-0 en Voorwaarts maakte geen fout tegen Even Kijken 2: 3-0. In de derde klas B tenslotte won Savok 3 met 3-0 bij IJVC 3. IJVC winnaar bij adspiranten TERNEUZEN Voor de adspiranten volleybalcompetitie werd weer op twee plaatsen gespeeld. IJVC bleek in Vogelwaarde te sterk voor de tegenstanders en Athanatos 2 kwam in Sas van Gent goed voor de dag. De uitslagen: Vogelwaarde: Athanatos 1-Morres/Hulst 1 0-2; Morres/Hulst 1-IJVC 0-2; IJVC-Athana- tos 1 2-0 Sas van Gent: Savok-Athanatos 2 0-2, Athanatos 2-De Sterre 2-0: De Sterre- Savok 2-0 Vertegenwoordigers van de jubilerende clubs in Clitige: vlnr Theo van den Brande. Eugene Verstraeten. Jan de Poorter en Walter Dobbelaer CLINGE De samenwerking tussen de judovereniging en de volleybal vereniging kende dit jaar in Clinge een hoogtepunt. Beide verenigingen bestaan 15 jaar en vooral het samenwerkingsverband tussen beide verenigingen heeft centraal gestaan bij de viering van de derde lustrumviering van beide verenigingen. De samenwerking tussen beide verenigingen dateert al vanaf de beginperiode van het bestaan. In 1968 werd voor beide verenigingen de grondslag gelegd. Het afgelopen jaar heeft de viering van het vijftienjarig samenwer kingsverband centraal gestaan bij beide verenigingen. In februari van dit jaar gaven de beide Clingse verenigingen een demonstratie avond, waar de sport aan het pu bliek werd getoond, ook hielden de clubs twee toernooien, voor jeugd en senioren. En om het jubileum jaar op een passende manier af te sluiten, zal op 10 december een gezamenlijke feestavond worden gehouden. Voorafgaande aan deze feestavond zullen beide verenigin gen een voetbalwedstrijd tegen el kaar spelen Een traditie die al jaren meegaat. Hoe is de ontwikkeling van beide verenigingen in de afgelopen 15 jaar verlopen? Judo-voorzitter Eugène Verstraeten: „Op het sportieve vlak heeft de judovereniging alleen maar een stijgende lijn gekend Vooral de prestaties van diverse jeugdleden is zeer opvallend. Dit jaar werden er op het stadhuis in Hulst een vijftal leden van onze vereniging gehul digd en wij zien dit als vereniging als bijzondere waardering Wij zijn daar terecht trots op. De judoleden, die dit jaar in hun categorie kam pioen van Zeeland werden zijn, Bart Vermeire. Katja Vermeire. Maddy van de Brande. Johnny Verbist en Mark Boussen. Verder behaalden Dennis Lansu en Maddy van den Brande tijdens de zuidnederlandse kampioenschappen een zilveren medaille. Door deze opmerkelijke prestaties zijn Bart Vermeire en Dennis Lansu opgenomen in de selektie van Delta Axel, dat onlangs kampioen van Zeeland werd en daardoor mag meedingen voor de pre-olympische selektie. Dit zijn kampioenschappen bij de adspiran ten. Anders verging het de volleybal vereniging. De topjaren op sportief vlak liggen al enkele jaren achter. Eind de jaren zeventig vormde het eerste damesteam van CVC de schrik van de bedrijfsvolleybal- competitie in Hulst. In diezelfde periode stormde het eerste heren team van de tweede klas NEOVO rechtdoor naar de promotieklas. Ondertussen huist het eerste heren team al enkele jaren in de eerste klas op een weinig florissante plaats, terwijl het eerste dames team weinig of geen belangrijke rol meer speelt in de Hulster bedrijfs- volleybalcompetitie.. CVC-voorzitter Jan de Poorter ziet in de onderlinge concurrentiestrijd binnen de Clingse sportverenigin gen een belangrijke oorzaak van het verval van de volleybalvereniging. „Vooral de voetbalvereniging en de tennisvereniging zijn belangrijke concurrenten van ons Het is overi gens wel opvallend, dat in de win terperiode de belangstelling voor de volleybalsport enigszins toeneemt, terwijl in de zomermaanden de trek naar de velden meer aanspreekt- De uiteenlopende ontwikkeling van belde Clingse verenigingen heeft nooit de nauwe samenwerking aan getast, integendeel zelfs, de banden werden daardoor nog nauwer. Judo voorzitter Eugène Verstraeten: „Vooral in moeilijke tijden is het belangrijk om elkaar te helpen." Hoe zien beide verenigingen de toe komst tegemoet. CVC-voorzitter Jan de Poorter „Wij moeten als vereniging terug gaan groeien. De daling van het aantal leden willen wij een halt toeroepen en ons volle dig inspannen om weer een belang rijke vereniging te worden Wij reali seren ons wel. dat we in Morres Hulst een geducht concurrent heb ben. Maar wij hoeven ook niet zono dig op topniveau te opereren. Wij moeten vooral gaan werken aan de opbouw via de jeugd, en als dat lukt zie ik de toekomst hoopvol tege moet." Optimisme Judo-voorzitter Eugène Verstraeten is helemaal optimistisch gestemd: „Wij zijn nog lang niet aan het eind van ons latijn. Enkele jeugdleden zijn momenteel volop in voorberei ding voor het behalen van de zwarte band Dit zijn Maddy van de Brande (15 jaar), Bart Vermeire (13 jaari en Dennis Lansu (14 jaar). In de loop van 1984 hopen zij de zwarte band te behalen. Het accent bij ons zal liggen om onze leden zoveel moge lijk in de gelegenheid te stellen aan wedstrijden deel te nemen. Wij vin den dit veel belangrijker dan het organiseren van allerlei festivitei ten. alhoewel wij ook van mening zijn. dat het organiseren van diverse feestelijkheden de sfeer binnen de vereniging ten goede kan komen Op tien december is zo een ideale gelegenheid. Ter gelegenheid van dit jubiluemfeest ligt het in de be doeling van beide verenigingen om alle oud-bestuursleden van beide verenigingen uit te nodigen. Voor de judovereniging zal dit niet zo een karwei zijn, want de bestuurssa menstelling van de afgelopen vijf tien jaar was zeer stabiel. Maar binnen de volleybalvereni ging is dit karwei niet zo maar opgelost. Niet alleen op sportief vlak heeft CVC een woelige periode achter de rug. ook op bestuurlijk vlak is er het een en ander gebeurd. Vijftien jaar samenwerking krijgt vooral bij de komende feestavond extra aandacht, maar beide voor zitters spreken de hoop uit dat deze unieke samenwerking tot in lengte van jaren door mag gaan. HULST Zelden zullen de krachts verhoudingen bij een volleybaltoer nooi zo dicht bij elkaar gelegen heb ben als afgelopen zaterdag tijdens het 13e Reinaerttoernooi van Bevobo in Hulst. De organisatie had in totaal 21 teams ingeschreven, die in vier verschillende categorieën waren in gedeeld. Bij de dames lc klas ging dc overwinning naar Morres 1, dat met het kleinst mogelijke verschil het Clingse CGC de baas kon blijven. Old Taffy's Saloon eindigde als eerste bij de heren le klas, terwijl Maco uit Middelburg de hoogste eer behaalde bij de heren 2e en 3e klas. Bij de dames 2e en 3e klas ging de overwin ning naar Van de Klundert. De categorie met de meeste spanning was bij de dames de le klas Van de vijf teams, die in deze klasse waren ingedeeld, eindigden er drie teams met evenveel wedstnjdpunten. zodat het setgemiddelde de doorslag moest geven Het Hulsterse Morres en het Clingse CVC eindigden ook hierbij gelijk, zodat de uitslag van de onder linge wedstrijd de doorslag moest geven. Morres had in deze wedstrijd één punt meer weten te scoren, waar door de Hulster dames als eerste eindigden. Bij de heren le klas was de eindover winning voor Old Tuffy's Saloon uit Hulst. Dit, team is in de Hulster bedrijfscompetitie ook toonaange vend. De grote tegenstrevers afgelo pen zaterdag waren Mask uit Middel burg en Roelofs uit Temeuzen. Zowel tegen Mask als tegen Roelofs kwam Old Tuffy's Saloon niet verder dan een gelijk spel. maar de uitslagen is de andere wedstrijden waren van dien aard, dat Mask en Roelofs op een gedeelde tweede plaats eindigden, waarbij het setgemiddelde in het voordeel van Mask was. De wedstrijden in deze klasse reikten soms ver boven het gemiddelde, waar bij ook de krachtsverhoudingen mini maal waren. De wedstrijden van de drie toonaangevende teams onderling eindigden allemaal in een gelijkspel, maar Old Tuffy's Saloon verloor ver der geen enkel punt tegen de zwakke re teams in de 2e klasse, in tegenstel ling tot Mask en Roelofs, dat op een HULST In de eerste klas heren van de Hulsterse bedrijfsvolleybalcom- petitie liep Neckermann 1 deze week eindelijk tegen zijn eerste verlies punt aan. De koploper was zes wed strijden achtereen ongenaakbaar ge weest en had telkens met 3-0 aan het langste eind getrokken. Maar in het duel met titelverdediger Old Tuffy's Saloon (dal nu pas lijkt los te komen) struikelde Neckermann in de tweede set en moet het met 15-10 de eer aan de opponent laten. Dat verlies deerde de eerste periode kampioen overigens weinig of mets. Niet alleen bleek Neckermann over drie sets toch te meerdere van Old Tuffy's Saloon (2-1. via winst in de eerste en derde set met 15-13 en 15-9). maar bovendien is de marge met de 'achtervolgers' dermate groot dat het klasseverschil van de ranglijst afdoen de blijft af te lezen. Elf punten schei den Neckermann en het (nog) op de tweede plaats staande W Hulst 1 zelfs, een ongekend grote kloof. Door het winstpunt tegen Neckermann. maar ook door de 3-0 zege op CVC Alberdo is Old Tuffy's Saloon intus- DniJlCS sen opgeklommen naar de derde posi tie. De regerende kampioen moest tegen CVC alleen in de eerste set diep in de buidel tasten (15-12). maar liep in het tweede en derde bedrijf vlot naar de winst: 15-6 en 15-7. koploper Kapsalon Wilfried tot op één enkel punt door een 3-0 zege op R. van Wesemael. VV Hulst 1 werd in het treffen met Wemolin in de eerste set verrast 15-13 verlies), maar maakte dat 'foutje' ver volgens goed middels 15-3 en 15-6 setcijfers. In de tweede klas heren was er de sensatie dat de dne hoogstge- plaatste teams alle verloren; Necker mann 2 ging met 2-1 ten onder tegen VV Hulst 2, Solmar SC Aloy verraste CVC Tiptop met 2-1 en Brandax wees Morres met 2-1 terug. Niettemin blijft Neckermann 2 vrij riant op kop. In de derde klas heren naderde Ortho Mok In de eerste klas dames leverde het op de eerste plaats staande Hubo Voorwaarts een punt in tegen Nec kermann (2-1). maar de voorsprong van drie punten bleef bestaan, omdat ook Morres 2 tegen Lybeert Verstrae ten op 2-1 bleef steken. Foto van Damme bleek niet opgewassen tegen CVC van de Walle en verloor met 2-1. In de tweede klas dames resteren WC de Vilder 1 en W Hulst 1 als enige kandidaten voor de eerste plaats WC de Vilder 2 haakte af door een 3-0 nederlaag tegen W Hulst 1, de theo retische leider In de derde klas dames boekte Morres 3 de belangrijkste winst: de concurrentie verloor één of meer punten. Eerste klas lieren Old Tuffy's Saloon-Neckermann 1 1-2 (13- 15. 15-10 en 9-15). W Hulst I - Wemolin 2-1 (13-15. 15-3 en 15-6): CVC Alberdo - Old Tuffy's Saloon 0-3 (12-15. 7-15 en 6-151. tweede klas heren: CVC Tiptop - Solmar SV Aloy 1-2U0-15 11-15 cn 15-91. VV Hulst 2 - Neckermann 2 2-1 (17-15. 13-15 en 15-10): Morres - Brandax 1-2 (11-15.15-12 en 10-15). Derde klas heren: Ft van Wesemael - Ortho Mok 0-3 (10-15. 4-15 en 13-15). Luctor Ban den - Rijk BV 3-0 (15-8. 15-12 en 15-12). WC de Vilder 2 - Rtjk BV 0-3 <12-15. 5-15 en 10-15) Eerste klas dames: Hubo Voor waarts 1 - Neckermann 2-1 (12-15. 15-10 en 16-14), Foto van Damme - CVC van de Walle 1-2 (15-7. 4-15 en 7-15): Morres 2 Lybeert Verstraeten 2-1 15-6, 14-16 en 19-17) twee de klas dames: W Hulst 1 - WC de Vilder 2 3-0 (15-10. 15-12 en 15-3), WC de Vilder 1 - Hako Daf 2-1 (9-15. 15-13 en 15-5) Derde klas dames: E Complet - Morres 3 0-3 (10-15, 3-15 en 11-15). Hubo Voorwaarts 2 - VV Hulst 2 2-1 (15-10. 15-12 en 8-15); Loon- bedr v d. Klundert - VV Hulst 3 1-2 (1-15, 3-15 en 15-11). ut- siunden Eerste klas heren: 1. Necker mann 1 7-20.2. V.V. Hulst 18- 9 3 Old Tuf fy's Saloon 7- 7. 4 Wemolin 7- 7 5 CVC Al berdo 7- 3 Tweede klas heren: 1 Neckermann 2 6-14. 2. CVC Tiptop 7-13. 3 Morres 7-12. 4 Brandax 7-10. 5 Ambulo 6- 9. 6 Smash 2000 4- 7. 7 W C. de Vilder 5- 0. 3. V.V Hulst 2 6-4. Derde klas heren. 1 Kapsalon Wilfried 5-13. 2 Onho Mok 6-12: 3. Rijk BV 6-13; 4 Luctor Banden 5-11 5. R van Wesemael 7- 3. 6 WC de Vilder 2 5- 0. Eerste klas dames. 3 Hubo Voorwaarts 1 7-38. 2 Morres 2 7-35; 3. Lyb. Verstraeten 7-32.4 CVC v d Walle 7-9. 5 Morres 1 6-7.6. Foto van Damme 7-6. 7. Neckermann 7-5 Tweede klas dames: 1. WC de Vilder 1 7-18. 2 V V. Hulst 1 6-17. 3. WC de Vilder 2 7-11.4 Biesbroeck Datsun 7-10; 5. Proprijs Stop 6-8, 6. Ortho Mok 7-8, 7. Rijk BV 6-7; 8. Hako Daf 7-7, 9. W Haulez Verz. 7-4, Derde klas dames: 1. Morres 3 6-13; 2. Hubo Voorwaarts 2 5-11: 3 VV. Hulst 2 7-11; 4. V.V. Hu71st 3 5-10, 5. Loonbedr. v d. Klundert 7-9; 6 Solmar S.V. Aloy 5-7; 7. E. Complet 7-2. beslissend moment een steekje lieten vielen. In de categorie heren 2e en 3e klasse ging de eindoverwinning naar Maco uit Middelburg Ook hier kende de overwinnaar verliespunten. want Ma co moest in de strijd tegen zowel Tuincentrum Kind uit Philippine als tegen CVC Fassaert Keukens Hulst een gelijkspel toestaan. De topper in deze categorie vormde wel de wed strijd tussen CVC Fassaert Keukens Hulst en Tuincentrum Kind uit Phi lippine. Bij winst door CVC zou de tweede plaats vrijwel zeker zijn. De eerste set eindigde in een 15-6 over winning voor VCV Fassaert Keukens, maar in de tweede set leek het bijna een streep door de rekening te worden van CVC Fassaert Keukens, want Tuincentrum Kind trok alle registers open en nam direct voorsprong. Uit eindelijk was de overwinning in de tweede set ook voor CVC Fassaert Keukens; de uitslag werd: 9-7. De afgebroken setstand kwam tot stand, omdat alle wedstrijden op tijd werden gespeeld, zodat de tweede set vaak moest worden afgebroken en de uit slag moest worden bepaald door de stand op dat moment Van de Klundert bij de dames 2e en 3e klasse toonde zich tn deze categorie de meest regelmatige ploeg. Drie overwinningen en één gelijkspel wa ren voldoende voor de eindoverwin ning. Na afloop werden de prijzen uitgereikt door de voorzitter van de Bedrijfsvolleybalbond Hulst, de heer G Naessens De volledige uitslag is als volgt: Heren lc klas 1 Murres Hulst, 12 punten: 2 CVC Clinge 12 punten, 3 Lybaert Verstrae ten. Kapellebrug. 12pnt. 4 Morres Hulst II, 4 pnt.. 5 WC de Vilder Hulst. 0 pnt. Dames 2e en 3e klas 1 Van de Klundert Graauw, 11 pnt8 Biesbroeck Datsun Hulst 10 pnt. 3 Haulez Hulst. 10 pnt4 Hako Daf Hulst. 9 pnt.; 5 Compiet. Kloosterzande. 0 pnt. Heren le klas: 1 Old Tuffy's Saloon Hulst, 12 pnt., 2 Mask Middelburg 10 pnt; 3 Roelofs Temeuzen. 10 pnt., 4 Wemolin Heikant, 6 pnt.. 5 Mlddelburg-zuld, Middel burg 2 pnt. Heren 2e-3e klas. 1 Maco Middelburg. 16 pnt., 2 Fassaert Keukens Hulst 14 pnt 3 Ortho Mok Hulst, 14 pnt; 4 Tuincentrum Kind Philippine, 10 punten; 5 Neckermann Sint-Jansteen, 8 pnt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 31